Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?Εγω είμαι κάπως καλύτερα σήμερα, είχε και ωραίο ήλιο το πρωί και τάισα την μπέμπα και μετά πήγαμε κομμωτήριο.Τελικά το να ισιώνω τα μαλλιά μου είναι η καλύτερη ψυχοθεραπεία :lol::lol:

Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και με το καλό η γαμοβάφτιση!

Πήγα και σε μια γειτόνισσα που έχει κάνει ένα αγοράκι και του πήγα το δωράκι του, ένα χαλάκι δραστηριοτήτων του πήρα γιατί αυτό μου είχε πει ότι του λείπει μιας και έχει και άλλο παιδάκι.

Τώρα συννέφιασε πολύ αλλά θα πάμε στα πεθερικά για φαγητό γιορτάζει ο πεθερός μου, τουλάχιστον γλύτωσα το μαγείρεμα ;)

Ναταλάκι την Κυριακή θα πάω Πάτρα πρώτα ο Θεος και ο...καιρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα μαναρες!!! :lol:

Ολα καλα?Μαρακι και παλι να χαιρεσαι τον αντρακο σου!Τελικα θα το κανεις το τραπεζι?

48 εισαι?Αστα να πανε εγ παλευω να παρω κανενα κιλο,εχω κολλησει στα 46μιση 47,παρολο που τρωω οτι να΄ναι.Βασικα κοιτουσα το σωμα μου στον ολοσωμο καθρευτη και νομιζω πως εχει αλλαξει πολυ.Αλλο σχημα εχει..πιο ατσουμπαλο μου φαινεται.. :?

Ελενα χαιρομαι πολυ και σας ζηλευω!!Θα κανω κανενα ταμα μηπως στρωσει και ο δικος μου.

Αντωνια εσυ το ειχες βαλει το λινκ ε?Μου αρεσε και το ειχα βαλει σελιδοδεικτη,αλλα ειχα ξεχασει απο που το ειχα βρει.Εχει πολλα ενδιαφεροντα αυτη η σελιδα.

Στολισαμε κι εμεις!Α και θελω και αλλα πραγματακια να παρω για να ολοκληρωθει..Αντε καλα χριστουγεννα!!!

Χτες βραδυ κοιμηθηκα στο πατρικο μου γιατι ειχα πρωι πρωι να παω για γραφειοκρατικες δουλειες..Ο μικρος παλι ξυπναγε συχνα το βραδυ και ηθελε να κολλαει πανω μου για να ηρεμησει.. :|

Αν δεν ειμαι διπλα οταν ξυπναει τσιριζει σαν τρομαγμενος..σα να εχει δει κατι..δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχεια..

Δεν δειχνει να εχει αρρωστισει,η μυξουλες του ομως δεν ειναι τελειως ξερες οπως πριν,αλλα πιο ελαστικες... :)

Δεν τρεχουν ομως,θελουν ακομα ορο και ρουφηγμα για να βγουν.

Εγω ειμαι αρκετα συναχωμενη...

Οι εξετασεις καλες σχετικα.Ηαιμοσφαιρινη χαμηλη,11.6

Και ο αιματοκριτης 36!Πολυ ψηλο για μενα! :lol: Τον ανεβασα στην εγκυμοσυνη απο 28 νομιζω και ακομα δεν επεσε,αλλα τωρα που αρχισα παλι να εχω περιοδο τον βλεπω να ξαναπαιρνει την κατιουσα.Σημερα εχω πολυ αιμα,δευτερη μερα.Αλλα οντως τελικα μετα τη γεννα δεν πονας οπως πριν.Πριν ηταν ανυποφορος ο πονος.

Σιγα σιγα θελω να παρω τα πανω μου και να περιποιηθω λιγο τον εαυτο μου,να βαψω και κανενα νυχι ,γιατι δεν παει αλλο.Θελω να κανω και κατι με το μαλλι μου ,ολο ιδιο το εχω.ΑΛΛΑ ΤΙ??

Εμεις σημερα εχουμε κοτοπουλο κοκκινιστο και θα κανουμε μακαρονια ή πατατες τηγανιτες,αναλογα την ορεξη του αντρα.

Αρι να χαιρεσαι τον πεθερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy eplekses? :lol:

Kai egw opws h Maria, bariemai kati tetoia pantws!

Stauroula dikio exei h Nancy, bres xrono giati twra pianeis eukola...na sou pw kai kati pou isws se boithisei...egw prin meinw egkuos eixa parei apo ena online farmakeio aptin agglia kati testakia pou to paketo exei mesa nomizw 50 kai ta kaneis kathe mera gia na sou deiksei pote exei ooriksia...kai etsi mporeis na prospatheis gurw stis meres pou exeis ooriksia toulaxiston!!

