Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Kalhmeroudia ,

Vre Aleka giati tosh syntomografia????den ginetai na mh mpeis ews tis giortes exoume polles meres.Oyte egw exw stolisei dentraki,tha stolisw to s.k.

O antras mou shmera efyge 5 to prwi......

hra ylika na ftiaxw kati keftedes pou eixe deixei o kallidhs ston alpha....

Nansoula mou mh to skeftesai to thema twn koumparwn den mporei na mhn brethei kapoios.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου καλημερα σας ευχαριστω πολυ για οοοολες τις ευχουλες σας και για τον κυριο μπεμπη και για τον αντρουλη μου!!β επιπεδου εχω στις 18(καποια με ρωτησε αλλα δεν θυμαμαι ρε κοκονες γιατι τα διαβασα ολα αλλα ειναι τοοσααααα πολλα!!χαχαχαχ ειχα ξεχασει ποσο πολυλογουδες ειμασταν στο παρεακι!! :D:D:D ) πητ εχς 30/4!αχ μακαρι να μπορουσαμε να κοιμηθουμε και να ξυονησουμε εκεινη την ημερα!!πολλα ζηταω ε??χαχαχαχαχ

βικακι πολυ λυπαμαι για την φιλη σου..πραγματικα ειναι τοσο αδικο να τα περναμε αυτα οι μανουλες...κουραγιο μονο αυτο..

λιουμπα ο μικρος αν γινει σαν τον μπαμπα του θα ειναι ησυχος(σχεδον..γιατι ειναι μεγαλο πειραχτηρι ο νικος αλλα οχι νευρικος)αμα μοιασει σε μενα...την εκατσα!!χαχαχ πολλα νευρα!!!χαχαχαχ

ελενακι(νενε)ολα καλα με την μπουμπουκα σου αν και ημουν σιγουρη!!η μικρουλα ειναι δυνατη ειδες??καλη αναρωση και περαστικα και στο μικρακι της φιλης σου η παναγιτσα να το φυλαει και να πανε ολα καλα και για εκεινη..

ρε κοριτσια το πρςι ηπια το σιδηρο πηρα και μια πολυβιταμινη που μου εδςσε αλλα ηπια γαλατακι??πειραζει?γιατι κατι λεει οτι ο σιδηρος δεν αποροφατε καλα με τα γαλακτοκομικα??η βλακειεσ λεω??

κοκονες μου συγχωρεστεμε αλλα δεν θυμαμαι πολλα να και τα διαβασα ολα!τωρα που ας γραφω ο κυριος μπεμπης κανει βολτες!!χιχι σασ φιλv και τα ξαναλεμε σε λιγακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai auto pou les Tony gia to kreas isxuei giauto xairomai pou suntoma tha arxisoume alesmenes trofes gia na min argisei kai to kreas.

Aleko se exoume xasei.

LILAKI?? Kairo exeis na mpeis pou eisai?????????????????????

Eleni les gia autous tous keftedes me to alesmeno loukaniko mesa??? To eida kai egw prepei na einai polu nostimoi alla den prolaba na grapse ti suntagi! Otan thelisw na tous kanw tha sou zutisw suntagi! Thelw na mou peis an ginoun kaloi!

Xtinaki ta nea sou einai polu kala! Mprabo sas! Na xairesai ton antrouli sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki perastika mas leipeis....

xthes den kserw ti ton epiase ton diko mou simera kala einai eidame k tin annoula to prwi....

koritsia vrika kapoia tilefwna gia deigmata apo kremoules tha ta sugkentrwsw k tha sas ta grapsw ama thelete alla se ola sxedon mou eipan apo ton allo mina twra leei den exoun...

paw na fwto tis nansys... twra me to pleksimo mas ksexases prin pio polu empaines.. ston mikro mipws na min dineis rizaleuro afou einai xontroulis den to xreiazete..

wraia ta dwrakia pou pires...

oi upoloipes pou eiste xathikate trexete me ta mikroulia sas stelnw oles aggalitsa megali...

nai xtinaki den aporofate me to gala to sidiro meta apo kana 2wro ta galaktwmika me xumo portokali na ta pineis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!τα διαβασα πριν μια ωρα κ τωρα τα ξεχασα!! :) οτι να ναι!!χαχχαχα

κ εμεις λιακαδα σημερα εχουμε αλλα τσουζει λιγο εξω!!λεω να παμε μια βολτα σουπερ!!!ευτυχως πηρα σιροπι κ ενα δυνατο νουροφεν κ βλεπω σημερα ειμαι πιο καλα!!το σιροπι ειναι φυτικο,αλλα μια αηδια..οτι πρασιναδα ειχαν το βαλανε μεσα!!! :lol:

βλεπω κ φλυτζανι λεμε? :lol::lol:

απο βδομαδα λογικα κ εμεις θα τρωμε φρουτα!!!αν κ μια φορα την εβαλα να δαγκωσει λιγο αχλαδι!!σαν τρελη εκανε...την αρεσε!! :lol:

ειδα τις φωτο!!!!!!!!τελεις ολες!!καλα κατερινα μου ελειψε πολυ η καστορια!!!εχεις πολυ ωραια θεα!!!σε εκεινο το στρατοπεδο ειναι ο αντρας σου?που εχει πιο πανω?

