Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

Πάντως και μένα της ανηψιάς μου που της φέρανε παρκοκρέββατο το πρώτο καλοκαίρι στο χωριό, και αυτή με παιχνίδι το είχε συνδυάσει, ήταν 10 μηνών και μια χαρά κοιμότανε,απλά της είχαν βάλει καλύτερο στρώμα.Εκτός και βρείς κούνια απο κάπου γιατί είναι κρίμα να δώσεις τόσα λεφτά για 2η κούνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολες, :YMHUG: μια χιονισμενη καλημερα φανταζομαι τι θα γινεται πιο βορεια γιατι εγω δεν ειμαι ουτε χιλιομετρο απο τη θαλασσα.

Λια ξεχασα χθες να σου πω και εγω ρυζαλευρο βανιλια ειναι αυτο που του δινω και τρωει αλλα γραφει πανω χωρις προσθηκη ζαχαρης, αυριο θα του δοκιμασω και το βιολογικο.

Ελενακι χαρουμενα μηνογενευλια και σε σας, περαστικα στην Μαριζα.

Ελενα δεν νομιζω οτι αξιζει να παρεις κουνια για το καλοκαιρι για το χωριο που λες, σκεψου οτι θα ειναι κατι μονο για ενα καλοκαιρι, ή κανε αυτο μετο παρκοκρεβατο ή παρε μια κουνια που να γινεται κρεβατακι να φευγουν δηλαδη τελειως τα καγκελα για να την εχεις και για αργοτερα που θα ειναι πιο μεγαλη και θα κοιμαται σε κρεβατακι. Πολλα παιδακια πριν κλεισουν τα δυο κοιμουνται σε κρεβατακι με προστατευτικο καγκελακι ειδικα οταν ερχονται δευτερα αδερφακια ;) . Το δικο μου το μαιμουδακι το εβαλα 19 μηνων σε κρεβατι γιατι την περιοριζαν τα καγκελα και ολο μου εκλαιγε.

Αριαδνη νομιζω τα απορρυπαντικα γραφουν οτι ειναι μεχρι 18 μηνων, αλλα θα το δεις στην πραξη οσο δεν λερωνεται πολυ χρησιμοποιεις αυτο, μετα που θα ειναι εξω σε κουνιες χωματα και τετοια δεν εχει και πολυ νοημα γιατι οντως ειναι πιο ηπια τα βρεφικα και στους δυσκολους λεκεδες δεν τα καταφερνουν. Καποιες μαρκες μετα τα βρεφικα βγαζουν και παιδικα (με την ενδειξη Kid) αλλα να σου πω την αληθεια δεν τα εχω βρει σε σουπερμαρκετ, μονο σε κανα τεραστιο ισως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!

ponaei o laimos mou!!! :cry::cry::cry: ti epatha???elpizw na mhn einai iwsh kai kollhsei kai to ninaki mou!!!

emena simera koimithike seri...apo tis 10 to vrady ews tis 9.30 to prwi kai den sikwthike katholou gia thilasmo :D:D:D:D eutyxws katalave pws den eimai kala!!!

Elena vrefiko aporipantiko ews 12 minwn ....kai aposteirwsh stamataei stis pipiles kai sta mpoukalia apo 6 minwn kai epeita...den exei noima efoson trwei sterees giati etsi tha eprepe na aposteirwneis kai ooola ta skeuh faghtoyu!!!

Delphine nai kai emeis gamovaftisi exoume...eseis pote me to kalo???exoume kanei kai politiko vevaia opote veres exoume edw kai 1 xrono emeis :D nai arkoudizei kiolas o dikos mou!!steketai kai orthios kai kathetai kai kanonika pleon!ola mazi ta ekane!!!

edw sthn Thessaloniki exoume Hlio me dontia!!! :D:D:D 'filia koritsakiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!Καλε που εχετε χαθει ολες???

Και μας σημερα χιονισε αρκετα,τοχι στρωσει λιγο!Πολυ κρυο!