An endiaferesai pes mou na brw apo pou ta eixa parei na sto steilw. Kai einai kai polu oikonomika ekanan kapou 10 eurw an thumamai kala.

Maraki mporei na to eixa ksanapei den thumamai, h imerominia pou kleisate mou aresei polu! Einai ta gennethlia tou antra mou!

Maximaki mporei na to epaize duskoli alla sigoura ton sumpathise ton Stratouli giati de skaei eukola xamogela se opoion ki opoion!!

Kouklos kai o Stratoulis!

Tony mou makari na sou strwsei kai esena...h Ebelina den koimithike seri, apla otan ksupnise kata tis 4 tis dwsame pipila kai ksanakoimithike!

Ari na xairesai ton pethero....eides to kommwtirio panta allazei ti diathesi! Na dw kai gw pote tha bapsw to malli!

Lioumpa otan eftasa sto minima sou kai diabasa to Geia sas manares...as min sou pw ti diabasa anti gia to "manares" :lol::lol:

Bre koritsi makari kai esena na strwsei ligo, einai tragiko auto pou pernas kai esu...nomizw pws eprepe na ton eixes balei sto dwmatio apo pio mikro pou den katalabaine, twra exei pathei kollima kai ante na ton ksekolliseis...pantws dine tou tin pipila kai as to pernei san paixnidi...h Ebelina etsi ekane kai tin ebaze sto stoma aptin plastiki meria kai tin dagkwne.

Kai gw olo lew tha bapsw malli kai nuxi alla prepei na kanonisw na koimatai h mikri giati an paw na ti sikwsw ta kanw sk@t@ pali ta nuxia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιάκι μια χαρά οι εξετάσεις σου!Στολίσατε κιόλας, άντε καλές γιορτές τώρα!Εμεις ακόμα τίποτα!Και δεν προβλέπεται σύντομα αφου θα φύγω μεθαυριο!

Έλενα κάνατε πολύ ωραία ύπνο χτές, ε!Ακούω για νύχια, εγώ τα τρώω, οπότε μια δουλειά λιγότερη στον καλλωπισμό :lol::lol: Και γώ να δώ πότε θα τα βάψω, μάλλον όταν γυρίσω (αν γυρίσω :lol::lol::lol: )

Και γω τα είχα πάρει αυτά τα τεστάκια που λέει η Έλενα απο δω http://www.hometest.gr/el/el/

αλλά δεν πρόλαβα νατα χρησιμοποιήσω, βιαζόταν το μπισκοτάκι :lol: και μετά τα χάρισα στην κολλητή μου που της έφεραν γούρι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα η εξετασεις δειχνουν χαμηλο σιδηρο,θα πρεπει να ξεκινησω.Πω πω και δεν τον μπορω..

Κι εγω εχω παρει τεστακια απο εκει!Και το μαραφετακι που ακους την καρδια του εμβρυου απο εκει το ειχα παρει.

Ειμαι απο της τυχερες που αισθανονται την ωορρηξια ακριβω οταν συμβαινει,παντα.Και την καταλαβαινω και απο τα υγρα κλπ.Συνεπως προσθετω 14 μερες και ξερω ποτε θα αδιαθετησω..Οταν ειχα παρει τεστακια ωορρηξιας το τσεκαρα πως οντως αυτο που νοιωθω ηταν ωορρηξια.

Αρι θα παρεις μεγαλη βαλιτσα μαζι σου..?? :D Σε εχει φοβηθει το ματι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia! polu kourasmeni eimai!!! exthes ekei pou koimotan ta mora, eftiksa kafe kai ekatsa sto laptop na sas diabaso kai!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: epesan kati mikra mavra kommatakia kai staxti apo to tzaki kai gemise olo to saloni kai ta mora mou mavra eginan!!! :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o den katalaban tipota ta maimounia!!! alla ta ksupnisa kai ta ebala gia mpanio!!! den ksana bgikan apo to domatio mas mexri simera to proi! otan gurise exthes to bradu o antras mou apo ti douleia ekatsa kai katharisa olo to saloni! ola mavra eixan ginei :o:shock::shock: kai simera katharisa olo to spiti apo tis 10 to proi tora teleiosa!!! pige i skoni pantou! proti fora egine auto me to tzaki :shock::shock: suxna fusaei notias kai den exoume problima :?:? ta neura mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ηρθε τωρα η αδερφη μου κ μου ειπε οτι εχει η εγγυκλιος ισχυει για ολες τις εκκλησιες κ πολυ στεναχωρεθηκα..λεει να κανουμε στεψη π.χ σαββατο κ βαφτιση την αλλη μερα..αχ δεν θελω ετσι :cry::cry: ...ο παπας δεν μου ειπε τιποτα σημερα!!μου ειπε οκ!!τι να πω?!!!θα δειξει μετα την νεα χρονια που θα παω τα χαρτια στην εκκλησια..

