Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

Χρυσούλα συμφωνω για την εγκυμοσύνη το χειμώνα...

στον Α είχα ταλαιπωρηθεί πολύ απότη ζέστη ...άσε, που είχα πρηστεί πάρα πολύ!!!

πήγα τζάμπο.

πήρα τα τελευταία δώρα για τα παιδάκια.

μετά θα πάμε σούπερ με τον Π.

θα αγοράσω τα υλικά που μου λείπουν για κουραμπιέδες και μελομακάρονα.

ήμουν σε δίλλημα αν θα φτιάξω.

πρέπει να σταματήσω να τρώω γλυκά.

αλλά πώς θα μυρίσει Χριστούγεννα;

αγόρασα και κάτι μαλλιά που θέλω να φτιάξω σκουφάκια για αγοράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανα εγω την Κυριακη τα γλυκα μου..

μεσα στην εβδομαδα θα φτιαξω και τιποτα ασχετο με Χριστουγεννα,, ;);)

και εγω ημουν πολυ πρησμενη..τωρα νορμαλ...

μου απαγορευσε και το αλατι αλλα τον εχω παρακουσει :mrgreen::mrgreen:

και σεξ μου επε να κανω αλλα παλι τον εχω παρακουσει :lol::lol::lol:

εμεις δωρα σε κανεναν ακομη...τελευταια στιγμη οπως παντα..λεω στα ανιψια να τους παρουμε απο ενα ρολοι...ρουχο δε θελουν, παιχνιδια παιζουν μονο ηλεκτρονικα πλεον ..τι αλλο...???

σκεφτομουν να παρω και κατι ωραια γουρια κρεμαστα που πηρα και για το δικο μου σπιτι στις δασκαλες του παιδικου...δε βαριεσαι, τον αγαπανε και τον προσεχουν πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

39,7 το ριρη και απεργια ο παιδικος.. αν δεν σπασουν σημερα τα νερα τι να πω...

μαρντι δεν μου εχει ερθει καμοια φωτο....

ξαναπροσπαθησε...

εγω θα σας στειλω χριστουγεννιατικες....

νανα ποσα εχεις βαλει????????

γουρουνιαζεις ε????

εγω ειναι 6,5 απανω...

βεβαια πιστευω οτι θα παρω αλλα 6 μεσα στο νερο μεχρι να γεννησω...

εφτιαξα την βαλιτσα μου...

και μενα μαρεσει κσλυτερα η εγκυμοσυνη τον χειμωνα...

απο κοιλια μου λενε οτι πιο μεγαλη ειχα στην ειρηνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη θα ξαναπροσπαθήσω να τις στείλω τώρα.Πες αν δεν τις λάβεις πάλι.

Ούτε εγώ είχα μεγάλη κοιλιά,σα μια μονή εγκυμοσύνη καμία διαφορά.Και έβαλα και 16 κιλά σύνολο.

Αχ η κοιλίτσα μου τι ωραία που ήταν,η εγκυμοσύνη σου μου ξυπνά αναμνήσεις...αχ αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..τι κανετρ;;καλα πεθανα με την ατακα της μαριαννας..βαριεμαι να κοιμηθω..χαχαχ...

οκ για την ενοικιαση αυτοκ βαγκ!ξανα μιλαμε!!

η ελιποπιτα τελεια σας λεω..μπραβο νανα!!

ξερετε τι φτιαψχνω τωρα;;σπιτικα φερερο...μιαμ μιαμ..βγηκαν μουρλια!!

θα σας βαλω φωτο στο μπλογκ!!πανευκολα επισης!

σαβουερισα ηδη 2!

μαντρ θα σε στειλω φωο ρε!με τη πρωτη ευκαρια..

χρυσουλα καλα να περασεςι..

ελενη..περαστικα..να σε απλυνω..η αντριανα της αντωνιας και τα 2 παιδια της αρετης..με πυρετο!!

εγω λεω να την πεσω σε λιγο!!

παιδια χαιρομαι τελικα που κοψαμε παιδικο..