Ελενα και εγω το παρκοκρεατο θα παιρνω στο χωριο,εχω παρει καλο στρωμα και γενικα θα το παιρνω στ ταξιδια μαζι.

Αριαδνη,εμας μας ειπε να σταματησουμε την αποστειρωση στον πεμπτο εφοσον βαζει συνεχεια τα χερια στο στομα και διαφορα παιχνιδια-μασητικα και απλα να τα πλενω σχολαστικα με χλιαρο-ζεστο νερακι.

Επισης για το βρεφικο απορρυπαντικο μου ειπαν μεχρι 1-1,5 ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια περαστικα!

Εμενα μου ειπε οτι ειναι σημαντικη η αποστειρωση στα μπιμπερο λογω γαλατος,επειδη αναπτυσσονται μικροοργανισμοι,τα υπολοιπα σκευη δεν εχουν τοσο σημασια ...ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα γλυκουλες μου!

Πολυ κρυο σημερα!Εδω χιονιζει απο τα ξημερωματα δεν εχει σταματισει αλλα δεν το εχει στρωσει...και τωρα αρκετα :D

Ο μικρος καθεται στο ρηλαξ στη μπαλκονοπορτα και χαζευει απ' εξω ησυχος ευτυχως, εχει πλακα του φαινεται παραξενο :lol:

Κοριτσια εμας μας ειπε τελος η αποστειρωση 5μιση μηνων.Και εγω πιστευω οτι δεν εχει νοημα μετα, βαζουν και τα χερια στο στομα ολη την ωρα , αρχιζουν και τις τροφες...

Πηρε και ο αντρας μου τηλ. τον παιδιατρο να τον ρατησει μηπως του δωσουμε το ρυζαλευρο με τη βανιλια και μας ειπε, οχι. Η αληθεια ειναι οτι ξαφνιαστηκα γιατι πολυ το ακουω να το δινουνε.Μας ειπε να παρουμε μονο το ρυζαλευρο της nutricia που ειναι ψημενο αλλα και αυτο σκετο :roll: Καθε παιδιατρος εχει την δικη του αποψη τελικα.Τι να πω....

μακια σε ολες xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη εσείς είστε 2 μήνες μικρότεροι λογικό είναι να μην το κάνετε ακόμα.

Το ρυζάλευρο δεν το μετράω σε ml. Φτιάχνω ένα μπολ και όσο φάει δεν τον πιέζω να φάει συγκεκριμένη ποσότητα. Ένα μπολ είναι περίπου 150-180ml.

Τελικά μας άρεσε πολύ το φαγητό με την ντομάτα χτες το φάγαμε όλο.

Έλενα καλή η ιδέα σου. Θα πάρω κι εγώ μαύρη σοκολάτα γιατί ήδη έχω πάθει στερητικό.

Εγώ ξεκίνησα χτες με φακές και σήμερα ψαρονέφρι με πιπεριές και σαλάτα μπρόκολο-κουνουπίδι στον ατμό.

Ναι θα ρωτήσω την παιδίατρο για τα χεράκια του. Πάντως όταν γυρνάει μπρούμυτα δεν κάθεται πάνω από ένα λεπτό μετά αρχίζει και γκρινιάζει και θέλει να τον γυρίσω. Όταν τον γυρνάω ανάσκελα μετά ξαναγυρνάει μπρούμυτα και ξανά γκρίνια.

Κι εμένα βγαίνει ζουμερή γιατί βάζω και μανταρίνι αλλά και ρόδι αλλά σήμερα του έβαλα λίγο νερό ζεστό και την έφαγε όλη. Τυχαίο? Δεν νομίζω :lol:

Εγώ δεν παίρνω βιολογικά. Ότι μου φέρει η πεθερά μου από την λαική.

Έλενα αν βάζεις λάδι στο φαγητό δεν πρέπει να το ζεσταίνεις. Να φυλάς το φαγητό πριν του βάλεις λάδι.

Πρέπει να δίνουμε τακτικά νερό κι εγώ ξεχνιέμαι αλλά επειδή καμιά φορά του δίνω στήθος είναι το ίδιο.

