Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

ναμαι και εγω ως συνηθως βιαστικια!!! ο μικρος κοιμαται ακομη και ποναει η μεσουλα μου....

εγω προσπαθησα να κανω αποθηλασμο φυσικο το ειχα κανει και στη κορη μου αλλα γεμιζε πολυ το στηθος σε σημειο που στο τσακ δυο φορες γλυτωσα τη μαστιτιδα. αφου τη πρωωτη φορα που πηρα τα χαπια σταματησε και σε 10 μερες ξαναγεμισε και ξαναπηρα παλι χαπια και σταματησε μια και καλη αλλα δυστυχως το κεφαλι μου δεν λεει να φτιαξει ωστε να ξεκινησω θεραπεια κατα της τριχωπτωσης

οσο αφορα τον υπνο και φαγητο εχουμε στρωσει. το βραδυ κατα τις 9:30 τον βαζω στη κουνια παιζει με τα παιχνιδακια του, του δινω το γαλα στο περιπου πινει 240μλ και μεχρι τις 10:30 τον εχει παρει ο υπνος απο μονος του και εγω απλως τον βαζω στη θεση του και τον σκεπαζω και αυτο ηταν!!!!

ακομη δεν τον εχω παει στο γιατρο για το εμβολιο οχι τιποτα να μου πει τι θα του προσθεσω στη διατροφη γιατι εμεις τρωμε και ζυμαρικο ρυζι ή κριθαρακι και πινουμε πορτοκαλι και μανταρινακι με συριγγουλα απλως μου ειχε πει οχι γιαουρτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοπελιες μο.Αυτες τις μερες ανοιγω to pc και πραγματικα δεν προλαγβαινω τπτ.Η μπουμπου μου εχει αλλαξει πολυ και δεν κοιμαται καθολου την ημερα και το ραδυ καθυστερει πολυ ,με αποτελεσμα να εχει πολυ υπερενταση!Ερχοντουσαν κι οι δικοι μου να με βοηθανε αλλα παλι ερειπιο ειμαι!

Λια μου,σορι που τα μπερδεψα,ειδα στα τικερακια της Αλεκας και τελικα ηταν η Μαξιμ που θυμομουνα για 20άρα! :oops::oops: Καλη δυναμη κοπελα μου με τουυς ορους και την θεραπεια!με συριγγα ε?Και μενα ετσι μου χε πει η παιδιατρος να της βαζω αλλα τρεμω στην ιδεα γιατι η μπουμπο χτυπιεται σαν χταποδι!Αντε να γιανει το καημενο να ανακουφιστει!

Και εγω ηθελα παντα οικογενεια,μαλλον παντα ηθελα παιδι.Ειδαλως δεν θα παντρευομουνα ποτε :oops:

Και μενα κοριτσια ετσι με το αιμα!Πολυ πρ4αμα!

beboula ολα καλα θα πανε κουυκλα μου

Ελενα εμενα συνηθως πινει 210μλ/γευμα καθε 3 ωρες.!Για ραδυ αναλογα,μπορει να μην ξπνησει μεχρι κ το πρωι ή να ξπνησει μια φορα

βικακι και σε σενα περαστικα στο νινι σουυ.και εγω χανω την ψυχραιμια μου και παγωνω οταν κλαιει πολυ!

Εχω παθει τραυμα με το κλαμα της.

Πασχαλιτσακι περαστικα κοπελα μου

Κατερινακι μεγεια το μαλλι.!καλα να περασεις στον γαμο!πηγαινε κ στο τραπεζι καλε να το γλεντησεις.

Μια ερωτηση ρβε κοριτσια,Οταν προσθετουμε νεο φρουτο,το δινουμε μαζι με το προηγουυμενο η μονο του.

Αν το δινουμε σε συνδυασμο,το βαζζομε ολοκληρο ή μισο? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Eftiaksa mia pita me glukokolokutha, praso, kremmudi kai feta kai twra einai sto fourno! Tha erthoun argotera ena zeugari filoi gia potaki, elpizw h pita na trwgete! :lol: Oxi entaksei tin exw ksanakanei kai ginetai pentanostimi! xixi

Tony mou kai egw etsi pisteua oti pote den tha apothilasw...alla telika auto pou exw katalabei einai oti tipota den einai adunaton...kai pipila pire kai mpoukali pire kai kseno ipie kai apothilazw siga siga....oso duskolo kai an einai pali ginetai! Apla prepei na epimeneis kai na exeis polu upomoni! Basika prwta ekopsa ta endiamesa geumata...diladi molis ebala trofes...alla oxi amesws giati stin arxi den mou ta etrwge...molis arxise na trwei kai kapws na xortainei, arxisa na min tis dinw gala meta apto fagito opws ekana stin arxi...ekopsa prwta auto to meta to frouto meta to mesimeri kai meta to rizaleuro...kai etsi eixe meinei mono to prwino gala kai to bradino....meta molis emathe to mpoukali esto kai ligo giati den to eperne panta....tis ekopsa to prwino gala....twra exw sxedon kopsei kai to bradino...edina kathe bradu kai twra to ekana ana 2 imeres....kai opou nanai tha to kanw ana 3....nai to stithos entaksei prosarmozetai...

