Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Eleni nomizw oti oi udroxoines exoun problima apoxwrismou me ta paidia tous kai sunithws den ta pane kala me nufes/gamprous....alla me sena les oti ta paei kala?? H mipws ta kanei auta apo antidrasi??

Stauroula ta pires? Mprabo! eides einai oikonomika....kai polu aksiopista...emena mou edeikse to test kai tin ooriksia mou kai to allo pou pira tis egkumosinis mou edeikse thetiko polu pio nwris apo ta alla...nomizw 5 h 6 meres prin tin kathisterisi! Htan bebaia toso axni h grammi pou nomiza oti kanoun paixnidia ta matia mou...kai kathe mera ginotan kai pio skouro!! Pwpw fantazomai na ertheis kamia mera kai na mas peis oti eisai egkuos!! Kala egw kai mono pou tha to akousw tha pesoun kai ta frudia mou oxi mono ta mallia mou!!!!!! :lol::lol:

Lioumpa asta na pane me to malli...den exw dei diafora akoma...polu malli...fantasou oti xtenistika prin paw kommwtirio gia na fugoun oses trixes einai na fugoun prin paw na min gemisw kai ekei ton topo...kai meta me xtenise auti mono 2 xtenies gia na me kourepsei kai mou leei wxxx koita poses efugan! Kai tis lew, asto kalitera mi mou deixneis...

Eutuxws mou eipe oti exw fitres mpolikes...alla den mou fainontai kai toses polles gia to malli pou exw xasei...telos panton...as min to skeftomai!

Egw pira ena plastiko piataki gia na to exw opws eipe kai h Lia gia eksw h kamia fora den ksereis, alliws exw gualina mpolakia froutou pou den exoun xrisimopoiithei pote! Oso gia ta koutalakia...pira kai ena apo to jumbo pou einai silikonis, polu malako afou kounaei panw katw...alla den boleuei katholou...me exoun bolepsei kati alla pou exw apto ekswteriko alla ta eida ta eixa kai sto jumbo, einai tis Nuk kai allazoun xrwma an to fai einai polu zesto! Polu bolika...

Tony teleios o Tasos! Kala kathete etsi monos tou????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντωνία να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου. Τα έβαλες κάτω από το δέντρο? :lol:

Ο μικρός αυτό με εντυπωσίασε και μένα. Κάθετε μόνος του? Τον έχεις κάνει θρεφταράκι :D:D

Φτου μην τον ματιάσω.

Έλενα μην ανησυχείς για τα μαλλιά. Έβγαζες πολλά μέσα στον χρόνο φαίνεται ακριβώς γιατί είχες πολλά. Αν είχες λίγα μαλλιά πριν θα ανησυχούσα. Κάνε υπομονή να μακρύνουν οι φύτρες για να δεις.

Το ρυζάλευρο με έχει εκνευρίσει. Ή πολύ αραιό θα μου βγει ή όταν πήζει θα κάνει πιχτά μπαλάκια :evil::evil: . Μα τι κάνω λάθος δεν μπορώ να καταλάβω. :roll:

Είπα στην μάνα μου να έρθει αύριο μπας και πάρω στον μικρό ρυζάλευρο που μου τελείωσε αλλά δεν μπορεί λέει θα έρθει Παρασκευή. Δεν θα αντέξω άλλη μία μέρα εσώκλειστη.

Τα πήρα και με τον σύζυξ ο οποίος ήρθε για μία ώρα σπίτι γιατί μετά έχει γιατρό και πήγε να φάει κάτω στην μάνα του :evil::evil: Τα πήρα πολύ άσχημα. Κι αυτή ολόκληρη κατσαρόλα φακές μου έδωσε το μεσημέρι είναι δυνατόν να την φάω όλη μόνη μου? Δεν του λέει έχει φαγητό πάνω παρά τον θέλει κάτω τον γιόκα της να πάρει μυρωδιά. Να κολλήσει κι αυτός ίωση και να ξαναγίνουμε χάλια.

Έχω πολλά νεύρα δεν αντέχω άλλο να είμαι όλη μέρα μόνη με τον μπέμπη. Μπορεί να τον λατρεύω αλλά εξίσου αγαπάω και τον ευατό μου και έχω πέσει πολύ ψυχολογικά. :(:cry::cry:

Πάω να σας βάλω φωτογραφία το δεντράκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouro sugnwmi se ksexasa! Den mou kaneis katholou gia skorpios einai h alitheia...isws ligo oti mporei na min anoigesai eukola san xaraktiras...auto to lew xwris na eimai sigouri giati den se kserw kala...se emas edw fusika exeis anoixtei opws kai oles mas...apla oi skorpioi den anoigontai katholou eukola kai einai polu epifulaktikoi! Auto apo mono tou tous kanei duskolous xaraktires...alla oi tauroi apo tin alloi pou einai polu anoixtoi kai kinwnikoi isorropoun auti ti sxesi kai isws etsi na exete brei auti tin isorropia metaksu sas...gia tous taurous opws eipa kai pio prin, sunithws exw na pw ta kalitera...entaksei ektos oti exoun kamia fora polu peisma...alla einai kaloi! A tous aresei to kalo fagito kai exoun tasi gia paxisarkia polloi! Bebaia o antras sou den dixnei kati tetoio...alla isws sto mellon! Se genikes grammes omws tairiazete!

Stauroula se katalabainw apoluta...emeis twra pigame super market gia bolta! Diladi fantasou pou ftasame...pame super gia na kanoume bolta!! kai gw ta exw parei...entometaksu mou esteile h pethera mnm kai me rwtage ti kanoume (auti den ekatse parapanw apo to Septembri kriti giati pige na boithaei tin kori tis...o gios tis den xreiazetai boitheia blepeis :twisted: ) kai tis apantisa...pame super market gia bolta giati den mporoume na pame kai pouthena allou....kai mou apantaei...aa na tin apolausete giati auto se ligo kairo tha einai eidos politeleias!!! Ta neura mou egw :twisted: apantisi mpixti sponta apo emena: gia emas einai eidos politeleias h mpeimpisiter!

Exw mpouxtisei mesa re koritsia...simera irthe mia fili gia kafe kai mou elege oti pige sinema kai eide to AN... kai oti itan polu kalo...kai zilepsa...giati ekeini ti stigmi suniditopoiisa oti egw den mporw na paw na dw oute mia tainia sto sinema...simera auto elega tou antra mou me dakria sta matia...me eixe piasei to parapono...alla re koritsia pragmatika einai duskolo xwris kanenan.

Stauro den tou eipes tipota tou suzuks?? Egw tha tou to elega, oti oli mera perimenw na fame mazi kai na poume 2 koubentes kai esu pas katw na fas???

Prin ligi wra mou leei o suzuks....ti exoume na fame??

kai egw apantaw...exoume polla....1. rizaleuro, 2. biologika axladia (ta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι

Κοιμήθηκε η μεγαλη και τωρα θηλαζω τον κουκλο μου να κοιμηθει και αυτός.

Αντωνία δεν έχω λόγια τι γλυκό μουτρακι ο Αναστάσης άντε να τους πείσεις ότι αυτη η γλυκια και χαμογελαστη φάτσα ταλαιπωρεί την μανούλα.

