Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Λοπιον για την συναντηση

Δαφνη δεν μπορει 29 - 4/1

Αφροδιτη μπορει 23-5/1

Αναστασια μπορει 28/12-....... μετα τις 15:00

Γωγω μπορει μονο 30/12

Σαμανθα μετα τις 29/12

Γεωργιαννα 23/12- 30/12 οχι καθημερινες, δεν ξερω εαν θα εχω αδεια

Γλυκερια μπορεις στις 30/12 και μετα

Εγω σαν αρχηγος :lol::lol::lol::lol: προτεινω να συναντηθουμε στις 30/12 που μπορουν τα περισσοτερα κοριτσια. τωρα εχουμε ομως ενα θεμα για το μερος επειδη θα ειναι τα εμπορικα κλειστα. σκεφτομουνα σπιτι μου εαν θελετε που εχω μεγαλο χωρο, ακομη ομως διαπραγματευομαι με τον ανδρα μου :lol::lol::lol: να παει για καφε. θα με βολευε απογευμα για να παει για καφε!!! ακουω προτασεις!!!!

Στολισαμε και εμεις και ζει το δεντρο!!!! δεν το πολυπειραζει γτ παει διπλα στο γραφειο μου και μου το πειραζει αυτο :lol::lol: φωναζω βεβαια!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Αννουλα μας!!! Αφρο που εισαι;

Η Αθηνα εχει 2ο ονομα Αννα Αφροδιτη; Ή θυμαμαι λαθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους....λοιπον για τη συναντηση εγω ειμαι μεσα εννοειται θα μπω αργοτερα να δω τις δημοσιευσεις σας τις προηγουμενες σου γραφω γεωργιαννα μου για να μην περιμενεις.....

Λοιπον εγω μπορω 28-29 απογευμα,και μετα ξανα μπορω τις 4 γεναρη....αααχ θα χαρω πολυ να σας δω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στην αννουλα μας!! αφρο να τη χαιρεσαι!! εισαι μεσα για συναντηση;;

γεωργιαννα, το 2ο ονομα της αθηνας ειναι μαρια :) επισης, στις 30/12 τα εμπορικα ειναι ανοιχτα γιατι ειναι η τελευταια κυριακη πριν την πρωτοχρονια και γι'αυτο δεν μπορει η γωγω... :(

αν πουμε 30 δεν θα μπορει η γωγω και η δαφνη :( εγω ειμαι οκ παντως, σαν ημερομηνια....

επισης, αν πουμε 23 νομιζω δεν μπορει η αναστασια και η ελενα... ο,τι θελετε κοριτσια :?:

δαναη, αφου -προφανως- δε γεννησες, βαζω νεα ημερομηνια, στις 14!! με το καλο να δεχτεις τη μανουλα σου, και καλα να περασετε στο παρτι!! ειναι ευκαιρια να χαλαρωσετε λιγο ;)

και του χρονου σ'εσας που στολισατε!! η αληθεια ειναι οτι το δεντρο ειναι μεγαλος πειρασμος για τα ζουζουνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα τα μαγαζια θα τα ανοιξουν και στις 23 και στις 30; δεν θα ειναι μονο μια Κυριακη φετος;

φτιαχνω ενα καινουργιο σχεδιο για ευχολογιο " ζιπουνακι" αλλα μη το πειτε πουθενα :!::lol::lol: λιγο με εχει αγχωσει που θα κανω τρυπα. με ηρεμει που δεν σκεφτομαι τις υπολοιπες σκοτουρες!!!!

Δαναη αληθεια εαν γεννησεις ποιος θα μας ενημερωσει εμας;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα τα μαγαζια θα τα ανοιξουν και στις 23 και στις 30; δεν θα ειναι μονο μια Κυριακη φετος;

φτιαχνω ενα καινουργιο σχεδιο για ευχολογιο " ζιπουνακι" αλλα μη το πειτε πουθενα :!::lol::lol: λιγο με εχει αγχωσει που θα κανω τρυπα. με ηρεμει που δεν σκεφτομαι τις υπολοιπες σκοτουρες!!!!

Δαναη αληθεια εαν γεννησεις ποιος θα μας ενημερωσει εμας;;;;;;;

ναι, τα μαγαζια θα ανοιξουν 2 κυριακες φετος γιατι δεν προλαβαινουμε σε μια κυριακη να ξοδεψουμε τον τεραστιο μισθο μας :evil:

μμμμμ μαλλον θα το μαθουμε απο το φεισμπουκ, ολο και καποιος συγγενης θα ευχηθει στη δαναη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ, ομολογώ πως στεναχωριέμαι λίγο, είχα κάνει διάφορα σχέδια για την επίσκεψή σας στο θαλερό κι ήθελα να βρεθούμε...

