Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

epitelous katafera k sas diavasa diavazw poses meres apo ligo ligo k twra katafera na sas ftasw...

katarxin xronia polla gia xthes stin antwnia sta paidakia tis bikis, tis marias, tis marinas k tis xristinas, k ston antra tis lias nomizw autoi einia k opoion allon exete na tous xaireste...

xronia polla k stin nansy simera oti epithimeis oso gia tin paidopsixwlogo kala kanei ama to paidi einia kalutera pisteuw den tha exei provlima k esu na kanei diafora mazi tis alla eimai sigouri tha deis megali diafora sto sxoleio...

oso gia toa provlimata min stenaxwriesai kapoia stigmi tha strwsoun ola mpora einia k tha fugei...

boula perastika se olous sas kanenas den tin glitwse.. ? k egw auto skeftomai k den tin allazw pws ama de mou aresei i kainourgia meta tha to dei to bibliario auti k epeidi einia k gnwsi einai kapws...

pasxalaki perastika eiste kalutera?

antwnia perastika stin despoina k ston mikrouli... pws eiste?

maraki paramegalwse i mpoumpou mas pernate 1,5 kilo sxedon...

marina mia xara o mpempis apo anaptiksei..

katerina pws pige to frouto tou nikola..

sofia perastika stin mikroula elpizw na min kollisei k i alli..

eleni afou sou arese kala ekanes k allakses... gia to groumpoulaki na pas na to deis.. se zileuw me ta spa... skeftomai prin ton gamo na kanw mpatselor se spa... mpravo stin mikri pou megalwse toso se ligo tha perpatisei kiolas..

bikaki pws enai o mikros?

ksipnise o mikros stelnw auta min ta xasw k sunexizw argotera eplizw na mi ta ksexasw filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

k sunexizw...

ari polu wraies oi idees sou ta eida ta site egw den kserw akoma ti tha kanw giati tha einia k o gamos alla mou aresei san idea to papagalaki pou to exei trela o mikros.... me ton gamo omws mazi den kserw pws mporei na sundiastei alliws skeftomoun na kanw diakosmizei galazia na tairiazei k me ton mpempi....

xristinaki pou eisai pws pane ta didima?

kikitsa emeis ta eipame apo skype to prwi..

lia o toulis gia paidakia einia k esu ton exeis me alesmena popo polla dontia mpravo sas...

oso gia tin diatrofi vrasta k exw xalia trww alla trww k paxuntika polla alla kilo den vazw exw meine kokalo pali....

lil mou ti kanei o pasakos sou?

nene xathikes pws paei i mpoumpou?

anthi xaroumena minogenethlia

emeis akoma eimaste arrwstoulides simera einai kalutera apo pureto mono to prwi nwris mou ekane na doume pws tha paei to apogeuma....

giortazei k o antras mpou simera.. na ton xairomai...

gia laxanika mou exei pei etos apo kounoupidi, mprokolo, laxano, pantari, prassa, melitsana mporw na dwsw oti apo thelw an k den exw valei polla akoma...

molis ginoume kala tha arxisoume k to kotopoulo...

mou eipe na arxisw to vradino to geuma na to dinw me mpoukali gia na trwei perissotero giati mallon den troei arketa apo stuthos... k ksipnaei ta vradia den polu thelw alla tha to dokimasw mpas k einai kalutera gia ton touli mou...

den thimamai ti allo ithela na grapsw sas filw elpizw na min sas ksanaxasw k exw polla pali na diavazw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!Τι κανετε?

ΝΑνσουλα Χρονια πολλα κοπελα μου!Ευχομαι μονο καλοτυχια απο δω και περα και πανω απο ολα υγεια και αγαπη στην οικογενεια σου :-*:YMHUG:

Εχετε δικιο για τα θεματα διατροφης!Καθε παιδιατρος λειτουργει αλλιως!Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο,Δεν εχουν μια κοινη φορμουλα βρε παιδι μου!

