Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οντως τα μαγαζια ψιλονεκρα..

μονο για τα παιδια και αν...

μονο εμεις δεν εχουμε παρει ακομα δωρα???

υπαρχει περιπτωση να κατεβουμε Αθηνα βολτα το Σαββατο..αλλως θα παραγγειλω απο ιντερνετ..εδω δε βρισκω τιποτα...

παιχνιδια ενα μαγαζι υπαρχει και ειναι πανακριβο..και χωρις ποικιλια...

Σωσω ουτε του χρονου θα κοπουν τα δωρα...παντα κατι συμβολικο θα παιρνουμε..

να την κανεις τη σουπα... σου στρωνει το στομαχι και σε χορταινει..ανημερα την κανουμε τη γιορτη..

Μαδριο γενικα στα μπενετον ήδε βρισκω νουμερο ή σχεδια ή χρωματα...μπουφαν απορω πως του βρηκα οπως το ηθελα..απορω...!!!ευτυχως τουλαχιστον βρηκα δυο παντελονακια εγκυμοσυνης με τελειωμα σωληνα οπως τα κανονικα μου..

δεν τον πηγα τον θανο παιδικο σημερα..ξυπνησε στις 9.30 απο τις 11..τον λυπηθηκα να τον ξυπνησω..βρεχει και καταρρακτωδως...εχει και λιγες μυξουλες..ας τον κρατησω σπιτι αλλα βαριεται γμτ..δε θελει να κανουμε τιποτα...προς το παρον διαλυει ενα αεροστατο του μικυ που απορουσα πως ειχε μεινει σωο απο το Πασχα..δεν θα μεινει κανενα παιχνιδι καλο για τον μικρο...

κοτοσουπα φτιαχνω..πως βαριεμαι να παω για δουλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια...δεν ειστε και τεραστιες να σας στειλω και τα ρουχα εγκυμοσυνης μου..χααχα...

ανημερα ειναι την ιδια μερα,ε;;ολο τα μπερδευω..λεω να την κανω τα χριστουγεννα τη σουπα..@@@

κοιταξτε και αυτο..

λεω να το κανω αυτο χωρις την αγκιναρα!!

οποια κανει τα φερερο να μου το πει!!

http://eri-captaincook.blogspot.ca/2012 ... eaway.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

εχω αρχισει να αναθεωρω το ποσο πονο μπορω να ανεχτω πριν λιποθυμησω...

χθες βραδυ κοιμηθηκα 4:30 μετα την ληψη μπουσκοπαν plus των χιλιων...

να φανταστειτε ανεβασα πυρετο αλλιως δεν θα το επινα..

ο γιατρος ειπε οτι μαλακωνει τον τραχηλο οποτε μου ειπε να παιρνω μονο σε ιδιαιτερες περιπτωσεις...

και δεν μου φτανει ο πονος μου σημερα εβγαλα απο την καταψυξη μπιφτεκια να ψησω και τσινησε το λαΔΙ ΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ περασε την μπλουζα και εχω κανει μια φουσκα να διπλα στον αφαλο η οποια τσουζει κιολας.... :mrgreen:

δεν πειραζει υπομονη... ας ειναι καλα τα αντρακια μου κι γω ας υποφερω....

χθες το βραδυ εκανα μελομακαρονα... συνταγη του παρλιαρου... βγηκαν πολυ νοστιμα και πανευκολα...

εκανα την συνταγη , τα πλασαμε με το ριρη σε σχημα οβαλ, τα εβαλα στον φουρνο, τα σιρωπιασα και τους εριξα σουσαμι και καρυδι και ο αντρας ανελαβε και τα στολισει στην πιατελα και να καθαρισει οοοοολη την κουζινα.... ωραια περασαμε....

γεωργια δεν νομιζω εσενα να σου αρεσουν γιατι δεν ειναι λασπη....

κουραμπιεδες δεν κανω.

μαρκερ ποσο γιουτοπαρ επαιρνες την μερα?????

και ποσα μπουσκοπαν????

