Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

kalimera koritsia mou... den exw polu xrono prepei na taisw ton mikro...

nansy wraio to xalaki, otan exeis paidia etsi einia to spiti pio polu thimizei paidotopo...

maraki den apantaei ton pernei o petheros mou....xamenos einai.... na tous xairesai olous....

bibi wraio to onoma tis mikris... k egw pisteuw sto mati, to exoume pathei k emeis na min mporei na iremisei...

alla mou exoun pei kiolas otan einia abaftisto den to ksematiazoun...

k egw stratouli pou tha to vgaloume den polu thelw k pou to exw sizitisei o petheros mou leei den to peirazei alla kserw oti tha ton peiraksei polu.....

katerinaki na xairesai tin neraidoula sou... ti kala pou perasate xalali i kourasi

ksngouro den kserw teleutaia den mou poliaresoun auta pou leei tha to skefto akoma den to exw suzitisei...

nai arxisame milo den trelathike kiolas simera tha fame axladi...

nansy arxisate k eseis kremoula nwris..

lil mou ti kala pou perase to mataki, tha tin parw simera na tin dokimasw... euxaristw....

elena k emena etsi ksinizei me ta frouta siga siga....

ax koritsia den thimamai alla prepei na gurisw pisw k den prolavenw twra sunxwreste me...

se oses stolisan euxomai k tou xronou me=azi me ta paidakia sas egw aurio lew na stolisw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Ναταλάκι και γω την ξέρω αυτή την κρέμα και είναι πολύ καλή.

Νάνσυ, αυτό σου είχα πει να κάνεις με τους κάδους, σου είχα βάλει και φώτο.

Εγω σήμερα φτιάχνω ρολό κοτόπουλο με πατάτες στη γάστρα, προσπάθω να γράψω εργασία και έχω και το μπισκοτάκι δίπλα μου.

Α!Ρώτησα την οδοντίατρο, μέχρι την Παρασκευή το πολύ θα έχουμε τελειώσει.Μαράκι με ρώτησες πόσο θα μου πάρει.Δεν την έχω ρωτήσει ακόμη, είμαι large :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia....

h nuxta mas den itan katholou kali...

exei aposuntonistei twra me to rizaleuro kai tin pianei na kanei kaka mes ti nuxta...kai to thema einai oti den ta kanei amesws...thelei na katsei sto relax gia na tis erthei h empneusi...kai mallon epidi einai kai misokoimismeni argei na ta kanei kai xtes mou ksupnise 4:15 kai enw koimotan sto relax me tin pipila tin ebaza stin kounia kai meta apo 10 lepta ksupnouse giati ponouse mallon h koilitsa...kai ksana ta idia...mas pige etsi mexri tis 7!

Meta koimithike kai eimastan kommatia kai leme entaksei twra tha koimithoume oloi mexri tis 11....stis 9 xtupaei to koudouni giati ferane tis pampers pou eixa parageilei!! kai meta to koudouni tin akousa ligo pou niaourize kai 10 ksupnise! Ase xalia upnos!

Mou aresei pou xtes legame me ton antra mou simera oti tha exei kali mera kai na pame boltoula...kai tou elega otan ksaplwsame, kathe fora pou leme na pame boltoula h nuxta mas den einai kali...eeee ti to thela kai to eipa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΠΟ ΠΟΤΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΦΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΩΣΑ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!! ΚΟΙΜΟΑΜΣΤΑΝ ΜΕ ΒΡΑΔΙΕΣ!!ΑΦΗΣΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!

Α ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΤΕΡΕΕΣ!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

ΚΟΚΟΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΘΗΛΑΣΜΟΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!

ΚΑΓΚΟΥΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΓΛΩΩΣΑ ΜΕΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ειναι πολυυ νωρις για κρεΜες και το ρυζαλευρο σφιγγει...εΜεισ απο 6 Μηνων το αρχισαΜε και υστερα!!!καλυτερα σταΜατηστε το

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΑΛΜΑ ΤΗΣ 29ης ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ!!!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telikα το χαλι δεν το ειχαν κ παραγγειλα αλλο..

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Windows/Desktop/%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%20%CF%87%CE%B1%CE%BB%CE%AF%20Disney%20-%20Winnie%20316.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsares mou.....................................

Exw na pw polla,h shmasia exei oti paei perase,einai kai les exw allo mwraki,ax koritsia an htan etsi to taisma, taiza 3 paidia..........

Lil mou den eixa parei kanena mhnyma kai alloi mou to eixan pei ayto,kati tha exei to paliokinhto.......Se eyxaristw polu gia to endiaferon.

