Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Danae mou se euxaristw :) Aplws prin pw/kanw kati mpenw stin 8esi tou allou na dw pws 8a niwsei, oute emena 8a mou arese an pigena stin 3eniteia na me evlepan san katwteri tous..

Kala na perasete apo4e.. K emeis 8a pame stin nona tis Victorias gia souvlakia..

8imwsa me tin mama tis geitonisas mou, tin 1i fora ir8e k pire tin Victoria k tin pire stin kori tis tis opoias ta spitia mas einai kollita gia na pai3ei me to eggoni tis k tis edwse ximo me to potiraki k lerw8ike -akomi na ma8ei na pinei xwris voi8eia me potiraki- k simera pali tin pire apo ton george opws itan stin avli k tin pire ston eggoni tis pou exei party gene8liwn, vgika k egw stin pisw veranta k apo tin perifra3i eipa tis koris tis pws den dinw glikismata tis Victorias k mou eipe pws akomi na ta emfanisei alla den iparxei provlima k prin ligo vgenei stin eisodo i mama tis me tin Victoria k ena mpwl me doukisa na tis dwsei k tis lew ma den trwei glikismata eidika auta pou exoun sokolata k mou leei na min tis dwsw? K me rwtouse sinexeia k tis lew twra pou se eide teleiwse dwse tis ligo k tis edwse 2 koutalies :shock: Meta apo ligo ir8e i kori tis k mou leei i Victoria eide to allo koritsaki k 8elei tourta ti na kanw? (me ena eirwniko ifos) k tis eipa idi tis dwsate ftanei k fwna3a tis Victorias k ir8e spiti mas..8imwsa para poli alla den ekana skini giati 8a eimaste mia zwi edw k den 8elw na pare3igi8oume alla afou tous eipa na pw pws den to gnwrizan axx vgazw kapnous :twisted: Fovame k sto nipiagwgeio na min tis dinoun kati pou den 8elw k epeidi den poli milaei na min mou to leei k xampari na min pernw..Tosi wra ka8omoun me tis pitzames sto skalopati tis verantas me tin mikri sto karotsi k perimena pote 8a vare8ei i Victoria na er8ei spiti tis vgike 2-3 fores k tis eipa na er8ei alla epaize me ena koritsaki k me ton zori na tin eperna 8a eklaige k den to i8ela :twisted: Axx wres wres den mou aresei pou einai toso koinwniki, 2-3 fores pou etixe na tis milisoun agnwstoi tous girize plati alla otan gnwrizei kapoion feugei mazi tou xwris na mas 4axnei k me 8imwnei poli auto k sinama me agxwnei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

Ανδρια μη στεναχωριεασαι με την Βικτωρια. καλυτερα να τρωει λιγο λιγο που και που γλυκισματα παρα αργοτερα να τα τρωει με λυγουρια. προσπαθησε να της δινεις μια φορα στις τοσες για να ξερει οτι θα φαει απο σενα και οτι δεν της το απαγορευεις τελειως.

και εγω γεννησα χωρις επισκληριδιο, αλλα εαν θα εκανα αλλο θα εκανα επισκληριδιο, δεν θελω αλλο τετοιους πονους!!

εμενα μου εχεις σπασει τα νευρα μου η περιοδος, ακομη να εμφανιστει, ενω τους τελευταιους μηνες ηταν 28 ημερων τωρα τπτ. περιμενα 28 Μαρτιου. ποναω κανονικα στην κοιλια πανω απο 4 μερες αλλα αφαντη, και δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης(ηταν αρρωστος ο ανδρουλης μου) :lol::lol:

Παω να φτιαξω τα σουτζουκακια, να σιδερωσω και μετα λαμπαδες. στο ενδιαμεσο και παιχνιδι με τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou glikismata tis dinw spitika pou gnwrizw poios ta ekane k ti evale.. Aplws 8imwsa giati apo tin stigmi pou tous enimerwsa me agnoisan k tis edwsan p.x xtipa 3ilo an eixe allergia kapou k pa8ene kati? Egw POTE den dinw kati se ena paidaki xwris na parw "egkrisi" apo tous goneis tou giati den 3erw ti dikaioute na faei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou glikismata tis dinw spitika pou gnwrizw poios ta ekane k ti evale.. Aplws 8imwsa giati apo tin stigmi pou tous enimerwsa me agnoisan k tis edwsan p.x xtipa 3ilo an eixe allergia kapou k pa8ene kati? Egw POTE den dinw kati se ena paidaki xwris na parw "egkrisi" apo tous goneis tou giati den 3erw ti dikaioute na faei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά τι κάνετε???