Δανάη εγώ λέω 15 θα γεννήσεις και στείλτε και κανένα μήνυμα, έχεις το τηλέφωνό μου.

Σήμερα ήταν μια όμορφη μέρα γιορτής, διπλής γιορτής! Γιόρταζε η μαμά μου Άννα, της οποίας οι τελευταίες εξετάσεις βγήκαν καθαρές και έχει πλέον διαψεύσει πολλές ιατρικές προβλέψεις! Τον φάγαμε λάχανο το καρκίνο μετά από 4 χρόνια μεγάλης ταλαιπωρίας!! Κι εύχομαι να συνεχίσει να'ναι γερή και να καμαρώνει τον εγγονό της ο οποίος σήμερα ανέβηκε τρέχοντας τις σκάλες να τη συναντήσει κρατώντας ένα κόκκινο τριαντάφυλλο!

Άφρο εξαφανισμένη σου εύχομαι και από εδώ να χαίρεσαι τη κορούλα σου και τη μαμά σου!!

Περισσότερα αύριο... τώρα, όνειρα γλυκά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ μπαινω στα γρηγορα για τις ημερομηνιες!!

εγω προτεινω στις 5-01-2013 στο Θαλερό!!!! Είναι Σάββατο! Θέλω Θαλερό για να το δω κιολας :lol::lol::lol::lol:

πειτε ναιιι!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ασχετο, οπου παω, σε γραφειο, υπηρεσιες όλοι είναι άρρωστοι...ακόμα και η γυναίκα που κρατάει την μικρή είναι αρρωστη και κυκλοφορει με μασκα...αχ ας μην κολλησουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:?:? οχι τιποτα αλλο, δεν προλαβαινουμε :D:D:D

φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μέρες τώρα ήθελα να σε ρωτήσω για την υγεία της μαμάς σου!

χάρηκα πάρα πολύ :D:D:D είναι πολύ σημαντικο να βλέπεις ανθρώπους να ξεπερνούν την παλιο-ασθένεια...πέρα από την σημασία που έχει για την ίδια και φυσικά για εσάς, παίρνουν/με θάρρος και όλοι οι υπόλοιποι, που ας μην γελιόμαστε...έχουμε κάποιον δικό μας που δίνει ή έδινε μάχη...

ε'υχομαι πάντα γερή και δυνατή και να χαίρεται το εγγονάκι της !! και συντομα να αγκαλιάσει και δεύτερο εγγονάκι !! :lol::lol::lol:

Αφροδιτηηηηηηηηη μαμα της Αννο'υλας (σου ευχήθηκα και στο facebook!) που είσαι???????

Ειρήνη??? Εσύ????

καλέ ελάτε πίσω !!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Χρόνια πολλά στην Αννούλα της Αφροδίτης, και στη μαμά της. Ελπίζω να είναι καλά αν και χαμμένη.

Δάφνη κι εσύ να χαίρεσαι τη μητέρα σου. Υπέροχα τα νέα της, εύχομαι να είναι αισιόδοξη από δω και πέρα και όλα να πάνε καλά.

Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις στο γκάλοπ! Συνεχίζω με μπιμπερό λοιπόν και θα ξαναθέσω το ερώτημα σε κάνα χρόνο!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Χρόνια πολλά στην Αννούλα της Αφροδίτης, και στη μαμά της. Ελπίζω να είναι καλά αν και χαμμένη.

Δάφνη κι εσύ να χαίρεσαι τη μητέρα σου. Υπέροχα τα νέα της, εύχομαι να είναι αισιόδοξη από δω και πέρα και όλα να πάνε καλά.

Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις στο γκάλοπ! Συνεχίζω με μπιμπερό λοιπόν και θα ξαναθέσω το ερώτημα σε κάνα χρόνο!

Φιλιά σε όλες!

Δεσποινακι και εμεις ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ μπιμπερο....θεωρω οτι ειναι πολυ μικρη ακομα για να το κοψει...εδω αλλα παιδακια θηλαζουν ακομα!

εγω δεν εχω σκοπο να την πιεσω σε τιποτα απο αυτα...ουτε με την πανα ουτε με τιποτα αλλο...

εχω κουραστει στην ζωη μου να κυνηγαω στοχους και καριερα...σιγα μην θελω να τραβηξει τα ιδια και το/τα παιδακι/α μου!!!!

μονο στο φαγητο την πιεζω και έχουμε πολεμο... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

δαφνη, χρονια πολλα στη μαμα σου!! πολυ χαρηκα που ειναι καλες οι εξετασεις της!! ευχομαι να ζησει πολλα πολλα χρονια και να χαρει τα εγγονια της ( :shock: ) και να δει και δισεγγονα!!!

