Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

κι εγώ δεν κατάλαβα τι είναι τα 51 ΕΚΤ.

με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας και να βρείτε τους ρυθμούς σας...

δε μας είπες... η Μάρθα είδε την αδερφούλα της;

πώς αντέδρασε;

μπράβο τον Θανούλη μας που είναι φρόνιμο αγόρι!!!

χαχαχα!!!

όχι... σωστά το έγραψα... 2 ευρώ.

αν βρω παπούτσια σε τέτοιες τιμές... θα πάρω σε όλα τα νούμερα για να υπάρχουν... χαχαχα!!!

Μαρκεράκο περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια περαστικα..οντως περιγραφεσαι δραμα!!!!

ουτε εγω θυμαμαι τι γινεται με τσισα και κακα..ολα στην πορεια ξανα....

Νανα παρε και σε σχεδια διαφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ο ανδρας ειναι αρρωστος....

με 39,5 πυρετο, διαρροια και εμετο...

μακαρι να μην κολλησει το ριρη....

η αρετη της γεωργιας μια χαρα...

τωρα μιλησα με λευτερη και ειναι 3000 κιλα απο 3090 που ητανε...

μια χαρα παει με το θηλασμο... δινει βεβαια και λιγο ξενο..

χθες που την ειδα ηταν πολυ καλα και μανα και κορη....

μαλλον σημερα θα βγουν..

περαστικα στις αρρωστουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλημερα...

κοιτα μην κολλησεις και εσυ και η Ειρηνουλα!!!αμαν με αυτες τις αρρωστιες!!!

Αρετη θα την ονομασει?????μου αρεσει παραααα πολυυυυυυ...ειναι συμβολικο....

μια χαρα..ας δινει και λιγο ξενο να χορτασει το μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραίο όνομα!!!

είναι της πεθεράς;

θα αγοράσω μπόλικα εκρεί να βρω... χαχαχα!!!

ελένη κι εσύ να μην αρρωστήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στις κοπελες μας

αντε με το καλο να βγυον

δεν καθετε καμια μερα ακομα; στην αθηνα 5 μερες οπωσδηποτε μας κρατανε με καισαρικη ας εισαι και περδικι

τι στο καλο μας ψεκαζουν δεν ξερω

παντως ενα εχω να ω ο κωσ και τα παιδια που εκαναν το εμβολιο δεν εχουν παθει τιποτα

εγω ειμαι βδμ αρα βδμ κρωμενη

Πολυ ωραιο το Αρετη

δικο τους ή καμια γιαγια;

Περαστικα και σε εσας ελενη

κρατηστε τον μακρυα και αγαπημενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poy eisteq ελαβα να δω αινια το κοσμοπολις

το αφησα στη μεση πονεσε χειροτερα το κεφαλι μου

θα παρω ντεπον γιατι προβλεπω να σπαει σε λιγο

αντε να ερθει και ο κωσ με τον ορο να ριξω κανα κιλο μεσα στα ρουθουνια

εχω πιει 300κιλα νερα τσαγια κλπ

σε λιγο ερχονται και τα θερια

αυριο θα ετοιμασω τα γλυκα για τη μαζωξη αν και δεν βλεπω να την κανουμε εαν ειμαι ετσι και το σαββατο το πρωι

θα μεινον ολα ρε γμτ μου αλλα δεν πειραει τι να κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί θα κάνατε μάζωξη;

για τη γιορτή του Στέλιου;

γιατί δεν παίρνεις τηλ το γιατρό σου;

ίσως να μπορείς να πάρεις κάτι αν είσαι τόσο χάλια...

εγώ πεινάω σα λύκος!!!

σχολάω σε 10 λεπτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Νανα για τη γιορτη του Στελιου και του Νικου που ειναι την αλλη βδμ

τι να μου δωσει και αυτος

γενικα δεν δινει αγωγες για εδικοτητες αλλων γιατρων

και στην αλλη εγκυμισυνη που ειχα παθει βροχιτιδα -ημουν πιο χαλια απο τωρα

μο ειχε πει να παω σε ωριλα να του πω την κατασταση και εαν ηθελε ο ωριλα θα μιλουσαμε

