Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

ελα...δε ξερω αν ειναι καλο να την φερει...

να ξεσηκωθουμε και οι 2!!θα δειξει..

μωρε αγχωνομια γιατι αλλο να ειναι κοντινοι σου ανθρωποι και αλλο φιλοι..

απο αποψη ξερεις..ο καθεναςε εχει την οικεγενεια του..να φορτωνω και γω αλλο παιδι..

δε ξερω..ετσι το βλεπω εγω!!

ο λευτ παντως θα την κοιμιζει τ μεσημερι και το βραδυ..και το θεμα ειναι 2 πρωτες μερες..μετα φανταζομαι θα ειναι πιο λαιτ και θα μπορω να κινουμαι εγ...

ερωτηση πρωτη...

τι ωρα ανοιγουν οι παιδικοι σε σας;;

δε ρωτησα η χαζη!!!

λογικα 7 ετσι δεν ειναι;;

και δευτ...αποστειρωτη εχει το μαιευτηεριο;;;ξερετε;;θυμαστε;;\

γιΑ ΤΑ βυζακτηρια εννοω....

η να κουβαληω το δικο μου;;

θα παω με δικο μου θηλαστρο..παντως πριν 3 χρονια νοικιαζα το θηλαστρο 30..εχω αποδειξεις...

και τωρα ανεβηκε 63...απιστευτο..απο την ιδια εταιρεια..επεισης..αποδειξη αναισθησιολογου 280....χωρις αποδειξη 230!!!

και νεογνολογος...απο 120 που ητανε πριν 3 χρονια...πηγε 180 με αποδειξη..και 150 χωρις αποδειξη..μαλλον χωρις αποδειξη θα παμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γκρινιααααααααααα

εχω τσιμπιματακια κατω αριστερα ρε γμτ

εχω παρει μπουσκοπαν ντεπον και συνεχιζουν

ελεγα ηπως ειναι χεσιμο αλλα δεν ειναι τελικα πηγα και δεν βελτιωθηκε

εαν σνεχισει ακι αυριο τι να κανω να παω νοσ; δεν ξερω ειδα και στον πνο υο μωρο χθες να ειναι μεσα στην κοιλια να προσπαθει να μου αν βγει απο την κοιλια και να μου μιλαει -δεν ξερω εχω αρισει και ανυσηχω

μλκ μαλλον αλλα ξρεω γω;

τις ημερες που θα εισαι στ νος σκεφτεσαι που θα ειναι η μικρη; δεν προλαβαινει να ερθει η αδερη σου ρε συ εστω 1-2 μερες; ή η πεθερα;

η τι ναπω να ερθουν οι φιλες στο νοσ και ας καθετε ο Λε με τη Μαρθα.

για τα θηλστρα δεν ξερω

ο παιδικος σε εμας ανοιγει 6:45 κανονικα

οι τιμες ειναι γμσ τα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεθερα δεν ερχεται..θα ερθει 1 βδομαδα συγκεκριμενη τη 1χρονια...

η αεδερφη επισης..πρεπει να παει αθηνα απο σαντορινη και τετοια..

δε πειραζει..σα να ψιλοβγηκε προγραμμα...οποτε 1 χαρα!!

να ναι καλα τακ οριτσι..τιποτε αλλο δεν εχω να πω!!

τι αισθανεσαι ρε μαρκερ;;

μηπως εισαι καλυτερα τωρα;;

τσακισα κατι σοκολατακιακ ια πιτσα!!

