Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

καλα ολες αφαντες;;;;

Σωσω μονο αυτα τα 7days κεκακια θα κερασουμε. απλα υπολογισα στο συνολικο νουμερο και τις δασκαλες.

σας ειπα οτι την Παρασκευη καταφεραν τη Μαριαννα να φσει ολοκληρο πιατο φασολαδα;;;;; ειχε να φαει απο τοτε που ετρωγε αλεσμενα! μου ειπε, αφησα μονο μια κουταλια στο πιατο. τη ρωτησα αν την εφαγε μονη ή την τάισε η δασκαλα και μου ειπε οτι την ταϊσε η δασκαλα.

οικογενειακως μυξες εχετε;;; και εμενα και ο αντρας αρχισε... βραχνιασε και μπουκωσε. και ειναι νυχτα νυχτα το σ/κ. ελπιζω να μην τον ριξει...

εχετε ακομα ζεστη κατω;;; εδω εχει παγωνια! το πρωι που πηγαινα στη δουλεια, κατα τις 8:30 ειχε ο-(-1)!

τιποτα η τβ αποψε παλι... μονο κατι παλια csi new york ... τι να κανω... αφου λειπετε και εσεις ολες... αυτα θα δω...

αυριο ρεπο και μετα 3 μερες αδεια!!!!!

σημερα ψωνισα τα δωρα του ΑηΒΑσιλη για τα παιδια και το βαφτηστιρι. πρωτα εκανα ελεχο αγορας στο τζαμπο και μετα πηγα στο μουστακα που ειχε μονο για σημερα 20% επιστροφη για επομανη αγορα. τα πηρα τελικα απο το μουστακα. παγκο εργαλειων μπλακ & ντεκερ για το Σπυρο και υπολιγιστη με τις πριγγιπισσες για τη ΜΑριαννα και για το βαφτιστιρι ενα σαν πυργο με ραμπες κυκλικες κατηφορικες που τρεχουν αυτοκινητα και κανουν απ'οπου περνανε ηχους. 40+40+20=100Ε και δωροεπιταγη 20Ε για επομεηνη αγορα.

να μη σας πω βεβαια τι χαμος γινοταν! οσες ξερετε απο Θεσσαλονικη, αναμεσα στο ικεα και το leroy merlin εχουν ανοιξει μουστακας, καινουρια τζαμπο, ειναι το πρεναταλ... τα παρκιγκ οοοολων των μαγαζιων ηταν τιγκα!!!!! μποτιλιαρισμα ειχε! ευτυχως ειχαν παρκαδορους που σε λεγανε που εχει κενο.

για το βαφτιστιρι θα παρω και ενα ζευγαρι φορμες απο ενα μαγαζι βιοτεχνιας που ανοιξε διπλα στο τμημα και ειμαστε οκ...

για δωρα της μαμας μου για τα παιδια θα παρω απο τζαμπο ενα "σπιτι" αστυνομιας για να βαζει μεσα ολα τα ιουυυυ ιουυυ του και τη ΜΑριαννα ενα κουκλοσπιτο. εχουν απο 15Ε. δεν ειναι μαρκας, αλλα τα playmobil ειναι πανακριβα και δεν εμπιστευομαι το Σπυρο... δεν ξερω ποσα 24ωρα θα αντεξουν....

μ'επιασε μονολογος παλι...

τον ηπιες τον κυριακατικο καφε Σωσω;;;;

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα βαγκ!!ξυπνησαμε νωρις..εγω και η μαρθα..βασικα η μαρθα με ξυπνησε..καφε δεν εχω πιειε..φαινεται αλλωστε..χαχαχ..εδω το βραδυ βροχη..σημερα ηλιο..οτι ναναι σου λεω!!

η μικρη παιδια μαλλον κολικους εχει..τι να πω!!απο ποτε ξεκινανε οι κολικοι ρε παιδια;;και τι κανουμε;;

θυμαστε;;καποιος μου ειπε πανακια στη κοιλια ζεστα!!

μπορει να παμε κανενα παρκο σημερα..θα δουμε..

η μαρθα ειδαμε χθες σρεκ και πηγε 11 παρα για υπνο και μεχρι τισ 12 και μιλουσε..μαμμα αγκαλια..μαμα ο κωλος μου..μαμα το πιπι μου...

τι να πω..στολισαμε..

θα σας βαλω φωτο αλλα μη κοριδεψετε..χαχα...

