Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Βυκη περνάω τέλεια στο σπίτι δεν έχω κάποιο θέμα ,ισα ισα ψιλοβαριεμαι να βγω έξω γιατι περνάω καλά ....όσο πλησιάζει η ωρα να έρθει δεν περνάω καλά ......αμαρτία μου αλλα μανα χαρα είμαι μόνη με τον Π .......μόλις έρθει αρχίζει η γκρίνια η μιρλα τα τσιριγματα τα κλάματα τα οχι τα πισματα κιι μετα τα ψεύτικα συγνώμη .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας......

επιβιβαζομαι και εγω αν και καθυστερημενα.

σισσιω με το καλο να γεννησεις...ευχομαι να εχεις ενα υπεροχο φυσιολογικο τοκετο...

δε σας εχω διαβασει...ημασταν χαλια....τι προτοτυπο....η μικρη με πυρετο και εμετους απο την κυριακη....ο γιωργακης με ενα τρελο βηχα..του δινω αντιβιωση...εχω να κοιμηθω απο την παρασκευη....

επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! :D

Πριν απο λίγο μου τηλεφωνησαν στο ΣΠΙΤΙ μου αο το ΙΚΑ για να μου πουν οτι μου έβγαλαν την αδεια κύησης και οτι θα την πληρωθώ στις 15-11! :shock::shock::D:lol::lol::lol::lol:

Εχετε να πείτε κάτι για το τιμημένο ΙΚΑ;;;;; Μιλάμε για εξυπηρέτηση κάργα! :mrgreen::lol:

Χθες που πήγα στην Χ στο μπαλέτο έκανα το λάθος να πάω μια βόλτα στα μαγαζιά της γειτονιάς και ερωτεύτηκα ενα ζευγαρι μποτάκια 89,90 € και τα εκανα κράτηση... Μαρία με κόλλησες καταναλωτίτιδα!!! :twisted::twisted::geek:

Πωπωωωω τι να εκανα κορίτσια με αρεζαν πάρα πολύυυυυυ.... Μπροστα μου θα τα βρω βέβαια, θα τα βάλω στην κάρτα, αλλα δεν μαμιέται...

Ρε Φραγκίσκα περαστικά ρε γμτ... τι είναι τούτο πάλι.... Κρίμα που θα χάσει την γιορτούλα, αλλά η ωτίτιδα δεν είναι παιξε γέλασε, καλύτερα να μείνει σπίτι. Φαντάζομαι πόνο που θα τράβηξ ο καημενουλης... :roll: Τωρα γι' αυτα που έλεγε για το παιδάκι που τον χτυπησε στο αυτί τον πιστεύεις; :? Τι μπορεί να έχει γίνει;

Αφρο σε καταλαβαίνω ρε, αλλά μη το βάλεις και μέσα σου... η Χ χθες ξέρεις τι καψόνια μου έκανε; Και γενικά μου κάνει... νομίζω οτι είναι της ηλικίας. Συνήθως φωνάζω και μετά τσακωνόμαστε και μπαίνουν τιμωρίες. Τις έχει φάει κιόλας τις τελευταίες φορές τις ξυλιές στον πισινό της και μετα απο τύψεις πάω εγω και της ζητω συγγνωμη για την συμπεριφορά μου. Χθες όμως αδιαφορησα πλήρως και για το κλάμα της και για τη συμπεριφορά της και το θεματάκι μας λύθηκε στο άψε σβήσε. Αυτό το συγγνώμη που λέει κάθε φορά που κάνει κάτι λες και είναι το ζητούμενο πολύ μου την δίνει!

Σας αφήνω! Παω στο ΙΚΑ να πάρω αντίγραφο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

Αφρο..ο φωφος ...μια απο τα ιδια...

μη στεναχωριεσαι..ειναι ο χαρακτηρας τους ετσι...

ρωτα και τη Βικυ...

χτες μιλουσαμε στο τηλεφωνο...

μεσα σε μιση ωρα..ζητημα αν προλαβαμε να σταυρωσουμε 3 κουβεντες....

τον Χριστοφορο τον δωροδοκισα να φυγει απο τον υπολογιστη να δω κατι...

μαλωνανε..δερνοντουσαν..ο Μικρος εσπασε κατι που νομιζα οτι ηταν πλαστικο αλλα ηταν γιαλυνο τελικα...

τσιριδα τσιριδα τσιριδα..αφου σε καποια φαση λεω παιε..τελος..θα τα δειρω..τουλαχιστωννα εχουνενεν λογο να κλαινε...

ο Μικρος εχει αποθρασινθει τελειως...απαπαπ..ο Χ ηταν αγγελακι μπροστα του...