λια κ η δικια μου κανει ετσι τωρα..χτες ξεπατωθηκε να κλαιει κ δεν κοιμοταν στο κρεβατι της..μετα απο καμια ωρα που εκλαιγε λεω ας την παρω στο κρεβατι μας..εκλαιγε μετα με παραπονο με κλειστο το στομα κ με χαιδευε τα μουτρα μου κ κοιμηθηκε!!!τι να πω?!!!σουπερ αλλαγη η μικρη..καλομαθα ολους αυτους τους μηνες κ μου λεει παρε να χεις!!!! :( οι εξετασεις σχετικα καλα ειναι λια..

αριαδνη καλα να περασετε!!!

ναταλια :-*...κ εγω ειχα ενα αγχος το πως θα ειναι αλλα ετσι οπως το βλεπω λεω σιγα..το πολυ πολυ θα παω στην μοδιστρα να μου κανει κανα διορθωμα!!!

ελενα ναι θυμαμαι που ειχες πει!!!θα γιορταζουμε μαζι επετειο κ γενεθλια!!!!!!!!

οσο για το μποτε μας μ'αρεσει χτες τα εβαψα κ σημερα που γιορταζουμε ειμαι σαν τις νοικοκυρες του 1940!!!! :lol: ξεμαλιασμενη(βαφτηκα ομως)οτι ναναι ρουχα!!!!πρεπει να παρουμε τα πανω μας!!!αλλα η πλακα ειναι οτι επειδη ο ανδρεας με συνηθησε ετσι (μαυρο χαλι)οταν βαφομαι κ βαζω κανα πιο καλη ενδυμασια μου λεει που θα πας?!!!!αααααααααααα........λεω καλε για μενα ετοιμαστηκα!!!!να με βλεπω ομορφη!!!χιχιχιχιχι....

καλε χριστινα τι παθατε? :o αχ τα καημενα μου φανταζομαι !!!!!!!!δεν πηραν χαμπαρι ε? :lol::lol:

ασε κ εμεις περυση το παθαμε με το τζακι κ φετος δεν εχει..θελει να το φτιαξουμε γιατι συνεχεια μαυριλες μας βγαζει κ καπνο! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari egw ta xrisimopoiisa alla epidi itan h arxi twn prospatheiwn mas eixame epafes oles tis swstes imeres outws h allws....apla egw nomiza oti tha argisw na meinw pio polu apo oti ekana kai ta eixa parei na ta xrisimopoiisw olous tous mines tis prospatheias mas...telika mono 1 mina ta xrisimopoiisa....alla to site pou ta pira egw einai pio oikonomiko apo auto pou ebales esu...eixa parei ena paketo me 50 test ooriksias + 50 test egkumosinis kapou 17 eurw http://www.homehealth-uk.com/medical/ov ... 1354279066

Ari giati "an" guriseis???? les na meineis ekei?? :lol:

Min ksexnas ton odontiatro! :lol:

Lia esu tin eniwthes tin ooriksia?? To exw ksanakousei auto alla nomiza oti tha itan tuxaio! Egw pantws me tipota den tin niwthw...

Diladi ti aisthanesai kapoia ponakia?? Sti mia meria?? Giati sunithws peftei ena oario apo ti 1 salpiga...an ti niwtheis tote tha mporeis na katalabeis pote peftoun 2 oaria gia na kaneis didima giati se auti tin periptwsi peftei 1 oario apo tin aristeri kai 1 apo ti deksia opote logika tha niwseis kai stis 2 pleures pono h oti niwtheis telos panton. Kai otan emeines egkuos tin eixes katalabei?

Twra molis se fantastika na exeis didimakia me to programma tou Stratara :shock::lol::lol:

Mpempoula prepei na katharisete tin kaminada giati pianei sta toixwmata pouri kai kapno kai an mazeutei polu auto ginetai kamia fora....emena mia fora ekei pou anabe ksafnika akouw ena MPOUM polu dunato san mia ekriksoula kai ksafnika epesan katw ena swro tetoia kommatia!!

Koritsia mporeite na agorasete ena katharistiko kaminadas, einai ena pragma pou to bazeis mesa sto tzaki kai to kais kai auto bgazei kapoio ximiko to opoio paei mesa stin kaminada kai tin katharizei...to poulane se tzakadika h ekei pou poulane mpogies!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία εμένα ο αιματοκρίτης και η αιμοσφαιρίνη σου μου φάνηκαν μια χαρά σε σχέση με τα δικά μου που έχω στίγμα :oops: Εγω 6 μήνες το χρόνο παίρνω σίδηρο!

