Μετάβαση σε περιεχόμενο

6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ


Recommended Posts

Ξέρετε αν κάνουν ελέγχους στο χώρο εργασίας απο τον ΟΕΑΔ γιατί σκέφτομαι να ζητήσω απο το αφεντικό μου να υπογράψει ότι σταμάτησα για να πέρνω το επίδομα αλλά να δουλέυω κανονικά για να πέρνω και τον μισθό μου για6 μήνες!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμας ηρθανε για ελεγχο 4 μερες ΑΦΟΥ εληξε το 6μηνο της κοπελας και ΑΦΟΥ ειχε γυρισει στην δουλεια.. :roll::roll::roll::roll: τωρα αμα εισαι ατυχη και κανουνε ελεγχο της προκοπης τι να πω..

παντως μπορει ο εργοδοτης να μην δεχτει ή να σου πει να σοπυ δινε ισυμπληρωματικα μεχρι τα λεφτα του μισθου σου οχι και μισθο ολοκληρο και 6μηνο..αλλιως γιατι να το ρισκαρει.. :roll:

δεν εχεις να χασεις και τιποτα να ρωτησεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Οαεδ πηλης αξιου παντως ελεγχει...ΑΦΟΥ παρει και ενα τηλεφωνο...

για 2 κοπελες που πηραν αδεια κανονικα..ηρθαν 2 φορες γι ατην καθεμ μια..

αλλα οπως λεει και η Βενη..για την αλλη ηρθαν και 1 φορα που ειχε διακοψει την αδεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΣΕΕΜΑΣ ηρθανε μια αφου πηρανε τηλεφωνο και οπως σου ειπα αφου γυρισε η κοπελα στην δουλεια..και μαλιστα δεν ηρθανε ουτε καν στα γραφεια μιλησανε απλα στην παραγωγη μετον πατερα μου..δηλ. οτι τους ειπε αυτος..καλε οτι να΄ναι :shock::shock::shock::shock::shock:

δηλ. και επανω να ητανε και εξαμηνο να μην ειχε ληξει δεν θα το ξερανε.. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μη πας μακρια..χαχα..η δευτερη κοπελα στο τριμηνο πανω πηγ εκαι το διεκοψε...καιγυρησε..μετα απο ενα μηνα μας παιρνουν τηλεφωνο..και τους λεω μα η κοπελα το διεκοψε και γυρησ επισω..μου λεει απο ποτε;;..λεωε χει ενα μηνα...και μου λεει γιατι δεν ενημερωθηκαμε;;..

και τους λεει ο λογιστης πως η υπηρεσια τους εδωσε ενα χαρτι..και επε πως δε χρειαζετε να κανουν τιποτα αλλο..οτι ναναι...ουτ εματαξη τους δνε μπορουν να οργανωθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ποια πολη εισαι?γιατι εδω θεσσαλονικη εχουν γινει τετοια περιστατικα και φοβουντε οι εργοδοτες. Και μια κοπελα στην δουλεια μου ζητησε να το κανει αλλα της ειπαν οχι γιατι γινοντε ελεγχοι.Τωρα τι να πω ειναι και στην τυχη της καθεμιας, αλλα αξιζει να εισαι με ευτο το αγχος τοσους μηνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμενα ηρθαν 3 φορες κ με επιασαν τις 2 κ σε περιπτωση που θελησουν σε διακοπτουν απο το προγραμμα κ εισαι υποχρεωμενη να επιστρεψεις οτι χρηματα παρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπότε ούτε που να του το αναφέρω...! Θα έχω το άγχος του μωρού που αφήνω πίσω δεν θα μπορέσω να έχω και το αγχος μην εμφανιστεί κανένας. Άστο καλύτερα..... :? Εγω δεν περίμενα να κάνουν ελέγχους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...