Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

kalimera koritsia mou k kalo mina xaroumenes giortes na exoume....

kokona den to iksera oti exei k sto lagkada thelw na paw fetos kanan k kati diaforetiko stin aristotelous to eida me to autokinito pou perasame k fenete wraio....

katerinaki min skeftesai teteia sagapaei polu o antras sou eimai sigouri....

bikaki k egw fovamai ta vradia moni mou na menw alla twra me ton mikro an kamia fora leipei epeidi eimai ptwma pefto k koimamai...

liaki pws eisai?

maraki ksexasa na se pw emena rwtise o antras mou stin ekklisia ton papa gai gamovaftisi k ton eipe entaksei mporei na ginei ton eipe k gia tin egkuklio ama sou eipe entaksei den nomizw na sto allaksei...

pws pige to trapezi?

staurouko kaneis melomakarwna gia steile suntagi mpas k me piasei oreksi na kanw k egw...

ari na xairesai ton pethero sou gia xthes...

kikitsa,aleka,beboula,elena,nene,katerinaki,lil,mariagiwrgos,tsevoula,afroditoula,anthi nansu pou eiste oles sas stelnw polla makia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια

καλο μηνα να εχουμε!περναει ο καιρος..πρεπει να παμε να παρουμε κ τα δωρα για τα χριστουγεννα γιατι δεν αντεχω τον χαμο που γινεται στα μαγαζια κ ειδικα στα τζαμπο τις τελευταιες μερες..

κοριτσια καθε βραδυ κολαω με το πλεξιμο απο την μια νευριαζω κ απο την αλλη τρωω κολλημα..βλεπω να φτιαχνω κασκολ σε κανενα χρονο γιατι για κατι παραπανω δεν με κοβω :lol::lol::lol: ολο το χαλαω :lol::lol:

τι βροχη ειναι αυτη;;

βικακι οχι!!!θα βρεθουμε κ θα μου το δωσεις!!αλλιως χαιρετισματα!!δε θα σε ξαναδω ποτε.. :roll::roll: δεν βλεπεις ολο εξοδους ειμαστε..ρε γαμωτο κ ηθελα να κανω μια τσαρκα με το μαρσιπο στη βροχη :lol::lol::lol::lol:

πρεπει να παρατησω το πλεξιμο γιατι δεν με βλεπω να κανω τιποτα στα γενεθλια :lol::lol::lol: με βλεπω να ντυνομαι κ να το παιρνω μαζι μου!! :lol::lol: πρεπει να τελειωσω με τα δωρακια οταν λειπει η σαντυ γιατι εαν τα δει την βαψαμε!!κ δεν ξερω τι επαθε εκει που ηθελε να ταν ολη μερα θεια κ γιαγια δεν το κουναει ρουπι απο το σπιτι!!μου πηρε κ το κουβαρι με το μαλλι κ τυλιχτηκε ολη!!!παει το μαλλακι μου!! :lol::lol:

εγω δεν καταλαβαινω απο ωορρηξια γιατι παντα ειχα υγρα σχεδον ολο το μηνα!λετε για αυτο να επιασα διδυμα :lol::lol:

μου ελεγε η ιωαννα για μια που εχει 5παιδια κ γελαγα αλλα της κανω μη γελαω γιατι ετσι κ γινει τιποτα δεν το χω κ πολυ να παω κατευθειαν στο 5 :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι ρωτα τον αντρα σου πια μερα μπορειτε απογευμα να παμε παιδοτοπο για καφε να το πω κ εγω για να κανονιστει να υπολογιζεις ομως κατα τις 7 κ παμε σε αυτον εδω κοντα μας για να παμε με τα ποδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα!Αντε πλησιαζουμε α Χριστουγεννα!

θυμαμαι περυσι που ονειρευομουνα πως θα ειναι τα "Χριστουγεννα οταν χω γεννησε... και να που ηρθαν! :D

Χτες ανοιξα το κομπιουτερ και δεν προλαβα να ασχοληθω καθολου

Βικακι και γω φοβαμαι την νυχτα μονη μου.Ο δικος μου φευγει 5 το πρωι και αν τον καταλαβω και ξυπνησω δεν ξανακοιμαμαι,μικρη δεν ειχα τετοια προβληματα :?