ελενα, στις 5/1 δεν μπορει η γεωργιαννα :o τι να πω, γορδιος δεσμος!! θελετε να κανουμε τη συναντηση σε δοσεις;; μια πριν τα χριστουγεννα, για οσες θελουμε και θα ειμαστε αθηνα, και μια μετα ; πχ μια στις 29 /12 και μια στις 5/1;

γωγω, εσυ ποτε μπορεις, δεν καταλαβα; :?

για το μπιμπερο κοριτσακια, ειναι τελικα στο καθε παιδι : η δικη μου ουτε που καταλαβε τη διαφορα και δεν αλλαξε καμια συνηθεια στον υπνο η στην ποσοτητα γαλακτος :shock: παντως, εγω θα προτεινα να το δοκιμασετε (χωρις πιεση εννοειται!!!!!) και αν δεν θελουν, no harm done που λενε και οι αγγλοφωνοι ;)

τα νεα μου : θα πηγαινω και σε ενα δημοτικο στην αλλη ακρη του νομου, εκτος απο τα δυο γυμνασια που ειμαι ηδη, και χαλαστηκα, γιατι πρεπει να βγαλουν προγραμμα και φοβαμαι μηπως με κανουν λαστιχο :evil: μαλλον απο την καινουρια χρονια θα ξεκινησω, γιατι 2 εβδομαδες μεινανε ;)

ηρθε και ο αδερφος μου, και η αθηνα εχει κανει τρελλη χαρα με το νονο της!!

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ Ο ΑΡΟΥΛΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ!!!!!!ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΗ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΗ ΞΕΡΩ!

ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΗΣΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 6-1!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ...ΔΑΝΑΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Καλέ εγω 30/12 δουλευω φυσικα.Εφοσον ειναι Κυριακη κ ειναι ανοιχτα τα μαγαζια,εκτος κ αν γινει κατι κ μου πουν ρεπό,χλωμό το βλέπω....

Μαλλον με το νεο ετος το βλεπω κ ελπίζω του χρόνου να μην μας παει ετσι,να βλεπόμαστε συχνότερα! :lol:

Δανάη το κάθε παιδί στην ωρα του!!!

Βρε κορίτσια,ξυπν'αμε το πρωι κ τι μου λέει???"Μαμά,που σαι????" Οταν ειμαι κουζινα η "Σηκω μαμά!Πάμε μεσαα"

Πωπω κουβεντιαζει το σκατουλακι μου!Εχω τρελαθεί με αυτα που μας κανει κ μας λεει....... κοιτιέται

στον καθρεπτη "πωπωω κουκλαα",η "πωπω δεντοοοο"!!!!

Σχολασα λοιπόν,πηγα μια βολτα Ερμου,την βλεπω να καιγομαι εκει πέρα...τωρα εχω να μαζεψω κουζινα κ να μαγειρεψω.φιλια πολλα!

post-6804-13873939881888_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου καλη η ιδεα σου 2 συναντησεις!!!

Μια σπιτι μουή καπου αλλου στις 30 και μια στο Θαλερο στις 5/1. και εαν τελικα δεν δουλευω θα ερθω και στις 5. αφηστε λενε για μειωση ημερων αλλα τον Γεναρη μας βλεπω υπερωριες!!! ;);)

Σημερα μου ηρθε το δεμα απο τους δικους μου!!!! και φυσικα περαγα απο την χαρα μου!! και δωρακια στα παιδια αλλα εμενα πολλλλλλες κορδελες που φυσικα εδω δεν υπαρχουν.

Αναστασια σε λιγες μερες και εσεις κλεινετε 9 χρονια γαμου; οσο το μωρο μου(το μεγαλο)!!

Οσο και να μεγαλωνουν τα παιδια μας για μας μωρα θα ειναι............. 9 χρονια κλεινει το ζουζουνι μου μεθαυριο και δεν μπορω να το συνιδιτοποιησω. Αληθεια γτ αραγε; μου φαινετε σαν ψεμα.

Γωγω μου πολυ μου αρεσει οταν αρχιζουν να σου κανουνε κουβεντα! τοτε πια λες ΟΚ παει η μωρουδιλα!!!

Δαναη που εισαι σημερα; ειπαμε στις 12.12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!

συμφωνω και εγω με τις 2 συναντησεις!!! Εγώ θα έρθω στις 5/1/13 με το μωρακι το μικρούλι !!!!

αααα δεν σας είπα έχουμε και αλλαγή ονόματος για την μπεμπούλα μας!!!!!