Νανσυ και εσείς χωρις κουμπάρους, όντως έτσι που ειναι τα πράγματα δύσκολα ο άλλος λεει το ναι όταν θελει να ειναι και σωστός, και μεις ακομα τίποτα και δύσκολα μπορείς να προχωρησεις σε ετοιμασίες αν δεν έχεις όπως λες και εσυ το βασικό....εχουμε κάτι στο μυαλό μας αλλα θα αφήσουμε να περασουν και οι γιορτές και μετα θα κάνουμε τις προτάσεις μας.

Αμαλία καλα λεει η Σταυρουλα καθε παιδιατρος τα δικα του, εγω ξέρω ότι το γιαούρτι μπαίνει κοντα στο χρονο τωρα γιατι και τι ειναι πιο σωστό θα σε γέλασω....εμένα απο φρούτα μου ειπε μισό μήλο μισό αχλαδι μισή μπανάνα και 50 ml χυμό πορτοκαλί να προσθετω ένα φρούτο καθε τρεις μερες.

Σταυρουλα άντε σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα, μη σκάς στο δεύτερο ειναι όλα πιο εύκολα θα δεις ;)

Έλενα αστρολογε ευχαριστούμε για την ανάλυση μέσα επεσες έτσι ειμαι ;)

Κοιμήθηκε το αντρακι άντε πάω να τον βάλω στην κούνια του, καλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααα!!!!πηγα σημερα με την μπουμπου κ τον αντρα μου βεροια!!!αμμμ δε που θα τα αφηνα ετσι!! :lol::lol: στο γυρισμο πηγαμε κ μασουτη γιατι ειχε 40 τις 100 εκπτωση στα babylino αλλα τζιφος..μονο για 3ις μερες ηταν η προσφορα..οσο για κουμπαρους δεν ξερω τι θα κανουμε..για το γαμο δεν θελω τιποτα να βαλουν..θα ειναι παρα πολυ απλα,χωρις στολισματα κ μ@@@@ιες..μονο για την βαφτιση θα εβαζε λεφτα..απλα θα μας στεφανωνε κ θα βαφτιζε μετα την μικρη..χτες τιποτα δεν καναμε κ του την ειπα..αλλαααααααααα σημερα>............?????????????? :ymapplause::ymapplause:8-}8-} πρωι πρωι παρτι(μετα τον καφε εννοειτε)...βρε που εχουμε καταντησει!!!να παρακαλαει η γυναικα τον αντρα!!! :shock:

οσο για το μαλλι κοριτσια προχτες εβαλα τον ανδρεα να με βγαλει καμια φωτο γιατι λεω στο τελος απο τα λουσιματα θα ξανθινει παλι!!!εβαλα στο faceb..κ την κορη εβαλα στην θεση οδηγου στο λεωφορειο μας!!!το μηλο κατω απο την μηλια θα πεσει!!!

το κουταλακι το μαλακο απο σιλικονη το πηρα κ εγω απο τα τζαμπο.στην αρχη ζοριστικα γιατι ειναι πολυ ελαστικο κ μου εφευγε το φαι!! :lol: τωρα δεν μπορω με αλλο κουταλι!!!εγω συνεχιζω ακαθεκτα ρυζαλευρο με βανιλια κ τα κακα μας ειναι πολυ μπλιαχ....ολο μας φευγουν βρε κοριτσια..τι φταιει?το babylino της βαζω..

ελενη-νενε αφου ηταν μεγαλος γιατι τοσο πια πενθος κ καλα?σορυ κιολας,αλλα εχουμε κ εμεις μια γιαγια ,η μαμα του πεθερου,ειναι 93 χρονων κ εχει ξεχασει να πεθανει..ολο τα λεφτα της μετραει να μη χασει κανα ευρο!!τους το ξεκαθαρισα..πως οτι κ να γινει η ημερομηνια δεν θα αλλαξει..το κανονισα ετσι ωστε να ειναι κ η αδερφη μου με τον γαμπρο κ τα κοριτσια τους,(η οποια η μικρη θα γεννηθει τον γεναρη )κ δεν υπαρχει περιπτωση να τους το χαλασω γιατι θα ερθουν απο σουηδια..

χριστινακι σημερα εχεις γιατρουλη?αντε με το καλο να δεις το μικρο ζουζουνακι σου κ θα περιμενουμε νεα σας!! :)

αχ κατερινα ο ανδρεας ειναι σκορπιος με ωροσκοπο ταυρο!!!! :lol:

σταυρουλα εχεις δικιο..κ εγω ετσι νευριαζω αλλα ευτυχως δεν το κανει συχνα..εχει αποκοπη πολυ απο τοτες που ημαστε μαζι,γιατι τους 2 πρωτους γαμους του ετσι χαλασαν..βασικα στο 2ο εγινε χαμος ..μπλεχτικαν πολυ οι γονεις κ οι μεν κ οι δεν..εγω δεν εχω γονεις εδω οποτε ειναι μια χαρα ολα!!ασε που δεν θα αφηνα να ανακατευοντε η να ειναι τα παιδια μαμακιδες..

κατερινα πασχαλιτσακι πολυ γλυκος ο αντρας σου μου φαινεται!!!εμενα 2 φορες μου πηρε ανθοδεσμη,μια στα πρωτα γενεθλια κ μια οταν γεννησα :lol: καλα ελειπε κ συνεχεια ταξιδια εξω(ζορπιδη δουλευε)..

ελενα λιτσα μητερα μαλλον :lol::lol: ..η κολλητη μου ειναι ετσι σαν εσενα..ολα τα ξερει περι αστρολογικα..η πλακα ειναι οτι το 2009 μου ειχε πει πολλα για τις μοιρες που εχει ο καθε πλανητης κ μου ειχε βγαλει οτι το 2012 θα ειχα γαμο κ μωρο..εγω γελασα τοτες γιατι με τον ανδρεα δεν ηταν σιγουρο γιατι ολο μαλωναμε με την κολωδουλεια που ειχε κ ελειπε κ σκεφτομουν να χωρισουμε!να που εγιναν!!!

αντωνια κουκλος ο αναστασης!!!!εχει πολυ ομορφο χαμογελο κ μεγαλωσε πολυ!!!οταν θα κλεισεις ραντεβου με την παιδιατρο κλεισε κ για μενα να παμε μαζι!!! :):) λογικα τωρα θα μας πει κ για φρουτα!!

πωω ρε νανσυ κ εσεις χωρις νονους?τι θα κανουμε ρε μ@@@ο?αφου εφτασα σε σημειο να τους πω τουλαχιστον εστω τον σταυρο να παρουν..

α ξεχασα να πω,οτι η αδερφη του ανδρεα εχει ηδη βαφτισημη κ η αδερφη μου εχει βαφτισει της μικρης αδερφης μας την κορουλα της κ ενα αγορακι το καλοκαιρη βαφτισε..οποτε μενει η μια μικρη αδερφη που δεν νομιζω γιατι θα γεννησει τον γενναρη κ θα βαφτισει τον αυγουστο που ξαναρθουν ελλαδα κ μενει ο αδερφος μου που δεν υπαρχει περιπτωση να την βαφτισει..δεν θα θελει!!

αχ κοριτσια δεν τα θυμαμαι ολα..κανω υποβολη κ θα ξαναδιαβασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,αχ τα διάβασα όλα μαζεμένα και τώρα δεν θυμάμαι τίποτα.Για να δούμε λοιπόν...

