Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

ελενα :lol::lol::lol: για την αρκουδα...μονο στα ποδια αφηνα να μεγαλωσουν για να κανω με κερι..στο μπικινη ποτε δεν αφηνω!!!δεν μπορω..δεν εφυγε τελικα το καρουμπαλακι ε?καλα θα κανεις να πας στον γιατρο..οσο για τον υπνο ασε..οσο καλο κοριτσι ηταν τοσο εχει κολλησει μαζι μου..θελει να ειμαι διπλα της κ μου τραβαει τα μαλλια για να κοιμηθη... :evil: ασε..την παιρνω διπλα μου κ μες στην νυχτα μου τα τραβαει..φαντασου μες στον υυπνο σου να στα τραβαει ... :shock::shock: τιναζομαι απο τον πονο!!!ετσι κ ο αντωνης με εκανε,αλλα αυτος τα στροφογυρνουσε στο δαχτυλο του κ μετα δεν μπορουσε να το βγαλει.. :lol:

σταυρουλα ειστε καλυτερα με απο τις κολοιωσεις?

βιβι καλη βολτα!!!!εδω εχουμε ωραια μερα!!ηλιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Delphine και μενα μου τα τραβαει πολυ δυνατα!αυριο αποφασισα να την βαλω στο δωματιο της που γινεται 6μηνων!Σιγουρα δεν θα κλεισω ματι αλλα που θα παει θα το συνηθισω.Μας εχει τρελανει στην παρλα!Πωπω αν μιλαει τοσο πολυ την εβαψα,δεν μπορω καθολου την πολυ παρλα,αν και η αληθεια ειναι οτι και εγω της μιλαω πολυ γιατι αν δεν το κανω θα νιωθω οτι την αμελω :?

Εμενα στις αρχες ειχε νινιδα και οντως αυτο της εκανε καλη δουλεια

Και εγω δεν ανεβαινω στην ζυγαρια,οταν δω οτι μπαινουν καλα τα ρουχα μου τοτε θα ανεβω,τωρα φοβαμαι 8-)

Την επεσε για υπνο τωρα στο σπιτι γινεται βομβαρδισμος αλλα θα τα κανουμε το απογευμα,αντε να ρθει κι ο κυρης να πλυνει τους κοιλιακους του :evil: και να βγουμε μαμωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai edw ilio exoume alla kruo...Maria eixa diabasei se ena site oti gurw ston 7 mina pathainoun auto to agxos apoxwrismou...isws na einai auto den kserw...pwpw kai na sou trabaei ta mallia mes ton upno sou...mazi sou tin koimizeis?

Bibi kali epituxia me to na ti baleis sto domatio tis...pwpw den mporw na to fantastw na to ekana stous 6 mines megali mou fainetai!! Twra den einai mono to thema na to sunithiseis esu...tha katalabei kai auti ti diafora nomizw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia auta pou elega gia ti mpomponiera einai auta edw...gia peite gnwmes!

Einai kai ta 4 kati pou tha kratisei o kathenas...alla elega mipws kanw autes gia ta paidakia kai gia tous megalous na balw to likeraki pou elega anti na to kanw sa dwro na to kanw mpomponiera....ti lete??

http://www.eshopgamou.gr/eshop/paidika- ... 3-999.html

http://www.eshopgamou.gr/eshop/koumpara ... 9-999.html

http://www.eshopgamou.gr/eshop/xulina-p ... 3-999.html

http://www.eshopgamou.gr/eshop/xulina-p ... 5-999.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω θεμα,ειμαι και μουστακαλου! :lol::lol: Ειχα χνουδι μικρη και οι καλες μου οι φιλες με εβαλαν να βαλω κρεμα και απο τοτε εχω βρει τον μπελα μου! :twisted: !Παντως αν ηταν δυνατον θα εκανα στα παντα λειζερ(ποδια-μασχαλες-μπικινι-προσωπο).Βασικα ειχα και ορμονικο θεμα και αυτο μου χουν πει ισως εμποδισει το λειζερ

Ελενα να πας στον γιατρο για να μην εχεις αγχος.

