Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

καλησπερα!κοιμαστε?Εγω τωρα τελειωσα με το στολισμα του σπιτιου,χτεσ εβαλε κι ο αντρας μου τα χαλια και εχει ζεστανει λιγο το σπιτι.Το απογευμα θα παω να παρω και κανενα καινουριο στολιδι ετσι για το καλο

λια πως σε νιωθω!Τα ιδια κι ο δικος μου,το παει απο δω το παει απο κει παντα κοιμαται αυτος και εγω μενω με την μπεμπα.και να λεγα οτι θηλαζα....!Καθε με τσακωνομαστε.Πραγματικα θλω τοσο να κοιμηθω ενα 7ωρο γεματο!αυτος ειναι στην πενα και εγω ςχω παρατησει τελειως τον εαυτο μου.Τα μαλλια συνεχεια κοτσο και πηρα και κιλα,δενπηρα στν εγκυμοσυνη και τα παιρνω τωρα.Ευτυχως το σεξ δεν μας λειπει,ομολογω οτι εχει γινει καλυτερο κι απο πριν :D !Τωρα πως τον τραβαω δεν ξερω,εγω παντως δεν θα πηγαινα μαζι μου. :roll: Και εμενα κοιμαται στο σαλονι γιατι βαζω αιρ κοντισιον και δεν αντεχει την ζεστη,ομως αυτο με βολευει,απολαμβανω το κρεβατι ;)

Εστε εμενα η μηκρη το τραβαει και μεχρι της 9:30 αλλα αυτες τις μερες εχει γκρινια οταν την βαζω για υπνο και πεφτει κατα τις 11.Παντως εχω παρατηρησει οτι τωρα ειμαι πιο κουρασμενη απο οτι ημουνα τους δυο πρωτους μηνες που δεν κοιμομουνα καθολου.Μαλλον εχω χαλαρωσει και χρειαζομαι περισσοτερο υπνο

Παω να φαω,σουπιτσα με συκωτακια...ταλεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!2 μερες επηξα κ παλι στις δουλειες κ ψωνια!!εκανα μακαρονα για να φαμε το μεσημερι μετα εκανα μια πρασοπιτα κ μετα εκανα σοκολατινα!!τωρα πρεπει να μαζεψω τα απλωμενα ρουχα που εχω μεσα αλλα μαλλον μεθαυριο θα σιδερωσω,,δεν προλαβαινω σημερα γιατι θελω να βαψω κ τα μαλλια ΚΑΣΤΑΝΑ!!!!σουπερ αλλαγη κ κατα το πασχα θα κανω κ παλι ξανθες ανταυγιες..δεν μπορω χωρις ξανθο πανω μου..το λατρευω αλλα το κανω για να ξεκουραστη λιγο το μαλλι γιατι πολυ τουφα ακομα βγαζω!!με εχει ξεπατωσει η μικρη,πολυ γκρινια κ καθε 2 ωρες ξυπναει το βραδυ..μηπως ειναι απο τα δοντια? :( αχ ξυπνησε η μικρουλα..σας διαβασα στα γρηγορα...

κατερινα στελινα!!!

λυδια μου αρεσει πολυ,αλλα αν θελεις να τιμησεις μαμα βαλε ελενη!!! ;)

κλαιει..φιλια σε ολες!!!ερχομαι πιο μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Den mpika to prwi kai exw na diabasw ena swro!!

Egw piga boltoula se mia fili mou pou exei ena agoraki 3 meres megalitero aptin Ebelina, ipiame kafedakia, ta eipan kai ta mpempakia mas :lol: kai twra spiti.

Me pianei mia melagxolia otan skotiniazei toso nwris re koritsia...diladi twra oti bolta kaname kaname, to apogeuma den polubgainoume giati mes ta skotadia den mou kanei oreksi na bgw.

Kagouraki emena pantws mou fainetai na sou moiazei o Nikolas alla kai stin aderfi tou moiazei polu...alla kai esu me ton antra sou moiazete, opote eiste apla mia oikogeneia pou moiazete oloi mazi! :lol:

Tony emas to bradu mas itan kalo! Tis teleutaies 2 meres koimatai 7 wres seri kai meta alles 2.5 wres. Mes ti nuxta an ksupnisei den sikwnomai gia gala, dinoume pipila kai ksanakoimatai....telika auti h pipila einai thaumatourgi!! To elega sti fili mou simera kai ekseplagin kai auti otan eide tin Ebelina na pipilaei tin pipila kai na min ti ftinei kai mou eipe oti tha to dokimasei kai auti to bradu!!

Min stamatas na tou dineis pipila, mporei kapoia mera etsi ksafnika na tin parei opws ekane h Ebelina.

Mariagiorgos kalws irthes kai pali stin parea...h mpempoula sti fwto pou exeis fainetai polu glukoula! Ti kala pou einai toso isixi!

Gia ta onomata pou les kai to Ludia mou aresei polu...e kai to Elena kalo einai :lol: Giati den bgazete twra to ena pou thes pio polu kai meta an kaneis allo koritsia bgazeis to allo?

