Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι-Τανι CHRISTMAS EDITION+ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!


Recommended Posts

HoHoHo Meeeery Christmas!!!

Το νεο Χριστουγεννιατικο Ποστακι μας ειναι εδω και σας περιμενει!!!!!!Ετοιμο να γεμισει πολλα πολλα Χριστουγεννοσπορακια και να υποδεχτει και αλλα υπεροχα νεακια απο τα γκαστροπουλα μας!!!!!!!!!

[smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τονιααααααααα τελειοοοο :ymparty::ymparty::ymparty: !!!!με το καλο το νεο μας ποστακι :D:D αντε να ερθουν τα χριστουγεννα!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] ευχομαι να γεμισει με πολλαααααααα χριστουγεννιατικα σπορακια φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τανι-τανι μεχρι να πετανει λεμεεεε ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!! Να είναι γεμάτο μόνο με ευχάριστες ανακοινώσεις και χρώματα, πολλά χρώματα!!! Φοοοοοουυυυυυυυυ και από εμένα!!!!

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merry Christmas Ho Ho Ho ! Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!

Εύχομαι οι φετινές γιορτές να φέρουν σε όλες μας το "δωράκι" που ποθούμε και να κρατήσουμε όλες γερά μωράκια.

Άντε να γεμίζει χρώματα η λίστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλές γιορτές να έχουμε!! Ελπίζω ο Αγιος Βασίλης να μας φέρει αυτό που επιθυμούμε!!!! Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥ!!!!!Ωραια ιδεα!!!!Καλοριζικο το νεο Χριστουγεννιατικο ποστακι!!!ΤΟΝΙΑ μου συγχαρητηρια για την ιδεα σου!!!Κοριτσια ευχομαι εδω να καταφερουμε να γραφουμε μονο ομορφα και χαρουμενα πραγματα!!!Ευχομαι σε ολες μας Υγεια,Ευτυχια,Δουλεια και πολλα πολλα τυχερα μωρακια!!!!Φουφουφουφουφουφουουουουουου!!!!!Αντε και αυτα τα Χριστουγεννα να μας μεινουν αξεχαστα..με την καλη εννοια!!!!Φιλακια πολλα-Καλη εβδομαδα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!! Ωραια εκπληξη μας εκανες Τονια!!!! Ειχα παααααρα πολυ καιρο να μπω..... καλοριζικο και καλοτυχο σε ολες μας το γκρουπακι!!!!

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το εορταστικο ποστακι μας με μονο ευχαριστα νεακια και πολλα νεα μωρακια να εχουν τρυπωσει στις κοιλιτσες....κοριτσια μου εγω ειμαι πολυ χαρουμενη για ολα οσα γινονται στην ζωη μου τις τελευταιες μερες ...οχι οτι ολα πανε ροδινα αλλα σιγουρα πανε απ το καλο στο καλυτερο...χτες πηγα σε μια γιατρο να συναινοηθω για την γεννα και για το τι πρεπει να γινει απο δω και μπρος...ο γιατρος μου συνεργαζεται μονο με ιδιωτικη κλινικη και εγω δεν εχω την δυνατοτητα να παω οποτε συνενοηθηκα μαζι της και μαλιστα χωρις μιζα...ναι ναι χωρις μιζα...ειχα ακουσει πολλα καλα λογια και ολα οκ..ειδαμε και τον μπεμπη μας για να τον γνωρισει και η γιατρος και ειναι κουκλακι...εχει γυρισει αναποδα και κανει προπονηση για την γεννα που αν ολα συνεχιστουν ετσι θα ειναι φυσιολογικη...μετα πηγαμε βολτα στα γιαννενα ειδαμε φιλους γνωστους και περασα παρα πολυ ομορφα...ειμαι πολυ ευχαριστημενη με την ζωη μου τον τελευταιο καιρο...Μου εφερε γουρι το καινουριο μας σπιτι...Σας φιλω ολες και σας ευχομαι τα καλυτερα...

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HoHoHo Καλημερααα!!!!!!!

Μπραβο Binouli μου χαιρομαι πολυ που εισαι χαρουμενηηηηηηη!!!!!!!

Ευχαριστω και ολα τα κοριτσακια για τις ευχουλες και τα καλα λογακια!!!!!