Έλενα...και γω θέλω να πάω σινεμά, για ποτό κλπ και δεν κάνω τίποτα.Η μαμά μου οφείλω να πω εκεί που είχε ξεκαθαρίσει ότι δεν κρατάει την μπέμπα, τώρα όλο μου προτείνει αν θέλω να κάνω κάτι το βράδυ, να κάτσει (έτσι κι αλλιώς το μπισκοτάκι κοιμάται)αλλά εγώ μία δεν βρίσκω παρέα, μία να σου πω την αλήθεια βαρίεμαι.Το Σάββατο που θα έρθει ο σύζυγος, ίσως το εκμεταλλευτώ.Αλλά....θα σου πω κάτι που μου είπε μια φίλη μου...Μιλούσαμε στο τηλ όταν ήμουν στο Μύτικα και μία πήγαινε σινεμά, μία σε κάτι θεατρικές παραστάσεις και της λέω σε ζηλεύω, θα με παίρνεις να μου λές την υπόθεση του έργου για να νομίζω ότι πήγα και γώ.Και ξέρεις τί μου απάντησε?Και γω θα σε παίρνω να μου λες τα νέα της μπέμπας, μιας και γω δεν προβλέπεται να κάνω παιδι(είναι ανύπαντρη και χωρίς σχέση εδώ και 3 χρόνια).Οπότε μάλλον κάτι κερδίζεις και κάτι χάνεις.

Απο την άλλη είναι και αυτό που λέει η Σταυρούλα, και γω την αγάπαω, την λατρέω τη μπέμπα αλλά θέλω και λίγο χρόνο για μένα.Θεωρώ πολύ σημαντικό να έχεις μια βοήθεια.Εγω προσωπικά και 1 φορά το μήνα να μου δινόταν η ευκαιρία να έχω ενα 2ημερο δικό μου, θα ήμουν πολύ ευτιχισμένη.Απλά πιστέυω και αυτό που μου είπε η φίλη μου, ότι δηλαδή αν ήμουν μόνη ή πχ δυσκολευόμουν να κάνωπαιδί, πάλι σκ...θα ένιωθα και δεν θα με γέμιζε τίποτα απο όλα αυτά που τώρα νιώθω ότι στερούμαι.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου τελικά....συμφωνείτε??

Αντωνίνο, ο Αναστάσης είναι πολυ πολυ γλυκός και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι αυτό το χαμογελαστό και γλυκο παιδί ταλαιπωρεί τη μαμά του ;)

Κατερινάκι, καλά έκανες και πήγες Βέροια!Και γω πήρα της babylino απο καρφουρ που είχαν 40%, καλά τώρα έχω πάραπολλές πάνες.... :lol: Κάνω στόκ!

Εγω ρε κορίτσια πολύ θα ήθελα να βαφτίσω ή να γίνω με κάποια κουμπάρα αλλά είναι η απόσταση ρε γαμώτο και δεν θα έχω τη δυνατότητα να βλέπω συχνά το παιδί :?:(

Εδω να μην σας λέω, μιά απο τα΄ιδια ο καιρός, πήγαμε μια βολτίτσα μικρή,φορέσαμε και την στολή εξόδου αλλά το μετάνιωσα γιατί το παιδί μου έχει πάρει τα γονίδια μας και δεν είναι καθόλου κρυουλιάρικο και ψιλοίδρωσε και γυρίσαμε άρον άρον, μη μου κρυώσει επειδή ίδρωσε.Αφου και γάλα όταν πίνει, το κεφάλι της απο πίσω γίνεται μούσκεμα όπως το καλόκαίρι κάποιες φορές και σε λίγο θα την το στεγνώνουμε με πιστολάκι :lol::lol: το πολυ μαλλί που έχει :lol::lol:

Κοριτσάρες...κρατάμε γερά,ε?????Λέω τώρα... ;):shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λοιπον!!!ο κυριος μπεμπης μας μεγαλωσε πολυυυυυ!!ειναι 280 γραμμαρια και μας χαιρετουσε(η μας μουντζωνε..χιχιχι)μασ φανηκε οτι μεγαλωσε πολυ καλε ιδιψς ο νικοσ που ειχε να τον δει απο την αυχενικη..πωπω το παιδακι μου!!ειδαμε χερακια να κουνιουντε επιανε το μουτρακι του καλε:) ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!ποδαρακια!και μουτρακιιιιι!!αχχχχχχ ολα καλα μας ειπε ο γιατρουλης μου ξεκινησε και σιδηρο και μια πολυβιαμινη!ρε κοριτσια ξεχασα να ρωτησω εσεις το πρωι το πινατε πριν φατε??η μπορω να το πιω και μεσημερι ας πουμε??(στην πρωτη δεν ειχα προλαβει να παρω και δεν ξερω...)θα τον παρω βεβαια γιατι ειδα η συνταγη εγραφε νομιζω 2 την ημερα αλλα δεν ξερω αν καταλαβα καλα..αυταααα!!ααααα για τα κιλα δεν λεμε!!!ειναι μυστικο!!!θα το παρω μαζι μου σας λεω μην με πιεζετε!!!χαχαχαχα(6 ειναι καλα?να ταφησω???μπουαχαχαχαχαχαχα) επισης μου ειπε να αποφευγω να τρωω απεξω και φυσικα τα γλυκακια (αν και αυτο του το απεκλεισα δεν παιζει να συμβει!!!)γιατι δεν ειναι πολυ καλο και μολις το ακουσε ο νικος μεκραξε που εχω τσακισει τα σουβλακακια!!!πανε κιαυτααααα!!!χαχαχαχαχαχ αυτα τα νεα μας κοριτσουδια μουυυ!!ολα καλααααα!!!παω να ξεραθω τωρα γιατι εφτιαχνα κεικ να παρει ο νικ στην δουλεια για αυριο και τα εφτυσα...σας φιλω πολυ πολυυυυυυ

υ.γ.1δεν σας ξεχνς θα διαβασω και θα σχολιασω αυριο με το καφεδακι!!

υ.γ.2 θα σας βαλω και φωτο με την κοιλιτσα γιατι του μπεμπουλη σημερα δεν βγηκε καμια καλη!στην β που θα ειναι πιο καθαρες θα σας τον συστησω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

χτινακι μου τελεια τα νεα σου!οσο για τα κιλα μην ανχωνεσαι καθολου!!εγω διδυμα εκανα 25 ειχα βαλει σχεδον κ οποιος με βλεπει δεν το πιστευει οτι εχω γεννησει..λιγο πεισμα να εχεις κ ολα θα φυγουν μετα!!βασικα εμενα με ειχε βοηθησει κ μια διαιτα που εκανα με την οποια οταν την τελειωσα εγω συνεχιζα να χανω γιατι αλλαξε ο μεταβολισμος!τωρα για τα φαρμακα που λες εγω δεν ειμαι η καταλληλοτερη να σου πει γιατι τα επαιρνα οπως να ναι αφου επαιρνα παρα πολλα λογω διδυμων..

ελενα πολυ γελασα με το φαι που ειχες στο σπιτι για τον αντρα σου!! :lol::lol:

εστε το ριζαλευρο που χρησιμ.φταιει..την ειχα πατησει κ εγω κ νομιζα οτι δεν το εφτιαχνα σωστα κ ολο μπιλακια εκανε..μεχρι που μου πε μια ξαδερφη πως φταιει η μαρκα γιατι κ εκεινης το ιδιο εκανε..εγω εχω βολευτει τα νουνου κ καμια φορα γιωτης αν κ νομιζω οτι εσυ παιρνεις βιολογικα.η σαντυ παντως ηταν επιλεκτικη στις κρεμες.