Και το δικο μου το νινι αυτες τις μερες ειναι μες στην ανησυχια στον υπνο,σηκωνομαι καμια 20αρια φορεσ για να της βαζω την πιπιλα,δε ξερω τι της φταιει,πτωμα ειμαι

Κατερινακι θα προσπαθησω να θυμηθω να βαλω φωτο τα δεντρακια μας γιατι εχω και ενα θεμα με την μνημη τωρα τελευταια

Αριαδνη ευχομαι να περασεις τελεια στην Πατρα

Τα λεμε παλι σε λιγο,παω να κανω καμια δουλεια. :evil: σΑς φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ!!!!

ΝΕΝΕ ΒΕΡΕΣ ΕΧΩ Κ ΝΥΦΙΚΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΕΤΟΙΟ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ!!!! ΕΚΕΙ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙς ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ...ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ....ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 250 ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ!!!! ΑΣΤΑ ΣΥΓΧΥΖΟΜΑΙ!!!

ΝΤΕΛΦΙΝ ΤΕΛΕΙΟ ΝΥΦΙΚΟ..ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΓΡΑΜΜΗ.....!!! ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΙΟΥΛΙΟ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ???

ΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΑΜΟΣ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΖΙ?????????? ΓΙΑΤΙ....??? ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...Α ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΑΜΟ!!! ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΤΗ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ1!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΠΟΠΑΙΡΝΩ Κ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΑΣΧΗΜΑ ΑΝΕΥ ΟΓΩ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑΣ...Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΑ...ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΣΥΒΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΜΟΥ ΑΝΑΒΕΙ ΕΝΑ ΛΑΑΜΠΑΚΙ :idea: ΣΤΟ Ν ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΚΩΛΟΣ...!!!!

ΛΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΛΥΔΙΑ Ε ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΗ ΧΑΣΩ ΤΟ ΓΑΜΡΟ!!!!

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ....

Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΛΑΙΕΙ!!!!

ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΑ ΓΑΛΑ ΑΝΤΙ ΤΟ FRISOLAC ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΟ HUMANA ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΥΤΣ!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete? Simera edw sunnefies...h nuxta mas itan metria...

Sas euxaristw oles gia ta kala sas logia!

Pasxalitsaki tha apantisw proswpika mono se sena giati anaferes to ponemeno thema, to malli!

To malli stis fwtos fainetai ok giati twra pleon molis kanw mpanio to fusaw me to mpistolaki kai to fountwnw...an to afisw h to isxiwsw einai polu flat giati exei meinei polu ligo...twra etsi fountwmeno mporei na einai ligo trelo alla fainetai san na exw malli!! :lol: Fantasou omws oti kai pali ta kontina mou atoma akoma kai me auto to fountwto malli katalabainoun tin araiwsi!! An to ekana auto prin me to kanoniko mou malli den tha fainotan katholou proswpo me toso malli pou eixa!!

Bikaki kai sena se talaipwrei h mpempoula? Koritsia egw exw katalabei oti ta mpempakia mas einai mia etsi kai mia alliws, kai ta "kala" kanoun xalia nuxtes kai to antistrofo...mallon tha prepei na kanoume upomoni na megalwsoun ligo, ws tote tha exoume kai tis kales nuxtes kai tis aupnes!!

Ti wraia gia esas pou exete xwrio tou Ai Basili konta sas!

Mariagiwrgos, pipila den pairnei h mikri?? Oso gia to gamo, emeis edw sunithws den exoume tetoio thema giati panta bgainoun ta lefta apo ta dwra...den bazoun dwro xrimatiko ekei?? Gia thumise mou pou meneis?? H exete alla ethima?? Emeis as poume apo ta dwra bgalame ta diplasia ap'oti mas kostise ooooolos o gamos, otan lew olos ennow kai ta xtenismata kai ta makigiaz kai to koustoumi kai nufiko kai trapezi kai stolismo kai ola! Kai na fantasteis oti to trapezi itan trikouberto, oute ta misa den mporesan na fane kai gia gluka eixa mpoufe glukwn!

Exw ksexasei ti allo ithela na grapsw....to Lilaki exei kairo na mpei...

Simera thelw na paw Jumbo...