Pisteuw molis meiwseis ligo to gala tha sou erthei h periodos...emena tote mou irthe molis arxisa na meiwnw geumata ton proigoumeno mina!

Katerinaki na perasete kala! Nai einai periergo alla tin imera den einai mpoukwmeni mono to bradu...

Aleka twra pou les gia trixoptwsi...kai egw perimenw na apothilasw gia na arxisw kati bitamines gia ta mallia kai na sinexisw mia therapeia me kati ladakia....kai simera pou stamatisa se ena farmakeio na parw kati pira kai autes tis kapsoules (bitamines) pou mou eixe dwsei gia ta mallia giati mallon apo bdomada tha tis arxisw! Makari kai sena na ftiaksei grigora...

Aleka erwtisi...ton taizeis sto krebati etsi opws einai ksaplwmenos? Ton reueis prin koimithei??

Bibi to frouto to prostheteis me to proigoumeno...sto proigoumeno ksereis idi oti den exei allergia giati to exei faei kapoies meres...einai analoga ti sou exei pei gia tin posotita...egw as poume bazw miso apo to kathe frouto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!ειμαι κρεβατωμενη με τα λαιμα να πονανε κ να μην μπορω να καταπιω κ απιστευτο πονο στο νεφρο μου κ παλι..πρεπει να κανω λαμπαροσκοπιση αλλα θελει πολλα ευρουλακια..οποτε αρκουμε στο να πινω πολυ νερο κ ξαπλα γιατι δεν μπορω να αναπνευσω..ευτηχως η αννουλα ειναι παρα πολυ ησυχη κ δεν με ταλαιπωρει..σημερα με εκανε να σηκωθω απο τον καναπε απο την χαρα μου!!!την ειχα κατω να παιζει με τα παιχνιδια της διπλα στον καναπε κ την βλεπω γυρναει προς το καναπε,βαζει δυναμη στα χερια της κ σηκωθηκε ορθια στο ενα ποδι..τρελαθηκα..εννοειτε οτι δεν αντεξε να κρατηθει πολυ κ επεσε κατω,αλλα γελουσε οταν καταλαβε οτι επεσε!! :lol: ολους τους πονους ξεχασα εκεινη την στιγμη!!

να πω περαστικα σε ολες σας μια μια κ καλα αποτελεσματα να εχετε στις εξετασεις..τα διαβασα σταγρηγορα..λια ειδα τις φωτο..ειναι πολυ γλυκας ο γιοκας σου!φτου φτου.!ολο χαμογελα ειναι!!ολα αυτα τα παιχνιδια ειναι δικα σας?αλογακια,μηχανακια κτλ...

χριστινα με το καλο να ταξιδεψτε κ ολα καλα θα πανε..οτι χρειαστεις παρε τηλ..

βλεπω κοριτσια απογαλακτισμο ξεκινησατε?δεν θυμαμαι πια ειπε οτι ετσι ακριβως γινετε..λιγο λιγο καθε μερα κ μετα ανα 2 μερες κ μετα ανα 3ις μερες..ναι ετσι κοβετε κ εμενα ετσι σταματησε..ισα ισα το βραδυ εχω λιγο κ τσουκου τσουκου πιπιλιζει η μικρη..αλλα μ'αρεσει κιολας που το ψαχνει..εστω κ αυτο καλα ειναι.

αλεκα καλως την δεχτης την περιοδο!! ;) εγω εχω απο το σεπτεμβρη κανονικοτατα..απλα ακομα δεν ερχεται στανταρ την ιδια ημερομηνια..

αντωνια σε ευχαριστω για τα περαστικα..δεν ειχα καρτα να σε απαντησω ξανα.. :(

ελενα καλα να περασετε το βραδυ κ καλη ορεξη!!

κατερινα σε γαμο ε?καλα να περασετε!!!στειλε κανα κουφετο μπας κ αλλαξει κατι κ σε μας..