Όσο για την ωορρηξία εγώ είχα πάρει γιατί είχα πάντα μεγάλο κύκλο και ποτε δεν καταλαβαινα ωορρηξία,απο τους υπολογισμούς που έκανα, η σύλληψη έγινε 22η μέρα ;) Γι αυτό και κουφάθηκα πολύ όταν ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος, νόμιζα ότι απλά ήταν "καμώματα" του κύκλου.

Μαράκι εδώ εμένα όταν με βλέπει ο άντρας μου με ρούχα και όχι με φόρμες ή πυτζάμες, νομίζει ότι κάπου θα πάω :lol::lol:

Χριστινιώ, βρε τί πάθατε με το τζάκι?Και μεις πάντως την καθαρίζουμε την καμινάδα κάθε χρόνο, έρχεται ένας μάστορας δηλαδή αλλά έχω ακούσει και γω γι αυτό το καθαριστικό που λέει η Έλενα.

Λία θα πάρω 2 μεγάλες βαλίτσες :lol::lol: Έλενα σήμερα το κλείνω το δόντι [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινα ''πακετο''! :lol::lol:

Αυτο πρεπει,να καθαριζετε την καμιναδα..πολυ μαυριλα ε?? [smilie=munky2.gif]

Μαρια κι εγω αν καμια φορα βαφτω,και βαλω και λιγο τακουνι ,δηλαδη πραγματα που εκανα καθε μερα καποτε..τωρα νοιωθω σαν κλοουν!Νομιζω πως θα μου πουν ''που πας ετσι μαρηηηη!!''

Και δεν παμε και πουθενα να σηκωνει καλλωπισμο,ολο κατι εναλλακτικα εχει εδω περα και ειναι ολοι χιπια.

Ελενα σε αυτο που φανταστηκες εγω σε τι κατασταση ημουν???Τα βυζια μου θα ειχαν φτασει στο πατωμα απο το ρουφηγμα!Και χωρις αλκοολ καφε και τσιγαρο ??? 8-}8-}@-)@-)b-(b-(%-(%-( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] :crazy::crazy:[smilie=argue.gif][smilie=argue.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Την ωορρηξια τη νοιωθω σαν ενα καψιμο στην ωοθηκη,καποιες φορες και σαν τραβηγμα δεξια και αριστερα,λες να ειναι 2 αυγα τοτε??ουαου!!Εκεινες τις μερες βεβαια γινομαι και λυσσαρα!!ΝΙΑΑΡΡΡ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας

γραψατε παλι βλεπω μπολικα.... εγω ειχα παει για ψωνια το πρωι πηρα ενα μπουφανακι στην Αγγελικη και ενα σκουφακι με αυτακια στον Νικολα μου και εχει πολυ πλακα...

Μαρακι να χαιρεσαι τον συζυγο, παντα ευτυχισμενοι να ειστε με την κουκλα σας!!!! Βαλε φωτο να σε δουμε καστανη!και το φορεμα πολυ ωραιο θα σου πηγαινει ετσι μινιον που εισαι.

Αριαδνη εκει που περιγραφεις τι κανει το μπισκοτακι με την πιπιλα καιν τα δαχτυλα σα να βλεπω τον δικο μου. Και μενα υπερβολικο μου φαινεται η αποστειρωση μεχρι το χρονο, σκεψου θα μπουσουλαει θα πιανει τα παντα θα τρωει τοσα φαγητα θα πινει νερο με καλο πλυσιμο με ζεστο νερο δεν νομιζω οτι θα υπαρχει θεμα σε θηλες και μπιμπερο.

Βιβη στολισατε και εσεις τελεια!

Ελενα οντως θαυματουργη η πιπιλα για την Εβελινα, τι κουκλες που θα εισασταν μαμα και κορη ασορτι ντυμενες.

Βικακι συμφωνω με ολα οσα εγραψες για την ευτυχια που νιωθουμε με τα παιδακια μας.

Λιακι ε λιγο σας περναμε σε βαρος :) καλη επιτυχια σημερα με τις εξετασεις σου.

Παλι δεν προλαβα να τα διαβασω ολα παω να παρω την μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μεγεια τα πραγματακια σας...

Ελενα μαμα κ κορη κουκλαρες..πολυ πολυ ωραιες φωτο κ το δεντρακι στολισμενο..κ του χρονου με υγεια..

