Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Καλα να περασετε Αριαδνη μου με την μανουλα σου...

εμενα ηρθε χθες ταπογευμα φτιαξαμε τυροπιτακια κ μπισκοτακια κ μεχρι να τα κανουμε ολα αυτα εφυγε παλι..ουτε καταλαβα ποτε ηρθε κ ποτε εφυγε... :cry::cry::cry:

παω να μαγειρεψω...κοκκινιστο σημερα το μενου..η με ρυζι η με πατατουλες...θα ρωτησω την κορη μου για να διαλεξει εκεινη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΜΑΙ και εγω επιτελους βρισκω το λαπτοπ ελευθερο... ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ να εχουμε με το καλο να στρωσετε τα χαλια σας

τελειωσα με τη δουλεια καιι τωρα σπιτι αντε και κανενα αφεδακι τα πρωινα... ο μικρος ως συνηθως αγρυπνος τσακωμενος με τον υπνο αλλα τωρα μου την αρπαξε και τρεχει μυτουλα και σημερα αρνιοταν να φαει το οτιδηποτε. δεν ανυσηχω ομως λιγο ντεπονακι και μπολικοι οροι και θα μου γινει περδικι. το καλο ειναι οτι τωρα θηλαζει ή μαλλον αποκοιμηθηκε στο στηθος

στα μωρακια και στις μαμαδες που ειναι αρρωστουλικα περαστικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

ξυπνησατεεε?

Εγω δεν το λες οτι χορτασα υπνο.Ο μικρος κοιμηθηκε στην ωρα του,δηλαδη κατα τις 2μιση,και στις 5μιση την επεσα κι εγω στο δωματιο του,στο καναπεδακι,μετα το ταισμα.ξαναξυπνησε 9 και ειπα να ξεκινησω δουλειες στο σπιτι γιατι το απογευμα θα ερθει ο αδερφος με οικογενεια,και τα μικρα ειναι διδυμα και δεν θα αφησυν τιποτα ορθιο! :lol:

Ναταλιτσα θα καλυτερεψεις συντομα.Με τη μασκα δεν θα αντεχα ουτε εγω.Δεν εχει χρειαστει ποτε να βαλω αλλα φανταζομαι..

Κι εσεις μονο βαπτιση ε?Κι εμεις.Με την προοπτικη οτι θα κανουμε γαμο ξεχωριστα αλλα πολυ κλειστο.Οσο πιο πολυ γινεται.

Κι εγω με τον πολιτικο μονο παντρεμενη δε νοιωθω,χωρις την ευλογια δεν εχει νοημα,σαν να εχω αγορασει οικοπεδο,με μια τζιφρα μονο ! :lol:

Εμεις 7 το απογευμα εχουμε κλεισει τα βαφτισια.

Νανσουμπα ειναι καλα τοο Σαντακι,ωραια!Και γλιτωσαν και τα μικρα ,παλι καλα!

Τα μιλησατε με τη νονα,μακαρι να βρειτε κατι ομορφο και οικονομικο σχετικα ,μην επιβαρυνθειτε ουτε εσεις ουτε εκεινη.Εχετε και απλετο χρονο να κανετε την ερευνα σας.Εισαι γατα εσυ ολα τα καταφερνεις!

Εμενα η νονα του μικρου ειναι ψιλομακρια,σε αλλο προαστιο και δεν οδηγει,θα ειναι δυσκολο να πηγαινει τον μικρο Κυριακες να κοινωνησει,αν και δεν το εχουμε συζητησει.Νομιζα οτι μπορουν να το πανε και οι γονεις μονο,δεν γινεται?? :?

Αυτο με τη θαλασσα και τα λαδοπανα δεν το ξερω,για διαφωτιστε.

Αραχνακι μου ;) θα ξεκουραστεις σημερα δηλαδη!!Εχει και καλη μερα εκει σημερα?

Υπομονη με τον αποστειρωτη,μεχρι να τον συνηθισεις θα ερθει ο αλλος.

Το πρωτο χριστουγεννιατικο δωρο των μικρων μας!!Τι γλυκό!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Αντωνακι μου το ριξατε στη μαγειρικη και περασε η ωρα γρηγορα :(

Κι εμενα μου λειπει η μαμα μουοουου!!!Ευτυχως που εχουμε το σκαιπ δηλαδη.

Δεν μπορεσα να τη δω αυτη την εβδομαδα γιατι ειναι αρρωστη κι εκεινη...κλαψ!

Κοκκινιστουλιι!!!Κι εγω κοκορακι κοκκινιστο ειχα χτες,με μακαρονια,και το υπολυπο σημερα με καμια πατατα τηγανιτη που δεν φτιαχνουμε συχνα,να χαρει και ο αντρας!

Αλεκαρα θα σε εχουμε κοντα μας ξανα??????Γιουπι!Καλο χειμωνα λοιπον!