Εγω την μπεμπα την πλενω μερα παρα μερα,,την επλενα μεχρι τον 4ο καθε μερα αλλα ενιωθα οτι ξηρενεται το δερμα της.Οσο για το πουλακι,βρε κοριτσια η παιδιατρος η παλια μου ειχε πει να μην ανοιγω τα χειλη στο πουλακι της γιατι απο τη φυση του εχει ενα συστατικο(δεν θυμαμαι πως το ειπε)το οποιο τα προφυλασσει απο διαφορες μολυνσεις-λοιμωξεις.Μονο με λιγο χαμομηλακι ανα δαιστηματα να της κανω πλυσεις

Ελενα εγω της εδινα το νοβαλακ 1 και τωρα μας ειπε και εμας για το νεομιλ το 2.Την αλλη βδομαδα ο ξεκιναμε,ειναι της ιδιασ εταιρειασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai tsevoula k emena mou to exoun pei auto mou exoun pei episis oti to derma apo ta mwra exe ena sustatiko pou krataei tin amuna k na kanei na min arrwstenoun sunexeia ama to kanei mpanio kathe mera mou eipan feugei auto k den to afinw na ksanadimiourgeithei... egw ton ekana kathe mera alla apo tote pou mou arrwstise arxisa mera para mera ektos k ama lerwthei.... alla kathe mera plenoume panta kolaraki moutra k xerakia sxedon sunexeia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!ακομα αρρωστος ειναι ο μικρος :?: κ εμενα ακομα χαλια ειναι μονο η Δεσποινα μου ειναι λιγο καλυτερα!ατιμη ιωση.

Ελενα τι καλα που πηγατε σε αλλη παιδιατρο κ σου αρεσε..κ σου ελυσε κ πολλες αποριες.τελικα σημαντικο πραγμα η παιδιατρος!κ καθε παιδιατρος εχει τελικα το δικο του συστημα με διατροφη κ εμβολια!

Κατερινακι αρεσαν στο νικολα τα φρουτακια του ωραια!

Σταυρουλα κ Βασω ευχαριστω για τις ευχες!

τελειος ο σκατζοχοιρος!!!κ για το τραγουδακι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!διαβασα 6 σελιδες κ ζαλιστηκα.. :D

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για το αγορι μου,να χαιρεστε κ εσεις τα παιδακια σας μαρακι,μαρινα,χριστινακι αντωνια μου κ σε σενα χρονια πολλα κ κυριως καλα,να σε χαιρεται η οικογενεια σου κ περαστικα κ στο μωρακι σου,λελα μου τον αντρουλη σου,ναταλακι να χαιρεσαι κ εσυ τον αντρα σου για σημερα κ νανσουλι μου κ σε σενα χρονια πολλα κ ευτυχισμενα,δεν ηξερα οτι σε λενε αθανασια!

εγω μπανιο τα κανω καθε μερα κ τα δυο καλα για τον αντωνη ειδικα δεμν το συζητω αν κ εχω ακουσει πολλες μαμαδες που σε αυτη την ηλικια τα κανουν μερα παρα μερα.εγω κ λουσιμο καθε μερα,σπανια να μην τον λουσω μου αρεσει να μυριζει σαπουνι κ να βαζει πυτζαμακια καθαρουλης.κ το μωρο καθε μερα,κ το μαλλι της κ ολα.

νανσυ μου ρωτουσα τον αντρα μου τι ειχε γινει ακριβως με τη παιδιατρο να στα πω κ δε θυμαται,καλα ειναι κ αρρωστος πολυ χαλια κ δεν ειχε ορεξη μαλλον αλλα θυμαμαι νομιζω οτι ειχε μπει ο τονι παραμονη χριστουγεννων νοσοκομειο κ την επαιρνα να τη ρωτησω κατι κ δεν ειχα μοναδες στο κινητο κ της ειπα να παρει κ δε με πηρε,γαμωτο δε θυμαμαι ηταν παντως δυο τρια περιστατικα που συνεβησαν κ ξενερωσαμε.κοιτα ξερω οντως οτι ειναι απολυτη αλλα λενε τα καλυτερα.το στυλακι το εχει κ εμεις ειχαμε τσαντιστει τοτε με τα νυχακια γιατι το ειπε λες κ ηταν ο γιακουμπ ο καρδιολογος.οντως αυτα τα εχει τα εχω συζητησει κ με τη κουμπαρα μου που την εχει αλλα απο οτι εχω καταλαβει ξερει παρα πολλα κ ειδικα κ σε θεματα αλεργειας ειναι ψαγμενη κ σου λεω εχει σχεδον ολη μας την περιοχη.εγω τωρα εχω συνηθισει με τη δικια μου,δε μπορω οπως λες να την αλλαξω γιατι ειδικα με τον αντωνη ξερει τα παντα απο 2 μηνων τον ανελαβε κ ειδικα τα αλεργικα του με βοηθησε πολυ,με εστειλε σε πολυ καλη αλεργιολογο κ γενικα δε μπορω να την αλλαξω ευκολα αν κ με πειραζει γενικα που ειναι πολυ φιλοχρηματη κ σχολιαζει πελατες της που ενω λεει εχουν λεφτα ψαχνονται για το πως θα γλυτωσουν.εμενα δε μου αρεσει αυτο να σχολιαζει ενας γιατρος αυτα τα πραγματα,επισης οταν πηγα για επανεξεταση τον αντωνη που συνεχιζε ο βηχας της λεω τυπικα σας οφειλω κατι; κ λεει στην αρχη οχι,πολυ ψευτικα ομως,κ μετα λεει ε αντε δωσε 20 ευρω,λες κ ηταν υδραυλικος κ μου εκανε φιλικη τιμη επειδη μου εφτιαξε τη βρυση ας πουμε..αυτο με χαλασε πολυ κ δεν ειναι τα 20 ευρω αλλα πεφτει στα ματια μου,κ ολο μου πεταγε οτι εκεινη την ημερα ολο επανεξετασεις κανει κ οτι τζαμπα καιει τα φωτα του ιατρειου κ τετοια.μου ηρθε να της πω δε πειραζει,ετυχε,αλλες μερες βγαζετε καθε μιση ωρα το 40αρι κ εμεις τη μερα βγαζουμε τοσα κ λιγοτερα.οκ ειναι γιατρος αλλα να εχει κ ενα υπερανω σε τετοια θεματα καλο ειναι.απο αυτο εχω ξενερωσει πολυ κ σκεφτομαστε να αλλαξουμε,απο την αλλη ειναι αυτο που ειπα οτι μας ξερει κ εγω γενικα θελω να νιωθω οικεια κ δεν ειμαι των αλλαγων ευκολα..