Αρι δυο βαλιτσες θα παρεις..ωχ εσυ εχεις ασχημο σκοπο....μηπως τελικα θα μεινεις εκει :?::?::?: μεγεια το μαλλακι.

Μαρακι θελουμε φωτο με το μαλλι :!::!::!::!::!: καλα να περασετε αποψε..

>Πω πω Χριστινακι τι παθατε...ωχ τα καημενα τα μωρα..ευτυχως μπορεσες κ τα καθαρισες..

Ε αμαν ρε Λια δεν σε πιστευω κ εγω ετσι ειμαι με την ωορρηξια..παντα την καταλαβαινω..τα πονακια τα υγρα..κ ξερω ποτε ειμαι στα φορτε μου....αλλα τωρα ειπαμε ακομα κανω ανακαινιση..ακομα δεν εγραψε το ταμπελακι ανοιξαμε κ σας περιμενουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσουπριτσες.

Λοιπον πρεπει να βαλουμε ενα οριο!!!!!!! Θα γραφουμε μεχρι καποιο συγκεκριμενο αριθμο λεξεων η καθεμια για να προλαβαινουμε να τα διαβαζουμε :lol::lol::lol::lol: Δεν ειναι κατασταση αυτη, γραφετε γραφετε και ξαναγραφετε :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Πλακα κανω μανιτσες, ισα ισα ειναι πολυ ωραιο που εχουμε αναπτυξει τετοια ανεση και γραφουμε οτι μας απασχολει καθημερινα :)

Αχ τι ωραια που περασε η εβδομαδα με παρεα τον στρατηγο...... απο βδομαδα τα κεφαλια μεσα. Αυριο εδω σε εμας ξεκιναει κανονικα η λειτουργια του χωριου του Αη βασιλη και ελπιζω να βοηθησει ο καιρος και να πηγαινουμε εστω 1 φορα την εβδομαδα, το στηνουν στο κεντρο την καστοριας στο παρκο διπλα στη λιμνη και φετος θα ειναι η δευτερη φορα.

Επειδη μπηκα στα κρυφα και δεν προλαβαινω να διαβασω τα τοσα που γραψατε παλι θα πω μονο χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα, Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, πολυχρονος και οποια αλλη εχει καποιον να τον χαιρεται :)

Ελπιζω να τα καταφερω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katharisame tin kaminada prin 2 ebdomades :?:shock: ematha omos oti meta to katharisma den ksana balane to kapelo grrr :twisted::twisted::twisted::twisted: kai exthes pou eixame 8bf notias egine oti egine :?:? ti na po. toulaxiston den pathane tipota ta mora, ta prolaba! ta moutrakia tous itan mavra :?:? genika i xthesini mera pige mamiontas :lol::lol: apo to proi!!!

maraki megeia to mallaki, theloume foto ;) kai ego prepei na ta bapso alla bariemai :? kommotirio tha pao ta xristougenna na kourefto kiolas... na xairesai ton antrouli sou :ymparty::ymparty:

elena auto to katharistiko to eixa parei kai ego alla den ekane douleia :? mou exoun pei na rixno pou kai pou sti fotia mpoliko xontro alati kai etsi kano.

ooriksia den exo katalabei pote mou :? alla ego ksero poia mera emeina egkuos :lol::lol: 10/12 pou egine embriometafora :lol::lol:

ari mou epitelous teleioneis me to dontaki :ymparty: mprabo! poses meres tha katseis patra??? tha exeis internet ekei???

xestike o manolis, ta upoloipa elpizo meta :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μεγειά το μπουφανάκι και το σκουφάκι.Αποστείρωση μου ειπε περισσότερο για τις θηλές και τις πιπίλες.Αν δεν βαριέμαι, θα το κάνω.

Χριστινάκι εννοείται θα έχω ιντερνετ.Είπαμε έχω άγριες διαθέσεις να μείνω αρκετά στην Πάτρα αλλά χωρις ιντερνετ δεν την πάλευα.Χωρις mammy????Αποκλείεται.Άλλωστε το χρειάζομαι και για την εργασία.Καλά οι βλάκες ξεχάσανε να βάλουν το καπέλο? :shock:

Πασχαλιτσάκι Κατερινάκι, τί καλά που ΄θα έχετε το χωριό του Αη ΒασίλΗ!!

Διάβασα ότι και στα Τρίκαλα έχουν κάνει πολυ καλή δουλειά με τον Μύλο των Ξωτικών. Έχει και σχελίδα στο ιντερνετ!