και δε λεει να γρμισει το στομαχι μου!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ολα γινονται -ειναι σημαντικο να εχεις φιλους

μο αρεσε αυτο που εγραψες για την πεθερα την πρωτοχρονια :lol:

χαμηλα στη κοιλια αριστερα εχω ενα διαρκες τσιμπιμα - τσιμπαει αφηνει τσιμπαει αφηνει

σαν βελονιτσες βρε παιδι μου

εκανα ενα τνουζ μπας και χαλαρωσω ηπια αλλο ενα μπουσκοπαν αλλα εκει η μλκ συνεχιζει

ειχα αι ενα πετρωματακι εχθες - αλλα πολυ μικρο -περασε μονο το αμεσως - απο ενα γμο φτερνισμα δυνατο - λες να επαθα κανα τραβιγματακι απο αυτο;

τι να πω δεν ξερω - λογικα αυριο θα μπορω να κρινω καλυτερα

σημερα περπαταγαμε ολη την ωρα -εμπορικο το πρωι 4 πατωματα

σουπερ το απογευμα λιγο θελει;

βλεπω παιδικο στον αντενα τωρα

ειναι πολυ καλο

μαρακι που εισαι ρε συ;

τι εγινε; σε πηρε το ματι μο πριν και λεω θα γραφεις αλλα πουθενα

ελπιζω να ειναι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi re maria...ολα καλα θα ειναι..μη το σκεφτεσαι..οσο μπορεις...

ναι ρε φιλε..η πεθερα..δνε υπαρχει στο προγραμμα ωρες ωρες..εκει..ηθελε αυτες τις μερες..εκεινες θα ερθει..λες και εχει κοτες και προβατα να βοσκησει και να αρμεξει..αχαχ...

λεω να την πεσω νωρις..γιατι αυιο καφε σε 1 φιλη το πρωι και μετα το απογ σε 1 γιορτ...

και εχω να γυρισω να κανω μπανιο..και τυφλο...ξυρισμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε γενεθλιο κ ακομα τα αυτια μου βουιζουνε απο τισς φωνες κ τα τραγουδια :lol:

σωσω περιμενουμε φιλεναδα !!!!!

μαρια μηπως αλλαζεις μηνα κ εχεις πονακια ...????

η δουλεια μια χαρα κοριτσια εχω μπει πλεων σε ρυθμο κ εχω παρει χαμπερι τι παιζει με το πρωτοκολλο.....δλδ ετσι νομιζω :lol:

ενα εχω να πω....ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΙΟΚΡΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!

πολλα λεφτα σε χαρτι κ μελανι!!!!!!!!!!

ο αντρας μια χαρα το πρωι με τις μικρες....

α!ρωτησα κ την δασκαλα ....μια χαρα η Μαρια ...πολυ καλο παιδι λεει....αριστη σε ολα !!!

:D

στο παιδικο η Αγγελικη θα ειναι χιονουλα :lol::lol: εχουμε κ ποιημα κ το εμαθε κ εχει πολυ πλακα...

απιστευτο...η Αγγελικη σε σχολικη γιορτουλα ...ο αντρας λεει εαν δε την δει με τα ματια του δεν το πιστευει.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σωσω την επεσα μετα

το τσιμπιματα συνεχιζουν

να ειναι η μεση;

τι να πω σημερα εχουμε και μαζωξη στο εξοχικο για τη γιορτη του πεθερου αυριο

το απογεμα με τους δικους μου θα βγουμε γιορταζει και η μανα μου -παλι στος δρομους σημερις

αντε ρε σωσω εμεινε μονο το σημερα

αληθεια ποτε μας ειπες για το μπεμπε ποτε γεννας δεν εχω καταλαβει

με ηρεμια σημερα -κανε και το τυφλο σου και υριο ολα θα πανε τελεια

την επεσα μετα και δεν απαντησα -βεβαια απο την αγωνια κοιμηθηκα 1

αλεκα καλημερα

πραβο ρε συ για τη δουλεια

να δεις τι ψυχοθεραπεια ειναι

οταν σταματησεις θα νομιζεις οτι το σπιτι ειναι καταναγκαστηκα εργα :lol:

Μπραβο και στο ΜΑρακι και την Αγγελικουλα - αχ τι ωραια που εχετε και γιορτουλες

εμεις αγγουρια -τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

εμεις πρωινοι σημερα...απο τις 6 :shock::(:shock::(

Ο Θ τωρα ξαναξαπλωσε , εμεις πινουμε καφε..