Χάθηκα ναι,ειναι αλήθεια...μόνο στο fb μπαίνω που κ που κ αυτό απο το κινητο οταν περιμένω το τρενο να παω στην δουλειά,αλλά στο mammy δεν βλέπω στην οθονη τις δημοσιευσεις....εχω αδεια απο σημερα για μια εβδομάδα τωρα,οποτε θα μπαίνω κάπως,αν κ εχω αμετρητες δουλειες γτ θα εχω τα γενεθλεια της μικρης το αλλο Σαββατο....γενικη σπιτιου κτλ κτλ...

Δανάη μου,σε ευχαριστω για το ενδιαφερον,βλέπω φωτο σας κ εχω τρελαθεί,μιλαει απο μονη της η εικόνα!Να σαστε καλά κοριτσακι μου@ :D

Αντριά πως την πατησατε ετσι ρε γμτ...ποση απατεωνιά πια θα αντεξουμε,ευχομαι να σας πάνε όλα καλά κ να μην πτοηστε με τιποτα!Φιλια στα αγγελουδια σου!

Αφροδιτακι τι κανετε?Συμφωνω μαζί σου,χαζό σαιτ ειναι με κομπλεξικες γυναικες που δεν εχουν τι να κανουν,μην ασχολεισαι καν δεν αξιζει,καλύτερα ειναι να μπαίνεις εδω που τουλάχιστον ειμαστε όλες λογικές,ασχετα αν διαφωνούμε καποιες φορές σε θεματα που μας προσανατολιζουν αλλοι,ολες τον δρομο μας ψαχνουμε πανω στις ανυσηχιες των παιδιων μας...σεβαστες ολονων οι αποψεις κ συνεχιζουμε αυτο ειναι το υγιες,η αντιπαραθεση χρειαζεται....η Αθηνουλα κινεζουλα τι κανει?Εχω χασει καποιες σελίδες...

Δαφνη,Δεσποινα,Σαμάνθα,Αναστασία κ οι υπόλοιπες ολα καλα???Γεωργιαννα δεν ρωταω,ο αρχηγος περνει τηλ δεν χανεται,ετσι πρεπει :lol:

Παω να σερφαρω λιγο για κατι που ψαχνω κ τα ξανελέμε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου καλη ξεκουραση!να απολαυσεις το κιριτσακι σου!

ανδρια κ εγω θα γινομουν εηαλλη.δυδυστυχως απο οτι εχω ακουσει σε καποιους πσιδικους δινιυν γλυκα κ σε ολιυς βαζουν κ λιγο αλατι στα φαγητα.δτστυχως δεν ειναι ολα στον ελεγχο μας.βεβα ισως να μπορεις να πηγαινεις δικο σου φαγητο.

σημερα εθχε χαρα θεου.πηγαμε βολτιτσα με παρεα στο λιμανι.περπατησαμε τη μυρτω απο το χερακι.την κοιταζω κ σκεφτομαι πιτε μεγαλωσε;;;ποτε βγηκε απο την κοιλια μιυ κλαιγοντας κ πιτε εγινε ολοκληρη δεσποινιδουλα!!αα σας ειπα οτι εκανε το ορωτο της κουραδακι στο γιο γιο.πριχυες λεει μαμα κακα.παμε στο μπανιο ξεντυνεται.ξαθεται.την βλεπω σφιγγεται.λεω θα βγαλει πραμα.κ τελθκα σηκωνεται κ ειχε ενζ τοσοδουλικο σκατουλακι χιχι

αφροδιτη ακονη επαφες γιοκ γιατι εγω δισταζω.ο θηλασμις οροκαλει ξηροτητα.εχω ενα τζελ της φρεζυδερμ που μιυ ειχε πει ο γυναικολιγος απο τη μυρτω...δεν θα μπιρω να το αναβαλλω για πολυ ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Axxx... Molis teleiwsa, exei apo tis 11 to prwi pou kanw douleies, eimai me ligo neskafe k me ena mikro dialeimma na taisw tin Victoria gia na tin valw gia ipno..

Aa den sas eipa i Anastasia koimate moni tis edw k 3 evdomades sxedon, xwris agkalia i kounima k den tis peftei oute k i pipila xexe :lol: sigkekrimena apo tis 13 tou mina pou mpika sto nosokomeio k 3ekinisame to 3eno pinei to gala tis tin vazw sto carrycot k koimate moni tis xwris gkrinia, mallon den xortene k gi'auto itan gkriniara..

Gwgw mou kali 3ekourasi.. Filia stin Xristinoula sou!