Apo fagito ekana xtes gioubetsaki na to trwme olo to SK

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!!καλο μηνα κ καλα χριστουγεννα να εχουμε φετος με τα παιδακια μας!!!!!!!!!!! :):)

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...κ εσεις οτι επιθυμειτε σας ευχομαι!!!χτες περασαμε ωραια!!πολυ κουραση κ πολλα φαγητα..να τα πω?βαριεμαι να γραφω τωρα,γιατι ειμαι σκυμενη κ σας γραφω στα ορθια!!! :D

στο λαγκαδα ναι εχει χωριο του αη βασιλη αλλα περυση δεν ξετρελαθηκα..ειχαμε παει κ στην δραμα περυση αλλα ειχε ΤΟ κρυο κ πολυ λασπη!

καταλαβαινετε ωορεξια? :o πως γινετε ρε κοριτσια?οπως λεει κ η νανσυ συνεχεια εχω υγρα..γι'αυτο επιασα με αντισυλιπτικα? :lol:

το νυφικο δεν αλλαζει κατερινα μου..αυτο ειναι το9 τελειωτικο κ το μονο που αρεσε σε απλο κ κομψο..η αδερφη μου με ρωτησε αν θα μου πει κατι ο παπας για την πλατη!!λετε? :shock: λεω θα αφησω τα μαλλια μου κατω κ ουτε που θα φαινεται,αν κ ο παπας μας ειναι πολυ μοντερνος!!!τσιπουρα πιναμε μαζι!!! :lol:

για το μαλλωμα των ανδρων μας κ εγω κανω κατι τετοιες μ@@@@ιες κ μετα το μετανιωνω!!αλλα μ'αρεσει κιολας γιατι ξεσπαω!!!

εγω δινω το σανιλακ στην μπουμπου κ ειναι πολυ καλα..ουτε προυτσ κ ουτε μπλιαχ!!! :lol: δεν της εδωσα αλλη μαρκα!!

γιθα την γαμοβαφτιση μας το ειπε ο κουμπαρος της αδερφης μου που ειναι δικηγορος κ ειναι μεσα στην εκκλησια..αν το κανει μου ειπε κ τα 2 μαζι θα ειναι παρανομο..κ εγω λεω γιατι γραφει πουθενα την ωρα που θα γινουν?για να δουμε..ευχψομαι να μην αλλαξει κατι γιατι δεν το βλεπω μετα γαμος να γινετε κ θα χαλαστω παρα πολυ!!!!!!!!κ θα χρειαστει αλλο φορεμα να παιρνουμε παλι?αμ δε...θα βγαλω την ουρα απο πισω που εχει κ θα ντυθω κ παλι νυφη!!!! :lol::lol::lol::lol:

ξυπνησε η μπουμπου..ερχομαι σε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroydia,

Ti epatha re koritsia???apo thn hmera pou sas eipa oti epiase h mpampoula vyzi,exw 38 pureto....To periergo einai oti den exw tipota allo oute vhxa oute ponaw kapou allou,mono rigos kai pyreto.Den mporei na einai iwsh giati den bgainw katholou apo to spiti kai den erxetai kai kanenas sto spiti,mono o antras mou pou kai aytos sth douleia den synanastefetai me kosmo....Krywma me tipota na einai giati opws sas eipa eimai sto spiti synexeia epeidh prepei na prosexw th mpempoula meta apo thn epemvash....Mhpws einai psyxoswmatiko???apo thn koyrash kai th stenoxwria lown twn prohgoymwn hmerwn????

H mpempoyla kala einai den vazei kwlo olh thn hmera olo paixnidia thelei kai na ths milas,exw ena vivliaraki pou egrafa ta ml pou epine kai h skatoula to kratouse,to idio kai me to thlekontrol kai patoyse koumpia...

Maraki mou mono esy tha mporouses na mpeis se ayto to nyfiko,eisai polu adynath kai tha sou paei,emena omws mou arese perissotero ena pou eixes deijei th prohgoumenh fora.Poies veres dialekses????

Ki egw ekleisa sth Palaiopnagia sth Kantza 19 maiou 12.30 to prwi(gamo kai vvaptish),eprepe na kleisw,ginontai ekei 300 mysthria th sezon......De tha evriska...