θελω οτι πετρωνει αρκετα συχνα η κοιλια μου αλλα πινω μισο χαπι γιουτοπαρ γιατι μου κανει ταχυπαλμια...

νανα εμενα μου αρεσουν τα εντυπωσιακα φαγητα αλλα να χορταινουν...

πχ εγω θα εκανα:

κολοκυθοκεφτεδες με μια ωραια σως στη μεση. (ορεκτικο)

πιπεριες κοκκινες γεμιστες με τυρια και αλλαντικα (ορεκτικο)

σαλατα πλουσια της αρεσκειας σου...

μπεκρη μεζε με απρη σαλτσα συνοδευμενο με ταλιατελες (κυριως)

καραμελωμενο χοιρινο ρολο και πατατες στη γαστρα (κυριως)

αν θες την συνταγη πεστο μου ειναι πανευκολο.. αν δεν κανεις τελικα το γουρουνοπουλο που οπως και να το κανουμε ειναι λιγο ταλαιπωρια στην κατασταση μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τελικα ο πονοκεφαλος πρεπει να ειναι απο δοντιμ- γμ την τρελλα μου και μαλλον αποστημα αποως το κοβω για να μην με ποναει εξωτερικα -πρεπει να παω γιατρο να το δω

σωσω δεν μου φαινεται ωραι η συβταγη που εβαλες για το τυροτετοιο

οσο για τα φερερο καποια στιγμη σιγουρα θα τα φτιαξω

εχω κατι νευρα -σφαζω ανθρωπο μιλαω σοβαρα

εχω βαλει παιδικα στα πιτσιρικια γιατι εαν ακουσω φωνη θα τα κλειδωσω σε κανα μπανιο μεσα

ελενη εγω ειχα πετρωμτα απο τον 5ο ειχα κανει και καρδιοτογραφο να τα δουμε σιγουρα και με ειχε δει και στο ιατρειο του - ειναι πολυ χαρακτηριστιο το πετρωμα νομιζω

επαιρνω 2 -ενα πρωι ενα βραδυ και ταυτοχρονα απο 1 μπουσκοπαν πρωι βραδυ και το μεσημερι ενα υποθετο μπουσκοπαν

μιλαμε για πολυ χαπακωμα αλλα τι να κανεις

δεν ξερω αυτο που λες για τα μπουσκοπαν δεν μου το εχει πει εμενα παρα μονο οτι χαπια μπορω να παιρνω μεχρι 2 την ημερα και υποθετα 3 νομιζω

περαστικα ρε συ

δεν το ξερεις οτι εαν γινει μια μλκ γινονται ολες μαζι μετα - χεσε μεσα

περαστικα

του παρλιαρου ειχα κανει και εγω και μου αρεσαν παρα πολυ - βγηκαν οχι πολυ μαλακα - κριτσανιαστα

καλα δεν τα μελωνω πολυ γιατι δεν μου αρεσον νιανιαδεξ εμενα

σωσω τι ειχες κανει με τα δοντια στην εγκυμοσυνη εσυ;

καλα εκανες Χρσουλα και τον κρατησες -σιγ μια μερα ειναι

αυριο εχουν συγκεντρωση γονεων το απογευμα

θα παω πολυ μπιζομενη μιλαμε - το μονο που θελω ειναι να μην μου ζητησουν γνωμη ή να μου απευθυνουν το λογο γιατι δεν θα κρατηθω με τα νευρα που εχω -θα παρω και τα παιδια μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.britax-roemer.com/strollers/ ... /b-agile-4

αυτο το καροτσι πως σαας φαινεται;

μην κοιτατε χρωμα

λεει οτι ειναι απο νεογεννητο που κοιταξα - πεφτει η πλατη τελειως και εχει πολυ καλη τιμη γυρω στα 190

δεν ξερω με το θεμα καροτσι τι στο καλο να κανω πραγματικα

φοβαμαι να παρω ακριβο ρε γμτ μπας και παει παλι πεταμενο αλλα θελω να ειναι και ομορφουλι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ ωραιο φαινεται το καροτσι...1 χαρα τιμη..γα μπριταξ!!

