Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!!εχω την εντυπωση οτι οσο περναει ο καιρος εχω κ λιγοτερο χρονο να σα γραφω..

μαγειρεψα φακες κ ενα κεικ με καρυδα

σημερα ξεκιναμε κ ριζαλευρο!!τρελενομαι απο τη χαρα μου γιατι η πρωτη φορα εχει πολυ γελιο!!!αχ μεγαλωσαν τα μωρακια μου..ο αντρας μου ειχε πλακα..προσεξε με τον χοντρο μη σκασει!! :lol::lol:

τελικα μπορει να παω μονο εγω στα γενεθλια για λιγο χωρις τη σαντυ θα δω..με πηρε τηλ κ μου πε πως ειναι απυρετες σημερα για να πηγαινα με τη σαντυ αλλα μεχρι εχθες το βραδυ ειχαν 39.5 πυρετο δεν ρισκαρω να κολλησει κ εγω αν παω παλι επικινδυνο ειναι..

παραγγειλα κ χαλι για το διδυμοδωματιο

http://www.kidplanet.gr/%CF%80%CE%B1%CE ... 13.el.aspx

σας αρεσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα,καλη βδομαδα και Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν αυτες τις μερες!Να με συγχωρεσετε αλλα δε θυμαμαι τα ονοματα σας!Α εμενα με λενε βιβη.

Δε το γλιτωσα και γω το κρυωμα ή την ιωση.Μες στο μπουκωμα ειμαι και τον πονοκεφαλο.Τωρα τι γινεται με την μπεμπα μου δεν ξερω,βαζω και μασκα μακαρι να την εχει γλιτωσει.Ομως μετα το εμβολιο εκανε πυρετο 38,5 για ενα βραδυ και την επομενη μερα ειχε κατεβασμενη θερμοκρασια,κατεβηκε ως και 35,6.καταανησυχα,πηρα την παιδιατρο αλλα μου πε οτι στα μωρα δεν μετραμε υποθερμια αλλα μονο πυρετο και μονο αν δω οτι εχει κοψει το γαλα σημαντικα,δεν γελαει και εχει κακοκεφιες να ανησυχησω.Παντως αυτο το εμβολιο την πειραξε γαμωτο

Αλεκα μου εμεις την μπεμπα θα την πουμε Ηλιανα,επειδη γεννησα στου προφητη Ηλια και το ειχα πει στην εγκυμοσυνη μου οτι θα μου αρεσε να γεννησω εκεινη την ημερα(στις 38+4ημερ μου σπασαν τα νερα).Και περιμενε η ψυχουλα μου να περασει η 19/7 και γεννηθηκε 1πμ 20/7 τα ξημερωματα.Επισης γεννησα φυσιολογικα με επισκληριδιο στο Γαια Αμαρουσιου τελικα.Αν θελεις ενημερωσε την λιστουλα μας.Α και μπηκα στα 31 πριν λιγες μερες :evil::evil:

Ρε κοριτσια μου αρεσει που δε πιστευουν στο ματι.Η κοπελα που θα βαπτισσει την μπουμπου καθε φορα που ερχεται,το λεει κιολας η καημενη,"πωπω θα την ματιασω,ωχ θα την ματιασω"ε και την ματιαζει !γινεται χαμος μετα,ουρλιαζει το μωρο δε μπορει να κοιμηθει και δεν τρωει με τιποτα,αντε παρε πεθερες,γιαγιαδες,θειες κτλ τηλεφωνα να στην ξεματιαζουν και αντε μεχρι να ρθει στα ισια του το καημενο!Την αλλη φορα που θα ερθει θα την γεμισω ματακια την μπεμπα και με μια σειρα απο χοντρα σκορδα,να γελασουμε κιολας :lol:

Ωχ βρε κοριτσια ειμαι τοσο κουρασμενη και απο το κρυωμα και οσο μου αρεσε να στολιζω το σπιτι αλλο τοσο βαριεμαι ελλεεινα φετος αλλα θα το κανω για το μωρακι.Μας εφερε και η νονα της ενα πολυ ωραιο φουξια δεντρακι για το δωματιο τησ

ξυπνησε η μικρουλα,θα το εχω ανοιχτο οπως συνηθως και θα μπαινω να σας διαβαζω.... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας!

εγω σημερα μακαρονια με κιμα.κ εχει βγει εξω ο αντρας μου με αντωνη κ τους περιμενω να ερθουν γιατι πειναω πολυ.

βιβυ μου εγω πιστευω πολυ στο ματι.παντως λενε οτι τα αβαπτιστα παιδακια δε ματιαζονται,δε ξερω αν ισχυει.παντως πιστευω πολυ γενικα,αλλωστε πως γινεται το λαδι να εξαφανιζεται απο το νερο;

ελεναρα μου θα το συνηθισει σιγα σιγα μην απογοητευεσαι,ισως οντως καποια φρουτα να μη τους αρεσουν αλλα θελει προσπαθεια τωρα στην αρχη.κ εμενα μνου φαινοταν βουνο θυμαμαι κ ειδικα οταν αρχισα να κοβω το αλεσμενο για να παω σε κανονικο.αλλα ολα γινονται χωρις να το καταλαβεις.οπως κ η ομιλια κ πολλα αλλα.

νανσυ μου πολυ ωραιο το χαλι,μη πας στα γενεθλεια μηκολησεις μωρε,κριμα μετα τα παιδακια..το καταλαβαινω αυτο που λες για την εξοδο κ εγω ετσι ειμαι.

λεμε να στολισουμε κ εμεις σημερα,αλλα εχω παρα πολυ σιδερο.αλλα παρα πολυ.κ δε ξερω πως να το οργανωσω,εχει κ ο αντρας μου αγγλικα το απογευμα.παντως δεν εχω πολυ ορεξη κ εγω για στολισμα.

αντωνια μου κριμα που δε βολευτηκε ο αναστασης σου,ετσι ειναι ας ειναι μικρουλικα ολα τα καταλαβαινουν.παντως εγω οταν πηγαινα παλια κ κοιμομουν στη μαμα μου δεν ειχα προβλημα με τον αντωνη.τωρα παντως που καταλαβαινει κ του λεμε να κοιμηθει στη πεθερα μου,ενω τρελαινεται να πηγαινει γιατι ολο παιζουν κ του κανει τα χατηρια παρολα αυτα θελει εδω,σπιτι μας.αλλα μεσημερι κοιμαται εκει.το βραδυ θελει εδω,μαζι μας.