Bibi kala ksigithikes ston antra gia tin apistia :lol:

Lela arrwstises telika??? Perastikoulia! Min agxwnese skoupisame emeis gia sena....esu kane to mageirema an thes :lol:

Ase opws ta les einai kai gw apliti, axtenisti, aksouristi polles fores :lol: kai xtes pou ntuthika gia na pame bolta me ti mpempa mou leei o antras mou, ntuthikes etsi gia na pas bolta sta magazia? E ti na kanw gia na niwsw kai gw ligo gunaika h kaimeni ntuthika, baftika kai as einai kai mia mikri bolta sta magazia! (balame kai egw kai h Ebelina mini tzin foustes kai tis mpotes mas kai eimastan asorti! :lol:)

Boula kai esu xalia bradu e? Mipws aposintonistike me ta fagita?? Emena aposintonistike ligo giati tis erxotan na kanei kaka alli wra....to milo tou arese e? Egw edwsa axladi simera me gala diko mou mesa kai to efage ligo pio eukola...oxi kamia treli posotita, 4-5 koutalitses....meta arxise pali ta anagouliasmata...den kserw ti den tis aresei sta frouta....alla pisteuw oti ama to sunexisw etsi se 2 bdomades pou tha einai 6 minwn tha ta trwei kanonika...

Pasxalitsa emena to Linta polu kseniko mou kanei...alla pali apo to Stella kalitero.

Me ta frouta ligo kalitera...egw stin egkumosini etrwga polla frouta alla twra pou thilazw oxi kai tosa :(

Elenaki emena stis arxes egw ponousa...sunexeia me tin krema imoun...alla min ksexnas oti esena exei sunithisei to stithos na bgazei gala giati bgazeis toso kairo, opote exei pio eukoli roi apo mia pou thilazei gia prwti fora!! kai twra kamia fora me tsouzei ligaki...prepei na sugoureuteis oti h mikri bazei olo auto to skouro xrwma tis thilis mesa sto stoma kai na to piasei san bentouza gia na min pipilaei apla...Min agxwnese kai apolause to se liges meres tha sou fainetai oti to ekanes apo tin arxi kai esena kai tis mpempas!!

Xristinaki mia xara ta agorakia sou....diaitis krema?? :lol: Asteio mou akougete! Den to exw ksanakousei, o Manwlis sou einai polu faganos e?

Kikitsa etsi kai gw, pio polu me to skype kai meta mpainw edw kai den prolabainw na diabasw...ksexnaw kai ta misa!

Ari 700gr einai polu kala! Apostirwsi mexri 1 etous?? E eipame twra...egw kserw mia pou aposteirwne sta paidia tis kai olo min pathoun tipota kai min akoumpisoun tipota kai sunexeia na ta pleneis h na ta katharizei me antibaktiridiaka mantilakia...kai olo arrwstainan giati ta eixe kanei kai den eixan mathei katholou se mikrobia! Entaksei meta to 6mino pali mporeis na ta pleneis polu kala kai me zesto nero kai sapouni alla to na apostirwneis mexri 1 etous mou fainetai uperboli!

Nancy kalo mathima! :)

Delphinaki kai emena mou leipoun oi ksanthies antabies alla lew kai gw kata tin aniksi na ksanakanw! Na mas baleis fwto kastani!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ κι εγω πολλες φορες που σου γραφω εχω γραψει σαντυ και το διορθωνω!! :lol::lol::lol:

Βιβη αυτο το'' εγω παντως δεν θα πηγαινα μαζι μου'' πολυ πλακα!!κι εγω αυτο λεω για μενα!!

Αποστειρωση εγω ξερω πως κοβεται γενικα στον 6ο αλλα μπιμπερο πιπιλες αποστειρωνονται μεχρι 9ο ή και 12ο.Γιατι ειναι επικυνδινα.Ενα λινκ σχετικο.

http://pediatros-thes.gr/%CE%AC%CF%81%C ... %B9%CE%B1/

http://pediatros-thes.gr/%CE%B5%CF%80%C ... %B9%CE%B4/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia διάβασα τα άρθρα...Δεν ξέρω και γω ίσως την συνεχίσω την αποστείρωση για τις θηλές και τις πιπίλες όπως μου είπε.Άλλωστε έχω γίνει expert στην αποστείρωση.

Όσο για το 2ο άρθρο...λες το μπισκοτάκι να κάνει κανένα κεφάλι πατάτα και δόντια πεταχτά? :lol::lol: Πλάκα πλάκα πάντως με θορύβησε το άρθρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas exw zalisei,to kserw....

Kserw re koritsia oti einai dyskolo na tis dinw apo to stithos apokleistika ston 5 mhna alla kai 2 geymata na kanei tha eimai eyxaristhmenh....Mariagiorgos,nai,dioti meta mou refthke(kalwshrthes kai pali).......

Vre eseis royfaei kanonika(palia den eixe kamia thilastikh ikanothta logw ths trypoulas)........

Ariadnoula mou,ki egw ta idia olh mera ta idia....Na prospatheis na vazeis th logikh....Emena apo th mera pou kaname thn epemvash,o antras mou olo leei poso polu me agapaei kai oti an pathw kati tha pethanei kai to mwraki mas......Eimast akomh pio polu demenoi,ki emena den me endiaferei pia pou douleuei polles wres.to kanei gia mena kai th mpempoula kai gia ekeinon(otan pernas polu duskola kai ta pio apla ta ektimas)))).Mia xara einai sto varos tis,exoume to idio(emeis xasame logw ths epemvashs)....

Na dwsw ena megalo fili sth Nansoula,sth Lioumpa ,sto Elenaki,stis 2 Katerines mou,sthn Antwnitsa,sth Lil mou.....,sth Stavroula mou,sto Maraki mou........Fili fili fili....

Liaki perastika....