α σημερα εχουμε εμβολια κ στα δυο παιδια κ θα παρει τα 80.γι'αυτο ειπα για το 20αρικο οτι επρεπε να μην το πει αφου σε λιγες μερες παλι εκει θα ειμασταν κ ειχα παει κ στις αρχες του μηνα που πρωτοαρρωστησε ο τονι.

σταυρουλα μου κ εσεις αρρωστοι;περαστικα ευχομαι,σελινο να βαλεις κ εγω εβαζα απο τις αρχες.απλα το εβγαζα νομιζω στο αλεσμα,ισα για τη μυρωδια κ την ουσια το αφηνα.καλα εγω προσωπικα τρελαινομαι για σελινο παντως. :D

ελενακο χαμαμ ακουω,τελεια,καλη ανανεωση κ αυτο με τη παιδιατρο πολυ τυχερο!ηταν να την αλλαξετε,παντως απο τα λεγομενα σου μου φανηκε πολυ καλη.

αριαδνη γελασα που ειπες για τον τελειο καιρο,οντως πολυ εχω τρελαθει κ εγω!

:D

εμεις χθες περασαμε πολυ ωραια,εγω εκανα την αδελφη νοσοκομα για τον συζηγο,βεβαια ο καημενος ηταν πολυ χαλια,ο πυρετος δεν επεφτε ειχε κολησει στο 39 κ ποναει κ το κεφαλι του σημερα.ε κ φυσικα δεν ηρθε κανεις,τους ειδοποιησαμε οσους ηταν να ερθουν κ ετσι μονοι μας ειμασταν απλα ηρθε λιγο η πεθερα κ η κουνιαδα να δωσουν το δωρο του αντωνη.

συγχωρεστε με δε θυμαμαι αυτη τη στιγμη κατι αλλο,ζαλιστηκα κ τοση ωρα εδω,σας στελνω σε ολες πολλα φιλακια!θα σας πω κμετα αν μπορω τα νεα απο τη γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τον παιδίατρο που λέτε, εγώ πιστεύω ότι ο καλός γιατρός φαίνεται σε περιστατικά ανάγκης, τώρα απο κει και πέρα απλά να έχει όρεξη και διάθεση για να μπορείς να συζητήσεις και να ρωτήσεις άνετα ό,τι θες χωρίς να ντρέπεσαι ή να σε κάνει να νιώθεις ότι κάνεις κατάχρηση του χρόνου του.Έτσι κι αλλιώς κάθε γιατρός έχει άλλο σύστημα και στη διατροφή και στην σειρά των εμβολίων και αν διαβάσεις και στο Διαδίκτυο τί κυκλοφορεί θα μπερδευτείς χειρότερα.Όπότε ακολουθείς το σύστημα του δικού σου γιατρού και κάνεις παρεμβάσεις όπου εσύ θεωρείς ό,τι είναι θεμιτό.

Βικάκι περαστικά σας και Ναταλάκι στο Στρατούλη και γιορτάζει και ο άντρας σου είπες?Χρόνια του πολλά!