Mariagiorgos to trapezi einai allo thema.Kalese sto mysthrio to kosmo kai kane se kleisto kyklo to trapezi,kaneis de tha parekshghthei,h krish sthn Ellada einai h megalyterh olwn twn epoxwn.Emena to trapzei den tha ksepena ta 150 atoma.

Elena mou,dhladh den trwei katholou<den ths aresei ths evelinas tipota????wx tetoia na mou les......pwpwwpw allh piesh tha travhksw pali....

Lil mou kala apotelesmata.Egw me ta tosa den exw kanei eksetaseis apo tote pou gennhsa,exw valei ton eayto mou de deyterh moira .

Pasxalitsaki mou,o antras mou tha deiksei katanohsh,pername dyskola oles ki egw polu polu kleisoura.....Kai den einai kat epiloghn einai anagkastiko.....

Ariadnh moy,megeia to malli.Shmera tha pas sth Patra??me to kalo.....kales voltoules!!!!!!!

Kikitsa tha erthw sta Giannena stis 22 dekemvriou kai tha katsoume toylaxiston ews tis 30 dekembriou opote na synantithoume...Sas eixa pei oti dyo meres protoy kanoume thn epemvash pethane o papous toy antra mou,92 etwn,enos kakou myria epontai.....Ta eixame ola eixame kai ayto.....O petheros mou den to polusyneidhtopihse kai den eixe kai polu xrono na stenoxwrhmenos giati htan strammenh h prosoxh olwn sth mpemoula pou eprepe na dwsoun se mas koyragio. O antras mou den phge sth khdeia,ginotan sta Giannena,opote exoume ta 40 stis 23 dekemvriou.

Tha ksanampw se ligo.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ..ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΕΔΩ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΣΕ ΛΕΦΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΒΝ Κ ΔΕ ΦΤΑΝΟΥΝ Μ Ε ΤΡΑΠΕΖΕΣ Κ ΔΑΝΕΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ....ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ...!!! ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΕΙΝΑΙ Κ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΝΑ ΜΕΡΑ Ή ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΙΜΑ....ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ?// ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΙΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ!!! ΚΑΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤ..!!!!

ΝΕΝΕ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΚΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ....ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 38 ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΩ ΔΕ ΚΑΝΕΙ..ΓΙΑ ΡΩΤΑ Κ ΕΣΥ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλό μήνα.

Εμείς δεν έχουμε ευχάριστα. Κόλλησε ο μικρός μάλλον από μένα. Έχει βήχα και φτερνίζεται. :(:(

Ήρθε ο παιδίατρος και μας είπε ότι είναι λίγο ερεθισμένος ο λαιμός αλλά δεν έχει ακροαστικά και είναι στην αρχή ακόμα. Η που θα του περάσει ή που θα επιδεινωθεί. Αν χειροτερέψει μας είπε να τον ξαναπάρουμε τηλ. Είμαι με 3 ώρες ύπνο. Δεν κοιμόταν καλά είχε ανησυχία. Έκανα και τι μεγαλειώδη βλακεία να του δώσω μήλο το οποίο ήταν πριν στο ψυγείο θα το πάγωσα το καημένο και έχει και πρόβλημα. Τα νεύρα μου :evil::evil: .

Χριστινιό τι ταλαιπωρία στα καλά καθούμενα. Καλά συμαζέματα. Εγώ δεν με βλέπω να στολίζω τελικά έτσι όπως πάμε με τις αρρώστιες.

Έλενα είδα τις φωτογραφίες. Κορμάρα έχεις γίνει κι εσύ. Μόνο εγώ παραμένω χοντρή? Δεν μου κάνουν ακόμα τα ρούχα μου.

Άρι τι ωραία που έκανες τα μαλλάκια σου.

