Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

Νάνσυ, τί έγινε βρε?Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό!Απο τί να έπαθε αλλεργία??Να μας ενημερώσεις.

Κατερίνα ναι, δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω παπούτσια τώρα γιατί δεν ξέρω ΄τι νούμερο θα φοράει.Όμως 2 μπουφάν θα της πάρω σίγουρα γιατί και λίγο μεγαλύτερο να είναι δεν πειράζει.

Έλενα, εγώ που δεν θα έχω κανέναν να την κυνηγάει, προτιμώ να τα κάνει με το...πάσο της :lol: Αυτά που σου έστειλα, τα μελέτησες?Όσο για το στήθος, να μας πει και η Αντωνία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nancy euxomai na min einai kati sobaro...edwses kamia kainouria trofi? Perimenoume nea.

Ari ta meletaw twra :D

Ari tha exeis kai ton suzuks giati pros to kalokairi pou logika tha perpatisei to cookie, autos den xalarwnei ligo apta mathimata?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tipota diaφορετικο ουτε σε τροφη ουτε σε σαμπουαν κτλ το μονο που της εδωσα για πρωτη φορα προχθες ντεπον γιατι εκλαιγε 24 ωρες κ αλοιφη για τα δοντια

εχω ανχωθει μην χρειαστει νοσοκομειο πως θα ανταπεξελθω;;;πως θα τα καταφερω;;μην ειναι τιποτα κτλ κτλ

εχω μπει νοσοκομειο με αλλεργικο σοκ κ ξερω ποσο σοβαρο ειναι..το καλο ειναι οτι δεν την βλεπω να φουντωνει αλλο..τα ποδια της ειναι καθαρα απο την μεση κ πανω ομως χαλια κ ειδικα το προσωπο

μονο αγκαλια κ κλαμα ολη μερα ολη νυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala Ari exw pathei plaka me to posa uparxoun pou mporw na kanw me tin fraoula!!

Eixa skeftei idi oti tha kanw mallon roz me laxani...kai idi eixa skeftei na diakosmisw ta trapezia me basilikous kai meta na tous paroun oi kalesmenoi! Kai fusika exw idi ena tetoio aspro podilataki giati to eixa parei sto gamo mou kai to eixa diakosmisei sto trapezi euxwn kai tha kanw diafora wraia opws exei auto to site!!! http://www.eimaimama.gr/2012/02/i-vafti ... itras.html

Pwpw idi thelw na paw sto jumbo kai na brw diafora kai na arxisw na ftiaxnw! Enthousiastika! Mou arese kai auto me to bazaki pou mallon exei marmelada fraoula....exw kanei sto parelthon gluko tou koutaliou fraoula (mono 1 fora) alla to fobamai ligo giati einai "euaisthito" kai xalaei eukola! Pantws tha itan kai auto foberi idea!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy oi dikoi sou den einai ekei?? Makari na min xriastei nosokomeio alla eimia sigouri oti tha se boithisoun.

Periergo auto na min exei faei tipota kainourio kai na to epathe auto...mipws kapoio sustatiko autis tis kremas gia ta dontia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα το μυστικο ειναι να κανεις συνεχεια ζεστες κομπρεσες!!παρε ενα πετσετακι προσωπου βουτα το σε καυτο νερο στιψτο κ βαζε το πανω στο στηθος.να το κανεις αρκετες φορες.παραλληλα θα κανεις κ μασαζ κ θα βαζεις την εβελινα να θηλασει με το πιγουνι προς το μερος που ειναι το γρομπαλακι!!!!

αυτα αν ανεβασεις πυρετο ειανι αρχη μαστιστιδας να ξερεις γενικα κομαρα εξαντληση κ θα παρεις αμεσως τον γυναικολογο σου!!!!

Μαρακι πολυ μεγαλωσε η Αννουλα!!!μπραβο το κοροτσακι μας!!!

Λιλ τελειο το θεμα αστερακι..καλη αρχ με τις χορτοσουπες!

πω πω νανσυ ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο θα περιμενουμε νεα σου!

μπραβο Αρι που ασχολεισαι με ολα τα θεματακια κ δινεις ιδεες!!εισαι σουπερ!!!

