Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tani New Years Edition+Γκαστρουλες!!Τα πρωτα μωρα ερχονταιι!


Recommended Posts

GKriss πως είσαι? Ελπίζω να είσαι λίγο καλύτερα..εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις δεύτερη γνώμη και από τις δύο ειδικότητες.. ψάξτο λίγο παραπάνω το θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 149
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρεις γιατί κόλλησα με τον γυναικολόγο σου? Γιατί απαγορεύεται όταν μια γυναίκα έχει αποκόλληση να μετακινείτε και εσένα σου είπε να βγεις έξω βόλτα με το αυτοκίνητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΠΛΑ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Ο ΚΟΛΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΜΟΛΥΝΣΗ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ..

ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ..ΦΑΡΜΑΚΑ)ΙΣΩΣ ΟΔΗΓΗΘΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΣΤΗ ΛΥΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι και να ήτανε έπρεπε να μείνεις στο κρεβάτι..πέρασα χοντρή αποκόλληση στον πρώτο και το ξέρω από πρώτο χέρι...η μοναδική μετακίνηση ήταν για να πάω στο μαιευτήριο να δει ότι το μωρό ζούσε...εννοείτε ότι πρέπει να το ψάξεις πιο προσεκτικά πλέον για να μην έχεις και άλλη απογοήτευση. Και εννοείτε ότι θα είμαστε δίπλα σου τουλάχιστον ψυχολογικά για οτιδήποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS μου γι'αυτο ειμαστε εδω για να ανταλλασουμε γνωμες και εμπειριες,για να βοηθαμε η μια την αλλη ;) ευχομαι να βγαλεις πολυ γρηγορα ακρη,να μην ειναι κατι δυσκολο και πολυ συντομα να εχεις ενα σπορακι στη κοιλιτσα!!!εμεις κοριτσια σημερα παμε γιατρο στις 19:00!ανυπομονω να δω τη ζουζουνιτσα μου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ κο Παύλου (ενδοκρινολόγος)έχει πάει καμιά σας εκεί?θέλω να δω τι θα μου πει για τις εξετάσεις -καμπύλη κ.λπ.

έχω και κάτι τελευταίες εξετάσεις να κάνω ακόμα (να δω πόσο θα έχουν κιόλας)[ΑΝΕΡΓΗ]

maimouditsa με το καλό να δεις την μπεμπούλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, μιας και πηγα χθες στον γιατρο και ειδα ποσο δυνατη καρδουλα εχει το σπορακι μου αποφασισα να βαλω και γω τικερακι!!!!! Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε? Που είσαστε όλες?

Εμείς σήμερα θα ξεκινήσουμε τα ψώνια για το δωμάτιο του Νώντα - θέλουμε να προλάβουμε τις εκπτώσεις!!

Κατά τα άλλα καλά - λίγο άγχος με τα κιλά έχω σήμερα γιατί ανέβηκα και είμαι σχεδόν +4...μέσα σε δυο εβδομάδες πήρα σχεδόν 2 κιλά :cry::cry::cry::cry::cry: Η αλήθεια είναι ότι τρώω τα γλυκάκια μου :oops::oops::oops: που πρέπει να κοπούν μαχαίρι!! :roll::roll::roll:

Μαρία καλά έκανες και έβαλες τικεράκι!Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω , μεγαλωνουν τα σπορακια μας!

Αρχισαν οι προετοιμασιες , για δωματια , ψωνια , χαρες κι αφιξεις! Το 2013 πεταει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια!! Κι εμείς μια χαρά είμαστε. Πήγαμε τη Δευτέρα στη γιατρό μας και το μωράκι μας έχει μεγαλώσει αρκετά!!! Είναι ήδη 3 εκατοστά κι έκανε και μια τουμπίτσα!! Έχουμε ραντεβού για αυχενική στις 22 Φλεβάρη!! Mary12 με το καλό!!!! Eugeniafrapa καλά ψώνια!!! Efrosyni, πώς πας με τις αναγούλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalogeanna1 μου κι εμεις τον ιδιο καιρο παμε για αυχενικη. Με τις λοιπες μου αδιαθεσιες τα ιδια , καποιε μερες καλυτερα καποιες χειροτερα. Ελπιζω μολις κλεισω τον 3ο να ησυχασω , ετσι εγινε και την πρωτη φορα.