το συγκαμα της περασε της μικρουλας,της εβαζα συνεχεια της φρεζυντερμ,αλλα σε καθε αλλαγη πλυσιμο κ μετα κρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou, pos eiste? exo pali 2 3 meres na mpo :? eixa para polles douleies!!! exthes ekana kai trapezi stous nonous mas ;) xrusosane kai oi duo ta mora mas :D kala perasame alla kourastika polu. toso mageirema kai na etoimaso to spiti me ta diduma einai polu duskolo alla ta katafera ;) xasane to programma tous ta mora exthes kai simera mono gia na fane ksupnane!!!

katerinoules kangoroo kai pasxalitsaki xronia sas polla!!! oti epithumeite. kai na xaireste tis oikogeneies sas :D kai emena giortaze exthes i adelfoula mou kai giorti kai genethlia ;)

pao na sunexiso to mazema kai tha ta poume argotera...filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανιτσες!! :D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!Συμπεθερακι μου!Καγκουρακι!!!!Πολλεεεεεεεεεεεεεεεες πολλεεεεεεεεεεεεες ευχες!!!!!!Πως περασατε στις γιορτουλες σας??

Να χαιρεστε και οσες ειχατε Κατερινουλες ή Μερκουρηδες.Κατω στην Κρητη παιζει αυτο το ονομα.

Σημερα του Στυλιανου,εχουμε καμια γιορτη???

Ελενα χρονια σας πολλα για την επετειο σας!!

Μαρακι χρονια πολλα και παλι!

Πως τα περασατε ολες??

Θα σας τα γραψω ''τρεχοντας'' γιατι ο μικρος δε βλεπω να κοιμαται για πολυ.

Ελενα φοβερο το γεγονος πως πηρε πιπιλα!!!!Να ειναι καλα ο αντρας σου!!!

Δεν ξερεις ποσες ελπιδες μας δινεις!!

Μπραβο το Εβελινακι.

Εγω του ξαναεδωσα προχτες αλλα δεν την ηθελε,καμια απο αυτες δηλαδη.

ΒΟΥΛΑ αναρρωσατε αγαπητη μου!!!Αντε γιατι μας ελειψες τοοοοοσο πολυ! ;)

Μαρη στο χωριο μου θα πατε????? :D ΑΑΑΧ δεν ξερεις τι ωραια πραγματα μου θυμιζεις.

Στα Λαγκαδια που τα υπεραγαπω,ειχε σπιτι η πρωην σχεση(που κρατησε πολλα χρονια)συνεπως εχω κανει εκει απειρα χριστουγεννα,αποκριες κτλ.Ειναι τελεια.Ειδικα αν σας κατσει κι εχει χιονι τα χριστουγεννα και βαζουν και χριστουγεννιατικα με ηχεια σε ολα το χωριο... :ymdaydream: Δεν ξερω αν το κανουν ακομα βεβαια,δεν το εκαναν καθε χρονο.

Τα γυρω χωρια επισης τα εχω περπατησει πολλακις απο μικρο γιατι εκει κοντα ειναι το πατρικο του πατερα μου,Σε ενα μικρο χωριουδακι παραεξω.

Να περασετε τελεια!!!Και να παρετε πολλα ζεστα ρουχαλακια!

Ποτε θα πατε?Διαβασα βιαστικα και δεν ειδα αν το αναφερεις.

Αλεκο ενταξει ο Πετραν?Αντε με το καλο τα πρωτα σας δοντακια.

Α δεν σας ειπα!!!!!Του δικου μου το πανω ουλακι το δεξι,τουμπανο!!!Ετοιμαζεται το τριτο δοντακι.Γιάυτο το πουλακι μου εχει παθει κοκομπλοκο.

Εμενα οχι,δεν ειχε κανει διαρροια ή εμετο λογω δοντιων.Μονο πολυ πολυ γκρινια και σαλια,και προσκολληση σε μας.

Το Σαββατο στα γενεθλια περασαμε πολυ ωραια!!Ο μικρος ηταν αψογος απο καναρα σε καναρα πηγαινε κι εκανε ναζια και γελια!!!Ειναι γενικα αρκετα κοινωνικος και θελει συνεχεια παρεα,μονος του δεν θελει να καθεται.

Ισχυει οτι γυρω στον 8ο αρχιζουν και δεν θελουν τους αλλους και θελουν μονο τη μαμα??

Σημερα μαλλον θα παμε να παρουμε καινουριο δεντρακι τελικα!!Και στολιδακια!!Τι καλα!!!!

Εχετε βαλει καμια φωτο?Δεν ειδα ακομα!!

Θα παω να δω σε λιγο και αν προλαβω θα σας βαλω και δικες μας.

Χτες πηγαμε βολτιτσα στη λιμνη στο Λουτρακι...(κι εκει τα ξερω απ'εξω λογω του δευτερου εξοχικου της πρωην σχεσης.. ;):lol: )

Και ηταν ομορφα,μονο που ξεπαγιασα μετα το ηλιοβασιλεμα.Και ο μικρος ειχε αρχισει γκρινια οταν νυσταζε και ηθελε περα δωθε.Αλλα οκ.

Μαρινακι καλωσηρθες!! :D:D

Σημερα ηρθε και το δωρακι που ειχα παραγγειλει για τον αντρα μου...Θα παρει τη θεση του κατω απο το δεντρο μας! ;)

Χριστινα μπραβο σου που τα προλαβες ολα!!!Σας θαυμαζω διδυμομανες και δευτερομανες!!Να μαθω να μη γκρινιαζω οτι δεν προλαβαινω!

Θα ησουν και κουκλα φανταζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα,μεσα στα συμπτωματα των δοντιων ,μου εκανε τα δαχρυλα στ στομα κλασικα,και μασαει τα χειλακια του,τωρα το κατω χειλακι,μιας και θα βγει το δοντακι πανω,οπως επισης βαζει και τη γλωσσιτσα σ'εκεινο το σημειο και την τριβει.

φΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!Ξυπνησε ο μικρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νάνσυ και γω που είμαι με ένα, όλο και λιγότερο προλαβαίνω να μπαίνω :( Βέβαια είναι στη μέση και το διάβασμα και τα μεταμεσονύχτια ραντεβου στην οδοντίατρο και οι...άπειρες δουλειές που ποτέ δεν τελειώνουν.Αρχίσατε ρυζάλευρο?Λες να μας πει και μας τόσο νωρίς?Γιατί τρεις μέρες διαφορά έχουμε.

Αντωνία, δεν βολευόταν ο Αναστάσης μας, ε?Λες να μου κάνει και μένα τέτοια νούμερα το μπισκοτάκι τώρα που θα πάμε Πάτρα?Θα αυτοπυρποληθώ :evil: Έχει στήσει ήδη κούνια η μαμά μου και μας δώσανε και το ίδιο περιστρεφόμενο για να έχουμε και εκει για να νιώθει οικεία.

Ελενάκι, λες η Εβελίνα μας να είναι κακόφαγη? :shock: Για να δεις σιγά σιγά, μπορεί να μην είναι έτσι.

Βιβή και γω πίστεψα στο μάτι απο τότε που πήγε να σκάσει η μπεμπα μου στο κλάμα και δεν έτρωγε τίποτα και μόλις την ξεμάτιασαν, συνήλθε αμέσως. Μάλλον θα είστε και συνονοματες με την μπέμπα μου.

Χριστίνα συγχαρητήρια που τα προλαβαίνεις όλα ;)

Βίκυ και γω δεν έχω καθόλου όρεξη να στολίσω και δεν έχω και χρόνο.Θα φύγω και το σκ για καμια βδομάδα οπότε προβλέπεται να είμαι η τελευταία που θα στολίσω.

Λία μου ωραία περάσατε και ο Στρατος κοινωνικότατος!Καλές χριστουγεννιάτικες αγορές! Ναι στον 8ο υπάρχει η προσκόλληση και το άγχος αποχωρισμού.

Και μένα ρε κορίτσια έχει απίστευτα σάλια, αλλάζουμε 3 φορές την ημέρα μπλούζα και απο σήμερα της φοράω σαλιάρα, τα χέρια συνέχεια στο στόμα, τα πετσετάκια, τα μανίκια, όλα. Και την πιπίλα την βγάζει και δαγκώνει το πλαστικό απο πάνω.Λέτε να προετοιμαζόμαστε για κανένα δόντι?Τί να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Bikaki mou makari giati ontws opws to les mou fainetai bouno! Kai stenaxwriemai kiolas otan den to trwei...pwpw exw arxisei na kanw auta pou koroideuma prin kanw paidi tis manes! :lol: Panta elega, e siga mwre pws kanete etsi, ama peinasei den tha faei? Kai twra ta kanw kai egw!

Egw stolisa dentro giati ithela na dw tin ekfrasi tis mpempas...otan ksupnise apo ton upno tis ti ferame sto saloni me ta fwtakia anamena...eixe meinei na to koitaei alla den gelase...apla mia oudeteri ekfrasi san na prospathouse na katalabei ti einai auto! haha emeis eixame pethanei sta gelia me tin ekfrasi auti!

Nancy kali arxi me rizaleuro, emeis bgalame videaki otan efage prwti fora, simera omws eixe pio polu gelio me to frouto giati ksinize ti mouri tis san na efage kati entelws aidiastiko haha...egw nomizw den tha pigaina sto party...mporei esu na min kolliseis kai na min arrwstiseis alla na koubalas ton io panw sou.

Bibi wraio onoma exei h mikri sou...den eixate thema me mama/pethera gia to onoma?

Lioumpa giauto sas to eipa gia na parete kouragio giati kaigw na sou pw den to pisteua oti tha ginotan auto...kai h plaka einai resu oti tin bgazei moni tis kai meta tin ksanabazei!

Emena idi den thelei allous re gamwto...kai na peis oti den ti ebgaza eksw...ti na pw...me to zori tin pernei kapoios allos...panta arxizei gkrinia kai klama...auto ksekinise ton teleutaio mina!

Kialla dontia bgazete?? Esena tha prosperasei to stadio tis kremas kai tha masaei kreas kateutheian!! Ton fantazomai na tou dineis to podi apto kotopoulo kai na to krataei monos tou kai na to dagkwnei!! :lol::lol:

O prwin itan matswmenos?? :lol:

Ari to donti ti egine??

Elpizw na min einai kakofagi giati thumamai ton aderfo mou pou itan kakofagos kai ton kunigouse h mana mou sti geitonia me to pironi gia na faei! :lol: Me fantazese?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai lil mou eixes pei alla den tin thimamai mou thimizeis poia einai emena ekane k kati san ekzema pligoules den kserw ti einai pira til tin giatro k mou eipe na valw mia krema alla alla einai k kleista ta farmakeia vgike o antras mou na vrei k den vrike... to plenw panta den xrisimopoio mwromantila twra ton exw gumno na min einai me pana na aerizete...

sori pou den sxoliazw tha mpw argotera den mporw twra tha me katourisei olokliri... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα,του πηρα κι εγω κολανακια γκρι κι ενα καλτσονακι ασπρο,του τσολια!! :lol:

Σιγα μην το αφησω με κρυα μπουτακια επειδη ''δεν κανει''!! :D:D

Πρεπει να εχω κανει γαιδουρια και να εχω ξεχασει πολλα να σχολιασω.Συγχωρεστε με αγαπες!!!Ο μικρος γκρινιαζει αδιακοπα σαν σειρηνα,το πρωτο πλυντηριο στιβει και κανω και σιδερο.NICE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kamia σχεση με τη σαντυ..εκεινη εκλαιγε γιατι ηθελε κ αλλο..η μπεμπα εκλαιγε γιατι τρομαξε.. :lol::lol: κ ο μπεμπης παροοτι δεν το περιμενα το εβγαζε ολο εξω..τουλαχιστον αυτος δεν εκλαιγε κ κουτσα κουτσα εφαγε τις τρεις κουταλιες..η μπεμπα με τιποτα..ελπιζω να αλλαξει στην πορεια κ να μου γινει καλοφαγη..γιατι τωρα φαινεται σαν να τα εχω γεννησει με 2 μηνες διαφορα :lol::lol:

αυτο που με τρελενει ειναι πως δεν υπαρχει κανενα σημειο στο σπιτι που να μην φανερωνει την υπαρξη παιδιων..3 ριλαξ στο σαλονι..2 γυμναστηρια στο πατωμα μια καλαθουνα κ ενα λικνο στην κρεβατοκαμαρα..ενα καθισμα φαγητου στην κουζινα..κ μαλλον θα παρουμε κ δευτερο..γιογιο στην τουαλετα κ φυσικα τα παιδικα δωματια..α!ξεχασα κ παιχνιδια στο μπαλκονι..αντε βρε το βρηκα στο vc δεν εχει τιποτα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι Aveeno baby κρεμα προστασιας.