Danai mpravo stin Myrtoula! K emeis prepei na 3ekinisoume siga siga na ka8omaste sto gio gio.. X8es pou tin 3entisa na tin kanw mpanio pige konta stin lekani tis toualetas k sikwne ta podia tis gia na ftasei na ka8isei stin lekani :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στην αναστασια!!

να μην τον ματιαξω το μικρο,χθες ηταν το πρωτο βραδυ που δεν ξυπνησε κ κοιμηθηκε σερι 6ωρο!!!23.30-5.30 εφαγε κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 9.για να φουμε σημερα...ειμαι ετοιμη για ολα οτι δηλ μπορει να ξανακανει 3ωρο.

το ευχαριστο ειναι θα ανεβω με τα μικρα θεσσαλονικη στις 19 απριλιου να κανω εκπληξη στον πατερα μου που εχει γενεθλια κ κλεινει τα 60!!!ταλαιπωρηθηκα πολυ να βρω εισιτηριο γιατι η aegean δεν μου επιτρεπει να πεταξω με δυο μωρα γιατι η μυρτω δεν θα εχεικλεισει τα δυο κ δεν θα μπορει να εχει δικη της θεση.οποτε θα επρεπε να νοικιασω αεροσυνοδο για να καθισει με τη μυρτω κ να της πληρωσω εγω 4 εισιτηρια!!!!δηλ για τις 19 aller retour και για την ρπιστροφη στις 28 παλι δυο εισιτηρια!!!!δηλ να δωσω αλλα 600 ευρω για αυτην!μονο που δεν τους εβρισα στο τηλ υους απατεωνες!τελικα θα πεταξω απο ηρακλειο με τις κυπριακες γραμμες που δεν εχουν προβλημα κ δινουν παιδικο εισιτηριο στη μυρτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Nikola :D.. Makari Danai mou na kratisei to 6wro k na min ton matia3oume..

Egw pantws tin matiasa einai ligo gkriniara edw k ena 2 wro koimate, 3ipna, klaiei, 3anakoimate sinexeia etsi , alla pistevw pws exei ponakia tin voi8isa k ekane kakakia k ta evgale k me piesi k mou lerwse k to rixtari ston kanape :lol: twra teleutaia exei sixna ponakia k etsi to vradi prin tin koimisw tin voi8aw na kanei kakakia k etsi koimate seri.. Exei polla aeria :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδρια τι εννοεις τη βοηθας να κανει κσκα;θυμσμσι το εκανες κ στη βικτωρια.κ αν δεν κανει μια μερα κσκα τι πειραζει;για τα θηλαζοντα βρεφη εινςι φυσιολογικο ακομη κ τρεις μετες να μην κανουν κσκα.δεν ξερω τι ισχυει για παιδια που πινουν ξενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou i tis kanw masaz stin koilitsa me mastixelaio pou voi8a i tis diplwnw ta podarakia tis pros tin koilia tis i me mia mpatoneta me krema me apales kiniseis de3ia-aristera tis "anoigw" tin tripitsa gia ere8isma (mou edei3e i paidiatros apo tin victoria) k panta pianei feugoun ta aeria k meta kanei kakakia k irema.. An den ponaei k an den diplwnei ta podarakia tis k na klaiei den tin voi8w alla an tin dw na vasanizete tin voi8w giati tin lipame :( ws prin 2-3 meres mou ekane sixna mesa stin mera k itan pio iremi.. Den me agxwnei sini8isa, ema8a apo tin victoria pou mas espaze na kanei :) aplws otan ponaei tin lipame..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a i8ela tin gnwmi sas.. I Anastasia opote kanei kakakia vgenoun e3w k lerwnei ta rouxalakia tis oxi panta alla toulaxisto 1 fora tin imera tin pa8enoume, alla3a marka tis ta kleinw pio sfixta alla tipota.. Aste pou ta moustardi/kitrina kakakia mas den feugoun eukola apo ta rouxa :lol: ta 3eplenw amesws me krio nero k prin ta valw sto plintirio tous vazw ena eidiko farmako k pali etixe na min ka8arisoun teleiws.. K akomi fovame mipws tin kriwsw pou tin gdinw teleiws gia na tin ka8arisw k na tis valw ka8ara rouxa (tixenei k se wres akatalliles p.x arga to vradi) Kapoia idea? Kanw kati la8os?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μεγάλωσε η μέρα και αποσυντονίστηκα - πήγε 2 μέχρι να κοιμηθώ χτες. Η δε Κατερινα όταν γύρισα από τη δουλειά έβλεπε τη μέρα έξω και μου έλεγε να ετοιμαστούμε να πάμε στις κούνιες και κατέβαζε τη φόρμα της για να τη ντύσω! Να δω πως θα τη μαζεύω από δω και πέρα. Δανάη 33 βαθμούς? Αγχώθηκα. Πρέπει να αρχίσω να πλένω τα καινούργια καλοκαιρινά της Κατερίνας (ευτυχώς είχα αλλάξει πολλά σε μεγαλύτερο νούμερο από τη βάπτιση της πέρυσι), να αρχίσω να κοιτάω για πεδιλάκια και άλλα τέτοια. Ουφ! Μπράβο στη Μυρτώ που έκανε κακάκια στο γιογιό - μου φαίνεται πολύ καλή αρχή! Της φοράς πάνα-βρακακι ή απλή? Ωραίο και το ταξιδάκι Θεσσαλονίκη!