εχτες πηγα επιτελους βολτα!!στο σουπερ :lol::lol::lol: ξερετε τι ειναι για μενα αυτο;βεβαια τα εσκασα για τα καλα..αλλα ανεβηκα κ στα παιχνιδια κ πηρα τα δωρα των παιδιων που υποτιθεται θα φερει ο αη βασιλης!!πηρα την μινι στην σαντυ που διαφημιζει η τηλεοραση κ για τα μωρα αυτα που βαζεις στην κουνια κ τα κλωτσανε με τα ποδια τους κ επιτελους τους πηρα κ τα ημερολογια μπας κ αξιωθω να τους γραψω τιποτα..

η νυφη μου εχει αγορι δυο κωνσταντινοι στην πολυκατοικια! :lol::lol: κ εκανα πλακα του πατερα μου πως εαν ειναι να ξεχωριζει λογω επιθετου να αλλαξω ονομα κ μου λεει μην τυχον ο μπουλης μου ειναι αλλο..κοριτσακια τον ζυγισα 4 μηνων εγινε στις 26 κ ειναι 7700..κ η μπεμπα 5800

πηρα κ στον ανηψιο που βρισκεται στην κοιλιτσα ημερολογιο το εκανα δωρο κ μπηκε κατω απο το δεντρο της νυφης μου..οταν της το ειπα εβαλε τα κλαματα στο σουπερ μαρκετ! :lol::lol: αυτες οι ορμονες πως σε κανουν μαρθα βουρτση! :lol::lol:

σημερα εχει η μερα τρεξιμο!δουλειες παιδοψυχολογο στο καπακι αξιολογηση απο λογοθεραπευτρια κ μετα πλεξιμο κ το βραδυ μαλλον θα ερθουν οι νονοι της σαντυς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια..

Κοριτσακια ευχαριστω για τα καλα σας λογια..πραγματι ειναι πολυ χαμογελαστος..αρκει να του κανεις παρεα κ να ειναι αγκαλια μου ολη μερα..κανονικος μαμακιας δηλαδη!!!!ο μικρος καθεται για λιγο..βαζει τα χερακια του μπροστα κ στηριζεται.

Κοριτσια βλεπω ολες ειμαστε καπως με τα ψυχολογικα μας...ειναι η κλεισουρα κ η κουραση..κ φυσικα δεν βοηθαει ο καιρος καθολου...αλλα ειμαστε πολυ τυχερες που εχουμε εστω κ ενα χαμογελο απο τα μωρακια μας..αλλοι προσπαθουν χρονια κ αυτο που ζουμε εμεις δεν μπορουν να το καταφερουν..

Βουλι σε καταλαβαινω..κ μενα οταν παει κατω ο αντρας μου να φαει ενω εχω φαγητο μου την δινει στα νευρα.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ελενα βολτουλα στο σουπερ..εισαι πολυ τυχερη..εγω ουτε αυτο δεν μπορω να κανω με τον καιρο που εχει.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρι....πως παει η εργασια :?::?::?: τελειωνεις :?::?: να βγειτε το Σαββατο με τον αντρουλη σου να ξεσκασετε..μπραβο την μαμα.

Λιακι πρωτα φορα ακουω τετοιο προγραμμα για εισαγωγη στερεων..δεν τοχω ξανακουσει..για να δουμε τι θα μου πει εμενα απο βδομαδα..

Χριστινακι τελεια τα νεα απο τον μπεμπαρο..να μου φιλησεις την κοιλιτσα σου....το σιδηρο το επαιρνα μια ωρα πριν φαω..

Μαρακι καλα εκανες κ πηγες..καλα μιλαμε φοβερη οδηγος η μικρη..τωρα τισκεφτεσαι τι θα κανετε με κουμπαρο...οσο για παιδιατρο..ακομα δεν βρηκα κανεναν να με παει ρε συ :roll::roll::roll: μολις ξερω θα σου πω..

Νανσυ εσεις τωρα τι θα κανετε απο νονους...????καλε ποσο τρωει ο μπουλης σου...???φτου φτου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupritses glwssoudes kala kale posa grapsate pali den einai na leipes me esas.... mou eipe o antras mou na mou parei ena tamplet me tin epidwtisi gia na mporw na sas diavazw otan kathete sto laptop alla tou eipa oxi den thelw na katantisoume o enas sto laptop k o allos sto tamplet tha apoksenothoume teleiws meta... alla mou fainetai xreiazete me esas edw...

nene mou kala apotelesmata apo ton giatro ante na arxisete k tous thilasmous...

maraki ti epathes kopikes? k twra me ton koumparo ti tha kanete?

auto to ekpaideutiko potiraki prepei na to dokimasw k egw oute emena pernei mpoukali...

egw to nero to vrazw emfialomeno exw filtro alla mou fainete thelei allagma giati vgazei alata...

katerinaki ta kanei auta gia pswnia panta autos pigainei k ama tou pw kati na kanei tha mou to kanei alla exw varethei na tou ta lew egw... ama eixa teteio antra dipla mou den tha paraponiomoun kale stamata k esu na eisai pagokolona kane k esu liges glukes...

elena mou astrologe mou emas den tha mas kaneis problepsi egw eimai parthenos k o antras lewn a k o mikros didimos....

boula mou kalutera eiste eeee? 2 dontakia ee ax ti wraia twra o epomenos prepei na einai o dikos mou na arxisoume me tous stratoulides ta dontakia...

xristinaki ti egine me ton giatro? ti kanei to mpempe?

gia to super k emena mou eipe na min ton pigainw...

k egw thimamai pote emeina ekguos eixame paei ekdromoula sta giannena...

egw xtes piga kommwtirio koureutika ta isiwsa ekana k ta nuxia mou alla pou na meinei to malli isio me ton mikro...

i kommwtria mou exei kanei ekptwsi 50% s ola plirwsa gia mallia k nuxia 7 eurw....

exw alles 2 selides na diavasw tha sunexisw meta ksipnise o mikros k den kathete...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?

Χριστινάκι μου πολύ χάρηκα με τα νέα του μπεμπάκου!!Και΄όσο για τα κιλά να μην αγχώνεσαι,και γω που πρόσεχα στην εγκυμοσύνη,μετά ξεφυγα με τα γλυκά και τώρα κάνω αποτοξίνωση, όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι!18 θα κάνεις την β επιπέδου?

Νάνσυ μου, πολύ ωραία είναι αυτή η Μίνυ που λές.Την έχω δει στη διαφήμιση και την έχω ερωτευτεί :lol: Αν ήταν το μπισκοτάκι μεγαλύτερο,θα της την έπαιρνα σίγουρα!

Ναταλάκι ανανέώθηκες, ε?Και πολύ καλέςτιμές αυτό το κομμωτήριο.Ακόμα και 50%να μην σου έκανε, πάλι φτηνό είναι!