δε ξερω..πολυ αγχος!

νανα εβαλες πολλα κιλα καλε!!

παρηγγειλα αυτα που ηθελες..

αλαλ δε μπορουσα να βλαω διευθ σου!!θα ερθουν σε μας και θα στα στειλουμε!!

μη με πεις ποσο και τετοια..οταν ερθουν με το καλο θα σου πω!!

βαγκ σου ηρθαν τα κασκολ;;;

το μαρακι καλα ειναι..βαριεται να γραφει απο κινητο..μας διαβαζει..το μπεμπεκι και ο λεγαλος καλα!!

παιδια εχω 1 οιστρο για γλυκα να φτιαχνω!!

ασχετο..εκανα και 1 σπανακοπιτα..σπανακορυζο σημερα!

η νονα θουλη λεει να μας παριε κατι απο elc...ελεγα για το μικροφων..τ ξερει καμια;;ελενη πες τη γνωμη σου πυο τ εχετε;;ειναι για την ηλικια της;;

30 ευρω κανει..αλαλ φοβαμαι οτι δε θα το παιξει..

δε τραγουδαει ποτε τιποτα..χαχα..

χρυσουλα καλα να περασεις ειπα;;δε θυμαμαι!!

τι θα φας;;κοτοπουλο φιλετο και σαλατα πολιτικη;;χαχα!!

μονη μου καλε βγηκα..εννοειται οτι καθεται με τα 2 ο λευτ..και στο κεντρο ποθ πηγα..και οτνα παω κοπτικη ραπτικη..

εβαλα σημερα η μαρθα να μου μαζεψει σε 1 σακουλα πραγματακ αι παιχνδια που δε θελει..να τα παω αυρι οσε 1παζαρι..

και ο λευτ με εβλαε χερι..αχαχ..

καλοπροαιρετα βεβαια και ευγενικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε συ εβαλες το τριχρονο να σου μαζεψει παιχνιδια που δεν θελει????????

αυριο ομως μπορει να τα θελει....

εμεις το εχουμε το μικροφωνο... το παιξαμε πολυ απο 2 μεχρι τα 3.. τωρα οχι τοσο...

θα προτεινω να της παρει ενα αρμονιο και το καθισματακι που εχει και ενσωματωμενο μικροφωνο.. (50 ευρω)

αυτο λεω να της παρει ο δικος μας νονος...

τελικα τα διδυμα θα της παρουν ενα πατινι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντι πανεμορφες...

βεβαια εμενα μαρεσει πιο πολυ η αδυνατη (να υποθεσω οτι αυτη ειναι ο διαολος)... πρεπει να ειναι πολυ μορφη.....

θα σας στειλω φωτο συντομα κι γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα την ελιοπιτα....

αποτυχια..... :(:(:(

απο εξω εκανε κορα περιπου 2χιλιοστα αλλα απο μεσα... σχεδον λασπη!

και την εψησα πανω απο 2 ωρες μπας και γινει τιποτα...

εμ, Σωσω δε γραφεις στο μπλογκ οτι θελει και αερα!!!! και μου φανηκε λιγη η θερμοκρασια, αλλα λεω, Σωσω ειναι αυτη, μανα στην κουζινα! και το εβαλα μονο πανω κατω οπως ψηνω συνηθως οταν εχω μονο 1 πραγμα μεσα...

ο αντρας τα πηρε που εαιγε τοσες ωρες ο φουρνος, που εκανα καινουρια συνταγη τωρα που ηταν να το παει στο τμημα να κερασει κλπ κλπ... καλα που εγιναν καλες οι πιτσες και νομιζω και τα κυδωνια...

το πηρε μαζι του βεβαια, αλλα βλεπω να το τρωνε τα αδεσπωτα που ταϊζουμε στο τμημα....

Σωσω προσθεσε στο μπλογκ τον τροπο ψησηματος... μπορει να ειναι και αλλη ξανθια!!!! :oops:

εμενα εχει κλεισει η φωνη μου σχεδον τελειως... τι να πω πια... μαλλον να το βουλωσω να ξεκουραστει λιγο η φωνη μου..