εμεις πηγαμε 1 βολτα σοτ εμπορικο...ψιλο εβρεχε..

η μικρη χθες μας γανιασε μεχρι τις 1,30 το βραδυ..τι να πω..μαλλον πομνουσε..απο το απογ..τωρα υο απογ εκανε κατι κακα..ξυγιρισμενα..

ελενη σορυ που δεν απαντηαα ΤΟ ΤΗΛ ΑΛΛα ημουν ατο μαθημα κοπτικης..

παιδια εγω την εχω καταβρει με τ;α σπιτικα μωρομαντηλα..σωθηκα σας λεω..

βαριεμαι να περιμενω να ερθει ζεστο νερο..που συνηθως δεν εχει..

αλλα τα συμβατικα μωροματ δε τα βαζω..

ελενη μελομακαρονα,ε;;μιαμ μιαμ!!ποτε θα ερθουμε ειπες;

αχαχ...

προσεξε παιδι μου με τα καψιματα!!λιγος καιρος εμεινε..υπομονηηηηηηηηηηηη!!

μπειτε εδω www.pgmazi.gr καντε λογαριασμο και προτεινετε οποιν θελετε η και να σας προτεινουν να σας ερθουν τχζαμαπα απορυπα,σερβ,οδοντ και κτετοια..καντε το γρηγορα ομως πριν εξανλτηθουν!

το μεσημερι φακες..και αυριο φακες..

1 χαρα!πεμπτη ξανα οδοντ..

δεν με αναλαμβανε να μου κανει απονε με αναισθηισα και τεοτια..ο ο δοντ..

αλλοι κανουν..ο δικος μου φοβοταν.τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δε σας αρεσε το ντιπ;;;

ελενη..προσκυνω στη μαγειρικη σου!!

εγω ουτε τα μισα δε ξερω να κανω απο αυτα που εγραψες..αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εχω πει με την μαγειρικη το εχω...

με τα γλυκα καθολου.....

το θεωρω καταναγκαστικο να κανω γλυκο αφου δεν χορταινει και πρεπει να φαω και φαγητο για να χορτασω...

νομιζω οτι το εχω ξαναπει εδω..

παρε το μαρθουλινι και ελατε αυριο το πρωι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ ωραιο αλλα γιατι δεν παιρνεις κανενα μεταχειρισμενο να σου βγει και ποιο φθηνα...

στο parentscafe συνεχεια βγαζουν πανακριβα καροτσια σε τιμη ευκαιριας...

σας ειπα εγω οτι το καροτσι των διδυμων το πηρα μεταχειρισμενο????

το easy walker το duo...

1400 ευρω εχει αρχικη και το πηρα 500.. ολοκαινουργιο βεβαια ε???

και πληρει και ολες τις προδιαγραφες....

χωραει σεολα τα ασανσερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ΕΛενη εχει πολυ πλακα το καροτσι οταν ειναι με τα 2 τα μωρουδιακα

πολυ ωραιο με γεια σας - να το λιωσετε ευχομαι

καλα τοσο ακριβο ηταν ε; αληθεια δεν ειχε τιποτα;

τα φοβαμαι τα μεταχειρισμενα - και το δικο μας αληθεια δεν τελειως αθικτο - 6 μηνες το χρησιμοποιησαμε με το ζορι αι το εχουμε καθαρισει σχεδον βιολογικα - αλλα εχει φαει 300κιλα εμμετο πανω του :lol::lol:

μολις το παρουμε αποφαση παντως να παρουμε - γιατι ακομα ψαχνομαι σιγουρα θα κοιταξω και μεταχειρισμενο - μαλιστα επειδη δεν πολυμπαινω στο παρεντς θα σου πω να κοιταξεις αν ειναι