Το ξερω θα της ειναι δυσκολο αλλα περισσοτερο ειναι σε εμενα!ολοι μου την λενε για αυτο αλλα....πραγματικα μου κακοφαινεται :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!επιτελους οπως ειπε κ η Βιβη ειδαμε κ μια μερα με ηλιο!!αλλα δυστυχως δεν μπορω να παω τα μωρα βολτα γιατι ο Αναστασης ειναι ακομα αρρωστος.ευτυχως η Δεσποινα ειναι καλυτερα!

Σταυρουλα γελασα με το λαδακι για την νινιδα που βρωμαει!! :lol::lol::lol::lol:δεν το χω δοκιμασει ποτε κ δεν ξερω!

Ελενα σημερα θα πας για μασαζ??καλα να περασεις κ ευχομαι να το απολαυσεις!!!Η Εβελινα ισως προσπαθει να προσαρμοστει στα νεα δεδομενα!! ετσι δεν ειπε κ η παιδιατρος??το βραδυ μονο την θηλαζεις??να πας στο γιατρο για το γρομπαλακι!Ελενα παω να δω τα site..

Μαρακι περαστικα κ παλι!!μακαρι να πανε ολα καλα με την φιλη που προτεινες για νονα!!παντως σταυρο εγω δεν ειχα βρει κατω απο 350 ευρω!!!ειναι πολυ ακριβοι κ τωρα η μοδα ειναι να κανουν κουφιο το σταυρο κ οχι μασιφ.αναλογα τη θελεις!εγω πηρα μασιφ γιατι θα τον εχει μια ζωη ο Αναστασης αυτον κ εκανε 700 κ μας τον αφησε 600 γιατι ηταν γνωστος! !γι την τριχα κ την αρκουδα :lol::lol::lol:

Εμενα ευτυχωςδεν μου τραβαει τα μαλλια αλλα θελει να μου βγαλει τα ματια!!!!

Βιβη καλες βολτες!κοιλιακους ο αντρας ακουω :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου αρεσε κ ο κουμπαρας κ η κορνιζα!!!!αλλα να ξερεις οτι πολλα που δειχνει μπορει να μην εχουν διαθεσιμοτητα..κ εγω πηρα καποια πραγματα απο δω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και δω ήλιο έχει αλλά "με δόντια".

Μαράκι και γω παθαίνω συχνά ψύξεις, βάζω θερμοφόρα και αλοιφή.

Έλενα καλά να περάσεις στο χαμάμ.Απο αυτά που έβαλες η κορνίζα και ο κουμπαράς μου αρέσουν μόνο για παιδάκια, το θερμόμετρο και η κρεμάστρα μου αρέσουν και για μεγάλους.

Βιβή, ούτε γω την έχω βάλει στο δωμάτιό της αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα έχω θέμα(με αυτήν τουλάχιστον)γιατί ούτε το βράδυ ξυπνάει, ούτε τις ίδιες ώρες κοιμόμαστε ωστε να το έχει συνδυάσει και γενικώς εκεί που είναι η κούνια δεν έχει οπτική πρόσβαση σε μας.Αλλά θα το κάνω σύντομα γιατί πήρα ένα γραφείο-σεκρετέρ για εκεί που είναι η κούνια και ανυπομονώ να το βάλω ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera agapoules mou, pos eiste? emeis kala eimaste :D akoma den efuga gia thessaloniki giati kati mas etuxe edo oxi sobaro kai den mporesa na fugo! tha fugo tora auti ti bdomada...

thelo boitheia!!! ti sas boleuei stis boltes me ta mora? marsipo? mei tai? gia to taksidi to thelo!

bikaki na xairesai ton antonaki sou. ;)

tony xronia sou polla! oti epithumeis. ;)

lioumpa na xairesai ton antrouli sou ;)

nansoula xronia sou polla kai apo do!

maraki na xairesai ton antoni sou ;) ti epathes? psiksi :? perastika sou...