αχ βικακι κ εγω θελω σινεμα κ να παω κ στο ΑΝ..θα δω ομως αν ειναι στο ΟΝΛΙΝΕΦΙΛΜΕΡ..εχει απευθειας ταινιες κ αυτα που παιζουν σινεμα!!πωπω η καημενη η φιλη σου.. :( καμια μανουλα να μη το ζησει..κριμα..

ελενη νενε καλη επιτυχια στην φιλη σου!!

αλεκα τρεχεις κ εσυ ε?περαστικα σας!!ευχομαι να ειστε καλα..πολλες μερες εχουμε καλε για τα τις γιορτες!!!δεν θα ξαναμπειςς?

κ η χριστινα μας χαθηκε! :( κ η λιλ κ η μωρουδενια,η κικιτσα..

χριστινα χαιορομαι πολυ ππου ειστε καλα!!!!!!!! :-*

παμε να ντυθουμ,ε για βολτα στο σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!

οντως λια παιδαρος!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα τι είπα για την φρουτόκρεμα δεν θυμάμαι :roll: .

Ξέρεται οι δευτερομανούλες αν μπορούμε το φαγητό τους να το φτιάξουμε και να το συσκευάσουμε και να το βάλουμε κατάψυξη σε μερίδες? Και αν ναι σε τι το συσκευάζετε?

Κατερινάκι και του χρόνου να στολίσετε όλοι οικογενειακώς χαρούμενοι και υγιείς. Μια χαρά το δεντράκι ωραία στολισμένο κι ας είναι μικρό. Καλά πολύ καλλιτεχνική η φωτογραφία με το ουράνιο τόξο. Πανέμορφη θέα.

Λελούκο τέλειο το στολίδι κάτω από το δέντρο σας. Το γλυκούλι αγιοβασιλάκι. Εγώ πιστεύω ότι απλά έχουν κάνει παύση τα δοντάκια του και ηρέμησε λίγο. Εμένα με το 3ο δόντι ακόμα υποφέρει. Αν δεν βγάλει άλλο και ξεπεταχτούν αυτά θα ηρεμήσει και μένα.

Νάνσυ από σένα το περίμενα ότι θα έχεις υπερπαραγωγή δέντρο χιχιχι. Μπορείς να βάλεις λινκ με το παιχνίδι της κούνιας γιατί δεν ξέρω πώς να το ψάξω.

Κατάφερα λοιπόν κι εγώ να πάω jumbo. Πήρα σαλιάρες ναιλον για το φαγητό τέλειες και πήρα και το ποτηράκι first choice νόμιζα ότι αυτό ήταν το early learning γιατί δεν το είχε αλλά σήμερα που πήγα Σκλαβενίτη είδα ότι το είχαν το early learning και το πήρα και αυτό. Δεν πειράζει θα χρειαστούν σίγουρα στο μέλλον ακόμα κι αν δεν το πιάσει αμέσως. Πήρα και 2 γυάλινα μπολάκια για το ζεστό φαγητό του και μερικά πλαστικά για την φρουτόκρεμα. Επίσης, δοκίμασα να του δώσω την κρέμα με κανονικό κουτάλι δικό μας και μου φαίνεται ότι την έτρωγε καλύτερα και δεν φεύγανε όλα έξω. Θα ξαναδοκιμάσω.

Βικάκι μου πωπω στεναχώρια που θα τράβηξε η κοπέλα. Ευτυχώς τουλάχιστον ήταν σε αρχικό στάδιο. Ρώτα τον οδοντίατρο πόσο καιρό θα σου κρατήσει ο πόνος.

Κι εγώ θέλω να δω το «ΑΝ» μηπως να κανονίζαμε να πηγαίναμε όλες μαζί?χιχιχι

Κατερινάκι να χαίρεσαι τον Νικόλα σου.

Εγώ σήμερα έχω την μαμά οπότε έχω 2 φαγητά. Χτες έφαγα φασολάδα με ρέγγα και ελιές και σήμερα μακαρόνια με κιμά και ρολό κοτόπουλο στο φούρνο. Άσε που λέμε να κάνουμε και την εύκολη μηλόπιτα με σφολιάτα και Philadelphia που σας έλεγα. Αν βγει καλή θα σας βάλω συνταγή.

Ναταλία βάλε το δάχτυλο σου και θα καταλάβεις αν βγάζει δόντι. Το νοιώθεις σε εκείνο το σημείο πιο κοφτερό.

Αντωνία ναι αυτό που είπες για το κρέας ισχύει αλλά δεν πρέπει να τρώνε και κάθε μέρα.

Χριστινάκι απ’ότι βλέπω δεν μας διαβάζεις όλες. Σου είχα γράψει εγώ ότι τα γαλακτοκομικά πρέπει να τα καταναλώνεις μετά από 2 ώρες.

Έλενα τους έγραψα στο next αλλά ακόμα δεν μου απάντησαν. Έχω κοζάρει και 2 πιτζαμούλες για μένα με κουμπιά τέλειες.

Μαράκι για πες περισσότερα γι’αυτό το online με τις ταινίες. Καλή βόλτα στο σούπερ.

Εμείς τελικά άκυρο, δεν πάμε Λαγκάδια τα Χριστούγεννα. Μας έβαλε πάγο ο παιδίατρος. Μας είπε καλύτερα να το αποφύγουμε γιατί μπες βγες στο αμάξι εκεί έχει και πολύ κρύο. Επίσης, μου είπε ότι μέχρι ενός έτους εκείνος δεν τα είχε πάει πουθενά τα παιδιά του με εξαίρεση φυσικά την περίοδο του καλοκαιριού που δεν υπάρχει κίνδυνος.