τις πιπεριες τις εχω κανει και εμενα δεν μο πολυαρεσαν -ειχα βαλει φλωρινης

σωσω ελα ρε συ ετσι το μωρο; κριμα

μπας και κρυωσε; γιατι να κανει ξιισμενα; ή μηπως εφαγες εσυ τιποτα περιεγο και την πειραξε;

πχ η φιλη μο θηλαζει ειδε οτι τον δικο της τον πειρζαν οι φακες οποτε ετρωγε και τις εκοψε

καλα κανατε και βολταρατε -μπραβο που δε βαριεσαι βρε θηριο

θα το κοιταξω τωρα το pg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κανετε τις πιπεριες φλωρινης γεμιστες με καπνιστο τυρι και καπνιστη γαλοπουλα και ψιλοκομμενο μανιταρι βγαινουν πολυ ωραιες...

τσιγαριζεις τα μανιταρια και την καπνιστη γαλοπουλα με μια σκελιδα σκορδο και λαδακι.. βγαζεις το σκορδο, αφηνεις να κρυωσει και μετα ενωνεις με τυρι (200 καπνιστο 200 κιτρινο απλο τυρι)... και μετα γεμιζεις... ψηνεις στους 200 μεχρι να μαλωκωσουν... ονειρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταματηστε καλε....λιγωθηκα..χαχαχα...

καλη φαση τα καροτσια..ελενη ωραιο και το δικο σας!!

καντε το αυτο me thn pg..αλλιως ρσεις θα χασετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera

εγω εδω το πρωι 12 δουευω και βαριεμαι τωρα να παω

γενικα εμεις μια χαρα

λεω μπας και ξαναφτιξαω τα κουλουρακια τωρα

δεν εχω σουσαμι -δεν πειραζει και μεθαυριο θα παω για αποτριχωση -μα καλα βγηκαν πολυ γρηγορα οι ρημαδες

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

κορτσια τα καροτσια ου αρεσαν παρα πολυ...

εγω φυσικα σαν καινουριο το perego που ειχα απο τον Θ ..κλαιω ακομα το maclaren το καλοκαιρινο που μου εκλεψαν..

Ελενη οι πιπεριες φαινονται ευκολες...

αυτο με το λαδι το εχω παθει με καφε γαλλικο διπλα πανω στο στηθος...

Σωσω πολυ καλο το site ..θα το ψαξω δεοντως...

τα φερερο σιγα να μην τα πετυχω...

εγω Μαρια σημερα αποτριχωση και καπακι κομμωτηριο για ενα ισιωματακι...

ο μικρος μια χαρα ..σημερα παιδικο κανονικα..θελει να παρει μπαλονια μαζι να μοιρασει λεει.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

μάρκερ, μπορεί να μην είναι καλό το αλεύρι που χρησιμοποιείς.

πχ, τα είχα κάνει μια φορά με τον λιτνλ και βγήκαν χάλια...

σωσώ, έδωσα τη συνταγή σε μία συνάδελφο και είπε ότι θα τα έφτιαχνε.

αν μας φέρει, θα σου πω εντυπώσεις.

μάρκερ είναι πολύ όμορφο το καρίτσι και μου άρεσε κα ιτο χρώμα.

ελένη, εδώ είναι διαφορετική η νοοτροπία στα τραπεζώματα.

ξύπνησα από τις 4:30 με πολλά νεύρα!

ξύπνησε ο μικρός και ήθελε τις τσίχλες που του πήαμε χθες.

εγώ δεν τις έδινε και φυσικά ο Π είχε την αντίθετη άποψη...

και γενικότερα τον τελευταίο καιρό με ακυρώνει πάρα πολύ μπροστά στο παιδί.

πχ χθες ήθελε να τον πάει στο σχολείο ο μπαμπάς του.

εγώ τον διακιολογούσα ότι είναι κουρασμένος κτλ κι αυτός ντύθηκε και τον πήγε σχολείο...

ή ήθελε να ανοίξει το παράθυρο για να δει τη βροχή και του έλεγα να τη δει με κλειστό το παράθυρο.