stauroula kai ego pou tous ebaza ladaki, murize polu asxima meta :?

ax tora pou brika xrono na sas diabaso, ksupnise o tonis. elpizo na argotera na diabaso perissotera ;) filakia se oles :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou... emeis xthes pigame ston koumparo mas pou giortaze k eixe genethlia gurisame arga k twra nustazw... o mikros kalutera einia alla den mporw na ton vgalw eksw eimaste me antiviwsi akoma.... k exei k wraia mera...

maraki perastika ti epathes pali, ase k egw ta afina elega tha kanw keri k sto telos me to zori ta ksirisa tosa pou itan...

elena mou aresan o koumparas k oi kremastres....

gia to ladaki gia na vgainei kateutheian prin tis vrekseis ta malia vale sampouan k meta vreksta to nero krataei to ladi k otan vazeis sampouan den feugei....

tsevoula k emena auto me eixan pei oti stis melaxrines den painei kala to leizer...

egw thelw na parw auto pou vgike me to leizer gia apotrixwsi pou kaneis sto spiti alla einia k akrivo gamw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες τι κάνετε?

Εμεις καλα σημερα το μικρο μου έφαγε παραπάνω απο μισο αχλαδι και το έφαγε πολυ πιο εύκολα. Βέβαια είχα και δεύτερο μωρο δίπλα.... η Αγγελική ήθελε και εκείνη λιωμενο αχλαδι να το φάει με το κουταλι...... Το απογευμα θα πάμε σε παιδικα γενέθλια σε παιδοτοπο άντε να βγούμε λίγο που είμαστε τόσες μερες μέσα με τις βροχές!

Ναταλια να χαίρεσαι και εσυ τον άντρα σου για χθες.

Βικακι περαστικα στον άντρα σου, περιμένουμε τι θα σας πει η παιδιατρος για την μικρούλα.

Αριαδνη συμφωνω με όσα εγραψες για το θέμα παιδιατρου, και να συμπληρώσω να ειναι διαθέσιμος ότι ώρα και να ναι να μπορείς δηλαδη να τον καλεσεις και μέσα στη νύχτα αν χρειαστει κάτι. Απο κει και πέρα η καθε μαμα ακολουθει οτι της λεει ο παιδιατρος που εμπιστεύεται.

Αριαδνη καλο γράψιμο για την εργασία.

Αμαλια :lol::lol::lol: για την οθόνη μπροστα στον νεροχυτη!!!!

Μαρακι περαστικα για την ψύξη και υπομονη θα περάσει! Ελπίζω η φίλη σου να σας απαντήσει θετικά και να βαπτισει την Αννουλα σου που όπως βλέπω όλο και προοδεύει.

Σταυρουλα μπράβο για τα κιλα που φεύγουν ποσα θες ακομα να χάσεις?

Βιβη καλη βόλτα! Και με το καλο να την βάλεις στο δωμάτιο, το δύσκολο ειναι περισσότερο για την μαμα να ξέρεις.

Έλενα μου άρεσε η κορνίζα και οι κουμπαραδες μπορείς να κανεις και συνδυασμό, εγω στην κόρη μου είχα κορνιζες ημερολόγια και κρεμαστρακια όλα ξύλινα με πριγκίπισσα, έτσι ώστε σε μια οικογένεια για παράδειγμα να μην πάρουν ολοι την ιδια.

Αντωνία ακόμη αρρωστουλης ο μικρός περαστικα σας και πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες μου φιλες τι κανετε??

Μαρακι περαστικα για την ψυξη...Εγω σκεφτηκα μηπως κανεις κατι πιο kinky και πιανεσαι....!! :D

Ελενα κι εμενα μου αρεσε ο κουμπαρας η κορνιζα,αλλα και η κρεμαστρα..και το θερμομετρο...δηλαδη ολα! :lol: Δεν ξερω πως θα ειναι απο κοντα.