Kapoia stigmh tha sxoliasw kai pali.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou ekleisa rantevou me th Marilia Ghika.....thn erxomenh evdomada......ara tha sou pw ta panta....

Nansoula kai Bikaky th Kyriakh tha kanoume th prwth mou episkepsh sto patriko mou meta th genna(toso kairo den phgaina,eixa pei molis egxeiristei to paidi)opote twra pou tha erxomai tha kanonisoume kafedaki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι το κούρεμα το έκανα εγώ καλέ απλά την φράντζα του πήρα μπροστά και μάλιστα δεν την έχω κόψει και ολόισια :lol::lol: Έπεφταν μέσα στα μάτια του και αναγκάστηκα να τα κόψω. Το καημένο το παιδί μου τι τραβάει. Ευτυχώς που είναι κούκλος και ότι και να του κάνω παραμένει όμορφος.

Καλά εσύ έχεις το στίγμα και κατάφερες και ανέβασες και πίεση στην εγκυμοσύνη? Αυτό δεν υπάρχει. Συνήθως αυτοί που έχουν το στίγμα έχουν υπόταση. Το Λίντα ούτε κι εμένα μου αρέσει. Προτιμώ το Λίνα.

Λελούκο άντε τώρα να κάνεις και την άλλη εξέταση πριν κάνεις σεξ (λέμε τώρα).

Το μικρό πρώτα τον εξετάζει ο παιδίατρος για κρύωμα και μετά κάνει το εμβόλιο. Αν δει ότι είναι κρυωμένος (αφού θα τον ακροασθεί) τότε δεν θα του το κάνει. Κι εγώ αυτή την απορία έχω με σένα για τον θηλασμό. Λένε ότι είναι εύκολο αλλά κι αυτό ένας μύθος είναι. Θέλει πολύ κόπο και αφοσίωση αλλά πιστεύω ότι θα το ξαναέκανα γιατί το δέσιμο δεν περιγράφεται.

Ελένη δεν σε πονάει γιατί έχει εξοικειωθεί με το θήλαστρο. Στο θήλαστρο σε πονάει? Ο πόνος στον θηλασμό είναι κακός οιωνός σημαίνει ότι κάτι δεν έχει κάνει καλά. Αν δεν πονάς όλα είναι σωστά. Αν δεν έπινε γάλα ή αν δεν έπαιρνε αυτό που ήθελε η μικρή από το στήθος θα άφηνε την θηλή και θα έκλαιγε. Οπότε είσαι οκ. Αχχχ τι ωραία που ανταμείφθηκαν οι κόποι σας. Μαρία εσύ πονούσες στην αρχή γιατί δεν είχε εδραιωθεί ο θηλασμός. Φούσκωνε το στήθος και μέχρι να πάρει τις πρώτες γουλιές πονούσες μετά δεν πρέπει να πονούσες. Σωστά? Η Ελένη είναι τόσους μήνες που βγάζει το γάλα της με το θήλαστρο και είναι φυσιολογικό να μην πονάει τώρα. Κι εγώ στην αρχή πονούσα αλλά τώρα που έχει εδραιωθεί ο θηλασμός δεν καταλαβαίνω τίποτα.

Κατερινάκι ακριβώς αυτό που έκανα εγώ σου είπε η παιδίατρος. Ρυζάλευρο 2 εβδομάδες πριν κλείσει τους 6 μήνες γιατί θέλει 2 εβδομάδες να δώσεις κρέμα και μετά φρούτο. Μην σε ανησυχεί αυτό κι εμείς δεν παίρναμε τίποτα άλλο εκτός από στήθος και όταν καταφέρεις να δεις το βιντεάκι της πρώτης φοράς θα δεις ότι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Στην αρχή του βίντεο κλαίει γιατί πεινάει και μόλις μπαίνει η 1η κουταλιά σταματάει αμέσως το κλάμα. Εμείς είμαστε 1μιση μήνα περίπου μεγαλύτεροι και είμαστε 7μιση κιλά οπότε μια χαρά είναι τα κιλάκια σας μην ανησυχεις.

Πωπω τι κωλοκαιρος είναι αυτός. Έχει πολύ αέρα και τα πετάει όλα πέρα δώθε στο μπαλκόνι :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη κι εμένα το δάχτυλο το βάζει συνέχεια μέχρι και με το στήθος μαζί την ώρα που τρώει. Κι εγώ το ξέρω αυτό με τα μπιμπερό γιατί μένει το γάλα αλλά εμένα δεν παίρνει μπιμπερό οπότε δεν με απασχολεί .

Νάνσυ καλή αρχή με το πλέξιμο. Όντως έχεις δίκιο για το μουλτι.

Βιβή και του χρόνου. Φαντάζομαι θα ανέβηκε η διάθεσή σου με το στόλισμα. Γελάω με αυτό που είπες ότι δεν θα πήγαινες μαζί σου. Ακριβώς το ίδιο νοιώθω και γι’αυτό θέλω και λίγο κυνήγημα.

Εγώ έφτιαξα μπεργκερ με τα χθεσινά μπιφτέκια.

Μαράκι αν έχεις κι εσύ πρόβλημα με την μικρή τι να πούμε τότε πάει χάλασαν όλα τα μωρά. Χρυσοχέρα μου τόσα φαγητά σε μία μέρα αλλά και το μαλλί βαφή. Μπράβο. Πρόσεχε μην πέσει μπογιά στο φαγητό χιχιχι

Έλενα αχ μακάρι να μην μου το κάνει και σήμερα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!