Σωσω σας αγαπανε τα κοριτσια εκει κατω και ολα καλα θα πανε..ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα γυρισεις σπιτι σου...

Ελενη μεγεια το δωματιο σας!!!!

Μαρια και εγω ειχα κατι ελαφρια τσιμπιματακια κατω αριστερα χθες...αλλα πηγαμε Λαμια βολτες ψωνια απο εδω απο εκει...καταληξαμε να γυρισουμε στις 5 το απογευμα ...θελει στρωσιμο η υποθεση αλλα δεν μπορουμε να κλεισουμε το παιδι σπιτι..

Αλεκα μπραβο στα κοριτσια σας!!!γερά να ειναι να πηγαινουν παντα μπροστα!!!!

η δουλεια λειτουργει ψυχοθεραπευτικα!!!!και φυσικα τα χρηματα ειναι σημαντικα...

Καλη κυριακη σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!

απο της 7 σημερα :cry:

τωρα υπαρχη μια ηρεμια μεσα στο σπιτι...βλεπουνε παιδικα

πινω καφεδακι

ο αντρας ροχαλιζει... :lol::lol::lol::lol:

μαζευανε ελιες αυτες τις μερες ....για μενα η πιο κουραστικη δουλεια στο κοσμο...μισω μαζευμα ελιες :oops:

σημερα γιορταζουνε η κατερινες!

εαν εχετε χρονια πολλα!!!

εμεις εχουμε την γιαγια γριιτσα ετσι λενε τα παιδια μου :lol: του αντρα μου η γαγια ειναι :lol:

μαλλον την βλεπουνε πολυ φολκλορ ...με μαντιλες κ μπαστουνι

κ την κουνιαδα -κολητη....

θα παμε νωρις το απογευμα ...για κφεδακι κ παιχνιδι τα μικρα

μπριζολες το μενου...μην ξεχνιομαστε κυριακη σημερα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι καλημερα!!!!

ευτυχως δεν ειμαι μονο εγω τοσο πρωινη...

ξαναξυπνησε ο μικρος και ανοιξε αμεσως τηλεοραση..δε βαριεσαι..μονο τις Κυριακες βλεπει... :mrgreen::mrgreen:

Αν μισειτε εκει μαζεμα ελιων εδω τι να πουμε με τετοιο ελαιωνα??? :lol::lol:

Αλεκα ο αντρας μου αν τον βαλεις να παει στις ελιες αρρωσταινει στην κυριολεξια..προτιμαει να χτισει ολοκληρο σπιτι μονος του..τα εχουμε δωσει τα κτηματα να τα δουλεψει αλλος και μας φερνει λαδι και ξυλα..

ο γονεις μου σημερα εχουν παει με δυο αλλοδαπους για βοηθεια γιατι ο αδερφος μου δουλευει..40 ευρω μεροκαματο ο ενας.. :(:( ειναι πολυ κουραστικη δουλεια...

ρε Αλεκα η Αγγελικη το τρωει το ψητο κρεας???γιατι ο δικος μου οχι..ουτε που το δοκιμαζει γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

δε κοιμηθηκα παλι 1 2ωρο..το εχασα..με ξυπνησε η μαρθα και δε ξανα κοιμηθηκα..χρονια πολλα στις κατερινες..

παιδια χθες πηγα σε κατι φιλες...

και εδω και 2 μερες μου μυρισε τσιγαρο..και χθες αναψα..κανα 3 τζουρες κια το εσβησα..δεν ηθελα παραπανω!!

αλλα μου φυγε..αχαχ..

ρε παιδια..τρωω τοσες μερες τον αγλεουρα..

και δεν εχω παριε γραμμαριο..

αληθεια..

τι να πω!!

οταν γεννησω..κομμενα ολα ...νομιζω..γιατι πλησιαζω τα 100!!