Ελενη περαστηκα στην Ειρηνη και προσεχε και εσυ!

αληθεια ρε κοριτσια, γιατι παλι απεργια οι παιδικοι σας;;;

εμας σημερα στην ταξη της ΜΑριαννας τα εβαλαν και εκαναν μονα τους μπισκοτα σε σχημα αστερια! φορεσαν λεει ποδιες, εκαναν μονα τους τα μπισκοτα και τα εδωσαν στις μαγειρισες και τα εψησαν στο φουρνο. μετα εφτιαξαν χαρτονενια καλαθακια και τα εβαλαν μεσα. αλλα της εφαγε 2 ο ΣΠυρος στην επιστροφη και εγινε χαμος!

αχ βρε Χρυσουλα... τι να κανω και να μη χαπακωθω;;; να με ριξει, να ανεβασω και κανεναν πυρετο, γιατι προς τα κει πηγαινε και μετα;;;

ΝΑνα απεκτισε κοληταρι ο γιοκας σου;;; τι καλα.... και η Μαριαννα εχει την ΠΑσχαλια, αλλα τωρα μαλλον τη ζηλευει γιατι θα γινει εκεινη Παναγιτσα με Ιωσηφ τον ΠΑναγιωτη, τον αγαπημενο μας.... γυναικες!!!!!

Μαρντιο ευτυχως κοιμηθικαν σερι αποψε, μονο 1 φορα για κοτουρημα η Μαριαννα... αλλα ο Σπυρος παλι 6:30 στο ποδι για να παει σχολειο!!!! ελεος!!!!

βλεπω criminal minds... στο ετ1...

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ ελενη....αληθεια λες;;αλαλ δεν ειναι elc!!αλλα παω να το δω!!αληθεια...

θελει η νοινα να μας παρει δωρο!!

αλαλ της πηρα ηδη 1 αρμονιο χεριου...

καλα θα δουμε..εσεις τι θα τα παρετε ταπ αιδια σας;;η οι νονοι;;

πως παει η ειρηνη καλε;;θα πεις;;

ελα ρε συ βαγκ..κριμα που δε σου πετυχε!!

αληθεια!!

τι να πω..εγω εκανα σπανακοπιτα..

και χθες εκανα ρυζογαλο με κακαο..αλλα δε μαρεσε!!

σημερα πιτσα και οτι ναναι!!

βαριεμαι..πηγαμε λιντλ το πρωι..πηγαμε σε 1 χαριστικο παζαρι..το απογ μπορει να παμε στο εμπορικο..ξεκινησε και εχει κρυο εδω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ειρηνη καλα...

δεκατα..

δεν ειναι elc αλλα ειναι πολυ ωραιο...

ειναι πιανο με ενσωματωμενο μικροφωνο και σκαμπουδακι... προχθες πηγα και το ειδα... 50 ευρω ειμαι σιγουρη...

να χαιρεσαι τον ανδρα σου...

στην ειρηνη δεν ξερω ακομα τι θα παρω...

θα εξαρτηθει απο τι θα μας φερει ο νονος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!!

να ειναι παντα γερός να σας αγαπαει πολυ!!!

Ελενιτσα ελπιζω η Ειρηνη καλυτερα....

αρμονιο ενα απλο του εχουμε παρει και εμεις απο καιρο..ειχε και μικροφωνο ..το αρμονιο το παιζει,το μικροφωνο οχι..

τα ντραμς του τα πηραν οι γονεις μου..τα εχει καμια δεκαρια μερες...οταν τα πιανει τρελαααααα!!!!!βγαζει απωθημενα απο αυτη την ηλικια...σε λιγο θα του βαλω μουσικη να κοπανιεται παραλληλα... :lol::lol:

δεν ξερω τι θα του παρω...μαλλον lego και θα τα παραγγειλω απο ιντερνετ..