Pes mou ti kanei to gamproudi mou.......tWRA OPOTE THELEIS NA kanonisoume synanthsh.......

Elena mou an kai logo kathusterhmena na zhete me ton antroulh sou,na eiste moniasmenoi kai mia grothia :D ...

Thelw na dwsw ena polu megalo fili stis eortazouses Katerinoules mou...........................

Kai mia agkalitsa stis Anthoula,Nansoula,Ariadnoula,Xristinoula,Lioula,Nataloula,Bikoula,Alekoula....

Epishs na kalws orisw ksana thn Tsevoula kai Th Marina(agapw polu to onoma sou,tha eianai to miso ths mpempoulas mou,tha thn poume Mariza,Marina ,Zwh)Me exei shmatodothsei to 17 ioulioy(tote bghkame apo to nosokomeio)......

An ksexasa kamia na me sympathate..............

Tha erthw drimyterh sxoliazontas......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε μου τοσο πολυ την εμποδιζε στο να φαει;;αχ το κοριτσακι μου μωρε..

αριαδνη μου δεν ειδα πουθενα τετοια φωτο που λες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσωπικα πιστευω πως ειναι πολυ αργα το 6 μηνων για να αρχισουν τα μωρα στερεες τροφες μεγαλωνουν πεινανε περισσοτερο κ το γαλα δε τα καλυπτει κ ετσι δεν μπαινουν κ σε σειρα υπνου.τωρα ειναι το τι οδηγιες δινει καθε παιδιατρος κ μεις θα πρεπει να τις ακολουθουμε αν τον εμπιστευομαστε.κ οταν λετε 6 μηνων εννοειται ολα μαζι ξαφνικα;αυτο δεν ειναι χειροτερο για το στομαχακι του μωρου;ή εννοειται 6 ριζαλευρο 7 φρουτο 8 φαγητο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσουδια

Ελενα καθε βραδυ που ξυπναω πραγματικα σκεφτομαι εσενα κ την Λια :roll::roll::roll::roll: ισως λεω αυτη την ωρα δεν ταλαιπωρουμε μονο εγω..ο μικρος χθες κ σημερα το βραδυ ξυπναει καθε 1.30 ωρα κ κλαιει με παραπονο παρα πολυ δυνατα χωρις να εχει ανοιξει τα ματια του..λεω ονειρο βλεπει δεν ξερω αλλα αμα δεν τον βαλω στηθος δεν σταματαει με τιποτα..κ γω στις 3 που ξυπνησε τον αφησα να κλαψει μπας κ κοιμηθει κ τελικα κοιμηθηκε στις 7 για 45 λεπτα... :cry::cry::cry::cry: δεν ξερω αντι να βελτιωνεται η κατασταση γινετε χειροτερα..του εμεινε κανενα ψυχολογικο απο το σκ στην μαμα μου δεν ξερω.. :o:o:o:o

σημερα περιμενω τους κουμπαρους ταπογευμα κ εχω να κανω καποιες ετοιμασιες..κ απο το πρωι τρεχω με δουλειες εχω ακομα κ την Δεσποινα στο σπιτι γιατι στον παιδικο λειπουν τα περισσοτερα παιδια απο ιωσεις κ φοβηθηκα να την στειλω..

Μαρινακι καλες δουλειες..εσυ δεν εδωσες ρυζαλευρο στον μικρο :?::?: σε ποιον παιδιατρο πας :?::?::?:

Κατερινακι περασατε ομορφα αλλα η αληθεια ειναι οτι κουραζεσαι με τοσες ετοιμασιες..να χαιρεσαι την νεραιδουλα σου να την δεις οπως επιθυμεις...

Μαρακι πολλη γιορτη ρε παιδι μου..να τους χαιρεσαι κ να περασεις καλα...

Κατερινακι αλλαξε το προγραμμα ο Νικολα σου??μηπως κανενα αλματακι η απλως επειδη μεγαλωσε κ θελει να ειναι περισσοτερη ωρα ξυπνιος.

Πηγες τελικα στο παρτυ Νανσυ??ωραια περασες κ πηρες κ ιδεες...

Λιακι με το καλο κ το τριτο σας δοντακι...

Βιβη ωραια το ονομαπου επελεξες..κ για τολογο που το επελεξες..

Αρι τι καλα που τελειωνεις με το δοντι την Παρασκευη :!::!::!::!:

δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα τα λεμε μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Καλα ο δικός μου θα βγει μεγάλος κουτσομπολης τον είχα στην κούνια και με το ένα χεράκι σήκωσε και κράταγε την παντα ψηλά και με κοιτάγε που έκανα δουλειές :lol: τον έβγαλα και φωτο θα προσπαθήσω να σας βάλω αργότερα.