κοριτσια εγραψα στα βιαστικα δεν ξερω αν ξεχασα καμμια αν μπορεσω θα μπω μετα να σας πω τα νεα απο παιδιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ γιατι ετσι η μικρουλα?Ανυπομονουμε για τα νεα απο το γιατρο.Μηπως κατι εγλειψε απο αυτα που τρωτε εσεις?Επειδη ελεγες οτι της δινεις να δοκιμασει.Το καημενακι...

Ελενα που ειναι το γρουμπουλι?Εγω ειχα κανει και πυρετο τοτε,και ηταν επειδη δεν εδειαζα το στηθος εκεινο.Εκανα πολυ μασαζ στο σημειο και τραβηξα γαλα πολυ,να αδειασει καλα,με το μωρο και με το θηλαστρο.

Αρι σου αρεσει να τα ψαχουλευεις αυτα ?Και εισαι και οργανωτικη!Μπραβο το κοριτσι!! :D Πολυ ωραια θεματα.

Αυτες τις μερεςθα κλεισω κι εγω προσκλητηρια μπομπονιερες,πηγα το πρωι,το απογευμα θα παω να τα κανονισουμε.

Κοριτσια επειδη ειμαι ασχετη,την ημερα της βαπτισης,πρεπει να παω πολυ νωριτερα στην εκκλησια να ετοιμασω τα μπουμπουνιερικα κτλ?Και το στολισμο ???Δεν εχω ιδεα για ολα αυτα και φοβαμαι μη γινει βλακεια και δεν ειναι τιποτα οπως πρεπει!

Για πειτε η εμπειρες?

Λιλακι καλυτερα η μεση?Κολοκυθακι βαλαμε τωρα την κυριακη,απο αυριο θα του βραζω και σελινακι μεσα.Την κυριακη ξεκιναμε κοτοπουλο και ρυζι.Μπορω αντι για ρυζι να βαζω ρυζαλευρο? :?

Μαρακι θεα η Αννα!!Ειναι και κορμαρα και εξυπνη και κουκλα.Εμ που να της φτασει σκετη χορτοσουπα,φτιαξε της μια μακαροναδα! :lol:

Χαρουμενα μηνογενεθλια στα παιδακα σας!!!!!!!!!

Και για να μην ξεχνιομαστε ,να πω και αυτο το μηνα την κλισε ατακα:''Πως περναει ο καιρος??'' :lol::lol::lol:

Εμεις εχουμε αυριο.

Ποιο κοριτσακι ειπε οτι εχει γενεθλια ο αντρας αυριο?Ξεχασα.

Μεθαυριο εχουμε πολλες γιορτες παντως ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι έχει πολλά πράγματα για την φραουλα, ελπίζω να πήρες ιδέες απο την έρευνά μου.Απλά περισσότερο κυμαίνονται σε κόκκινο-πράσινο.

Όσο για το σύζυγο ναι ,θα έχω αυτόν, απλά έλεγα και για καμια άλλη προσφορά-βοήθεια!

Λία, ναι μου αρέσει οτιδήποτε άλλο εκτός απο το να κάνω δουλειές ή την εργασία μου!! :lol:

Αν δεν αναλάβει κάποιος τον στολισμό και τον κάνεις εσύ, ναι θα πρέπει να πάει κάποιος λίγο νωρίτερα, κανα μισάωρο μην φανταστείς για να τα τακτοποιήσει.

Αντωνία περιμένουμε τα νέα σου απο την παιδίατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tony kai Lia euxaristw gia tis sumboules...tha to kanw...Lia ta groumpoulia einai oxi panw sto stithos...ligo pio pera pros ti masxali...basika ena grompouli niwthw alla ponaei...to sithos den ponaei katholou mono ekei pou einai to glrompouli...pureto den exw kanei katholou.

Lew to apogeuma h aurio na parw kai ena thl to giatro gia na sigoureutw oti apothilazw swsta kiolas min tuxwn kanw tipota lathos kai giauto mou egine auto....

A nai kai emeis methaurio exoume giortes! Giortazei kai h Tony mas!

Tis Natalias o antras exei gennethlia.