δε θελω πολυ ακομα!!

1 σκουφι μου εμεινε να τελειωσω..

εκανα ψευτοπροφιτερολ..

α παω το πρωι σε 1 φιλη για καφε και το απογ επισκεψη σε κατερινα!!

μη παω με αδεια χερια..

αυριο 7 παω αφηνω τη μαρθα σε 1 σπιτι να την πανε σχολειο και μετα μειευτηριο...9 και κατι λογικα θα μπω!

και η ελενη θα σας πει τι γεννησα!!

και μετα θα μπω και γω εννοεαι!!χαχα

περασε ο καιρος παιδια..

απιστευτο..

αντε ξανα μανα απο την αρχη..απαπαπαπ!!χαχα!!

μαρκερ πως εισαι;;;

αλεκα φανταζομαι...δουλεια για το τιποτα,ε;;

εμειςς θα χασουμε τη γιορτη..δυστηχως!

δε πειραζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysoyla η Αγγελικη τρωει 5-6φαγητα ...αρνητε να δοκιμαση κατι αλλο....

οχι δεν τρωει κρεας ...ουτε καν πατατες τιγανητες :shock:

για την Αγγελικη πατατες γιαχνη με καροτακια :lol:

τρωει λαδερα πχ φασολακια αρακα κ οσπρια κ σουπες τιποτα αλλο....ουτε μακαρονια κανει εμετο :oops:

ασε...πρεπει να εχω κατσαρολα δηλ. αυγο ποτε κατι προχειρο ποτε...τα νευρα μου!!!!

ο γιατρος λεει ....ευχαριστημενει πρεπει να εισαι που τρωι αυτα ...αλλα παιδια ζουνε με μακαρονια μονο......

ναι...

χρυσουλα κ εγω σαν τον αντρα σου...μεχρι κ πυρετο ανεβαζω... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια...τοσα λιγα φαγητα τρωει;;δλδ ποια;;

φετα γιαουρτι και τετοια;;

καλα και μενα τυροκομικα καθολου!!

μονο γαλα!!

σπαινιο λιγο στραγγιστο με μελι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO MENOY ths Αγγελικη εχει-αρακα -φασολακια-πατατες γιαχνη--με καροτακια ολα αυτα κ φακες ,φασολαδα ,γιουβαρλακια κοτοσουπα, μοσχαρι σουπα κ ψαροσουπα με ρυζακι οι σουπες......

κ φτου κ απο την αρχη!!!!!!!!!!!!

γαλα πρωι βραδυ

γιαουρτι στο παιδικο

κ κουλουρακια !!!!

α! κ καμια μπανανα κ μανταρινι στις μεγαλες χαρες!

κ τυροπιτακια που κανω εγω με γιαουρτι στη ζυμη

οτι αλλο δει λεει το εξης΄ειναι μπλιαχ μαμα αυτο ....δεν δοκιμαζει...κ αναγουλιαζει κ μονο στην εικονα κατι διαφορετικου!

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na στε καλα κοριτσια!!!

σας ευχαριστω!!

γυρισαμε απο επισκεψη...

1 χαρα..τα τελυταια μου σοκολατακια!!!

μιλαμε...ποναει η κοιλια μου!

παω να κανω μπανιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησοερα

σημερα παλι μεσα στη βολταρια -υποχρεωτικη δλδ σε γιορτες

πρωι στα πεθερικα για την γιορτη το Στελιου αυριο και το απογευμα βολτα με τη μανα μου για καφ για τη δικη της

απο τις 10:00 το πρωι γυρισαμε 8:00 το βραδυ

Σωσωωωω

με το καλο το νεο μωρακι

να εχεις μια ευκολη γεννα με μηδεν μετεγχειρητικα - να σηκωθεις και να πλεξεις σου ευχομαι αμεσως :D