σιγα να μη βγουμε...ειλικρινα βαριεμαι...εχω στολισει και το σπιτι, τζακι αναμμενο...πουθενα δεν παμε...θα παραγγειλουμε τιποτα να μας φερουν...

ο μικρος σημερα δεν εχει φαει τιποτα εκτος απο ενα τοστ και μισο λιτρο γαλα... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα

Svsv xronia polla ston antra

σημερα ολη μερα εξω βολταρουμε απο τις 10:00 γυρισαμε 5:30 και ηδη βαριεμαι και εχω φτιαξει 2 πιτσες μια σκεπαστη και μια ανοιχτη και ψυνεται και η ελιοπιτα

εγω παντα τα ψωμια τα ψηνω αερα και κατω- ποτε αντιστασεις - απορω γιατι υπαρχουν ωρες ωρες οι αντιστασεις να τις εχω βαλει μια φορα ζητημα ειναι

βρηκα και εγω ενα αρμονιο και ντραμς απο 50 ε το καθενα πολυ καλη κατασκευη με σκαμπο στο ακουαριουμ - εαν εχετε δες και εκει σωσω

εμας οι νονοι του στελιου του πηραν πατινι και ηδη τα δωρα του τα εδωσαν γιατι φευγουν την παρασκευη

εμας καθε μερα ζητανε και αλλα

λεμε ή και εμεις κατι σε ντραμς κλπ ή τηλεκατευθυνομενα μακουιν - αλλα φοβαμαι μην τα σπασον και εχουν και ενα σωρο λεφτα τα τηλεκ - μου φαιντια οτι δεν ειανι για την ηλικια τους ακομα

πιο ομορφο μου ακοφγεται το αρμονιο

τωρα οπως λεει και η χρυσουλα λεγαμε και πλειμομπιλ αλλα εχουν ολα πολ συπραγκαλινι μεσα και θα τα χασομε τα μισα σιγουρα και εχουν και αυτα ενα τσουρμο λεφτα

οι νονοι του στελιου δεν εχουμε συζητηει τιποτα -οποτε με ρωταε τους λεω οτι θελουν και πια δε με ρωτανε -δεν θελω να λεω τι να πααρουν πραγματικα δεν μου αρεσει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι..μου αρεσουν πολυ να με ρωτανε και να παναταω...γιατι πραγματικα θα παρει κατι που εχει αναγκη!!

τι να πω!@τελικα δε πηγαμε εμπορικο το απογ..βαριομουν.αιδια αυτο ειναι πολυ ξυπνιο μωρο..οχι στο μυαλο..το ματι γαριδα ολη μερα!!και ψιλογκρινια..ειχαμε καλομαθει απο τη μαρθα!

πιπιλα συνεχεια και ρεψιματα πολλα!!

τι να πω!

καναπες δε ποληψηνεται..

η μαρθα μεχρι 4 μηνων ηταν στο καναπε στον αυτοματο ...και δεν εκανε κιχ!

μπορει να ειναι και τυχαιο..χρυσουλα γιατι ετσι ο μικρος;;;

λες να ετοιμαζεται να αρρωστησει;;

ελπιζω οχι!παιδια ολος ο κοσμος αρρωστος ..τι να πω!!

μαρκερ...οχι λεγκο για μενα..πολλα τζιτζιρι μιτζιρι!

ελπιζω να εχει κανενα παιδικο στις 9 για τη μαρθα!

κοιμηθηκσ κανενα μισαωρο το μεσημερι..

κοιμαται παιδια εστω και 1 μισαωρο..σας ειπα οτι τα φερερο εινα ι..τρελα;;

πωπωπω!!

εγω προλαβα να τισ παρω αρμονιο χειρος..οποτε βλακεια και το αρμονιο με σακμπω!!