Αντωνία εγώ είχα σταματήσει να βλέπω το σήριαλ γιατί είχα χάσει αρκετά επεισόδια αλλά εδώ και μια βδομάδα τα έβλεπα 4- 4 και έτσι κοντεύω να φτάσω εκεί που είναι τώρα.Πράγματι είναι πολύ καλό!Περαστικά και στο Δεσποινάκι.

Εμένα η μπέμπα έχει μία ελαφρά γκρίνια και πιστεύω ότι είναι απο την κλεισούρα.Σήμερα την έβγαλα στο μπαλκόνι την μισή ωρα που μας έκανε τη χάρη ο καιρός και δεν έβρεχε και η κακομοίρα κοίταζε γύρω γύρω λές και "αποφυλακίστηκε" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ ναι δεν θα έπρεπε να νοιώθω έτσι και εγώ έκανα μαλακία που έσβησα αυτό που έγραψε η παιδίατρος. Λογικό να στραβώσει η γυναίκα.

Κατερινάκι πήρε φόρα ο νικόλας μπράβο :D Άντε καλή αρχή κι εσείς με τις τροφές.

Εγώ τον κάνω κάθε μέρα μπάνιο όχι τόσο για καθαριότητα αλλά για πρόγραμμα. Όταν δεν τον κάνω μπάνιο δεν μου κοιμάται καλά το βράδυ σαν να χάνει την σειρά του. Εγώ πάντα του βάζω κρεμούλα μετά το μπάνιο ή αμυγδαλέλαιο για ενυδάτωση.

Βικάκι ο πονοκέφαλος είναι από τον πυρετό. Και ο άντρας μου έκανε φοβερό πονοκέφαλο. Να του δώσεις μεσουλιντ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki kai emena den tha mou arese etsi pou ta perigrafeis...

exeis dikio me emas simera itan tuxero na allaksoume mallon...elpizw na min mas bgei ksino sto mellon, pantos gia arxi mou arese.

H proigoumeni pou eixa sto teleutaio rantebou pio polu wra xalase gia na mas leei gia to gamo tou giou tis para gia to mwro mas kai auti h ksepeta pou ginotan kathe fora me xalouse polu!

Perastika ston antra sou!!

Ari kai egw se kati tetoies faseis olo lew, makari na eixame kanena emporiko kentro edw konta gia na mporousa na paw ti mikri na kselampikarei ligo alla kai egw bebaia...polu kleisoura...entaksei emas ekane kalo kairo tis proigoumenes imeres....genika egw molis dw ligo ilio tin etoimazw kai bgainoume estw kai misi writsa.

Eides giauto sou lew, makari na mename pio konta...kai pollous kafedes tha piname emeis alla kai oi mpempoules mas tha ta legane ligaki!!!

A ksexasa na sas pw...h paidiatros me rwtise an leei silaboules h mikri....emas pote den exei pei kamia silabi...mono kati akatalabistika leei pote pote alla kamia silabi....esas pou einai peripou 7 minwn lene tipota???

Mou eipe mexri ton allo mina prepei na leei silabes!

Stauro kai egw gia ton idio logo tin kanw mpanio kathe mera....giati toxei san programma...krema den mporw na tis balw meta to mpanio giati apla einai toso nustagmeni pou arxizei amesws h gkrinia gia na koimithei...diladi isa pou prolabainw na ti ntusw kai na tis dwsw to gala....apla ton teleutaio mina arxisa na ti louzo kathe 2 mera giati den udrwnei katholou twra kai ta mallakia akoma sapouni murizoun aptin proigoumeni...alla to kalokairi pisteuw tha ti louzw kathe mera pali.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα εμένα κάποια στιγμή είχε κολλήσει και έλεγε συνέχεια μπαμπα..μπαμπα..και τώρα έχει κολλήσει και λέει ντα ντα..ντα ντα και φαίνεται ότι επικοινωνεί γιατί του μιλάω και απαντάει. Έχω τραβήξει ένα βίντεο που φαίνεται λες και μιλάμε :lol::lol: . Θα προσπαθήσω να το ανεβάσω αν και είναι μεγάλο.

Εγώ επειδή του έβαλα χτες λάδι για την νινίδα της frezyderm και μετά τον έλουσα με ένα σαπούνι της sebamed δεν ξέρω ποιο από τα 2 φταίει αλλά σήμερα σκυλοβρωμάει το μαλλί του. Θα τον περάσω 2 χέρια σαπούνι γιατί λιποθυμάω από την μυρωδιά. :evil:

Αχ Έλενα το καλοκαίρι.. ανυπομονώ να τσιμπάω συνέχεια μπουτάκια και μπρατσάκια. Αμ τα πατουσάκια που τα πας? Και δεν θα έχουμε να βάζουμε ένα κάρο ρούχα και όλο βόλτες θα είμαστε, αχχχχχχχ τι ωραία που θα είναι? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσιααααα ποσα γραψατε???