Ερχεταιιιιιιιι

χαιρομαι παρα πολ σας το εχω πει - μιαμε νιωθω λες και θα γεννησει μια απο τις καλυτερες φιλες μου αληθεια -αφου εχω αγωνια τρελλη να πανε ολα καλα

Εγω καλυτερα

νιωθω ακομα πιεση και κανα τσιμπιμα αλλα πρεπει να ηταν το εντερο γιατι σημερα εκανα μια διαρροια μην σας περιγραψωκαι παθει αναγουλιαση η σωσω :lol: μετα ηρεμισα αρκετα και τωρα αρχισε παλι μια πιεσουλα -λογικα αυτο πρπεει να ειναι

Κοριτσια σας εχω πει μην παραπονιεστε για το πρωινο ξυπνημα - εμεις καθημερινα και σκ ξυπναμε 6:00-6:3ο στο τσακιρ κεφι

μιλαμε καθε μερα ομως :D

σημερα 6:15 και δεν κοιμονται μεσημερι και κοιμουνται 8:30 το βραδυ

Ναρκωτικαααα ωρες ωρες πρεπει να περνουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτησε η μανα μου μια κοπελα που εχει παιδικο σταθμο δικο της και εχει μεταπτχιακο πανω στην ειδικη εκπαιδευση

- παει χρονια και ψωνιζει εκει που δολευει

και της ειπε οτι νομικα απαγορευται οποιοσδηποτε σταθμος ειδικα δημοσιος να κανει τετοια ενεργεια

ειναι υποχρεωση τους ακομα και παιδι με ειδικες αναγκες να ειναι να το ενταξουν οσο το δυνατον στο συνολο του σχολειου και εαν κρινουν οτι δεν μπορουν με τιποτα ακομα και αυτες εκει δεν ειναι δικαιοδοσια τους να κανουν τιποτα παρα μονο ο δημος με κονωνικο λειτουργο ακι παιδοψχολογο και παλι σε συνεργασια εμ τους γονεις και χωρις να δημιουργουν θεμα με την υπολοιπη ταξη

ειναι παρανομο και μπορουν οι γονεις α κινηθουν νομικα - και θα κερδισουν σιγουρα ακομα και ψυχολογικα προβληματα να εχει η μανα οπως λενε γιατι ειναι κατι με εκθεση δημοσιως προσωπικων δεδομενων κλπ -δεν τα θυμοταν τα νομικα

μιλαμε για κατι τετοια ζω ωρες ωρες - γουσταρω να το τρεξουν οι γονεις απιστευτα.

ψιλοτσαντιστηκα με τη σνηφαδα - που παμε τα παιδια στον διο παιδικο -αυτοι υπεγραψαν και τη ρωτησα γιατι

και μου λεει γιατι το ειπε η διευθυντρια και η κορη τη της ειπε οτι οντως την εχει βαρεσει και αυτη

και μου λεει \εμενα με νοιαζει να μην βαραει το παδι μου και να κανω το καλυτερο για αυτο

εμεις πρεπει ν κανουμε κατι για αυτο και να το διωξουμε

δεν ξερω βρε κοριτσια

πειτε με υπερβολικη αλλα τετοιες γνωμες δεν της δεχομαι

τις ακουω -διαφωνω καθετως χωρις πολ συζητηση

ο καθενας την παρτη του εχουμε γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi exoyme γινει..εχεις δικιο...δε το συζηταω..ο καθενας τη κωλαρα του...

παιδια αρχισα να νυσταζω...λεω να την πεσω σιγα σιγα..βαγκ αν γραψεις....εγω θα σε διαβασω το πρωι...η τελος παντων καποια στιγμη..να ξερεις..μπορει να μη κραταω ορο..αλλα θα πινω ορο!!αχαχ

να στε καλα κορτισια..και σεις με το καλο ολα!!!

μιλαμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω με το καλό το δεύτερο.....αγωνία να μάθουμε τι είναι χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ Ελένη περιμένουμε ενημέρωση.