ο μπαμπάς του με αγνόησε και το άνοιξε.

και γύρισε και μου είπε ότι δεν μπορώ να κουμαντάρω ένα παιδί...

ποιος είδε το Χάρο και δεν τον φοβήθηκε!!!

ήρθε ο μικρός στο κρεβάτι μας και μουρμουρούσε στον μπαμπά του για τις τσίχλες...

του τις έδωσα και άρχισε να μαλώνει τον μπαμπά του και να του θυμώνει.

το έκανα για να καταλάβει πώς με το να του κάνουμε ότι ζητάει για να ημν γκρινιάζει ή για να μας αγαπάει δεν έχει απολύτως κανένα νόημα... αλλά, θα το καταλάβει;

σηκώθηκα κι εγώ το πρωί, ετοιμάστηκα και έφυγα για τη δουλειά.

τον άφησα να τον ετοιμάσει μόνος του αφού αυτός ξέρει να κουμαντάρει ένα παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

εχετε φωτο με την κοιλουμπιτσα μου....

νανα αυτο που λες ειναι πολυ σημαντικο... πρεπει να εχετε κοινη γραμμη με το παιδι αλλιως το παιδι θα αρχισει να σας εκμεταλευεται....

αλλα χαλαρωσε δεν αξιζει να χαλιεσαι για τετοια πραγματα.... αυτα φτιαχνουν με μια συζητηση..

οταν λες διαφορετικη νοοτροπια τι εννοεις????

χρυσ κι γω θελω κομμωτηριο... καλα για αποτριχωση δεν το συζητω... εκανα με κερι και μου το απαγοευσε ο γιατρος οποτε ειμαι ενα μικρο θαμνακι.... λεω μια μερα πριν γεννησω να κανω....

μαρκερ στη δουλεια πας οποτε εχεις μαθημα? δηλαδη δεν εισαι σταθερη 8 με 4 για παραδειγμα????? και πως πληρωνεσαι????? με την ωρα????

γεωργια θα ερθετε σημερα με την μαρθα τελικα????

η βαγκ δεν εγραψε χθες το βραδυ.... ελπιζω να μην ειναι κρυωμενοι οικογενειακως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παρω την οδοντιτρο τωρα να παω αυριο να με δει τουλαχιστον

μακαρι να ειναι νευροπονος απο την ιγμοριτιδα και να μην χρειαζεται τιποτα

Αντε βρε Χρσολα να μας ερθεις καινορια σε λιγο

μα καλα αληθεια το αρεσει τοσο πολυ οπαιδικος; -πρεπει να κανουν καλη δουλεια οι κοπελες εκει

εμενα με το ζορι πανε το πρωι ακομα

Ελα βρε Νανα αληθεια μλκ ρε γμτ - οντως αν δεν υπαρχει κοινη γραμμη ειναι θεμα

να σου πω αρκετες φορες το κανω και εγω στον Κωσ και λεει οτι τον ακυρωνω οταν μιλαει -αλλα δεν μπορω να βλεπω βλακειες

πχ ο κωσ τους τς ριχνει στον ποπο ή τους βαζει τιμωρια για ψιλου πηδημα και φυσικα τωρα πια τους λες τιμωρια και γελανε μας γραφουν κανονικα

οποτε γινομαι γκεσταπο και του φωναζω μπροστα τους για κατι τετοια η τους δινει ολο γλυκα για να μην φωναζουν ή του βαζει ολη την ωρα παιδικα για να μην τσακωνονται και τα παιρνω κρανιο

δε νομιζω οτι λυνεται - ειναι πληρης διαφωνια αποψεων

χαχα για το χρωμα περιμενω μπορει να ειναι και κοριτσι και να παρουμε το μοβ-ροζ :lol::lol::lol::lol::lol:

κατα τα αλλα ναι μο φαινεται καλη επιλογη και εμενα

θα κοιταξω και τα μεταχειριμεα που λεει και η Ελενη βεβαια εκεινη την ωρα

ασχετο απο μαδερκερ αγγλιας μπορεις εσυ να παραγγελεις νανα; εχει το ιδιο τριροδο παλι πολυ καλη τιμη -εδω δεν το βρηκα