Έλενα δύσκολη νύχτα :o:o σίγουρα με την κρεμουλα θα αλλάξει κάπως το προγραμμα της μακάρι να φτιάξει τι ώρα τρώει το ρυζαλευρο. Πάντως συζήτησε το με τον γιατρο σου μήπως να της το σταματήσεις και να ξεκινήσεις μετα απο δυο βδομάδες που θα ειναι λίγο πιο μεγαλη.

Αριαδνη άντε να ξεμπερδευεις μέχρι την Παρασκευή με το δόντι, σε εχει ταλαιπωρήσει τόσο πολυ.

Μαρίνα είστε σε βδομάδα άλματος, υπομονη.

Ελενακι ευχαριστω για τις ευχές. Τι καλα που έπιασε το στήθος η μικρούλα σου όλα πήγαν καλα και τωρα θα απολαύσεις και εσυ και εκεινη τον θηλασμο, πολυ πολυ χαίρομαι :D

Νανσυ πηγές τελικα καλα έκανες και πήρες τις προφυλάξεις σου. Συμφωνω μαζι σου ότι καθε παιδιατρος εχει το προγραμμα του και φαίνεται αυτο απο το ποσο διαφορετικά εισάγει τις τροφές και καλο ειναι η καθε μια να εμπιστεύεται τον γιατρο της. Σύμφωνα όμως με όσα έχω διαβάσει το πεπτικο σύστημα των μωρων ωριμάζει κατα τον έκτο μήνα οπότε τότε δέχονται πιο εύκολα τις τροφές και οτι το γάλα ειναι η βασική τροφή τους μέχρι τον χρονο οι υπόλοιπες τροφές ειναι συμπληρωματικές.

Αντωνία δεν ξέρω μπορει να ειναι άλμα μπορει και το δεύτερο θα δείξει πάντως φτου φτου φτου τη νύχτα κοιμάται καλα οπότε δεν παραπονιεμαι καθολου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου τι ευχαριστα τα νεα που μας λες..μπραβο κοριτσαρα τα καταφερατε..την θηλαζεις η δινεις μπουκαλι με δικο σου :?::?::?: ..οτι κ να δινεις χαιρομαι που τα πατε τοσο καλα κ τιποτα αλλο να μην σας βρει...φιλια στο κοριτσακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antwnitsa mou.............esena se ksexasa na sou dwsw mia agkalitsa......tI TRAVATE KAI ESEIS ME YPNO.....ypomonh,den mporei tha strwsei.Thn prwth mera toy xeirourgeiou swthikame parolo pou vogkage apo tous ponous,leitourhse to viologiko the roloi kai koimithike seri 6 wres,oloi eixan meinei afwnoi....an eixa mesa se ola ayta kai ton ypno,paei...tha eixa trelathei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερουδια μανουλομανουλα :D:D:D:D:D

Πως ειστε? Εχετε εσεις κρυι? εμεις σημερα εδω μυρισε για τα καλα χειμωνα!!! Εχει αρκετη ομιχλη, δεν βλεπουμε καλα τη λιμνη για να φανταστειτε και εχει αρκετο κρυακι.....

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας προς τη νεραιδουλα μου :D:D:D:D:D:D

Σημερα για εμενα και τον πριγκιπα μαγειρευω βραστο μοσχαρακι σουπα με λαχανικα και επειδη ο αντρας μου νηστευει θα του κανω μια μακαροναδα με ντοματα. Ολα τα ειχα τα διπλα φαγητα μου ελειπαν!!!!!

Λογω του οτι ειχα τα πεθερικα εχω αρκετες δουλιτσες, πλυντηρια με τα σεντονια και τις πετσετες, σκουπα, σφουγγαρισμα, τζαμια, ξεσκονισμα.,....οτι βαριεμαι δηλαδη. Εκανα μεχρι στιγμης το μπανιο και το φαγητο, εβαλα και ενα πλυντηριο και σιγα σιγα θα σιδερωνω οτι θα στεγωνει.

Καλη η παρεα βρε κοριτσια δε λεω αλλα αυτο το δικο μου το προβλημα ειναι οτι για να εχω παρεα πρεπει να τους φιλοξενω κιολας τουλαχιστον 2-3 μερες που σημαινει αναστατωση για ολους μας και επιπλεον οταν φευγουν μου μενουν πολλες δουλειες πισω, αφ ενος γιατι οσο ειναι εδω δεν μπορω να κανω τα καθημερινα μου (ειναι σαν να τους λεω με βρομιζετε το σπιτι και το καθαριζω ολη την ωρα!!!) και αφ' ετερου επιπλεον εχω πλυσιματα πολλα με σεντονια, κουβερτες, πετσετες κλπ.