Αυτά από μένα σας αφήνω προς το παρόν να φάω γιατί μου έχει σπάσει την μύτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stayroyla megeiaaaaaaaa!!!!!!!!ola mazemena o stratos e?den exei gkrinia?eida to video me thn proti kremoyla toy!!!panemorfos einai!!tha kapsei polles kardies!! patas online filmer,dialegeis tainia,patas play an thymamai kala deksia einai,oxi ayta sthn mesi giati tha soy bgalei alla,soybgazei mia selida poy grafei free user to patas,meta skip ad k meta play k blepeis tainia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv phga me ta paidia στις κουνιες φυσικα μαζι με την φιλη μου που κρατουσε την σαντυ..δεν νομιζω οτι θα το ξανακανω συντομα γιατι μου φανηκε δυσκολο..φοβομουν για την σαντυ κ η μπεμπα δεν καθοαν στο καροτσι κ την ειχα ολο αγκαλια..

εστε μου δεν θυμαμαι τι γραφει επανω κ θα το ανοιξω την πρωτοχρονια..

φυσικα κ μπορεις να τα βαζεις καταψυξη εγω αυτο το εκανα στις διακοπες ταπερακια κ γευμα..οταν ημουν ομως σπιτι εβαζα μονο το μοσχαρι σε μεριδες τα αλλα τα εκανα την ιδια μερα γιατι σιγουρα δεν ειναι το ιδιο νοστιμα..το κρεας το παιρνουμε απο το χωριο ετσι ηταν μεγαλα κομματια το εβραζα κ μετα το εκανα μεριδουλες μαζι με ζουμι.

χτινακι πρεπει να παιρνεις το σιδηρο μιση ωρα πριν φας οχι οτι κ εγω το τηρουσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σταυρουλακι μου σας διαβαζω αλλα γραψατε τοσο πολλα που δεν τα θυμαμαι ολα ειναι αδυνατον!!η μνημη μου δεν με βοηθαει καθολου αυτο τον καιρο ;) χαχαχαχαχα μεγια το καινουργιο δοντακιιιιι!!αρα πρεπει να το πινω αλλιως...γιατι η βιταμινη μου λεει να την πινω μαζι με το πρωινο...αρα θαλλαξω ωρα στο σιδηρο..θα το πινω μεσημερι καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου πως σου εχει δωθει αυτη η εντυπωση; :lol::lol: δεν μου αρεσουν καθολου οι υπερπαραγωγες ουτε τα φορτωμενα πραγματα..κ στο ντυσιμο κ στο σπιτι μονο τα παιδικα παρτυ κανω υπερπαραγωγη α!σας παρουσιαζω κ το μενου!

ΜΕΝΟΥ ΓΛΥΚΩΝ

Τουρτα

γλειφιτζουρια σοκολατας μινι

σοκολατακια καρυδας

cupcakes σοκολατας

ΜΕΝΟΥ ΦΑΓΗΤΩΝ

1 κεφτεδακι πανω σε ψωμι σχημα μινι

2 κοτομπουκιες // // //

3 πατατες προσωπα // // //

4 πιτσακια μινι μαους

5 τυροκουλουρες αργυρω

6 χοτ ντογκ

7 ζουζουνοτοστ(τοστακια στρογγυλα το ενα πισω απο το αλλο με κεφαλι ντοματας)

8 σουφλε

9 ντοματακια γεμιστα με φιλαδελφεια κ ανιθο

10 γαριδομπουρεκακια

11 κρεπες

12 φωλιες κοτοπουλο

13 σαλατα μεγαλη με διαφορα λαχανικα μαγιονεζα κτλ

14 μανιταροπιτα

15 ψητα λαχανικα

16 ανοιξιατικα ρολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βουλα και 3??Τα αλλα δυο τελικα φυτρωσαν? Ή εννοεις φουσκωσε και 3ο ουλακι?

Αλεκο μας!!Περαστικουλια σας.Προσπαθησε να μπεις και στις γιορτες!Θα μας λειπεις.. :(

Νενακι μπραβο στο μικρο σου κοριτσακι!Ειναι ενα δυνατο παιδακι!Προβλεπω πως θα γινει μεγαλη γλωσσοκοπανα!! :lol:

Περαστικα και στο αλλο κοριτσακι,να μας πεις νεα οταν μαθεις.

Καλη προβα νυφικου!!!! :D

Ναταλι,ετοιμαζει και το δικο του δοντακι ο Στρατουλης?Κανονικα βγαινουν οπως σου ειπε το καγκουρακι,αλλα εχω ακουσει περιπτωσεις που βγαινει το πανω πρωτα,οπως εχω ακουσει να βγαινει πρωτα τραπεζιτης!! :o

Βικαρα σε πιανει υπερενταση τα βραδια?

Α ειχε τετοιο θεμα το μωρακι της φιλης σου μαλλον...Δηλαδη αργα η γρηγορα θα γινοταν..Δυστυχως.Η ζωη ομως συνεχιζεται.Το προσπαθουσε καιρο το μωρακι?

Χριστινα ολα καλα!30 /4 πητ?Αν το καλοσκεφτεις κοντευει!! :D Ωραια εποχη θα γεννηθει το μωρακι σου,θα εχεις πασχαλινο δωρακι!!Και θα ειναι ή κριαρακι ή ταυρακι.