Έλενα, στο ξαναλέω και απο δώ, σουπερ σέξυ μαμά και σουπερ γλυκιά κόρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta neura mou simera o mikros den koimatai katholou koimithike twra na dw gia poso oli mera mazi mou einia k den kathete k monos tou me ksekane sas psilodiavasa sta grigora giati den me afine...

xristinio ti pathate? kala ksexase na valei to kapaki eleos....

ari me agries diathesis se vlepw..... den nomizw na antekseis k poli sti patra pantws....

elenaki kouklitses k sexy mama k kori me tis foustitses...

sto xwrio tou ai vasili k sta trikala thelw na paw eixa dei pou ta edeixnan persi k mou arese polu alla me vlepw otan megalwsei ligo k o mikros na katalavenei kiolas... ama uparxoun akoma..

oute egw katalavenw ooriksia....

maraki ekanes trapezi telika?

kangouro megia ta pragmata...

sas afinw na kanw k kamia douleia mpourdelo einai to spiti.... makia polla polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιουμπακι μου πως εισαι σημερα? Ο μπρατσαρας μου πως ειναι?

Οποτε γινει το μυστηριο γλυκια μου...δεν πειραζει :). Μη σε απασχολει πως θα γινει, για εμενα το θεμα ειναι να παρεις την ευλογια του μυστηριου και ολα τα αλλα γινονται κυριως για τους τριτους!!!

Εγω για Στελινα, Λινα ή Λιντα μιλουσα βρε!!! Μπερδεψες τις βουρτσες με τις π@υ...ες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχεις στιγμα και εσυ?

Ελενακι μου τι ωραια που επιασε στηθος!!!! Φανταζομαι πως θα νοιωθεις... :)))). Οτι σου ειπαν τα κοριτσια ισχυει ;)

Καλους θηλασμους απο εδω και περα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κατερινουλα μια χαρα ειναι ο Νικολας, και εμεις εχουμε την επομενη πεμπτη εμβολιο και ανυπομονω να δω την αναπτυξη της. Μακαρι και εμας να ξεπερασε τα 7 κιλα αλλα δεν το νομιζω :cry::cry::cry:

με γεια τα πραγματακια :)

Αριακι καλα πηγε το μπισκοτακι αυτο τον μηνα. εβαλε αρκετο βαρος!!! Αυτο με την αποστειρωση ειναι θεμα παιδιατρου.

Εκει σε εσας εκανε χθες κακοκαιρια? ειδα στην πρεβεζα πολυ ασχημος καιρος.....

Να χαιρεσαι τον πεθερο και με γεια το μαλλι

Νανσουιτα πως πηγε το μαθημα? Σε βλεπω να βαζεις στους καδους του παρτυ και απο ενα πουλοβερ μεσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τσεβουλα και του χρονου με υγεια :)

Μαρακι θελω πολυ να σε δω καστανη!!!! Βαλε φωτο ;););)

Το νυφικο ειναι πανεμορφο, κουκλα θα εισαι. Τελικα κατεληξες η θα το αλλαξεις παλι?

Αντε με το καλο να γινουν τα μυστηρια, οι ωρες οι καλες :D:D:D:D:D Πιστευω οτι θα τα καταφερω πρωτα ο θεος να σε καμαρωσω νυφουλα λαιβ!!!!!!

Καλα να περασετε σημερα.

Ελενακο η Εβελινα ειναι πολυ ομορφη!!! Εχει ωραια μαλλακια και πανεμορφα ματακια. Και εσυ κουκλα εισαι και τα μαλλια φαινονται παααααααααααρα πολλα, που και να μην επεφταν.

Τι ωραια που αρχιζεις να κοιμασαι τα βραδια... :D:D:D:D Μακαρι να κρατησει και να παρουν σειρα η Αντωνια και η Λια.

Σταυρουκο καθησε να τον κουρεψεις? Μπραβο το πουλακι μου. Εχω την εντυπωση οτι το πρωτο κουρεμα του μωρου πρεπει να γινει στην βαφτιση του, το κανει ο παπας και ειναι η θυσια του βρεφους στον θεο. Εμενα ο πριγκιπας ετσι ηταν ειχε μια φραντσα μεχρι τη μυτη αλλα δεν τον κουρευα, να φανταστεις οτι βαφτιστηκε 3 μερες πριν χρονισει οποτε φανταζεσαι μαλλι!!!!!!

Βικακι εννοειται οτι δεν παρεξηγουμαι βρε!

Ολα αυτα που λες ειμαι 100% συμφωνη :D:D:D

Λιλικα τι εγινε με τις εξετασεις? Πως ειναι τα αποτελεσματα?

Ναταλιτσα δυσκολο το βραδυ ε? Ευχομαι να ηταν το μοναδικο και απο εδω και περα να ειστε ηρεμα παιδακια. πως ειναι με το συγκαμα ο μικρος? α διαβασα παρακατω...ο παιδιατρος τι λεει που επιμενει?