Βρε κοριτσια αυτο το λαδακι που λετε του το εβαζα κι εγω αλλα μια χαρα εβγαινε με το λουσιμο.Και δεν μυριζε καπως μετα...Ισως επειδη ηταν καραφλοτεκνο τοτε ο Στρατος.Τωρα εχει μεγαλωσει λιγααακι το μαλλι του,αλλα παλι λοκατζης ειναι.

Εμεις ολοι μαζι κοιμομαστε με το μωρο και ειμαστε πιτελους ηρεμοι και χαρουμενοι.Ξυπναμε με παιχνιδια και χαρες,κοιμομαστε με χαδια και αγκαλιτσες.Ζεσταινομαστε κιολας.Το ενστικτο μου λεει πως ειναι το σωστο και το φυσιολογικο.Δεν μπορω να απαιτω απο ενα μωρο που δεν μπορει να αυτοεξυπηρετηθει και να επικοινωνισει ,να κοιμαται μονο του και να μην ξυπναει και κλαιει.Ουτε θελω να το εκπαιδευω με μεθοδους για σκυλους,τυπου αστο να κλαψει και θα συνηθισει και αλλα τετοια απανθρωπα.

Καμια ερευνα δεν εχει αποδειξει πως ειναι λαθος να κοιμομαστε μαζι,αντιθετως λενε πως ειναι το ιδανικο,το φυσιολογικο και το υγιες,μεχρι τριων χρονων να θηλαζει και να κοιμαται με τους γονεις.

Εννοειται βεβαια πως αν θελει το παιδι να κοιμαται στο δωματιο του απο μωρο,και δεν ταλαιπωρειται το βραδυ ουτε εκεινο ουτε οι γονεις του ,τοτε ολα μια χαρα.

Αλλα οσες τα κοιμιζετε μαζι σας μην εχετε τυψεις και αν αισθανεστε καλα με αυτο,μην επηρεαζεστε απο οσους σας λενε πως θα σας βγει σε κακο.Τι κακο μπορει να συμβει δηλαδη?

Καποια στιγμη το παιδι φευγει απο το κρεβατι μονο του,χωρις ανασφαλειες και γεματο απο αγαπη και τρυφεροτητα,που αυτα θα το βοηθησουν να γινει ανεξαρτητο.Οχι να το παραγκωνιζουμε ,''η μαμα θα κοιμηθει με το μπαμπα γιατι ετσι πρεπει,αλλα εσυ κοιμησου μονο σου και θα σε αφηνουμε να κλαις μεχρι να μαθεις'' :(

Και φυσικα δεν χαλαει η σχεση των γονιων με το να κοιμουνται μαζι ολοι.Αντιθετως εμπλουτιζεται.Αν θελουν οι γονεις να βρεθουν ''πιο κοντα'' υπαρχει και τροπος και χρονος και αλλα μερη.Εμεις παντως μια χαρα τα καταφερνουμε.Και το βραδυ ξαπλωνουμε οι 3 μας και κανουμε αγκαλια ολοι μαζι ,και βλεπω τα ματια του αντρα μου γεματα αγαπη,και ειμαστε ευτιχισμενοι..!! :x:x:x:x

Βασικα τωρα που το συνειδητοποιω,απο τοτε που σταματησαμε να τον βαζουμε σε αλλο κρεβατι,εφυιαξε και η μεταξυ μας σχεση,και γενικα επικρατει ηρεμια.

Αυτη ειναι η δικη μας εμπειρια! :D:D

Εννοειται πως η καθε οικογενεια λειτουργει οπως θελει.

Σημερα τι εχει το μενου νοικοκυρουλες??Καιρο εχουμε να πουμε τρελες συνταγες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία πολύ ωραία η ανάλυσή σου και εννοείται ότι ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί σωστό.Εγω δεν συμφωνώ να το κάνω αλλά έτσι που το ανέλυσες, μάλλον σε σας λειτουργεί καλά.Και φυσικά ούτε γω είμαι της άποψης "αστο να κλαίει" απο το γνωστό εγχειρίδιο "κοιμήσου παιδί μου".Θυμάμαι όταν ρώτησα την παιδίατρο πότε θα ήταν σωστό να την πάω στο δικό της δωμάτιο, μου είχε πει ότι είναι καλό αυτό γίνει μέχρι 8 μηνών, τουλάχιστον θεωρητικά, γιατι αυτή εις γνώσιν της το έχει ακόμα στο δωμάτιο τους και είναι 3 ετών.