αυτα ειχα και τα εβαλα σε 1 γωνια..

πρεπει να αλλαξω και τικερ..δικιο εχετε..

πηρες δωρα,ε;;

καλα το εκανες..εγω οχι καομα..δε ξερω ποτε.!!και συγγνωμη τα βαζετε κατω απο το δεντρο;;μη μου πειτε;;και δε τα πειραζουν;;

μου ειπε η θουλη για το μουστακα..

καλα αν δε δουμεψουν και τωρα αυτατα μαγαζια..ποτε θα δουμεψουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

allaja kai τικερ!!ουφ!!

σημερα δε μαγειρεψα..η μαρθα εχει φασολαδα..εμεις...θα δουμε/!

ελενη σκσ σε σκεφτομαι και ολο θελω να σε παρω τηλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!

τι κανετε?????

βαγκ εγω σε ευχαριστηθικα με τον καφε μου ;)

κ του χρονου φιλεναδα !!!!!μυρισαν γιορτες ...με τα δωρακια σου!!!!!

σωσω δεν ξερω για κολικους παντωσ το ππρωτο 3μηνο λενε.....αλλα ειναι πολυ μικρουλα μωρε ...μπορει να ειχε αερια κ το εντερακι της να την ποναει....

σημερα ερχετε η μαμα μου :D

το μεσημερι με το καραβι...ερχετε για 1εβδομαδα για βοηθεια με τις μικρες ....ο αντρας εχει μια δουλιτσα οικοδομη για καμια 10μερες....

η δοθλεια μια χαρα για μενα!

περναει πολυ γρηγορα η εβδομαδα ....ποτε περασε μηνας ουτε που το καταλαβα :roll:

τωρα να δουμε ποτε θα πληρωθουμε αλλοι λενε στο διμηνο .......δλδ μετα τις γιορτες?? :( ωχ !!!

θα φτιαξω σουτζουκακια !!!!! μιαμ μιαμ!!!!

γιουβαρλακια η Αγγελικη τι πρωτοτυπο :lol:

φιλια σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουτζουκακαια.....θελω και γω...αληθεια..πεθαινω!!

εδω ητανε να παμε παρκο..και επιασε βροχη..

τι να πω!!

ανωμαλαρα και ο καιρος..

καφε σε λιγ οεγω..πρωτα θα κανω αντληση και μετα!!

καλως να την δεχτεις τη μαμα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω..Κοιμούνται οι κόρες και σερφάρω....

Πήγαμε παιδότοπο με συμμαθητές...Τέλεια...Οι κόρες μου κάνουν παρέα στενή με 2 αγόρια από το σταθμό,και αυτοί τους έχουν τρελή αδυναμία.Από το χεράκι και πάνε...Να τα βλέπατε μαζί.

Ελένη και vag έστειλα φωτο.

Ντομ αλήθεια κοξάκι;Πω πω Χριστουγεννιάτικο....Δουλεύεις;Για να τον κρατούσες σπίτι ρωτάω.

Σωσω infacolic πριν το γεύμα βοηθάει στους κολικούς.Σταγονίτσες με γεύση πορτοκάλι,λογικά θα τις ξέρεις.

vag τέλεια τα δωράκια σου.Τα έχω δει στα jumbo αυτά που περιγράφεις.Εγω τους παράγγειλα από amazon τη κουζίνα της hello kitty 50€ και θα τους πάρω και από μια φόρμα για το σχολείο από orchestra που μπάνισα κάτι ωραίες.Είναι του ίδιου φύλου εμένα οπότε με ένα παιχνίδι καλύφθηκα χα χα...

Ελένη που χάθηκες;Είσαι καθόλου καλύτερα;

Αλέκα στην Αλόνησσο (δε ξέρω αν το γράφω και σωστά) έκανε η δίδυμη αδερφή μου(ναι και γω δίδυμη είμαι)1 καλοκαίρι σε περίπτερο του wwf για τη φώκια.Πολύ της άρεσε.Εγώ 'εχω φτάσει μέχρι Σκιάθο.Ενθουσιάστηκα,εκείνες οι Κουκουναριές και τα δέντρα μέχρι τη θάλασσα αξέχαστες...

Και γω είμαι επιτυχών του ασεπ για το΄λογιστήριο του δήμου από το 2008 αλλά πάγωσαν όλα και δε μας έχουν καλέσει.Ευτυχώς έχω δουλειά και είμαι πολύ ευχαριστημένη,δύσκολα θα φευγα.