Ελένη με γεια το δωμάτιο. Κι εγώ χαίρομαι όταν κάνω αλλαγές :) Μου αρέσουν πολύ

Μαρκεράκο μάλλον θα είναι απο την ίωση η κοιλιά, αν λες σε πονάει ο λαιμός κυκλοφορεί κάτι με εντερικά τώρα........το μόνο που μένει είναι λίγες μέρες πριν το κολλήσουμε κι εμείς :P:P:P:P

Βαγκ κοξάκι ε; Τι να πω όλες οι ασθένειες λες κι επανέρχονται και γίνονται και πιο ανθεκτικές ακόμα. Πως είστε με το βήχα;

Χρυσούλα το φελτ θέλει πλύσιμο στο χέρι..... Δύσκολη υπόθεση όταν πρόκειται για πατάκι ..... Μπορείς όμως να το πλένεις στην αυλή-βεράντα με το λάστιχο και απορρυπαντικό.

Αλέκα μπράβο προσαρμόστηκες γρήγορα. που είπαμε οτι είσαι; Δεν έχω καταλάβει :oops::oops::oops:

Νανούκα μπράβο για τον αδερφό και τη νύφη σου . Με το καλό να έχουν μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία γιατί σχολιάζω απο μνήμης.............6 σελίδες διάβαζα :lol::lol::lol::lol::lol:

Επανέρχομαι για τα δικά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σε προλαβα ρε Σωσω...

αντε να με διαβασεις αυριο....

με το καλο!!!!! να μαθουμε επιτελους αν ειχε δικιο και ο βουδας που ολο σφαλιαρες τρωει!!!!!

παριμενουμε τα ευχαριστα!!!!!!

θα διαβασω τα προηγουμενα και επανερχομαι...

μα και εσυ σημερα νυσταζεις νωρις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβασα....

παβτως εχεις δικιο Σωσω οτι ποιο πολυ σκεφτεσαι το παιδι που αφηνεισ πισω παρα οτι πας να γενησεις το νεο μελος...

και εγω ετσι θα εννιωθα νομιζω...

οσο για το φαϊ που ριχνεις... τι να σε πω ρε κοπελια.... καλα να εισαι να τρως τον αμπακο!

κε το καλο και παλι!!!!

Μαρκερ... εισαι καλα τωρα;;; αν ρχισε και 3ο τα νευρακια απο μεσα ακομα... σε βλεπω να τα παιρνεις τα ντραγκς στο τελος!!!!

τι ειναι αυτο το λισο που με ειπες να παρω;;;; χαπι;;; αντιβηχικο;;;; τι;;; ελπιζω να μην εννοεις λισοπαϊν γιατι μπλιαξ που λεει και η κορη της Αλεκας... γενικα καυτερα καραμελακια κλπ με τιποτα. μονο λισο6 επαιρνα καποτε... μπας και εννοεις αυτα;;;; ηταν και σε λιστα με τα φαρμακα για ντοπα και τα φοβομουν τοτε που ασχολιομουν με σπορ....

Ελενη... με υγεια και καλους υπνους στο νεο σας δωματιο!!!!!

πες μας τι εγινε στη βαφτιση... και φυσικα περιμενουμε και φωτο.

και λεπτομκερειες απο γεννα Σωσως... αν δε σε προλαβει και μας τα πει πρωτη! θα παθουν πλακα με την παρτη της οι νοσοκομες εκει.. ειμαι σιγουρη!

Χρυσουλα.... και εσεις εκδρομουλες ε;;; πανε και εσυ οσο προλαβαινεις πριν το 2ο μελος....

οσο για οτ μεροκαματο 40Ε;;; προφανως ηταν νομιμοι γι'αυτο...

Αλεκα... μη μιλας για γραφειοκρατια... εμεις που πρεπει μερικα να τα στελνουμε και με ηλεκτρονικη μορφη και με φαξ... ετσι να υπαρχει... και οι διαταγες που ερχονται ηλεκτρονικα... ε, να μην τις εχουμε και τυπωμενες... σε χειροπιαστο χαρτι....