τι μαυριλα ειναι αυτη εξω..σκετη μελαγχολια..αχ δε θελω χειμωνα,δε θελω βροχες,σκεφτομαι οτι απο δω κ περα θα ειναι ετσι,θα κλειστουμε μεσα κ μετα οταν ανοιξει ο καιρος θα παω δουλεια.. :cry: ενω με τον αντωνη μου εκατσα ολο το καλοκαιρι κ μαλιστα εναμιση μηνα το περασα στην εξοχη στο χωριο του αντρα μου,μετα καναμε τη βαπτιση κ μετα γυρισα,οκτωμβρη συγκεκριμενα.

σταυρουλα μου δεν ειδα βιντεακι,μολις τελεισω απο εδω θα παω,ξεχαστηκα τελειως αλλα θελω πολυ να δω το κουκλι λαιβ! ;) ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,εγω νομιζω οτι λιγακι μοιαζουν τα αγορια μας,θα σου βαλω φωτο τονι στην αντιστοιχη ηλικια,ισως το λεω επειδη εχουν ιδια χρωματα.ναι κ εγω νομιζω οτι μοιαζει η μπεμπουλα με τον αντωνη.οσο για τα σχιστα ματια απο τον αντρα μου ειναι το σχημα.

νανσυ μου ναι παλαμα τελικα,εγω σε αντιθεση με σενα δεν ειμαι πολυ οργανωτικη,κ επισης μακαρι να ειχα κ εγω τη μαμα μου κοντα μου κ τη νυφη μου κ να μεναμε τοσο κοντα,σιγουρα θα ειχα αλλο θαρρος να πω καντε μου κανενα φαι η εστω οπως λες μια βοηθεια κρατηστε ο ενας το μωρο να κανω εγω φαι,αλλα με μια πεθερα μονο δε μπορω να κανω κ πολλα. :D κ η καημενη καποιες μερες της εβδομαδας δουλευει κιολας κ καποιες μερες που της μενουν θελει να ξεκουραστει κ εκεινη,ειναι κ 65 χρονων ασχετως αν ειναι καλοστεκουμενη.γελασα πολυ με τα ονοματα σας κ το μπορντελο κομμωτηριο! :lol:

ελενη μου τι ωραια που θηλαζεις κ εγω ευχομαι καλους θηλασμους απο εδω κ περα!κ συμφωνω οτι πανω απο ολα σημασια εχει να ειμαστε καλα.κ εγω αν παθει κατι καποιος απο την οικογενεια μου θα πεθανω.οπως στα ειπαν τα κοριτσια για τον θηλασμο.

κατερινακι μου προτιμω στελινα αλλα κ λινα,ειναι πολυ γλυκο.οπως λεει κ η συμπεθερα μου το λιντα μου κανει μαιρη λιντα.κ εγω αυτο σκεφτηκα οταν το διαβασα. :D πιστευω μη μας παρεξηγεις ε;

οσο για λυδια κ ελενα κ εγω δε ξερω τι να διαλεξω,πολυ ομορφα κ τα δυο.. :roll:

αριαδνη μου πολυ καλο το μπισκοτακι σου,για την αποστειρωση συμφωνω με ελενα.αυτες οι υπερβολες απο καποιους γιατρους με νευριαζουν.θεωρω προσωπικα οτι 6 μηνων ειναι καλη ηλικια για μη αποστειρωση απλα πολυ καλο πλυσιμο,εγω θυμαμαι οτι 6 μηνων την εκοψα απλα καπου καπου εκανα κ καμια αποστειρωση σε μπουκαλια κ πιπιλες.

ελενα κουκλες θα εισασταν με την εβελινα σου με τα μινακια σας!τι ωραια που παιρνει πιπιλα,εμενα να δω ποτε θα γινει αυτο.παντως οταν παει να την παρει ο υπνος την δεχεται κ η δικια μου,αλλα οταν ειναι λιγο πριν το πρωτο ονειρο. :D

κοριτσια κ εγω μια απο τα ιδια στο σεξ κ φυσικα στη περιποιηση.ποτε δεν ημουν η σουπερ κοκεταρια αλλα παντα θα ισιωνα μαλλι,ηταν κ πιο ωραιο το μαλλι μου πριν τις εγκυμοσυνες,θα βαφομουν να παω για καφεδακι,καλα τακουνια σπανια φορουσα,μονο σε γαμους κ σε μπουζουκια,αλλα θα κοιτουσα να ηταν στιλατο το ντυσιμο μου.τωρα δεν ειμαι ετσι κ με ενοχλει αυτο.ετσι βρισκουν οι αντρες γκομενα κοριτσια,δε θελει κ πολυ..κ εγω δεν εχω ορεξη για πολλα κ νιωθω πολυ μαμα.βεβαια αυτο καποια στιγμη περναει,απλα οσες εχετε κανει τα πρωτα μωρακια ακομα ειναι μικρα για να το ξεπερασετε.μεγαλωνοντας το παιδι αποκταει ενα σχετικο προγραμμα κ ετσι περιπου κανονιζετε κ μια περιποιηση για τον εαυτο σας ας πουμε.βεβαια νομιζω οτι ποτε δε γινομαστε οπως πριν τα παιδια..θα το δειτε στη πορεια.κ με τα δυο παιδια επισης ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα,αλλα οταν τα εχω κ τα δυο στην αγκαλια μου,με γεμιζουν βρε κοριτσια κ τα ξεχναω ολα.η μεθαυριο που θα γυρναω ας πουμε απο δουλεια κ θα τρεχουν κ τα δυο στη πορτα,ε θα λιωνω,ειμαι σιγουρη.η ευτυχια ειναι διπλη οπως φυσικα κ η κουραση.αλλα αναλογα κ το παιδι.