δεν δινει τιοτα εκτος ειδικοτητας του -οτε συμβουλες

γυναικολος ειμαι ΜΑρια μου λεει -να πας στον γιατρο που πρεπει :D

γι ατο τον συμπαθω ειναι ντομπρος τουλαχιστον

θα το παλεψω οπως ξερω και κανω και εαν γυρισει σε βροχικα τοτε θα παω -οτως η αλλιως τα ιδια θα μου πει και ο αλλος

σημερα εχω φαει τον κωλο μου νανα ασε

στον παιδικο ειχαν χοιτινη μπριζολα με σαλατα

φυσικα δεν εφαγαν

ευτυχως ειχαμε πατατουλεςς γιαχνι και τις τσακισαν μαζι με ενα καλαμποκι οκαθενας τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epistreψαμες σπιτι...στο γνωστο πληκτρολογιο...

η μικρη βγηκε 3000 απο 3090...

καλα ειναι δλδ!!!

δινω αρκετο ξενο και λιγο στηθος...τι να καονυομε βρε αδερφε..ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΡΑΝΙΟ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ 97 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ 96;;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩς..ΧΑΧΑ.

μιλαμε τα πηρα κρανιο..τι να πω!!

αυτο το παιδι θα εχει μποουκαλια αβεντ!!αγανακτησα να βρω θηλες..η μαρθα μολις με ειδε...χεστηκε..

πηγε οντως να δει αν εφερα νινι..το ειδε και μετα..τιποτα..

το επιασε λιγο το κεφαλι...

εμενα δε με αγκαλιασε ποτε!!

της λεω θα ερθεις;;και ηρθε λιγο...

κοιμαται τωρα..

νομιζω δεν το εχει καταλαβει καλα...

εχω πολλα πλυντηρια..αλαλ ειπαμε..τυχερο νινι αυτο.θα εχει πολλα ρουχα!!

εδω εχει κρυο λιγο..αναψαμε..θυμαστε σωστη θερμοκρασια περιβαλλντος για παιδι;;

2 ευρω νανα;;πλακα κανεις;;

μαρκερ τι λεει ρε;;γιατι τοσο χαλια;;

πωπωπω!!!

περαστικα αλλα κατι πρεπιε να παρεις!!

χρυσουλα!!τι κανεις ρε;;αντε περιμενουμε και τα δικα σου νεα το σαββ!!

μαρακι δε βλεπω!!

εδω φυσαει..εκανα ακομα 1 τσιγαρακι..μη φανταστειτε..κανα 3-5 τζουριτσες...

εφαγα 2 παιτα φασολακια..πωπωπω..και ελπιζω να παω για χε....

ελενη περαστικα στο βαγγελη...

η μαρθα τελος παιδικο για φετος..

εδω και 1 βδομαδα αντι για 2 ταξεις,ειναι μι..

λιγω γαστρεντεριτιδας τρελης...

ελπιζω να την εχουμε πηδηξει..δευτ βγαζω ραμματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισατε σωσω

μπραβο στη μπουμπου σου

μια χαρα αφου θηλαζεις εστω λιγο

α\και εχουμε πει τοσο μεγαλωσαμε με ξενο κανενα δεν επαθε τιποτα

ωστε ετσι η Μαρθούλα ε;

ε θα το καταλαβει τις επομενες μερες που θα καταλαβει οτι θα μειενι για πολυ αυτο που εφερες μαζι :lol:

γιατι να βγαλεις ραμματα; δεν σου εβαλε απορροφησημα; οπως και να χει να εχεις μια πολυ καλη λοχεια

οσο για τα κιλα θυμασαι που ελεγες οτι δεν εβαζες καθολου τις τελευταιες μερες; :lol::lol: απλα μαλλον ειχε χαλασει η ζυγαρια :lol::lol:

μην ανυσηχεις ρε συ λογικα ειναι και τα πριξιματα

για πες τινα παρω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!!

σωσω κ εμενα μου αρεσει το ονοματακι της μπεμπουλας!!!

η Μαρθα τωρα σε τεσταρη εχε το νου σου...κ ας μην σου δινει κ πολυ σημασια ...κανακιεματα θελει κ χαδακια ;)

ζεστη νοτιας 8μποφορ κ βροχη ...ολοι με χαστρεντεριτιδα στο νησι...παντα οταν εχει νοτια εχουμε αυτο τον ιο...τσεκαρισμενο

η Αγγελικη εκανε εμετο μια φορα το πρωι δεν πγε σχολειο ...μακαρι να το περαση ελαφρα...μια χαρα ειναι σαν να μην εκανε τιποτα

θα παω αερομπικ

θα παω μαρκετ...