Και γω πρέπει να βάψω τα μαλλιά μου όταν πάω στο Μύτικα.Η εργασία καλά παει αλλά πάλι μέχρι τελευταία στιγμή με αυτή θα παλεύω.Θα τα πούμε και μετά, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονα μου υπεροχο το μπεμπακ σου!Παντα χαμογελα να εχει

Ελενα ευχαριστω για την συναστρια,δεν θυμαμαι αμα σου ειχα πει.Με τα μαλλια το ιδιο και εγω αλλα εχω και θεμα με τοξεμπλεγμα,κατι που δεν ειχα ποτε,τωρα γινονται μια μαζα και γω εχω πολυ μαλλι,ψιλοαφρικανικο σγουρο αλλα τετοιο πραγμα δεν μου χει ξαναγινει.

Σταυρουλα μου πας για δευτερο μπεμπακι γλυκια μου!!!Αφου το θες γρηγορα θα ρθει.Με τις ευχες μου γλυκια μου.Εμενα δεν περναει καν απτο μυαλο μου,ισως μετα απο 2-3χρονια,ισως με αλλον αντρα 8-)

Μπραβο βρε χριστινα που ναι ολα καλα,θυμαμαι κ γω ανυπομονουσα για την β επιπεδου

αυτο με το σουπερ το χω κ γω,νιωθω οτι παω στα μπουζουκια,αλλα κοριτσια κανονισα με μι φιλη παρασκευη να βγουμε μονεσ μας για ποτακι,διχως αντρες

ξυπνησε η μπουμπου...επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Den prolabainw na grapsw kai polla giati oute kan exw mageirepsei! Kai mou plakwse prwi prwi mia theia kai mou ti spaei giati auti den pernei pote thl apla erxetai opote tis karfwsei kai kathete me tis wres kai sou leei kiolas ftiakse mou enan elliniko!

Mou xei spasei ta neura...afou auti einai h aitia kai mou leei sunexeia o antras mou na aposundesei to koudouni mexri na fugei (menei sto ekswteriko kai erxetai 3-4 mines to xrono) outws h allws oloi oi alloi panta pernoun thl gia na erthoun opote den xreiazomaste koudouni....mas exei priksei, o antras mou ti leei Alien...diladi eksogiini.

Simera prosthesa mpanana sto frouto prwti mera kai den efage para 2-3 koutalitses kai olo mou kanei oti tha to bgalei...genika den einai polu eukoli oute me to rizaleuro oute me to frouto...lete na mou einai kakofagi?

Oti thumamai sxoliazw...Nansouita o gios sou egine terastios!!!!! H Ebelina einai sxedon 6 minwn kai den prepei na exei perasei ta 7 kila! Gia bale kai kamia nea fwto ta didima!

Xristinaki mia xara ta nea sou! Sidiro egw eperna misi me mia wra prin to fagito kai asbestio 1 wra meta to fagito kai to idio to apogeuma.

Bibi mallon epidi exoume polu malli eixame tosi polu trixeptwsi...gia emena einai polu aisthiti h diafora diladi mou efuge polu malli.

O kotsos den einai oute gia deigma se sigkrisi me ton palio.

Maximaki me ton mikro tha tairiazeis esu pio polu...tairiazeis kai me ton antra sou alla eiste kai oi duo dunamika zwdia, kai thelei kai o parthenos tin prosoxi apo tis allous alla kai oi lewn opote den kserw ekei an tha menete kai oi 2 euxaristimenoi! Exete kai oi duo kollima me malli! Sunithws oi parthenoun kanoun diafora trela peiramata me ta mallia tous alla ta theloun kai stin trixa...

oi Parthenoi opws exw ksanapoi einai to anthrwpino mikroskopio, ta pernane ola kai olous apo mikrosopio...oi leontes einai pio epipoleoi, pernoun apofaseis xwris na to skeftoun polu, einai parormitikoi, oksithimoi, alla kai polu kalokardoi! Auta! :)

Paw na mageirepsw tipota prin erthei o suzuks!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια μανουλομανιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυ :D .

Εχθες ξυπνησα και ειδα χιονακι!!!!! ΝΑι ναι το ειχε στρωσει κιολας λιγακι και ηταν πολυ ομορφα. Μυρισε Χριστουγεννα. Αλλα μετα εβρεξε, μετα εβγαλε ηλιο και ενα τεραστιο ουρανιο τοξο που η μια του ακρη ηταν ουτε 100 μετρα κατω απο το σπιτι μας (!!!!!!!) και μετα αρχισε παλι να συννεφιαζει...εβγαλα και φωτο. Οταν θα σας βαλω το δεντρο μας θα βαλω να δειτε και το ουρανιο τοξο :)

Εμεις σημερα εχουμε εμβολια. Το ροταριξ και το ινφαριξ χεξα, το απογευμα εχουμε ραντεβου που σημαινει οτι σημερα ΘΑ ΒΓΩ ΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ. Γιουπι :D . Επιτελους θα βγαλω τη φορμα, θα βαψω μουρη, θα φτιαξω μαλλι γιατι ολο και καποιον θα πετυχουμε και δεν θελω να ειμαι σαν την κακομοιρα που γερασε πριν την ωρα της μεσα στο σπιτι κλεισμενη με τα μωρα :shock::shock::shock::shock: . Οταν γυρισουμε θα σας γραψω τα νεα μας.

Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια για τον αντρουλη μου :). Καποιες θα λετε.....μα καλα ειναι δυνατον να εχει τετοιον αντρα και να του φερεται ετσι? Ειπαμε οι Κριοι ειμαστε αναποδα πλασματα και βαριομαστε ευκολα. Εμενα ρε κοριτσια δεν μου αρεσουν τα ρομαντζα. Εγω θελω τον αντρα να με βαζει κατω και να λεω τον δεσποτη Παναγιωτη!!!!!!!!!!

*********************************************************************************************************************************Ξεκιναω ως συνηθως να σχολιαζω (η ωρα ειναι 12.00) με τη σειρα .....

Τελικα Μαρουκι τον ξελογιασες τον Αντρικο???????

Χαλασε η κουμπαρια? Κριμα.... εχετε καποια εναλλακτικη προταση? Εγω στη θεση σου απο το να κανω κουμπαρω καποιον απο αναγκη και μονο και να μην εχω μετα επαφες, θα προτεινα σε καποιο συγγενικο προσωπο να μας παντρεψει και μα βαφτισει το μωρο με τον οποιο εχουμε καλες σχεσεις. Αδερφια ή ξαδερφια ας πουμε. Σκεψου το ;);););)

Πηγες βεροια? Ζηλευωωωωωω. Μυρισες λιγακι πατριδα :) . Καλα εκανες ;)

Εγω μονο την μικρη ειδα σε φωτο, εσενα πουθενα!!

Ο Αντρεας ειχε ξαναπαντρευτει???? Δεν το ηξερα. Δεν εχει παιδια απο τους προηγουμενους γαμους?

Αρια μου σ' ευχαριστω για την ψηφο εμπιστοσυνης στο προσωπο του στρατηγουλη!!!!! ΠΡεπει να αλλαξω σταση γιατι καποια μερα θα παψει η εκεχειρια και θα ερθει ο στρατηγος με αγριες διαθεσεις να εισβαλλει στην απαγορευμενη ζωνη και θα εχει και δικιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: . Η ακομα χειροτερα θα αποκτησει βλεψεις για νεα εδαφη χαχαχαχχαχαχχχαχαχχαχχα.

Βρε δεν πηγα εγω βεροια, η μαρια πηγε!!!!