ελενη εμειςειμαστε ωρομισθιοι -οποτε βγαινει καθε εξαμηνο ενα προγραμμα με οσες ωρες ζητησα και οσες μερες -πλεον το φτιαχνω μονη μου φαντασου

οποτε οσες ωρες κανω το μηνα τοσες θα πληρωθω. Φετος παρασκευες δεν εβαλα αλλα ειμαι φουλ τις 3 μερες και αλλη 1 χαλαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...οχι δε θα ερθουμε ελενη...την αλλη βδομαδα μαλλον..τα πρωινα μας ειναι ολα κλεισμενα..χαχαχ..

θα πανε να παρουν με το μπαμπα της ψαρακια για το ενυδρειο..

και μετα θελω εγω να παρω μαλλια να πλεξω..

εμας..ο λευτ ειναι αυτος που φωναζει..και γω ειμαι πιο λασκα!!

αλλα οχι ο ενας να λεει και να ακυρωνει ο αλλος..

νανα βαλε ποστα...

γιατι ρε χρυς να μη σου πετυχουν;;

εμας χθες ξερασε η μικρη καλα!!

το εβγαλε ολο σχεδον..αλλα κοιμηθηκαμε!!

τι να οπω..και προστς ξερασε!!

ενεη..θα ερθουμε ρε την αλλη βδομαδα..που θα ειναι και το ριρη..θα ειναι,ε;;

παιδια σκεφτομαστε σοβαρα...να σταματησουμε τη μαρθα απο το χσχολειο..

τρομαξε το ματι μας με αυτα που κυκλοφορουν!!

απο ιωσεις και τετοια..και λεγαμε να μην την παμε ουτε ιαν ουτε φεβρ..

μαρτη θα ειμαστε θεσ νικη..

και λεγαμε να την παμε απο απριλη..

αλλα πρεπει να πληρωσουμε τα τροφεια για 3 μηνες..240 ευρω!

ε δεν υπαρχουν ρε παιδια..

να πληρωνεις για κατι που δε κανεις..εννοω να παει σχολειο..

τι λετε εσεις;;

αλλωστε απο απριλη που θαναι καλος ο καιρος..θα ειμαστε ολο βολτες..εδω ειμαστε βολτες χειμωνιατικα...τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτο εγω δεν εχω απο κανεναν σας

kermar@tellas.gr

στο πηγαδι κατουρησα δεν κατααβα :D

τι να σο σωσωκα με το παιδι

εαν περνατε καλα στο σπιτι και δεν σας ενοχλει η Μαρθα και ειναι βολικη κρατησε τη -σιγα δεν κανουν και μαθηματικα να χασει τιποτα

παντως απο Απριλη που λες ειναι μια χαρα να την πατε - τα χρηματα εχεις δικιο αλλα μην αγχωνεσαι ρε συ. πχ εμας ενε καθε μηνα να προπληρωνομε τον επομενο αλλα χεστηκα -μας βολευει και βαζουμε 2-3 μηνες μαζι οποτε εχουμε λεφτα- μιλα με το δημο και πες τους οτι θα τα βαλεις ολα μαζι -δεν θα σου πουν τιποτα να δεις. μην την ξεγραψεις και χασεις τη θεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα γεωργια εσυ εχεις το πλεονεκτημα οτι εχεις το λευτερη σπιτι...

ποτε πιανει ο λευτερης δουλεια???????

οταν πιασει ο λευτερης δουλεια θα συσκολευτεις με 2 παιδια στο σπιτι...

οποτε αμα μπορεις να την πας απριλη πηγενε την.. αλλα οντως ειναι πολλα τα λεφτα και να μην πηγαινει κιολας... δεν μπορεις να κανεις κανενα διακανονισμο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν αποφασ να μη πληρωσουμε...θα χασουμε τη θεση..και καλο ειναι να ο πω τωρα...για να παει και αλλο παιδι τη θεση της μαρθας..ρε παιδια..η πρωτη ειμαι που θα εχω τα παιδια σπιτι μονη;;δε ξερω..

