Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

Μπραβο στα μωρακια μας που εξελισσονται!

Στις τουμπες και τα δοντακια του Στρατουλη!

Δεν ξεκιναμε εμεις μοσχαρι,η αλλη Λια ,η Λιλ δηλαδη! :)

Ο Στρατος δεν θελει να πινει νερο με αλλο τροπο,μονο κανονικα απο το ποτηρι.Και απο κουταλι καμια φορα.

Θα σας βαλω το λινκ απο το αλλο φορουμ για οσες δεν το εχετε βρει.

http://forum.eimaimama.gr/t17081-topic

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι εσείς δεν έχετε πρόβλημα και να μην φάτε. Εμείς είμαστε οριακά σε βάρος. Σκέψου ότι μας περνάτε σχεδόν 2 ολόκληρα κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να σχολιάσω το θέμα του μωρού που εχασε τη ζωή του, με λυπεί πολύ και απλά δεν θέλω να το σκέφτομαι.

Λία καλή αρχή με το μοσχαράκι , μόνο που το περιεγραψες μου ανοιξες την ορεξη!

Σταυρούλα καλορίζικο το νέο δόντι και συγχαρητήρια για το γύρισμα του Στράτου. Αντε τωρα θα γινει σβούρας,

Ελενα ευτυχως που το γρομπαλακι δεν ητ;αν τιποτα. Με αφορμή αυτό να σας πω οτι μου χε πει ο γυναικολογος 2 μηνες αφου τελειωσω με το θηλασμο να παω να με δει ενας μαστολογος (δεν ξερω αν το λεω σωστα) . Εσας σας ειπαν κατι σχετικο? Καλα για την Εβελίνα, μάζεψε τα πραγματα γιατι βλεπω να μην ειναι μακρια και το περπατημα.

Βιβή πολύ λυπηρές καταστάσεις. Αξια η γιαγια αν και περναει γολγοθα...

ΚΑτερίνα είδες καλό καιρό και άπλωσες μπουγάδα? :D

Μαρίνα μην το μαζεύεις το ρηλαξ, αστο να το κανει τραμπολίνο :lol::lol: η βατήρα το καλοκαιρι :lol::lol:

Μαρία μη ανησυχείς για την Αννούλα και το πολύ φαί. Είναι κορίτσαρος. Για την μεση σου να ανησυχεις ;)

Κατερινάκι πως του το δίνεις το νέρο. με το φρούτο πως πάει?

Σχετικά με το νερό ρωτω το γιατρό, γιατρε ποτε να τους δινω νερο. Και μου λεει οποτε το θελου. Ναι του λεω απλα δεν εχουμε φτασει ακομα στο επιπεδο να μου το ζητανε :lol: Αν τα βλεπεις να γκρινιαζουν μου λεει δινε τους και λιγο νερο. Παντως τα παιδια βρε κοριτσια δεν παιρνουν νερο και απο τη φρουτοκρεμα το γαλα τις τροφες...και ειναι και στον ανθρωπο, αλλοι ανθρωποι πινουν νερο και αλλοι οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσουν πολυ αυτα τα δυο

http://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk ... 3531176108

http://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk ... 3530400108

είναι όμως για βάπτιση, τι λέτε?

Και αυτό είναι του στυλ μου

http://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk ... 3530856116

αλλα να παω με στραπλεσ στη βαφτιση? Να μου πεις στο γαμο πηγα με στραπλες αλλα τοτε αλλο....ημουν ελευθερη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

μου λειψατε απο το πρωι ηθελα να μπω αλλα με τα παιδια τις δουλεις κ τα μαγειρεματα δεν προλαβα!

Εχω στεναχωρεθει πολυ με το θεμα του μωρου!!!εφυγε ενα αγγελουδι..το σκεφτομαι ολη μερα κ στεναχωριεμαι!!δεν ξερω ποιος φταιει αλλα βλεπω το αποτελεσμα!σε καμμια μανουλα να μην τυχει τετοιο πραγμα!

Βιβη κ μετην δικη σου ιστορια στεναχωρεθηκα!πω πω να χανεις το παιδι σου στην γεννα ειναι πολυ δυσκολο!ευτυχως που το παιδακι ειχε την γιαγια του.

Να πω επισης ποσο κουκλα εισαι!ετσι εξηγειται κ η ομορφια της κορης σου!πολυ ωραιες οι φωτο!

Δεν γιορταζει σημερα ο Αναστασης μου γιορταζουμε το Πασχα.Την Ανασταση!