Ελενα και του χρονου! Βαλε μας φωτο να δουμε....Τους κανουν εντυπωση τα φωτα...ειναι στην αρχη μαζεμενα ...Του χρονου βλεπω να τα πετανε ολα κατω :lol::lol:

Αρχισε η συρηνα επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσουπριτσες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε.

Εννοειται οτι ξεκιναω με τα δικα μου και θα διαβαζω σιγα σιγα και θα σας σχολιαζω.

Επειδη ειμαι σιγουρη οτι θυμηθηκατε την γιορτουλα μου εχθες, σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας, υγεια πανω απ' ολα κοριτσια και αγαπη, ολα τα αλλα γινονται.

Σημερα γιορταζει και η νεραιδουλα μου μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ψυχουλα μου, πολυχρονη να εισαι καρδια μου...ευχομαι η ζωη σου να ειναι παραμυθενια και δακρυ στεναχωριας να μη σταξουν τα ομορφα ματακια σου.....

Γιορταζει και η πεθερα μου, να την χαιρομαι και αυτην και να ειναι γερη γιατι την χρειαζομαι!!!!!!

Χρονια πολλα και σε οποια απο εσας εχει καποιον που να γιορταζει, πολυχρονος :)

Με τα πεθερικα περασαμε καλα, απλα αυτη τη φορα κουραστηκα βρε κοριτσια. Αντι να καθομαι στα αβγα μου και να ασχολουμαι με τη νεραιδουλα μονο, ολο στο ποδι ημουνα και κατι εκανα με αποτελεσμα σημερα που εφυγαν να ενοιωσα οτι επιτελους τελικα θα ξεκουραστω, μιας και ο στρατηγος εχει ολη την εβδομαδα αδεια και θα τον εχω στο σπιτι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Χθες στη γιορτη μου δεν καναμε τιποτα το ιδιαιτερο, φαγαμε ολοι μαζι και το απογευμα ηρθε μονο μια κοπελιτσα που κανουμε παρεα. Αλλωστε δεν περιμενα και κανεναν αλλο μιας και οσοι κανουμε παρεα απο εδω εχουν παιδακια και ολο και καποια ιωση τα γυροφερνε, γι αυτο και προτιμησαν να μας πουνε τα χρονια πολλα τηλεφωνικα, που δε με κακοπεσε κιολας!!! Τα τηλεφωνα πηραν φωτια και χαρηκα πολυ που με θυμηθηκαν οοοοοοοοοοοοοολοι, ακομη και αυτοι που δεν περιμενα ;);)

*******************************************************************************************************************************

Ξεκιναω να σχολιαζω οσο γινεται πιο συνοπτικα, μιας και εχω να διαβασω 10 σελιδες :o:o:o:o

Μαρακι η μπουμπουκα ειναι πολυ καλη και φαινεται πολυ πιο μεγαλη!!!

Ο γιατρος σε αφηνει να καθεται? Και εμενα η δικια μου ειναι στη φαση που οταν την παιρνεις αγκαλια σφιγγει το κορμακι της και θελει να κατσει αλλα δεν την αφηνω, μετα τον 6ο ειπε. Την εχω ολο στο πατωμα σε στρωματακι και κανει το ρολοι γυρω γυρω και προσπαθει να γυρισει η γλυκια μου:)

Τα χρονια πολλα στα εστειλα κατ' ιδιαν :)

Τσεβουλα καλως μας ξαναρθες:)))). Εννοειται οτι δεν ξεχναμε καμια απο το παρεακι μας, περασαμε τοσα πολλα μαζι που ειμαστε μια διαδικτυακη τρελοπαρεα!!!!

Η μπουμπουκα σου ειναι πολυ καληηηηη, μπραβο σας. Και να μη νοιωθεις ασχημα με τον θηλασμο, τοσο μπορεσες τοσο εδωσες. Εκανες το καλυτερο γι αυτην :)). Αντε να σε βλεπουμε πιο συχνα τωρα ;););)

Εγω την εβαλα στο δωματιο της απο 2 μηνων σχεδον και κοιμαται μια χαρα.

Περαστικουλια...Εγω πιστευω παρα πολυ στο ματι. Και δεν ματιαζουν απο κακο μονο αλλα και απο καλο, απο αγαπη που λενε.

Καλως μας ηρθες ΜΑρινα και να χαιρεσαι το μωρακι σου :)) Σιγα σιγα θα μπεις στο κλιμα της παρεας μας και θα ειμαστε η καλυτερη συντροφια!!!!!!!!

Εγω δεν εκανα την χορτοσουπα σε χυτρα. Μετα τον 10 χρονο αρχισα να βραζω μοσχαρακι σε χυτρα,μεχρι τοτε σε κατσαρολα γιατι η γιατρος μου ειχε πει οτι η χυτρα καταστρεφει τα θρεπτικα συστατικα των τροφων λογω την υψηλης θερμοκρασιας.....και ειχα ξεκινησει 7,5 μηνων περιπου.

Απο που εισαι? και εγω στο γεννεσις γεννησα, ειμαι απο βεροια και μενω καστορια λογω στρατου!!!

Ναταλιτσα γιατι εισαι απογοητευμενη με τη γιατρο?