Παραέγραψα πάλι...Νανά ούτε εσυ μπαίνεις τα ΣΚ;και γω συνήθως από τη δουλειά καθημερινές,σπίτι δε προλαβαίνω.

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαντριο..κοσμοσδουρτουκω και εσυ..μπραβο..ευγε!!

το μειλ μου ειναι puppeta80@hotmail.com...

gia στειλε καμια φωτο να απνταποδωσω..

εμεις καλαλ..θα φυγει ο λευτ για αγωνα στισ 7...θα τα αταφερω με τα 3,ε;;χαχα...δε κοιμηθηκα μεσημερι εγω!φακ!

παραγγειλαμε αγαπημενη...μακραν πιτα του παππου!

ψωνιζεις απο αμαζον μαντριο;;το ιμπει δε το συμπαθεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε με ποια 3 να τα καταφερεις;;; ποτε εκανες 3ο;;;

Σωσω εμενα με ειχε πει η Καλυψω αν θυμαμι καλα και ειχαμε παρει για τους κωλικους τις πρεβιωτικες σταγονες biogaia. με το που παρασαμε το 1ο βραδυ με ουρλιαχτα του Σπυρου τις αγορασαμε και τελος! τοτε εκανε 20Ε το μπουκαλακι. ειχαμε ρωτησει και την παιδιατρο πριν.

αφου στολισατε και σεις μια χαρα... εμενα και φετος το δεντρακι ετοιμο μεσα στις σακουλες σκουπιδιων ηταν... τακα τακα... μονο ισιωσα τα κλαδια και το επανεφερα...

εδω παγωνια και τρελος αερας παλι... ισως να χιονισει τη νυχτα... τα καλοριφερ στο φουλ... να'ναι καλα το πελετ!

ΜΑρντιο εχεις διδυμη αδερφη!!!! καλο!

η κουζινα που πηρες απο το αμαζον ποσο πιο ακριβη ηταν στα μαγαζια;;;

και εμεις περισυ κουζινα πηραμε. και για τους 2. την εφερε ο Αη Βασιλης και καλα. αλλα τα αγαπημενα πεθερικα εκαναν το θαυμα τους!!! :mrgreen:

οπως ισως οι παλιες θυμουνται γιατι τις επριξα περισυ, ενω λεγαμε σε ολους οτι ο Αη ΒΑσιλης θα τους φερει κουζινα και ειχα στο μυαλο μου να παρουμε την τεφαλ που την ειχε η αδερφη του αντρα μου και πεζανε πολυ τα δικα μου οταν πηγαιναμε , χωρις να μας ρωτησουν πηγαν και πηραν μια πλαστηκουρα βλακεια! τρελαθηκα! φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να τη δωσουν ως δωρο ΤΟΥΣ. πηγα να την αλλαξω, αλλα την ειχαν παρει απο τα κουκου που ηταν για λεισιμο απο τοτε και δεν ειχαν ουτε τεφαλ ουτε τιποτα της προκοπης! ετσι αναγκαστηκα τους δωσαμε τη μλκια την οποια δεν την παιξανε γιατι ο ΣΠυρος ολο τη διελυε και πετουσε τα κομματια απο δω και απο κει!

τσατιστηκα παλι μονο που το θυμηθικα! :mrgreen:

την κρατησαμε στο ισογειο και την ξαναστησαμε το καλοκαιρι να την παιζουν στην αυλη, μιας και ειναι και τεραστια γκουμουτσα και ο αντρας βιδωσε τα κομματια για να μην τα χαλανε.

λεπιζω να μην κανουν καμια καγκουρια και φετος...

αυριο ή μεθαυριο θα παμε το πρωι με τον αντρα στη νουνα μου γιατι την κοροϊδεψαν στη wind. να ξεκαθαρισουμε τα πραγματα... ειχε παει πριν κανενα 2μηνο να παρει καρτα για το κινητο της και την αρχισαν στον προλογο να κανει πακετο σταθερησ και κινητης οτι δε θα πληρωνει παγιο οτε κλπ.. τους ειπε οκ αλλα μετα με ρωτησε και την ειπα οτι δεν πρεπει να το κανει για διαφορους λογους και πηγε και τους ειπε να το ακυρωσουν. την ειπαν ενταξυ αλλα δεν την εδωσαν κανενα χαρτι. την ειπα να παει να παρει χαρτι ακυρωτικο αλλα μαλλον το ξεχασε. το ξεχασα και εγω... ηταν τοτε που ο αντρας ηταν αποσπαση Εβρο.