ντραμας..λεω οχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kanate και μεινατε μεσα εαν κανει και κρυο εγω βαρεθηκα

γιατι παρχει χρησιμο παιχνιδι; εγω λεω μακουιν και οτι να ειναι ας ειναι και ψευτικουρα μακουιν το ιδιο μας κανει :lol:

δε λεω λεγκο σωσω λεω τα πλειμομπιλ - που ειναι με ανθρωπακια σπιτακια κλπ - απλα εχει ψιλολοιδι και αυτο το οποιο δεν με νοιαζει οτι θα το φανε απλα θα το πεταξουν και θα χαθει- αλλα παιζουν απο οτι ειδα με αυτα

πηρα σημερα δοκιμαστικα κατι μικρα και παιξανε αρκετα

τα ντρμς τα παιδικα δεν ειναι σαν τα κανονικα ειναι σαν ταμπουρλακια με μπακετες - δεν κανουν τρομερο ηχο -μη φανατστεις αλλιως δεν θα το σκεφτομουν ουτε εγω

ειδα βεβαια και αυτο το απιθανο χαλακι που το πατας που μοιαζει με πιανακι αλλα και παλι δεν ξερω - ξεχαρβαλώνεται εύκολα; γινεται χαλια; εχω ενδιασμο ως προς την ανθεκτικοτητα εαν καταλαβαινεις - τα λπαμε τα λεφτα πλεον :lol:

ωστε γκρινιαρουλα η μπουμπου; ελπιζω να μην το συνεχισει και να ηρεμησει και αυτη οπως η αδερφουλα της.

λοιπον - η πιτα εμενα μου βγηκε τριφτη - τι να πω ηθελε και αλλα υγρα λογικα - κατα τα αλλα απο γευση ειναι πολυ ωραια - δεν εβαλα δοσμο - καλυτερα για μενα γιατι δεν τα τρωω τα μυρωδικα αυτα και εβαλα λιγοτερο κρεμμυδι και οταν ξαναφτιαξω θα βαλω μια ιδεα κρεμμυδι γενικα τα αψητα κρεμμυδια -σκορδα κλπ με πειραζουν στο στομαχι ή θα τα σωταρω πρωτα για να τα βαλω.

βρε σωσω μια χαρη στα κουλουρια θεσ -επειδη τα εφτιαξα εχθες και μου βγηκαν παρα πολυ σκληρα - για ξαναδες το νερο που λες μηπως ειναι 1 ποτηρι; ή 1 μιση; γιατι εμενα σε τοσο αλευρι πηρε ενα ποτηρι νερο και παλι πολυ σφυχτα βγηκαν και ειναι η 2η φορα που την κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

που ειστε καλε; ελπιζω να να ξεκουραζεστε

εμεις πρωι μεσα - σε λιγο θα φανε ψαροσουπιτσα πο εφτιαξα πρωι πρωι

και θα φυγουμε για παιχνιδαδικο να δουμε τι παιει - μην ρωτησετε εχομε ενα μεγκα παιχνιδαδικο πανταζοπουλος που ειναι και κυριακες ανοιχτο

ο νικος θελει τελικα ντραμς και ο στελιος κιθαρα :lol::lol:

χεσε μεσα αυριο θα θελουν αλλα

αυτα

κατα τα αλλα εχω ενα πιασιμο εδω και μια βδμ και δε λεει οτε με μαλαξη -οτε με χαπια να περασει - απο δευτ -πληρη θεραπεια μπας και ηρεμισω λιγουλακι απο τον πονοκεφαλο.

φιλια καλα να περασετε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!!!!!!

χρονια πολλα σε ολους!!!!!

Νικολα ,Στελιο ,Σπυρο ,κ Λευτερη!!!!!

εχουμε κ αλλους δεν ξερω...... :D

χαθηκα παλι....αλλα ποτε δεν σας ξεχναω!!!!!

πολυ μου αρεσει που ειναι εορταστικη η ατμοσφαιρα!!!!!!!!!!!!!

κατι εχω παθει δεν εξηγητε....εχω μια χαρα αλλο πραγμα!

παρολο που φετος δεν παμε οθτε στους δικους μου λογο δουλειασ ....κ παλι δεν πεφτω,μια χαρα θα περασουμε κ εδω στο σπιτακι μας !