Πάντως για το νερό θέλω κι εγώ να ρωτήσω την παιδίατρο.

Συνεχίζω μετά γιατί τελείωσε η μπαταρία του λαπτοπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα ναι δεν το έλεγα σε σύγκριση με τον Στρατούλη αλλά ας πούμε η Εβελίνα της Έλενας το έκανε στην αντίστοιχη ηλικία.

Λιλ μπορεί να είναι και καλύτερα το σκέτο ρυζάλευρο για να μην συνηθίζει τα γλυκά. Είναι και αναλόγως την φιλοσοφία κάθε παιδιάτρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα περαστικα, ελπιζω να ειναι μονο λαιμος και να μην κολλησει το μικρακι.

Σταυρουλα εμεις καθομαστε μπρουμυτα αλλα και μενα μετα απο λιγο κουραζεται και γκρινιαζει για να τον γυρισω.

Λια του αρεσει του Διονυσακου να κοιταει το χιονι και σε ποιον δεν αρεσει αν ειναι μεσα στα ζεστα και χουχουλιαζει :lol::lol: .

Για τα βιολογικα και εγω δεν ειμαι πολυ σιγουρη τι γινεται γιατι πρωτον θελει πολλα χρονια να καθαρισει το εδαφος αν πριν δεν γινοταν βιολογικη καλλιεργεια και δεν ξερεις αν στο διπλανο χωραφι χρησιμοποιουν λιπασματα τι γινεται με τα υπογεια νερα....τελος παντων μεγαλη κουβεντα οποτε και εγω παιρνω απο τη λαικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ και γω ότι το θέμα βιολογικά είναι μεγάλη κουβέντα και οι απόψεις διίστανται.Όπως και το θέμα διατροφή εμένα με προβληματίζει γενικότερα και πιο μακροπρόθεσμα γιατί παίζου πάρα πολύ ρόλο και οι συνήθειες της οικογένειας.Δηλαδή δεν μπορείς να στερείς (για πιο μεγάλες ηλικίες μιλάω)στο παιδί πράγματα που βλέπει και σένα να τρώς που τελοσπάντων δεν είναι και πολύ υγιεινά.Γι αυτό θεωρώ ότι παντού χρειάζεται το μέτρο και το καλό παράδειγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι οσο με τα βιολογικα οντως ανοιγει μεγαλη κουβεντα, απλα πιστευω οτι μπορει να ειναι λιγο καλυτερα απο τα αλλα.Και οι τιμες ειναι πιο ακριβες επειδη τα ψεκαζουνε με οικολογικα φαρμακα και αυτο εχει σαν αποτελεσμα να σκουλικιαζουν και να μειωνεται οι παραγωγη τους.Εμεις ευτυχως που εχουμε και το χωριο και εχουμε μερικη παραγωγη.

Και σε εμας οταν βαζουμε μπρουμυτα το Διονυσακι μετε απο 1λεπτο γκρινιαζει και τον γυριζω...

Κοριτσια εχω αρχισει να ψιλοκοιταω μπομπονιερες.Εσεις εχετε αποφασισει θεματακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή ξέχασα να σου πώ ότι η χριστουγεννιάτικη μπουμπούκα σου είναι τέλεια!

Λιλ εγω έχω ψιλοαποφασίσει θέμα αλλά δεν έχω αποφασίσει ημερομηνία!

Σας έβαλα και γω καινούργιες φώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω...

Κατερινακι θα δώσω κάτι παξιμάδια του Μαννα που δεν εχουν αλάτι, θα τα μουλιασω με νερο και στο μπλεντερ με ντοματα. Κανει καλό η ντοματα στα αγοράκια για τον προστατη.

Απορία: το ρυζάλευρο βανίλια δεν έχει ζάχαρη μέσα? :roll:

Lil ακριβώς στην αρχή το δίνεις πιο αραιό και μετά σιγά σιγά πιο πηχτό.

