Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

Σωσώ δώσε συνταγή πως κανεις τον τραχανά.Εγώ δε το μαγειρεύω αλλα πήρα ένα σακουλάκι να δοκιμάσω που λένε είναι πολύ θρεπτικός για παιδιά.Τον έκανα με γάλα λαδάκι και φέτα ,το βρήκα από το ιντερνετ.Αλλά βγήκε η γεύση σα λαπάς.Ρούφηξε όλο το νερό.Οι κόρες μου δε το φαγαν.Πως θα το κάνω να βγει σουπίτσα να ναι και γευστικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μανρτ αυτο με την παρεξηγηση κοφτο γιατι θα παρεξηγηθω εγω μετα :lol:

με το προγραμμα σε καταλαβαινω

εμεις τωρα στα 3 το κοψαμε - μερι το καλοκαιρι ειμασταν οπως και εσεις δεν ξεφευγα ουτε λεπτο.

παντως μπραβο βρε κοριτσια και μιλαω πολυ σοβαρα

εγω δεν μπορω αληθεια -πειτε με χαζη αλλα δεν μπορω με αλλον ανθρωπο μεσα στο σπιτι μου -ουτε τη μανα μου

μιωθω οτι περιοριζομαι και δεν ειμαι ανετη -νιωθω οτι ειμαι σε ξενο χωρο

οποτε δεν θα μπορουσα θα εχω κοπελα στο σπιτι ουτε για καθαριοτητα απλη και ισως γι αυτο και ειμαστε ολη την ωρα στην τσιτα εμεις

σωσω εαν το πρωι δεν βαλουμε κατι να παιζει πολυ απλα δεν θα κανουμε τιποτα

θα κανουν μια ωρα να πιουν το γαλα

θα κανουν 2 ωρες να ντυθουν και να ετοιμαστουν

200γρ γαλα με παιδικο θελουμε περιπου 20-25 λεπτα να το πιουν και να ειναι καποιος απο πανω να τους λεεει ρουφα -αλλιως με τιποτα.

ειδικα οταν τα κανει μονος του τον ακταλαβαινω απολυτα

γιατι ειναι ντροπη το διπλο καροτσι καλε;

ξερεις ποσους εχω δει εγω; παρα πολλους

εννοω με διαφορετικης ηλικιας παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σωσω ειναι τρελη.....

πηρες δωρο απο τη λιστα???? απο τωρα??? χα χα χα!!!!!!!

μου θυμιζεις μια κοπελα που πηγε την επαυριο που εκανα την λιστα και πηρε το δωρο... γιατι λεει με βλεπει να ζοριζομαι και μηπως γεννησω... :mrgreen::mrgreen:

τεσπα σε ευχαριστουμε πολυ....

εγω σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα... πονανε ολα τα κοκκαλα και κρυωνω... μαλλον την εχω πατησει....

αυριο στις 11 θα παω στον γιατρο...

στις 1 σχολαει η ειρηνη... ελπιζω να προλαβω να παω να την παρω....

τωρα θα ερθει αλλη μια να την δω... απο το τηλεφωνο παλαβη μου φανηκε.... θα δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE EELNH esy δεν ειπες οτι ξεκινησαν και σου περνουνε;;

εγω δεν ειχα ιδεα για τη λιστα..αφου λεω την κοπελα....πλρηρωνω και τις χαιρεταω..και λεει η κοπελα δε θα παρεις το δωρο;;και λεω θα το παρουν αυτοι..και γελουσε.χαχαχ..

τελικα οτ πηρα εγω..αφου θα ερθω απο βδομαδα..να τα κραταω ολα..μη γεννησεις..χαχαχ..

μαρκερ αν εχεις αναγκη...1 χαρα θα δεχοσουν την κοπελα!!

εγω παλι..δεν εχω προβλημα..

πιο πολυ με αγχωνει αν θα βρω κοπελα...παρα το οτι θα ειναι σπτι μου..

παιδια εκλεισε η απονευρωση..τελειωσε..αλλα απο το σκαλισμα σκαλισμα εχω πιει 4 ντεπον ως τωρα..