Ολα καλα θα πανε με τον μικρουλι, θα μαθει το κουταλι και θα πινει και γαλατακι ξυπνιος :). να μη στεναχωριεσαι :)

Χριστινιω μου δεν ειναι τσαπατσουλια των μαστορων, ειναι κακοτεχνια του μηχανικου που εκανε την οικοδομη!!! Το καλοκαιρι αν δεν παρουμε καμια μεταθεση και παραμεινουμε θα κανουμε σωστη δουλεια και θα γινει οπως πρεπει.

Η μπεμπουλα θα εχει 2 γιορτες, του Αγιου Στυλιανου 26/11 και των Ταξιαρχων 8/11. Μαζι με τον γαμπρο θα γιορταζει, Λιουμπακι ακουυυυυυυυς? Το ατιμο το καρμα........!

Να χαιρεσαι την αδερφουλα :))

Ανθουλι μου αντε να ερθουν οι γιορτες να ξεκουραστεις και να μας λες πιο συχνα τα νεα σου. Μας λειπεις :D

αλεκουκο πως ειναι ο Πετραν?

Ελενακι μου Νενε χαιρομαι που μας λες οτι η μπουμπουκα ειναι καλα :)Το πουλακι μου θα ταλαιπωρηθηκε αλλα ετσι θα στρωσει και θα ειναι ολα πιο ευκολα. Σημερα πως ειστε? Την εδωσες καθολου στηθος?

Αρια πως εισαι με το δοντι?

Πρεπει να ηταν πολυ καλη η εκπομπη!!! Εγω δεν ειχα σημαδια προεκλαμψιας, απλα ειχα την πιεση που ανεβαινε και φοβοταν μηπως και παθω τιποτα.....

Το δωματιο πολυ ομορφο, λιτο και καλογουστο :)))))))))))))))

Ελενακο να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι :)

ΠΗΡΕ ΠΙΠΙΛΑ??????? Αρα εχουμε και εμεις ελπιδα...εμενα μεχρι πριν λιγες μερες που την δοκιμασα αναγουλιαζε πολυ....

Με το φαγητο θελει υπομονη. Υπαρχουν παιδακια που παιρνουν πολυ ευκολα το κουταλι και δεχονται με ευκολια τις νεες γευσεις και αλλα που ειναι πιο δυσκολα. Γενικα τα φαγανα παιδακια προσαρμοζονται ευκολοτερα.

Σταυρουκο μου μας ελειψες πολυυυυυ. τι κανει ο κουκλος μας?

εκει θα πατε για τις γιορτες?

Τονινο ξεβολευτηκε ο Αναστασης ε? Πολλα παιδακια το παθαινουν αυτο...... Στολισες και εσυ? Ατε να στολισουμε ολες και να βαλουμε φωτο απο τα σπιτια μας !!!!

Μαρη μανιτσα ετοιμαζεστε και γι' αλλο δοντακι? Αντε με το καλο να βγει και να ειναι γερο :) Δεν πιστευω στα γενεθλια να του κολλησε καμια ξετσιπωτη και να τον ξελογιασε???????

Βλεπω οτι ολο με λεφταδες ειχες νταλαβερια. Και εγω μια απο τα ιδια, ολοι ηταν ματσωμενοι με εξοχικα και σπιτια και πηρα τον φτωχοτερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νανσουιτα καλη αρχη με την κρεμουλα :))Εγω δεν θα πηγαινα στο παρτυ, μπορει να μην αρρωστησεις αλλα θα μεταφερεις ισως μικροβια και ιους αν ειναι καποιος αρρωστος εκει μεσα....

Ετσι ειναι αν εχεις πολλα παιδια κοριτσακι....το σπιτι εχει διακοσμηση παιδοτοπου!!!

Επισης να πω με γεια σε ολες που αγορασατε πραγματακια, καλοφορετα και να τα χαρειτε :))

Λιλικα πως ειναι ο μικρος? Το ματακι περασε?

Φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια μας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxaλιτσακι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!

εγω ακομα με τις πυτζαμες ειμαι δεν ξερω αν θα παω τελικα..φοβαμαι μην παρεξηγηθω κιολας..αλλα θα λειπουν κ ολοι απο εδω κ δεν ξερω αν θα την παλεψει ο αντρας μου με τρια παιδια κ ειναι κ η ωρα που ναι ξυπνια ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε Αριαδνη και μενα καπως ετσι γινεται και μολις την ξεματιαζουν ηρεμει.Την πρωτη φορα ειχα παρει την παιδιατρο και το παραδεχτηκε διπλωματικα το ματι,με ρωτησε αν την εβγαλα εξω σε πολυ κοσμο και οταν της ειπα ναι,δεν μου ειπε βεβαια να την ξεματιασω αλλα να της κανω ενα μπανιο και να της δωσω ντεπονακι.Ειναι δυσκολο για τους επιστημονες να παραδεχτουν τετοια πραγματα,.Οσο για τα σαλια και μενα στο φουλ εινα εδω και 1μιση μηνα περιπου

Πωπω Ελενα και γω τα φοβαμαι αυτα.Να γινει απτα μωρα που δεν τρωνε τιποτα και να την κυνηγαω με ενα πιατο στο χερι....θριλερ!!!!

Για το ονομα τους ειχα προειδοποιησει πριν την εγκυμοσυνη οτι θα το ονομασω(εγωιστικα)οπως θελησω,με μια μικρη συμμετοχη του αντρα μου :D ! Αν και δεν το περιμενα αλλα η μανα μου ξενερωσε και ας ειναι γενικοτερα πολυ μοντερνα.Οσο για την πεθερα πισευω κιολας οτι δεν εκανε κουβεντα γιατι περιμενει μεσα της να κανω και εναν γιο για να το πω σο ονομα του συγχωρεμενου αντρα της(κρητικια ειναι Ελενα η πεθερα,απτην Κρητη δεν εισαι?? ή τα;χω μπερδεψει???)

Πασχαλιτσακι ευχαριστω για το καλωσορισμα. Φοβαμαι πολυ να την βαλω μονη της γιατι πνιγεται και με το σαλιο της και πετιεμαι γρηγορα εφοσον ειναι διπλα μου για να την σηκωνω.Χρονια πολλα σε σεν ακαι στην κορουλα σου.ΝΑ σας χαιρεται η οικογενεια σας και οσοι σας σας αγαπανε [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pasxalitsaki na xairesai ti mpempoula sou! Diladi Stella tha ti les?