και τωρα την ηρθε λογαριασμος 250Ε!!!!! τους αλητες! μηχανημα δεν εχει παρει. δεν ξερει τι εγινε. την λενε και καλα οτι ειχε πει τελικα οτι θελει το προγραμμα!

σα δε ντρεπονται οι αλητες. επιδη δεν εχουν πελατες λογω κρισης να εξαπατουν ετσι ηλικιωμενους! η νουνα μου, ανυπαντρη, ζει με την 99χρονη μανα της στην οικοδομη διπλα στη μαμα μου. και την πιανουν μελαγχωλιες ανα διαστηματα. και ενω ηταν μια χαρα και ελεγε να βρεθουμε στη γιορτη του Σπυρου και της ΜΑριας- Αννας (το Αννα το δωσαμε προς τιμην της) τωρα με μετα απο αυτο την επισαν οι μελαγχωλιες παλι...

σα δε ντρεπονται οι αλητες!

αντε καλη βδομαδα να εχουμε κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ... τη θυμάμαι την κουζίνα σας!!!

χαχαχα!!!

να χαίρεσαι το Μαριαννάκι σου!

τελικά δεν έδειξε τον μπαμπά... μόνο τυος λουκουμάδες... χαχαχα!!!

όσο για τη νονά... τι να πω... αλήτες!!!

σωσώ δεν ξέρω για κολικούς γιατί δεν είχε ο Α.

αλλά... τα βελονάκια τα θέλω!

τα πρώτα είναι πολύ μικ΄ρα νούμερα και δε θα ρα χρησιμοποιήσω...

θέλω τα 2α...

αλλά, θέλω και αναλυτικές οδηγίες για το πώς θα τα παραγγείλω!!!

χαχαχα!!!

Μάρκερ γέλασα πολύ με το σχόλειο που έκανες για το μπουφάν γιατί ακριβώς αυτό είχα σκεφτεί κι εγώ!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στολίσαμε κι εμείς το Χριστουγεννιάτικο δέντρο.

με τάραξε λίγο ο μικρός αλλά όλα καλά... τα καταφέραμε στο τέλος!!!

χαχαχα!!!

χθες είχαμε και τη γιορτούλα μας.

μουσικοχορευτική παράσταση... χαχαχα!!!

βγήκε στη σκηνή έτοιμος να κλάψει...

έβλεπε τα υπόλοιπα παιδάκια γύρω του και άρχισε να χορεύει κι αυτός...

μέχρι που με είδε... χαχαχα!!!

έμεινε παγοκολώνα...

στο τέλεος που βγήκαν όλα τα παιδάκια για να τραγουδήσουν, είδε τον μπαπμπά του και ο Π του έστειλε φιλάκι...

έβαλε το χέρι του στο πρόσωπο ότι και καλά ντρέπεται... χαχαχα!!!

μετά ήταν περήφανος, όμως...

Σωσώ, μπορείς να μπυ ξαναστείλεις τη διεύθυνση σου γιατί την έχασα;

μάζεψα κι άλλες χαρτοπετσέτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Vag κουκλιά τα παιδάκια σου!!!!!!!!!Και σεις τι ωραίο ζευγάρι.Δε κατάλαβα σε ποιον μοιάζουν βέβαια,ο Σπύρος σου φέρνει στα χρώματα αλλά τα μάτια με μπέρδεψαν....Η Μαριάννα πολύ φατσόνι,φένεται η ξεπεταγμένη του "ζευγαριού".Τι ωραία που είναι διαφορετικού φύλου.

Οι κουζινούλες που είχε στα jumbo ήταν χαμηλές 72εκ. η ψηλότερη που βρισκαμε.Και τις θεωρήσαμε πολύ κοντές.Οπότε βρήκα αυτή στο amazon που είναι 1 μέτρο.Πλαστικούρα φαίνεται η αλήθεια αλλά ελπίζω να αντέξει και να μη τη ρίχνουν κάτω συνέχεια.Θα δείξει.

71tTKPcJuIL__AA1500_.jpg[/attachment:3ay9ujry]

Κρίμα για τη νονά σας,άμα μπλέξεις με εταιρίες τηλεφωνίας την έβαψες,σε διπλαρώνουν και δε το καταλαβαίνεις.Και ο πατέρας μου έτσι.Και στείλτε φαξ να σας ακυρώσουμε και εστελνε και τιποτα και παλι...Πες της να μη στεναχωριέται θα βρεθεί λύση.