Γιωτα...ηρθιες μονημα ρεεε...θα σε παρω τηλ..

Κορες τη Δευτερα 11/11 μη κανονισετε τιποτα..αφιστε τη μερα ελευθερη..θα σας πω πιο μετα γιατι./...

Φραν να τον δει οπωςσδηποτε ΩΡΛ...

βασικα ως καμενη με ωτιτιδες..δεν περιμενα να εχει σε αυτη την ηληκια..σε αυτη την ηλικια παθαινουν πολυ λιγοτερες..

βασικα..πιστευω πως ηταν αποτελεσμα της ιωσης που τον ταλαιπωρουσε τελευταια..αλλα ειλικρινα 3,5 χρονων δεν περιμενα να το παθει...

Περαστηκα σας και παλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου αν ησουν κοντα να ξερεις πως θα σε πειραζα συνεεεεεχεια για αυτα που λες κ με τρομοκρατεις!!! :lol::lol::lol: Ρε εισαι θεα ρεεεεε!!!!!!!!! :YMHUG::-*

"ταυ μασαζ?προσοχη σπαει λαιμους!!!" :lol::lol::lol::lol: Αληθεια...σε πειραζω!!!Μηηηηην σταματησεις να μας τα λες ετσι ωραια!!!!! :D:D !!!

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-([-([-([-([-([-([-(

σήμερα η Ρ. ξύπνησε με ξεραμένα αίματα στο πρόσωπο :o:o:o:o , άνοιξε η μυτούλα της :(:(:( δεν ξερω γιατί και το σεντόνι είχε αίματα και η ίδια!!! :(:(:(

ευτυχώς δεν είδε το πρόσωπό της!!! :?

Αφρο έλα να δεις εδώ ο Λ. πόσο γκρινιάζει, μα το παραμικρό!! :o:o:o:o και λέω στον άντρα μου ότι είναι από την δική του μεριά!!! ;)

αχ Φρανίτα ήθελα να πω και εγώ για να ζητάει βοήθεια φαντάσου πόσο πονούσε ο καημενούλης :(:(:(:(

αν ρωτήσεις την δασκάλα αν τον χτύπησε κάποιος δεν θα σου πει? :?

Σισσιώ μπράβο......τόσο ωραίες αυτές οι μπότες???? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ειναι η ηλικια...σε συνδιασμο που δεν μπορουν να επικοινωνησουν πολυ καλα

ετσι εκανε και η Μ-Ι ...αφου ελεγα περνα την εφηβεια των 3ων!

σε εμας επιανε το κολπο να με βοηθα...αλλα ηταν κοριτσι

Σισσι ...καλα εκανες...δωρο δικο σου....εεεεεεεε τετοια κουκλα θα κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα περαστικά και σε σας :x και όλοι άρρωστοι και μόνη? :o:o:o:(:(:(

ρε κορίτσια διάβασα χθες ότι ο πιο έξυπνος άνθρωπος στον κόσμο είναι ένας Έλληνας ψυχίατρος από την Θεσ/νίκη με IQ 198......γκουγκλάρω λοιπόν στα αγγλικά να δω ποιός είναι ο πιο έξυπνος και μου βγάζει άλλον, έναν Κινέζο με IQ 210!!! :o:o:o:o:o και στην λίστα με τους τοπ 10 ο Έλληνας δεν είναι πουθενά!!! :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

μα τι παραπληροφόρηση είναι αυτή πια???/ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το δυσκολο με σας ειναι πως ενας να αρρωστησει απο τους μεγαλους..κολλαει σχεδων αυτοματα τη μικρη..ακομα και εαν το ιδιο θα το περασει στο ντουκου

το τραβηξα περισι ολο αυτο το παλουκι και σ ενιοθωωωω

Σισσυ μου..εγω σημερα πηρα μποτακια...60 ευρω...ε δεν μπορουσα πια...

εσκασα..ολο

Αργυρω αυτα ειναι δημοσιογραφικ απαρατραγουρα..χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το αικιου (χαχαχα) πολύ μεγάλη μπαρουφα ......εγω πιστεύω οτι εγω ειμαι η εξυπνοτερη του κόσμου!!! Μόνο εγω σκευτομαι σωστά!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ οχι δεν εχουμε βοηθεια......εχω εδω στο χωριο την αδελφη της μαμας μου αλλα δε γουσταρω....δε με ξερει δε τη ξερω....δε θελω να φορτωνομαι σε κανεναν....οποτε μονοι μας.....