Εσυ , όλα καλα? Δεν εχεις καποια ενοχληση , ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μια από τα ίδια!!! Οι ανακατωσούρες είναι σε καθημερινή βάση, όλη την ημέρα!! Κι εγώ Efrosyni μου λέω το ίδιο, να κλείσω τον 3ο για να ηρεμήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απο τα ιδια και γω!!! kalogeanna1 ειμαστε πολυ κοντα!!! Ανακατωσουρες, αναγουλες και εμετους οχι μονο το πρωι... περιμενω πως και πως να φυγει αυτος ο μηνας να ηρεμησω και να μπορεσω να φαω και τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Mary12 να ΄ξερες πόσο σε καταλαβαίνω!!! Αυτά τα συμπτώματα τα είχες και την 1η φορά; Εγώ δεν τα είχα και μου φαίνεται πολύ περίεργο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARY12 αλλά και με τις Efrosyni και kalogeanna1 βλέπω είμαστε κοντινές ημερομηνίες!

Εγώ κορίτσια στην αρχή είχα λίγες αναγούλες αλλά ευτυχώς όχι εμετούς.. βέβαια το πρωί έχω και πολύ πολύ πείνα και αν αρχίσω από τώρα να βάζω κιλά να δω τι θα κάνω μετά! ήδη έχω πάρει ένα κιλό και λέω να αρχίσω να προσέχω λίγο παραπάνω..(και μου έχει κόψει και μαχαίρι τα γλυκά ο γιατρός! που να έτρωγα και από αυτά)

Κατά τα άλλα η αγωνία υπάρχει να πανε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne_b κι εγώ αναγούλες έχω, όχι εμετούς αλλά με ταλαιπωρούν πολύ!! Όσο για την πείνα; Μην το συζητήσουμε καλύτερα............ Ούτε οι αναγούλες με σταματάνε, ούτε τίποτα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!Κοριτσακια μου κουραγιο με τις αναγουλες!!!!Σας Καταλαβαινω απολυτα!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!Οταν το ακουσετε το μπεμπε σας θα περασουν ολα πιστευω!!!! daphne_b καλως ηρθες στην παρεουλα μας!Με το καλο ευχομαι και σε εσενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες!!τι σκατοκαιρος ρε γαμωτο :( τι κανετε???εμεις σε 9 μερουλες μπαινουμε στον 7ο :x:x:x χθες το βραδυ πρωτη φορα μετα απο τοσες βδομαδες καταλαβα οτι εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα!!οταν ξαπλωνα ενιωθα πιο πολυ βαρος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!! Όντως πολύ σκατόκαιρος!!! Και ήθελα να πάω και καμιά βόλτα σήμερα που είμαι λίγο καλύτερα!!! Maimouditsa, με το καλό να μπεις στον 7ο, στον 8ο και στον 9ο!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Και γω kalogeanna1 αισθανομαι λιγο καλυτερα εδω και μερικες μερες, μαλλον πλησιαζουν οι μερες να κλεισουμε τον 3ο γιαυτο.

Μαιμουδιτσα ολο και κοντευεις, τωρα ξεκινανε οι μηνες που θα βαραινεις καπως.

Εγω στις 26/2 θα κανω την ληψη τροφοβλαστης αντε να πανε ολα καλα!!! φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Εμείς είμαστε καλά - περιμένω πως και πως να περάσουν οι ημέρες να δω την κορούλα μου..την Τρίτη έχουμε β' επιπέδου και να επιβεβαιώσουμε ότι όλα είναι καλά με την μικρή. Έχουμε αρχίσει έρευνα αγοράς για έπιπλα (βασικά τρέχουμε να προλάβουμε τις εκπτώσεις) για τον μικρό και μόλις έρθουν ξεκινάνε οι προετοιμασίες για να φτιάξουμε το δωμάτιο της μπέμπας...το δύσκολο είναι του μεγάλου - της μικρής μόνο αυτοκόλλητα θα πάρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mary12 πολύ χαίρομαι που και συ είσαι καλύτερα!! Με το καλό να κάνεις και τροφοβλάστη!!! Άντε να κλείσουμε τον 3ο μπας και βάψω και τα μαλλιά που έχει κατέβει η ρίζα μέχρι τ' αυτιά!!! Eugeniafrapa με το καλό και συ να κάνεις τη β' επιπέδου και καλά ψώνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...