Που να προλαβω να τα σχολιασω τωρα ολα???

Νανσυ Αθανασια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!Να σε χαιρεται ο αντρας σου και τα υπεροχα παιδακια σου!!

Ναταλι να χαιρεσαι το συζυγο!Χρονια του πολλα!!

Ελενα εκει στο χαμαμ τι ακριβως σας εκαναν?Θελω εδω και καιρο να κλεισω να κανουμε κανενα τετοιο με τον αντρα γιατι εχουμε σκεβρωσει και οι δυο,και δεν ξερω που να κλεισω και αν αξιζει τα λεφτα του,μην ειναι και καλα ξεπετα και πασαλειμματα.Θελω να με βαλουν κατω και να με λιωσουν!! :lol:

Επισης δεν θελω να πασπατεψει καμια τον αντρα μου γιατι ειμαι ζηλιαρα και δεν θα μπορω να χαλαρωσω... :evil:

Η ιδεα να κανουμε μεταξυ μας δεν παιζει..δεν μπορουμε ουτε την πλατη μας να ισιωσουμε απο την κουραση.Και σκεφτειτε οτι τελειωσα και φυσικοθεραπεια...

Ωραια τα νεα σας απο παιδιατρους,λυθηκαν και πολλες αποριες.Μου λυσατε ετσι και τις δικες μου περι λαχανικων και διατροφης.

βΟΥΛΑ κατοχυρωθηκε ο σκατζοχοιρος ε!Τι χαριτωμενο θεμα που ειναι!!

Χτες ηρθε η πεθερα κατα τις 7,(ολη τη βδομαδα το εχει βρει και μου ερχεται καθε απογευμα για κανενα 2ωρο ,3ωρο..)Και πανω που ηταν να φυγει,κι εγω ημουν χωμα απο την κουραση,τσουπ!Σκανε μυτη ο αδερφος του αντρα,με την οικογενεια κι ενας φιλος του.Και βρεθηκα να ετοιμαζω τραπεζια να σερβιρω και τετοια...Φυγανε αργα και κοντευα να κοιμηθω πανω μου!!Αν με βλεπατε πως ημουν....μαυροι κυκλοι,μαλλι λαδωμενο,παντοφλα,τα ρουχα γεματα εμετους και γαλατα του μικρου...Ασε που μου ειπανε πως εχω μεινει μιση ...Σκατουλες...

Τουλαχιστον χαρηκε ο αντρας μου που του καναμε γιορτουλα.

Αυριο θα ερθει η νονα του Στραταρα να δουμε για τα βαπτιστικα του.

Θα παρω μετα την παιδιατρο να τη ρωτησω για το κατσικισιο και να δω ποτε θα κανουμε εμβολιο.Ηταν για αυριο αλλα εν εχει γινει ακομα καλα ο μικρουλης μου..

Δεν μπορεσα να τα σχολιασω ολα συγχωρεστε με..

Αλεκαρα φιλια!!!

Λεω να βαλω μια οθονη μπροστα στο νεροχυτη να σας διαβαζω,γιατι την περισσοτερη μερα εκει την περναω...!!! :D

Σας αγαπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία ωραία η ιδέα της οθόνης στο νεροχύτη :lol: Αυτό σε συνδυασμό με το πρόγραμμα που είχε πει η Κατερίνα-πασχαλιτσάκι που υπαγορεύεις και γράφονται μόνα τους, θα ήταν ό,τι πρέπει :lol:

Αλήθεια, η Κατερινούλα πως να είναι? Ελπίζω ο Παναγιώτης της να είναι καλύτερα.