οσο για θηλασμο..θα μου λειψει παρα πολυ οταν το κοψω.ειναι φοβερο το δεσιμο,τον αντωνη δε καταφερα να τον θηασω οπως σας εχω πει πολυ,τωρα με την μπεμπα λοιπον νιωθω πολυ τυχερη που το βιωσα ειναι συναισθηματα που αν δε το κανεις δε καταλαβαινεις πως ειναι.οπως κ το να εισαι γονιος κ η αγαπη που εχεις για τα παιδια σου.αν δε κανεις παιδι δε καταλαβαινει ποση αγαπη μπορεις να νιωσεις. θα στεναχωρηθω πολυ οταν θα ερθει εκεινη η ωρα λοιπον.αφου οταν κοιμαται πολυ ωρα ανυπομονω να ξυπνησει να νιωσω παλι αυτη την επαφη.παρολο που οντως ειναι χρονοβορο κ θελει αφοσιωση το οποιο πολυ δυσκολο με αλλο ενα παιδι κ σπιτι.

αντωνια μου μπραβο που ο αναστασης σου δεχτηκε το γλυκακι!τι υποπτευεσαι οτι μπορει να τον πειραζει;μπορει να ετυχε κιολας,τι να πω.

κικιτσα κ εμενα μου αρεσει το σκαιπ,αλλα δε προλαβαινω συνηθως κ εδω κ σκαιπ.γραφουμε κ πολλα κ για να διαβασω 5 σελιδες μου παιρνει πολυ ωρα + να γραψω.κ αυτο αν δε κοιμηθω μεσημερι,γιατι την υπολοιπη μερα δε μπορω να μπω ευκολα γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egrafa egrafa kai ola mou sbhsthkan....

den me ponaei katholou to thilastro apenantias mou aresei polu.... :lol::lol::lol:

Mariagiorgos egw kai h Maria (delphine )tha kanoume gamovaptish htan na kanei kai h Lia9tha ton kanei mallon pio meta).Exoume kanei syzhthseis kai syzhthseis panw se ayto to thema....Polu oikonomika nyfika exei to dghate.com(apo ekei to phre h Elena,mhn to deis teleio).Ta paraggelneis mesw internet...Meta theleis ena gampriatiko, beres ena den exeis parei(vera vera me 166 eyrw ashmeneis wraiotates)....Delphina parhggeila kai egw ayto pou metras to daktylo sou....Stegana,diskopothra).Ola ta alla exoda tha ta kaneis outws h allws sth vaptish.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθααααααααα!!!!!!!!!με το μωρο στο βυζι!!! :lol: εβαψα τα μαλλια κ μου φαινεται καπως!!!!!!! :lol::lol: εγω ειμαι αυτη? :lol::lol:

ελενη μου αχ τι ωραια!!!!!θα πας στην μαρια?εχει φοβερα πραγματα!!χαιρομαι πολυ που η μικρη σου παιρνει στηθος!!!!ειναι τελεια αισθηση..με συγκινησε αυτο που ειπες για τον αντρα σου,οτι τωρα σε αγαπαει ακομα πιο πολυ!!!!!!! :) παρηγγειλα τις βερες..απο βδομαδα θα τις εχω!!το νυφικο επεισης θα παραγγειλω αλλα θελω αλλα 60ε να μαζεψω ..155ε κανει..θα σας βαλω φωτο..εψαξα εψαξα κ τελικα μονο αυτο μου ταιριαζει..ειναι σαν φορεμα,αλλα σε σαμπανιζε θα το παρω..δεν θελω υπερπαραγωγη!!!κ αυτο απο βδομαδα!!

αχ βικακι πιανεις δουλεια?κ εμεις εδω πολυ χαλια ο καιρος..ολο βρεχει!!θα συμφωνησω μαζι σου βικακι για την αποστειρωση..κ εγω στον αντωνη 6 μηνων το εκοψα,απλα καπου καπου εκανα αποστειρωση την πιπιλα κ τα μπουκαλια..μα ηδη απο τωρα τα μωρα οτι βρουν το βαζουν στο στομα..

ξαναερχομαι..αυριο γιορταζει ο ανδρεας κ με εχουν στην τσιτα τα πεθερικα..θελουν τραπεζι να κανω αυριο το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki ama ti dexete ston upno tin pipila baze tin pote pote kai tha tin parei kai argotera pisteuw...

kai gw to idio tha kanw me tin apostirwsi, mia sto toso tis pipiles kai thiles argotera pou tha pinei apo mpoukali...

auta ta mikrobiakia einai pantou kai ta mwra ta bazoun ola sto stoma!

Maria me auto to forema tha eisai mia koukla!

Kai mena panta otan bafw ta mallia mou pio skoura meta apo ksanthies antabies pou kanw to kalokairi mou fainomai periergi...san na ginomai pio asximi ena prama :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενακι μου γλυκια καλη αναρωση!!!Πολυ χαρηκα που ολα πηγαν τελεια με τη μικρουλα :D:D:D Επιασε και στηθος? :D:D τελεια!!!!Συμφωνω και με τη νανση οτι επειδη χρησιμοποιουσες το θηλαστρο δεν σε πονεσε.Τις λιγες φορες που το επιασε και εμενα ετσι δεν με πονεσε...μια χαρα και το βαρος της, εστρωσε και με το φαγητο!!!

