Μετάβαση σε περιεχόμενο

egine thayma o antras mou therapeytike


Recommended Posts

kaqlispera koritsia auto pou mas sybenh mono os thayma mporo na to paro as paro loipon ta pragmata apo thn arxh ego me ton antra mou prospauoyme gia paidi edo k 5 xronia alla tipota etsi xekinhsame ths exetaseis loipon ton agousto pou mas perase o antras mou ekane exetasei spermodiagramma k kahke h kardia mas 100% steirothta eixe to mono pou eixe 1-2 spermatozoaria ta opoia me enxirisei tha mporouse na ginei exosomatiki etsi loipon xekinisame k emeis na to blepoume etsi oti tha prepei na fygoume gia exosomatiki giati menoume se nisi k mono sthn athina tha mporouse na ginei etsi loipon 3 mhnes paideyomaste sto ika na mas ftiaxei ton fakelo gia na pame sthnathina sth epitroph perito na sas po oti simera feygame gia athina alla sto deytero spermodiagramma egine to thayma itan h giorth ton taxiarxon k mas bohthise o antras mou therapeytike to leo k sygkhnoume k etsi mporoume k monoi mas tora na prospathisoume alla de therapeytike mono ekeinos alla k ego ego de mporousa na kano moni mou progesteroni k de4n eixa sosti periodo k therapeytika k apo auto eimai polu xaroumenh eyxome se oles ta kalutera k opoia kuria o antras ths exei to idio thema an thelei as mou steilei mynhma na ths po ths fysikes methodous pou antimetopoihse o antras mou to problima agapo olo ton kosmo tora xaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxaxsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κοπέλα μου , διαβάζω πολύ καιρό όλα αυτά που γράφεις και πραγματικά συγκινούμαι που ξεπεράσατε τις δυσκολίες σας.

Το ένα θαύμα έγινε , τώρα μένει να ακολουθήσει και το δεύτερο θαυματάκι για να ολοκληρώσει την ευτυχία σας.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα , είσαι πολύ μεγάλη ψυχούλα και σου αξίζει το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou eyxaristo polu oles sas tora xekourasei xaxaxax k xalarosi k polu eytyxia akoma kleme de mporoume na to pistepsoume nomizo tha mas parei kairo na to syzhtame k na mhn kleme to kalutero eyxome gia kathe mia prosopika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαμπαλου 24 μπράβο! όταν λες θεραπεύτηκε εννοείς πως από μηδέν σπέρμα τώρα έχει νούμερα στις φυσιολογικές τιμές? Μόνο ένα σπερμοδιάγραμμα είχε κάνει? (συνήθως ζητάνε και 2ο για επιβεβαίωση )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσι μου , χαρηκα παρα πολυ για τα ευχαριστα!!! Σου ευχομαι συντομα να μας αακοινωσεις τα ευχαριστα και να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι οπως σημερα!!! Αντε βρε και καλη απολαυση στη προσπαθεια!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαμπαλου, μπράβο σας και με το καλο και ενα νινι!! Εμας ο Ταξιαρχης Μιχαηλ Μανταμάδος είναι συνεχεια κοντά μας και στην δευτερη εγκυμοσυνη μου πραγματικά μου έσωσε το μωρό μου αφου είχα 5% πιθανοτητα μονο για να ολοκληρώσω την εγκυμοσυνη μου! Μακαρι να στειλει και σε εσας ενα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαμπαλου μου καλημερα κ απο μενα κ καλη επιτυχια απο δω κ περα κοπελα μου.Να δεις ολα θα πανε καλα κ συντομα θελω να μου πεις τα καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο μπαμπαλου μου χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα!!!!!!!Αν και νομιζω πως στεναχωρηθηκατε αδικα....Με ενα σπερμοδιαγραμμα και μονο δεν βγαζεις συμπερασμα στειροτητας,επρεπε να σας καθοδηγησουν οι γιατροι και να σας ενθαρυνουν!!Δεν πειραζει,τελος καλο,ολα καλα!!!!!!!Θα σου ευχηθω μεσα απο τη καρδια μου τα Χριστουγεννα που θα ερθουν να εισαι εγκυουλα!!!!! :x[smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Μπαμπαλού μου και καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας!!

Πρέπει να αλλάξεις τον τίτλο του ΄θέματος όμως γιατί ο άντρας σου δεν θεραπεύτηκε από την αζωοσπερμία αλλά πιθανότατα μπλέξατε με ένα εργαστηριακό λάθος του πρώτου σπερμοδιαγράμματος και ίσως θα πρέπει να αναζητήσετε και ευθύνες!!

Δεν είναι δυνατόν κοπέλα μου ένα μηδενικό σπερμοδιάγραμμα να εξελίχτηκε ξαφνικά ,και χωρίς καν 3μηνη ορμονική θεραπεία, σε ένα πλήρως φυσιολογικό και ικανό προς φυσική γονιμοποίηση. Προφανώς κάτι "παίχτηκε" με το πρώτο.

Όπως και να'χει, είναι μια τεράστια ανακούφιση για σας και πρέπει να το γιορτάσετε με κάθε τρόπο ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!!Χαιρομαι πολυ!Να πατε ν αναψετε κερακι στους Ταξιαρχες !Ευχομαι να εχετε συντομα ενα θετικο τεστακι στα χερια σας!Ολα να πανε καλα και συντομα να μας πεις τα καλυτερα σας νεακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...