στολιστηκε κ το νησι....σε πιανει μια φρικη ομως...ολα αδεια μαρκετ, μαναβηκα....υπαρχει κριση κ το βλεπεις !!!

εχθες εγινε κ η πρωτη χριστουγεννιατικη γιορτη ...η Μαρια στο κεντρο δημιουργ.απασχλ. ηταν υπεροχα,πολυ καλη δουλεια ...50παιδακια ηταν ....σκηνικα κοστουμια ολα φτιαχμενα απο 2δασκαλες!!!!! καθε χρονο ειναι μεγαλο γεγονος!!!!!!!!!!

κ σημερα η μεγαλη μερα της Αγγελικης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γ ιορτη στο παιδικο!!!!

αχ ! δεν το πιστευω!!!η Αγγελικη θα πει ποιημα κ θα χορεψει με τις χιονουλες :lol:

μακαρι να τα κανει ολα αυτα γιατι ειναι πολυ ντροπαλη :oops::lol::lol::lol::lol:

το βραδυ θα εχω φωτο !!!

εσεις κανατε γιορτουλες???

εμεις παντα κανουμε νωρις γιατι φευγουνε για γιορτες απο βδομαδα με καραβι ο κοσμος ....δρομολογια ,μποφορια ολο κ κατι θα γινει ...ολοι φευγουνε πιο νωρις....

α!πηγαμε κ ενα δωρακι να το δωσουνε στον αγιο βασιλη κ αυτος θα τα δωσει στα παιδακια μας....κατι μικρο κ συμβολικο ειπαμε...εγω πηρα παραμυθι...χριστουγενιατικο....ευχομαι να μην δω καμια τζαμπο σακουλα κ φρικαρω....ειπαμε τα ακριβα μ μεγαλα δωρα στο σπιτι μας/,,,,,να μην εχουμε διαφορα παρατραγουδα...αλλα θα εχουνε ενα μικρο δωρακι κ αλλα τεραστια ...κ ακριβα......

ευχομαι ολες η μανουλες να το καταλαβουνε αυτο κ να μην κανουνε επιδηξη το ακριβο δωρο που θα κανουνε στο παιδακι τους εκει στο παιδικο μπροστα σε αλλο παιδακια που μπορει οι γονεις τους να μην εχουνε λεφτα για ακριβα δωρα....

περυσι εγινε χαμος ..καποια μικρα κλεγανε γιατι εβλεπαν τεραστια κουτια κ δεν ητανε για αυτα :(

αντε να δουμε......

πο πο!!!!πηρα φορα!!!!

πολλα ειπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker...καλο ειναι το νερο στακ ουλυορια..αν παλι δεις και ειναι σκληρη η ζυμη προσθετεις...τι να πω..εγω πλεον τα κανω μηχανικα!!οχι με πσοτητες..

αληθεια εχετε παιχνιδαδικο που ειναι ανοιχτα κυριακες;;

ποτε θα τους δωσετε τα δωρα ρε παιδια;;

εδω καλοκαιρινος καιρος..

πηγαμε εδω πιο πανω στο αι γιαννη..στολιζανε δεντρο εξω..ειχε και καλο καιρο..

μοιρασαν και κουραμπιεδες..μουκωσεπ αλι η μαρθα..να φαει απολα!!

και αποαλλα πιατα..χαχα..

το απογ θαπαμε εμπορικο..αφου δε πηγαμε εχθες..λεω να παμε σημερα!!

αντε να δουμε πως θα πει το ποιημα η αγγελικη..χαχα..

αυτο με τα δωρα και τους γονεις..ειναι παιδια κλασικο φαινομενο..απο τα χρονια μας ακομα..οχι τωρα που προσπαθουμε να δουμε ποιος την εχει πιο μεγαλη..σορυ κιολας αλλα δε μπορω!!!