Το σιδηρο οχι με γαλακτοκομικα γιατι ειναι σα να μην το πηρες.Μετα απο 3 ωρες.Καλυτερα να το παιρνεις μεσημερακι ή απογευμα αν δεν μπορεις χωρις γαλα το πρωι.Το ιδανικο ειναι με βιταμινη c που βοηθαει την απορροφηση.Ποσο αιματοκριτη εχεις?

Αρχισαν τα χιονια?Τι ωραια!Αθηνα αραγε θα χιονισει ποτε χριστουγεννα να κανει ατμοσφαιρα??Μας βλεπω μεσα στο σπιτι εδω να ειμαστε με γαντια κασκολ και σκουφους!Το μπουφαν ηδη το φοραω! :lol:

Τονινο σου αρεσε το προγραμμα?Δεν ειναι συμβουλος θηλασμου αλλα τον υποστηριζει πολυ,καθως θηλασε και αυτη 15 μηνες.Εχω μια απορια,στη χορτοσουπα που θα τρωει ο μικρος το μεσημερι ,μετα που θα μπει το κρεατακι,θα του βαζω εναλλαξ κοτοπουλο και μοσχαρι την αλλη μερα?Πως θα το κανω η αδαής μανα?

Δεν τον εχω σε στρατα στη φωτο.Ειναι καθισματακι,που βεντουζαρει απο κατω .

Νανσουιτα πολυ ωραιο το δεντρο σας,και του χρονου!Αργοτερα θα εχεις 3 σιφουνες κλεφτες!!! :lol:

Ποσα κιλα ειναι ειπες ο μικρος??Θρεφταρακος ε??Στη διαιτα!!Καλε αυτος κοντευει και τον δικο μου που ειναι 8200 και του ριχνει και 2 μηνες.

Τι θα πλεξεις τωρα?Κανε κουβερτακια για τα μωρα. :)

Ελενα μαντζουνια παντα θα χρειαζονται τα θηλυκα! :lol:

Καλα εννοειται οτι η ταινια του Παπακαλια ειναι κλεμμενη!Παλια του τεχνη κοσκινο :lol: Πρεπει να ειναι καλη ομως.

Με εκραζε ο αντρας με την παιδιατρο οτι δεν τρωω φρουτα και τετοια και δεν περνανε οι γευσεις στο μωρο για να του αρεσουν.Μπορεις σε παρακαλω να ερθεις να τους πεις οτι δεν ειναι απολυτο αυτο??? :D

Αρι το μπισκοτακι εκανε γκρινιτσες?Τι να την ενοχλουσε αραγε?Ελπιζω να μην φοβηθει η μαμα σου να την ξανακρατησει!Μπες στην ομαδα,περιμενουμε να μας απαντησεις σε κατι.. ;)

Δελφινακι πως παει η Αννουλα που εκανε κατι μουρμουριτσες?Με τον υπνο ολα καλα??

Ο Αντωνακης τι κανει??

Βουλα τελικα το εοχε ο Σκλαβε?Με τα κουταλακια κι εγω θα πειραματιστω,γιατι τα σιλικονης που του πηρα λενε να μην τα χρησιμοποιουμε οταν βγαλει δοντια κι εγω δεν το ειχα σκεφτει!Θα του παρω και τα σκληρα και θα δω ποιο θα τον βολεψει.Του πηρα και τη σαλιαρα που ειναι πλαστικο κι εχει συλεκτη τροφης κατω κατω.Που πλενεται επιτοπου και δε χρειαζεται πλυντηριο.Με γεια και του Στρατουλη το σερβιτσιο!!

Τις πρωτες κουταλιτσες ειπα του αντρα μου οτι θα τις δωσει εκεινος!!Γιατι τον εχουμε στην απ'εξω με τους θηλασμους..

υχαριστουμε για τα καλα σας λογια!Εχετε φιλουρες ζουμερες απο το Στραταρα!

Εμεις παλι κοιμηθηκαμε καλα το βραδυ,με ακομα λιγοτερα ξυπνηματα απο προχτες...απλα κοιμομαστε αργα και ξυπναμε αργα!!!Πωπω ιδιο η μανα του αυτο το παιδι...

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυυυ!!!Θελω να ερθω κι εγω στο παρτυ,για να φαω!!! :lol::lol:

Θα μας τρελανεις εσυ,και ολα αυτα θα τα κανεις την προηγουμενη και την ιδια μερα?

Θα εχεις καποια στην καταψυξη?Για πες,για πες,πως τα εχεις οργανωσει?

Κοριτσια μη ξεχασετε να μου απαντησετε στην ερωτηση για το κρεας γιατι προβληματιζομαι.Δεν κανει καθε μερα κρεας?Και καθε ποτε να του φτιαχνω?Και ποτε κοτοπουλο,ποτε μοσχαρι.Ποιο κομματι μοσχαρι θα τους φτιαχνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μεγεια τα δοντακια σας!!!!ο καημενος πρεπει να ταλαιπωρειται πολυ με τοσα δοντακια που βγαζει..κ φυσικα μεγεια τα πραγματακια σας..ειναι αυστηρος ο παιδιατρος σας..εγω ισα ισα ξερω οτι το παιδι ειναι καλα να βγει εξω τον χειμωνα καλα ντυμενο..το κρυο του κανει καλο..