Και ο δικος σου ξενυχτης ειναι??Πηραν απο τις μανες τους τα παιδια :D

Αληθεια κι εσενα την αρπαξε???Μα τι γινεται??Να φυλαγομαστε δηλαδη,κι εχω αρχισει και φρικαρω μολις ο μικρος κανει κανενα γκουχ! :shock:

Θα τον κανεις εσυ περδικι αμεσως τον μικρο,δε σε φοβαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, brika epitelous xrono na mpo na grapso! koimountai ta mora. o manolis mou exei ginei polu zoiros :?:? kai thelei sunexeia agkalia :shock::shock: exthes irthe enas theios mas kai mas efere teleies koubertoules zestes zestes ;) aurio tha erthoun oi sunadelfoi mou pou mou piran ta relax gia kafedaki ;) den tha kano trapezi giati tha leipei o suzuks to proi mexri noris to apogeuma kai den prolabaino na etoimaso tipota :?

xronia polla se osous giortazane proxthes! oute na mpo na euxitho den eixa xrono :( kangouraki na xairesai to koritsaki sou :)

nansoula 15 fagita??? mprabo koritsaki mou aksia eisai :) nai theloume menou kai suntages ;) xalia ego den exo strosei akoma :shock: kai arxizei kai kanei kruo. perastika sto koritsaki sou...

natalaki mou arrostises kai esu??? se kolise o suzuks??? perastika sou koritsi mou...

pasxalitsaki elpizo na einai kalutera o prigkipas simera ;)

aria mou ego exo auto http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3389156 afto exeis??? xalase to diko sou?? kai itan panakribo apo oti thumamai :shock: ego meta pou teleionei i apostirosi ta afino mesa ta mpimpero! esu ta bazeis sto psigio??? kala na perasete me tin manoula :)

elenaki starbucks?? ax tha ithela tora ena frapoutsino karamel parakalo :lol::lol: panakriba einai ekei :? emeis otan erxomaste pigainoume se mia kafeteria me teleia thea kai exei oraia gluka ;) alla den thumamai tora pos legete!!! tha rotiso ton suzks kai tha sou po...

stauroulaki polu omorfa einai ;) auto gia tin fili sou mou arese pio polu! alitheia sou klepsane to kinito :o:o eleos!!!

kokona mou emeis aurio tha exoume kokkinisto! simera tha kano perka

alekaki epitelous irthes :D kalo xeimona!!! perastika tou...

auta pros to paron...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε??? Δεν έχω προλάβει να μπω εδώ και καιρό...είπα να μπω να σας γράψω και αν προλάβω να διαβάσω τα νέα σας!!!!Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!!!!

Εγώ δυστυχώς με την δουλειά και 2 μικρά δεν προλαβαίνω να κάνω και πολλά....πολύ κούραση μιας και το βράδυ ο μικρός δεν έστρωσε...ακόμα ξυπνάει ανά 1,5 ώρες άντε το πολύ 2.....!!!!!!!!!! Κοιμάται σχετικά νωρίς κατά τις 8, θα κοιμηθεί αρχικά κανένα 3 ωρο και μετά ξεκινάει να ξυπνάει συνέχεια....Τουλάχιστον έστρωσε ο Απόλλωνας στον ύπνο γιατί με 2 δεν θα άντεχα....όπως καταλαβαίνετε έχω ξεχάσει τι είναι ύπνος...το πρωί δουλειά και το μεσημέρι συνήθως είναι ξύπνιος ο μικρός οπότε πάλι δεν κοιμάμαι...κατά τα άλλα είναι μια χαρά!!!Μεγαλώνει γρήγορα!

Ο Απόλλωνας αυτή την εβδομάδα ξεκίνησε να πηγαίνει στον παιδικό σταθμό!!!!Ευτυχώς τα πάει σχετικά καλά...λίγο γκρίνιαζε όταν τον αφήναμε αλλά μετά κάθεται...Πάω να σας διαβάσω όσο προλάβω γιατί σε λίγο θα ξυπνήσει ο μικρούλης μου...Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Allaksa panes kai h mpempa koimithike 7 wres seri.

Den kserw an itan tuxaio, tha to diapistwsw tis epomenes nuxtes!

Simera emeis tha pame se trapezi...elpizw na min tis xalasw to programma kai na koimithei to mesimeri, tha tis krataw to port mpempe, exoume kairo na to xrisimopoiisoume, den kserw kan an xoraei ekei mesa....Kala exw ftiaksei ena tsiz keik gia na to krataw sto trapezi...kolasi!!

Mpempoula mallon les h tis Numfes h tin Koukoubagia...apo kei panw blepeis ola ta Xania kai exei kati fobera gluka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Τα σαββατα και με τα δυο μαζι στο σπιτι και με μαγείρεμα μέχρι να τα βάλω σε μια σειρά παει μεσημέρι.....

Λέμε να πάμε και στο εκπτωτικο χωριό σημερα στα Σπατα αν προλάβουμε βέβαια γιατι αν έρθει ο άντρας μου απο τη δουλειά μετα τις 4 δεν το βλέπω.

Ελενα έχεις δίκιο τα Starbucks ειναι πανάκριβα και εδω στην Αθήνα έχουν κλείσει πολλα ακομα και σε πολυ κεντρικά σημεία.