Άνδρια θυμάμαι και η Κατερίνα ως νεογέννητο λερωνόταν - είχε τύχει μια νύχτα να της αλλάξω 3 φορές κορμάκι φορμάκι-σεντονάκι! Τρελά γυμνάσια! Και νόμιζα ότι κάτι έκανα λάθος όντας άπειρη. Νομίζω όμως ότι έτσι είναι η σύστασή τους στα βρέφη γι αυτό όλες έχουμε ατυχήματα - Υπομονή, θα στρώσουν. (Κι εγώ κλαίω πολλά φορμάκια που δεν καθάρισαν ποτέ :cry: )

Γεωργιάννα ήρθε η μαμά σου? - νομίζω τώρα δεν την περίμενες?

Φιλιά σε όλες! Και καλό μήνα για χτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Despina mou makari na perasei giati arxisa na skeftome an kanw kati la8os giati stin Victoria den eixame toses apwleies :lol: ..K emas i victoria einai poli tou e3w, xwrkoira (xwrkogira) pou leme stin Kipro pire apo mena xexe :lol: simera pou den pigame pou8ena mas tara3e.. Einai poli ataxti den vazei kwlo katw einai k 3ipnia apo tis 7 k den leei na koimi8ei, peismwse k an den tis kanoume to diko tis klaiei sparaxtika :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδρια μην αγχωνεσαι.κ ο νικολας το παθσινει αυτο.οχι καθε μερα αλλα συμβσινει.κ αυτουνου τα κσκα ειναι σαν αρσιη μουσταρδα.εγω αυτο που κανω ειναι να τον αλλαζω αμεσως μολις κανει κσκα ωστε να μην λερωθει.αλλωστε δεν κανει πιτε κακα στον υπνο του.μονο την ωρα που τρωει.

κατερινα της φοραω την κανονικη πανα.απο τοτε δεν ξσναεκανε κατι στο γιογιο.εχει αλλωστε ολο το χρονο μπροστα τηε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai mena otan kanei kakakia moni tis einai molis faei, sto re3imo mou ta kanei k molis stamatisei na sfiggete tin allazw alla pali lerwnete.. Skeftou xtes to vradi katalava pws vgikan e3w giati ka8ws tin kratousa gia na reutei eniwsa vregmeni k zesti k lew tou george prepei na vgikan e3w k ontws etsi egine, mou lerwse k tin pitzama mou :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!ξυπνησαμε νωρις.εκανα νπανθο κ τωρα θηκαζω.μετα εχω θεραπεια.

ανδρια φανταζιμαι οτθ μοκθς ξεκινγσει η μικρη τα στερεα κ αλλαξουν τα κακακια τηςς θα κερωνεται λιφιτερο.

οι υπολοιπες που χαθγκατε;;;αραιωνουμε επικινδυνα μου φαινεται...:-( θα μου πειτ,κατσε να γυρισεις κ εσυ στη δουλεια κ τα λεμε...εχετε δικθο.φιλακια πολλα απο τα ηλθολουστα προς το παρον χανια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

ναι, βρε δαναη μου, αραιωνουμε, κι εγω χαθηκα... :( οταν καθομαι στον υπολογιστη ολο λεω να σας γραψω κι ολο δεν προλαβαινω...

παντως διαβαζω τα νεα σας !

σε λιγο θα ετοιμαστω για το σχολειο, και το απογευμα θα πεταχτω στην αρτα για κατι ψωνακια γιατι αυριο ερχομαι για σκ στην αθηνα!!!!!

εδω βρεχει, και αναρωτιεμαι αν θα ερθει ποτε η ανοιξη.... ειναι φοβερο αυτο το πραγμα φετος, ζητημα να ειδαμε καμια 10ρια ηλιολουστες μερες σ'ολη τη χρονια!!!!!

καλημερα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Βλεπω οτι ειμαστε ολες καλα και χαιρομαι!!!