το πηρα αποφαση κοριτσια..εγω θα τα κανω τα χαρτια κ ας βαραει τον κολο του..ειδα αλλο ενα φορεμα που ξετρελαθηκα..ειμαι στα δυο τωρα κ κολλησα στα λεφτα..αυτο που σας ειχα δειξει ειχε 160ε κ αυτο που ειδα το αρχαιοελληνικο στυλ εχει 230ε..θα σας βαλω κ τα δυο κ πειτε μου..εχω κολλησει..αξιζει να δωσω εστω κ αυτα τα παραπανω?

ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!

Ποσες σελιδες διαβαζα παλι....Εμενα με εχει πιασει η μεση μου γιατι δεν προσεξα και τοτε που χιονισε βγηκα με σορτσακι εξω και χωρις μπουφαν να φερω ξυλα για το τζακι :( τωρα ειμαι καλυτερα αλλα οχι για πολλα πολλα και τον επιασε τον αντρα μου ημεση του.Ελπιζω να μην με γυρισει πισω αυτο απο την κουραση... Κατα τα αλλα ο Διονυσακης ο πασακος μας ειναι μια χαρα .Προλαβαμε και πηγαμε και βολτιτσα :D

Νερακι πινουμε απο το μπημπερο μια χαρα και του πηρα σημερα και ποτηρακι να μαθει και σε αυτο.

Αντωνια και σε εμας ξυνηζε τη φατσουλα του με το νερο και καθετι καινουργιο αλλα τωρα δειχνει να συνηθιζουμε.

Φαγαμε και 30 κουταλιτσες το σκετο το ρυζαλευρο που δεν το θελαμε καθολου.Ευτυχως :D

Βικακι περαστικα στον Αντωνη!

Λιακι τι επαθε ο στρατουλης σας :( Περαστικα και οπως σου γραψανε τα κοριτσια θελει καλο αερισμο , ζεστη και να παρετε ενα αφυγραντηρα ,σου βγαζουν και νερο απεσταγμενο για το σιδερο ;) Η μουχλα δυστυχως ειναι μεγαλος μπελας.Και ειδικα στο ταβανι δυσκολα εμεις μπορουμε να παρεμβουμε.

Ελενα εμενα ξενο το βραδυ πινει σιγουρα 200ml.Eχει πιει και καποιες φορες 250.

Ναταλακι ευτυχως που εφτιαξε καπως ο υπνος του μπεμπη.

Κατερινα καλα να περασετε σημερα στο γαμο.Τωρα στο σπιτι εμεις εχουμε χωρο γιατι ειμαστε σε μονοκατοικια και ειπαμε να το εκμεταλευτουμε.

Αλεξανδρα μια χαρα ο Πετρακης ;) Ευτυχως που τη γλυτωσες με τη μαστητιδα!

Κατερινακι περαστικα σας οικογενειακως γλυκια μου!

Μπεμπουλα καλο σας ταξιδι και να πανε ολα τελεια με το μικρουλι!

Αρι τελικα στο μπισκοτακι και στα γλυκακια καταληξες με το θεμα?Μακαρι να βρεις ακρη και να μην κουραστεις να τα κανεις ολα...Με πιανει και εμενα να ειναι ολα τελεια γιατι ειμαι πολυ οργανωτικη και κουραζομαι συνηθως.

Εχω και εγω κατι στο μυαλο μου με το θεμα... παντως θα εχουμε τις ριγες οπως η ταπετσαρια του μικρου θα σας πω καποια στιγμη.

Σταυρουλα καλα παει η διατροφη μπραβο κοριτσακι :D Ο στρατουλης εκλεγε στην παιδιατρο μαλλον δεν την πηρε με καλο ματι, το πουλακι μου..

Μαρακι τι εχεις περασει μωρε μικρουλα παντρευτηκες...Κανε αυτο που σου αρεσει και μην υπολογιζεις κανεναν.Τουλαχιστον να το χαρειτε με τον αντρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia koritsia emeis pali xalia koimithikame... xthes pigame k voltoula alla simera exei wraia mera an k ligo kruo k lew na pamw pali ama mas vgalei o suziks...

maraki ti epathes perastika kouklitsa mou k emena prospathei na sikwnete twra sto parko tou evala krikous na pianete k na sikwnete k exei polu plaka sikwnete k trwei to kagkelo....

telika den mou eipate tin vazete stin mpaniera tous twra pou kathontai k glistrane...

xristinaki kalo taksidi me to kalo na rtheite k oti thes edw eimaste...

tsevoula nai prostheteis to frouto sta upoloipa egw stin arxi evaza apo miso k meta auksisa tin posotita giati ithele kiallo...