θα σας βρω το βραδυ λοιπον

η Μαρια φωναζει οτι πειναει.......

:lol:

περαστικα στισ αρρωστουλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αλεκα

τι στο καλο

αυτες οι ιωσεις πετανε θελα να ξερα

καλα στην αθηνα ειμαστε τοσα εκατομ ανθρωποι στα νησια τι στο καλο;

μας τις ψεκαζουν δεν υοαρχει αλλη εξηγηση -μα ταυτοχρονα σε ολη την ελλαδα εχουν ολοι την ιδια ιωση -επιδημια δλδ

και εμεις εδω πολυ βροχη

ζστη δεν θα ελεγα -δεν θαελεγα και κρυο βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milame θεριζει η γαστρεντεριτιδα....

αρετη λενε τη πεθερα..οποτε ετσι θα βγει....

λεω ν μην την εχω συνεχεια στο σαλονι τη μπουμπου..γιατι ολο φασαρια εχει και νομιζω δεν ησυχαζει..ασε που μπορει να βαριεται..βασικα ακομα προσαρμοζομαστε..

δεν εχει μκοιμηθει πολυ απο τοτε που ηρθαμε..ανησυχη!

της εβαλα και καλτσες..

20 βαθμοι καλοι δεν ειναι;;

εριξε ξαι 1 καλο φτερνισμα η μαρθα πανω της..

τι να της πρωτο πω για το μπεμπε..

σιγα σιγα!!

αλεκα σε ζηλευω για το γυμναστηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai svsv mia xara eina η θερμοκρασια απο οτι θυμαμαι 20-21 πρεπει να εχει το σπιτι

γενικα λενε οτι τα μωρα με φασαρια ηρεμουν στην αρχη

και μονο το βραδ να υπαρχει ησυχια

τωρα με ενα ακομα παιδι στο σπιτι σιγορα ειναι δσκολα τα πραγματα

χαχαχα για βρε Μαρθα με τα ωραια σου

ελα πηρε το πρωτο βαπτισμα -μακαρι να ηταν ακινδυνο

καλοβολο ειναι ;

πολ καλο το αρετη μα το ειχες πει; δεν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλως ορισατε σπιτι σας!

αυτο με το φτερνισμα και το βηξιμο στ αμουτρα με τρελαινει!

ευτυχως η Μαριαννα εχει μαθει και βαζει τα χερια μπροστα, εκτως αν δεν προλαβαινει... ο ΣΠυρος... αντρας...

καλε πως να μας πει ονομα η Σωσω για το μπεμπε, αφου δεν ξεραμε τι ειναι... μας μπερδευε και ο βουδας!

Μαρκερ τοσο χαλια ρε γμτ... πανε ρε συ σε κανενα ορλ ή παθολογο... κατι θα μπορεις να παρεις.... να εισαι ετσι + εγκυος+ με δυο ταλιμπανακια+ με εναν αντρα! ΕΛΕΟΣ!!!

καλε ειναι δυνατο να μην κανετε γιορτη στο σχολειο για τα Χριστουγεννα;;;; δεν το πιστευω!

εμεις τελικα η Μαριαννα αστερι, Παναγιτσα η φιλη της η Πασχαλια αλλα ηθελε και αυτη γιατι Ιωσηφ θα ειναι το αμορε Παναγιωτης..... την επεισα οτι θα της φτιαξουμε τελεια στολη αστερι και ειναι οκ.

ο Σπυρος Ιωσηφ τελεσιδικα. μασ εδωσαν σημερα και ενα χαρτινο δεντρο που μεσα γραφει απο τη μια μερια τα λογια που θα πει και απο την αλλη ενα παραδειγμα για το πως να ειναι η στολη του. μερακλουδες οι δασκαλες... πηρα τηλ τον πολυτεκνο συναδελφο και θα μου δωσει στολη βοσκου, χωρις το προβατο, για να ντυθει Ιωσηφ ο Σπυρος... τι βοσκος τι ξυλουργος.... ;)

η Μαριαννα γυρισε με πονο στο αυτι στο σπιτι. την εδωσε ο αντρας ντεπον και δεν καναγκρινιαξε απο τοτε. αντε να δουμε... θα τους παει μετα το σχολειο αυριο στη γιατρο για τσεκαρισμα... οχι που δε θα τα πηγαινε! :lol:

εμ, με τοση υγρασια εξω.... βροχη και μουχλα και νοτιας...