Σωσω το ebay δε το βολεύτηκα,ενώ έχω φτιάξει κωδικούς γιατί είχαμε πάρει τα καθισματάκια αυτοκινήτου από ebay Γερμανίας μετά όταν προσπάθησα να μπω μου τους έβγαζε λάθος έστειλα μήνυμα να ρθουν τα password δε προχωρούσε πάλι,οπότε τα παράτησα.Έχω πάρει διάφορα κατα καιρούς παιχνίδια από amazon όμως και ήρθαν μια χαρά.

Νανούκα καλημέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλέ να τη χαίρεσε τη Μαριά-Άννα σου!!!!!

Η φώτο με τα σιροπάκια και τα βρακάκια όλα τα λεφτά!!!!Εμεις δεν έχουμε μαλλάκια για κοτσίδια ακόμα....Ανυπομονούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλη εβδομάδα!

Βαγκ μπες στην ιστοσελίδα μας www.efpolis.gr και μπες στην ειδικη φορμα παραπονων, καταγγελιών για το θεμα της νονας σου, να τη βοηθησεις τη γυναικα, μιας και ειναι μεγαλη και δεν τα καταφερνει σε αυτα.

Η αν εχεις να επισυναψεις εγγραφα(σκαναρισμενα) υπαρχει το info@efpolis.gr

Εχουμε ειδικο τμημα για καταγγελιες για θεματα κιν.τηλ.

Σωσω το μωρο σου ειναι απολυτως απολυτως φυσιολογικο.Τη δευτερη εβδομαδα ξεκινουν οι κολικοι.

Κι εγω ινφακολικ εδινα οπως σου ειπε η Μαρντιο.

Μα δες και το ξενο που της δινεις...το πιθανοτερο ειναι να χρειαστει να το αλλαξεις και να παρεις ειδικο.

Εγω του εδινα αλμιρον του Βασιλη και ηταν βαρυ για κεινον, μας ταλαιπωρησε πολυ 3 μηνες.

Δεν του το αλλαξα, το θεωρουσα τοπ, ουτε ποσοστα να επαιρνα, και τον ΄΄ηπιαμε΄΄ τοτε.

Αν την κρατας ειτε αγκαλια στον ωμο μπρουμυτα ειτε να τη βαζεις μπρουμυτα στα μπουτια σου

αρκει να πιεζεται σε νορμαλ επιπεδα (μην ΄΄στα βγαλει΄΄ κιολας) η κοιλιτσα, για να βγαινουν τα αερια.

Υπαρχει κι ενα ειδικο κρατημα που λεγεται τιγρης πανω σε δεντρο.Ετσι τα βοηθαει.

Και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ αφου θηλαζεις ξεχνα οσπρια, μπροκολα και ο,τι αλλο προκαλει σε σενα αερια...το λιγοτερο...

Νανουκα ακομα πμ δεν εχω...

Αποφασισαμε με τον αντρα μου να μην τον παμε στον παιδικο αυτη τη βδομαδα...και βλεπουμε...

ειναι 2 τα κρουσματα κοξακι σε μας...ετσι ειπαν αυτοι...μπορει να ειναι περισσοτερα...

στη νετ χτες ειχε ρεπορταζ απο Θεσσαλονικη για τον ιο αυτο...200 παιδια σε νοσοκομεια...

Βαγκ θυμαμαι πολυ καλα που μας ειχες πει για το γιο συναδελφου...και που θελατε να του πειτε να μην ερχεται για λιγο διαστημα αλλα αυτος δεν το εκανε.

Μαρντιο ευτυχως εχω τη θεια μου σπιτι που προσεχει τον μικρο οταν ο μεγαλος παει παιδικο...

Βαγκ κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τον παιδικο μας!Γιαυτο στεναχωριεμαι που δε θα τον παω, ενω δεν ειναι ειναι αρρωστος-να πεις πρεπει να μεινει να αναρρωσει-του εχει κανει πολυ καλο ρε παιδια...

το ελεγε και σε φιλους μας ο αντρας μου που δεν ηθελε με τιποτα να παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, είναι πολλή χαριτωμένη η κουζινίτσα!