Χαρούμενα μηνογενέθλια στον μπέμπη σου και στην μπέμπα της Ελένης.

Ελένη πάρτης το frezymar θα σωθείς και εσύ και εκείνη. ;)

Νάνσυ στα παιδικά σου πάρτυ χαλάς ακόμα και δίαιτα :lol::lol:

Ξέχασα να σας πω ότι εδώ το έστρωσε το χιόνι κανονικά και συνεχίζει να χιονίζει. Ο μικρός είχε κολλήσει να κοιτάει έξω που χιόνιζε. :lol:

Εγώ ήδη τα σκούρα Αριάδνη τα βάζω με τα δικά μας γιατί δεν είναι πολλά αλλά φυσικά αυτά που βάζω δεν είναι εσώρουχα αλλά ζακέτες τζιν κλπ. Τα μωρουδιακα απορρυπαντικά και δεν καθαρίζουν καλά και είναι και πανάκριβα. :evil::evil:

Μαρίνα περαστικά σου εύχομαι να μην είναι τίποτα. Τι καλά που κοιμήθηκε σερι το γλυκούλι. Εμένα έχει πολύ καιρό να κοιμηθεί σερί.

Χάθηκε πάλι η Κατερίνα μας (Πασχαλιτσάκι). Άντε να δούμε κανένα σεντόνι πάλι για king size κρεββάτι. :lol::lol:

Εγώ ως βιολογικά εμπιστεύομαι μόνο του κήπου μας.

Βιβή τι γλυκό ταρανδάκι είναι αυτό?

Πάω κι εγώ να σας βάλω φωτογραφίες του Στρατούλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki xionaki exete e?? Wraio tha einai...kala emena den mou leipei katholou to xioni...wraio einai na to blepeis alla den tha ithela na to exw eksw apto spiti mou...to eixa barethei otan emena Kanada 5 mines full xionia! Alla tha einai wraio theama gia ton mikrouli sou!! To ruzaleuro ontws einai pio spanio na pei o giatros xwris banilia alla isws na einai kai kalitera h isws na min exei kai kamia diafora! Tha to mathoume an kapote efeuresoun ena mixanima pou apokwdikopoiei ti glwssa twn mwrwn! :lol:

Koritsia exete dikio mallon to parkokrebato tha balw sto xwrio...tha doume an tha kanei douleia...

Stauro nai kai egw exw pathei steritiko kai me exei swsei h mauri sokolata, alla kai kati gluka tou koutaliou pou exw pou fusika otan etrwga eleuthera ola ta gluka tou kosmou ta gluka tou koutaliou den ithela oute na ta blepw...twra omws mou fainontai pentanostima! Eidika to ena pou exw ftiaksei egw (pergamonto) kai ftiaxnw kathe xrono posa bazakia kai sunithws ta dinw, epidi exoume ena dentro ston kipo kai ta bgazei kai ta lupame na ta afinw na sapisoun. :lol:

Kai emena h mikri otan tin ebaza mproumita gia na dunamwsoun ta xeria eklaige alla eixa diabasei oti stin arxi na ta afinoume liga deuterolepta kai meta na ta afinoume olo kai perissotero gia na katalaboun oti prepei na kanoun tin prospatheia!

Ari emena h Ebelina gurnouse apo anaskela mproumita apo nwris...alla mproumita pros anaskela gurw stous 5 mines kai 1 ebdomada an thumamai kala...twra an ti deis tha nomizeis oti thelei na pidiksei apo to parko kai na arxisei na perpataei!

:lol: Exei kanei kai 2-3 bimata se mpousoulima alla den to exei parei akoma to kolai...tin perissoteri wra sernetai gia na paei ekei pou thelei...alla se kapoies faseis tentwnei kai ta duo podia kai moiazei sa na kanei push ups kai exei polu plaka...