καναμε ολοι μπανιο..ανοιξαμε και καλοριφερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα!!!!! νομιζα οτι θα μου το κρατας στο μαιευτηριο.... γιαυτο!!!!! :lol::lol::lol:

η κυριουλα που ηρθε μου την εστειλε η κουνιαδα... επρεπε να το φανταστω οτι θα ειναι παλαβη.... δεν μπορει να κανει λεει δουλειες γιατι ειναι μεγαλη και δεν μπορει, το καλοκαιρι δεν μπορει να ερχεται γιατι θελει να παντρεψει το γιο της και απο λεφτα θελει λεει 750 ευρω και να της πληρωνω το εισητηριο του λεωφορειου να πηγαινει και να ερχεται... :-o:-o:-o=))=))=))

της ειπα κι γω οτι θα το συζητησω με τον αντρα μου και θα της πω... δεν ηθελα να την προσβαλω.... αλλα το ζητουσε απεγνωσμενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ Βρεγεωργια...

τουλαχιστον το εφτιαξες το δοντακι....

θα δωσεις γαλα τωρα που πινεις να υποθεσω αντιβιωση??????

δεν σε εχω ρωτησει.. ποσο βγαζεις τωρα σε ποσοτητα???

μεχρι ποτε λες να το συνεχισεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε λεω πολλα απο εδω..γιατι μας παρακολουθουν..απο κοντα τα περι θηλασμου..δε πινω αντιβιωση..νπες ηρακλ μαμαδες να δισβασεις νεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ....

τα λεμε οποιο πρωι θελησεις...μαλλον την τεταρτη το πρωι...

περαστικα στην μαριλου και υπομονη στην ευα...

τι να πω... χριστουγεννιατικα τις βρηκαν ολα αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιοι μας "παρακολουθουν";;;; :o:shock::?

τι επαθε καλε η Ευα;;;

καλα που γραψατε λιγα παντως γιατι εχω δουλειες με φουντες και ειναι ηδη 11:45!

θελω να κανω μπανιο, να συμμαζεψω πιατικα και παιχνιδια και.... να ενωσω με συρμα το αστερι στην καινουρια κορωνα για τη ΜΑριαννα γιατι την αλλη την εσπασε η συμμαθητρια της που δεν την παει καθολου! :lol: προς το παρον δεν την αφηνε να παιξει με ενα δαχτυλιδι που εχουν στα παιχνιδια του σχολειου, της πηρε το ρολόι που μια φορα εκλαιγε και ηθελε να το βαλει στο σχολειο (5Ε εκανε), ολο τη φιλαει στη μουρη (στο σημειο αυτο τα πηρε ο αντρας!!! :lol: για τη μεταφορα μικροβιων!!! :lol: )και τωρα εσπασε και την κορωνα! :lol: η δασκαλα τη μαλωσε και την εβαλε τιμωρια ειπε. δεν ξερω... αστειο μου φαινεται... δε ρωτησα τη δασκαλα αλλα... νομιζω καλυτερα να μην εμπλακω... απλα βαριεμαι να ξαναφτιαχνω την κορωνα.....

Σωσω και ο δικος μου τα εμαθε να τα βαζει τβ οταν τα ετοιμαζει για σχολειο. εγω διαφωνω γιατι ηδη εχουμε τρελα αποτελεσματα... το Σπυρο να ξυπναει απο τις 6:30 για να δει λουνι τουνσ!

ΜΑρντιο και εμεις ακομα εχουμε τη ρουτινα του υπνου και δε βλεπω να τη χαλαμε. απλα δεν ειναι στανταρ η ωρα, παιζει στο μισαωρο. το θεμα ειναι οτι και εγω νιωθω σιγουρια με τη ρουτινα αυτη, και νομιζω και αυτα... οποτε δεν υπαρχει λογος να τη χαλασουμε. και εμεις τσατιζομαστε οταν ερχονται αργα επισκεπτες... που θα παει... θα κανουν και αυτοι με το καλο παιδια και θα δουν τη γλυκα!!!! ;)

Ελενη ευχαριστουμε για την προσκληση... αλλα δεν εννοουσα τοσο συντομα να κατεβουμε... :( αν και θα το ηθελα...