τα εχω παιξει.....το δεκεμβρη που θα ανεβω αθηνα θα τα παω στον ομοιοπαθητικο και τα τρια.....οταν ειχα κανει θεραπεια στον ιασονακο εκανε να αρρωστησει 1 χρονο....και γενικα τα περναει πολυ ελαφρια ολα.....τα αλλα 2 ειναι δραμα.......

τι εννοεις τι εκανα με την δουλεια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Γιωτα...τρελο μανικι τραβας και εσυ....

θα ανεβειτε μονημα πλεων Αθηνα;;;;

ελπιζω εκει να εχεις καποι αβοηθεια...

Αργυρω σοβαρα...μπραβο ρε συ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ...εγω θα γυζηστω την Παρασκευη β 8-)8-)

Χτες εγινε ενα σκινηκο στο σπιτι που αν ξανανοιξει το στομα του ο Ο να πει κατι..θα σφαχτουμε..

Ηρθε μια ξαδελφη τους και πηγε στην κουνιαδα μου..και ουτε ανεβηκε μεχρι πανω να πει μια καλησπερα...

και ο Ο με εχει πρηξει με αυτους να παμε για καφε...

εγω γεννικα ειμαι ανθρωπος που δενπαρεξηγουμε αυκολα..αφενος γιατι καταλαβαινω οτι καποιος δεν μπορει να προσαρμωσει το προγραμμα του για να ερθει...αφετερου γιατι και εγω πολλες φορες αδυνατω να βαλω σε προγραμμα καποια επισκεψη...κυριως δε το καταλαβαινω για ανθρωπους που εχουν παιδια..και ακομα περισσοτερο εαν δουλευουν..

η συγκεκριμενη ξαδελφη του ουτε παιδι αεχει ουτε δουλευει..ουτε αντρα εχει..

το να μην ερθει σε μενα..δε θα με χαλαζε ως μεμονομενο γεγονος..αλλα ηρθε μεχρι το σπιτι..θα της πονουσαν τα ποδια να ανεβει εναν οροφο ακομα να πει μια καλησπερα;;;;..

δενε χω την απαιτηση να ερθει να πιει καφε...αλλα ειναι δειγμα εκτιμισης να πεις μια καλησπερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε δεν θα ανεβουμε αθηνα..... :roll:

αργυρω μπραβο....απορω πως μπορειτε να κανετε διαιτα....εγω σαβουρωνω οτι βρω...χαχαχα.....η μονη εποχη που καταπιεζομουνα με το φαγητο οχι οτι εκανα διαιτα αλλα επειδη ειχε αλλεργιες ο ιασονακος ετρωγα ελαχιστες τροφες :cry:

σες εχεις απολυτο δικιο......οι συγγενεις ειναι οι χειροτεροι :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιωτα μη μου το θυμιζεις...για οσο διαστημα δεν ετρωγα στον Χριστοφορο..ηταν σκατα..ΑΛΛΑ...

επειδη εγω γεννικα δεν ημουν του γαλακτοκομικου...δε μου φανηκε πολυ βουνο...

απλα για μερικους μηνες δεν ετρωγ αουτε κρεας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μπορεί να σκευτηκε οτι για να μην κατέβηκες εσύ κάτω θα είχες δουλειά και γιαυτό να μην ανέβηκε .....λέω εγω .......εσύ ξερεις όμως καλύτερα τα πρόσωπα και τις καταστάσεις.

Γιώτα ...έχω δυο και είναι δύσκολα ....δεν θέλω να φανταστώ 3!!! Και άρρωστα!!!

Αργυρώ μπράβο!!! Και εγω είμαι σε χάσιμο ....είχα φτάσει 66 απο την αφαγιά και με το που άρχισα να τρώω λίγο πήγα 68 !!! Και απο εκείνη την μέρα άρχισα να ξανά χάμω πόντους σταδιακα σήμερα 67,1!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειχα ιδεα οτι θα ερχοταν η οτι ηρθε..

ειδα το αμαξι της παρκαρισμενο κατω οταν βγηκα να απλοσω πλυντηριο..και μετα που κατεβηκα να μαδησω το δεντρολιβανο που ηθελα να φτιαξω ρεβυθια και μανηταρια τουρσι..τις ακουσα που μιλουσαν...

Δεν χτιπησα να μπω γιατι δεν ειχα το κλειδη απέξω και βιαζομνουν να ανεβω επειδη ειχα αφισει τα παιδια μονα τους και φοβομουν μη πλακωθουν παλη..