κοριτσακια εγω το μονο κρεας που βαζω στην καταψυξη ειναι το μοσχαρακι μαζι με το ζουμακι..φαγητο οποτε εβαλα κ το δοκιμασα μετα εχει αλοιωμενη γευση κ παντα εκανα φρεσκο το οποιο εδεινα για δυο μερες..την μερα που το μαγειρεψα κ την επομενη.πχ δυο μερες κοτοπουλο..αλλες δυο μοσχαρι..αλλες δυο μονο χορτοσουπα..πατατα κολοκυθι καροτο.σελινο απανακι..μακαρονακι τραχανα ρυζι.....κ οτι αλλο θελετε φυσικα..μετα θα μπυν κ αλλα κρεατακια..ψαρακι..εχει πολλες επιλογες..τωρα εσεις μπορειτε να δοκιμασετε κ βλεπετε..

Ελενα πως πηγε το lunch στους φιλους???

Μαρακι εσας η βολτα???

Νανσυ ολα αυτα για ποσα ατομα :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λετε μακαρονι,τι μακαρονι εννοειτε?

Και πως το βαζουμε μεσα στη σουπα που στην πραγματικοτητα ειναι σαν αραιος πουρες? :? Το αλεθουμε και το ζυμαρικο-ρυζι-τραχανα? :?:?

Πω πω ασχετη τελειως ειμαι με το θεμα!Εχετε πολλα μαργαριταρια να ακουσετε απο μενα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε τα βραζεις κ τ αλεθεις κ παντα μετα προσθετεις το λαδι ωμο...μακαρονι=αστρακι,κοφτο μακρι,κοντο,χοντρο ολα τα ειδη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

προσπαθησα να κοιμηθω το μεσημερι γιατι χθες βραδυ γυρισε ο αντρας μου 2 παρα μεχρι να τα πουμε λιγο,ξυπνησε κ η μπεμπα κ λιγο τη θηλασα κ κοιμηθηκα 3.ξυπνησα 9 κ μετα δουλειες κ μαρκετ.κ κοιμοταν η κυρια στο μαρκετ,την πηρε ο υπνος στο αμαξι κ πως να κοιμηθει για μεσημερι.

λια μου οπως τα γραφει η αντωνια.οσο για ζυμαρικο ναι θα αλεθεις κανονικα για αρχη.εγω εβαζα αστρακι.στην αρχη εγω θυμαμαι οτι εκανα συνεχεια με λαχανικα,πατατουλα,καροτο,σελινο,εβαζα κ λιγο αρακα η φασολακια.ολα αυτα με τον καιρο γιατι εμενα ηταν κ αλεργικος κ φοβομουν.ολα τα εκανα με οδηγιες της αλεργιολογου κ ευτυχως τα δεχτηκε.οταν μεγαλωσει λιγο δε θα αλεθεις το αστρακι ας πουμε,η τη πατατα θα τη λιωνεις με το πιρουνι.θα δεις,θα σε παει μονο του.μην αγχωνεσαι κ ρωτα οτι θες κ εγω στην αρχη τα ειχα μπερδεψει στο μυαλο μου.θα τη παρεις τη σειρα,απλα ακομα σου φαινεται πολυ ξενο.

εγω να σας πω την αληεθεια ποτε δεν εβαζα καταψυξη μαγειρεμενο φαγητο.δεν ειμαι κατα απλα δεν ετυχε.ακομα κ μετα που πηγα δουλεια.ισως αν χρειαστει να το κανω.απλα μαγειρευα για δυο μερες,μια κρεατακι λενε οτι το ποντικι ειναι καλο για τα μωρα,γιατι αυτο το λιπακι που εχει κανει καλο στα κοκκαλα αλλα εχω ακουσει κ για το κυλοτο.αλλα οι πιο πολλοι υποστηριζουν ποντικι.καλα εγω το σιχαινομαι.επειδη εχει αυτο το΄λιπακι.μαγειρευα για δυο μερες λοιπον,μια κοτουλα μια κρεας.

σταυρουλα μου κ εγω θεωρω οτι ο γιατρος σας ειναι λιγο υπερβολικος..δηλ στο εξωτερικο τι κανουν που εχει ψωφοκρυα,εγω θα πηγαινα παντως εκδρομη,τιποτα δε παθαινουν.

λια η φιλη μου προσπαθουσε απο το καλοκαιρι για μωρο.ευτυχως εχει κ αλλο παιδακι παντως.

νανσυ μου τελεια τα φαγητακια σου,πολυ λιγουρευτηκα!το δεντρακι πολυ ομορφο κ του χρονου!!

ελενακι μακαρι να μεναμε κοντα να βλεπαμε μαζι την ταινια! :D

καλα ναι ο παπακαλιατης κλασικα αντιγραφη,αλλα ειναι καλος στο να αντιγραφει ο ατμος,εμενα παντα μου αρεσουν οι εινονες του,η φωτογραφια που λεμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou emeis pigame episkepsi sti ksaderfi mas....meta perimename episkepseis alla telika den irthan tsamoa etrexa na sumazepsw pou ta eixa afisei opws nanai prin fugoume....

este k 3 mpravo sas....

liaki k egw ithela na se rwtisw ti einai auto pou kathete o mpempis....

nansy wraio to dentraki kala e mou anoikses tin oreksi popo posa tha kaneis....

auto me ta fagita k emena me duskoleuei alla tha to mathoume pou tha paei...

irthe i pethera tha mpw argotera mallon...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ έτσι που βλέπω το μενου θέλω κι εγώ πρόσκληση :lol:

Λέλα τα 2 έχουν βγει καλά όπως σας είχα πει και σήμερα είδαμε και το διπλανό άσπρο πάνω στο ούλο δεν έχει σκάσει επάνω σαν τα άλλα αλλά σε 4-5 μέρες λογικά θα το δούμε και αυτό. Ζηλεύω που έστρωσε ο ύπνος σας. Ναι το είχε ο Σκλαβενίτης το ποτηράκι. Από κρέας θα παίρνεις ότι πιο άπαχο στο μοσχάρι. Εγώ πάντως δεν θα δίνω κάθε μέρα κρέας. Απλή σουπίτσα - λαχανικά κάποιες μέρες και ρυζάκι ή ρυζάλευρο και τις άλλες μέρες κρεατόσουπα-κοτοσουπα.Καλά κι εγώ άσχετη είμαι. Και ο φιδές πρέπει να είναι καλός που γίνεται και πιο μαλακός.