Η Νανσυ μας που χαθηκε?εχει μερες να γραψει!εχει κανεις το τηλεφωνο της?

Κατερινακι διαβασες τοσες σελιδες?μπραβο σου!εσενα η μικρη τι κανει?τα κακαια της ειναι καλυτερα?τελικα απο την αντιβιωση ηταν?την Δεσποινα δεν προκειται να την στειλω παιδικο για τον επομενο μηνα δεν μπορω συνεχεια αρρωστοι ειμαστε..θα δω ποτε θα την στειλω παλι.

Σταυρουλα μπραβο τον σταρατουλη μας που αρχισε τις τουμπες!μεγεια κ το δοντακι σας!καλα κανεις κ τον δενεις στο καροτσι μηνεχουμε κανενα ατυχημα θελει πολυ προσοχη παντου!τελικα μονο πρωι βραδυ θηλαζεις??μολις αρχισει κ πινει αλλο γαλα θα αρχισεις να αποθηλαζεις??κ εμενα δεν πινει καθολου νερο..εδω με το ζορι τρωει το μεσημεριανο του!!

Ναταλακι καλο διαβασμα!!ποτε ειναι οι εξετασεις?ενταξει ειναι ο μικρουλης?

Βικακη μεγεια την κουκετα!κ εμεις θελουμε να παρουμε.ποσο σας βγηκε???

Λια γιατι δεν πηρες κ για σενα εκπττωτικο κουπονι?αγαπας πολυ τον αντρα ε?? :D:D

απο που τα περνετε νομιζω το ειχατε ανεφερει με την Ελενα αλλα δεν θυμαμαι!

Χριστινακι καλο ταξισι να εχεις ελπιζω να πανε ολα καλα με τον γιατρο κ να σε ικανοποιησει θα περιμενουμε νεα σου οσο για το καρεκλακι σου τα ειπε πολυ καλα η Κατερινα!

Κατερινα τι επαθε ο νικολας κ δεν τρωει τα φρουτακια του??

Βασω καλο ταξιδι κ σε σας!με το καλο να ρθεις θεσσαλονικη!

Ελενα ποσο χαιρομαι που δεν ηταν κατι σοβαρο αυτο το γρομπαλακι!!ωραια να κανεις το μασαζακι σου κ σιγα σιγα θα φυγει!την αλλη θεραπεια μεχρι ποτε θα την κανεις??

Μαρακι ειχατε κανενα νεο απο την νονα σας??θα ξεκινησεις το ψαξιμο βλεπω..αντε καλη αρχη!!μπραβο την αννουλα που τρωει ολο το φαγακι της!!εμεις ακομα με το ζορι ανοιγουμε το στομα!

Μαρινακι ζωιρεψε ο αντωνακης??θελει μεγαλη προσοχη!!

Λιλ καλη αρχη στο μοσχαρακι!!

σοφια το μαυρο κ το στραπλες μαρεσουν!!!στο στραπλες βαζεις κ κατι απο πανω αμα δεν αισθανεσαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!

Ariandi kai Delphine ουτε και εμενα επινε νερο αλλα σημερα τα καταφερα!!!!!!!!!!!ειπιε απο μπιμπερο επιτελους!!!!αν και ημουν 1 ωρα απο πανω του για να πιει!!!!!αλλα τα καταφερε...!!!απο μπιμπερο μονο το μασουλουσε και εμενα...καλα με ποτηρακι ΟΛΑ εξω!!!!

Σοφια λες??ναι δεν θα το μαζεψω!!! :lol::lol::lol:

κοριτσια στο γαμο ειχατε κανει στολισμο??και αν ναι!!!τι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.tlife.gr/Article/news-moro/0-77-41931.html

Θεωρώ ότι είναι σχετικά εμπεριστατωμένο το συγκεκριμένο ρεπορταζ!

ντροπη τους!!!αισχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι 8 κιλά είμαστε. Συγκλονιστικό. Τελικά σίγουρα επιλόχειο κατάθλιψη θα είχε πάθει και δεν είχε κανέναν να την πάρει χαμπάρι.

Σοφία πολύ απλά μου φαίνονται για βάφτιση.

Αντωνία ναι μόνο πρωί και βράδυ γάλα αφού τρώει 3 γεύματα. Φρουτόκρεμα, κρεατόσουπα και το απόγευμα την κρέμα ρυζάλευρο ή δημητριακών ή βρώμης.