εμεις... ξανα χειροτερα σημερα... ισως να εδχει να κανει και με την υγρασια του καιρου... τις 3 προηγουμενες μερες που φυσουσε λιγακι ειμαστεν καλυτερα... σημερα με τη μουχλα... αρχισαν τα μικρα τις μιξες και περισσοτερο βηχα... αυριο να δουμε...

το πρωι με συφιλιασαν και ουρλιαζα σαν ιστερω!

εκει που ζωγραφιζαν ωρια και καλα και μιλουσα με μια εορταζουσα συναδελφο στο τηλ.....

ριξανε κατω ολους τους μαρκαδορους με ανοιχτα καπακια και αρχισαν να τους κλωτσανε απο δω και απο κει!!!!

τουρκαλα εγω!!!! πως δεν τους εριξα καμια δεν ξερω... πως κρατηθηκα!!!!

τους ουρλιαξα να τους μαζεψουν ΑΜΕΣΩΣ και να τους κλεισουν και η ΜΑριαννα τους διπλους μαρκαδορους τους στηριζε πανω της για να βαλει καπακι και η μπλουζα γινοταν.... κ..ος!!!! και δεν καταλαβαινε!

βαψανε και το πατωμα και μετα λερωθηκαν και οι φορμες τους! ενα καπακι ψαρεψα κατω απο το ψυγειο! ενα ακομα αγνοειται...

εκανα τα ρουχα με οινοπνευμα καθαρο και το ταμποναρα με χαρτοπετσετα και εφυγε λιγο. ευτυχως η μπλουζα της η μωβ καθαρισε στο πλυντηριο... να δω οταν πλεθνω και τη ρος φορμα....

ξεχασα να ευχηθω και στις Κατερινες....

ειναι και η πεθερουλα μου... αλλα ειναι αρρφωστουλα και αυτη και δεν πηγαμε...

κα μια και αλλαξε η μερα... Στελαρα!!!!! χρονια πολλα με υγεια και ασε ρε αδερφακι μου λιγο ησυχη το δολια μανα σου γιατι δεν τη βγαζει καθαρη!!! αντε και του χρονου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Σωσω με το καλο

χαλαρα Θεσ/τικα σε θελω - με ενα γερο μωρο και μια τελεια γεννα

σε 1 ωριτσα το νεο ιντερνετικο μπεμπε θα εχει ερθει λογικα

Ευχαριστω βαγκουλα για τις ευχες

σημερα το πρωι ειπαμε χρονια πολλα στο Στελιο και ηθελε και ο Νικος -του λεω εσυ δεν γιορταζεις σημερα και βαζει τα κλαματα και λεει εμενα λενε Στελιο -σε εμενα να πεις χρονια πολλα :lol:

οποτε αγκαλιαζομαστε φιλιωμαστε ΟΛΟΙ μαζι σημερα :lol:

Οσο για τα παιδια :lol:

απορω πως κρατιεστε πραγματικα

δεν υπηρχε περιπτωση να μην πανε τιμωρια -καλα εμενα εον με γραφουν - λογικα απο την πολ φωνη εχουν συνιθισει :lol:

Φλιξοταιτ σπρει λεω να κανεις - θα δεις αρκετη διαφορα μετα απο 3-4 χρησης

Ελενη για πες για τα βαφτισια - πως ηταν πως περασατε;

Μπα δεν ειναι η ιωση μαλλον =το ειδε και ο Κωσ κανω ενα σφυξιμο σσε ολο το σημειο της τομης - οχι ολη η κοιλια αλλα οπαραλληλα στην τομη. παιρνω μπουσκοπαν αλλα τζιφος δεν χαλαρωνει. θα τον παρω τηλ μπας και παω σημερα κανονικα ειναι την αλλη δευτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...