Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

Ελενάκι μια χαρά ο γύρος!

κι εγώ αυτή τη φορά θα δώσω τα βλαστοκύτταρα σε δημόσια τράπεζα...

κι εγώ σήμερα είχα σκοπό να τους τηλεφωνήσω...

Σωσώ, εσύ δεν πήρες χαμπάρι ότι η Ντομ είναι έγκυος;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου φερε πρωτοχρονιατικο δωρο ο Αη Βασιλης....

ηθελε ο αντρας 3ο αλλα πιο μετα...εγω...ακομα πιο μετα...τελικα εγινε μια στραβη και...ισιωσαμε.

Απλως ανησυχω καπως λογω του πολυποδα που υπαρχει ενας κινδυνος αποβολης...αλλα μπορει και να βγει με τη γεννα.

Ειναι τοσο νωρις που δε φαινεται τιποτα ακομα.

Το κλιαρ μπλου ντιτζιταλ με ελεγε 2-3 εβδομαδων στις 4 Γεναρη.Ο γιατρος λεει τωρα αυτη τη βδομαδα θα ειμαι 5 εβδ.,θα παω Τεταρτη...αει να δουμε τι θα δουμε...

ευελπιστω να ειναι στη μητρα μεσα, μη με βρει και κανα εξωμητριο, αν και ευτυχως δεν εχω σταγονα αιμα.

Μολις εκανα το τεστ και πηγα να το δειξω στον αντρα να μου δωσει κουραγιο, επαθε κολουμπρα!

Κοιταζομασταν και οι 2 σαν χανοι!

[smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=evil5.gif] [smilie=confused1.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=binkybaby.gif] :crazy:

οπότε το ερωτημα ειναι τωρα...εκτος απο τα ειναι γερό εννοειται!.....

[smilie=male.gif] ή [smilie=female.gif]

αχ να μπω στον κόπο για Βουδα ή οχι αν κρινω απο τα χαϊρια σας..;;

post-6804-13873939957838_thumb.jpg

post-6804-13873939957895_thumb.jpg

post-6804-13873939957952_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Μπουρεκακι!

Αχ μακαρι να σου μοιασω! :lol::lol::lol:

Μετα τα ΄΄ρεμαλια΄΄ να μου ρθει ενα λεπτεπιλεπτο πλασματακι να κατουρα καθιστο οπως λες.

Νανουκα η Σωσω μαλλον δεν καταλαβε οπως λες, ειναι δυνατο να το αφηνε ασχολιαστο;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε..χαμπαρι δε πηρα...απαπαπα!!θα σαλταρω...ελενη και γω δεν ειμαι εγκυος..

θα μας τρελανεις ντομ..

ειδατε τι σας λεω;;μας παρακολουθουνε..χαχα..μπουρικ χωρις παρεξηγηση..χαχαχ..

καλη χρονια και σε σενα..

καλε αληθεια λες;;

θα μας τρελανεις ντομ!!

καμια φορα αυτο που λεω...εσεις με τα 2 παδια..πως εχετε χρονο για σεξ να πιασετε το τριτο;;χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ γεωργια δεν πιανεσαι.... γιατι εισαι μωρομανα...

πηρα στο θηλαστρο τηλ.... δεν μπορουν λεει να κανουν κατι..

πηρα και στην τραπεζα για τα βλαστοκυτταρα.. μπερδευτηκα λιγο..

ντομ με το καλο... τα τρια παιδια ειναι ευτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τρελαθωωωω!!!Ντομακι τελειαααααα!!!!

ρε τι ειναι αυτα που μας συμβαινουν????

συγκινουμαι κιολας!!!

Να χαιρεσαι και τον Φανακο σου φιλεναδα!!!

με το κοριτσακι τωρα θα ισιωσετε σιγουρα..γιατι δεν μπορει κοριτσι θα ειναι!!!!!

μην ξαναμλησετε για κιλα!!!!εχω παρει συνολικα 6 αλλα μονο σε 2 μηνες μεσα γιατι τους πρωτους δεν επαιρνα καθολου...

σημερα εχουμε κανεναν εορταζομενο????οσοι εχετε να τους χαιρεστε!!!!