Μαράκι τρελή γκρίνια όχι απλά γκρίνια.

Πωπω πριν πήγα να τον πλύνω και χέστηκε στον νιπτήρα. Εκτός του ότι έχεζε πολύ ώρα τον καθάρισα τον πήγα αλλαξιέρα και ξανα έχεσε...τον ξαναπλένω τον βάζω αλλαξιέρα κατουράει 2 φορές :lol: . Καλά τα κακά πλέον είναι κρεμώδη πάνε τα νερουλά. Όταν θα σφίξουν κι άλλο θα ψάχνουμε τις κουραδίτσες στα μαλλιά μας :lol::lol:

Τον ζύγισα κιόλας. Δεν έχουμε πάρει πολύ βάρος παρ΄όλο που τρώμε πια. Είμαστε 7600.

Βικάκι βασικα προβληματίστηκα και με το φαγητο. Πως θα του το ετοιμάζω στο ξενοδοχείο?

Οσο για παπακαλια και μονο που ειδα μαρω κοντου κ κωνσταντινου φτανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλομανουλια!!!!!

Εχθες πηγα για καφε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:o):o):o):o):o) Ναι ναι δεν σας κανω πλακα.

ΜΕτα τον γιατρο πηγαμε με ενα καφε που παμε παντα στο εμπορικο κεντρο (!!!) και η μικρη ηταν πολυ ησυχη (με την θαυματουργη πιπιλα κοιμηθηκε αμεσως). Ο πριγκιπας επισης και ετσι απολαυσα το καφεδακι μου για μια και πλεον ωριτσα και ειπα και μια κουβεντα παραπανω με κατι φιλους που βρηκαμε εκει.

Βεβαια μετα με το που γυρισαμε, κατα τις 8 και κατι ετρεχα σν τον βεγγο! Να συμμαζεψω τις τσαντες, να κανω τον τραχανα του παναγιωτη, να παρουμε τηλεφωνο τους εορταζοντες, να κανω τη μπεμπα μπανιο, να την ταισω, να ταισω τον παναγιωτη, να τα κοιμησουμε, να πλυνω τα πιατα.....

Ουφ και μονο που τα εγραψα αγχωθηκα! Αυτο ειναι ρε μαμωτο, πας για ενα καφε και λειπεις απο το σπιτι και οταν γυρναν νοιωθεις οτι σε παιρνουν σβαρνα οι δουλειες και μετανοιωνεις. Ωραια ειναι να βγαινεις αλλα να αφηνεις τα μωρα στη μαμα και οταν γυρνας να ειναι ολοι τακτοποιημενοι ;);););) Ονειρα χειμωνιατικης νυκτος :o:o:o:o

Τα νεα μας λοιπον. Η νεραιδουλα μου (δεν πηγε κατα την δικη μου γνωμη :cry::cry::cry::cry: καλα αυτο τον μηνα....) ειναι μια χαρα ειπε ο γιατρος. Εβαλε μισο κιλο, ειμαστε δηλαδη 6.400 και δεν εβαλε ποντους καθολου, ειναι 65 ποντους, επειδη τον προηγουμενο μηνα ειχε βαλει 7 ποντους. Ολα καλα ειπε ο ντοκτορ. Καναμε τα εμβολιακια μας και ξανα εχουμε ραντεβου σε ενα μηνα.

Αυριο θα παω να κουρευτω και να χτενισω μαλλι, γιατι ο αντρουλης μου μου εταξε οτι θα με βγαλει εξω να με κερασει για τη γιορτη μου :lol::lol::lol::lol::lol: Θα θελει να με αποπλανησει ο κακομοιρης....Γι αυτο και θα ερθει η πεθερα αυριο το μεσημερι. Αχ ποσο θελω να βαψω μαλλι...... ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΦΕΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΒΑΦΗΣ??????????? Σας ρωτησα για 2η φορα και δεν πηρα απαντηση :(:(:(:(:cry::cry::cry::cry:

Σας ρωταω τριτη και φαρμακερη....καλυτερα ανταυγειες ή βαφη? Τι ειναι λιγοτερο βλαβερο σε σχεση με τον θηλασμο?

*********************************************************************************************************************************

Ναταλικι εγω την κρεμα την εκανα στο μουλτι, το μπλεντερ ηθελε να βαλω πολυ ποσοτητα για να αλεσει.Και οι λεκεδες βγαινουν με απορρυπαντικο για τα πιατα..τριβεις τοπικα και μετα πλυντηριο και καθαριζει.

Σταυρουκο εχεις παρεουλα τη μαμα ε? Αντε να πεις και καμια κουβεντα παραπανω, ωραια ειναι :).

Με γεια το δοντακι!!!!!!