Το αποθήκευσα το site αν και δεν με βλέπω αν ασχολούμαι σύντομα με το θέμα αυτό. Έχω άλλα στο κεφάλι μου και χτες τσακωθήκαμε κιόλας με τον σύζυγο και δεν είμαι και στα πολύ καλά μου. Κι εγώ έπαιρνα παλιά τεστάκια αυτά του φαρμακείου τα οποία είχαν 50 ευρώ και είχαν μόνο 7 μέσα. Λέλα κι εγώ αισθανόμουν την ωορρηξία μου αλλά τώρα δεν την αισθάνομαι μετά την γέννα. Όντως πακέτο να παίρνεις σίδηρο. Εμένα μου είπε ο γιατρός να πάρω resoferon και να πίνω και πορτοκαλάδα ή βιταμίνη c μετά από μία ώρα φαγητό και μετά από 2 ώρες τα γαλακτοκομικά.

Κατερινάκι μεγειά τα πραγματάκια σας. Έχω άλλες 2 σελίδες να διαβάσω αργότερα. Σας φιλώ προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου.

Καλη μηνα να εχουμε, καλες γιορτες να περασουμε με τις οικογενειες μας, υγεια και αγαπη στα σπιτικα μας και καλο ΣΚ.

Σημερα παλι δεν εχω μαγειρεμα, γιουπιιιιιιι. Ο πριγκιπας θα φαει οτι και χθες, δηλαδη κοτοπουλο με αστρακι και ντοματουλα στην κατσαρολα, βαζω και μια πιπερια μεσα και γινεται πεντανοστιμο, παιρνει γευση μιαμ μιαμ μιαμ, και για εμας εκανα μια μακαροναδα με ντοματα και τυρακι για μενα, ο στρατηγος που νηστευει θα την φαει με τονο.

Τον εστειλα κατω να παρει ψωνια και εγω χαλαρωωωωωωνω, μονο ενα πλυντηριο εβαλα και δεν κανω τιποτα, αμαν πια με τις παλιοδουλειες :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σημερα ειναι και η παγκοσμια μερα κατα του ΕΙΤΖ. Αχ κοριτσια τρεμω την ωρα που θα μεγαλωσουν και θα εχουν σεξουαλικες σχεσεις..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Εμεις και μιλαω για τις "γριες" του ποστακιου αν και δεν ειχαμε την σωστη ενημερωση, γιατι στην εποχη μας ηταν ταμπου το ολο θεμα, προσεχαμε βρε κοριτσια και δεν αλλαζαμε συνεχεια γκομενους. Τωρα τα κοριτσακια εχουν λαλησει εντελως, τα αγορια ειναι ακομη πιο μπουνταλαδες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Ευχομαι και ελπιζω να μπορεσω να τους διδαξω με ομορφο τροπο σωστη σεξουαλικη συμπεριφορα με τις απαραιτητες προφυλαξεις.

*********************************************************************************************************************************

Βικουλινι μου σε καταλαβαινω....ειπαμε και εγω οταν ειμαι μονη ολο κατι ακουω, ολο νομιζω οτι γινεται σεισμος (σας εχω πει οτι ειναι ο μεγαλυτερος μου φοβος?????????? ναι ναι ........ :cry::cry::cry::cry: ) και δεν μπορω να ηρεμησω. Η μικρουλα εχει ανησυχια η γλυκια μου και ταλαιπωρει τη μανουλα?

Εισαι καλο κοριτσι και εχεις καλη ψυχουλα ....... ειμαι σιγουρη οτι θα μας φερεις γουρι ;);););)

Τονινο μου εχουν τα μαγαζια που ασχολουνται με υπολογιστες, αλλα ισως το βρουμε και τζαμπα στο ιντερνετ!!!Αν το βρω θα σας δωσω το λινκ ;);)

Ναταλικι πως ειναι ο πωπος του στρατουλη? Εσυ εκλεισες ημερομηνια? Αντε να ραφτω για να κανω θεαματικη εισοδο στους γαμους σας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Νανσουιτα ασε τις βελονες και ξεκουρασου!!!!!!! Δεν βαζεις μυαλο εσυ.... ακομη και 4ο παιδι να κανεις παλι τα ιδια θα κανεις :o:o:o:o

Αχ Μαριαγιωργος.......δεν φτανει που γινομαστε οτι κοροιδευαμε, απο πανω εχουμε και τυψεις...... :cry::cry::cry::cry: Εμενα ακομη δεν κλαιει αν την βγαλω το δαχτυλο, απλα το ξαναβαζει στο στομα!!! Και απο τη μια τρελαινομαι να την ακουω να κανει αυτον τον θορυβο αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι θα της μεινει κακο συνηθειο.Εσεις που εχετε να κανετε και γαμους και βαφτισια εχετε αγωνα βρε κοριτσια, ολα ομως θα γινουν και λαμπετε :D:D:D:D

Δελφινα μου ακομη περιμενουμε την φωτο με το νεο λουκ :shock::shock::shock::shock::shock:

Ελενακι μου δες πως θα πας με τον πυρετο. Ισως σε τριγυριζει κανενα κρυωματακι, αλλα για να μην χειροτερευεις παει να πει οτι ολα πανε καλα.