Απλα ειλικρινα δε θα το σχολιαζα καθολου, δεν παρεξηγω που καποιος δεν ερχετε σε μενα..εχω φιλους ...και φιλους του Ο..που 9 στις 10 εμεις πηγαινουμε σε αυτους γιατι καταλαβαινω οτι τους ειναι πολυ δυσκολο να ερθουν σε μας..και λογο οικονομικου- μενουν εκτος Θεσσαλονικης..και δε με πειραζει αυτο αλλα ρε γμτ...ελεος..ποσα σκαλια ειανι μεχρι πανω...δηλαδη εαν δεν εβλεπα το αμαξι δεν θα το ηξερα καθολου..αλλα δε σκεφτηκαν οτι μπορει οντω ςνα το ειδα και οτι μπορει να με πειραξει αυτο;;;...

Πιο πολυ μου την εδωσ επου εαν καποιος ερχετε σε μενα..δεν εχει σημασια εαν τον ξερει η οχι..η κουνιαδ αμου τσουπ και ειναι πανω..ενω οταν ερχετ εκαποιος σε αυτους..συγγενης ρε παιδι μου..ουτ επου μου λενε τιποτα..

μια φορ αμια θεια τους που με ξερει απο παιδια..παρεξηγηθηκε λιγο που δεν κατεβηκα να την χαιρετισω..και στεναχωρηθηκα γιατι τη γυναικα την εκτιμω αφανταστα και λογικο στην ηλικα της να κατευω εγω και οχι να ανεβαινει εκεινη πανω..

αλλα δε μου ειπαν τιποτα...και μετα κοιτουσ απως θα τα μπαλοσω για να μη την προσβαλω

απλα ΟΚ..νομιζω πως εχω δικαιμα να του την πω αν ξαναεπιμινει να παμε σε αυτους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8-)8-)8-)8-) Πόοοοσο μα πόσο μακρινά μου φαίνονται αυτά που γράφεις Χρύσα :mrgreen:

να σου πω την αλήθεια εμένα δεν θα με ενοιαζε καθόλου..άλλωστε όταν κάποιος (έστω και συγγενής) επισκέπτεται κάποιον από την πολυκατοικία γιατί θέλει να τον δει δε σημαίνει ότι θέλει ή πρέπει να δει και τους υπόλοιπους.

Αυτό πιστέυω..Δηλ αν είσαστε χώρια πώς θα ήταν? Κάπως έτσι το σκέφτομαι..

Σας είπα? Κυριακή παμε Κόρινθο,παντρεύεται ένας πρώτος ξάδερφος του Γ

χτες είμασταν στο γάμο.

Σήμερα έχουμε μπαλέτα και μετά θέλω να πάω σε μια έκθεση ;)

Ο Γ θα επιστρέψει βράσυ από τη δουλειά :(

Γιώτα περαστικά σας βρε... Τι δουλειά κάνει ο σύζυγος? Δε θυμάμαι αν έχεις αναφέρει...

Σίσσυ καλά έκανες ρε για τα μποτάκια..Εγώ χτες το απόγευμα βγήκα με την αδερφή μου, πήρε τέλεια ρούχα και μποτάκια, ξόδεψε το μισό της μηνιάτικο αλλά το αξίζει ;)

Αφρο και οι δικές μου είναι σχετικά δύσκολς στο φαγητό (καλά όχι σαν τον Μ) αλλά κι εμείς είναι πολλά πράγματα που δεν τρώμε.

Με την εργασία δεν την παλεύω ρε παιδιά να δω τι θα γίνει στο τέλος (αν πάω για τις εξετάσεις γιατί έχουμε και γάμο στη Σκιάθο αρχές καλοκαιριού και θα λείπω καμιά βδομάδα :P )

Αργυρώ τέλειο αυτό το .. αυτό που κάνατε με τη Ρέα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol: φαναράκι ρε :lol::lol::lol::lol: λατέρνε το λένε εδώ!! :roll::roll:

καλά έχω αποφασίσει να γίνω κορμάρα σε ...... ένα μήνα :o:o:lol::lol::lol::lol:

πάντως Αφρο, όντως αν δεν τρως αδυνατίζεις :lol::lol::lol::lol:

φεύγω, πάω σε ένα μαγαζί....είπα να πάω με αυτοκίνητο, αλλά μετά σκέφτηκα ας περπατήσω λίγο.....όχι ότι δεν έχω κίνηση, αλλά λίγο παραπάνω δεν βλάπτει!!! ;)

Αφρο με δέχτηκες ρε? :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πηγανε στον γαμο..και θα ξαναπατε;;..2 γαμους θα κανουν;;;...

η ηταν ενας γαμος..και το αλλο γλεντι;;;;

ρε συ..δε με καταλαβαινεις...