Εμένα σήμερα ο άντρας μου προπονείται για το masterchef και φτιάχνει μοσχάρι γιουβέτσι.Πήγαμε και βολτίτσα για καφέ και κούνια.Το μπισκοτάκι ξετρελλάθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια δεν εχεις αδικο στο υπνου με τους γονεις..κ ο δικος μου οταν ειναι στην μεση η μικρη την κοιταει με ματια γαληνια :x κ λεει μετα πολυ την αγαπαω,ολη μερα την σκεφτομαι :x:x !!!κ εγω φυσικα τους χαζευω κ τους δυο!! ;) εμεις επειδη ειμαστε ακομα στο κατω οροφο αναγκαστικα ειναι στο δωματιο μας ακομα..δεν εχουμε αλλο δωματιο στον κατω οροφο.αυτο που λες για το κρεβατι ναι μεν μου αρεσει πολυ,αλλα ειναι κ μαρτυριο..γιατι δεν μπορουμε να κουνηθουμε καλα κ ασε που τραβαει τοσο δυνατα τα μαλλια μου που πεταγομαι απ'το κρεβατι απο πονο κ τρομαρα!! :o αφου την γυρναω προς στον μπαμπα της για να τραβηξει τα δικα του μαλλια κ αυτη ξαναγυρναει σε μενα.. :shock: εχω πολλα μαλλια!! :D θα ηθελα παντως να ειναι στο δωματιο της γιατι δυσκολα κοβεται αν μαθει να κοιμαται μαζι μας..ο γιος μου οταν πηγαιναμε διακοπες σε ηλικια που ηταν 2-3 χρονων κοιμοταν αναγκαστικα μαζι μας κ οταν γυρνουσαμε σπιτι εκανε σαν τρελο να κοιμηθη στο κρεβατι μας..μεχρι να το κοψω ειδα κ επαθα..κοιμομουν μαζι του στο κρεβατι του..ετσι οπου μια μερα εφυγα απο κει κ δεν ξανα ηρθε κ ουτε με ζητησε..να αναφερω οτι ειχε πολυ ατσουμπαλο υπνο..ολο κλωτσουσε στον υπνο του..δεν μπορεις να κοιμηθεις μαζι του ακομα κ τωρα!! :lol:

κατερινα μπραβο στον νικολα που τρωει!!η δικια μου δεν της αρεσει πολυ το αχλαδι..βαζω ενα τεταρτο παντα στην φρουτοκρεμα κ τα αλλα απο μισα..

ναταλια ο κουμπαρος ειναι αυτος που θα σας στεφανωσει κ βαφτισει?ακομα αντιβιωση πινει ο μικρουλης ε?ναι ωραια μερα σημερα αλλα μεσα την βγαλαμε παλι..

το μεσημερι στην πεθερα φαγαμε φρεσκα μπακαλιαρακια!!!αυτη ηταν η βολτα μας..2 βηματα!! :lol:

χριστινα :-*:-* αντε με το καλο να πατε..εγω παιρνω το μαρσιπο..με βολευει πολυ κ τωρα που μεγαλωσε την βαζω να κοιταει προς τα εξω..

αχ αριαδνη αυτη η ψυξη οταν μας πιανει δεν μποερεις να κανεις πολλες κινησεις..σαν ρομποτακι γυρναμε!!τον εβαλα τον συζηξ χτες κ ετριψε με καουντερ πεν τυληχτικα κ σημερα καλυτερα σηκωθηκα,αλλα αφου μαστουρωσα απο την μυρωδια! @-)

πω πωωωωωω αντωνια τοσο ακριβο βγηκε ο σταυρος?η αδερφη μου ειχε παει σε εναν που ειναι σε οροφο κ ειχε ενα σταυρο γεματο με 300ε πολυ ωραιος που ειχε κ τον εσταυρωμενο..αχ τι να πω?μακαρι να μπορει κ αυτη κ να μας πει το ναι..περαστικα στον ανασταση!πολλες μερες τον κρατησε τον καημενουλη.. :(

ελενα μου αρεσε η κορνιζα κ το θερμομετρο..κ εγω αρχισα να ψαχνω γιατι αν γινει η φιλη μου θα παρω εγω τις μπομπονιερες..