Makari na min einai idiotropi sto fagito h dikia mou...simera efage to miso rizaleuro toulaxiston...frouto katholou...tha ksanadokimasoume aurio...

Bibi nai apo Xania eimai...h pethera apo pou? Kai an kaneis agori exeis skopo na tous to bgaleis h tha apogoiteutei pali h pethera?

Kalo einai pou tous to ksekatharises apo tin arxi pantws...etsi eixan arketo kairo na to xonepsoun mexri na gennithei h mpempa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι να χαιρεσαι την νερα'ι'δουλα σου και να την καμαρωνεις!! :D

Το ματακι εφτιαξε απο προχθες, ευτυχως, ολα καλα, ειναι παλικαρακι και τη βγαλαμε με ολο αυτο που περασαμε χωρις ντεπον!Περασατε καλα πολυ χαιρομαι, χαλαλι και η κουραση.

Ελενα πρωτη μερα δυσκολη με το φαγητο,ε? Ρε κοριτσια , εγω ξερω οτι λιγο αργοτερα ξεκινανε....

Νανση και εσυ ξεκινησες και ειστε και λιγο μικροτεροι μας. Και στη Σαντυ ετσι νωρις ξεκινησες?

Εγω αν ημουν στη θεση σου μαλλον δεν θα πηγαινα....ακουω ιωση η΄βηχει καποιος εξω και φευγω στα γρηγορα.Δεν αντεχω να περασω και τετοια ταλαιπωρια....

Αριαδνη και εμας ετσι κανει , ολα θελει να τα βαζει στο στομα...ρουχα, μανικια , βγαζει την πιπιλα και την γυρναει αναποδα και τη βαζει στο στομα, τα χερια του , τα παιχνιδια του και απο σαλια χαμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια.Μόλις γύρισα απο το χορό!Κουρασμένη, ξεκουρασμένη, δεν το χάνω γιατί ξελαμπικάρω και είναι και καλή γυμναστική!Άρχισα και διατροφή γιατί δεν πάει άλλο!

Βιβή μπράβο που πάτησες πόδι με το όνομα.Και μένα η μαμά μου παρότι μοντέρνα, όλο μου πετάει μπηχτές ότι επειδή είμαι μοναχοκόρη, πρέπει να βγάλω αυτή!

Λιλ και σεις τα ίδια με τα σάλια κλπ?Διάβασα κάπου ότι αυτό μπορεί να πάρει και 2 μήνες :shock: μέχρι να ξεπροβάλλουν τα δοντάκια.

Κατερινάκι να χαίρεσαι την νεραιδούλα σου.

Σε λίγο θα πάω οδοντίατρο :evil: Δεν ξέρω βρε κορίτσια πότε θα τελειώσω γιατί είχε γίνει ζημια, είχε κάνει αποστημα :cry: Θα τη ρωτήσω όμως σήμερα γιατί το σκ θέλω να φύγω και θα λείψω τουλάχιστον μια βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!μια μερα δεν μπηκα κ γινετε χαμος!!!σας διαβασα στα γρηγορα..

αντωνια εχει μαθει τον χωρο του κ του φαινεται ξενο τωρα αν παει σε αλλο σπιτι..κ η δικια μου οταν γυρναμε σπιτι ειναι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!

βλεπω πολλες αρχισατε να δινετε φρουτα το πρωι ε?εμενα δεν μου ειπε ακομα..μαλλον την επομενη βδομαδα που θα παμε για εμβολιο..

αλεκα κ φαγητο του δινεις?ο μπομπ κανει την ταρατσα?με τα κακα του τελος?

αριαδνη κ εγω θελω να παω χορευτικο..μολις μεγαλωσει λιγο ακομα θα παω να γραφτω αλλα σε παραδοσιακα!!!μου ελειψαν η μπαιτουσκα κτλ....το δοντι πολλες επισκεψεις τελικα σου βγηκαν ε?ποσα σε παιρνει για απονευρωση κ σφραγισμα?

λιλ κ εμεις πολυ σαλιο.....κουβαδακι απο κατω για να μαζευουμε να ποτιζουμε κ κανα λουλουδι!!! :lol::lol:

κατερινα περασατε καλα ε?χρονια πολλα κ στην νεραιδουλα σου!!!να την δεις οπως επιθυμεις!οταν εχεις κοσμο σπιτι ασ ειναι κ δικα σου ατομα,κακα τα ψεματα δεν ξεκουραζεσαι κ πολυ!!

σταυρουλα καλως ηρθες!!εισαι καλυτερα?ο μικρος?

ελενα ξινιζοταν ε?αχ εχουν πολυ πλακα...δεν ηθελε το ρυζαλευρο ισως επειδη ξινιστηκε το πρωι θα νομιζει οτι ειναι η ιδια κρεμα!!

ναταλια ακομα δεν ηρθε ο νοικοκυρης?καλε πρηξτε τον στα τηλεφωνα..εχουν απεργια τα κτελ θεσσαλονικης..μονο τα μαθητικα δουλευουν..οποτε ελευθερος ειναι!!!

τσεβουλα κ εγω ξεματιαζω..το πιστευω κ η εκκλησια το πιστευει..αυτο που δεν πιστευει η εκκλησια ειναι τα ματοχαντρα!!καλυτερα λενε μια εικονιτσα να εχεις στο μωρο..

λια κ αλλο δοντακι?αντε μεγια μεγια!!!γρηγορος ο στρατουλης!!!!!

κ εμεις πηγαμε χτες στην αδερφη που γιορταζε η ανιψια μου κ σημερα γιορταζει ο γαμπρος μου ο αντρας της!!!κ αυριο εχει γενεθλια η αδερφη μου κ μεθαυριο ο ανηψιος γενεθλια!!!χαμος γινετε!!καθε μερα την λεω βαριεμαι να σας παιρνω τηλ για χρονια πολλα!! :lol::lol: απο της 24 που εχω εγω γενεθλια μεχρι κ της 30 του μηνος που γιορταζει κ ο αντρας μου (ανδρεας)ολες αυτες τις μερες γιορτες κ γενεθλια!!

