Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΕΟΠΥΥ?ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ 4οΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΗ ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου mk23!κι εγω ειμαι στον 4ο αλλα απο την αρχη το εχω σκεφτει και κατεληξα στη γενικη κλινικη.αν θες μπορεις να μπεις στο σαιτ της και να δεις τις τιμες με εοπυυ :) σκεφτηκα βεβαια και το γενεσις αλλα βγαινει πολυ πιο ακριβα απο την γενικη!εσυ που σκεφτεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΘΑ ΔΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΧΡΟΝΟ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΗ ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?ΑΝ ΝΑΙ ΑΣ ΜΟΥΠΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕ ΕΟΠΥΥ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΘΑ ΔΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΧΡΟΝΟ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Kαλημέρα.

Εγω γέννησα στον Αγιο Λουκά και έμεινα πολύ ευχαριστημένη, πιστεύω είναι απο τις καλύτερες κλινικές στη Θεσσαλονίκη με τις καλύτερες τιμές.ότι θέλεις μπορείς να με ρωτήσεις.

Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2013 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ,ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ..ΣΤΕΛΛΑ81,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ Ή ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ..ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ?ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ?'Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΑΛΗΝΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΣΑ.ΣΧΕΔΟΝ 300-400 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

και εγω ξερω απο μια ξαδερφη μου οτι ο Αγιος Λουκας ειναι πολυ καλη κλινικη και προσεγμενη.και οικονομικη!

για το γενεσις θα σου ελεγα λογω πολυ κακης εμπειριας να μην πας καθολου!ασχετα με τις τιμες!

με το καλο λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...