Τονινο μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ρε χριστινιω τι παθατε βρε παιδι!!!!!!! Αχ τα φανταζομαι τα μωρουλια με τις μουριτσες μαυρες :o:o:o:o:o:o:o Και τι τραβηξες για να καθαρισεις τον χαμο :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΥΓ. Τρελαινομαι να σας διαβαζω :x:x:x:x:x Τα σχολια σας ειναι απιστευτα και με κανουν να γελαω συνεχεια. Ειστε η καλυτερη παρεα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΥΓ2 : Αν με χωρισει ο αντρας μου θα εχει δικιο κοριτσια. Ολη την ωρα λογομαχουμε για χαζους λογους και φταιω εγω :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Απο την κλεισουρα μου την εχει δωσει ρε γμτ. Ολη μερα μεσα με τα μωρα τα νευρα μου ειναι τεντωμενα και ολο βρισκω λογους να του την λεω του καημενου και εχω τοσες ενοχες......δεν φτανει που εχω γινει παγοκολωνα και δεν λεει τιποτα, δεν φτανει που ειμαι ολη μερα σαν την θειτσα απο πανω ξεσπαω και πανω του. Να δουμε ως ποτε θα κανει υπομονη και θα δειχνει κατανοηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα πολυ ωραίες οι φωτο, εσυ κούκλα και η Εβελινα κουκλιτσα :D . Θα δεις θα αρχίσει πια να κοιμάται όλο το βραδυ αφου βρήκε το κολπο ;)

Νανσυ που είσαι πλεκεις :?::?: σε βλέπω στη βάπτιση να δίνεις πλεκτα για μπομπονιερες....σου βάζω ιδέες ε???

Σταυρουλα βάλε μπρος για το δεύτερο θα έχουν και καλη διάφορα.

Αριαδνη με γεια το μαλλακι και να χαίρεσαι τον πεθερο.

Αμαλία βάλε μας το δέντρο να το δουμε, δεν ξεκολαει απο τη μανούλα του καθολου ο Στρατουλης ε? μακάρι να στρώσει και ο δικός σου και της Αντωνιας όπως τα κατάφερε η Εβελινα.

Αχ βρε Χριστίνα τι πάθατε, πολυ μαυρίλα φαντάζομαι.....

Ωορρηξια πριν τη πρώτη γέννα δεν καταλάβαινα, μετα ομως όπως και η Λια ένιωθα και εγω αυτο το τσιμπηματακι, τωρα αν και έχω αδιαθετησει ήδη τρεις φορές ωορρηξια δεν έχω καταλάβει, θέλω όμως γιατι βολεύει να ξερεις ;)

Κατερίνα μου αρεσει που λες να βάλουμε όριο στις λέξεις :lol::lol: γράφεις όμως και εσυ ολόκληρο κατεβατο!!!!τι ωραία που φτιάχνουν το χωριό του Αη Βασίλη θα αρεσει πολυ στον μικρο σου, καλές βόλτες λοιπον ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑτερινακι επειδη μπαινω μια φορα τη μερα μεχρι να σας σχολιασω ολες κρεμαω σεντονι χαχαχαχαχαχαχααα. Και να φανταστεις οτι πολλες φορες λεω οτι πολλα αφησα σχολιαστα και θα πουνε οι τσουπρες οτι δεν δινω σημασια στα λογια τους και στεναχωριεμαι.....

Οταν ημουνα στο συμβολαιογραφειο ειχαμε βρει ενα προγαμμα με την συμβολαιογραφο πολυ πρακτικο. Επειδη γραφαμε τα συμβολαια τα οποια μας ετρωγαν πολυ χρονο (για να φανταστειτε ενα εργολαβικο ή ενα καταστατικο εταιριας μπορει να επιανε και 50 σελιδες!!!) υπηρχε ενα προγραμμα που μιλουσες στο μικροφωνο και αυτο μετετρεπε τον ηχο σε λεξεις, απλα επρεπε να προφερεις και τα σημεια στιξης (οχι τους τονους, μονο τελεια, θαυμαστικο κλπ). Ενα τετοιο θα παρω και δεν θα αφηνω τιποτα ασχολιαστο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πρτη φορα μπαινω τοσο αργα για να γραψω!αλλα περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια,εχω λιγο θεμα κ φοβαμαι νυχτα να μενω μονη.αλλα ο καημενος πηγε με τη μηχανη κ βρεχει πολυ τωρα,τον λυπαμαι,παπι θα γινει..