Ελενακο διαβασα...εχεις δικιο σε πολλα απ' οσα λες, εισαι ταλεντο τελικα!!!!

Α ηθελα να σου πω και κατι αλλο. Η κουμπαρα μου εχει μια μπεμπουλα που ειναι τωρα 7μιση μηνων. Ειναι γενικα κακοφαγη, δεν τρωει πολυ απο την αρχη που γεννηθηκε (3.400). Στην αρχη δεν ετρωγε καθολου τα φρουτα και της εδινε φρουτοκρεμα σκονη που της αρεζε...μετα σιγα σιγα αρχισε να δινει εκει μεσα φρουτα και ετσι εκοψε τη σκονη και δινει μονο φρουτα πλεον. Ρωτα τη γιατρο μηπως κανεις το ιδιο μεχρι να συνηθισει τα φραουτα αν θελεις.

Για την τριχοπτωση εχω ακουσει οτι βοηθαει πολυ το πρασινο σαπουνι.

Ελενακο νομιζω οτι το ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ αποκτα νοημα στην δικη μου περιπτωση!!! Εσυ παλι ολο και καποιον εχεις...... :)

ΤΕλικα ο ωροσκοπος τι ρολο παιζει?????

Νανσουιτα δεν το βρηκα το προγραμμα....... κατεβατα γραφω γιατι πλεον μπαινω στην καλυτερη περιπτωση μια φορα τη μερα και μεχρι να σας σχολιασω ολες γραφω πολλα.

ΚΑι εσεις ξεμεινατε απο κουμπαρους? Εσεις εχετε εναλλακτικη? Τι σκεφτεσαι να κανεις? Εσυ εχεις και 2 μωρακια........ζορι!

Ο μπεμπης ειναι μπουλουκος και η μπεμπα μινιον βλεπω!!! Ο γιατρος σου εδωσε διαφορετικες οδηγιες οσον αφορα την διατροφη τους? Στο υψος ειναι ιδια?

Χριστινακι και του χρονου με υγεια, αρχισες το στολισμα διαβαζω...αντε του χρονου θα εχετε το πιο ομορφο στολιδακι στο σπιτι σας, τον μπεμπακο ;). Θα διαβασω παρακατω τα νεα του γιατρουλη, ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι τελεια!!!!

Αν δεν εχει κοσμο το αλλο ποστακι να μπαινεις εδω να τα λεμε καθημερινα. Οπως βλεπεις εχει πολυ πραγμα εδω για σχολια!!!!!

Διαβαζω παρακατω.....ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΣΟΥΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡ ο μπεμπακος, μπραβο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ολα καλα θα ειναι και στις 18 μικρουλα μου :).

Εγω δεν πηρα ποτε σιδηρο και δεν ξερω να σου πω...Τα απ έξω βασικα τα φοβουνται οι γιατροι μηπως και δεν ειναι καλα ψημενα ή πλυμενα και μην παθουμε καμια δηλητηριαση. Τα γλυκα επιτρεπονται με μετρο, εκτος αν υπαρχει διαβητης....

Περιμενουμε φωτοκοιλιτσα!

Ελενακι λες οτι οι Υδροχοοι ειναι δυσκολοι..... ο δικος μου μαλλοβ πηρε απο τον ωροσκοπο (ζυγος)! Ειναι πολυ βολικος ο γλυκος μου....

Ολα καλα με τη μπεμπουλα? τι ειπε ο γιατρος?

Δεν πειραζει για την αναβολη, καθε εμποδιο για καλο λεω εγω. Η πεθερα βεβαια ειναι παραλογη αλλα τι να πεις?????? Αρκει που σε καταλαβαινει ο αντρας σου και εχει μεγαλη σημασια αυτο.

Σταυρουκο ειναι καλυτερα ο κουκλος? Μπραβο αντε να γινει περδικι το πουλακι μου.

Πολυ ομορφο και το δικο σας το δεντρο, το δικο μου ειναι μια σταλια, ολες εχετε τεραστια!!!!!!

Αν ρωτας για το δικο μου το δεντρο ακομη δεν εβαλα βρε....θα βαλω ομως να το θαυμασετε (αν το διακρινετε χαχαχχαχχαχαχαχ) !!!!

Βλεπω το πηρες ζεστα τι θεμα 2ου μωρου ε? Αντε με το καλο και με την πρωτη ;););););)

Και εγω θα του την ελεγα του αντρα μου :evil::evil::evil::evil:

Λιουμπακι.........εισαι φωτια!!! Σε φανταζομαι με σεξυ στολη Αη Βασιλη :shock::shock::shock::shock: Θα τον χαζεψεις τον αντρα σου. Αυτα του κανεις και τον εχεις τρελανει τον ανθρωπο :lol::lol:

Εγω γιαουρτακι ξεκινησα νομιζω πολυ αργοτερα στον πργκιπα...σαν νωρις μου φαινεται.

Εγω εννοω την επαφη γιατι οπως ειπα ηταν η μονη μερα χωρις σκουφακι!!!!

Οντως αρχισες να μου μοιαζεις, αντε να σου μοιασω και εγω στην λυσσα για σεξ :lol::lol::lol:

Τονινο βλεπω τον Ανασταση και λεω...δεν ειναι δυνατον αυτο το μωρακι να ταλαιπωρει τοσο πολυ τη μανουλα του......Γιαβρι μου εισαι γλυκας :D:D:D:D:D

Ναταλικι εγω θα ελεγα ναι στο ταμπλετ!!!!!!! Θα το επαιρνα και στο κρεββατι μαζι μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυ φτηνη η κομμωτρια!!!!!

Ουφ τελειωσα. Ειναι 1 η ωρα, καλα πηγαμε ;););)

Ερωτηση.....ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΦΕΤΕ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΤΙ ΒΑΦΗ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?

Ποση ωρα μετα θηλαζετε? Επιτρεπεται ή κανετε μονο ανταυγειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k pali egw mafeireuw fasolada k epitelous sas diavasa....

elena ekana gkafa min me vriseis o antras mou einia aigokeros den kserw pws mou irthe k egrapsa leon parasirthika apo auta pou diavaza mallon... sori.....

xristinaki ti kala o mpempis megalwnei stin koilitsa min skeftesai ta kila mia xara eisai egw eixa valei 20

to sidiro misi wra prin to fagito to eperna prwi vradi....

tony mou o anastasis trela ma ti xamogelo einai auto...

maraki kala ekanes k piges beroia eida fwto teleies....

liaki k egw kserw oti to giaourti einai konta sto xrono kala me tin stoli prospathw na sas fantastw emena persi mou eixe parei eswrouxa ai vasili me fantazesai k me tin koiloumpa pws imoun.... :lol::lol:

oti nanai einia oi giatroi ontws opws theloun ta lene....

nansy einai polu mpoulis telika o mikros.... k emas pernate... k eseis xwris nonous telika

k emeas mas vlepw xwris koumparo an k skefete o natras mou na proteinoume k se enan akoma k na ta kanoun mazi....

ari na vgeis na kseskaseis egw to exw laxtarisei

nai i komwtria kales times exei alla genika edw toso einia oi times panw katw....

katerinaki ti wraia pou xionise k egw thelw alla pou na dw edw xioni... theloume fwto k egw mikro dentraki exw...

den thimamai alla paw na taisw ton mikro prin me faei

elena den tis arese i mpanana emena ta trwei me tin mpanana kalutera....

vre koritsia min gelasete pws metrate poso trwne? k pou to ftiaxnete sto mplenter to frouto?

aa k kati akoma to frouto kserete pws vgainei apo ta rouxa tou mwrou?

makia se oles k aggalitsa....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Έλενα εσένα ήρθε και μια φίλη σου σπίτι εγώ δεν βλέπω άνθρωπο όλη μέρα. Ευτυχώς μόλις έμαθα ότι τελικά θα έρθει η μητέρα μου να μείνει σήμερα και θα φύγει αύριο. Ανυπομονώ.

