Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Κελλάκι μας έγινε μαμά!!!!


Recommended Posts

Φίλες μου!!!!!

Θα μου επιτρέψετε με πάρα πολύ μεγάλη συγκίνηση να σας μεταφέρω πως το Κελλάκι μας γέννησε!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Είναι πλέον διδυμομανούλα η μικρή μας!!!!!

Το γνωρίζω χρόνια αυτό το κορίτσι είναι πολύ καλό παιδί και της αξίζει άπειρη ευτυχία!!!!!

Να σου ζήσουνε kelly24!!!!!

Καλή λοχεία μικρούλα μου σε σένα και τα αστεράκια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πιπιτσαζουζουνα με προλαβες στην δημοσιευση!!!χαχα!!

Θέλω μέσα απο τα βάθη της καρδιάς μου να πω 2 λόγια για την φιλεναδίτσα μου που γνώρισα μέσα απο αυτο το site mammyland!

Η Κέλλυ είναι ένα σπάνιο κορίτσι που με έχει κ την έχω στηρίξει σε δύσκολες στιγμές μας,είναι πολύ

γλύκεια κοπέλα κ της αξιζεις κάθε ευτύχια,ολες εδω μέσα ξέρουμε τον αγωνία της να γίνει μανούλα κ ο θεος κ ο αγιος νεκταριος της εφεραν εις διπλουν 2 πανέμορφα μωράκια!!!

Κέλακη μου να ζησουν κουκλιτσα μου ,σε αγαπώ πολύ κ το ξέρεις,να είσαι γερή ,να έχεις πάντα ευτυχία κ το καλοκαίρι θα το κάψουμε στο γάμο σου!!Μακάρι να μπορούσα να είμαι κοντά σου τώρα αν κ έχεις τώρα την καλύτερη παρέα της κόρες σου,τις φιλενάδες σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυ!!!!!!!

Δεν ήθελα να στο χαλάσω Σταμούλα μου!!!!!!!!

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Με έπιασε ένα ρίγος από συγκίνηση κι ένιωσα την ανάγκη να το πω!!!!!

Όντως είναι ένα πολύ καλό κι αγνό παιδί η Κέλλυ μας!!!!

Τη "γνωρίζω" παραπάνω από 3 χρόνια!!!!!

Της αξίζει αυτό που ζει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να της ζησουν

παντα να εχουν υγεια τα μικρα της

και οι γονεις να εχουν κι αυτοι δυναμη - υγεια και υπομονη να τα μεγαλωνουν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοο να σου ζησουν οι κορακλες σου

να ειναι παντα γερες κ καλοτυχες γεματες υγεια να σας χαριζουν μονο χαρα κ ευτυχια

καλη λοχεια ομορφια μου κ με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας .... περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου να σου ζησουν τα μωρακια σου.....να ειναι καλοτυχα....

η ευτυχια σου ολοκληρωθηκε....χαρηκα πολυ με τα τα νεα σου....να μου τα φιλησεις....

καλη λοχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ μου, έφτασε αυτή η μαγική ώρα!!! Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα, να μου τις φιλήσεις τις κορούλες σου, να τις καμαρώνεις κάθε λεπτό της ώρας, να ζείτε μαζί με τον αντρούλη σου όλες τις απιστευτα όμορφες στιγμές τους! σε φιλώ κ εσένα κ τις μπέμπες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ, χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Σε θυμάμαι από παλιά πόσο ήθελες ένα μωράκι κι ο Θεός σου χάρισε δύο!

Να σας ζήσουν εύχομαι! Καλή λοχεία σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυ!!!!!!!

Δεν ήθελα να στο χαλάσω Σταμούλα μου!!!!!!!!

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Με έπιασε ένα ρίγος από συγκίνηση κι ένιωσα την ανάγκη να το πω!!!!!

Όντως είναι ένα πολύ καλό κι αγνό παιδί η Κέλλυ μας!!!!

Τη "γνωρίζω" παραπάνω από 3 χρόνια!!!!!

Της αξίζει αυτό που ζει!!!!!!

αχου δεν το πιστευω....πιπιτσαζουζουνα ποσο χαιρομαι που σε βλεπω εδω ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ........ΓΕΝΝΗΣΕΣ? επεστρεψα οπως βλεπεις.........παω για το δευτερο πρωτα ο θεος...και η παρεα μου ελειψε πολυ.....τα θερμα μου συγχαρητηρια.........περιμενω νεα σου το συντομοτερο..........γερη και δυνατη να χαιρεσαι την οικογενεια σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυ μου με θυμασαι αραγε???????/ τι εχουμε περασει βρε πηγαινε δυο χρονια πισω....μιλαγα με την ρεβεκα προχτες στο σκαιπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1να χαιρεσαι την οικογενεια σου...να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!!!!!ευτυχισμενη η οικογενεια σου και γερη....μα καλα δεν ειστε ποτε ονλαιν????????????/χαχαχαχχαχαχαχα...κλαιω απο συγκινηση τωρα που ειδα τις παλιες αχουυυυυυυυυυυυυυυυυυ....κοιτα η πιπιτσα μας εγκυουλα ειναι μια κουκλα οχι που δεν θα τα καταφερνε τα ελεγα εγω......!!!!απαπαπα πρωι πρωι ειμαι και στην δουλεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυ!!!!!!!

Δεν ήθελα να στο χαλάσω Σταμούλα μου!!!!!!!!

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Με έπιασε ένα ρίγος από συγκίνηση κι ένιωσα την ανάγκη να το πω!!!!!

Όντως είναι ένα πολύ καλό κι αγνό παιδί η Κέλλυ μας!!!!

Τη "γνωρίζω" παραπάνω από 3 χρόνια!!!!!

Της αξίζει αυτό που ζει!!!!!!

Δεν πειραζει κοριτσι!Το κελλακι μου το γνωριζω 4 χρονια κ εχουμε συχνη τηλεφωνικη επικοινωνια κ ανατριχιασα πολυ οταν με πηρε κ μου ειπε τα ευχαριστα νεα οτι γεννησε!!

Ευχομαι σε ολες τις μανουλες να χαιρονται τα αγγελουδια τους!

Κελλυ κ σε σενα που ακομα δεν πιστευεις οτι εγινες μανουλαααααααααα!!!!!!

Ο ΘΕΟΣ να τα εχει γερα κ ευτυχισμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenaditses mou kalessss poso me sugkinisateeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!sas euxaristww koritsakia m oles gia tis omorfes euxoules sasss!!!!!!!eimai poliu xaroumeniiiiiiiiii ta mwrakia m vevea genithikan ligo prowrakia kai ta exoume stin thermokitida....doxa to theo o mwss pane poli kala kai apo vdomada tha paroume prwta o theos tin prwti.......perasame megalo fovo me ton toketo kathws diakindipsame na tis xasoume kai tis duo alla megali i dunamii tou theou koritsia kai oi agioi itane dipla mou pragmatika kai ola pigane kateuxin.....twra perimenw pws k pws na tis parw spitiiiiiiii...sas filww kai euxomai oti epithimei i kathemia sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

και εγω εδω σου ευχομαι τα καλητερα κελλυ μου!και εγω εχω μια κορουλα 10 μηνων και ηταν 3 μηνες στην εντατικη νεογνων! η παναγια και ολοι οι αγιοι βοηθησαν και ολα κλα τωρα! φιλια πολλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...