LIa ta kleineis kiolas e? Pwpw egw tipota den exw kanei akoma! Thema ti eixes pei oti tha kaneis?

Gia ton stolismo tis ekklisias tha to analabei to anthopolio apo ekei pou tha sto stolisoun alla an to exeis epimelithei moni sou tote tha baleis mia fili h kapoia ksaderfi na paei ekeini tin imera pio prin na ta ftiaksei....esu den xreiazetai na pas polu pio nwris an exeis kanonisei kapoios na sta stolisei. Egw skeftomai na balw tin pethera na paei na ta etoimasei ektos an telika kanw stolismo apo anthopoleio den exw apofasisei akoma...An einai eukola tha ta kanoume ola emeis...exw akoma ta fanarakia apo to gamo kati aspra kai isws ta stolisw me tipota fraoules kai roz kordeles...exw auto to podilataki kai to kalathi me tis mpomponieres den thelei kati to idiaitero...mono tin kolimpithra prepei kapoios na stolisei pio prin kai oi lampades logika tha einai etoimes stolismenes...auta den kserw mipws ta kanei h nona??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη λαμπάδα, μαρτυρικά,ρουχαλάκια, σταυρό κλπ τα πηγαίνει η νονά.

Έλενα αν έχεις τα φαναράκια και το ποδήλατο, μην κλείσεις ανθοπωλείο.Γενικά τα θεωρώ πεταμένα λέφτα τα ανθοπωλεία.Εγώ και στο γάμο, εκτός απο την ανθοδέσμη, δεν είχα χρησιμοποιήσει καθόλου λουλούδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω

Ελενα κανε αυτα που σου εγραψε η Αντωνια.

Σταυρουλα ολα καλα με τον υπερηχο, θα ηρεμησες τωρα και δεν θα το εχεις αγχος. Μου φαινεται για το θεμα βαπτισης θα μας αναλαβει η Αριαδνη ομαδικως οτι αφορα τα βαπτιστικα και εσυ το ενδυματολογικο το δικο μας :lol::lol::lol: Το σκαντζοχοιρακι και μενα μου αρεσει πολυ σαν ιδεα και σιγουρα πηγαινει στον Στρατουλη με το μαλλακι που εχει :D Ο παιδιατρος με το καρδιακο επεισοδιο ειναι αυτος με την ζαχαρη? :shock::shock: τον γλωσσοφαγαμε τον ανθρωπο :o:o

Λια μια χαρα ο Διονυσακος που τρωει και τα λαχανικα του, ωραιο και το αστερι σε θαλασσι αποχρωσεις θελεις να μεινεις? Οταν λες οικολογικο τι εννοεις στα υλικα?

Μαρακι παραμεγαλωσε η Αννουλα κοντευει τα 10 κιλα!!!! Θυμαμαι και μενα στην κορη μου επειδη ηταν κινητικα απο νωρις πολυ μπροστα και μεις σκετη χορτοσουπα δεν φαγαμε απο την αρχη μου ειχε πει να βαζω εναλλαξ μοσχαρι και κοτοπουλο οποτε ειναι μαλλον για τον λογο που ειπες.

Αριαδνη θα μου στειλεις και μενα τις διευθυνσεις απο τους γραφιστες αν και νομιζω ξερει και ο αντρας μου εναν γιατι και εγω δεν βρισκω και θα χρειαστει να κανω κατι τετοιο.

Νανσυ απο τι να το επαθε η μπεμπουλα? να μας πει τι θα σας πει ο γιατρος.

Αντωνια περιμενουμε και τα δικα σου νεα απο την παιδιατρο.

Αμαλια με το καλο να τα κλεισεις και εσυ, θα κανεις αυτο με τους αστεριες τελικα?

Τα λουλουδια ειναι λιγο πεταμενα λεφτα οταν ειναι σε συνθεσεις, εμεις και στο γαμο και στην βαπτιση τα ειχα σε γλαστρακια και τα πηρε οποιος ηθελε απο καθε τραπεζι, και τα λουλουδια της κολυμπηθρας ζητησα και στολισαν μετα την εικονα του Αγιου στο τεμπλο της εκκλησιας.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ζωα της ζουγκλας θα κανω.Λιονταρι,ζεβρα,καμηλοπαρδαλη,ελεφαντακι κτλ.