Σωσω τι κανουν τα κοριτσια σου????ε ας εχετε και λιγο γκρινια καλο κανει :lol::lol:

Μαρια καλα οι κουμπαροι εχουν ζητημα....δε βαριεσαι...αλλαξατε παραστασεις και αυτο εχει σημασια..

καλα τα γραμμαρια του μικρου βγαινουν κατα συνεπεια των μετρησεων...

και ο Θανος στην ιδια ακριβως εβδομαδα ηταν 496 γραμ..και παλι μικρος γεννηθηκε 3450..

Ελενη εχεις δικιο..με το καλο να κανεις την τελευταια δοση και μετα ολα καλα..ειναι μια χαρα τα αγορια σου!!!!

Αλεκακι καλη χρονια και σε σενα!!!να χαιρεσαι τα κοριτσια σου!!!

Μαρακι δυσκολη αυτη η εποχη για αγορες :(:(

το βραδυ θα φαμε στους γονεις μου γιορταζει ο μπαμπας μου..το μεσημερι κοτοσουπα απο χθες...

ο μικρος σαν να ξαναπηρε μπροστα με το φαγητο..χθες τσακισε 3 μπιφτεκακια για βραδυ και ειχε φαει και 2 πιατα κοτοπουλο σουπα το μεσημερι..φρουτα ομως τιποτα ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ελα ρε γιατι το λες οτι σε παρακαλουθουμαι;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ντομ μακαρι να μου μοιασεις....τρομαρα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσακια με το καλο σε ολες.......γερα μωρακια πανω απο ολα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω βρε κοριτσια για τις ευχες σας...με συγκινειτε!

Να φανταστειτε ειστε οι πρωτες που το μαθαινετε...ουτε οι γονεις μου δεν το ξερουν...αφου δεν εχω δει τιποτα ακομα στο υπερηχογραφημα.Μεθαυριο αν πανε ολα καλα θα τους το ξεφουρνισω!

ειδα και το Βουδα και λεει αγορι...ευτυχως που λεει μαλακιες, αν κρινω απο τα δικα σας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ ασε το βουδα........εξαλλου συνηθως το αντιθετο βγαινει...οποτε εχεις μεγαλο ποσοστο επιτυχιας για κοριτσι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τρελές! Είπα και ηώ για ποτέ γέμισαν οι σελίδες! Ε με τέτοια νέα!

Με το καλό τρελάρα μου! Να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη!

Καλά μιλάμε για πολύ σεξ οι οκτωβριανες! :-p

Να αλλάξει o τίτλος τώρα! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου Πε Πε - Κου Πε Πε

αντε καλε

ποια θα ανοιξει παιδικό;οεο;

θα τρελαθω η γκαστρωμενη :lol::lol:

αντε βρε ντομακι με το καλο - να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη με ενα υγιες μωρακι - για να δουμε θα εχουμε καμια Αθηναια νυφη; γιατι ολες του εξωτερικου μας βγηκαν οι άλλες

Μια χαρα απο κιλα ακομα παμε

μονο εσυ μας ξεφυγες βρε νανα :D - θα βγαλεις μεγαλο μωρο θα λες

εγω στην προηγουμενη στοβ 7ο τα ειχα παρει ολα - ετσι ημουν με τα αγορια μεχρι τον 6ο ειχα παρει 6 - τωρα 4

μπραβο σας που τρωτε παλι Χρυσουλα μου

Χρόνια πολλα και στον μπαμπα σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραία!

πολύ χαίρομαι που χαιρόμαστε με τις χαρές μας!!!

Ντομάκι, αφού ο Βούδας σου βγάζει αγόρι... κορίτσι θα κάνεις!!!

χαχαχα!!!

Χρυσούλα να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου!!!

αύριο έχω καμπύλη ζαχάρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι η φαρμακογλωσσα...λεω οτι θα κανει παλι αγορι..με το μπαρδον ντομ,ε;;;

σημερα η μαρθα ειχε τη μοναδικη ευκαιρια να φαει αυγο κιντερ..δεν εχει ξανα φαει..

χαχα.αλλα δεν εφαγε το φαγητο οποτε το μπουλο το αυγο..

εβλαες χρυς 6 ολοκληρα κιλα;;χαχαχ...κριμα!!και πως κουνιεσαι;;

μπουρικ δεν εισαι μονο εσυ..

μας βλρπουν και αλλες..χαχαχ..