οι υπολοιπες;;που ειστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

μπραβο βρε αλεκα που το παορνεις χαλαρα ετσι πρεπει και καλα κανεις και χαιρεσαι

μπραβο σας πο κανατε γιορτουλα - ειπαμε εμας οι κλωσες μας μεταξυ τους λεει γιορτη -δεν κανον με γονεις μη χεσω

ενι γοει - καλα ειναι γενικα πλεον

τι να πω σωσω δεν ξερω με τα κουλουρια σιγουρα εμενα παιρνει τουλαχιστον 1,5 ποτηρι νερο μπορει και παραπανω στο 1 κιλο αλευρι

πηγαμε στο παιχνιδακι και θελανε τα παντα -

τελικα ο στελιος θελει μπογιες να το φερει ο αγιος :lol::lol::lol:

ειπα παρε το αυγο και κουρευτο -οτι ναναι

μετα πηγαμε εμπορικο -μια χαρα ηταν

αλλα πολυ πολυλογια μιλαμε - μετρησα πανω απο 40 μαμα ο καθενας μεσα σε 30 λεπτα :lol::lol::lol:

καλα οντως αυτο με τους γονεις και τα δρα ειναι τρελλη μλκ - το κανουν και οι ννοι του νικου - οτι πιο ακριβο υπαρχει πανε και παιρνουν παντα και στος 2

εγω νιωθω ασχημα πραγματικα

αλλα χεστηκα πια

το ειπαμε 1-2 οχι πολυ ακριβα

εγω οσα εχω τοσο παιρνω παντα

την πρωτοχρονια φετος -μου ζητησαν τα ανηψακια συγκεκριμενα δωρα -θα τα παω δε λεω -αλλα οσο μπορω πιο οικονομικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ μιλουσε χθες ο λευτ με 1 θειο του που τον λενε βσασιλη και η μαρθα μολις ακουσε βασιλη λεει να μιλησω και γω!!

νομιζε οτι ηταν ο αη βασιλης..πηγαμε στο εμπορικο..

καλα ητανε αλαλ ειχεπ ολυ καοσμο..φακ!

πηραμε κατι κουλουρακια και κατι βιβλια απο το παζαρι..ελενη απο βδομαδα θα ερθουμε πρωι για καφε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει κρυο τωρα οποτε ολος ο κοσμος στα εμπορικα μαζευεται εαν θελει να βγει

σωσω φορας τις επαναχρησιμοποιούμενες πανες στη μικρη;

αν ναι πες και εσυ εντυπωσεις

εχω αρχισει να ψαχνομαι σιγα σιγα

ασχετο εχει βγαλει ενα καροτσι καινουριο η πεγκ περεγκο παρα πολυ ωραιο και ας πουμε οικονομικο για οσα προσφερει - εχει περιπου 250

θα το ψαξω και ιντερνετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ακομα..μου πηρε η ελενη 10...

αλλα λεω να τις χρησ οτσαν ανοιξρι ο καιρος γιατι τωρα που θα στεγνωνουν;;οποτε θα τις δοκιμασω απο σπριλη..οποτε περιμενε τοτε εντυπωσεις μου..οδντ αυριο..ξεκιναω απονευρωσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ακομα ξυπνια

γραφον αυριο τα πιτσιρικια τεστ και με εουν κτακλισει στο φβ χαχαχα

πλακα εχει

απο πυο να διαβασω -τι να διαβασω - γιατι εκει εχει και και οχι κι χαχα

πλακα εχουν

εχουν βγαλει κουκλακια και τα καρφιτσωνουν τωρα :lol::lol:

βαριεμαι

ειδα γκρεις απο τον 9ο το 4ο επισ. - ειναι πολυ ωραια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σωσω τον απριλη γενναμε ποτε θα μαθουμε να παραγγειλουμε και εμεις αν ειναι;

αν και ο κωσ το θεωρει πολυ βαρετο και δεν θελει

αλλα ξερω γω εαν ειναι πιο οικονομικο και συμφερει

να πω την μαυρη αληθεια και εμενα βαρετο μου φαινεται το πλενε πλενε

αλλα μπας και δε θα βαζουμε 800 πλυντηρια την ημερα οτως η αλλιως;

λεω εγω τωρα-βεβαια

μοναχη μιλαω

δεν πειραζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...