Ελενα αυτο που λες το βγαζω κι εγω εκει στην ακρη της μασχαλης και ειναι γρουμπουλι που ποναει,αλλα ειναι απο το ξυρισμα τελικα!Και καθε φορα νομιζα οτι κατι επαθα! :?

Λουλουδαι πολλα και τετοια δεν θα βαλω,δεν μου αρεσει ο πολυς στολισμος.Αλλα κατι θα βαλουμε,ετσι λιγακι.

Η Νανσυ τι να εγινε,πηγε στο γιατρο τη μικρη? :?

Μεθαυριο γιορταζει η Τονυ,γιορταζει ο αντρας μου,ο γιος του Βικακιου,και ο γιος της Χριστινας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polles giortes :)

Lioumpa emena den einai apo to ksurisma giati einai polu bathu den einai epifaniako...fantasou gia na niwsw to grompouli prepei na piesw me ta daxtula....kai den einai mikro to niwthw arketa megalo...telos pantwn...tha dw ti tha ginei mexri aurio tha kanw auto pou mou eipe h Tony na dw an tha beltiwthei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου……τελικα δεν είναι να παμε Βεροια. Οποτε παμε ολο και ποια ιωσουλα τσιμπαμε με αποκορυφωμα τις τωρινες!!!

Λοιπον γυρισαμε Καστορια την κυριακη το απογευμα και ο Παναης από το βραδυ εχει πυρετο το πουλακι μου και η μπεμπα αρκετες μυξουλες.

Εχθες καλεσα τον παιδιατρο σπιτι για να δει τα παιδια. Διαγνωση……

Ο μικρος εχει καποια ιωση που του κανει πυρετο και εχει παρα πολύ μπουκωμα. Το πουλακι μου ταλαιπωρειται εδώ και 2 εβδομαδες..αν ειχε κανει πυρετο από την αρχη πιστευω ότι θα ειχε γινει νωριτερα καλα. Με φυσιολογικο ορο που το παλευαμε στη βεροια το μπουκωμα δεν καναμε τιποτα. Μας ειπε να βαζω αρκετες φορες τη μερα φυσιολ. ορο και 3 φορες τη μετα οτριβιν και μετα από 3 μερες ένα άλλο σπρει το παλμικορτ. Επισης εδώ και 2 μερες του δινω συνεχεια αντιπυρετικα γιατι κανει αρκετο πυρετο, τηγανιστηκε το γιαβρι μου. Ας ελπισω αυριο θα γινει εντελως καλα και θα παψει να ανεβαζει πυρετο.

Η νεραιδουλα μου εχει ωτιτιδα και επιπεφυκιτιδα και αρκετες μυξουλες και αυτή. Ειπε επισης συχνα φυσιολ. ορο και 3 φορες τη μερα οτριβιν, στα ματακια σταγονες τομπρεξ 3 φορες τη μερα και αμοξιλ ανα 8ωρο για τα αυτακια.

Εγω ειμαι με την αντιβιωση γιατι τα λαιμα μου αν και την παρνω εδώ και 3 μερες ακομη πονανε. Πηγαμε μια χαρα, περασαμε πολύ ωραια και μας βγηκε ξινη!!! Ολα τα λεφτα μας στους γιατρους τα δωσαμε, 3 επισκεψεις στη βεροια και μια εδω.....δεν λεω να ειμαστε καλα πανω απ' ολα αλλα δεν μας περισσευουν ρε κοριτσια.....

Ειπα τον στρατηγο ….ξανα στις αποκριες θα παμε Βεροια για το εθιμο, καλυτερα εδώ μονη και να ειμαστε γεροι παρα εκει με παρεα και μεσα στα μικροβια και τις ιωσεις.