Η μπουμπουκα πηρε τα πανω της η γλυκουλα μου, μπραβο σας. Συνηθισε το στηθος? Ολα ειναι καλα με τον θηλασμο?

Οι ωρες οι καλες και σε εσας :D:D:D:D

Σταυρουκο μου περαστικα στον κουκλο. ΜΑκαρι το πουλακι μου να το περασει ελαφρια.......Εσυ θηλαζε συχνα γιατι ειναι φαρμακο το γαλατακι μας :)

Ο αντρας σου ηρεμησε με τα ψυχοσωματικα του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα περαστικα στον μικρουλη! :( αχ το πουλακι μου..λενε οτι μετα απο 3ις με 4ι μερες εφφανιζετε αν εχει κολλησει..

μαρια θηλαζεις,η οχι?δεν θυμαμαι τωρα..εμενα μου εχει ερθει 3ις φορες ως τωρα κανονικα κ πολυ πραμα για 6 μερες!!!

ελενη ισως κ να ειναι απο το θηλασμο γιατι αλλο πιπιλισμα κανει τωρα απο το θηλαστρο!κ εγω ειχα ανεβασει κ 40 πυρετο στον αντωνη αλλα θηλαζα γιατι οι μαιες με επεμεναν για να φυγει το γαλα που ειχα μεσα..απλα ειναι πιο ζεστο το γαλα οταν πινει!!

κατερινα κ εγω συνεχεια μιλαω γι'αυτο με τον αντωνη μου!!φοβαμαι παρα πολυ!!κ εγω εχω απο χτες με εμεινε κοτοπουλο κρασατο!!τελειο εγινε..με δικα μου υλικα εκανα συνταγη δικια μου!!γαλλικη κουζινα βγηκε!!χαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, simera nustazo para polu grrrr :?:? eblepa nikolouli mexri tis 2 kai meta den mporousa na koimitho!!! :evil::evil: skeftika na ksupniso ton suzugo na kanoume ''gumnastiki'' alla leo krima einai na akouso brisies :lol::lol: simera exoume fakes kai mpoukitses kotopoulo... ebala mexri tora 2 pluntiria kai exo alla 2 :shock::shock:

boulaki perastika sto mikrouli mas, euxomai na tou perasei grigora ;)

irthe o suzugos pao na balo na fame, ta leme se ligaki... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nenedaki min agxwnese me tis trofes akoma...einai nwris...mexri tote tha exei anarrwsei entelws h mpoumpou kai pou ksereis mporei na einai kai kalofagi...emena re paidi mou den kserw h Ebelina ksinizete polu me ta frouta kai to dokimasa den einai katholou ksino...mporei apla na min tis aresei h geusi...to rizaleuro to trwei omws entakei....twra 3 meres tis kanw mono axladi me diko mou gala mesa kai to trwei, alla den mporw na pw oti to trwei me euxaristisi!!! Me ton pireto den kserw ti na sou pw...mipws na rwtouses to giatro kalitera?

Mariagiorgos sumfwnw me tin Nene oti kanto se kleisto kuklo kai kalese mono tous polu kontinous se ena trapezi...alloste afou einai oi pio polu anergoi opws les tote tha katalabainoun oti einai duskoles oi epoxes gia polla polla...kai stin teliki min kaneis kan trapezi, oti kanete stin ekklisia!

Re Stauro pws kollise o mikros?? Elpizw na min xeiroterepsei to kaimenouli...perastikoulia sas...

Kai egw den thelw na tis to dinw kruo apto psugeio kai giauto zestainw ligo to gala mou kai etsi ginetai xliaro.