Αφροδιτη ελα Αθηνα να δεις ηλιο!! Εγω τι να πω που ειμαι στο υπογειο στην δουλεια και μετα τις 4 βλεπω μερα!!!. καθε μερα τις τελευταιες μερες εχω πονοκεφαλο το πρωι στην δουλεια. Με το καλο να ερθεις.

Εγω τελειωσα την μεγαλη παραγγελεια με τις λαμπαδες και κοιταω τωρα να δω με τα ευχολογια κανενα καινουργιο σχεδιο μεχρι να ξεκινησουν με τις λαμπαδες οι νονοι. Ευτυχως ειναι αργα το Πασχα και ετσι δεν βιαζομαι.

Ειναι λογικο να χανομαστε και λιγακι γτ δεν προλαβαινουμε τις ωρες τις ημερας!!

Δεσποινα μου σε 2 εβδομαδες ακριβως σαν σημερα ερχετε η μανουλα μου!!! ασε περιμενω πως και πως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!επιτέλους προχθές συνδέσαμε τον υπολογιστή κ έτσι σας γράφω!!!Να σας πω,μπήκα στο site του libero club για να εξαργυρώσω τους πόντους από τις συσκευασίες κ ενώ εμφανιζεται το παράθυρο κ πατάω εξαργύρωση πόντων δεν βγάζει τπτ!το έχει ψάξει καμιά σας;

Αφροδίτη,καλά να περάσετε το ΣΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου αργησες με τους ποντους. αλλαξε το συστημα. μεχρι τις 21/2 ηταν να εξαργηρωσουμε τους ποντους και θα μας εστελναν τα δωρα μετα αναλογα με τους ποντους. Εγω περιμενω το δωρο μου που ηταν πλαστελινες. Τωρα δεν ξερω τι θα κανουν με τα πακετα που παιρνουμε. μαλλον τπτ και απλα εχουν καταντησει σαν τα pampers.

Φιλακια σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!

Simera vgalame tripitses sta autakia mas k giname kopeles swstes :D.. Den poli ekla4e, o kirios pou mas tis evgale mou eipe pws itan i kaliteri "pelatissa" pou eixe xexe :lol: ta alla mwrakia klaine poli..

Avrio mallon 8a pame mall na dokimasei i Victoria to foremataki pou 8a foresei sto gamo tis nonas tis pou 8a einai paranimfaki, eipa to i4os stin nona tis k 8a mas to eferne alla gia na min tin talaipwrisw 8a tin paroume na to dokimasei epi topou..

Eseis ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι κάνετε?

Χάθηκα κι εγώ το ξέρω..... Πτώμα κάθε μέρα από τη δουλειά...κούραση στο σπίτι....

Δεν ξέρω γιατί είμαι συνέχεια κουρασμένη :( Τι θα κάνω δηλαδή αν κάνω και 2ο παιδί?

Η Γεωργία είναι εδώ και 2 μέρες με υψηλό πυρετό και 1 εμετό κάθε ξημερώματα :shock:

Κυκλοφορεί "τρελή" γαστρεντερίτιδα μου είπαν. Δεν τρώει, και είμαι στεναχωρημένη. Θα μου πείτε είναι άρρωστη, αλλά πόσο θα αντέξει χωρίς φαγητό. Ήδη έχασε 200 γρ στην τελευταία μέτρηση του παιδίατρου.

Έχει τέλειο καιρό....και είχα πολλά σχέδια για το ΣΚ μιας και έχω ρεπό αλλά τζίφος...........

Ελπίζω οι υπόλοιπες να είστε καλά! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας!!

αναστασια μου, περαστικα στη γιωργια!!! κριμα, που ταλαιπωρειται το παιδακι, και καταλαβαινω τη στεναχωρεια σαου, να σκεφτεσαι οτι ειναι παροδικο...... ευτυχως που εισαι και νοσοκομα!!

εμεις ειμαστε αθηνα, το πρωι πηγαμε στο mall καναμε ωραια ψωνια οικογενειακως! η αθηνουλα πηρε ενα ωραια τζιν μπουφανακι και ενα καλοκαιρινι σετακι απο τα DPAM και κατι καταπληκτικα ροζ ολσταρακια που θα την κανουν πολυ φασιον αικον!!! :lol::lol::lol:

ανδρια, πολυ μάρεσουν τα παρανυφακια μεχρι 3 χρονων!!! μια γλυκα θα ειναι!

να δω πως θα ξυπνησω την αθηνα για να παμε στη θεια μου στις 5.30 που επεσε πτωμα για υπνο!!

καλα να περασετε το σκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...