Σας διαβαζα από το κινητο μου και μαθαινα τα νεα σας καθημερινα. Μου λειψατε γλυκουλες μου . Εχω να σχολιασω 30 ολοκληρες σελιδες και οπως καταλαβαινετε αν καθησω και μια μια τις σχολιαζω θα απλωσω την μπουγαδα της χρονιας!!!! ΠΑντως θα προσπαθησω να σχολιαζω οσο πιο πολλα μπορεσω γιατι πιασατε πολλα θεματα και θελω να «εισβαλλω» με τα σχολια μου και τις αποψεις μου.

Ελπιζω να βρω χρονο συντομα.

Μακαρι Παναγιτσα μου να εχουμε μια ηρεμη νυχτα και αυριο να ξημερωσουμε με το καλο ολοι περδικια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ligo pou eriksa mia matia ta nea apo tous giatrous polu kala.. xairomai..

perastika sta mwrakia pou einai arrwstoulia k tis mamades....

k emeis exoume pureto apo xthes k den mporw na katalavw apo ti mporei na einia skeftomai mipws einai ta dontia apo mpoukwma den exei exei to prwi kamia fora liges miksoules k vazoume oro...

mou xtupaei 38 kai k den peftei alla o mikros mes tin treli xara k oreksi gia paixnidi...

vre koritsia niwthw oti meiwnete to gala mou k den mporw na katalavw ama tou ftanei einai sxedon adeio eidika to prwi ti na kanw gia na to epanafero? arxisa pali na pinw mpures...

sugnwmi pou den sxoliazw alla exete grapsei para polla k prospathw siga siga na ta diavasw.. sas filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

εχω δυο μερες να μπω,μου λειψατε αλλα ημουν αρρωστη.ο λαιμος χαλια κ εφτασα μεχρι κ 39 πυρετο.τωρα δεν εχω πυρετο αλλα ποναει ο λαιμος κ δε ξερω αν μπορω να παρω απο μονη μου αντιβιωση.η παιδιατρος που πηρα να τη ρωτησω για τη μπεμπα που εχει κ εκεινη βηχα κ μυξουλες ειπε αν επαιρνα να παρω σεκλορ αλλα καλυτερα να με δει γιατρος..

εν τω μεταξυ απο το πρωι ειναι με πυρετο κ ο αντρας μου,ποσο σ@$$%κατα μπηκε ο χρονος..

παω να σας διαβασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα κοριτσακια μου,βλεπω πολλες πυρετωδεις προετοιμασιες για τη βαφτθιση,εγω ακομα τιποτα,αλλα νομιζω θα πρεπει σιγα σιγα εστω να κλεισω εκκλησια γιατι θελω να τη βαφτισω εκει οπου βαφτισα τον αντωνη κ μη χασω ημερομηνιες.

νανσυ μου στεναχωρηθηκα με τη μπεμπα σας,που εισαι να μας πεις νεα;;

αυριο ειναι η γιορτη του αντωνακη μου αλλα ετσι οπως ειμαστε δε μας βλεπω για πολλα.

εχω ξυπνησει απο τις 7 σημερα κ νυσταζω ηδη..

το μενου σημερα εχει γιουβαρλακια αυγολεμονο.

ο καιρος πολυ χαλια κ με αυτον τον νοτια που εχει πως να μην αρρωσταινουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εχει πιασει καταιγιδα εδω!

Περαστικα βρε αρρωστουλικα :)

Ναταλι να χαιρεσαι τον αντρα σου!

Παω να φτιαξω τα φρουτακια του Στρατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Ναταλία χρονια πολλα για τον αντρα σου.

