Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι μαγειρεύουμε σήμερα;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμεις σημερα φαγαμε μακαροναδα με κοκκινη γαριδοσαλτσα.!!Αυριο θα φτιαξω αρνακι με πατατες στην γαστρα.Και μελομακαρονα:P :P :P μιαμ μιαμ μιαμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις σημερα φαγαμε μακαροναδα με κοκκινη γαριδοσαλτσα.!!Αυριο θα φτιαξω αρνακι με πατατες στην γαστρα.Και μελομακαρονα:P :P :P μιαμ μιαμ μιαμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

par'olo pou eimai egkioula, diavazw edw ta posts sas kai mou trexoune ta salia..:P eimai poli tou fagitou, kai o antroulis mou episis.. o giatros mou eipe na to rapsw, ti na kanw i erimi??? prosexw oso mporw..:blush:

simera fagame kokkinisto kotopoylo me manitarakia mesa (vazw auti ti saltsa Pumarro gia kokkinista kai vgainei mourlia to kotopoulaki) me spagetti.. tha mou meinei kai gia aurio!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

par'olo pou eimai egkioula, diavazw edw ta posts sas kai mou trexoune ta salia..:P eimai poli tou fagitou, kai o antroulis mou episis.. o giatros mou eipe na to rapsw, ti na kanw i erimi??? prosexw oso mporw..:blush:

simera fagame kokkinisto kotopoylo me manitarakia mesa (vazw auti ti saltsa Pumarro gia kokkinista kai vgainei mourlia to kotopoulaki) me spagetti.. tha mou meinei kai gia aurio!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σοβαρευτείτε!! Σάββατο ωραιότατη ομελέτα με πατατούλες και τα λοιπά και Κυριακή μαγειρεύει η μαμά! :) :) Το ΣΚ ξεκουραζόμαστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σοβαρευτείτε!! Σάββατο ωραιότατη ομελέτα με πατατούλες και τα λοιπά και Κυριακή μαγειρεύει η μαμά! :) :) Το ΣΚ ξεκουραζόμαστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μανουλα γραψε μας τη συνταγη για μελομακαρονα.

φετος ειναι η πρωτη χρονια που δε δουλευω συνεχες ωραριο και λεω να κανω ,μ επιασε η προκοπη.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μανουλα γραψε μας τη συνταγη για μελομακαρονα.

φετος ειναι η πρωτη χρονια που δε δουλευω συνεχες ωραριο και λεω να κανω ,μ επιασε η προκοπη.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΙΣΕΣ, ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΜΟΥ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΙΣΕΣ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΕ..(ΣΧΕΔΟΝ).

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΒΡΑΣΤΟ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ, ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΑΚΙΑ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟΣ ΜΕ ΒΡΟΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ, ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ. ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΙΣΕΣ, ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΜΟΥ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΙΣΕΣ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΕ..(ΣΧΕΔΟΝ).

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΒΡΑΣΤΟ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ, ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΑΚΙΑ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟΣ ΜΕ ΒΡΟΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ, ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ. ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπιφτέκια με ψημένο ψωμί στο τζάκι!!!Συνοδευτικό σαλάτα μαρούλι-αγγούρι-λιαστή ντομάτα-κρουτόν με ξύδι βαλσάμικο!!Πάω να τα τσακίσω!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπιφτέκια με ψημένο ψωμί στο τζάκι!!!Συνοδευτικό σαλάτα μαρούλι-αγγούρι-λιαστή ντομάτα-κρουτόν με ξύδι βαλσάμικο!!Πάω να τα τσακίσω!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω ρην αισθηση πως αυτο το θεμα θα γινει το αγαπημενο μου στο μαμμυ!Εμεις σμερα φαγαμε μακαροναδα με κοκκινιστο κρεας:P ...ηταν πολυ νοστιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα εγω εφαγα ενα παρα πολυ ωραιο φαγητο σημερα!!ΤΟΣΤ διοτι ειχα παρα πολλες δουλιες κ δεν προλαβα.Αλλα το βραδυ θα φτιαξω σουφλε σοκολατας:P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ.(ΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΑΓΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...).

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑΝ ΟΙ ΠΡΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΝΟΣΤΙΜΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΟΣΤΙΜΟ ΦΑΓΗΤΟ...(ΜΙΑΜ)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...