πόσο κοστίζει;

Ντομ, θα σου το στείλω σε μέηλ αν και νομίζω ότι βρήκα τη λύση... χαχαχα!!!

μόλις γυρίσαμε από γιατρό.

μεγάλωσε το σκατούλι μου!

534 γραμμάρια.

θα ξαναπάω σε 4 βδομάδες και θα κάνω καμπύλη ζαχάρου.

είναι πολύ διαφορετικός από τον Άνθιμο... άλλη φατσούλα.

δεν μπορώ να καταλάβω ποιον μοιάζει... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ειχα γραψει χθες αλα δεν τα πηρε τλικα

ενι γουει

μπραβο που ολα ειναι καλα νανα μου -αν και δεν πηγατε για την β προχθες; σε βλεπει μαζι και η δικια σου; εμενα αφηνει 3 βδμ μετα και με βλεπει

σε ποιον θες να μοιαει το ασπρομαυρ καλε; :lol::lol:

σωσω και εμεις ειχαμε κολικους παρα πολους 5 μηνων σταματησαν -δεν μας εδωσε τιποτα -ολα ειναι βλακειες μας ειπε τα φαρμακα τετοιου τυπου -τωρα καλο κακο δεν ξερω ενι γουει -με γυμανστικη -αγκαλια και πολυ απορροφητηρα ειχα βρει λυση -αν και τα νευρα μας ειχαν γινει τσανταλια απο τη γκρινια την πολυ

μακαρι να μην κρατησει καθολου -στο ευχομαι απο καρδιας -εμις ταλαιωρηθηκαμε με ολες αυτες τι βλακειες -κολικους -παλινδρομησεις κλπ

α ρε βαγκ μακαρι να βρειτε λυση - κατι θα ξερει η ντομ παραπανω κανε αυτο που σου λεει γιατι αλλιως δεν βρισκεις λση με τους κεραταδες

σωστη και χρονια πολλα για την κορακλα

εγω παλι κρωμενη - το ιγμοριο τρεχει αιμα πια - δεν αντεχει αλλο -δεν ξερω τι να κανω βαρεθηκα αληθεια - να γεννησω και θα κανω το χειρουργειο να τελειωνουμε - με εχει πιασει και ενας πονοκεφαλος γμσ τα.

πολυ ωραια η κουζουνουλα σας

ηελα και εγω να τους παρω αλλα το θεωρει κοριτσιστικο ο αντρας μη χεσω μεσα

τηλεκατευθυνομενο μακουιν και φιν θα παρουμε τελικα - 60ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είναι ασπρόμαυρη η φωτογραφία.

είναι έγχρωμη, τρισδιάστατη.

μοιάζει στον αδερφό μου τελικά...

άρα είναι δεδομένο ότι θα γίνει τρελό γκομενάκι!!!

χαχαχα!!!

η δική μου με βλέπει κάθε 4 βδομάδες.

άσχετο αν συμπέσει με την αυχαίνικη ή τη Β' επιπέδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια στα γρήγορα!!!

Γράφω από κιν

Χρόνια πολλά σε στελακο και νίκο και φυσικά στο μαραννακι μας!

Μαρντιο καλωςορισες! :-)

Εγώ καλά βέβαια έχω τρελαθεί στο ξέρασμα! Αύριο έχω γιατρό.

Σας αφήνω ελπίζω σύντομα να έχω ίντερνετ αλλά και iPad του οποίου ξαναλασε η οθόνη

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πεταει και τα περνω κρανιο μιλαμε

ειχα γραψει πολλα για το γκομενακι αλλα τωρα βαριεμαι :lol: παλι

ισως εγραφα επειδη εμενα και στις μεγαλες ειναι μεσα μαζι μου παντα -οταν εχω ραντεβου παντα ερχεται κατω και την βλεπουμε μαζι -ισως γι ατο δεν μου βαζει συντομα μετα.

3δ δεν μου κανει βαριεται μην του χεσω μεσα και βιαζεται

μαρη Μαριω πετσι και κακαλο θα μεινεις εσυ

λιγο εμεινε να κλεισεις το τριμηνακι και αφου ξερνας ολα πανε καλα φτου του

μακαρι να καταφερεις να γραψεις νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι γραψατε παλι???

δεν προλαβα καθολουναμπω..ειχαμε συνεχεια κοσμο ολο το σαβ/κυρ..τραπεζια συνεχεια..ξεπατωθηκα...'

Βαγκ να χαιρεσαι τη Μαριαννουλα!!!