ελπιζω να μη μας ανεβασει τον ιο γαστρεντεριτιδας απο την Αλονησο Αλεκα!!!! περαστηκα στο νησι!!!!

Χρυσουλα και ο Αγιος φοβερα θελει τελικα, ε;;; εστρωσε και ο μικρος σου! και ο δικος μου σημερα πρωτη φορα μπηκε στην ταξη χωρις ουτε αγκαλια ουτε φιλι να με δωσει! τον φωναξα, ε! φιλακι δεν εχει σημερα;;; και ηρθε πισω, μου εδωσε και ειπε... αφου δεν κλαιω σημερα! :lol:

Νανα μηπως να εμπορευτεις παπουτσια;;;;; θα ειμαστε καλοι πελατες!!!!! πλιζ!!!!! για τους ερωτες του δικου σου δε μας λες τιποτα..... εχουν γουστο κατι τετοια δε συμφωνεις;;;;;

ειχες παει ποτε Μπανσκο;;; για τις νοτιες, ειναι χιονοδρομικο παμφθηνο θερετερο με ξενοδοχεια σπα και καζινα στη Βουλγαρια. πολλοι βορειοι πανε εκει λογω τιμης. πχ. ειδα προσφορα 190Ε 3βραδυα για 2 ατομα σε χοτελ-σπα 4* πρωινο βραδυνο και εορταστικο δειπνο για τα Χριστουγεννα! και χρηση πισινας καισπα! ε, για το μερος αυτο ζητανε ελληνες αστυνομικους για 20 μερες που θα εχουν πολλους ελληνες τουριστες! δηλωσε μια κοπελα απο το τμημα! και περισυ ειχε γινει νομιζω και τα καλοκαιρια ερχονται βουλγαροι αστυνομικοι για τις παραλιες που εχουν πολλους βουλγαρους.

και οπως καταλαβατε ΝΑΙ γραφω απο το γλυκουλι νετμπουκ μου!!!!!!

Σωσω τον ηπιες τον καφε;;;;

Α! η συμπεριφορα της Μαρθας μοιαζει με του Σπυρου οταν ο αντρας πηγε Εβρο.. σου θυμωσε ισως που την αφησες μονη και γυρισες και με αλλο μωρο... ε, μα και συ..... τσ τσ τσ.... :lol:

για τα κιλα..... απλα δεν παιζεσαι!!!! δεν το εχω ξανακουσει αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ, δεν έχω πάει ποτέ, αλλά ξέρω ότι είναι πολύ ωραία!

μούφα τα παπούτσια...

δηλαδή φθηνά ήταν ,αλλά όχι και 2 ευρώ.

του πήρα 1 ζευγα΄ρι 7 ευρώ αλλά δεν ήταν ιδιαίτερη μάρκα.

του πήρα και 1 ζευγάρι φόρμες 16 ευρώ.

βρήκα και για την κουμπάρα που θα έχει γενέθλια η κόρη της στις 15.

δεν τα πήρα, όμως, γιατί οι αλλαγές πρέπει να γίνονται μέσα σε 15 μέρες και δε θα προλάβαινε αν ήθελε να τα αλλάξει...

θα ξαναπάμε.

σωσώ, ό,τι χρειάζεσαι από avent να μου λες.

εδώ τα βρίσκουμε πολύ εύκολα.

και νομίζω ότι έχω θηλές καινούριες.

ναι Βαγκ... έχουν χάζι οι έρωτες τους... χαχαχα!!!

και η Μαριάννα ερωτιάρα ε;

εμένα με πιάνουν οι κολικοί κάθε βράδυ και δεν μπορώ να πλέξω...

σωσώ κι εγώ γύρω στους 22 θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλα γελαω με βαγκ?????

να σακουσει κανας παπας για τον ιωσηφ να σε κυνηγαει... ακου τι βοσκος, τι ξυλουργος!!!!! =))

βαγκ να παρεις τον αντρα σου και να πας... αφησε τα παιδια στις γιαγιαδες και τρεχα να ανανεωσεις τον ερωτα σου...

ο βαγ χαλια ακομα... εγω εκανα ενα εμετο χθες αλλα μαλλον ηταν απο την καουρα....