αριαδνη μαγειρευει ο αντρας σου?μπραβο του!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα είχα κάνει εγώ λειζερ στο μπικίνι αλλά με είχαν κοροιδέψει τότε. Μου είχαν πει ένα πακέτο με7 συνεδρίες ότι θα μου φύγουν όλες οι τρίχες και όταν τελείωσαν οι συνεδρίες δεν είχα φύγει όλες και μου ζητούσαν κι άλλα λεφτά για να συνεχίσουμε και ξενέρωσα. Κι εγώ θέλω να κάνω λειζερ στα πόδια. Μωρέ αν δεν έχω αποτρίχωση στα πόδια ας έχω μόνο μασχάλες και μπικίνι που είναι πιο ευαίσθητα σημεία. Πάντως έχω πολύ λίγες τρίχες τώρα στο μπικίνι και τις ξυρίζω. Πάντως από τότε που έκανα λειζερ δεν έχω πια σπυράκια.

Μαράκι καλύτερα είμαι αλλά ο βήχας δεν έχει φύγει ακόμα. Κλασσικά. Να δω πότε θα σταματήσω να έχω βήχα.

Όντως έχει τέλεια μέρα σήμερα και βρήκα ευκαιρία να πάω Ζάρα να αλλάξω ένα δώρο και μία φουτεροζακέτα που είχα πάρει του σύζυξ και ήταν μικρή. Τι ωραία που ήτανννν. Αχχχ μου έχουν λείψει οι βόλτες μόνη μου στα μαγαζιά. Πήρα και του μπέμπη 12 ευρώ κάτι παπουτσάκια sea and city με αυτοκόλλητο 2 σαλιάρες και 2 ολόσωμα φορμάκια. Για μένα τίποτα. Κρατιέμαι γιατί με την δίαιτα θα χάσω κιλά και μετά δεν θα μου κάνουν.

Κι εμένα μου τραβάει την κοτσίδα με την πρώτη ευκαιρία που θα βρει ο μικρός.

Χριστινάκι μει ται χρησιμοποιώ αλλά και το καρότσι.

Έλενα μου αρέσει η κορνίζα και μάλλον κι εγώ κορνίζα θα έχω στην βάπτιση και μπρελόκ για τους μεγάλους.

Κατερίνα μπράβο στον Νικόλα μας αλλά και στην Αγγελικούλα μας που του μαθαίνει του αδερφούλη της πως να τρώει :lol::lol: Θέλω να χάσω άλλα 3 αλλά και άλλα 5 να χάσω ακόμα καλύτερα.

Λέλα πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά μεταξύ σας. Εγώ δεν μπορώ να βάλω τον μικρό στο κρεβάτι μας γιατί δεν κλείνω μάτι όλη νύχτα. Αλλά και ο Στρατούλης κοιμάται μια χαρά στο δωμάτιό του.

Σήμερα έφτιαξα πέρκα με μανιτάρια άνιθο και μαιντανό και λίγο σκορδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι πραγματι πολυ ωραια η αναλυση σου κ την υποστηριζω κ αυτο κανω με τα παιδια μου αλλα εχω 3.5 χρονια να κοιμηθω με τον αντρα μου!ο καθενας κανει τις επιλογες του.κ γω περιμενω την στιγμη που θα θελησει η κορη μου να κοιμηθει μονη της κ δεν..το βλεπω δεν θελει δεν ειναι ετοιμη φοβαται!!!με κανεναν αλλο δεν κοιμαται μονο μαζι μου!!!κ με τον γιο μου τα ιδια κανω γιατι ξυπναει πολλες φορες το βραδυ κ εχω το στηθος σε ετοιμοτητα..οποτε απο την μια μερια ο μικρος κ απο την αλλη η Δεσποινα!!!