Pantws sigoura to kathe paidi einai diaforetiko kai exei alli ekseliksi, alla bgazoun dontia pio grigora, alla mpousoulane pio grigora, alla perpatane pio grigora...nomizw pws den xreiazetai na anisixoume toso ektos an den blepoume katholou ekseliksi....

emena as poume pou nomiza oti bgazei dontia apo 4 minwn, se liges meres ginomaste 7 kai akoma den fanike tipota!!

Emeis mallon baftizoume 23/6, alla genika den exw asxolithei me tipota, oute me to thema oute me tipota allo....perimenw na kanei kamia alli gia na parw idees! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι μένα μου αρέσει πολύ το χιόνι αλλά μόνο να το βλέπω, όχι να το έχω έξω απο το σπίτι μου :oops:

Λιλ και Ελένη, ξέχασα να σας πω, χαρούμενα μηνογενέθλια!

Σταυρούλα το ρυζάλευρο που έχω πάρει λέει ότι έχει φρουκτόζη στα συστατικά.

Ελένα βρες τί σου αρέσει και μετά θα σου δώσω εγώ ιδέες!Κι αμα θέλεις σου φτιάχνω και χειροποίητες κατασκευές! ;)

Μαρίνα περαστικούλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο Στρατουλης κοιταζει εξω?Τι πλακα που εχουνε, τους κανει εντυπωση .Εμας πρωτη φορα καθοταν και κοιτουσε, αλλες φορες δεν κοιταζει εξω.:lol::lol:

Αριαδνη τι θεματακι σκεφτηκες για τη μπεμπουλα ? Ουτε εμεις εχουμε κλεισει τπτ ακομα..

Καπου διαβασα και σε ενα φορουμ οτι καμια φορα δεν δινουν το ρυζαλευρο για τη βανιλια , προληπτικα για αλλεργιες...

Ελενα κανει push ups? :lol: Oντως πλακα θα εχει.αφου εκανε και την αρχη θα μπουσουλαει κανονικα σε λιγο :D

Για τα δοντακια μην ανυσηχεις, εγω ξερω και παιδακι 9 μηνων που δεν εχει βγαλει ακομη δοντι.Ειναι στο παιδι .

Ελιωσε και το χιονι :( Ελενα εσυ θα το εχεις βαρεθει τοσο καιρο,ειναι ωραιο να το βλεπεις ομως και να εισαι σπιτι.Κλεισατε και ημερομηνια? Και εγω ιδεες θελω να ακουσω...

Ευχαριστουμε για τα μηνογενεθλια :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΡΕΜΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗ SINLAC ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΓΑΛΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη και Σταυρουλα ειδα και τις φωτο σας!!

Το μπισκοτακι πολυ μου αρεσε και εχουμε και το ιδιο μασητικο που εχετε στο καρεκλακι φαγητου :D

Ο στρατουλης γλυκας και αυτος :D Δεν φαινεται καλα εχετε το γυμναστηριο σπιτακι? Το εχουμε παρει και εμεις.Κολλαει με το καθρεφτακι και πιανετε απο εκει και το τραβαει, εχει πλακα :D

Χ+μ τι κανεις φιλεναδιτσα μου? καλως ηρθες και σε εμας!! :D

Εμεις δεν την παιρνουμε την συγκεκριμενη...μηπως να ρωτουσες τον παιδιατρο?Στο κουτι δεν γραφουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ το θέμα θα έιναι μάλλον τα γλυκά-μπισκοτάκια-παγωτάκια μιας και της ταιριάζει.Απλά είναι λίγο δύσκολο γιατί επειδή δεν έχει πολύφορεθεί ως θέμα, δεν κυκλοφορούν και πολλά πράγματα.Θα δούμε.