Σου βάζω και εδώ το λινκ για το φίλτρο που πήρα. http://www.waterwaves.gr/index.php?targ ... t_id=30159

Καλά της είπες της πεθεράς. Τρελή βόλτα το σούπερ μαρκετ. Εδώ την Κυριακή είχε παραγγείλει φαγητό από μία ταβέρνα ο καλός μου για να πάει να το πάρει και πήγα κι εγώ μαζί του για να κάνω βόλτα. Μην σας πω ότι αισθάνομαι χειρότερα απ'όταν περίμενα να σαραντίσω γιατί έχουμε και τις αρρώστιες. Από χτες ξεκίνησε να με πονάει και το ισχίο μου.

Αυτό που έγραψες στο skype ότι τώρα με τις τροφές είναι πιο δύσκολο ακόμα έχεις αποοοολυτο δίκιο. Δεν την παλεύω. Τώρα πριν από λίγο ετοίμασα την φρουτόκρεμα και την έφαγα μόνη μου γιατί ο κύριος κοιμήθηκε με το που την τελείωσα :evil::evil: . Τώρα μόλις ξυπνήσει θα πρέπει να την ξαναφτιάξω άντε πλύνε σκεύη καθάριζε πάλι τα φρούτα κλπ κλπ.

Νάνσυ αυτό υποψιάζομαι κι εγώ ότι φταίει η μάρκα αλλά ρώτησα την κουμπάρα μου που έπαιρνε το ίδιο και μου είπε ότι δεν το πάθαινε αυτό. Κάτι κάνω λάθος μάλλον. :roll: Εδώ φτιάχνω ολόκληρο cheesecake και κόλλησα σε μία κρέμα ρυζάλευρο. :lol::lol: Είμαι στο τσακ να πάρω της fresilac κι ας έχει γάλα μέσα. Μου την έχει δώσει αυτό το ρυζάλευρο. Για πες περισσότερα για το παιχνίδι που μπαίνει στην κούνια και το χτυπάνε με τα πόδια τους. Με ενδιαφέρει.

Άρι έχεις απόλυτο δίκιο. Με τίποτα δεν είμαστε ικανοποιημένοι γιατί όλοι οι άνθρωποι έχουν όρια και όλα τα θέλω μας δεν είναι μόνο ευχάριστα αλλά έχουν και δυσκολίες. Εγώ χτες είχα μπαφιάσει και ειδικά το βράδυ είχε τρελή γκρίνια και με δάγκωνε (ο κακομοίρης υποφέρει :cry: ) και τελικά του έβαλα τζελ και μετά από ένα εικοσάλεπτο κοιμήθηκε. Μεσα στην νύχτα ξυπνούσε κλασσικά με κλάμα ευτυχώς όχι κάθε μία ώρα αλλά κάθε 2-3 ώρες. Το πρωι όμως που ξύπνησε και είδα και πάλι το χαμόγελό του ξεκίνησε πάλι η μέρα μου χαρούμενα. Σήμερα έχει και ήλιο οπότε η διάθεση αλλάζει.

Χριστινάκι τέλειος ο μπέμπης. Μπράβο. Για το σίδηρο ξέρω ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον 2 ώρες νηστική και καλό είναι μαζί με το σίδηρο να πίνεις και μία πορτοκαλάδα (φυσικό χυμο). Επίσης, μου είπε ο γιατρός τα γαλακτοκομικά μετά από 2 ώρες αφότου έχεις πάρει το σίδηρο μπορείς να τα καταναλώσεις και τα υπόλοιπα μετά από 1 ώρα.

Μαράκι χαχαχαααααα τέλεια η φωτογραφία με την οδηγό-νταλικιέρη :lol:

Ωραίο και το μαλλί δεν φαίνεται πολύ σκούρο.

Ναταλία μεγειά την ανανέωση. Ζηλεύωω. Κι εγώ αναρωτιέμαι πως βγαίνει το φρούτο. Μάλλον με πολύ κόπο και ενισχυτικό. :lol: Εγώ έχω ένα φορμάκι που το έχω πλύνει 3 φορές στους 60 και η σκατίλα ακόμα να φύγει.

Κατερινάκι αχχχ τι τέλεια εικόνα.

Τελικά δεν με θέλει σήμερα. Ο μικρός έμεινε χωρίς φρουτοκρεμα σήμερα. Δίαιτα. Την 1η φορά κοιμήθηκε που σας είπα και την 2η που την έφτιαξα και λέω επιτέλους θα φάμε ήρθε ο παιδίατρος για να τον δει. :evil::evil:

Οπότε την πέταξα και την 2η. Πολύ ταλαιπωρία το φαγητό είναι σαν να μαγειρεύεις 100 φορές τη μέρα. :evil:

Ο παιδίατρος είπε για τον βήχα να μην δώσω τίποτα θα περάσει. Δεν έχει ακροαστικά αλλά μπορεί να κρατήσει ακόμα μία εβδομάδα. Επίσης, μου είπε να μην έρθει καθόλου σε επαφή με τα πεθερικά μου που είναι και αυτοί άρρωστοι γιατί μπορεί να ξανακολήσει. :cry:

Αυτά από μένα περιμένω την μανούλα μου πως και πως γιατί ο μπέμπης σήμερα έχει τρελή γκρίνια. Μάλλον έτσι θα είναι από δω και πέρα με τα δόντια. Δεν θα το αντέξω. Πάνω που είχαμε στρώσει :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mou me to kalo na erthei i manoula na ksekourasteis ligo emena mou aresei i froutokrema k to frouto pou menei to trww egw mpas k faw k kana frouto giati alliws den trww...

me to kalo na erthei k to deutero mwraki tha einai pio eukola ta pragmata....

makari na perasei me ta dontia grigora polu zori exei...

me to rizaleuro den kserw den trwme emeis akoma to savato tha arxisw...

nene mou den peirazei pou allazete imerominia alla sugmwmi den katalava omws ti egine me tin pethera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια, διαβάζω για το φαγητό που λέτε και αγχώνομαι.Εγω γιατί στο χαζό μου μυαλό, νόμιζα ότι όταν μπουν τα φαγητά, όλα θα είναι πιο εύκολα? :? Μάλλον έχω στο μυαλό μου πιο μεγάλα μωρα :? Θα το περάσουμε κι αυτό...και τα δόντια...να δώ ποτε θα δούμε ξαστερια :lol::lol:

Σταυρούλα καλως να δεχτείς τη μαμά σου!

Κατερινάκι, τη Μαρία εννοούσα ότι πήγε Βέροια αλλά επειδή έχω συνδυάσει εσένα με Βέροια, έγραψα το όνομα σου :?