εχω θεια, αδερφη της μαμας μου στο Τυμπακι. οταν με το καλο κατεβουμε παντως... θα κανω το παν για να βρεθουμε!!!!

κοριτσια σας φιλω ολες...

αυριο ειναι η γιορτη μας...

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ, καλή γιορτούλα!!!

σωσώ πολύ με νευριάζεις όταν ανοίγεις μια κουβέντα και δεν την ολοκληρώνεις...

πες για το πάπλωμα.

και η κουμπάρα μου έχει διδυμοκάροτσο ενώ δεν έχει δίδυμα.

την έχει βολέψει πάρα πολύ!

σωσώ στην αρχή νόμιζα ότι η Μαρθούλα ήταν η δεξιά.

μετά είδα τα νέα στολίδια... είδα και το αυτοκόλλητο στο χέρι σου... και κατάλαβα...

χαχαχα!!!

σήμερα θα πάει ο Άγιος Βασίλης στο σχολείο και θα τους δώσει δώρα.

ρε κορίτσια... ξέρετε τι αναρωτιέμαι;

πώς γίνεται να πιστέψουν στον Άη Βασίλη όταν τον βλέπουν κάθε μέρα;

χθες μου είπε ότι δε θέλει να έρθει στο σπίτι μας...

νομίζω ότι απογοητεύτηκε από την Κυριακή που ο Άη Βασίλης δεν του έδωσε το δώρο που είχε ζητήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

περαστικα σωσω

παρε κατι πιο δνατο ρε συ και μην δωσεις ενα γευμα δικο σου

ειπαμε να θηλασουμε - ενταξει δεν θα πεθανεις κιολας στον πονο

αυτο θα εκανα εγω τουλαχιστον

οσο για την κοπελα πιστεψε με - δεν μπαινει ανθρωπος και θα εμπενε με καμια δυναμη οση αναγκη και να ειχα -ξανα λεω προτειμω να τα στειλω παδικο απο ημερων παρα να βαλω ανθρωπο στο σπιτι -ουτε μανα ουτε πεθερα δεν μπαινει και δεν εμπαινε απο την πρωτη μερα πο ηρθαμε στο σπιτι -ολοι παιρνουν τηλ για να ερθουν σπιτι ακομα και η πεθερα που μενει απο κατω

ειναι κομπλεξ βρε παιδι μου - δεν το κανω για να δειξω κατι - ειναι καθαρα κομπλεξ - δεν μπορω με ανθρωπο να τριγυρναει μεσα στο ποδια μου και να πειραζει τα πραγματα μου

τους μονους που μπορω να συνυπαρξω ηρεμα ειναι 2 φιλεναδες μου που πραγματικα μπορω μεινω μαζι τους.

κοριτσια μιλαω σοβαρα - στην αρχη που ερχοταν για καμια βδμ η πεθερα απροκλητη στο σπιτι για να κανει δουλειες η γυναικα δε λεω -ειχα παθει νευρικο κλωνισμο - ερχοταν ο κωσ στο πσιτι και γινοταν της που\με το που κοπηκε ολο αυτο αμεσως ηρθαμε στα ισα μας

ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ :lol::lol::lol::lol:

πλακα εχει η κυρια βρε Ελενη :lol::lol::lol:

εγω λεω να βαλεις ταξιτζι α την παιρνει

ακο ρε απαιτησεις που εχει ο κοσμος

εαν ειχατε χωρο και δωματειο επιπλεον θα σου ελεγα να παεις εσωτερικη

μια γνωστη ειναι υπερευχαριστημενη - την εχει βολεψει - αλλα ηδη εχει αλλαξει 2 κοπελες

εαν θες μπορω να ρωτησω και στη σχολη εαν ξερουν καμια κοπελα στη περιοχη σας που α ενδιαφερετε αλλα εχομε γενικα κορισια μεχρι 25 χρονων