νανσυ σας φανταζομαι πως ειστε στο σπιτι!!!!κ τα τρια στην σειρα για μαμ... :lol: βγαλε καμια φωτο!!!εγω κ στο μπανιο εχω παπακια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα η πεθερα ειναι απο το Ρεθυμνο και ο πεθερος ηταν απο τα Χανια.

Καταωρας ουτως ή αλλως δεν σκεφτομαι για αλλο μωρακι,αν φυγει η κριση απτην Ελλαδα βλεπουμε.Αλλα βρε κοριτσια,μου φαινεται πολυ ψυχαναγκαστικο να πρεπει να πω καπου το ονομα του παιδιου μου!Ειμαι υπερ των παραδοσεων αλλα μερικες ειναι αδικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας προλαβαίνω δε σας προλαβαίνω δεν έχω βρει χρόνο να σας διαβάσω δυο τρεις μερες τωρα και φτάσαμε κιόλας τις δώδεκα σελίδες. Ο μικρός μου εχει αλλάξει λίγο το προγραμμα του μέσα στη μερα και πλέον δεν κοιμάται δυο ωριτσες σερί αλλα μου κοιμάται είκοσι λεπτά με μισή ώρα μετα τους θηλασμους οπότε προσπαθώ να ρυθμισω αλλιώς τις δουλειές που πρέπει να γίνουν.

Λοιπόν ξεκινάω .....

Καταρχήν ευχαριστω και πάλι για τις ευχές σας για τη γιορτή μου

Όσες στολισετε με το καλο και του χρόνου και φέτος να περάσουμε μαγικά με τα μπεμπακια μας.

Μαρίνα καλώς μας ήρθες όπως θα κατάλαβες δεν βάζουμε γλώσσα μεσα :lol::P:lol:

Ναταλια αρχισατε μηλαρακι, πως του φάνηκε του μικρού? γιατι θες να αλλάξεις παιδιατρο?

Tsevoula σιγα σιγα θα την βάλεις σε προγραμμα μολις δεις ότι σου τρώει στάνταρ ώρες μέσα στη μερα. Για το δωμάτιο που ρωτησες εγω τον έβαλα τωρα που έκλεισε τους 4 μήνες αν και απο 40 ημερών μου ξυπνάει μονο μια φορα για φαγητο.

Αλέκα πως ειναι ο μικρουλης, τι ήταν τελικά τον πείραξε τίποτα ή κανά κρυωματακι? αντίδραση απο τα δόντια...δεν το ήξερα...α περαστικα και στην μικρούλα σου.

Μαρακι χρόνια πολλα για τα γενέθλια σου και απο δω!!!

Έλενα το να ξυπνάει μέσα στη νύχτα και να ξανακοιμαται λες οκ αλλα το να μένει και ξυπνια για ώρες δεν παλευεται με τίποτα, ελπίζω να στρώσει σύντομα. Με γεια τις μποτες και χρονια σας πολλα να ζήσετε και να γερασετε μαζι ευτυχισμένοι με τα παιδάκια σας. Έλενα μπράβο και για την πιπιλα και μακάρι να γινει όπως λες να την θελει μονο το βραδυ γιατι θα ειναι πιο εύκολο να την κόψει όταν ερθει εκείνη η ώρα. Για το φαγητο μην ανησυχείς ειναι μικρη ακομα και όλες οι γευσεις της ειναι καινούριες.

Ελενακι μπράβο που πήγαν όλα καλα καλη ανάρρωση και γρηγορη να εχει η ζουζουνιτσα σου.

Αριαδνη ωραία που φτιάχνουν την παιδική χαρα θα κάνετε κάτι βόλτες αργότερα! Καλο διάβασμα και για το μεταπτυχιακό λίγο σου έμεινε και τελειωνεις. Α και με τα χέρια έτσι μου κάνει και μένα όλο στο στόμα και την πιπιλα τη βγάζει και την κρατάει στο χερι :lol::lol: μαλλον τα φαγουριαζουν τα ουλακια τους.

Σταυρουλα περαστικα. Ωραία που κανονισατε και την εκδρομουλα σας.

Βικακι πως ειναι το πωπουδακι της μικρής για δοκίμασε αυτα που σου είπαν τα κορίτσια και πιστεύω να βελτιωθεί γρήγορα.τωρα είδα ότι όλα καλα τελικα.

Αντωνία δεν του άρεσε καθόλου του μικρου η αλλαγή παραστάσεων ε? Δύσκολος ο Αναστάσης και ειναι τόσο χαμογελαστοι.

Νανσυ νωρις νωρις ξεκινήσατε κρεμουλες άντε καλη αρχη. Εγω θα έλεγα να μην πας μη το ρισκαρεις και τρεχεις μετα.

Βιβη περαστικα σου ελπίζω να την γλιτώσει η μικρούλα, ωραίο όνομα το ηλιαννα και εγω έλεγα ότι θα γέννησω του προφητη Ηλία αλλα τελικά βγήκε τρεις μερες νωρίτερα ο μικρός.

Στο μάτι πιστεύω και εγω αλλα ξέρω ότι ματια ζώντας περισσότερο όσο ειναι αβαπτιστα, μετα και καλα επειδή ειναι διαβασμένος ματια ζώντας λιγοτερο :roll::roll:

Χριστινακι με το καλο τωρα και η βάπτιση.

Αμαλία ναι εκει κατα τον 8ο ειναι το λεγόμενο άγχος του αποχωρισμού εκει συνηδητοποιουν ότι ειναι ξεχωριστά απο τη μαμα μέχρι τότε νομίζουν ότι είμαστε ενα :P με το καλο και το τριτο σας δοντακι αντε και παιδακια να φαι τα χριστουγεννα το αγορι σου :lol::lol::lol: με τον πρώην βλέπω όλο εκδρομουλες ησουν :oops:

Κατερινακι να χαίρεσαι και την νεραιδουλα σου σημερα.

Λιγάκι και εμεις δεν εχουμε ξεκινήσει κρέμες απο τον 6ο και στην μεγαλη μου το ίδιο, καθε γιατρός εχει το σύστημα του. Μπράβο στο αγοράκι που ειναι δυνατό και το ξεπέρασε χωρις ντεπονακι.