Ξέρω ξέρω απο Κριούς,Κριός είμαι, και γω συνήθως άντρες που ήταν "σκληρούς" προτιμούσα αλλά επειδή έφαγα τις κρυάδες μου, είπα να παντρευτώ κάτι πιο "light" :lol: Περιμένουμε νέα απο παιδίατρο, η νεραιδούλα είναι και συνομηλική μας.

Εγω θα πάω για ένα καφεδάκι σήμερα το μεσημέρι αλλά μάλλον θα πάρω και τη μπέμπα μαζί και αύριο έχω τρελλή έξοδο,θα πάω στο γυναικολογο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim :lol::lol::lol: mipws mperdepses ton antra sou me allon ?? ;)

Oi aigokairoi einai to zwdio tis logikis...kai nai tairiazeis polu me aigokairo tote!

Einai prosarmostikoi, einai kai tou eksw alla mporoun aneta na ginoun kai tou spitiou...

sunithws einai polu entaksei stis upoxrewseis tous...fobountai na meinoun monoi...an boleutoun kapou menoun ekei xwris na to polupsaxnoun....

twra ti na pw apo auta pou mas exeis pei den kserw an tairiazei sto profil tou antra sou h perigrafi mou...

Stauro thanks gia to site....tha dw kamia bdomada akoma me frouto an sunexizei etsi tha rwtisw kai tin paidiatro...kali idea auto pou eipes me ti froutokrema...

Stauroula kai egw exw ti frezilac kai mou kanei kai mena grompalakia, oxi polla, alla apla pernw allo ena koutalakia kai ta liwnw an exei tetoia...

Ante wraia pou tha erthei h manoula sou!

Ari einai pio duskolo gia emas pou thilazame giati o thilasmos einai polu aplos kai eukolos se sxesi me ola ta alla...oute apostirwname oute plename oute zestainame oute tipota! Twra gia na ftiakseis mia krema ante katharise to frouto, na einai kathara ta mpolakia ta koutalakia to mplenter kai einai olokliri istoria!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena tairiazei einai tis logikis k isuxos to eksw tou aresei alla tou aresei k polu to spiti... twra to ama fovate na meinei monos tou den kserw...

o prwin mou itan leon....

ase to frouto olokliri istoria einai...

ari kalo kafedaki...k egw lew na paw kamia volta to vradi... na doume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω για το μαλλι!!!!!!!κρυβει χρονια νανσυ? :lol::lol: μου φαινεται ολο καστανα θα τα κανω!! :lol: εντωμεταξυ ανοιξαν πολυ..πιο σκουρα ηταν!!ναι κοπηκα κ καλα μαλιστα στο δαχτυλο..ραμματα ηθελε αλλα δεν πηγα.μπηκε μεσα η μυτη του μαχαιριου κ εκοψε σχεδον ενα μισο ποντο κομματι φετα βαθος περιπου..φρικαρα μολις ειδα ποσο ηταν..δεν σταματουσε το αιμα μεχρι που εβαλα γαζα 1 κιλο κ μετα απο 2 ωρες το ξανααλλαξα γιατι απο ασπρο εγινε κοκκινη η γαζα..σημερα το εβγαλα τελειως αλλα φαινετι πολυ ασχημο..ευχομαι να κολλησει καλα κ να μην φαινεται ετσι!

οσο για τους κουμπαρους πολυ στεναχωριεμαι,ηθελα να ειναι καποιος που θα καναμε παρεα η εχουμε πολυ καλες σχεσεις!κριμα που ειστε μακρια να γινομασταν μεταξυ μας!! ;)

κατερινα χιονισε ε?τελεια ειναι εκει!!η λιμνη κ γυρω γυρω χιονι!!!με το καλο το απογευμα στον γιατρουλη!

σταυρουλα 2 φορες φρουτο κ δεν το εφαγε?οντως σπασιμο να ετοιμαζεις τα μωρουδιακα φαγητα..πολλα πραματα λερωνουμε!!!

χριστινα πολυ χαρηκα που ειναι καλα ο μπεμπουλης κ εσυ φυσικα!!!να χαιρεσαι τον αντρα σου!!πολυχρονος κ του χρονου τετοια μερα θα τα γιορταζετε μαζι με τον τζουνιορ!!!!για το σιδιρο κ εγω το επαιρνα μιση ωρα πριν το φαι κ μετα απο 2 ωρες γαλακτοκομικα..το γαλα ρουφαει το 80 τις 100 του σιδιρου..αλλα τους τελευταιους μηνες οπως να ναι το επαιρνα.. :)

αρη μια μπραβο για την εργασια..οταν εχεις ησυχια μπορεις να κανεις πολλα πραματα!!κ το σαββατο βγητε!!μη βαρεθεις!θα αλλαξεις παραστασεις εστω κ με τον αντρα σου!!καλο καφε σημεραα!!!

αντωνια οποτε μπορεσεις κλεισε..κριμα ρε μ@@@ο εισαι μακρια..λες να ερθω να σε παρω κ να περνουσε ο αντρας σου μετα την δουλεια να σε παρει?να το κανονιζαμε τετοια ωρα που να βολευει να ερθει..

ναταλια παρτε το ταμπλετ!!!κ ετσι παλι στο λαπτοπ ειναι.. :lol: εγω παω στο σταθερο υπολογιστη οταν ειναι εδω ο ανδρεας γιατι παιρνει το λαπτοπ..ο σταθερος πολυ κολλαει κ μονο για να γραφεις ειναι εκει..οχι να παιξεις..μεγεια το μαλλι!!!! :)

εγω παιρνω την νουτριτσια τωρα κ δεν μου εκανε σβολους..με το ματι τα κανω..δεν μετραω..βαζω νερο στο μπωλ κ μετα συμπληρωνω οση σκονη θελει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλες??

Ολες καλυτερα??

Οχι ε?? :D

Χριστινακι μπραβο ο μπεμπουλης σας!!!Ζωηρος!!!Μοιαζει του μπαμπα??

Γιορταζει σημερα δηλαδη ο αντρας σου,να τον χαιρεσαι!!!Το δωρο του το εχεις ηδη μεσα σου!Ποτε εχεις ΠΗΤ??

Το Χριστινιω το κρητικακη μας που ειναι??Εχεις ακομα τα κατω σου ξανθουλα μου???Κι εμεις!!Ελα να ενωσουμε τις μελαγχολιες μας!!

Πηγα χτες τζαμπο,χαμος γινοταν!Γεματο το παρκινγκ.Πηρα του μικρου τα σερβιτσια του :lol: ,πηρα εξτρα στολιδακια για το δεντρο,αποφασισα να το κανω λατερνα απο μινιμαλ!! :lol: Και πηρα και τη στολη αι βασιλη για τ ον αντρα!Για μενα ειχα παρει πολυ ''μινιμαλ'' :D αγοβασιλιατικα εσωρουχα!!!Θα γελασουμε!ΧΟΟΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!

Ο Στραταρας χτες κοιμηθηκε στην κουνια του,ολη νυχτα!Ξυπνησε καποιες φορες αλλατα καταφεραμε!

Αλλα εγω καταφερα να κοιμηθω στις 6 απο υπερενταση,ειχα τα νευρα μου με τον συζυγο. :evil:

Εχετε γραψει πολλα!Δεν προλαβαινω,παω να ετοιμασω φαι!

φΙΛΟΥΡΕς ΣΕ ΟΛΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...