lil perastika me tin mesi...

katerina pws perasate sto gamo?

egw vrika tropo na tou dinw nero tou to dinw ligo zestoutsiko oxi se thermokrasia domatiou k to pine kruo den to thelei... antwnia dokimase to...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Μαρακι μου περαστικα κ απο δω..ευχομαι γρηγορα να γινεις καλα!!!οσο για τα νυφικα κ τα δυο μαρεσουν!!!!δεν ξερω ποιο να σου πω να παρεις!ξερω δεν βοηθαω καθολου.μπραβο πουτο πηρες αποφαση.ετσι θελει..μπραβο κ την αννουλα μας..μεγαλωνουν τα μωρακια μας!!!

Ναταλακι θα το δοκιμασω αυτο με το νερο..εγω τωρα του δινω με το κουταλακι!

Λιακι πως ειναι ο Στρατος :?::?:

Μαρινα μεγεια το δοντακι!

Κατερινακι πως περασατε στον γαμο :?::?: τελικα κατσατε στο τραπεζι :?::?:

Ελενα η Εβελινα κοιμαται καλυτερα τωρα που πινει κ ξενο :?::?::?:

Λιλ περαστικα σου κ σενα..θα περουμενουμε να μας πεις περισσοτερα για την βαφτιση!

εγω σημερα ξυπνησα με τρομερο πονοκεφαλο κ η Δεσποινα με πυρετο.τι θα γινει ρε κορτσια μαυτες τις ιωσεις!!βαρεθηκα..δεν θελω να κολλησει παλι ο μικρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete?

Emeis xtes kala perasame kai h pita egine polu kali! Simera exei polu ilio kai isws pame kamia boltoula!

Euxaristw gia tis apantiseis kai gia ton apothilasmo alla kai gia to poso gala pinoun to bradu,

Koritsia sas rwtisa gia to kseno giati tis teleutaies meres exei piei 200-230 to bradu kai meta pali ksupnaei kata tis 3-4 kai pinei kai allo gala! :shock: Den exw katalabei giati to kanei auto...einai dunaton na min tis ftanei??

Delphina ti se epiase kaimenoula...eutuxws pou exeis ena kalo mwraki! Perastika sou euxomai kali mou kai mprabo stin Annoula pou sikwthike....mipws tha einai h Annoula h prwti sto postaki pou tha perpatisei?? :D

To forema wraio einai alla emena pio polu mou aresei to deutero.

Lilaki perastika kai se sena...me to sortsaki bgikes :? Egw den foraw sortsaki oute mes to spiti mexri na paei Maios! :lol: Eimai polu kruouliara! Fusika meta edw an foresoume sortsaki meta ksexname na to bgaloume mexri na paei Dekembrios! :D

Natalaki egw proxtes prospathisa na bgalw auto to stirigma apto mpanaki tis gia na katsei kathisti alla epidi exei sunithisei na einai ksaplwti tis fainetai parakseno kai nai glustraei opote den to bgazw akoma to stirigma giati mas boleuei.

Marina me geia to donti!

Tony perastika sti Despoina...euxomai na min kollisei o mikroulis...

den kserw ti ginetai me to kseno re Tony...ksupnaei endiamesa...apla exw mia upopsia oti den peinaie, ksupnaei apo alli aitia kai meta gia na iremisei kai na koimithei dexetai to gala....mallon apo ta oulakia tis....sto sunolo nai kaoimatai perissotero...koimatai ena 10wro me auto to 1 ksupnima sti mesi pou sou lew...exei tuxei na min ksupnisei omws kai katholou...eides omws, den einai apoluto oti me to kseno den tha ksupnaei! Twra pali prepei na brw ti tis ftaiei! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re Lioumpa...sti fwto pou o Stratos exei toumparei, auto ti einai?? Koimithike etsi??? :lol: Exw pethanei sta gelia...kai h Ebelina olo mou skibei kai thelei na piasei to patwma kai eixe brethei se tetoia stasi...alla ksupnia!

Kala kai ekei pou xamogelaei re Lia...se kanei kommatia...diladi pragmatika an imoun 30 xronia mikroteri tha ton erwteuomoun sigoura! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!σημερα καλυτερα!!ευχαριστω για τα περαστικα σας!!επιασε παντως!! :D

αχ αντωνια κ εσεις?περαστικα στην δεσποινα κ να περασει γρηγορα..αμαν αυτος ο χειμωνας..καλυτερα να χιονισει για να σκοτωσει τα μικροβια..