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Χ+Μ γειά σου, δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Ο Στρατούλης είναι πολυ πολύ γλυκός,μου έρχεται να τον φάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gunaikares mou! ti kanete??? emeis eimaste kala :D exo polu kruo simera kai den kouname apo to tzaki :lol::lol: kalutera einai kai o manolis mou, stamatisame tis stagones pou tou bazame sti mutoula kai tora bazoume mono oro ;);) o tonis mou kala einai :D tin paraskeui eixame paidiatro kai einai 7100 o tonis kai 8100 o manolis :lol::lol: 1 kilo diafora ;) eipe oti einai xontros o manolis mou alla emena etsi mou aresei :lol::lol: kaname embolia kai klapsame arketa :cry::cry: exoume ksana rantebou stis 29/01 gia embolio pali kai tote tha ksekinisoume frouta epitelous! kanonisoume kai autes tis meres gia to ''thema'' tou manoli mou, gia tin epembasi pou einai na kanei. thessaloniki tha pame! mipos eseis koritsia pou eiste apo kei ton kserete i exete akousei gia auton, to onoma tou einai tsikopoulos! legame gia athina alla ekei den exo pou na afiso ton toni mou oso tha eimaste nosokomeio. sti thessaloniki einia pio eukola giati menei kozani i adelfi mou kai tha exthei na ton parei kai tha exo to kefali mou isixo! edo me tin ''keratoukla'' den ton afino ;)

den exo diabasei tipota pali :cry: pao na diabaso an me afisoun bebaia... filakia sta mora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τι στην αρχή καλέ αυτό γίνεται εδώ και 1μιση μήνα και που γκρινιάζει. Δεν έχει αλλάξει παρόλο που τον αφήνω αρκετά πολλές φορές.

Αριάδνη για την ζάχαρη δεν εννοώ σαν συστατικό αλλά σαν γεύση. Συνηθίζει στο γλυκό. Και η φρουκτόζη γλυκιά είναι άσε που και αυτή δεν την θεωρώ ακίνδυνη. Βέβαια κακώς τα γράφω τώρα αυτά γιατί μπορεί να σε αγχώσω και δεν το θέλω καθόλου. Αφού στο σύστησε ο γιατρός συνέχισε. Απλά εγώ φοβόμουν να δώσω κάτι γλυκό σε γεύση γιατί μπορεί μετά τα φρούτα και τα λαχανικά να μην μου τα έτρωγε αλλά και πάλι μπορεί να μην έχεις κανένα πρόβλημα όλα σχετικά είναι.

Να δείτε τώρα τις φωτογραφίες όλες γιατί μου είχε ανέβει μόνο μία και άργησα να βάλω τις υπόλοιπες.

Χ+Μ δεν την παίρνω και δεν ξέρω. Ψάξε και στο google μήπως βρεις τίποτα.

Χριστινάκι μα τι λες, τόσες είμαστε στην Αθήνα. :lol:

Όλα καλά να πάνε με την επέμβαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν μου σύστησε τη συγκεκριμένη, μου είπε να πάρω όποια θέλω.Και μάλιστα μου είπε ότι μετά θα φάμε τα λαχανικά έτσι ώστε να μην συνηθίσει μόνο σε γλυκές γεύσεις και δεν τρώει μετά τη χορτόσουπα.Όχι δεν με αγχώνεις, έτσι κι αλλιώς το ρυζάλευρο για λίγο είναι.Εσύ Σταυρούλα θυμισέ μου, ποιο ρυζάλευρο δίνεις?Θα δούμε τί θα κάνουμε στη συνέχεια.

Χριστινάκι καλη επιτυχία να έχετε με την επέμβαση!Πότε θα την κάνετε?

post-15592-13873939959879_thumb.jpg

post-15592-13873939960704_thumb.jpg

post-15592-13873939961587_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δίνω της Νουνου το σκέτο ρυζάλευρο (αυτό http://u.pstatic.gr/bp/4611686018435607100/5U6BA.jpg ) αλλά καλό είναι να μην της το αλλάξεις τώρα γιατί σίγουρα δεν θα της αρέσει το σκέτο. Είναι άνοστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα περαστικα στο Μανωλη σας! Καλη δυναμη σας ευχομαι γλυκια μου ξερω ποσο ψυχοφθορο ειναι,ολα να πανε τελεια!!!

Αριαδνη πρωτοτυπο το θεματακι σας και ταιριαζει οπως λες στο μπισκοτακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...