Άρχισα επιτέλους την εργασία, αυτό αξίζει χειροκρότημα :ymapplause: Έκανα και αποτρίχωση με silkepil, αυτό αξίζει διπλό και τριπλό χειροκρότημα :lol::lol:

Σταυρούλα και γω ανυπομονώ για την άνοιξη και το καλοκαίρι, θα είναι πολύ ωραία και ναι, τί καλά, που δεν θα φοράνε τόσα ρούχα!!!Τον Αύγουστο βέβαια βλέπω να με πιάνει μια μελαγχολία που θα είναι να γυρίσω στη δουλειά :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κάποια Αθηναία πάει στην έκθεση γάμου-βάπτισης που είχε πει η Λία, να με ενημερώσει αν δεί κάτι ενδιαφέρον, πρωτότυπο και "γλυκό" ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro epidi kai egw exw auto to ladaki tis frezyderm gia ti ninida....sou lew sigoura oti ftaiei to ladaki...tin wra pou to bazeis den bromaei, murizei san tsixlofouska...tin alli mera omws bromaei...epidi to exw kairo kai tis to bazw kamia fora otan dw ninida na emfanizetai kserw oti otan tha tis to balw tha ti lousw 3 imeres seri gia na fugei h broma!! Kai tha paratiriseis oti kai sto deutero lousimo akoma ladonontai ta xeria sou parolo pou nomizes oti tin prwti fora to ebgales olo! Egw tin prwti mera tis kanw 3 sapounades kai pali murizei tin alli mera...ti wraia pou leei leksoules o Stratoulis! emena tipota apolutws den exei pei akoma!

Lioumpa den kserw akoma ti tha kanoume alla exei diafora programmata, aurio pou tha to kanoume tha sou pw...apla kathe spa exei ta dika tou kai prepei na rwtiseis...emeis to agorasame otan bgike kapoia prosfora sto groupon pou eimaste grammenoi...ena programma pou sou stelnei se email eidikes prosfores mono se autous pou einai meli diafora magazia kai diafora proionta stin poli sou! Einai polu kalo mporeis na grafteis kai tha deis!

Ari mprabo euxomai h ergasia na paei kala...egw ekana palia kai aporw pws ekana kai tetoio kai apotrixwsi...twra den mporw, den kserw ti exw pathei kai exw tromeri euaisthisia sto derma mou ponaw polu! Perisi skeftomoun na kanw leizer sto bikini alla meta akousa oti isws den einai kalo an den exeis kanei paidi akoma na kaneis kati tetoio...e meta emeina egkuos kai den ksanasxolithika...eftasa sto allo akro...na kanw tuflo ksurisma! :lol:

Den prolabainw simera na balw site pou elega giati thelw na paw na kanw mpanio na bapsw malli kai na etoimasw gia to auriano trapezi!

Ax kai egw perimenw to kalokairi pws kai pws, apo twra skeftomai pws tha pigianoume paralia me ti mikri kai tha paizoume stin ammo!!! Tha trelathei sti thalassa pisteuw tha tis aresei polu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λΕΝΙΩ μου στελνει κι εμενα το groupon αλλα σπανιως ανοιγω τα μηνυματα!!Θα εχω το νου μου...

Εχω τσακισει τωρα μακαρονια με κιμα...πολυ πεινα!Φτιαχνω και ψωμακι να μυρισει το σπιτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Έλενα και ψάχναμε 2 ώρες με τον άντρα μου να δούμε τι φταίει? Καλά αυτό γιατί βρωμάει έτσι? Αφού ο άντρας μου με ρωτούσε αν του έριξα φάρμακο του παιδιού και του έκαψα το κεφάλι. :lol: Άρχισε να βλέπει ότι είναι κόκκινο και τέτοια. Καλά αυτό υποτίθεται ότι είναι αγνό και βρωμάει σαν ναφθαλίνη? :roll::roll: Περίεργο μου φαίνεται.

Λέλα κι εγώ μακαρόνια με κιμά είχα από χτες. Μπούχτισα. :evil: Τι θες να ρωτήσεις την παιδίατρο για το κατσικίσιο? Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lela koitaze ta bgazei kati foberes prosfores...egw kai to masaz pou eixa kanei fantasou oti kanoniki timi ekane kapou 80 eurw kai to plirwsa 29 an thumamai kala....

Stauro nai resu kai egw stin arxi otan to eixa balei mou ekane entupwsi oti bromage toso alla apo tin epomeni mera bromage! kai tin deuteri mera an ton louseis pali mporei na sou bromaei...sto trito lousimo den bromaei!

Kai sunithws otan to bazw kanonizw tin epomeni na min einai mera pou tha pame kapou gia na min to piasei kaneis kai bromaei haha

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γειααααααα!!!!εγω παλι χαλια ειμαι..επαθα ψυξη στον σβερκο κ τα λαιμα πονανε..δεν μπορω να ορθωσω σωστα τις λεξεις που λεω..οτι να ναι..ενα ζευγαρι που ειχαμε κανει προταση δυστηχως μας ειπε οχι..για να πω την αληθεια εγω δεν τους ηξερα..του ανδρεα συναδελφος ειναι απ'τα κτελ..τεσπα..σημερα εκανα προταση την κολλητη μου κ χαρηκε παρα πολυ,γιατι μου ειχε πει οτι θελει πολυ να μου βαφτισει το μωρο,αλλα λογου οικονομικου δεν μπορουσα να τησ πω..εχουν πολλα ζορια..ειπαμε να ερθει μια μερα σπιτι να μιλησουμε για το οικονομικο κ θα τα βολεψουμε..υπολογιζω περιπου 500ε να της βγουν..250ε περιπου για σταυρο κ 250ε για βαφτιστηκα..τα υπολοιπα εγω θα τα βαλω..ευχομαι να δεχτει εστω κ γι'αυτα..