Γεια σου βρε βαγκ

ουτε εγω θα ασχολιομουν με την διαφωνιες των παιδιων

ειναι εκει οι δασκαλες να τα λυσουν -εσυ απο τη δουλεια τι να κανεις; γιατι εισαι εκει;

εμ δεν επαιρνες μια ετοιμη κορονα ηθελας να την φτιαξεις και εσυ :D

χαχα νανα δεν ειχα αναρωτηθει για κατι τετοιο

ξερω γω - εγω του ελεγα οτι στα καλα παιδακια φερνει ακι αλλα δωρακια και την πρωτοχρονια εαν ακομα ειναι καλο παιδι θα του φερει αυτο που ζητησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxμαρκερ..εχεις και συ τα θεματα σου..χ.αχαχχ...με την συνυπαρξη..χαχαχ..

γεια σου ρε νανα που σε νευραιζω..ωρες ωρες νανα μου θυμιζεις την μεγαλη μου αδερφη.χζαχαχ..

εστειλε το παπλωμα για καθαρισμο εκει στη θερμη..παιρνει τηλ ξανα παιρνει πουθενα οτ παπλωμα..βριστηκε με υπαλληλο,με ιδιοκτητη και με οδηγο..καιμαι 10αρια μερες γινετσαι αυτο..

οχι το αφεντικο λειπει,ειναι ιταλια,ο οδηγος σατο κολπο..πουθενα το πΛΩΜΑ..το χασανε λεει..αλλα δε το λενε απο την αρχη..

και η θουλη ειπε να της φερον λεφτα να αγορασει αλλο παλωμα..και ετσι εγινε..

αλλα τρελη ταραχη..να μου τα λεει η θουλη απο τη μια να γελαω και απο την αλλη να εκνευριζομαι!!

κανω ψαροσουπα!!συνεχιζει να ποναει δοντι..

τι να οω!!

ελενη..αυριο το πρωι αν βρεχει,να ερθουμε σπιτι σας;;

αν δε βρεχει λεω να κατεβουμε κεντρο!!

τηςε το χρωσταω αλλωστε!!

πρεπει να ψαξω τη σουπα της χρυσουλας...λεω να κανω αυτη τα χριστουγεννα με διαφορα μπινελικια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου της εδωσαν τα λεφτα παλι καλα

θα το εδωσαν αλλου οι βλακες ή θα το χαλασαν

εφτιαξε στον αλφα αυτη η καινουρια μια καροτοσουπα που φαινοταν μουρλια -μπελαλιδικη βεβαια αλλα φαινοταν καλη εαν τη βρω θα σας βαλω λινκ

πηγα και ρωτησα χασαπη για κρεατα\καλε ειδα το 6κιλο γουρουνι και δεν φτουραει ουτε για 5 ατομα

βρε ελενη σκετη πετσα μου φανηκε

και αυτος μου ειπε οτι δεν θα μεινει ουτε 4 κιλα κρεας κα αυτο μες τα κοκκαλα

ξερω γω και ημουν σιγουρη οτι θα εκανα το γουρουνι

παραπανω δεν χωραει μεσα στη γαστρα με τιποτα και αυτο διπλωμεν θα το εβαζα

γαλοπουλες δεν φερνον πλεον φρεσκες οιχα χαπηδες και μου προτεινε αυτος ή ολοκληρο κομματι χοιρινο στη γαστρα και ενα ρολο κοτοπουλο γεμιστο με οτι θελω να μου φτιαξει

αλλιως μοσχαρακι μεριδες στη λαδοκολα

για πες Βρε Ελενη ειχε ψαχνο; θα ειμαστε καμια 12 ατομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα να μαι και γω!