Ελενα ολη μερα σε σκεφτομαι σημερα.ακομα στο χαμαμ εισαι :?::?::?:

Αρι μπραβο τον αντρουλη σου που μαγειρευει!!!κ εμενα πολυ του αρεσει να ασχολειται!

Μαρακι πριν ποσα χρονια πηγε για σταυρο :?::?: καθε βδομαδα ανεβαινει η τιμη του χρυσου!!!!

Κατερινα μπραβο τον Νικολα!!!

Σταυρουλα μιαμ μιαμ ωραιο φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον με πανω απο ενα παιδι δεν βολευει ο υπνος ολοι μαζι,εκτος κι αν ειναι τεραστιο το κρεβατι!! :D

Μαρια σε ξεμαλλιαζει?!

Εμενα μου τα τραβηξε προχτες που του ειχα γυρισει πλατη μεσα στον υπνο μας,και καποια φαση ξυπνησε και ηθελε βυζι και βρηκε πλατη!Μου τραβηξε το μαλλι και γυρισα! :lol::lol: Γελαγε ο αντρας μου!

Αρι γιουβετσι φτιαχνει ο αντρας σου?Μωρε μπραβο...εχει ξανακανει ή εισαι το πειραματοζωο?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου απο το πρωι ολο προσπαθω να σας διαβασω-γραψω κ ολο κατι γινεται κ δεν μπορω.

τωρα εχει κακα η μπεμπα αλλα ειπα θα τελειωσω 2 σελιδες που ειχα κ θα τη πλυνω. :D

χθες δε καναμε εμβολιο,εχει πολυ κοκκινο λαιμο κ βηχα οπως σας ειχα πει κ μας εδωσε αμοξιλ.ο λαιμος της ηταν λεει χαλια.απο υψος μειναμε στα ιδια δε πηρε δηλ 67 ποντοι κ κιλα πηρε μονο 150 γραμ.ειπε να αρχισω ρυζαλευρο κ σε λιγες μερες που θα παω για εμβολιο θα μου πει παλι οδηγιες για τροφες κτλ.αυριο θα δωσω κρεμσ αν κ νομιζω δεν ειναι ετοιμη..στον τονι θυμαμαι ξεκινησα 6 μηνων ακριβως.ηταν 17 06 το θυμαμαι ενω η μπεμπα ειναι 5 μηνων κ μιας εβδομαδας..

οσο για τον υπνο..λιακι οντως τα περιγραφεις πολυ ωραια κ εγω εχω ζησει τετοιες στιγμες κ ξερω οτι δε θα ξαναρθουν,αλλα οπως λεει κ η αντωνια εχω χωριστει με τον αντρα μου,εκεινος κοιμαται καναπε γιατι απο τη μια θηλαζω κ απο την αλλη ειναι ο αντωνης,ειναι αλλιως στο να ερθεις ''πιο κοντα''οταν κοιμασαι οι δυο σας με τον αντρα σου,αλλιως ετσι οπως εχει καταντησει σε εμας,φυσικα μιλαω για μενα.εγω τον αντωνη τον εβαζα απο 2 μηνων στη κουνια,μονο οταν αρρωσταινε τον επαιρνα μαζι απλα οταν εμεινα εγκυος επειδη δε μπορουσα νσ τον σηκωσω για να τον παω κουνια εμεινε μαζι μας.καλα τωρα πια μεγσλωσε κ δε χωραει οποτε κ θα του παρουμε κρεβατι.παρολο που το κανω κ ειναι αγαπημενη συνηθεια θεωρω οτι δεν ειναι σωστο,απο πολλες αποψεις κ στη μπεμπα θα προσπαθησω πολυ να μη γινει ετσι κ με εκεινη.ουτε εγω θακανω ποτε αυτο που λετε με τα κλαματα,αυτο ειναι για αλλους κ οχι για εμας.