Και αυτο γινεται στανταρ 2 φορες το μηνα, χωριστα τα απροοπτα!

Κατα τ' αλλα δοξα τω θεο καλα ειμαστε :):):)

*******************************************************************************************************************************************************

Ξεκιναω....

Καταρχην Κατερινουλα μου εσενα μεσα σε ολα ξεχασα να σου ευχηθω......Χρονια πολλα και καλα με υγεια, να εισαι γερη και δυνατη, να καμαρωνεις την ομορφη οικογενεια σου και οτι καλυτερο στη ζωη σου γλυκια σου (ελπιζω να με συγχωρεις για την παραλειψη.... :(:(:(:( )

Νανσουιτα τελικα πηγες? Ευχομαι να μην πηγες και μετεφερες κανενα μικροβιο, ειπαμε τετοιες μαζωξεις ειναι η χαρα των ιωσεων!!!!!!

Διαβαζω παρακατω οτι πηγες ε? Ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις το καλυτερο παρτι!!!! Θελουμε και εμεις κουβαδακι :lol::lol::lol:

Αυτο που λες για την εναρξη των στερεων...εμενα ο πριγκιπας ξεκινησε οταν μπηκε στον 7ο και δεν ειχα κανενα προβλημα. ισα ισα πηρε αμεσως το κουταλι και ετρωγε παρα πολυ καλα, μεχρι τοτε θηλαζε αποκλειστικα και εβαζε καθε μηνα πολυ βαρος και υψος. Ειναι και αναλογα το παιδι πιστευω....

Τσεβουλα και εγω τον εχω αυτο τον φοβο και οταν νοιωθω ανασφαλεια εχω εναν καναπε στο δωματιο της και κοιμαμαι εκει για να ειμαι ηρεμη :D:D:D Λογικο ειναι αλλα οσο νωριτερα τοσο καλυτερα. Σου μιλαει μια παθουσα που τον πριγκιπα απο ανασφαλεια δεν τον εβγαλα οταν επρεπε και τα καταφερα οταν εγινε 2 χρονων!!!

Ελενακο ναι Στελλα θα την φωναζουμε, οπως και τον πριγκιπα παροτι ειναι Παναγιωτης-Ραφαηλ τον φωναζουμε Παναγιωτη.

Λιλικα χαιρομαι πολυ που ο παιδαρος ειναι καλα, οπως τα λες παλικαρι!!!!!

Αρια μου αντε να τελειωσεις με το δοντι.

Τι αποφασισατε τελικα με τη δουλεια του αντρα σου?

Καλη ευκολια και με το διαβασμα :):)

Θα την δω την εκπομπη ;);)

Μαρουκι μου ολο γιορτες ειστε βλεπω!!! Σε ολους περνεις δωρα? Θα ξεπαραδιαστηκες.....

Κατερινουλα μου και εμενα ετσι η δικια μου, ελλατωσε τις ωρες που κοιμαται τη μερα...μεγαλωνουν βλεπεις και εχουν αλλες αναγκες, ανακαλυπτουν το περιβαλλον!!!

Μαρινακι για πες, αν θελεις σε πμ? Εγω εκει γεννησα και τα 2 παιδια μου και στην δευτερη γεννα επειδη πηγα αποφασισμενη για καποια πραγματα ηταν καλυτερα.

Ελενακι μου παει περασε, ετσι να σκεφτεστε και τωρα ολα θα ειναι καλυτερα :D:D:D

Θηλαζεις η δινεις μπουκαλι?

Δωσε ενα μεγαλο φιλακι στην μπεμπουλιθρα :D:D:D:D:D:D

Αχ Τονινο μου ο Αναστασης σε ταλαιπωρει..... το πουλακι μου!