Marker ψηφίζω χοιρινό νουά με σκορδάκι και ρολό κοτόπουλο.Τι το θες ολόκληρο γουρουνόπουλο;;;Και λίπη πολλά και αν στριμωχτεί και στη γάστρα θα ψηθεί καλά μέχρι μέσα;

Αυτό που λες για το ότι δεν συνυπάρχεις με άλλο άνθρωπο στο σπίτι το χω και γω.Και η μαμά μου πχ που έρχεται δε την αφήνω να κάνει δουλειές ή να μαζέψει.Και ποτήρι για νερό που λέει ο λόγος από μένα θα το ζητήσει.Απλά όταν πρέπει να γυρήσεις στη δουλειά και δεν υπάρχει άλλη εναλλακτική θα εμπιστευθείς και ξένο άνθρωπο στο σπίτι σου,δε μπορείς να κάνεις διαφορετικά όταν δεν υπάρχει βοήθεια από μαμά πεθερά.Και πόσο μάλλον για νεογέννητα που θα ναι της Ελένης και δε μπορεί να τα παέι παιδικό.

Ελένη τι υπερβολές η μαντάμ;750€;;;Για ένα πρωινό ή για όλη τη μέρα την θές;Εγω σου λέω 09,00-14,00 έδινα 350€ και για τα δυο παιδιά 10 μηνών τότε.Αλλά δε μαγείρευε ούτε έκανε δουλειές μόνο παρέα στα κορίτσια,τραγουδάκια,παιχνιδάκια,να τις αλλάξει,να δώσει το φρούτο αυτά..Μεσημέρι σχολούσα εγώ 14,00 είχα μειωμένο και τις τάιζα εγώ και τις έβαζα για ύπνο.Ψάξε κι άλλο έχεις χρόνο.

Σωσω για το τραχανά δε μου γραψες και τον έκανα χθες κοκκινιστό πάλι μάπα βγήκε.Όσο νερό και να του βάλεις το τραβάει ο άτιμος...Ε τότε πως θα βγει σούπα;;;

Νανά απογοητεύτηκε ο μικρός με τον Billy ε;(έτσι λέει η κόρη μου τον Αγιο Βασίλη-αμερικανιές χα χα).Εγώ θυμάμαι μικρή είχα στεναχωρεθεί τόσο όταν έμαθα ότι δεν υπάρχει στη πραγματικότητα.Πιο πολύ είχα νευριάσει που μου λεγαν οι γονείς μου ψέμματα και με άφηναν να γράφω γράμματα και να ζητάω.Δε θα ξεχάσω που κάποια χρονιά ζήτησα μια κούκλα που της έβαφες τα μαλλιά και ήταν ακριβή και προφανώς οι άνθρωποι δε μπορούσαν να την πάρουν ή δε χαλάλιζαν τόσα λεφτά για μια κούκλα και μας έφεραν και σε μένα και στην αδερφή μου από μια παιδική ομπρέλα!Τι απογοήτευση εκείνη τη χρονιά που δε με άκουσε ο Άγιος!!!γκρρρρρρ.Αλλά τώρα να του πάρεις ολόκληρο σκύλο που έχει νταντέματα μετά και είσαι και έγκυος και δε κάνει για να μην απογοητευτεί κουλό μου φαίνεται.Πες του ότι δε φέρνει έμψυχα πράγματα ο Αγιος γιατί θα σκάσουν μέσα στο κλειστό σάκο και να του ζητήσει κάτι άλλο.Ξέρω και γω...

Vag καλή επιτυχία στα ζουζούνια...Περιμένουμε φώτο...

Σας χαιρετώ όλες φεύγουμε Αθήνα μεθαύριο στα πεθερικά μου και δε ξέρω αν θα μπαίνω εκεί στο mammy.Δεν έχω Pc,κάθομαι στα κλεφτά στου πεθερού.Να περάσετε τέλεια να ξεκουραστείτε εγκυούλες και μη,να γεμίσετε μπαταρίες και άστε και λίγο τους άλλους να σας περιποιηθούν!

Καλά Χριστούγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρντ, καλά να περάσετε!

μάρκερ, εννοείται πως όταν ερχότανε η μαμά μου ευχαριστιόμουν πολύ τις δουλειές της!!!

αλλά κι εκείνη το απολάμβανε!

τις έφτιαχνε με τόση χαρά και αγάπη!!!