Τα νεα μας λοιπον απο το γιατρο ειναι οτι η Παναγιώτα μου ειναι 65 εκ. και 7060γρ ενω η Μαρία 68 εκ. και 8500γρ. Τις βρηκε και τις 2 μια χαρα, τον ρωτησα αυτο για τα χτυπηματα και μου ειπε οτι υπαρχουν μωρα που τα ακουμπας και τα κλαινε και οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του μωρου. Τον ρωτησα για τη διαφορα μεταξυ τους και μου πε οτι ειναι και οι δυο μια χαρα, αρκει να τρων φυσιολογικα το φαι τους. Μας εκανε και το εμβολιο και δεν εβγαλαν κιχ. Ειδικα η Παναγιωτα, ειπε πως ηταν πολυ συνεργασιμη, τη Μαρία μολις την ειδε γυμνουλα την ειπε αφρατουλα και αυτη τον κοιταγε καλα καλα μην της κοψει κανα γευμα :lol::lol: . Μας ειπε επισης εκτος αυτα περι βολτας και θηλασμου, να τους δινω σιγα σιγα λιωμενες με το πιρουνι καπποιες τροφες, οπως μπανανα, πατατα και οτι παρολο που δεν εχουνε δοντακια οτι τα ουλα τους ειναι πολυ δυνατα και τα καταφερνουνε. Και ο,τι μπορω να τους κανω και οσπρια κανονικα με κρεμμυδι σκορδακι, δαφνοφυλλο εκτος απο ΑΛΑΤΙ. θα ξαναπαμε σε 2 μηνες για εμβολιο και να μας δει γενικα. Αληθεια εσεις καθε ποτε πηγαινετε?

Ελενα εχει στο mega ton Ακη και δειχνει μια σοκολατοπιτα με φραουλα, θα ταν ωραιο να το εκανε σε ατομικα γλυκακια, για δες.

Παω να σας διαβασω και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα εγω καθε μηνα κανω εμβολιο..κ στον γιο μου καθε μηνα πηγαιναμε.

πολυ γκρινια η μπεμπα.κ ολο αερια κανει.μηπως επειδη εφαγα σπανακοπιτα;εχει κ τις μυξες τις κ ολα θα την ενοχλουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι μαυριλα ειναι αυτη σημερα, και τι νερο ριχνει απο το πρωι....

Ναταλια να χαιρεσαι τον αντρα σου πολυχρονος και ευτυχισμενος. Περαστικα και στον μικρο, αν δεν εχει συναχη μπορει να ετοιμαζει κανα δοντακι.

Κατερινα περαστικα σας και στους τρεις, να γινουν γρηγορα καλα τα παιδακια σου. Πολυ στεναχωριεμαι οταν ταλαιπωρουνται ετσι.

Βικακι αρρωστουλα και εσυ, περαστικα και σε σενα και στον αντρα σου, αχ να φυγει ο χειμωνας να ηρεμησουμε. Που βαπτισες τον Αντωνακη?

Σοφακι τα λεγαμε και στο τηλεφωνο, μια χαρα οι μικρουλες σου ειναι η καθε μια ξεχωριστη! Και μεις καθε μηνα παμε για εμβολιο μετα κατα τον 9ο αν θυμαμαι καλα και απο την κορη μου αραιωνουν τα εμβολια.

Σπανακοπιτα εχει το μενου σημερα ...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki kai eseis arrwstoulia?? Perastika sas!

Katerina perastika kai se esas!

Oloi arrwstoi einai! Perastika se olous!

Ax Sofia den to eida kai einai polu kali idea kati tetoio se atomika alla mallon tha paraggeilw kati giati pios tha ftiaksei tosa polla atomika?? Ta koritsia sou einai mia xara! Exoun diafora e? Kala mou kanei entupwsi oti den klaine!! Emena plantazei sto klama...gia ligo bebaia alla klaiei.

Kai emeis 1 fora to mina pame giatro. Mallon Paraskeui tha pame gia embolio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε!!!7 μηνων γαιδουρακι ο Τουλης! :lol:

Σοφια προσωπικοτητες οι μικρες σου!Θα εχουν πλακα οταν ειναι μεγαλυτερες!Μια χαρα ειναι τα κοριτσακια σου :)

Κι εμεις καθε μηνα καναμε εμβολια,τωρα στο τελος του μηνα θα κανουμε 2 τελευταια,ποσιμο-ενεσιμο.και μετα ξανα εμβολιο 13 μηνων.

Μεχρι τοτε απλα παρακολουθηση καθε μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ειδα τη σοκολατοπιτα που εκανε ο Ακης,αλλα δεν με ενθουσιασε...πολλα ζουμια τρεχανε..

Σαν παραβρεγμενη ητανε...

Πιο πολυ λιγουρευτηκα το παντεσπανι σκετο οπως το εδειχνε! :lol:

Που ειναι το Νανσακι,να ειναι αραγε καλα τα πραγματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...