λιλ περαστικα σου με την μεση..ασε η μεση πολυ κακο πραμα..δεν μπορεις να κανεις τιποτα..καλα με σορτσακι?μπρρρρρρρρ....παγωσα μονο που το σκεφτηκα..εδω καμια φορα βαζω κανα σεξυ νυχτικακι κ ο αντρας μου με κυνηγαει οχι γι'αυτο που νομιζετε(οχι οτι θα με χαλουσε :D )για να με κουκουλωσει να μη κρυωσω!! :lol:

ναταλια ναι το χλιαρο τους φαινεται πιο καλο κ το πινουν..γιατι μοιαζει με την θερμοκρασια του γαλατος..εγω στην μπανιεριτσα της την κανω μπανιο αλλα καθιστη..απο κατω στον πατο εχω παρει ενα βατραχο σε καουτσουκ ειναι για να μην γλιστραει οταν καθεται..απο τα τζαμπο το ειχα παρει..τετοιο βαζουμε κ στην μπανιερα μας για να μη παρουμε καμια βουτα!!

ελενα κ εμενα τοσο πινει το βραδυ αλλα στο ενδιαμεσο οχι παντα ξυπναει γιατι θελει γαλα..δεν την κανω πολυ την νυχτα..γυρω στα 150 γρμ..κ ετσι κοιμαται μεχρει της 10 το πρωι..

μαρινα μεγεια το δοντι!!!!εμεις τιποτα ακομα!!!

οσο για το νυφικο το δευτερο ε?σαμπανιζε θα ειναι..οχι ασπρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

ευτυχως ειμαστε καλα,δηλ ο αντωνης οσο για τη μπεμπα εχει λιγο πιο πολυ χουρχουρισμα απο τις προηγουμενες μερες,ευχομαι μη χειροτερεψει.βαζω συνεχεια ορους να αποφυγω τα χειροτερα.

λια μου οσο μεγαλωνουν να δεις που δε καθονται με τιποτα για ορους,φαρμακα κτλ.εγω ενιωσα πολυ ασχημα μια μερα που ο αντωνης δεν επινε με τιποτα την αντιβιωση κ σερνοταν κ τον τραβαγα,του επιανα το κεφαλι να τον ακινητοποιησω κ να κλαιει,ασε ενιωσα οτι τραβαω ζωο.τωρα με τη μπεμπα μου φαινεται παιχνιδακι.κ εγω ομως στεναωριεμαι που αρρωσταινουν κ παιδευονται ετσι.

κ εγω σκεφτομαι τον αποθηλασμο,αποκλειεται να παρω χαπι μου ειχε φερει τοτε στον αντωνη τρομερες παρενεργειες κ δε θα τη παλεψω παλι,ουτε να φαω δεν ηθελα απο τη ζαλαδα.οποτε οταν ερθει η ωρα θα το κανω φυσικα.

περιοδο ουτε εγω εχω ακομα..

ελενακο πολυ με λιγουρεψες με τη πιτα..στειλε κ απο εδω! :D εγω ξενο δινω 150 πριν κοιμηθει αλλα κοιμαται στο στηθος ακομα κ ξενο που πινει κ το βραδυ ξυπναει 2 φορες μπορει κ 3 αλλα εχει τυχει κ 1.φυσικα κ ξυπνανε με το ξενο.ο τονι μου ξυπνουσε μεχρι 1 ετους αν θυμαμαι καλα.

αντωνια μου περαστικα στην δεσποινουλα,μα τι εγινε βρε κοριτσια;;

μμαρακι κ σε σενα περαστικα,η αννουλα ειναι κορυφη,τα περιγραφεις τοσο ωραια κ φυσικα κ εσυ που νιωθω οτι ειμαι μπροστα κ χαιρομαι μαζι σου :D κ εμεναμου αρεσαν κ τα δυο νυφικα..δε ξερω ποιο να σου πω.κ το αρχαιοελληνικο πολυ ομορφο..μου αρεσουν αυτα.

μαρινα καλοριζικο το νεο δοντακι!

ναταλακι μπραβο που κοιμαται ο στρατουλησ σου,καλη ιδεα με το νερακι.

πασχαλιτσακι μου τη πατησες κ εσυ;δεν εχει τυχει να παρω τα φαρμακα αυτα,αλλα οπως σου ειπε η αντωνια δε υπαρχει προβλημα οποτε..περαστικα..

σημερα το μενου ειχε κοτοπουλο κοκκινιστο με πουρε.

αυριο θα παω στη μαμα μου με τη μπεμπα..