καναμε γεννικα παρεα με τη συγκεκριμενη...

οταν αρχισαμε να βγαινουμε με τον Ο γιναμε παρεακι ..την εχω συστησει σε δουλιες...εχω προωθησει βιογραφικο της..ειχε ερθει στο μπατσελορ..

Δηλαδη..ηρθε που ηρθε...

ηταν σαν να μην ηξεθε καν να το μαθω..λες και κανανε κατι κρυφο..ελεος...

δε θα με ενοιαζει καθολου που δεν ηρθε..αλλα μετα θα πει ο Ο να βγουμε..εγω θα πω π[ως δεν θεω..αυτος θα πει γιατι..και θα του πω γιατι και μετα θα νευριασει..

ε σε αυτο χεστηκα ειλικρινα..

εαν καποιος δεν θελει να με δει..ενω ηρθε μεχρι την πορτα μου...εγω γιατι να θελω να τον δω;;;;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε!!! Τοσο φυσιολογικό σας φάνηκε οτι με πήραν τηλεφωνο αο το ΙΚΑ να μου που οτι τα χαρτια μου είναι έτοιμα και μάλιστα σε λιγοτερο απο 24 ωρες!!! :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βλέπω οτι πέρασε στα ψιλά γράμματα!

Μαρακι και μένα η αδερφη μου ψωνισε! Πήγαμε μαζι την Δευτέρα που είχε ρεπό! Τελικά δεν σας είπα τι ψωνισα στην Χ.

Της πήρα ενα πουλοβερακι ροζ ψιλό, ενα φουτερακι κοραλοπορτοκαλί φανταστικό χρώμα, δυο μακρυμανικα λεπτα μπλουζάκια ριγε, μια φορμα μωβ και δύο σκιννυ τζηνς παρα πολυ ωραία στην καταπληκτική τιμή των 68 € :P

Ε πολύ ήθελα να ζηλέψω.... :oops::oops::oops: Θελω και του Π να ψωνίσω, αλλα αυτός είναι πολύ δυστροπος! :twisted: Εμ δεν βαζει αυτά που του παίρνω εμ δεν ψωνίζει τπτ και μόνος του :twisted: με αποτέλεσμα να μου γυρνάει ωσαν λέτσος... :roll::|

Χρυσακι συμφωνω με την Μαρία ρε... ωστόσο σου έδωσε καλό πάτημα αν δεν γουστάρεις να κάνετε παρέα ή αν σου τα πρήζει ο Ο. ;)

Σας είπα οτι έχω μπουκωμα στη μύτη;; :twisted::twisted::twisted:

Γιωτα αυτος είναι και μέα ο φοβος μου τώρα με το νεογέννητο και την μικρή στον παιδικό φοβάμαι οτι θα δεινοπαθήσω, αλλα η Χ απο πέρυσι έχει βελτιωθεί σημαντικά, δεν αρρωσταίνει και δεν έχει καμία σχεση με την 1η χρονια στον σταθμο που μας πήγαινε 2 αρρωστη 1 υγιης! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εννοώ στο σπίτι του γαμπρού ρε ;)

Σίσσυ μεγειά σας :D

Τους έχω φτιάξει κι εγώ πολύ ωραία ντουλάπα στα κορίτσια μου να είναι κάθε μέρα καλοντυμένες :D

Χρύσα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι είναι που είσαι και συ πολύ σικάτη ρε... εγω δεν είμαι καλοντυμένη και γενικά είναι πολύ αργα πλέον για να κάνω γκαρνταρόμπα... προέχουν άλλα... όσο σκεφτομαι τι σπατάλες έκανα σε ανούσιες αγορές με πιάνει η ώρα μου!!! Με τα λεφτά πυο έχω διαθέσει θα έπρεπε να είμαι πολύ καλοντυμένη... :roll::|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ..χαχαχ..ΟΚ..τωρ ατο επιασα..

γιατιεγω ξερω μερικους που κανουν αλλη μερα τον γαμο..αλλη το γλεντι..η κανουν ξεχωριστα γλεντια ο γαμπρος και η νυφη...

Σισσυ δεν το συζητω για το πατημα...χαχαχαχ...γενονος..

ΚΟιτα εμενα δ εμου κανει εντυπωση..τα δικα μου χαρτια ηταν ετοιμα επι τοπου...

και ηξερα επισης επι τοπου πως το ΙΚΑ πληρωνει καθε 15 και 30 εκαστου μηνος...

θα μπορουσαν να σε ειχανπληρωσει και σημερα ακομα...

αλλα ΟΚ..κατι πρεπει να δουλευει ρε και σε αυτη τη χωρα!!!...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...