Pasxalitsaki kai egw polles fores to skeftomai auto me tin enimerwsi...giati xaliemai polu pou megalwsa xwris na me enimerwsei pote h mama mou panw se auta ta themata...kai aporw kiolas giati einai nea...apla opws eipes itan themata taboo. Alla pisteuw oti emeis den tha eimaste etsi...sunexeia skeftomai na prospathisw na exw kali sxesi me to koritsaki mou gia na mporw na tis milaw gia ola auta argotera...thelei douleia apo mikro auto gia na uparxei h anesi kai h kali sxesi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

χθες δεν μπηκα καθολου γιατι ειχα απο το πρωι μαθηματα και το απογευμα που τελειωσα ημουν κομματια!

σας διαβασα ομως και ειδα φωτος!

καλε σταυρουλα τι μαλλι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!1εμεις ουτε το μισο δεν εχουμε!φτου σου στρατουλη!περαστικα σας κιολας!αν ειναι μονο βηχας και μιξουλες μην αγχωνεσαι!

νενε μου με μεγαλη μας χαρα να γνωριστουμε απο κοντα, θα σου στειλω με πμ το κινητο μου και θα μιλησουμε, ποτε θα κατεβειτε στην πολη να βρεθουμε και να γνωρισουμε τη μικρη ηρωιδα!δωστης φιλι απο μενα και τη μικρη της φιλη βαλερια!

αρι καλα να περασεις πατρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

χθες δεν μπηκα καθολου γιατι ειχα απο το πρωι μαθηματα και το απογευμα που τελειωσα ημουν κομματια!

σας διαβασα ομως και ειδα φωτος!

καλε σταυρουλα τι μαλλι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!1εμεις ουτε το μισο δεν εχουμε!φτου σου στρατουλη!περαστικα σας κιολας!αν ειναι μονο βηχας και μιξουλες μην αγχωνεσαι!

νενε μου με μεγαλη μας χαρα να γνωριστουμε απο κοντα, θα σου στειλω με πμ το κινητο μου και θα μιλησουμε, ποτε θα κατεβειτε στην πολη να βρεθουμε και να γνωρισουμε τη μικρη ηρωιδα!δωστης φιλι απο μενα και τη μικρη της φιλη βαλερια!

αρι καλα να περασεις πατρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε φιλενάδες μου; Καλό μήνα σε όλες σας!

Σημερα ειχα ενημερωση γονεων.Προς το τελος μπλοκαρα τοσο πολυ που μου ελεγαν επιθετα και ηθελα χρονο για να συνειδητοποιησω για ποιον μαθητη με ρωτουν :?:?:?:? Παει και αυτο.

Η φραουλιτσα μου εχει παλι βηχα. Το ιδιο και ο Πανος φυσικα.Κουραστηκα με τις ιωσεις.

Κατα τα αλλα εκει που η μικρη ειχε στρωσει στον υπνο και εκανε μεχρι και 8ωρα, τωρα μου τα χαλασε παλι (3ωρο-4ωρο).Παρολ' αυτα δε νιωθω άυπνη, ευτυχως ;) .

Ελενάκι μου δεν εχω λόγια για τις φωτογραφίες σας. Μαμά και κόρη, κούκλες και οι δύο! Φτου φτου!Όσο για σένα..ΚΟΡΜΑΡΑ!

Βικάκι και το δικό σου το κοριτσάκι πανέμορφο είναι! Έχει ίδια χρώματα με τον Αντωνάκη σου και απίστευτες χειλάρες!!!!!

Σταυρούλα μου περαστικά στο αγοράκι σου. Η φραουλίτσα δεύτερη φορά κολλάει ίωση με βήχα :(:(:(:( Άμα ο βήχας δεν είναι βαθύς, μη φοβάσαι..

Ελένη μου γιατί η μικρούλα σου έκανε επέμβαση;;;;;;Καλά είναι τώρα το κοριτσάκι σου; Πολύ ευχαριστο είναι που έπιασε στήθος. Δε νομίζω ότι πειράζει που έχεις πυρετό..Παρόλ' αυτά ρώτα και το γιατρό σου.