αυτα για την ωρα,δε θυμαμαι τιποτα τωρα αλλα ξυπνησε κ ο αντωναρος κ εχει λογοδιαροια. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααας!!!

Περαστιακ σε αρρωστουλια!Μεγαλα και μικρα!

Περαστικα και στη μεσουλα λιλ!!Που πας βρε ξεβρακωτο για ξυλα?? :lol::lol:

Ο Στρατης μου ειναι καλυτερα,ενταξει δεν κανουμε πολυ σαματα στα φαρμακα και τους ορους,εχω μαθει τι λαβες πρεπει να του κανω και τον ''κλειδωνω΄΄! :D

Μονο που μου κανει εμετο με το φαρμακο,του το δινω ομως σιγα σιγα με το κουταλακι,και ξερω ποσο να συμπληρωσω αν το βγαλει.Μεχρι την επομενη Δευτερα εχουμε φαρμακα.Για να δουμε.

Το φαι μας το τρωμε ολο αν εχει διαφημισεις στην τηλεοραση!Τα αγαπημενα του ειναι τα λαχανικα.Σημερα φαγαμε και κολοκυθι.

Νερι του δινω με το εκπαιδευτικο αλλα δεν θελει να πινει ετσι,ουτε απο το μπιμπερο.

Το θελει κατευθειαν απο το κυπελο,ή απο το κουταλι.

Μαρια το νυφικο το δευτερο νομιζω σου παει καλυτερα που εισαι αδυνατουλα!Μου αρεσει πολυ!Το αρχαιοελληνικο ειναι ωραιο αλλα δειχνει καλυτερο σε πιο καμπυλωτες απο εμας.. :D

Α τα παιχνιδακια αυτα ειναι στην αιθουσα αναμονης στην παιδιατρο.Δεν ειναι δικα μας! :(:lol:

Ελενα στη φωτο που ειναι κρεμασμενος απο το ριλαξ ειναι ξυπνιος.Την εβαλα για νας σας δειξω πως τον εβρισκα καθε φορα που τον αφηνα να κανω καμια δουλεια!Εσκυβε και επιανε το πατωμα και ακουμουσε και το κεφαλι και μετα δεν μπορουσε να σηκωθει και φωναζε,αλλα του αρεσε!!Τρελοπαιδο!

Αχ αυτο το χαμογελο του!!!30 χρονια μικροτερη ε???? :lol::lol::lol: Ενταξει μπορει στα 25 του να του αρεσουν οι ωριμες,ποτε δεν ξερεις! :lol::lol::lol:

Ναταλακι μου φιλακια πολλα!!

Μπαινεται καθολου σκαιπ?Εχω μερες να μπω και θελω πολυ να σας πετυχω καποια στιγμη να κανουμε τρελο τσατ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον αποθηλασμο δεν τον εχω σκεφτει ακομα.Βασικα μεχρι τα 3 να θηλασει δεν εχω προβλημα,θα τον αφησω να το κοψει μονος του ,ετσι κι αλλιως δεν μου ειναι κοπος,εχει προσαρμοστει και το στηθος.

Τα φοβαμαι λιγο αυτα τα χαπια ειναι η αληθεια..Πολυ κοντρα στη φυση μου ακουγονται.

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Βικακη χαιρομαι που ειστε καλυτερα!!ελπιζω να μην κολλησει η μπουμπουκα!

Λιακι τι σιροπακια- φαρμακα δινεις??εχει μονο βηχα κ μπουκωμα η ειναι κ ο λαιμος του χαλια???

Ελενα ξεχασα να σε ρωτησω πως εγινε η πιτα σου???θελω συνταγη...μαρεσει πολυ η κολοκυθα!!!!!τελικα κ με το ξενο ξυπνανε τα μωρακια!μας εφυγε η απορια!πραγματικα ειχα ενδοιασμους γιαυτο το θεμα αλλα ειλικρινα πιστευω ειναι στο παιδι κ την ανασφαλεια που εχει.

Μαρακι τι καλα που εισαι καλυτερα!!!εμενα η Δεσποινα ειναι ακομα χαλια!!!!τι καλα να μην κολλησει ο μικρος!της εκανα γαργαρες με αλατονερο για το λαιμο!ξερετε κατ αλλο να την ανακουφισω λιγο..της εδωσα κ τσαγακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνακι η Δεσποινα εχει βηχα?

Σιροπι του δινω το mucosolvan το παιδικο(ειχε γραψει ενα αλλο αλλα δεν υπηρχε ειπε ο φαρμακοποιος)

και σπρει pulmicort nasal aqua.