νανσυ χρονια σου πολλα κοπελα μου!!πολυχρονη να εισαι κ να σε χαιρεται η ομορφη οικογενεια σου!!!οσο για τα προβληματα κ εμεις μια απ'τα ιδια..ολο γκαντεμιες..κ εμεις που εχουμε bus μεγαλη πικρα στα συνεργια..

ελενα χαιρομαι που βρηκατε μια καλη παιδιατρο!!!χαμαμ ε?αχ ετστι οπως ειμαι τωρα πολυ θα ηθελα να μου κανουν ενα μασαζ για μια ωρα περιπου αλλα καλο μασαζ!!!!!!!!!

σταυρουλα περαστικα σας!!!!ωραιος ο σκατζοχοιρος!!!! :):) του παει!!!εμενα δεν μου εκανε νινιδα κ δεν ετυχε να της βαλω ποτε κατι τετοιο..τοσο πολυ βρωμαει?

ναταλια να χαιρεσαι τον αντρα σου!!πολυχρονος!!!ακομα αρρωστουλια ειστε?περαστικα μωλε..πολλες μερες του κρατησε.. :(

λια γελασα με την οθονη :lol::lol::lol: βγηκε αυτο το καινουργιο κινητο που μιλας κ γραφει τα μυνηματα!!!! :lol::lol::lol: λες????????????? :lol::lol:

βασω ποτε θα ερθεις θεσσαλονικη?ξεκινατε νουμερο 2 στο γαλα?

κατερινα σου εστειλα μνμ..πως ειστε?

α δεν σας ειπα..προχτες σηκωθηκε μονη της χωρις βοηθεια κ χαιροταν που ηταν ορθια στηριζομενη στον καναπε κ χαζευε τα ψαρια!!!επισης με τα ποντιακα εχει τρελα..μολις ακουει κοτσαρι αρχιζει να χορευει πανω κατω μπρος πισω,σηκωνει τα χερια κ φωναζει εεεεεεεεεεε!!!!σαν τους ποντιους!!! :lol::lol::lol: καθε μερα η πεθερα μου την χορευε ποντιακα χωρις τραγουδι,απλα τραγουδουσε αυτη κ το εμαθε.. :lol:

αριαδνη αποτριχωση?εγω τα αφηνα στα ποδια να μεγαλωσουν για να τα κανω με κερι κ επειδη βαριομουν να τραβαω τα ξυρισα..σαν αρκουδα ειχαν γινει..2 ξυραφια ξοδεψα :lol::lol::lol: καλη εργασια να εχεις!!

αλεκα ματσ μουτσ!!!μεγεια το κινητο!!!

αχ ξεχασα ρε κοριτσια..πρεπει να παω πισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεβουλα κ εγω μερα παρα μερα την κανω πια απο τον 5ο μηνα περιπου..γι'αυτο το λογο που λες..οσο για τα χειλη που λες ετσι ειναι..δεν πρεπει να τα καθαριζουμε στο βαθος για να μη χαλασουμε το ph που εχουν κ γινουν πολυ ευαιστητα κ με το παραμικρο κολλανε μικροβια..

βικακι περαστικα στον αντρουλη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα,

Έλενα σωστό κι αυτό. Εγώ σκέφτομαι να μην του το ξαναβάλω γενικώς. :lol:

Πολλύ τσιμπημένη η τιμή για μασάζ. Τα φουσκώνουνε και λίγο για να φαίνεται ότι είναι καλή η προσφορά. Εγώ είχα κάνει μασαζ στο σπίτι με 25 ευρώ με μία φίλη που είναι φυσιοθεραπεύτρια. Φυσικά μετά υπέφερα πιο πολύ γιατί όταν γίνεται σωστή δουλειά μετά πονάς. Αν δεν πονάς σου κάνουν χαλαρωτικό μασαζ το οποίο για μένα δεν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά μόνο για να χαλαρώσεις εκείνη την στιγμή.