Καλα εκανες και δεν την εστειλες την Δεσποινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansoula ayta pou tha ftiaxeis giati tha einai gia vaptish...exw xasei epeisodia.....

aNTWNITSA MHTRIKO GALA ME MPOUKALI,thn evala sto stithos epiase alla mou eipe o giatros pou mas ekane to xeirourgeio,oxi akomh dioti exei rammata sto stoma,kai sto stithos xreiazetai megalyterh thilastikh ikanothta ap oti to mpoukali kai gia 10 meres den to theloume ayto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!! :) σημερα εκανα κοτα με ρυζι στο φουρνο!!φαγαμε νωρις σημερα γιατι ηθελε να φυγει στην δουλεια ο ανδρεας κ η πλακα ειναι οτι την ειχα στην αγκαλια μου κ ορμουσε στο πιατο μου..καθε πιρουνια που ετρωγα εγω ανοιγε το στομα της γιατι νομιζε οτι θα της δωσω να φαει κ τσατιζοταν που δεν της εδινα... :lol::lol: απο τοτες που αρχισε κα καθεται στον κωλο δεν θελει με τιποτα ξαπλωτη..βαζει δυναμη κ σηκωνεται μονη της να κατσει κ κανει κουνια μπελα οπως ειπε κ η αλεκα!!! :lol:

ελενα λες να χαλασε το ωραριο απο την κρεμα?εγω της την δινω κατα της 7 το απογευμα κ 10 το βραδυ γαλα κ υπνο..ειναι στανταρ τωρα πια η ωρες αυτες..γιατι ετυχε να της την δωσω 5 με 6 το απογευνα κ με ξυπναει μες την νυχτα..

ελενη χαρηκα παρα παρα πολυ που τρωει η μπουμπου σου κανονικα!!!!ολα περασαν πια!!!!!!! :)

μαρινα αυτο που σου ειπε κ η κατερινα οντως ,μηπως περναει μια φαση..

αντωνια τοσο πολυ ο μικρος ε?η προταση ισχυει για τα μωρα μας!!! :lol: για να ξεκουραστεις!!!!!!δωσε χαιρετισματα στην αντι!!

νανσυ πολυ καλα εκανες κ πηρες προφυλαξεις!!!!καλα καλε κανεις ζαχαροπαστα κ δεν την τρως?

βιβι ωραιο το ονομα!!!

αρι επιτελους τελος με τα δοντια?εχω ενα δοντι μπροστα που εξεχει κ ηθελα να βαλω σιδερακια τωρα..ο οδοντιατρος ομως μου ειπε (φιλαρακι μου)αντε καλε που θες κ σιδερακια..παντρευτηκες δεν χρειαζεται μου λεει τωρα για ενα δοντι να μπεις στην διαδικασια!!!!μα του λεω πρεπει να παιρνω ποζες απο αλλο προφιλ για φωτο για να μην φαινεται γιατι σαν βρυκολακας ειμαι!! :lol::lol:

λια ακομα ξυπναει ο μικρος αντρας το βραδυ?

κατερινα καλες δουλειες!!!εμεις ηλιο εχουμε σημερα!!!εχω κ εγω σιδερο κ το ΜΙΣΩ αφανταστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mwroudenia emena einai sxedon 5.5 minwn den nomizw oti prepei na stamatisw...esu diladi pote arxisate rizaleuro??

Nene mou s'euxaristw polu! Einai polu euxaristo to oti sou fainetai pio eukolo to taisma! Auto seimainei oti uparxei sumantiki beltiwsi kai oti talaipwria perasate eixe ena kalo apotelesma!! Mprabo kai se sena pou isoun dunati gia ti mpempoula sou...thelei pragmatika polu psuxiki dunami gia na eisai ok se tetoies katastaseis! Makari na anarrwsete polu grigora! :x

Ta rammatakia prepei na paei na tis ta kopsei h ta aporofaei o organismos?

Tony extes to bradu kata tis 5:30 eixa piasei to kinito kai skeftomoun na sou steilw mnm!! Na sou pw oti ksenuxtw kai se skeftomai :lol::lol: alla den to ekana giati lew mporei na to exeis ksexasmeno anoixto pouthena kai na kanei thoribo kai na exeis molis koimisei ton Anastasi kai na ton ksupnisw! :shock:

Xara sto kouragio sou pou tha kaneis kai trapezi!

Kagouraki h mpempa koimatai sunithws 3-6 to apogeuma kai to rizaleuro to trwei 6:30-7 pio nwris duskolo na tis to dwsw giati koimatai.

Ari ti wraia pou einai auta? Gia ti einai?

Pasxalitsaki diladi erxete kapoios gia kafe kai sou lew tha meinw edw gia to bradu? :lol:

Kernas kafedaki na erthoume? :lol::lol:

Delphinaki kai egw kapou ekei tis tin dinw...apla tin pianei na kanei kaka ta ksimerwmata...enw prin ta ekane prwi pros mesimeri...kapws prepei na to sunithisei kai na ta kanei h pio nwris h pio arga.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα ο Νικόλας θα μας βγεί κουτσομπόλης? ;) Θέλει να βλέπει τη μανούλα του ακόμα κι όταν κάνει δουλειές ;)

Έλενα αυτα που έβαλα τα είχε φτιάξει η κουμπάρα μου για τη βάφτιση του γιού της (την έκανε κλειστή), σε όλα τα χρώματα, και ήταν καταπληκτικά.Τα είχε γεμίσει με σοκολάτες, γλυφιτζουρια κλπ.Αλλά ήταν ξεπάτωμα γιατί αν δεισ επειδή είναι τελειομανής, μέχρι και το χερουλάκι το είχε ντύσει με σπάγκο!