Μαρίνα μπράβοοο. Εμείς επιμένουμε να μην θέλουμε το μπιμπερό. Μάλλον όσο θηλάζει πρέπει να το πάρω απόφαση ότι δεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή Σταυρούλα είναι στην κατώτατη καμπύλη?Παρόλα αυτα τελικά εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι κάποια παιδιά είναι φαγανά και κάποια όχι.Το σπαστικό με τα πολύ φαγανά είναι ότι μπορει κάποια στιγμή να χρειαστεί να τους κάνεις δίαιτα και να είσαι συνέχεια μή και μή στις λιχουδιές και στα ανάφαγα ότι πρέπει να τα κυνηγάς!

Οσο για την ιστορία με το μωράκι, καταλήγω σε αυτό που είπε και η Σταυρούλα.

Αντωνάκι μου τώρα έχεις και τα 2 στο σπίτι δηλαδη?Πάντως και μένα η γνώμη μου είναι να μην την στείλεις για κανα μήνα, όσα χρόνια δουλεύω οι 2 μήνες έξαρσης των ιώσεων στα Νηπιαγωγεία είναι οι Ιαν-Φεβρ.

Σοφία τα χρώματα δεν με τρελλαίνουν αλλά γενικά και γω κάτι απλό θα φορέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι Σταυρουλα μια χαρα ειναι ρε συ..μπορει αργοτερα να βαζει πιο καλο βαρος ειναι να ειναι ετσι το σκαρι του!μια χαρα ειναι!αφου τρωει τοσα γευματα εγω δεν θα στεναχωριομουν!

Ναι Αρι μου το αποφασισα δεν θα την στειλω αλλο θα δω ποτε θα την στειλω ισως μετα απο το ταξιδι στην Αθηνα!θα δω.

λετε ρε κοριτσια η επιλοχειος καταθλιψη να στοιχισε την ζωουλα στο μωρακι :?::?: μα να μην την παρει χαμπαρι κανεις :?::?: αχ ολο λεω δεν θα το σχολιασω αλλα εχω στεναχωρεθει πολυ!ε οχι να παει απο πεινα το μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ απιστευτο με το μωρο..τι να πω?το διαβασα τωρα κ στο ειμαι μαμα κ στην ειδηση κ εχω παθει σοκ..η φαση ειναι οτι κ τα κοριτσια στο ειμαι μαμα ψαχνανε στα νοσοκομεια κ τους ελεγαν δεν εχει ερθει κανενα μωρο εδω.. τι να πω?!! :?

σοφια :lol::lol::lol: για την τραμπαλα!!!!!δεν ειναι ασχημη ιδεα :lol::lol:

αντωνια ναι καλα θα κανεις να μην την στελνεις..επιφοβα ειναι..

αριαδνη εχει πολυ ωραια ρουχαλακια για τα μωρα..αν προλαβω αυριο λεω να παω εκει..

α δεν σας ειπα..αυριο θα παω σε γυναικολογο του εοππυ για να μου δωσει παραπεπτικο για τεστ παπ κ μαστογραφια..πια ειπε οτι θα κανει μαστογραφια?εμενα μου ειχε πει μετα τους 6 μηνες δλδ ιανουαριο να παω για τεστ παπ κ μαστογραφια..

σοφια το 2ο κ το 3ο μου αρεσε..

με την νονα τελικα μου οκ κ χαιρεται πολυ που θα γινει κουμπαρα μας αλλα εχει σοβαρο θεμα με τα λεφτα..δλδ τα πιο πολλα εγω θα τα κανω. :( μου τα χαλασε λιγο γιατι ηθελα να παρω το φορεμα που σας ειχα δειξει αλλα δεν θα μπορεσω..200ε μου βγαινουν σχεδον με τα μεταφορικα..εψαξα για αλλα φορεματα για πιο απλα κ βρηκα 2 κομματια ..το ενα εχει 95ε κ το αλλο 60ε..δεν ξερω απ'τα 2..τελικο ψαξιμο ειναι..αυριο θα παω κ σε μια τραπεζα να βαλω τα λεφτα κ δεν κοιταω τιποτα αλλο για να τελειωνω με αυτο..θα παω να παρω κ το φορεμα της μικρης απο τα monsoon γιατι εκει σιγουρα θα βρω κατι που θα μου αρεσει..στην ιστοσελιδα τους ειδα πολλα ομορφα φορεματακια κ με 50 τις 100 εκπτωσει..ειναι ευκαιρια..σας βαζω φωτο..ξερω σας επρηξα αλλα στεναχωρεθηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι κι αυτά που έβαλες είναι πολύ ωραία!Εμένα το πρώτο μου αρέσει πάρα πολύ.