Σωσω και εγω ολοψυχα ευχομαι να μην σας ταλαιπωρησουν οι κωλικοι...και σε εμας οπαιδιατροςτιποτα δεν εδωσε..μπρουμυτα να τη βαζεις σταποδια σου καινα την τριβεις...αν ξαναπιασουν τον 2ο θα Τρελαθω...

Ντομρε παιδιμου βλακεια...να καθεται το παιδι σπιτι αφου 0περναει καλα...

καμια σχεση το παιδι προ παιδικου καιμετα...

τον 2οθατον αρχισω απο 2 ακριβως..

χιλια συγγνωμη στις υπολοιπες...αλλα δεν προλαβαινω να γραψω φευγω για δουλεια...

Νανα το δικο μου να δεις θα βγει σκατουλι σε σχεση με τον Θανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα!τι κανετε;;ηρθε η θεια απο το τυμπακι..εκατσε απο το πρωι μεχρι τις 4...

πηγε τη μπουμπου ο λευτ στη παιδιατρο!~

3350!

και να συνεχισουμε ετσι...οσον αφορα το γαλα!!1

χρυσουλα γιατι χανεσαι;;

ε;;μαρακι επισης..αφου ολα καλα...δε πειραζει!!

ο αποροφητηρας που κολαει μαρκερ;;

ρε νανα..θα σου τα παραγγειλουμε εμεις ...απλα δε ξερω αν τα στειλουν σε μενα,....η σε σενα..δε ξερω αν γινεται..

να τα παραγγειλουμεεμεις αλλα να βαλουμε δικη σου διευθ..

θα τη χρτησσιμποιησω αν ειναι...και θα σου πω!!

50 ευρω την βρηκες τη κουζινα,ε;;καλη τιμη..

βαγκ δε θα ξεχασω την επιθυμια σου για να δωσεις τη κουζινα..και το χαλασανε τα πεθερικα!!

εγω θα της παρω 1 αρμονιο και κατι ακομα..

αρμονιο..μελοντικα στυλ1

πρεπει να ξανα κανω σαπουνια..τλειεωνουν ...τα εχω κανει ολα δωρα!!παιδια καλη φαση για δωρο παντως..

στις δασκαλες ας πουμε της μαρθας..της εκανα απο 1 σαπουνι..

και εκανα και κατι σοκολατακια..

τα εβγαλα φωτο..θα σας τα βαλω στο μπλγοκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφα τα σοκολατακια

την πηγε μονος του; δεν ειχες περιεργεια να ακουσεις τι θα πει;

μια χαρα με το γαλατακι μπραβο σας

ο αποροφητηρας - μπιστολακι για μαλλια -πλυντηριο ρουχων και γενικα οτι κανει εντονο θορυβο τα βοηθαει παρα πολυ - μην ρωτας που ειναι το ιατρικο οφελος δεν ξερω -αλλα και εμας και παρα πολλους τους εσωσε -εμας προσωπικα πολυ -ενα θα σου πω - τις να πανε και να μην γρισουν μερες - κοιμοντουσαν αυτα στο ρηλαξ κατω απο τον απορρπφ και εμεις διπλα στο πατωμα - γμσ τα

τα θυμαμαι και με λυπαμαι πραγματικα

καλο το αρμονιο - εαν δεν σου εχει ζητησει κατι ιδιαιτερο πολυ καλα θα κανεις

εμενα μου αρεσουν τα ντραμς πολυ .

για πες για το σαπουνι τελικα πως το φτιαχνεις ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ τον λευ για τα σρεκ μας αρεσαν πολυ

και βλεπουμε και τα αγγλικα γενικα εδν εχουμε προβλημα με τη γλωσσα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alhuriaλες ;;ετσι το κανατε;;κοιμοσασταν καναπε;;

παιδια τσακισα 6 σοκολατακια..μιμα μιαμ!!

να στε καλα..και οτι αλλο θελετε..πειτε,ε...

δεν ειχα περιεργεια.σιγα..

βαριομουν να παω..και επρεπε να παμε οικογενειακως..

δε γινονται αυτα..χαχαχ..

η μικρη καλα..

η μεηγαλη με λιγοτερες μυξες..αντερ να οδυμε!!

ρε παιδια πως θα περασουν οι επιφοβες μερες;;ωππωπωπω!!

το 3μηνο εννοω!!αυριο παω κοπτικη ραπτικη!!γιουπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...