Κατερινακι μια χαρα ο μικρος σας :D:D:D και εξακολουθειτε να μας περνατε στο βαρος...εμεις πρεπει να ημαστε καπου 6800.

Λιακι και τσεβουλα περαστικουλια!!!Τσεβουλα , στολισατε διαβαζω....να μας βαλεις φωτο..

Αφροδιτουλα περαστικα στον Απολωνα και στον πεθερο σου.

Νανσουλι αρχισαμε το πλεξιμο??? :lol: Μια χαρα σε βρισκω!Τωρα με την κριση θα μας χρειαστει....Μπραβο σου που τα προλαβαινεις ολα.Τελικα ο καθε παιδιατρος με το φαγητο εχει τη δικη του γνωμη.

Σταυρουλα με γεια του γλυκουλι σου, το κουρεμα θα μπω να δω τι εκανες....

Μπεμπουλα κρεμουλες light??πρωτη φορα το ακουω σε μωρα ...για παρε καμια γνωμη

Δελφινακι να χαιρεσαι τον Αντρεα σου!

Βικακι ανατριχιασα με το αγγελουδι σας...

Ελενακι εχετε θεμα με το φαγητο...και εγω θελω να δω οταν ξεκινησουμε πως θα παμε...αααχ ολα θελουν υπομονη στην αρχη με τα γλυκουλια μας ...Κοιμηθηκε και 7ωρακι???σουπερ, τι κριμα που εσυ δεν ξεκουραστικες...

Μαριαγιωργος καλως ηρθες και παλι στο παρεακι μας

Πασχαλιτσακι μου ποπο καιρο που θα εχετε...

Ναταλακι πως παει ο μικρουλης?

Τα νεα μου ...παω το πρωι να κανω εξετασειες tsh κτλ. για θυροειδη, για να δουμε τι θα δειξει μετα την εγκυμοσυνη αν εχω...το παρακολουθουσαμε :roll: Ο μικρουλης ειναι μια χαρα, λεω μηπως και στολισουμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!ευχαριστω για τις ευχες!!!χαιρομαι που σας αρεσε το φορεμα!!!αυτο ειναι το μονο που μου αρεσε !!

λιλ καλα αποτελσματα κ καλο στολισμα!!!!!!!!!

ελενα ξεχασα να πω,καταφερες πιπιλα?μπραβο στην μπεμπουλα!!!δεν ειναι τελεια?

καποια ειπε (συγχωρηστε με)οτι εχει ξεχασει να γυρναει να παιρνει στηθος..κ εμενα θα με στεναχωρουσε που δεν θα εκανε την κινηση να παρει,αλλα κ παλι αφου τρωει μπουκαλι μια χαρα ειναι!!!

λιαααααα!!!!!!!!!!!! :-* ακομα ξενυχτατε?

παω να ετοιμαστω για εκκλησια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kaete?

Emeis kala kai eixame mia poluuu kali bradia! Exw arxisei na pisteuw pws tha ftiaksei to bradu mas! Koimithike apo tis 10 mexri tis 8, s'autes tis 10 wres ksupnise mono 1 fora stis 4 kai tis edwse o antras mou pipila kai ksanakoimithike!! Auto gia mas einai protofanes! To prwi pou eida to roloi kai elege 8 den to pisteua!

Nai Maraki pire pipila kai telika mallon auto itan kai h lusi gia to nuxterino ksenixti!!

Maraki na xairesai ton antra sou! Xronia polla kai eutuxismena na zisete mazi!

Lilaki kali epituxia stis eksetaseis! Na mas peis pws pige!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

μαρακι τελειο το νυφικο

βικακι ωραια κλεισατε κ σεις..πριν λιγο καιρο ειμασταν θαμωνες στην παλαμα αλλα μαζευε πολυ κοσμο κ εχει δυο πορτες κ δεν μπορουσαμε να πιουμε καφε με την ησυχια μας γιατι φοβομασταν μη φυγει η σαντυ.κ τωρα με τα μωρα παμε στο αλλο γιατι ειναι με τα ποδια κ η σαντυ εχει κ αλλα πραγματα να κανει εχει τραπεζακια με πλαστελινες κιμωλιες κ μαρκαδορους κ επειδη εγω τα εχω εξαφανισει τωρα με τα χαλια παιζει εκει με αυτα.

αλλα κ αυτοι που εχουν τον παιδοτοπο στην παλαμα ειναι πολυ συμπαθητικοι.ειδικα αυτη με τα κοντα μαλλια.

κοριτσακι για σενα ειναι σιγουρα πιο δυσκολο..εγω αν δω τα σκουρα παιρνω ενα τηλ κ καποιος ερχεται..κ φυσικα κ εγω εαν δεν ειχα ατομα δεν θα μπορουσα να κανω τοσα..μονο κ μονο ο εχτρα φουρνος ειναι τρελη βοηθεια.

κοριτσακια τρελο σκαλωμα με το πλεξιμο!!μεχρι της μια παιδευομουν με τις βελονες..αλλα δεν ειναι κ τοσο ευκολο οσο περιμενα..υπαρχουν πολλα που πρεπει να μαθω..αλλα θα μαθω!!!κ θα φτιαχνω ζακετακια στα παιδακια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Το βράδυ ήταν τέλειο κοιμήθηκε 8 ώρες σερί. Τώρα έφαγε το μηλαράκι του και κοιμήθηκε πάλι. Εγώ απολαμβάνω το καφεδάκι μου και γράφω στο φόρουμ.