Μην στενοχωριέσαι, εσύ τα καταφέρνεις και είσαι πολύ οικονόμα και εφόσον θέλεις αυτή για νονά, καλά θα κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι δεν παιραζει για τα φορεματα καυτα που εβαλες ωραια ειναι..εμενα μαρεσει το δευτερο.τι καλα που δεχτηκε η κουμπαρα!!δεν πειραζει ειναι δυσκολοι καιροι οτι μπορει ασ κανει εκεινη κ τα υπολοιπα εσεις..αρκει η αννουλα μας να εχει μια νονα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σας ευχαριστω φιλεναδες μου!!!! :):-* ενα ενα ειμαστε τωρα αριαδνη κ αντωνια!!!για τις γνωμες λεω.. ;):) αναποφασιστη :-? !!!!απ'τα χειλια σας κρεμομαι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε σαμπανιζέ λέει και το πρώτο.Εμένα μου αρέσει και σε γραμμη πιο πολύ και στο σώμα σου νομίζω θα είναι πολύ ωραίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι όντως πολύ ωραία και τα 2. Το 1ο μου αρέσει σαν γραμμή και το 2ο σαν στόλισμα. Δηλαδή αν το 1ο είχε λίγο στόλισμα όπως το 2ο θα σου έλεγα δαγκωτό το 1ο. Όμως μπορείς να κάνεις και αυτό που σου είπα. Να βάλεις ένα μεγάλο φανταχτερό κόσμημα και να εντυπωσιάσεις. ;):D:D

Αντωνία δεν τρώει πάντα. Να σου πω την αλήθεια στην αρχή μου έτρωγε πιο πολύ μην σου πω και όλο το μπολ και ήμουν εντυπωσιασμένη. Τώρα όμως κάνω αγώνα για να φάει και έχω προβληματιστεί. Γιατί το κάνει αυτό? Πχ. τώρα το απόγευμα πήγα να του δώσω κατά τις 5μιση λίγη κρέμα δημητριακών (είναι από τις καινούριες που αγόρασα και την έφτιαξα με γάλα κατσικίσιο) δεν έτρωγε. Στις 7 που του δίνω έτσι κι αλλιώς κρέμα ρυζάλευρο και το τρώει πάντα δεν έτρωγε ούτε μπουκιά. Άρχισε να με λούζει κρύος ιδρώτας από την αγωνία μου. Μέχρι και θερμόμετρο του έβαλα. Τον τσέκαρα αν είχε χεστεί. Τίποτα. Νερό έπινε φαγητό δεν άνοιγε το στόμα να φάει. Τελικά έκανα λίγη κρέμα δημητριακών πάλι με σκέτο νερό. Πάλι δεν άνοιγε το στόμα ώσπου άρχισα μαζί με την πεθερά μου να του λέω το "δεν περνάς κυρά Μαρία" και άρχισε να ανοίγει το στόμα. Τελικά έβγαλα το συμπέρασμα ότι βαριέται το τάισμα. Εντωμεταξύ τον βάζω στην αιώρα και πρέπει να τον βάζω στο καθισματάκι του και να του βάζω και κανένα παιχνιδάκι μπροστά γιατί αυτός στανταρ βαριέται και γι'αυτό δεν τρώει. Θα δοκιμάσω αύριο να τον βάλω στο καθισματάκι και βλέπουμε. Η αιώρα όμως με βόλευε καλύτερα και γιατί ήταν στο ύψος του καναπέ όπου και τον τάιζα αλλά και γιατί δεν γέρνει μπροστά το κεφάλι ενώ στο καθισματάκι το γέρνει μπροστά το κεφάλι και δεν μπορώ να τον ταισω καλά. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw den thelw na to skeftomai gia to mwraki...einai polu lupiro...giauto den mpika na to diabasw...me pianei anasfaleia otan akouw tetoia eidisi... :(

Sofia emena den mou eipe na paw na me dei mastologos...me eksetase o gunaikologos simera kai den mou eipe kati...alla upothetw pws den einai kai kaki idea e?

To trito forema mou aresei polu. Ti epoxi tha kanete baftisi??

Delphinaki kai auta einai polu wraia! Kai ta 2 mou aresan!

Kai esu mastografia?? Emena den mou eipe tipota! Mipws na rwtisw?