η μπεμπα μου ειχε πολυ γκρινια,δε μπορω να καταλαβω,γενικα εχει αλλαξει δε κοιμαται οπως πριν κ ενω δεν εφαγα κατι που θα μπορουσε να τη πειραξει παλι κλαιει τα βραδυα απο τη κοιλια της.κ κανει ακομα κακα 3 με 4 μπορει κ 5 φορες τη μερα,λιγα κανει κ καποιες φορες ειναι πρασινα.κ επισης βγαζει κ γουλιτσες.χθες κοιμηθηκε 3 παρα τη νυχτα κ ξαναξυπνησε 8.30.τα νευρα μου στο κοκκινο.μετα ξανακοιμηθηκε κατα τις 10 αλλα ξυπναει ο αντωνης εκεινη την ωρα κ εκτος αυτου ηθελα να μαγειρεψω γιατι θα πηγαιναμε μαρκετ κ κρεοπωλη κ επρεπε να εχω ετοιμο φαγητο να φαει ο αντρας μου να παει δουλεια.κ ετσι δε ξανακοιμηθηκα.

σας διαβασα πιο νωρις αλλα δε θυμαμαι τιποτα.κ εγω αισθανομαι ασχημα οταν καποια ξεχναω..καλα αυτη τη στιγμη σας εχω ξεχασει ολες! :lol:

αα θυμηθηκα που ειδα φωτο ελενας,κοπελα μου εισαι μια κουκλαρα γυναικαρα κ εβελινα ειναι πολυ ομορφη!πολυ γλυκουλα,ειναι για φαγωμα κ εκεινη,οπως ολα τα μωρακια!αα επισης εχουμε την ιδια φουστα mothercare,μας την ειχν φερει δωρο εμας με μια μπλουζα με κατι καρδουλες αλλα την αλλαξα κ πηρα μια αλλη φουξια πολυ ωραια.κ η δικια σοας πολυ ωραια!

αχ κλεινουν τα ματακια μου αλλα παρολα αυτα τον περιμενω,ολο ακουω θορυβους κ τρομαζω.

νανσυ μου σημερα ο αντρας μου μου ελεγε να ερθω να σου φερω το μαρσιπο.αν το θες πες μου να το κανονισω.η εστω να στο φερει εκεινος οπως παει για δουλεια,ενα λεπτο να κατεβεις κατω,γιατι μεχρι να βρεθουμε θα σου ειναι αχρηστο :D ας το δωσω εγω κ θα κανονισουμε παλι.τα ατομα στη παλαμα δεν τα γνωρισα,μου ειπε ομως ο αντρας μου οτι ειναι οντως συμπαθητικοι.εγω δεν εχω παει,αλλα οπως το βλεπω που περναμε μου αρεσει.ευχομαι μην εχει κοσμο εκεινη τη μερα,δευτερα θα ειναι κιολας,οποτε ισως να μην εχει πολλα παιδακια.\

σας αφηνω κοριτσια μου,καληνυχτα σε ολες,ευχομαι ολες να εχετε ενα ηρεμο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρατηρησα οτι το κειμενακι μου ειναι το πρωτο του μηνα!

ευχομαι λοιπον να σας φερω γουρι(μη με βριζετε στο τελος του μηνα! :lol::lol::lol: )να εχουμε ολοι καλες γιορτες κοριτσακια μου κ καλα χριστουγεννα με τα παιδακια μας κ τις οικογενειες μας!να εχουμε ολοι την υγεια μας,πανω απο ολα αυτο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια κ καλο μηνα να εχουμε..

με το καλο να ρθουν τα χριστουγεννα κ να περασουμε ολες οπως επιθυμουμε..

Αρι να περασεις καλα στην Πατρα κ να ηρεμησεις κ ευχομαι να τελειωσεις την εργασια σου γρηγορα κ να μην σε ταλαιπωρησει..

Σταυρουλα σημερα θα κανεις μελομακαρονα αντε να μυρισει το σπιτακι σου κ το ποστακι μας!!!!!!

Ναταλακι ο μικρος πως ειναι σημερα??το βραδυ σας πως ηταν..??κ στον λαγκαδα κανουν χωριο του Αι βασιλη μην φανταστεις πολλα πραγματα αλλα φετος θα παρω την Δεσποινα μια Κυριακη κ θα παμε!!!!

Βικακη μου εσενα η μικρουλα τι επαθε??εχει πονακια??ευχομαι σημερα να ειναι καλυτερα..

Κατερινακι απο που το παιρνουμε αυτο το μηχανημα???καλο μου ακουγεται!!!! :lol: κ πολυ βολικο..

Μαρακι πως πηγε το τραπεζι :?::?::?:

παω να κανω καμια δουλεια τα λεμε μετα φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...