και το ονομα αυτής......................ταραμ τα ταμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :lol::lol::lol::lol:

:x:x :X :x :X :x :X :x :X :xΑΡΙΑΝΑ-ΕΛΕΝΗ :x:x :X :x :X :x :X

προερχεται απο το Αριάδνη και γραφεται με ενα νι

Γιορτάζει στις 18 Σεπτεμβρίου και στα Αγγλικα & Γερμανικα γράφεται: Ariana

και σημαίνει:

Ελληνικά: στην μυθολογία η κόρη του βασιλιά Μίνωα στην Κρητη και σημαίνει πολύ αγνή (Αρι+ Αγνή, εντάξει αυτό δεν με τρελαίνει χαχα)

Γερμανικά: Μελωδία (εξ' ου και το ΆΡΙΑ στην Όπερα)

Αρχαία Αγγλικά: Ασήμι

Εβραικά: Γλυκειά μελωδία

τώρα μένει να πείσω τον μπαμπα της :lol::lol::lol:

τι κανετε εσείς ζουζουνες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω οτι οταν βαζουμε τιμωρια στο δωματιο τους ΔΕΝ θα κλεινουμε την πορτα. και ποτε στο μπανιο. μας ενημερωσανε εχθες η ψυχολογος α[πο το παιδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπητες μου φίλες θα προσπαθησω να ενταχθώ και παλι επι καθημερινής βάσης στο foroum ;);) , μου ελειψε πολυ αυτο το foroum ειλικρινα . θα ειχαμε και εμεις το 2ο μας μωρακι πριν λιγους μήνες δυστυχώς όμως μετα απο 2μιση μήνες ( 30/8 πετυχαμε συλληψη) το χάσαμε. μας ήρθε με την πρωτη μας προσπαθεια παιδια το πιστευετε? , δεν το περιμεναμε να πετυχουμε αμέσως γιατι αυτή η εγκυμοσύνη ειχε ξεκινησει καπως παραξενα ( με αιμα κλπ).με την αντρια μιλήσαμε και τηλεφωνικος και τα ξερει καλα. με την πρωτη ευκαρία απο χρονου με το καλο θα ξανα προσπαθήσουμε! σας χαιρετω , θα τα λεμε . μου ελειψε η ολη παρεουλλα μας .χαίρομαι παρα πολυ για εσάς και για τα γλυκια σας ζουζουνακια , το πιστευτε ποσο μεγαλωσαν , τα βλεπω και θυμηθηκα τους τοτε καιρους .... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και γιωργο!!!

πωπω, ποσα νεα!!!

γιωργο, λυπαμαι για την συλληψη που δεν προχωρησε (εχω βρεθει κι εγω σ'αυτη τη θεση :( ) , ξερω ομως, οτι ειστε ανθρωποι με αγαπη περισση για τα παιδια, και γι'αυτο δεν θα αργησει να ερθει και το αδερφακι ;) μην χαθεις, τωρα που μας βρηκες, να λεμε τις ζουζουνιες των μικρων μας :D:D

ελενα, πολυ ωραιο ονομα, εμενα μου αρεσουν και τα αρχαια ελληνικα λιγο παραπανω ;) και στα γαλλικα ειναι ariane ( αριαδνη) γιατι το κοριτσι μπορει να εχει κλιση προς τη γαλλια, να μην καλυψουμε ολες τις εκδοχες;;!! :lol::lol: γιατι δεν θα μας φερεις την εμμα;;; :o τεσπα, ας μυρισουμε λιγη μωρουδιλα εμεις οι στερημενες :lol:

γεωργιαννα, δεν το ηξερα αυτο , αλλα ακομα δεν την βαζω τιμωρια, προς το παρον της λεω οτι αν πεταει τα παιχνιδια της κατω, η μαμα θα τα παρει γιατι η αθηνουλα δεν τα θελει, και το'κανα 2 φορες και φαινεται να πιανει :D

καλα, οσον αφορα το scrapbooking στην αμερικη ειναι γαλαξιες μπροστα, και εχουν φανταστικα πραγματα!!! αφου εχεις μεσο, θα κανεις αριστουργηματα με τετοια υλικα!! αντε, καλη δουλεια!!

λοιπον, αφου σας αρεσε η ιδεα μου, να το κανονισουμε : θελετε η πρωτη συναντηση να ειναι στις 23 πχ; η στις 30; η δευτερη θα ειναι σιγουρα στις 5 στο θαλερο; αν ναι, να μας πει πρωτα ναι η οικοδεσποινα, και να δηλωσουμε συμμετοχες, θα μετραω ονοματα ( με τοσες δουλειες στο σχολειο εχω γινει πολυ οργανωτικη :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, θα μπορούσατε η πρώτη συνάντηση να γίνει 30 για να έρθω κι εγώ γιατί σίγουρα 23 δεν μπορώ!

εγω ειμαι οκ, να πουνε και οι αλλες!! επομενως, για τις 30 εχω μια αναστασια!!

δαναη μου, που εισαι;; γεννησες ....η σουλατσαρεις με τη μανουλα;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από μένα οκ για τις 5/1. Αφροδίτη κρατάς παρουσίες!

χαχαχαχα!!!οκ!!! γελαω, γιατι χτες ολη μερα μετρουσα απουσιες του Β2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...