Βικάκι μακάρι να μοιάσει στον Αντώνη σου. Είναι ένας κούκλος. :D Εμένα μου αρέσει ο μουντός καιρός αρκεί να μην βρέχει. Ειδικά όταν στολίσουμε θα μου αρέσει ακόμα πιο πολύ. Αχ πόσο δίκιο έχεις σε όλα με τα παιδιά.Αν και ο άντρας είναι προσγειωμένος και συνειδητοποιημένος η οικογένεια είναι πλήρης από ευτυχία. Μία εικόνα έχω στο μυαλό μου. Να πηδάνε πάνω στο κρεβάτι μας το πρωί όλο γέλια και να μας ξυπνάνε. Το ωραιότερο ξύπνημα.

Βέβαια για 2ο μου φαίνεται λίγο μακρινό το όνειρο γιατί το σεξ απουσιάζει και χωρίς σεξ μωρό δεν έρχεται :lol: Όταν θα αρχίσουμε να έχουμε λίγο ελεύθερο χρόνο και γι'αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα είναι αργά για μένα. :cry:

Μαρία ελπίζω να μην έβαψες καταλάθος και τα μαλλιά της μικρής. :lol: Αν μάθει από τώρα τους καλλωπισμούς κάηκες :lol::lol: Ωραίο το νυφικό για σένα που δεν έχει ίχνος λίπους. Αν όμως έχει ατέλειες το σώμα αυτό το νυφικό τονίζει πολύ. Παρόλα αυτά σαν σχέδιο είναι παααρα πολύ ωραίο. Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου.

Lil καλή επιτυχία με τις εξετάσεις. Εγώ πρέπει να κάνω καμπύλη ζαχάρου πάλι. Μου είχαν πει 6 μήνες μετά να την κάνω.

Έλενα είδες επιτέλους έστρωσε και η δικιά σου. Καλά αυτό με την πιπίλα είσαι πολύ τυχερή. Εμένα δεν την παίρνει ακόμα. Άντε τώρα θα σταματήσουν να πέφτουν και τα μαλλιά σου θα ανακτήσεις και τις δυνάμεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα απο την εκκλησια!!!ευχαριστω για τον αντρουλη μου!!!!α εκλεισα εκκλησια..11 μαιου στης 6 το απογευμα!!!

σταυρουλα φανταζεσαι να εβαφα κ τα μαλλια της μικρης?οχι βεβαια!!τωρα που ξανθενουν κιολας δεν υπαρχει περιπτωση να γινει αυτο το λαθος!!!σημερα εχουμε ηλιο κ πολυ ζεστη!!!!ωραια εικονα αυτη με τα παιδια το πρωι να σε ξυπνανε με γελια κ αγκαλιτσες!!!οσο για το νυφικο ειμαι πετσι κ κοκκαλο :( ..γι'αυτο κοιτουσα κατι με τυραντα για να κρυψω κανα κ κανα κοκκαλο!! ;) 48κ εγινα παλι :cry:

νανσυ μου θυμιζεις παρα πολυ την αδερφη μου..μοιαζετε σε πολλα..σε δραστηριοτητες για τα παιδια για σενα,για σουπερ χηροποιητα παρτι κτλ..μπραβο σας παντως!!!εγω βαριεμαι!!! :? παλια εκανα παρα πολλα στον αντωνη μου..τωρα λες κ γερασα κ δεν μπορω!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules to exw anoixto apo tis 8 k den prolavenw na katsw na sas diavasw olo kati tuxainei k den me afinei k o mikros twra efage to frouto tou k koimithike tou evala k mpanana simera...

milisa to prwi me tin elena k tin evelina einai mia kouklitsa k mas eskage xamogela, to epeze omws duskoli k den mas polu koitouse i den tis aresame :?:?:? pantws einai kouklitsa k polu naziara....

eixame ena asximo vradi mou ksipnise kamia 4-5 fores k koimithike k arga ptwma eimai....

mariagiwrgos kalws irthes pali min to skeftesai gia ton thilasmo mia xara ta kataferes mexri twra k min les vlakeis oti eisai axristi den einai kako pou tin afineis gia na pas douleia den tin paratas... k emena to lidia mou aresei perissotero....

voula megia to babycook arxisate k frouto ee ante wraia...

liaki mou arxina na tou vazeis oro stin miti gia na min kanei flemata auto to fixalaki einia apo tis mikses pou exei mesa k emena etsi ekane otan arrwstise... perastikoukia... auto pou les gia to gamo k egw etsi to skeftomai den niwthw pantremeni k auto pou einai kollimenos o mikros se mena fovamai tin sxesi mas.....

xristinaki mia xara einia ta didima k ti einai auto me to light k pws tha to ftiaxeis? kalutera na min ton arxiseis krema, na ton dwseis argotera...

kangouro mia xara to antraki sou oute eklapse k apo kila kala, elpizw na min kanei allergeia sto galataki....

katerinaki k emena to stelina pio polu mou arese alla k to linta kalo einia na ta sundiaseis... piastikes me douleies ee k egw exw na kanw polla k variemai...

nene mou etsi einai stin arxi den ponas ama to exei piasei kala auto einia to swsto ama ponas sumainei oti den to exei piasei swsta ante kali arxi kouklitsa mou...