Πασχαλιτσάκι μου καλά έκανες και ξεκουράστηκες. Στο καλό με τις δουλειές πια. Όσο για τα κορίτσια..άστα. Βλέπω κάποιες μαθήτριές μου να βγαίνουν από το φροντιστήριο και να της περιμένει κάποιος μαντράχαλος από έξω και φρικάρω...Και να δεις φιλιά και χουφτώματα, να σου φύγει το μάτι :o:o:o:o:o

Στο αγορι πάλι είναι αλλιώς :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλιώς να δεις το γιο σου να χουφτώνει και αλλιώς να δεις την κόρη σου να χουφτώνεται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜαρίαΓιώργος το βιντεάκι που έφτιαξες για την κορούλα σου είναι πολύ όμορφο! Πολύ συγκινητικό.

Μαράκι εσείς πότε θα παντρευτείτε-βαφτιστείτε;;Δεν το έχω δει το νυφικό σου γιατί δεν μπαίνω συχνά αλλά αφού λες πώς είναι απλό σίγουρα θα μου αρέσει.

Μπεμπούλα 4 πλυντήρια;; Φαντάζομαι το σίδερο που θα ακολουθήσει..Κουράγιο..

Δεν σχολιάζω άλλα. Μου ήρθε η όρεξη για καφεδάκι ελληνικό. Αγόρασα ντεκαφεϊνέ. Πάω να φτιάξω!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαναρες μου καλο μηνα!!Τελευταιος μηνας του ετους,του ετους που γιναμε μανουλες καποιες πρωτη φορα καποιες ακομη μια!

Θυμασται που λεγαμε ''ποτε θα νοιωσω κι εγω το μωρακι να κλωτσαει??'' :D

Και που εισαι ακομα....θα ερθει και η εφηβεια και τα χουφτωματα!!

Βουλα κρυωσε και ο δικος σου?Και ο δικος μου... :(

Εχει μυξες,ματια συνεχεια υγρα και θολα,φτερνισμα και βηχα.Αλλα δεν εκανε πυρετο.

Εγω ειμαι καλυτερα,χτες ηταν το αποκορυφωμα και ημουν χαλια,αλλα δεν εκανα πυρετο τελικα καθολου.Υποθετω πως δεν τον κολλησα τον μικρο,αλλα απλως κρυωσαμε μαζι.

Για να δουμε θα μας το κανει το εμβολιο τη Δευτερα??

Α!!Ξαφνικα χτες αρχισε να κανει βαρελακια!

Θα ξαναμπω μετα γιατι κλαιει κα μαλλον θελει να κοιμηθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ τον εβαλα βυζι και τον παιρνει ο υπνος.

Νενεδακι δεν υπαρχει προβλημα να θηλαζεις και με υψηλο πυρετο.Δεν παθαινει τιποτα το μωρακι.Κι εγω ειχα κανει ριγη και πυρετο και τελικα ηταν απο μαστιτιδα.Να φροντιζεις να αδειαζει καλα το στηθος σου,και αν δεις οτι ποναει σε καποιο σημειο και ειναι σκληρο τραβα γαλα με το θηλαστρο.Παρε ντεπονακι αναβραζον και θα εισαι καλυτερα.Μπορει να ειναι κι απο το στρες που περασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ησυχια στο σπιτι τα μωρα κοιμουνται η σαντυ πηγε κατω το σπιτι πεντακαθαρο μετα θα ερθει η νυφη μου να καθαρισουμε τη βιτρινα με τα καλα ποτηρια..τι μπελας δεν τα χρησιμ.ποτε αλλα σκονιζονται κ φαινεται η σκονη..η μεγαλυτερη βλακεια σε αγορα που εχω κανει..ενα καρο λεφτα τα χα παρει κ πολλα που να ξερεις οταν δεν ξερεις τι εστι παιδια..δεν τα βγαζω ποτε γιατι φοβαμαι μην σπασουν..

παω να πλεξω λιγακι τωρα που επικρατει ησυχια! :lol::lol: καλα εχω γινει πολυ κυρατσα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια περαστικα σας!!!!!!!!!!!

α μα τι κυρατσα!!!! :lol::lol::lol::lol: δεν παιζεσαι!!!!!!!!!

ανθη μακια!!!!πως τα πας με την δουλεια?περαστικα κ στα μωρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...