ρε παιδια..θυμαται καμια να μου πει πωε φευγερι..η φυστικιλα απο τους αποστειρωτες;;σα φοφικο μυριζει παλι..βαζω νερο και ξυδι...

αλλα μετα μυριζει ξυδι..δε ξερω τι προτιμω!

σας ειπα οτι πορωθηκα με σαπουνια απορυπαν,οδοντ και κρεμες ημερας και κεςραλοιφες και τετοια;;και οτι οταν βρω τις τελεις συνταγες θα τισ πουλαω να βγαζω τα εξοδα τουλαχιστον των προιοντων;;

δλδ ισα ισα αυτα που εβαλα!!

γιατι με το εμποριο δε το χω..εκανα δη την πρωτη παραγγελια..70 ευρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια νανα

μια χαρα ελπιζω να βγει

αληθεια βρε σωσω δεν της δινεις καθολου γλυκα;

τρως εσυ τα απειρα και το αφηνεις το κοριτσι έτσι :lol:

εμας τρωνε δοξα το θεο μπολικα πια και απο εμας και απο τους παπουδες - δεν τα μετραω \ζητανε και δινω εαν εχω - τυπου μπισκοτα πιο πολυ πτι μπερ και τετοια

αλλα σημερα ζητησαν αυγουλακι και τους πηρα - δεν τα σκεφτομαι αληθεια

τωρα και να φανε ενα κοματακι σοκολατα την ημερα δεν με πολυνοιαζει αρκει να τρωνε το φαγακι τους κανονικα

τρωνε και παρα πολλα φρουτα εμας και τα ζητανε μονα τους -μηλα - μανταρινια πορτοκαλια καταναλωνουμε μπολικα κιλα την εβμ

δεν καταλαβα γιατι μυριζει ο αποστειρωτης σου

μηπως εχει χαλάσει;

εμας δεν μυρισε ποτε και ουτε της κουμπαρας μου μυριζει που της το εδωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο παλιος της κικο μυριζε...

απο το κωλογαλα!!

καλε της δινω..κιντερ δεν εχει ξανα φαει..

σοκολατακια και τετοια της δινω..και δικα μου γλυκα εννοειται..και του κουταλιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efaga τον κωλο μου για βραδυ

μια κρεπα νααααα

νιωθω τυψεις αλλα τι να κανω; :lol:

κατσε ρε συ γατι να μυρισει;

αφου πρωτα τα πλενεις οποτε δεν μενουν υπολειματα γαλατος μεσα

εαν τα τα ζεμαοτυσες λιγο πριν τα βαλεις αποστειρωση; μπελας θα μου πεις - σε δουλεια να βρισκομαστε

αλλα δεν μπορω να φανταστω το λογο

βεβαια δεν εχεις να φοβηθεις κατι αν η αποστειρωση γινεται σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΜ!!!!!!! ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΣ ΝΤΟΜ !!!!!! ΤΙ ΔΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;; ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!!! ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ.... ΑΣΕ ΤΟ ΒΟΥΔΑ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΕΤΑΙ ΠΑΛΙ !!!

αχ... αυτη τη σκηνη με το τεστ στο χερι να το λες στον αντρα σου ποσες φορες το σκεφτομουνα...

αλλα δε μου καθεται, δε μου καθεται!

Μαρακι καλη χρονια και με το καλο!!!!

Αλεκα καλη χρονια!!!! λες να μας σκασεις και εσυ κανενα νεο για μπεμπε;;;;

ολα τα περιμενω πια!!! τωρα και με τη νεα δουλεια..... και με το κρυο αερα εξω.... καιρος για 2....

ΜΑρκερ σαν την κουνιαδα μου η κουμπαρα.... η Μαριαννα λεεει οτι η θεια κανει την πιο ωραια πιτσα... απο πιτσαρια!!! παντα ομως!!!!!! χαχαχαχα....

αχ Σωσω.... πανταμαλωνω με τον αντρα για τα γλυκα... και τις μεντος και τα ζελεδακια... τους τα θυμιζει χωρις να τα ζητησουν μολις τα δει να νευριασουν, να κλαψουν.... τα νευρα μου!!!!!

οσο για κρυο...

εχει ηδη πεσει στο 0 και απο χθες λυσσομαναει. παλι...