Πρωι βραδυ και τα δυο,και 4 φορες τη μερα ορο με τη συριγγα.

Βηχα εχει,πολυ φλεμα,μυξες αλλα οχι πολλες πια,περισσοτερο φλεμα ειχε και εχει.Για λαιμο δεν μου ειπε τιποτα η παιδιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Lioumpa mexri na ginei o Stratos 25 egw tha eimai paliogria!!! Alla twra pou to skeftomai...pote den ksereis! Mporeis na eimai mia sexy 55ara! Tha thilaseis toso polu?? Egw kai na mporousa parapanw tha thilaza mono mexri to xrono...se fantazomai eksw me parea na pineis ton kafe sou kai ton Stratara na trexei kai na sou leei "mama mama buzi!" :lol: Exw mia gnwsti pou thilaze to gio tis mexri arketa megalo...nomizw 2.5 prepei na itan...kai opou kai na pigaine erxotan to paidaki kai tis elege etsi! :lol:

Biki xairomai pou eiste kalitera!

Delphina to deutero kai sampanize tha einai polu wraio...mou fainetai pio aristokratiko me mia polu sexy plati pou einai ola ta lefta...enw to prwto polla anoigmata gia ekklisia...

Tony h pita egine teleia! Mou aresei polu h glukokolokitha se almiri pita kai emena...

tha grapsw suntagi stin omada!

Nai exeis dikio mallon einai sto paidi gia to braduno ksupnima...bebaia tha sou pw ti gnwmi mou...pisteuw oti esu tha eblepes diafora sto Anastasi giati ksupnaei polles fores opote an ekobe estw kai tis mises tha itan megali diafora...egw sou lew pws eida diafora giati koimatai polles wres...apla nomizw pws den exei mathei na to kanei seri...h isws tin enoxloun ta oula...den kserw....

Perastika sti Despoinoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα με λιγουρεψες,ειχα φαει μια φορα τετοια πιτα και δεν το περιμενα πως θα μου αρεσει!Μπραβο κοριτσι!

Καλα ναι με το θηλασμο αν δεν μου κοπει νωριτερα απο μονο του ,πολυ πλακα θα εχει!

Το λεγαμε μια φορα και γελουσαμε οτι θα ειναι φανταρος και θα λεει ''αιτουμαι αδεια να παω να θηλασω'' :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λιακι εχει βηχα πολυ..σευχαριστω για τις πληροφοριες!!ωραια που βλεπεις βελτιωση!!!πω πω κ γω φανταζομαι το σκηνικο που περιγραφει η Ελενα να πινεις καφε κ να ερχετε ο Στρατος κ να λεει μαμα βυζι κ να σου τραβαει την μπλουζα να βρει με με :lol::lol::lol::lol::lol: πλακα θα χει.....

Ελενα παω να δω συνταγη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia :lol::lol::lol: gia to fantaros!

Oso gia tin pita...kai egw den perimena na mou aresei...kai otan tin eftiaksa prwti fora itan tuxaio...diladi mou edwsa enos mathiti mou oi gonois mia kolokitha apo ton kipo tous :lol: kai tin eixa polu kairo (den xalaei eukola mono an tin kopseis) kai meta apofasisa na tin ftiaksw...epsaksa kai brika suntagi sto internet kai tin ekana kai pros ekpliksi mou mou aresei para polu!!

Twra exoume kai dikia mas kolokitha giati futeuei h pethera mou sto xwrio to kalokairi kai meta feugei opote h kolokitha menei edw....en to metaksu me mia kolokitha kaneis polles pites giati einai megales...mporeis na tin kopseis se kommatia kai na ti baleis katapsiksi...egw auti pou eftiaksa twra tin exw apo to kalokairi katapsiksi etoimi kommeni se kommatia kai bgalmeni ti flouda tis!

Tony twra tin ebala ti suntagi giati eixa aposundethei!!

Exeis kanei pote h dokimasei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω δοκιμασει πολλες πιτες που κανει η πεθερα μου αλλα γλυκιες και η μαμα μου που κανει το γνωστο american pumpkin pie το οποιο λατρευω!!!!!!!!!!!!!

διαβασα την συνταγη κ μου φαινεται τελεια!!!θα την κανω με την πρωτη ευκαιρια!!!!σευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Περαστικά στο Μαράκι, στην Δεσποινούλα, στην μπέμπα Βίκυς,στη Λίλ και στον Στράτο!Ελπίζω γρήγορα να γίνουν όλα τα παιδάκια και οι μανούλες καλά!