Σίγουρα έχω γράψει κατεβατο ολόκληρο, διάβασα τοοοοσες σελίδες και συγνώμη αν ξέχασα καμια, άρχισα να σας βία βάζω πριν τις οχτώ και στο ενδιάμεσο έκανα μπάνιο τον μπεμπη κοιμησα την Αγγελική και τωρα θηλαζω να κοιμηθει και ο μικρός.

Φιλακια

Ευτυχώς που είχα κάνει copy γιατι μετα απο τόσες ώρες με ειχε πετάξει έξω και δεν υπήρχε περίπτωση να τα ξαναγραψω :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bibi kai emena auto me enoxlouse polu giati den eixame apofasisei otan imoun egkuos kai oloi rwtousan kai meta pou gennisa apla perimenan na anakoinwsoume...kai o antras mou gia na tous karafliasei olous otan eipame oti tha anakoinwsoume to onoma tous eipe oti tha ti bgaloume Andromaxi alla tha ti fwnazoume Maxi! :lol: O mpampas mou (oxi oti perimenan oi dikoi mou kapoio onoma) mas kanei....pws tha tin lete?? Maxi?? Oxi Polemo! :lol:

Katebainete katholou kriti h den exete sxeseis?

Kagouraki s'euxaristw polu! Allakse programma e? Emena tin imera eutuxws den to poluallazei einai panw katw to idio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

τελικα πηγα στο παρτυ κ εκατσα μια ωρα κοριτσια μιλαμε για πολυ ιωση.. :lol::lol: ακομα κ μια μαμα ηταν αρρωστη..δεν φιλησα κανεναν κ οταν γυρισα πλυθηκα κ αλλαξα ρουχα αμεσως.ακομα κ την μια τουρτα που την γεμισαν σαλια(ηταν δυο γιορταζε κ ο μπαμπας της)τα παιδια απο το φυσα φυσα τα κερακια δεν την πλησιασα :lol::lol: οχι για εμενα αλλα για να μην μεταφερω τιποτα στο σπιτι..απο την αλλη εβγαλα ετσι κ αλλιως την ζαχαροπαστα γιατι δεν την τρωω..τελικα αποδειχτηκε καλη προστασια.. :lol::lol:

η φιλη μου τα πηγε πολυ καλα σε σχεση με περυσι κ εφτιαξε καποια πραγματα κ κουραμπιεδες κ τα σοκολατακια(δικη μου συνταγη :lol::lol: )κ με τις τουρτες τα πηγε πολυ καλα.μπορω να πω οτι ειμαι περηφανη που επιτελους ασχοληθηκε με τα γενεθλια επισης το δωρο για τα παιδακια παροοτι δεν της κοστισε απολυτως τιποτα ηταν πολυ καλο!σε ντοσιε διαφανο κοκκινο εβαλε ενα παραμυθακι της κοκκινοσκουφιτσας κ απο μια καραμουζα.μπορω να πω μπραβο της γιατι χωρις να εκανε εξοδα εκανε αξιοπρεπεστατα γενεθλια!

λετε για τα ονοματα ε;

εγω απλα ειμαι της γνωμης οταν βγαζει καποιος ενα ονομα να μην το πασαρει σαν δικη του αποφαση αλλα σαν κοινη αποφαση του ζευγαριου για να μην υπαρχουν λογια απο πεθερες πεθερους γονεις κτλ.

για παραδειγμα ειναι εγκυος η γυναικα του ξαδερφου μου κ βγηκαν εξω για φαει με την μανα του κ με την νυφη μου κ αδερφο μου κ ανοιξαν μια συζητηση που για εμενα δεν επρεπε..ελεγε η κοπελα οτι θα βγαλει το παιδι κλεωπα κ γιατι να βγαλει του πεθερου της κ οτι ο πατερας της εχει κανει πραγματα κτλ..κ γενικα μια πολυ εντονη συζητηση κ παραλληλα ο ξαδερφος μου δηλωνε οτι θελει να βγαλει τον πατερα του.μια συζητηση που δεν επρεπε να γινει μπροστα στην πεθερα κ με αυτους τους τονους γιατι εαν βγει το παιδι ασχετο θα ξερει η πεθερα οτι αυτο ηταν επιθυμεια μονο της νυφης..

αλλα απο την αλλη οτι κοροιδευεις στη ζωη του λουζεσαι..οταν με πηρε η μαμα του τηλ κ με ρωτησε πως θα βγαλω το κοριτσι οταν της ειπα αριαδνη..εβαλε τα γελια κ μου πε τι ειναι τουτο καλε;κ με πειραξε που μου μιλησε ετσι..ε!θα το ευχαριστιθω αν το παιδι το βγαλουν κλεωπα!! :lol::lol: τι κακια που ειμαι :lol::lol:

κ εμεις το αριαδνη το ανακοινωσαμε σαν κοινη αποφαση που ηταν βεβαια αλλα μεχρι να βγει ειχαμε πει διαφορα μεταξυ μας..πχ καποια στιγμη ο αντρας μου ηθελε να βγαλει τις δυο μαναδες του..κ φυσικα εγω αντεδρασα γιατι του λεω η διια μου στο πηγαδι κατουρησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφινακι κ εγω εχω παιχνιδια στο μπανιο τα ειχα ξεχασει αυτα.. :lol::lol:

λιλ νομιζω εσυ με ρωτησες ναι κ στην σαντυ οταν εκλεισε 4 μηνων ξεκινησαμε ριζαλευρο.η παιδιατρος μας το παει 4 ριζαλευρο 5 φρουτο 6 φαγητο

τελικα στους καδους θα προσθεσω στον πατο κοφρε κομμενο κομματακια διαφορα χρωματα για να γεμισει κ να μην φαινεται εντελως αδειος.τι λετε να βγαλω φωτοτυπιες την μινι μικυ αυτες που τις ζωγραφιζεις κ να βαλω απο δυο σε καθε παιδακι τυλιγμενες σε παπυρο με κορδελιτσα;τα μολυβια που εχω βαλει μεσα ειναι απο δυο κ ειναι ξυλομπογιες κ πιστευω οτι ταιριαζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...