nansy pws pige to mathima pleksimatos? a diavasa eimai sigouri pws tha ta katafereis....

tsevoula k egw etsi exw paratisei ton eauto mou polu k olo lew pws exw katantisei etsi... :lol::lol: gia to den tha pigaina me emena....

k egw aposteirwsi kserw mexri ton 6o tha dw ta link argotera...

ari pote tha pas sti patra?

maraki noikokuroula mou piastikes me douleies megia to malli na valeis fwto na se doume.... wraio to forema auto tha pareis? telika k egw tha kanw gamovaftisi xwris trapezi k prepei na arxisw etoimasies...

gia nifiko fovamai na parw apo internet tha kanw mia ereuna edw k thelw na paw stin voulgaria na dw...

na xairesai ton antra sou maraki ti kala pou ekleises ekklisia...

voula arxina gia deutero gia na min travas ta malia sou meta...

lil mou na pas peis apotelesmata apo tis eksetaseis...

o mikros ta idia me to sugkama akoma k stenaxwriemai polu....

ksipnise o kurios k thelei paixnidakia sas afinw sigoura kati ksexasa pali sunxwreste me sas filw oles gluka.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες

Μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου..να ειστε παντα ευτυχισμενοι..ετοιμαζεις τραπεζι :?::?: ευχομαι να περασετε καλα.το νυφικο που διαλεξες θα σου παει τελεια...ειναι πολυ ομορφο κ οπως ειπες δεν ειναι υπερπαραγωγη..μπραβοπου εκλεισες κ ημερομηνια..μαρακι μου σου ευχομαι με το καλο κ να γινουν ολα οπως τα επιθυμεις...μεγεια το μαλλακι σου..

Ελενα τι ακουω...η Εβελινα τα καταφερε το πηρε σερι το κ κοιμηθηκε με πιπιλα :?::?::?: μπραβο σας..μακαρι κ σε μας ναλλαξει κατι κ να κοιμηθουμε εστω 3ωρες συνεχομενες :?::?: πολλα ζηταω :?::?::?:

Λιακι πως εισαι σημερα :?::?::?: καλυτερα :?::?::?: το αρθρο με τις πιπιλες σας το εβαλα κ γω πριν λιγο καιρο αλλα μαλλον δεν το διαβασατε..θεωρω οτι ειναι υπερβολη μεχρι 1 χρονων η αποστειρωση απο την στιγμη που τα παντα μπαινουν στο στομα τους απο τωρα..αλλα μεχρι τον εκτο καλα ειναι να αποστειρωνονται..βεβαια μετα που κ που οπως λεει κ η βικη καλο ειναι να αποστειρωνονται.φυσικα θελει να παιρνεις κ καινουργιες να ανανεωνονται..αλλα ας παρουν τα δικα μας πρωτα πιπιλα κ βλεπουμε..εμενα ουτε μπουκαλι δεν παιρνει.ο τουλης σου ειναι αρρωστος τελικα :?::?::?:

Νανσυ σαρεσε το πλεξιμο ωραια που βρισκεις χρονο να ασχοληθεις κ με κατι αλλο χρησιμο ..μπραβο κοριτσι..θα φτιαχνεις κ ωραια πραγματακια στα παιδακια σου.

Σταυρουλα μεγεια τον ατμομαγειρα..καλος ειναι τελικα..ο Στρατουλης τρωει κ μηλαρακι τι καλα που δεν εχεις προβλημα με το φαγακι σας.τι ομορφες εικονες που περιγραφεις..πραγματι ειναι οτι πιο ωραιο να σε ξυπνανε τα παιδακια σου...ξεκινα να κυνηγας τον αντρα σου κ βαλτον κατω..οποτε μπορειτε..να ξερεις οτι το προσπαθησατε τουλαχιστον.

Κατερινακι ο Νικολας μεγαλωσε πολυ..

Χριστνακι οχοντρουλης σου θα φαει λαιτ κρεμουλες...πρωτη φορα τακουω..κ γιατι να μην ξεκθνησει με φρουτακι κ φαγακι απευθειας..αφου δεν χρειαζεται τις περιττες θερμιδες αλλα σιδηρο κ ιχνοστοιχεια.

Βικακη..ξεπατωθηκες παλι στις δουλειες ε...ξεκουρασου λιγο το χρειαζεσαι..φιλακια στα παιδακια σου..

Λιλακι καλααποτελεσματα να εχεις..θα περιμενουμε νεα σου.

Ελενη τα καταφερατε με την μπουμπουκα σου μπραβο..πως αισθανεσαι που πετυχες το στοχο σου κ τελικα θηλασατε :?::?: τελειο συναισθημα..κοιτα να το απολαυσεις απο δω κ περα κ σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι παντα ετσι με τον αντρουλη σου..

Μαριαγιωργος καλωσηρθες κ παλι..εκανες το καλυτερο για το παιδακι σου αυτο θα σκεφτεσαι..

Κατερινακι τακτοποιηθηκες με τις δουλειες..κατσε να χαλαρωσεις κ συ λιγο..το Στελινα μαρεσει πολυυυυυυυυυυυυ..

Βιβη χεστα κ γω τσι αισθανομαι για τον εαυτο που εντελως παραμελημενη..

Αρι....εισαι καλυτερα σημερα..... :-*:-*

Ναταλακι το φαγατε το φρουτακι σας τελικα :?::?::?:για το συγκαμα ξαναπαρε παιδιατρο μην τον αφηνεις ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...