πρεπει να την αλλαξω τη καημενη,αλλα κ μενα το θεμα του υπνου με καιει πολυ βρε κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia o mikros simera mou evgale eksanthimata se olo to swma tou k apo mia ereuna pou ekana twra sto internet mallon einia brefiki rodanthi apo ta sumtwmata... k mou fainete pws tsampa pirame antiviwsi giati leei oti kanei pureto xwris sumtwmata stin arxi k meta vgazei eksanthimata... polu talaipwritai to mwro mou k tsatistika twra pou mallon tsampa pinei k tin antiviwsi...

tha sas diavasw argotera twra exw neura den mporw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι περαστικά στην μπέμπα και καλή αρχή με τις τροφές. Αν δεν σου τρώει δεν πειράζει καθυστέρησέ το.

Ναταλία περαστικά στον συνονόματό μας. Τι είναι αυτό καλέ που έπαθε στα καλά καθούμενα? πως το έπαθε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!! Gurisa apo to xamam prin ligi wra!!! Kala ti na pw! Foberi empiria....katarxin gurisame me ti fili mou spiti kai legame stous antres tin empiria mas kai eixame pethanei sta gelia, tha sas pw giati....prin fugoume, mas rwtage o antras tis "kai posi wra tha eiste ekei, kai pios tha sas kanei masaz, kai ti meros einai auto.." kai tou elega egw gia plaka, tha pame kai tha baloume to string pou tha mas dwsoun kai meta tha mpoume mesa tha ksaplwsoume...kai tha mpoun 3 mauroi na mas kanoun masaz! hahaha kai gelousame me auto....e otan pigame mas leei h gunaika, pigainte na allaksete kai tha sas dwsoume eswrouxo mias xrisis....fusika omws eixa pronoisei kai pira to magio mou giati tis lew den mporw na mpw twra me ena string ekei mesa tosi wra (kai na kremete to buzi to niania,auto den tis to pa xaxa) kai mou leei ok den uparxei problima...einai mas leei alla 3 atoma idi mesa...kokalwnw egw...kai tis kanw...emmm auta ta tria atoma einai gunaikes?? Mou leei oxi...antres!!! :o Katalabenete to sok pou epatha kai egw kai h fili mou...tis lew....einai ellines h ksenoi? Oxi oti tha eixe diafora diladi....alla gia na kserw...mas leei ksenoi!!!!!!!!! :o:o fusika tis eipa oti den ginetai na mpoume kai emeis sto idio dwmatio me autous kai na eimaste dipla dipla stous atmous....eutuxws omws pernouses apo to ena hamam kai empaines sto allo dwmatio opou itan kai auto to idio alla me marmarina krebatia ekei opou tha pigainame meta na kanoume to masaz...kai emeis mpikame ekei apo tin arxi....autoi oi tris pou itan ekei itan 3 25arides ksanthioi galanomatides...perasame apo dipla tous me tis petsetes tiligmenes...alla stin arxi mas edwse ena ufasma san trapezomantilo konto gia na tulixtoume...fusika tis eipa egw tha mpw me tin petseta kai meta dwse mou alli petseta na kanw ntouz....entaksei to gurisame sto asteio kai kaname polu habale meta....alla itan teleio koritsia....liwsame! kai to pealing itan mazi me masaz...meta apo 45 lepta mesa sto hamam....alla 20 lepta to pealing+masaz kai alla 15 lepta halarwsi! Ti na pw...den eixa dinami oute na perpatisw meta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη περαστικα στην μπεμπα σου!!!

Ναταλακι τι εχει ο μικρος κ παιρνει αντιβιωση :?: μηπως εβγαλε εξανθηματα απο την αντιβιωση :?: περαστικα ρε συ κ εμενα παλι 38.8 πυρετο εχει!!!μολις τον εκανα ενα ζεστο μπανιο να πεσει κ του εδωσα αντιπυρετικο!!!μα ποτε θα περασει αυτη η ιωση :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...