Ελένη μου, η μπέμπα Μαρίζα βγήκε νικήτρια και τώρα θα τρώτε και εύκολα το γαλατάκι σας, μπραβο σας @};-@};-

Κατερινάκι και μένα όποτε έρχεται κάποιος, μετά μαζεύω 3 μερες.Έτσι είναι όταν έχουμε μακρυά τους δικους μας ανθρωπους...Τελικά ο άντρας μου πήγε στο σχολείο και του έβγαλαν πολύ καλό πρόγραμμα και θα προλαβαίνει να πηγαίνει και στο γραφείο για να μην το εγκαταλείψει.

Πάω να στρώσω τραπέζι γιατί θα έρθει ο συζυγος πεινασμένος και μετά έχει μαθηματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, ξεκινάω τα δικά σας.

Lil τέλεια τα lemax αλλά εγώ θα σκεφτόμουν ότι δεν θα μείνει τίποτα όρθιο από αυτά τα μικροσκοπικά πλασματάκια. Θα τα διαλύσουν όλα τα μωράκια μας. Εγώ έχω ένα σπιτάκι πάρει αλλά δεν έχει μικροσκοπικά ανθρωπάκια. Επίσης, φέτος θα κρεμάσω τις γυάλινες μπάλες αλλά του χρόνου θα τις κρύψω. Αχ mall ζηλεύωωω. Έχω να πάω πάρα πολύ καιρό και να δω πότε θα καταφέρω να ξαναπάω.

Λέλα ο μικρός υποφέρει από τα δόντια του στάνταρ. Κι εμένα κάποιες φορές μου κάνει τέτοια. Ξυπνάει κάθε μισή με μία ώρα με κλάματα και ησυχάζει μόνο στο στήθος. Θα τα έχουμε αυτά τώρα υπομονή. Δεν φταις ούτε εσύ ούτε ο κακομοίρης ο μπεμπούλης. Δεν ρώτησα τελικά για την διατροφή γιατί με την αρρώστια μου δεν πήγα να μην κολλήσω καμιά μαμά. Πάντως δεν παθαίνουν τίποτα αν φάνε 2 εβδομάδες πριν τους 6 μήνες μην είμαστε υπερβολικές. Εμείς που τρώγαμε από τους 3 μήνες πάθαμε τίποτα? Εμένα η μάνα μου μου είπε ότι μου έδινε πορτοκάλι και αβγό στον 3ο μήνα και έφριξα. Θα πάμε Χριστούγεννα Λαγκάδια. Έχω πάει κι εγώ πολλές φορές και μου άρεσε περισσότερο από Βυτίνα που την έχουν ψιλοδεί. Θα πάμε από Σάββατο 22/12 έως 25/12. Εγώ δεν θέλω να έχει χιόνια για να μην αποκλειστούμε και έχω άγχος μετά μην πάθει τίποτα το παιδί και δεν μπορούμε να φύγουμε. Η προσκόληση στην μαμά είναι την 29η εβδομάδα όχι στον 8ο. Εμείς πλησιάζουμε.

Νάνσυ τέλειες όλες οι χειροτεχνίες.

Αριάδνη πολύ όμορφο το δωματιάκι. Θα της αρέσει πολύ της μπουμπούς τώρα που θα αρχίσει να καταλαβαίνει. Εμένα ήδη κοιτάζει γύρω γύρω πιο πολύ από παλιά. Τι έγινε τελικά τελείωσες με το δόντι σου? Ή ακόμα ταλαιπωρήσε? Κι εμείς λέμε να στρώσουμε το γρασίδι φέτος για να βάλω καμιά τραμπάλα και καμιά τσουλήθρα να παίζει ο μικρός. Καλή επιτυχία με την εργασία σου.

Ναταλία που έβαλες φωτογραφίες του Στρατούλη σου? Δοκίμασε με το μήλο να ρίξεις και λίγο από το γάλα σου μέσα να δεις αν θα το φάει. Αν δεν το τρώει και έτσι τότε δώστου αχλάδι μπορεί να το προτιμάει γιατί είναι ελαφρώς πιο γλυκό.