ασε που θα κανουμε συνεχεια βολτες απο απριλη!!

δε ξερω...

θα παω να ρωτησω...αν και δε νομιζω να με αφησουν να μη πληρωσω για 3 μηνες...τεσπα!!

πρςο το παρον δε μας ζοριζει η μαρθα..γιατι η εγω η ο λευτ βγαινουμε βολτα...

παιζουμε μαζι της..

δε ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!

Marker θα σου στείλω φώτο μόλις Postarω...Περαστικά για το δόντι...Όλα βρε τώρα που είσαι έγκυος θα σε βρουν..Ωραίο το καρότσι αλλά περίμενε μέχρι β επιπέδου μήπως πάρεις το ροζουλί που λες.Πως ειχα την αισθηση ότι είσαι φυσικοθεραπευτης και τώρα ακούω για μαθήματα;Καθηγήτρια είσαι και συ;

Νανούκα και μενα ο άντρας μου τα ίδια μου κάνει.Τις παραχαιδεύει τις κοκώνες του λες και είναι από πορσελάνη και θα σπάσουν ώρες ώρες και φαίνομαι εγώ η κακιά της παρέας.Θα σαι και μειοψηφία εσύ οπότε κλάφτα Χαράλαμπε..

Σωσώ μήπως κρύωσε το Αρετούλι γι αυτο οι εμετοί,ελπίζω να ταν κάτι τυχαίο.Αν έχεις τη δυνατότητα να κρατήσεις τη μεγάλη σπίτι αφού έχεις και βοήθεια καλύτερα θα ναι από το θέμα των ιώσεων.Τώρα ότι πρέπει να δώσεις τα λεφτά για να μη χάσεις τη θέση είναι λίγο κουλό αλλά αφού έτσι είναι η διαδικασία.Το καλοκαίρι κλείνουν οι δημοτικοί σταθμοί;

Ελένη θα σε μαλώσω πάλι.Καλέ μελομακάρονα στεκόσουν και έκανες με τόσους πόνους;;;;Εντάξει χρυσοχέρα είπαμε αλλά άστα βρε κοριτσάκι μου για άλλους φέτος...Μόνο ξάπλα εσύ.Ωραίο το καρότσι αν και με τα πορτ μπεμπε δείχνει χαβαλετζίδικο.Εμεις είχαμε το aria twin της perpergeo βολεψε αρκετα.Ακόμα μπαίνουμε για λίγο...Εμένα φώτο της κοιλουμπίτσας;;;Δεν πήρα....Γιατι τόσοι πόνοι και τόσα χάπια;Εγώ μονο Yotopar επαιρνα μισο την ημερα.Δεν είχα όμως τόσους πόνους όπως περιγράφεις,στα όρια του ανεκτού ήταν.Και τα πετρώματα έρχονταν και φευγανε δε κρατουσε ώρα.Υπομονη...

Αχ πάλι δε προλαβαίνω να γράψω,μέχρι να σας διαβάσω περνάει η ώρα...Σήμερα κομμωτήριο και γω ρεκτιφιε και μετά θα ρθουν οι νονοί για τα δώρα!Για να δουμε τι θα δουμε φέτος,γιατι οι νονοί μας είναι σφιχτοί...είναι νιόπαντρο αντρόγυνο βέβαια αλλά εντάξει δε θα έλεγα με οικονομικές δυσκολίες.Μέχρι τώρα δίνουν και για τα 2 παιδιά 50€ σε δώρα είτε είναι γενέθλια,είτε Χριστούγεννα είτε Πάσχα.Πασχαλιάτικο παπουτσάκι να φανταστείτε μας έφεραν σαγιονάρες για τη θάλασσα...Δε πειράζει η παρουσία μετράει έτσι δε λένε...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...