Παμε,παμε για Χριστουγεννοσπορακια!!!HoHoHoooo [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να μας έρθουν οι γιορτές κορίτσια μου κ πολλά πολλά σπορουλάκια! κ εγώ είχα καιρό να μπω η αλήθεια... Τόνια, πολύ ωραία η ιδέα με τη χριστουγεννιάτικη αύρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααααααααχχχχχχχ!!!!!!!!!Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Ανυπομονω να ερθουνε και εγω οι γιορτες και μετα ο Ιανουαριος που παιρνω και αδεια απο την δουλεια να σταματησω να ξεκουραστω και λιγο γιατι τα εχω παιξει!!!Ευχομαι τα Χριστουγεννα να εχουμε πολλες ομορφες ανακοινοσουλες!!!!ΒΙΝΟULA μου χαιρομαι που εισαι τοσο χαρουμενη!Να συνεχισεις ετσι ευχομαι!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!! Τι μου κανετε???

Πωπω σε λιγο καιρο Χριστουγεννα!!! Το υπεροχο ειναι οτι σε λιγες μερες , στις 30 Νοεμβριου , διπλα απο το σπιτι μας ξεκιναει ο "Μυλος των ξωτικων" μια χριστουγεννιατικη εκδηλωση που γιεται για δευτερη χρονια στα Τρικαλα και ειναι μαγευτικη!!!! Οποια ενδιαφερεται ας δει τι εννοω... http://www.milosxotikon.gr/

Καθε απογευμα εκει θα ειμαστε οπως και περσι!!!

Αντε βρε και φουυυυυυυυυυυυυυ σε ολες τις κοιλιτσες να γεμισουν!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!Ελειψα λιγες μερες απο παντου..κ ακομα λειπω,γιατι μαζευουμε ελιες..κ εχουμε να βγαλουμε κ λαδι..θα ξαναμπω απο Δευτερα να διαβασω..αναλυτικα !!!φιλακια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε???εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι πως καλο θα ηταν μετα τις γιορτες να κανω τα ψωνια και τις ετοιμασιες μιας και θα ειναι και κοντα στην γεννα...δεν ξερω τι ακριβως χρειαζεται αλλα τοτε θα αρχισω να ψαχνω...Εδω εχει πολυ καλη μερα...Πρωινο φαγαμε τραχανα...για μεσιμερι εχω μακαρονια οποτε δεν μαγειρευω..σε λιγο θα παμε στην παραλια βολτα για λιγο περπατημα και για να παιξει το σκυλακι μας...κατα τ αλλα ολα καλα...στο χαλαρο τελειως και στο ηρεμο...εχει μια υπεροχη μερα και αρκετα ζεστη για νοεμβρη μηνα...σας φιλω γλυκα και καλα να περασετε σε οτι κ αν κανετε...

και λιγη γκαστροσκονη για οσες μας εμειναν

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kokones kai apodw!!an kai to exw paramelisei to ostaki mas ayto mpika gia na saw fysiksw kiefv me dynami kaime to kalo na exoyne xristougieniatika sporakia!!!fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kai ksanafouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να παρω λιγη απο τη Χριστουγεννιατικη γκαστροσκονη που ριξατεεε!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααααααα!!!τονια μου καλα εκανες ελα να μπαινουν ολες οι κοκονες....ριχνω κι'αλληηηηη γκαστροσκονη να πιασει πολυ καλα ;);)φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσοπουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φυσατε γκαστρουλες γιατι χανομαστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε να μπαινουμε σε χριστουγεννιατικο κλιμα εμεις χθες στολισαμε το δεντρο μας πρωτη φορα τοσο νωρις για τη μικρουλα ..... το ζηταγε σαν τρελλη!!!!!!!!!!!!! το υπολοιπο σπιτι ακομα..............εχουμε καιρο :):)

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληαπέρα και καλή εβδομάδα!!! Αχ, Μαίρη τι ωραία που στολίσατε!!! Εμείς την άλλη εβδομάδα!!! Ρίξτε και λίγο γκαστρόσκονη κατα δω!!!!!!!!!! Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσάω και εγώ κορίτσια!! Φοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Σε λιγο θα πάρω τον γιατρό μου τηλ να κλείσω ραντεβού μέσα στην εβδομάδα να δούμε το σπορίδιον. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Την Κυριακή έχουμε και τα γενέθλια του γιου μου και έχω τρέξιμο αυτή την εβδομάδα με όλες τις ετοιμασίες. Εννοείτε ότι θα το κάνω σε παιδότοπο γιατί δεν θα την πάλευα στο σπίτι με 20 μεγάλους και 10 πιτσιρίκια, από το οποία τα μισά είναι κατσικάκια... ;););)

Και εγώ λέω να στολίσω την επόμενη εβδομάδα. Να τελειώσουμε πρώτα γενική και πάρτυ και μετά θα μπούμε σε Χριστουγεννιάτικη διάθεση!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...