Xtinaki μας κι εμείς νοιώθουμε άνετα μαζί σου. Σαν να συνεχίζεις από εκεί που σταμάτησες. Ίσα ίσα θέλουμε να μας λες τα νέα σου κι ας μην είμαστε στην ίδια φάση γιατί αναπολούμε το παρελθόν που περιμέναμε όλες τα μωράκια μας όπως κι εσύ. Η β επιπέδου όντως είναι πολύ αγχωτική έτσι κι αλλιώς πόσο μάλλον για σένα. Να πάτε ταξιδάκι αν και εκεί θα το σκέφτεσαι αφού και μεταμόσχευση εγκεφάλου να κάνεις δεν θα βγει από το μυαλό σου. Δεν ήταν και λίγο αυτό που πέρασες. Απλά κράτα την αναπνοή σου μερικές μέρες προσπάθησε να ξεχαστείς με ότι σε κάνει να ξεχνιέσαι (ένα βιβλίο πχ.) και όλα θα πάνε καλά να είσαι σίγουρη γι’αυτό. Το μωράκι σου θα είναι το πιο μικρό μωράκι της παρέας μας.

Να ευχηθώ στα Κατερινάκια μας χρόνια πολλά να ζήσουν και να χαίρονται την οικογένειά τους κάθε χρόνο με υγεία.

Κατερινάκι άτιμο πράγμα η μούχλα. Το αερόθερμο όντως πιστεύω να βοηθήσει. Να χαίρεσαι την μικρή Στυλιανή.

Ελένη τι έγινε με την μπουμπουκίτσα? Έχουμε κανένα νέο? Α τώρα το διάβασα. Όλα καλά ε? Μπράβο καλή και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι.

Μαράκι κούκλα η μικρή. Όντως στέκεται καθιστή αυτό φαίνεται. Εμείς δεν το κάνουμε ακόμα αυτό. Θα είναι και πιο εύκολο τώρα το μπάνιο που κάθεται. Χρόνια πολλάαα να τα εκατοστήσειςςς. Άντε συνομίλικες είμαστε χιχι. Μια χαρά είναι και τα 35 που να δεις τα 40 πως θα είναι. Παναγίτσα μουυυ. Τέλειο το δωμάτιοοο. Έξυπνη η ιδέα με τον σπάιντερμαν και την χιονάτη. Κι εγώ το είδα το βιβλίο με την ζαχαρόπαστα και θυμήθηκα την Νάνσυ χιχι.

Νάνσυ για το χαλί δεν μου ανοίγει το λινκ.

Αλέκα ελπίζω να μην έχει τίποτα ο μπεμπούλης ο Πετραν.

Τσεβουλα καλώς μας ξανάρθες. Φυσικά και σε θυμόμαστε. Δεν ξεχνάμε καμία. Να σου ζήσει η μικρή μπουμπου. Μια χαρά τα κιλά της και μην σε απασχολεί άλλο για τον θηλασμό. Ότι έγινε έγινε.

Mwroudenia καλωσήρθες στην παρέα μας. Φαίνεται από την φωτογραφία πόσο καλός είναι ο μπέμπης σου. Εμείς δεν κάνουμε ακόμα βαρελάκια είμαστε ένα μήνα πιο πίσω από εσάς. Τα Χριστούγεννα που θα είμαστε 6μιση μηνών φαντάζομαι έχουν να δουν πολλά καινούρια τα μάτια μου.

Κατερινάκι φοβήθηκε η Αγγελικούλα ε? Είναι μικρούλα μωρέ ακόμα. Πάντως ποτέ δεν ξέρεις με τι θα φηβηθεί και πως θα αντιληφθεί το παιδάκι το οτιδήποτε. Εμένα τρομάζει με τον θόρυβο που κάνει η σακούλα.

Βικάκι ο Τονι σου έχει 17 γενέθλια? Α τι ωραία. Τι θα του ετοιμάσεις? Το κεφάλι με πονάει και μένα όταν καταφέρνω να κοιμηθώ αρκετά. Βικάκι μου τι τέλεια που περάσατε. Όταν κοιμούντε στην βόλτα είναι τέλεια χαλαρώνεις κι εσύ. Την τσάκισες την πάστα η ακόμα ζει? χαχαχα

Κικιτσα αχ πολύ ελπιδοφόρο το μήνυμα σου για εμάς που δεν έχουμε δώσει ακόμα κανονικό φαγητό. Μακάρι να μας κοιμούντε σερί τα μωράκια μας να είναι ήρεμα και να ηρεμήσουμε κι εμείς επιτέλους. Αν και σήμερα είχαμε μία πολύ ευχάριστη νύχτα. Τον κατάφερα και κοιμήθηκε στις 10 και ξύπνησε μόνο μία φορά. Τον άλλαξα, τον τάισα και κοιμήθηκε αμέσως και ξύπνησε 8 παρα. Πρωτοφανές! Είχε πολύ καιρό να μου το κάνει αυτό.