Η δίαιτα παρόλη την αρρώστια πάει καλά. Έχω χάσει 2 κιλά και συνεχίζω. Αχ μακάρι να μου φύγουν όλα και να είμαι χέλι στην βάφτιση.

Μαράκι περαστικά. Εσύ παθαίνεις συχνά ψύξη. Τι κάνεις? Λούζεσαι και βγαίνεις έξω? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Επιτελους λιγο ηλιος!

Μασαζ!!!Μια φορα μου κανανε στην παραλια στην Ναξο,ενας Κινεζος!Ειχα πεθανει στο γελιο ,γιατι μου σηκωνε τα ποδια και μας κοιταγε ολος ο κοσμος!Ευτυχως την αλλη μερα φευγαμε κοριτσια γιατι ποναγα τοσο που δεν θα ειχα ευχαριστηθει τις διακοπες!Χρειαζεται αποθεραπεια μετα για να ξεπιαστεις!

Περιμενω τον αντρα μου να γυρισει απο το γυμναστηριο για να παμε βολτιτσα στο Πασαλιμανι να βγαλουμε λιγο το μωρο εξω.

Μπραβο Σταυρουλα που χανεις τα κιλακια σου!ΚΑι εγω εχω ξεκινησει να προσεχω,τρωω περισσοτερα φρουτα για να μη σαβουριαζω οτι να ναι!Εγω θελω το καλοκαιρι να μαι ετοιμη να σαρωσω τις παραλιες και να ακουω "Αααχχχχ Μανουλα μου" :lol::lol:

ΝΑι ετσι βρωμαει αυτο και εμενα μου εκανε εντυπωση οταν της το εβαζα

Εγω λεω κατα την ανοιξη να επιχειρησω λειζερ για αποτριχωση,στο GoldenBrands βαζει καλες προσφορες,απλα ειχα ακουσει οτι στις μελαχρινες αφηνει κοκκινιλες αλλα δεν τοχω ψαξει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera! pwpw pali xalia nuxta eixame...ekane kai kati dekata h mikri kai genika den koimithike oute stin wra tis, nustaze polu alla molis tin ebaza koimismeni eklaige....skeftomai mipws exei pathei auto to agxos apoxwrismou? Epidi den tin thilazw toso suxna pleon? Giati koimatai kai molis ti bazw stin kounia koimismeni ston upno tis klaiei mexri na tin ksanasikwsw!

Xtes to ekane auto kai to apogeuma kai to bradu kai mes ti nuxta! Simera omws kala einai.

Maria pali psuksi epathes?? Mipws pas kai bafeis pali tipota ekswterikous toixous? H xtizeis tipota sobades kai se xtupise to reuma?? :lol: Ontws xreiazesai ena kalo masaz! Pes ston antra sou!

Mipws logw tis trixas den sou kathotan o suzuks toso kairo??? An les oti itheles 2 ksurafia isoun san arkouda? :lol:

Stauroula to ladaki omws auto tis frezyderm gia ti ninida kanei douleia! Egw exw mia fili pou mou elege oti eixe ninida to mwro kai twra pou einai 1.5 xronwn akoma exei ninida den tis efeuge me tipota....emeis molis bazame to ladaki kai to etriba kai to ekana masaz meta apo auto to simeio efeuge! Kanei kali douleia. Min to bazeis sunexeia alla 1 fora stis 15 meres an deis as poume kai alli ninida kalo tha einai na baleis. To masaz emena den itan sketo masaz giauto itan toso...twra to koitaksa omws kai itan 22 eurw opote lathos ekana...alla kai pali...itan masaz+apolepinsi+mia alli swmatotherapeia ola mazi kratisan 1.5 wra! Kai otan piga exoun enan katalogo me tis times kai to eixa koitaksei kai ontws toso ekane opote den mporoun na fouskwnoun tis times sto sugkekrimeno meros.

Egw me ti diatrofi sk@t@....tin kanw kamposes meres kai meta thelw gluko...alla tha ksanarxisw apla prepei na brw to ruthmo mou...egw den exw zugistei apo tote pou eixa dei oti pira 2 kila giati fobamai ti tha deiksei h zugaria :D

Bibi kai egw skeftomoun auto to leizer alla to fobamai kiolas giati lene oti den einai kalo...to kanei mia fili mou se olo to swma kai einai wraio to apotelesma...eidika to kalokairi resu...egw thelw gia arxi mpikini kai masxali alla masxali pali fobamai giati exei olous tous adenes....den kserw.

Koritsia mallon gia to grompali tha paw ti Deutera sto giatro giati den feugei :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...