η πεθερά μου έκανε δουλειές όταν ήμουν έγκυος στον Α.

μέχρι στιγμής δεν έχει προθυμοποιηθεί αλλά έχει κάνει και εγχείρηση και πρέπει να προσέχει.

αλλά όταν έρχεται σπίτι μας, θα πλύνει τα πιάτα ή θα βγάλει τα σκουπίδια από τα μπάνια...

δε με ενοχλεί καθόλου!!!

χαχαχα!!!

χθες μου είπε ότι αν θέλω να πάρει άδεια περισσότερο από μία βδομάδα όταν θα γεννήσω.

της είπα ότι δε χρειάζεται να πάρει άδεια και είπα ότι δε γίνεται είμαι όπως την κόρη της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ καλα να περασετε και να ξεκουραστειτε και εσεις

βρε στο ξαναματαλεω-ειμαι τρελλη - ακομα και μια μερα εν αντεχω ανθρωπο στο σπιτι και να ειμαι και εγω παραλληλα μεσα- δεν με πειραζει να ερθει καποιος να προσεξει τα παιδια για λιγο ενω θα λειπω -χωρις να μο πειραξει ουτε τα απλυτα στο νεροχυτη- δεν μπορω εγω να συνπαρξω που λεει και η σωσω με αλλον μεσα στο σπιτι

ή εγω ή αλλος και οι 2 μαζι με καμια δυναμη -προτειμω μοναχη μου και οτι καταφερω

εχω μαθει απο σπιτι μου ετσι - ανεξαρτησια -υπευθυνοτητα και να μην εχω αναγκη καποιον.

δεν το λεω οτι κανει λαθος καποιος αλλος -αντιθετως το θεωρω μεγαλο κατορθωμα και μιλαω πολυ σοβαρα

αχ νανα σε ισοπεδωσε το πεθερη :lol::lol::lol::lol:

αυτα ειναι - καλα να σε εχει οπως την κορη λιγο ματσ το ακουω βεβαια αλλα ηταν πολυ ωραια κουβεντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα τις φωτο Σωσω -

φυσικα στη δεξια οπω βλεπουμε ειναι η μπεμπα σας και φαινεταιπιο τσαχπινα απο το ματι εχω να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxax..μα δε μοιαζουνε;;πες τε μου...

εγω γυρισα απο παρκο με τη μαρθα..καθισαμε λιγο..

εχουμε πολλες λοξες τελικα,ε;;

αλλα η μαρκερ..πρωτο πορος..γεια σου ρε μαρια!!

εδω εχει λιγο κρυο..το δοντι..μετρια πραγματα!!

τι να πω!

η μπουμπου καλα!1

στεγνωτηειο μαλλον δε..

λεφτα παιδια...και χωρος..και βολευομαστε με το ναυλον πανω στην απλωστρα!

αυριο αν εχει καλ οκαιρο θα την κατεβααω κεντρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σας εχω διαβασει...

μαρκερ θα κανεις και την γεμιση...

φυσικα και χορταινει η γεμιση...

να υποθεσω ομως οτι θα κανεις και ορεκτικα...

μωρο γουρουνοπουλο θα βρεις οχι μεγαλο.... η γεμιση χορταινει... στο εγγυομαι

νεα απο τον γιατρο μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΤΟ ΑΥΤΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΕΤΗ?????????

ΚΑΛΑ ΙΔΙΕΣ....

ΜΑΡΚΕΡ απορω πως συμβιωνεις στο σπιτι σου με τα παιδια σου και τον αντρα σου τοτε!!!!!!! :lol::lol::lol:

πηγα γιατρο... ολα καλα.. 1250 ο καθε μπομπιρουλης... εχουν αρχισει και δεν παιρνουν πολυ βαρος..... τωρα θα δουμε πως θα παει...

θελει τουλαχιστον 6 εβδομαδες να αντεξουμε ακομα.....

μαρντι καλα να περασεις.... την γυναικα την θελω απο 8 μεχρι 3 το μεσημερι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...