Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tani New Years Edition+Γκαστρουλες!!Τα πρωτα μωρα ερχονταιι!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου Καλη Χρονια,Χρονια Πολλα!!!!!!!!!!

Με αυτο το ποστακι,θα υποδεχτουμε τα δυο πρωτα τανομωρακια μας και πολλες πολλες ακομα ανακοινωσουλες!!!!!!!!!!!

καλη χρονια σε ολες μας!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 149
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη χρονια χρονια πολλα!!!!καλοριζικο το νεο ποστακι μας και με το καλο να δεχτουμε τα μωρακια μας :x:x:x:x:x:x [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Στο δρόμο μου συνάντησα εχθές τον Άγιο Βασίλη και του 'πα να κρατά χαρές στο σπίτι σας να τις στείλει!!!"

Καλορίζικο το καινούριο μας ποστάκι!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!!!

"Γέρε χρόνε φύγε τώρα,

πάει η δική σου η σειρά

ήρθε ο νέος με τα δώρα

με τραγούδια με χαρά...!!!!"ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! :x:-*:x:-*@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κοριτσάκια μου!

Να το γεμισουμε με χαρες , πολλες ανακοινωσεις!

Μακαρι όλες οι γυναίκες να αποκτησουμε με οποιο τρόπο μπορουμε τα μωρακια μας!

Κ Α Λ Η Χ Ρ Ο Ν Ι Α ! ! ! !

Κι ετσι για το καλο μερικοι γουρλίδικοι πανηγυρισμοι ;)

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχισμενο το νεο ετος 2013!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και πολλες και ευχαριστες ανακοινωσεις γγια νεα γερα μωρακια και ευτυχισμενες μελλουσες μανουλες.......

Καλοριζικο το νεο μας ποστακι................................

Φιλακια πολλαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά, Χρόνια Πολλά, Χαρουμενή Χρυσή Πρωτοχρονιά με πολλά μωράκια στην κοιλιά και μετά στην αγκαλιά!!!!!!!!!!!!! (Τι είπα πάλι ο ποιητής!)

Καλορίζικο το νέο ποστάκι μας και με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας και τα νέα μας σποράκια που ψήνονται!!! :x:x:x:x:x:x [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

post-15394-13873939954519_thumb.jpg

post-15394-13873939954993_thumb.jpg

post-15394-13873939955472_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες!!! Ευτυχία, υγεία και πολλά χαμόγελα!! Το νέο έτος να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμούμε!!! Εμένα μου το έφερε!!!! Έκανα τέστ χθες και βγήκε θετικό!!!!!!!!!!!! Εύχομαι και οι υπόλοιπες μ' ένα τεράστιο ++++++++++++++++++!!!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες!!! Ευτυχία, υγεία και πολλά χαμόγελα!! Το νέο έτος να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμούμε!!! Εμένα μου το έφερε!!!! Έκανα τέστ χθες και βγήκε θετικό!!!!!!!!!!!! Εύχομαι και οι υπόλοιπες μ' ένα τεράστιο ++++++++++++++++++!!!!! Φιλάκια!!!

Μπραβο κοριτσακη μου.....το πρωτο θετικο τεστ μας εσκασε μυτη.......γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε ολη την χρονια θα εχουμε θετικα τεστακιααααααααα

Κσλη και τεληομηνη εγκυμοσυνη.....................ολα να πανε δεξια και να σου φερει γουρι το μωρακι που τρυπωσε στην κοιλιτσα σου.................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά να έχουμε!!!!

Εύχομαι ολόψυχα το 2013 να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες μωράκια και με το καλό όσο είναι στην κοιλιά μας να έρθουν και στην αγκαλία μας!!

Υπομονή, Πίστη και Αισιοδοξία και όλα τα καλά θα έρθουν!!

Φιλία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες!!! Ευτυχία, υγεία και πολλά χαμόγελα!! Το νέο έτος να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμούμε!!! Εμένα μου το έφερε!!!! Έκανα τέστ χθες και βγήκε θετικό!!!!!!!!!!!! Εύχομαι και οι υπόλοιπες μ' ένα τεράστιο ++++++++++++++++++!!!!! Φιλάκια!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Kalogeanna1 , με το καλο να παει η εγκυμοσύνη σου και να εχεις ενα γερο μωρακι!

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Άντε να ακολουθουν κι αλλες ανακοινωσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Kalogeanna!!!!!!!!!!!!!!!! Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!!!!! Έλα τώρα που γυρίζει... Να μωβίσουμε όλα τα ονόματα της λίστας σιγά-σιγά!!!! Νυχτεριδούλααααα που είσαιαιαιαιαιαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalogeanna μου συγχαρητηρια!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!ειδες?ο αγιος βασιλης σου εφερε το καλυτερο δωρο :x:x:x:x το ποστακι μας παραειναι γουρλιδικο ακομα δε το ανοιξαμε :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά!!!! Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι που από ότι φαίνεται είναι πολύ γουρλίδικο!! kalogeanna συγχαρητήρια!! Να έχεις μια ήρεμη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες με σποράκια και οι ήδη γκαστρούλες να δεχτούμε τα μωράκια μας!!

Εμάς δεν μπήκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο η χρονιά αλλά θα το ξεπεράσουμε!! Εγώ και ο Δημήτρης είμαστε άρρωστοι - μας κόλλησαν οι κουμπάροι μας, οι οποίοι δεν μας ενημέρωσαν ότι ήταν όλοι άρρωστοι :twisted::twisted::twisted: και κάναμε και Πρωτοχρονιά μαζί και την προηγούμενη ημέρα ήμασταν μαζί για καφεδάκι..σήμερα τουλάχιστον θα πάω να δω την μπεμπούλα μου!! ;);):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!!!! Kalogeanna μου συγχαρητηρια!!!! \:D/ \:D/ Τελικα ειναι τυχερο το καινουριο ποστακι!!!!Μπραβο!!!!Ευχομαι να γεμισει φουσκοκοιλιτσες και μωρουδελια!!!!Ολες οι κοπελιτσες μεσα στο 2013 να κανουνε μπεμπακι!!!!Φιλακια πολλα αντε να φυζηξω και λιγακι γκαστροσκονη ετσι για γουρι!!!!Φουφουφουφουφουφουφου!!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love4.gif][smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ κοριτσια μου!!!! Καλοριζικο και τυχερο να ειναι το νεο μας ποστακι!!! Με το καλο να ρθουν τα δυο πρωτα τανομωρακια -οπως λες Τονια μου!!! Καλογεαννα συγχαρητηρια!!! το καλυτερο δωρο σου εφερε ο Αγ. Βασιλης μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!! Ευγενια περαστικα σας και με το καλο να δειτε την μπεμπουλα σας σημερα... τι να πω παντως ξερανε πως εισαι εγκυος και δεν σας ειπαν τιποτα!!! Ντροπη!!! Δεν ειναι τελικα ολοι ευσυνειδητοι ρε παιδια οτι να' ναι!!!!

Φιλια πολλα [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Όντως, ο Άγιος Βασίλης μου έφερε το καλύτερο δώρο!!!! Άντε, να γεμίσουν και οι υπόλοιπες κοιλίτσες και με το καλό οι εγκυμονούσες!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif] ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!Ευχομαι το 2013 να μας φερει ολα τα καλα που δεν προλαβε το 2012.Η ΛΙΣΤΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ Κ ΟΝΟΜΑΤΑ!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ (ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ)!

ΚΑΙ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΧΟΡΙΑΚΗ:142

ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΕΙΧΑΜΕ ΚΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΒΑΛΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...