Εγω δεν εβαλα ποτε φαγητο στην καταψυξη...

Ακυρο το ταξιδι ε? Εγω στη θεση σου δεν θα πηγαινα τετοιο ταξιδι με τοσο μικρο μωρο.... καλυτερα οικογενειακα και σε ασφαλες περιβαλλον για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.

Αριακι ποτε επιστρεφεις? Θυμισε μου εσεις ποσο ησασταν οταν κανατε εμβολιο? Ειμαι απογοητευμενη και νοιωθω οτι δεν ειναι καλο το γαλα μου και δεν της φτανει.........

ΜΑρουκι περαστικα. Δεν ειδα ποτε εγραψες για το κοψιμο....μαλλον μου παραπεσε.

Συμπεθερουλα ο μπρατσαρας ειναι τελειος!!!!!! Τι ειναι αυτο που καθεται? καρεκλακι με δραστηριοτητες? Ωραιο φαινεται. ΚΑι το δεντρο πολυ ωραιο με γουστο :):)

Κοιμηθηκε ο στραταρας??????????????? Αντε το πουλακι μου. Μαλλον του αρεσε η αλλαγη περιβαλλοντος. Τονινο εχεις ελπιδες γλυκουλα μου :)

Για τα γιαουρτακια που λες εμας η παιδιατρος ενω μας ειχε πει να παιρνουμε αυτη τη μαρκα, και ακομη αυτη τρωει ο πριγκιπας, μας ειχε πει να μην παρουμε ποτε αυτο με τα φρουτα, δεν ξερω γιατι. να προτιμουμε αυτο με την φαριν λακτε ή τα δημητριακα.

Εγω θυμαμαι εναλλαξ το κρεας με το κοτοπουλο και συνοδευτικο η σουπα με λαχανικα ή ρυζακι ή τραχανα. και μια κουταλια ελαιολαδο στο αλεσμα.

Ελενακο αυτο θα σε ρωτουσα. Αν λες και φλυτζανι!!!!! Αχ ρε κοριτσια μου λειπει η κατινια!!!!! Να μαζευομαστε 2-3 να πινουμε καφε, να λεμε φλυτζανι και να κανουμε κοινωνικη κριτικη :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλα δε ξερω καμια που να το λεει....θυμαμαι μια συμμαθητρια.......αραγε να παντρευτηκε αυτη :lol::lol::lol: ?

Βικουλι κριμα την κοπελα :cry::cry::cry::cry::cry: Δεν μπορω να φανταστω τη θλιψη της ή μαλλον μπορω ....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Κριμα.....ευτυχως η αγκαλια της δεν ειναι αδεια, εχει και το αλλο παιδακι και ειναι λιγοτερος ο πονος.

Περαστικα με το δοντι :)

Λενιω μου μπραβο στην μικρη μας αγωνιστρια!!!!! Χαιρομαι πολυ που αναρρωνει τοσο γρηγορα το πουλακι μου :D:D:D:D Αντε ολα καλα θα πανε απο εδω και περα.

Πως πηγε ε πεμβαση με το αλλο παιδακι εμαθες? ΜΑκαρι ολα να επηγαν τελεια.

ΜΕ το καλο να δεις τα νυφικα!!!!

Και εσυ φλυτζανι ??????? Λεω να κανουμε εναν ομιλο με παροχη υπηρεσιων η καθεμια στον τομεα της με χαμηλες τιμες. Θα χεστουμε στο ταλιρο :lol::lol:

Κατερινουλα σ' ευχαριστω που μου απαντησες με τη βαφη ;););) Αυρι θελω να κανω μια αλλαγη να ανανεωθω, μαλλον σε ανταυγειες ειμαι, αλλα φοβαμαι οτι θα περασει στο γαλα και θα κανω κακο στη νεραιδουλα... και δεν το αποφασιζω. ΚΑι το εχω τοσο αναγκη!!!

Να χαιρεσαι τον νικολα και τον παππου νικο :)

Αλεκουκο μου ελπιζω να μην ειναι η τελευταια φορα που μας επισκεπτεσαι......να μην κανουμε ενα χρονο να σε δουμε....:(

Χριστινακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και με το καλο να κρατησετε τον μπεμπαρο σας αγκαλιτσα!!! Φετος του ετοιμαζεις το καλυτερο δωρο :D:D:D:D

ΜΑρη Νανσουμπα αυτο ειναι μενου για παρτι κοκτειλ παραμονη χριστουγεννων!!!!!!! Ολα αυτα χειροποιητα?????? Αποστολες σε καστορια κανεις?

ΥΓ. Κερναμε καφεδακι με θεα οποτε θελησετε ;);););)

ΥΓ2. Τελικα δεν συμφερει να μπαινω 1 φορα τη μερα...κανω εκατο ωρες να γραψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia pigame stous filous gia fagito to mesimeri kai h mpempa teleia! kathotan dipla mas sto kareklaki tin wra tou fagitou kai den ebgale milia apla epaize ena paixnidi kai koitaze to neo periballon...meta ti thilasa kai koimithike sto port mpempe mesa se ena dwmatio 3 wres!! kai meta ksupnise kai katsame allo ena misawro kai fugame! Wraia perasame!

Ax eixan kai anameno tzaki kai to zilepsa, emeis akoma den anapsame to diko mas...mallon aurio tha to anapsoume!