η ειρηνη ενα εμετο σημερο αλλα μαλλον οτι αυτος ηταν απο μ@λ@κι@... αντε να δουμε πως θα ειναι μεχρι το μεσημερι....

εγω στη δουλεια... θα φτιαξω μια εκκρεμοτητα που εχω και θα φυγω για να παω να περιθαλψω τον αντρα...

νανα και 7 ευρω παπουτσι ειναι φθηνο.... βεβαια μπορει να μην ειναι ανατομικο αλλα για καποιον που δεν διαθετει ειναι οτι πρεπει...

αυτα φιλια πολλα και περαστικα στις αρρωστες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

για τις αρρωστιες τι να πω περαστικα μας

εχω βαλει καρυδοπιτα να ψησω για αυριο

δεν μπορω να τα φτιαχνω αυθημερον

ε δε θα παθει τιποτα μεχρι αυριο

τις μους δεν ξερω βεβαια κατα ποσο θα αντεξουν -θα φτιαξω και μερικα παστακια αυτα με το βυσινο -ειδα μια συνταγη του παπαρλιαρα που μου αρεσε

σε ποτηρι βεβαια θα τα βαλω

χεστηκα εαν ειναι καλα εχι καλως εαν δεν ειναι δεν πειραζει ας φανε ετοιμαντιδικα

βαγκ σημερα θα παω να τους παρω εγω

σχολανε 11:00 εχουν απεργια οι φοραδες εμ βεβαια περασε

μια βδμ δουλεψανε σερι -μην κουραστουνε κιολας προς θεου και θα τις ρωτησω

αλλα για να μην εχουν πει τιποτα ακομα λογικα δεν θα κανουν τιποτα ουαο -καταλαβαινεις

το Στελακο τον ξυνησα σμερα απο τις 5:45 ε τον κωλοβηχα μου -θα τα βαλω για υπνο μεσημερακι γιατι δεν τον βλεπω να ααντεχει ο μικρος μου.

δεν ξερω βρε οριτσια εχω αρχισει και νιωθω ψιλοτυψεις και τους κανω ολα τα χατηρια τελευταια

και τσαντιζομαι οταν τα μαλωνει ο κωσ

νιωθω οτι θα τα παραμελω και ειναι τοσο καλουλιδες

ειχε ενα αγχος σημερα που εβηχα -τι επαθες μανουλα θα κανεις εμμετο μου ελεγε;

οχι ου ελεγε ο κως και του λεει

δεν μιλαω σε σενα τι μαμα ρωταω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι αθλητικά τα παπούτσια.

είναι μάρκες της Αγγλίας και εκεί είναι πολύ γνωστές και ποιοτικές.

το έμαθα σήμερα αυτό... χαχαχα!!!

σήμερα γιορτάζει η μισή Κύπρος.

ήδη έχω 5 κεραστικά στο γραφείο μου...

και κανένας δεν έφερε κάτι σε αλμυρό... α στο καλό... χαχαχα!!!

δεν είναι για φάγωμα όταν σου λένε τέτοια λογάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα :)

Τι μου κάνετε; Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα. Οι μέρες τώρα απαιτούν δωράκια κι έχω αρκετά ναφτιάξω (δόξα το Θεό)

Το τηλέφωνο της Σωσώς (αν και κάπου την πήρε το μάτι μου) Καλή λοχεία φιλενάδα . Στείλε μου τηλ. Ξέρω είμαι απαράδεκτη αλλά ο γιος μου καταφέρνει και μου σβήνει όλα τα τηλέφωνα :oops::oops::oops::oops:

Εμείς παιδικό γιοκ για φέτος . Το 2013 πάλι. Είπαμε να μην το στείλουμε και ξαναρωστήσουμε στις γιορτές .....οχι οτι είμαστε τελειως καλά δλδ.

Ελένη πως πήγε η βάπτιση; Πάντα άξια φιλενάδα. Με το καλό και το νέο μέλος. Και περαστικά στον αντρούλη ή δεν είδα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ, τελεια πηγαν ολα...

ναι ειμαστε λιγο αρρωστουληδες ολοι κι ολοι....

μαρια αν ειναι να μην αρρωσταινουν κρατηστε τα στο σπιτι αλλα αν αρρωστωνουν ετσι κι αλλιως να τα στελνεις....

αντισωματα μαζευουν βρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...