Χριστινάκι καλορίζικο το δεντράκι σας να το στολίζετε εύχομαι κάθε χρόνο όλοι μαζί αγαπημένοι.

Ναταλία γιατί σε απογοήτευσε η παιδίατρος? Α τώρα κατάλαβα. Καλά μην περιμένεις από την παιδίατρο να σου δώσει λύση για το πρόβλημα του ύπνου. Καλή αρχή με το φρούτο. Εγώ πήρα κολάν από τα Λητώ και με έχει βολέψει πάρα πολύ. Επίσης, στα next έχει εσωρουχάκια για αγοράκια. Εγώ του τα πήρα και αυτά βολεύουν επίσης επειδή στα φορμάκια τα ολόσωμα μπάζει αέρας στα ποδαράκια του βάζω αυτά από μέσα. Δες εδώ http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... n-boys/6/3

Έλενα μεγειά τις μπότες. Να ζήσετε και να είστε πάντα μία ευτυχισμένη οικογένεια. Το τζιν που πήρες έχει λάστιχο. Πρέπει να έχουμε το ίδιο. Τα fleece δεν μου αρέσουν καθόλου αλλά να κοιτάς αν είναι βαμβακερό από μέσα τουλάχιστον γιατί τα fleece είναι πολυεστέρας. Αυτό που πήρα εγώ και η Άρι είναι βαμβακερό μέσα έξω. Μαρή Έλενα με νερό της δίνεις το ρυζάλευρο? Γιατί καλό μου δεν βγάζεις να ζεστάνεις το γαλατάκι σου? Θα της είναι και πιο γευστικό. Μόλις φτάσεις τα 150μλ πρόσθεσε και φρούτο για δεκατιανό. Εγώ έτσι θα κάνω. Και μένα έχει πάρει κάποιες φορές πιπίλα κυρίως όταν τον κοιμίζει η μάνα μου γιατί εκείνη δεν μπορεί να δώσει βυζι χχαχαχα. Όμως προχτες παρατήρησα ότι αποκοιμήθηκε και μένα με την πιπίλα.

Βιβή κι εγώ ταλαιπορήθηκα με την κωλογρίπη αλλά δεν κόλησε ο μπέμπης ευτυχώς. Κρίμα που σου ανέβασε πυρετό αλλά πάει πέρασε τώρα μην το σκέφτεσαι αφού όλα πήγαν καλά.

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και που κατάλαβα ότι σας έλειψα τόσο όσο μου λείψατε κι εσείς.

Έφτασα μέχρι την 12η σελίδα. Σόρυ για το μεγάλο μηνυματάκι. Πάω γιατί ξύπνησε και πρέπει να τον ταισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΛενα απο 6 Μηνων και υστερα ετρωγε ρυζαλευρο..η παιδιατρος ειπε απο 5,5 αλλα επειδη εσφιξε στα κακα του και δεν την ετρωγε την σταΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΥΣ 6 !!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ...ΕΓΩ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΣΦΙΓΓΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ-ΑΧΛΑΔΙ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ(ΑΠΟ ΤΟΝ 7ο ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΡΙΝ ΤΡΩΓΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ)...ΕΠΙΣΗΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΗΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ...

ΚΟΚΟΝΑ ΔΙΝΩ ΔΙΝΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΦΑΕΙ.... :D:D ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΖΗΤΑΝΕ!!ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ...(ΑΠΟ ΤΟΝ 7ο αρχιζει οΜως)

αυτααα παω να του δωσω την σουπιτσα!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena mou,ta aporrofa o organismos.....tha mas dei ksanadei o giatros thn epomenh evdomada kai meta sto mhna kai telos....Doxa tw thew....An den eisai agaphmenh me ton antras ou se tetoies stigmes,vrasta...Giati vre Elena mou thas dineis apo twra???emena h paidiatros einai apoluth apo 6 mhnwn(an kai efoson dineis apokleistika mhtriko gala ews tote)...Symfwnw me Marina.

Wraia douleia ekane h koumpara sou Ariadnh mou....

Stayroula mou gyrises epitelous.....

Maraki vale mprosta kamia opsh....(sto donti gia rwta ton odontiatro sou)...

Katerinaki mou na xairesai th Stellitsa sou...Pw pw oi giotroula mamas kai korhs einai konta konta,tha to kaite gia 3 meres..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...