Μαρία, εμένα μου άρεσε για σένα πιο πολύ το 2ο νυφικό, αυτό δηλαδή που είχες πει απο την αρχή.

Κορίτσια εδώ και 4 μέρες, έχω κάνει απίστευτη έρευνα για την βάπτιση, έχω μάθει τα πάντα σε τιμές, σχέδια, ιδέες διακόσμησης και είμαι πολύ χαρούμενη γιατί τα έχω όλα συγκεντρωμένα και μένει μόνο να καταλήξω στο όλο concept, πως ακριβώς δηλαδή το θέλω.Τελικά θα κάνω το θέμα που σας έλεγα, cupcakes σε συνδυασμό μάλλον με παγωτάκια.Η σκέτο κάποιο απο τα 2.Επίσης συζητήσαμε με τον άντρα μου και καταλήξαμε ότι θα την κάνουμε η το τελευταιοσκ του Ιουνίου ή το πρώτο του Ιουλίου.Τό ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς αλλά μετά εχω και το μεταπτυχιακό, εργασίες, εξετάσεις και θέλω να μην έχω άγχος τελευταία στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Περαστικά σας και ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσει!! Καλε εγώ 5 μέρες έκλεισα και έκανα ήδη 😂😂😂 και μάλιστα όχι με πρωινά ούρα. Απλά είχα πολύ έντονο λαχάνιασμα και ταχυπαλμία, που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη και λέω μήπως τελικά έκανα νωρίτερα ωορρηξία κ συμβαίνει τίποτα; Προφανώς αρνητικό και μάλλον πρέπει να πάω σε άλλο γιατρό 🤣🤣
    • Θελει ψυχραιμια κοριτσι μου και υπομονη. Επερνα προγεστερονη ολο το πρωτο τριμηνο προκληπτικα και το τριτο τριμηνο γιατι κοντενε ο τραχηλος για να αποφυγουμε τον προωρο τοκετο. Και εννοειται ξαπλα. Υπομονη και ολα θα πανε καλα.
    • Χρονικά υποτίθεται πως ναι, αλλά εγώ δεν έχω δει κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Γι'αυτο ρώτησα. Βέβαια το υπολόγισα με βάση την ΠΗΤ, όχι την ημερομηνία γέννησης. Αλλά γενικά ξέρω πως μπορεί να έχουν απόκλιση τα άλματα.
    • Έλα ρε!!! Είναι σούπερ ο μικρός σας!!! Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Οπότε ούτε ανησυχία για να γεννήσεις νωρίτερα ούτε τίποτα! Όλα καλά θα πάνε!! Μακάρι ολόψυχα να συνεχίσουν έτσι να έχεις ένα ήρεμο τοκετό όπως τον θέλεις χωρίς απρόοπτα! ❤️❤️❤️❤️ Σα χυμένη πλαστελίνη λέει το παιδί..🤣🤣🤣 κλαίω!!  @Kallia.Geoμου εσύ Doppler πότε έχεις; Μαζί με την @_piripiri_πήγαινες σχετικά θυμάμαι..  @lahesis και εσένα σε χάσαμε κοριτσάκι μου..! Πες μας τα νέα σας!!!   
    • Ναι σε εμβρυομητρικό, διαφορετικό από τον γιατρό μου. Μας δίνει ένα report που έχει όλες τις μετρήσεις, και κάποιες φωτογραφίες. Έχει καμπύλες ξεχωριστά για κεφάλι, κοιλιά, πόδια, κτλ τα οποία όπως βλέπω είναι όλα στο 50%.  Μας είπε κιόλας ότι θα είναι μικρότερος λογικά από τον πρώτο. Ο μεγάλος μου ήταν 2150 στο Doppler στην αντίστοιχη εβδομάδα. Φοβόμουν κιόλας ότι θα κάνω πάλι μεγάλο μωρό 😅 Και ο πλακούντας πολύ καλά! Από 2,8 εκ που ήταν, ανέβηκε στα 6 εκ! Οπότε όλα καλά! Δεν έχω το άγχος ότι δε θα έχω την επιλογή φυσιολογικού τοκετού! Θα δούμε τώρα πώς θα πάει μέχρι το τέλος. Επίσης, πάλι δεν καθόταν, ούτε στις 3D φωτογραφίες βγήκε καλά, είχε κολλήσει τα μούτρα κάτω, είχε βάλει και τον λώρο μπροστά στα μάτια του, δεν κάθησε στιγμή, πάλι σα χυμένη πλαστελίνη βγήκε 😆 αλλά μου φαίνεται ότι μοιάζει κάπως στον πρώτο!  😊😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...