Stauro to baros mia xara den einai? Emena einai mono 7200 kai mou eipe eimaste sta mesa fusiologika...ase kai gw polu theatro gia na faei tis perissoteres fores....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμπανιζε θα ειναι το πρωτο!!!αχ λετε το πρωτο ε?ειναι κ φθηνο!!! ;) εχει κ ενα σχεδιο με στρασσ στα πλαγια..θα σας βαλω το σιτε για να το δειτε..

http://www.tbdress.com/product/Elegsnt- ... 83362.html

σταυρουλα αυτο λεω κ εγω,να βαλω κανα φανταχτερο κοσμημα για να δειξει..κ οι αδερφες μου αυτο ελεγαν οτι φαινεται πολυ απλο..κατσε να βρω ενα για παραδειγμα..για το φαγητο οντως μπορει να βαριεται,αφου το δοκιμασες κ σκετο..κ η δικια μου εκει που παιρνει φορα κ τρωει κ ξαφνικα σφραγιζει..με ζουζουνια η γινομαι καραγκιοζης για να φαει!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο αυτα που εβαλα το τριτο μου αρεσει αλλα επειδη θα ειναι σαμπανιζε θα παει?αλλιως αυτο μετα παει πιο κοντα στο χρωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πάντως κορίτσια έχει 3-4 μέρες που παρακολουθώ ένα φόρουμ εδώ που είμαι, μου είναι λίγο δύσκολο γιατί δε μιλάω άπταιστα τη γλώσσα, αλλά μου χρειάζεται γιατί έχω προφανώς απορίες με το σύστημα εδώ κτλ.  Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι είμαστε 30 κοπέλες στο θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου, και, εκτός από 2-3, όλες οι άλλες συμφωνούμε ότι τα συμπτώματα έχουν φθήνει σημαντικά απ την 9η εβδ κι έπειτα. Αυτό κάπως με καθησυχάζει κι εμένα που φοβήθηκα κάπως τις προάλλες, και είπα να το μοιραστώ κι εδώ ❤️ Επίσης μιλάνε ήδη για το που να κάνουν babymoon και τις στέλνω Ελλάδα! Για πείτε πιο ελληνικό νησί έχει ανάγκη να κάνω την προπαγάνδα μου 🤣🤣🤣 αν και τις συμβούλευσα ήδη να προτιμήσουν μεγάλα νησιά όπως η Κρ΄ήτη για να έχουν υποδομές αν χρειαστεί κάτι, γιατί ποτέ δε ξέρεις στην εγκυμοσύνη!
    • περιμένουμε νέα σου! εγώ έχω Τετάρτη και ανυπομονώ!😍😍
    • Αυτό που σου είπε ο άντρας, αύτο να κρατήσεις κορίτσι μου ❤️ Είναι το πιο σημαντικό να είστε ενωμένοι και να συμφωνείτε για το ποιες είναι οι προτεραιότητες σας αναφορικά με την οικογένεια σας. Μπράβο και στη μαμα που ήρθε ν αναλάβει ευθύς αμέσως, θα ξεκουραστείς κι εσύ πιστεύω 🙏 Ήδη τα καφέ ελλατώθηκαν γιατί έριξες ρυθμούς, άρα πολύ πιθανόν να ΄ήταν από την εξάντληση. Αυτό που είπες για το έκτατο ραντεβού, το λέγαμε και με την Κίντο όταν μ έπιασε εμένα η κρίση 😅 και να πάμε στα επείγοντα, τίποτα δεν μπορούμε να αλλάξουμε αν έχεις συμβεί κάτι, δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη και ξεκούραστη γίνεται, θετικές σκέψεις κι αύριο με το καλό θα πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι όλα θα είναι όπως πρέπει ❤️☘️💫
    • Έκλεισα ραντεβού με μία γιατρό που είναι και εμβρυομητρικός. Αλλά θα με δει την άλλη Παρασκευή. Το πρώτο που με ρώτησε όταν της είπα το ιστορικό και το λόγο της επίσκεψης. "Δεν είχε εντοπιστεί στην αυχενική?" Tι να της πω? Αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ τώρα μετά το ψάξιμο που έκανα; Kαι στην αυχενική υπήρχε η αντίσταση στη μητριαία. Απλά ήταν στο όριο. Και ο κίνδυνος είχε πάλι βγει, απλά ήταν μικρότερος 1/160..στη β επιπέδου όμως έφτασε το 1/40. Αν είχε αξιολογηθεί τότε σωστά από το γιατρό, ίσως προλαβαίναμε κάτι με ασπιρίνη.. τώρα πλέον δεν ξέρω. Ελπίζω ως τότε όλα καλά γιατί έχω ανησυχήσει. Σαν να μην είναι τόσο ζωηρός όσο τον ένιωθα πριν τη β επιπέδου στις αρχές Ιουνίου.
    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...