Stauro gia tis kremes mou eixes pei an den tis trwei na parw agorasti kai na bazw siga siga frouto mesa oti to ekane mia fili sou...oute simera den tin efage...alla efage kati parapanw apo xtes...to kako den einai apla oti den tin trwei, alla oti anagouliazei kai etsi katalabainw oti tin xalaei. To next emena ekane 2-3 meres na mou apantisei den apantane amesws. Tha perimenw na dw ti tha sou poun giati thelw kai egw allo ena tetoio formaki einai polu kalo!

Resu o Stratos pire fora me ta dontia!!! Emeis akoma den blepw tipota...

Xristinaki kai egw auto pou sou eipe h Lia skeftika...tha einai h krios h tauros! pio polu gia tauro to blepw, alla pote den ksereis...kai mena pou proorizotan gia karkinaki 29/6 gennithike 10 meres pio nwris 19/6 opote egine didimaki!! :lol:

Lia min agxwnesai kai egw entelws asxeti eimai! Afou twra pou eipes makaronaki skeftomoun, a kai makaroni trwne? :lol: Den to iksera! Alla re paidi mou den tha mas katatopisoun kai oi paidiatroi??

Bikaki nai makari na mename konta...tha afiname mwra stous antres kai tha pigainame...einai sigoura kali...ama ti baloune sto internet tha tin katebasei o suzuks...

Pasxalitsa sugnwmi eixa diabasei pou to rwtises gia ti bafi kai apo to alsxaimer pou exoume pei oti exoume ksexasa na apantisw! Egw ta bafw me bafi apo to farmakeio tis korres...ksekinisa auti ti bafi otan imoun egkuos...kai diapistwsa oti krataei kai pio polu apo tin kanoniki! Einai polu kali, einai xwris oksizene...ap'oti kserw omws kai oi antabies epitrepontai.

Nai eipame opoios erthei pros ta meri mas exei kai diabasma flitzaniou! :D kai mena mou xei leipsei h katinia :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γειά σας, σήμερα δεν μπήκα γιατί πήγα στο γυναικολόγο και έχω αγχωθεί και με το μπισκοτάκι.Καταρχην να σας πω ότι στο γυναικολόγο όλα οκ, το 1 ινομύωμα μίκρυνε κιόλας και μου είπε ότι και η θέση και των 2 είναι επιφανειακή και είναι πολύ μικρά οπότε δεν τα πειράζουμε, απλα μια παρακολούθηση.Είχε τέλεια λιακάδα αλλά φοβήθηκα και την άφησα την μπέμπα γιατί απο χτες κάνει ένα ρουθούνισμα σαν να έχει μύξες.Της βάζω ορό και δοκίμασα και με το otrisalin αλλά δεν είχε τίποτα απο μύξες φοβερό.Και αναρωτιέμαι, μήπως την έχει πιάσει τίποτα αλλεργικό?Μηπως ξηραίνει την ατμοσφαιρα το καλοριφέρ?Μήπως την έφαγε η κλεισούρα? :lol: Μήπως κρύωσε τότε που την έβγαλά με την φόρμα εξόδου και είχε ιδρώσει λίγο το κεφάλι της?Πάντως το υγρόμετρο δίχνει 50%υγρασία που ξέρω ότι είναι οκ.Επίσης τα μαγουλάκια της είναι κάπως κόκκινα και σαν ξηρα.Ανησυχώ.Θα δω και το σκ και θα πάρω την παιδίατρο :(

Σταυρούλα και μεις λέγαμε να πάμε Θεσνίκη αλλά αναθεωρήσαμε με το κρύο και επιπλέον με το κουβάλημα, ιδίως με το θέμα του ύπνου,που θα κομόταν το παιδί γιατί θα μέναμε με τους θείους μου."Καλορίζικο"και το καινούργιο δοντάκι!

Κατερινάκι και μεις τόσο ήμασταν σε κιλα και, μην ανησυχεις!Και γω ήθελα να είναι παραπάνω αλλά όπως είχες πει και συ κάποτε δεν τα πάμε για "σφάξιμο' :lol::lol: Η θέα σου είναι καταπληκτική!!Όσο για τη βαφή, εγω στην εγκυμοσύνη 2 φορές τα έβαψα με κορρε και άλλη μια αφόυ γέννησα.Γενικά πάντως λένε ότι οι ανταύγειες είναι πιο ασφαλεις επειδή δεν ακουμπάνε την ρίζα.Άλλοι λένε ότι αυτά είναι μύθος.

Ελενάκι πως τα περάσατε στους φίλους σας?

Νανσυ το μενου καταπληκτικο, μας τρέχουν τα σάλια!Α! Το παιχνίδι που ρωτάει η Σταυρούλα μήπως έιναι αυτό?

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1173350

Αλεκάκι γιατί τόσο σύντομη?Ελπίζω να ξαναμπεις μέχρι τις γιορτές!

Λία μου, αυτό το καθισματάκι μου άρεσε που καθόταν ο Στρατούλης!!Θα μπω σε λίγο στην ομάδα.

Τώρα δεν θυμάμαι τίποτα άλλο κοριτσάκια, συγνώμη... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou!!! ti kanete??? ta mora mas ola einai kala???? emeis kala eimaste ;) brika eukairia na mpo. loipon mpeite sti selida epithumies.gr exei 2 kouponia gia pampers -4euro! exei kialla bebaia gia skones, serbietes kai alla... perimeno pos kai pos na paei 11i ora na do nikolouli, den xano ekpompi ;) tha pei simera gia ena paidaki :(:(

pao na diabaso

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...