και εγω αποστειρωτη κικο ειχα και μετα τον εδωσα και στην κουμπαρα αλλα δε μυριζε... και αν υπηρχε θεμα σιγουρα ο αντρας θα το "επαιρνε μυρωδια" !!! χαχαχα!!!!

σημερα ειχαμε παιδικο κανονικα. πηρα τηλ 7:10 και ρωτησα για να μην τα ξυπναμε τζαμπα. αλλα ηταν λεει λιγα παιδακια που μαλλον νομιζαν οτι δεν ανοιξαν. και ισως ναμη δουλευαν και οι γονεις οποτε δεν πηραν τηλ να το εξακριβωσουν.

Ελενη..... αφου κανεις την αυριο την τελευταια ενεση πιστευω θα χαλαρωσεις και συ και θα ειναι καλυτερα ολα... μη μασας... ως τον τερματισμο γερα!!!!!

Νανα χλωμη τη βλεπω την εξωσωματικη... δεν πειραζει... χαιρομαι τοσο με τις εγκυμοσυνες σας!!!!

και για κιλα... ασε.... αν και δε ζυγιστηκα, σιγουρα τα εβαλα ολα τα κιλα που ειχα χασει γιατι σημερα που εβαλα τη στολη και ειχα να τη βαλω καπου 10 μερες... τσιτωσε παλι!!!!

εμεις παλι μυξες και μπουκωματα... και εγω μαζι... βαρεθικα πια. για μενα. για τα παιδια, μακαρι να μεινουμε μονο σε αυτα φετος που ειναι πρωτη χρονια στο σχολειο.... χειροτερα τα περιμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

διψάω!!!

διψάω!!!

διψάω!!!

στις 8 έχω την καμπύλη και δεν μπορώ να πιω νερό και θα πιω εκείνη την απαίσια γλυκόζη...

ουφ...

χθες έφτιαξα ένα τέλειο σκουφάκι...

έκανα τύπου προσωπάκι πάνω.

το έκανα για δώρο αλλά βγήκε μεγάλο και το τσέπωσε ο Ανθιμούλης μου... χαχαχα!!!

χθες πήγαμε λιντλ και αγόρασα 2 φανελάκια με μακρύ μανίκι...

μα πόσο μικρά είναι;

ξεσυνήθισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σωσω τωρα που την εφαγα την κρυαδα δε φοβαμαι τριτο γιο...

ετσι κι αλλιως θα κωλώσω αν βγει κοριτσι...δε θα ξερω πώς να την πλύνω...ειδικοτης μας τα τσουτσουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα καλα αποτελεσματα στην καμπύλη!

Ωστε ειναι μικρες οι φανελες!

Αντε κι εσυ σαν τη Χρυσουλα....περιμενε το σχολιο της Σωσως οσονούπω...

Εκανα χοριακη σημερα, το απογευμα τα αποτελεσματα...να δω τι θα βγει...

Βασικα οσον αφορα το φυλο νομιζω το πιο αξιοπιστο απο ολα θα ειναι οταν αρχισουν τα συμπτωματα...

αν δεν εχω κατι ιδιαιτερο περα απο αναγουλες που και που και καουρες σημαινει [smilie=banghead.gif]

αν κανω εμετους..... :lol::lol::lol::ymparty: \:D/ :ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονιζει φουλ στο κέντρο της Αθηνας...χιονοθυελλα θα ελεγα...χωρις υπερβολη....

ε ρε τι θα γινεται Αραχωβα και Θεσσαλονικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω κι εγώ χιόνια!!!

πήγα γιατρό!

πόσο την αγαπώ τη γιατρό μου!!!

είναι ένας υπέροχος άνθρωπος!!!

έχω βάλει 10 κιλά...

το μπομπιράκι μου είναι 916 γραμμάρια.

σας έχω πει ότι μοιάζει στον αδερφό μου;

άρα το έχουμε δεδομένο ότι θα γίνει τρελό γκομενάκι!!!

χαχαχα!

ντομάκι μου κι εγώ θέλω να κάνω τρίτο.

θέλω πολύ μία κόρη!

αλλά αν βγει και πάλι γιος... δε θα με χαλάσει καθόλου!!!

είναι τέλειο να έχεις τρία παλικάρια και να τα καμαρώνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...