Νανσυ και αυτά με το amaretto νόστιμα θα ειναι, πες μας το μενού να περνουμε ιδέες εγω δεν έχω αποφασίσει ακομα αν θα τα κάνουμε στο σπιτι ή σε παιδοτοπο και ειναι πριν τα δικά σας :P .ευτυχως που ειναι τελείως καλα πλέον η Σαντυ και θα εχει και όρεξη για φαγητό. Ωραία και με τη νονα των μικρό θα τα βρείτε με το οικονομικό και δεν θα έχετε πρόβλημα.

Ναταλιτσα περαστικα και υπομονή με την μάσκα πραγματικά δεν υποφερεται η μάσκα.

Αριαδνη με το καλό να δεχθείς την μαμα σου και να περάσετε ένα όμορφο σαββατοκύριακο.

Αλέκα welcome back και καλό χειμώνα!

Αφροδίτη δύσκολο με δουλειά και με τα δυο παιδάκια μακάρι να φτιάξει ο ύπνος του μικρού όπως του μεγάλου σιγα σιγα.

Ελενα λες να ήταν οι πάνες απο αυτά τα μωρα όλα τα περιμένω....

Χριστίνα και Έλενα να περάσετε όμορφα σημερα και σε όλες να έχετε ένα καλο υπόλοιπο σαββατοκύριακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βαρεθηκα το μεσα με τρια παιδια ολη μερα!!!

θα σας βαλω το μενου απλα θελω να δω κ κατι ακομα για να το οριστικοποιησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

χθες δε μπηκα κ λεω να δω ποσα εχω να διαβασω παλι κ τελικα δε γραψατε κ παρα πολλα,ευτυχως. :D

εγω σε λιγο θα ξυπνησω τα αντρακια να ετοιμαστουν να πανε σε ενα γαμο που ειμαστε καλεσμενοι κ θα πανε κ για λιγο στο τραπεζι,εγω φυσικα εδω με το μωρο γιατι κ η εκκλησια κ το τραπεζι ειναι προς παρνηθα κ θα ταλαιπωριοταν το μωρο μου.οποτε μεχρι αργα θα ειμαστε μονες κ επι την ευκαιρια θα το ριξω στις δουλειες να μην εχω αυριο κ να παμε βολτα.

χθες πηγαμε γκουντυς να ξελυσαξει κ λιγο ο τονι στον παιδοτοπο κ μετα πηγαμε κ φαγαμε κ απο μια κρεπα.απλα εκανε κρυο κ φοβηθηκα για τη μπεμπα,αλλα ολα καλα.

σημερα γινομαστε 3 μηνων,περασε ο καιρος..α κ σμερα πρωτη φορα την βρηκα κ εγω σε αλλη μερια στη κουνια της.

αριαδνη μου ωραια που εισαι με τη μαμα σου,να περασετε καλα!!

πασχαλιτσακι μου περαστικα στον πριγκηπα!

ναταλακι ευτυχως που γλυτωσες το διωξιμο απο το σπιτι,ε δε λεει μεσα στον χειμωνα! :lol:

μαρακι λες να ερχεται ο δευτερος γιος;; :lol: παντως στον αντωνη εμεινα εγκυος καπως ετσι,δηλ λιγες μερες πριν τη περιοδο,τιποτα δεν ειναι στανταρ..

νανσου΄λι θελω κ εγω συνταγη για μπισκοτα κανελας,μου αρεσουν κ μενα πολυ!

οσο για το μαρκετ κ να θελουμε φρενο δε μπαινει βρε κοριτσια,πας για λιγα βασικα πραγματα κ το 50ευρω φευγει για πλακα.καθε φορα βριζω.

σας αφηνω τωρα,θα μπω κ μετα μαλλον που θα ειμαι μονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,,,love you you you and miss you....

Otan tha eimai etoimh tha sas milhsw....Gia ena mhna den tha polu mpainw...Na mou eyxitheite kalh epityxia.....

Sas diavazw kathe mera......

Sas filw gluka....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Εμένα όπως σας είπα ήρθε η μαμά μου και πήγαμε για καφεδάκια, μου σιδέρωσε (ευτυχώς)και γενικώς πέρασε η μέρα νερό.

Θα σταθώ στο τελευταίο...Ελένη μου τί έχεις?Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να είναι ξεπεράσιμο...Μας λείπεις πολύ...Όταν θελήσεις, να ξέρεις πως είμαστε εδώ για σένα :x και καλή επιτυχία σε ό,τι σε απασχολεί.. [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου;;Σημερα γυρισα απο τη δουλεια και σχεδον ολη μερα διορθωνα :?:?:? Επισης εφτιαξα και τις ντουλαπες των παιδιων.Απιστευτη ταλαιπωρια..Δεν μπορειτε να φανταστειτε :?:?:?:? Αυριο πρεπει να φτιαξω και τις δικες μου ντουλαπες και επισης πρεπει να διορθωσω αλλα 4 τμηματα..Ουτε τα Σαββατοκυριακα δεν μπορω πλεον να ξεκουραστω και να χαλαρωσω :?:?:?:? Η φραουλιτσα σημερα ζητουσε πιο συχνα φαγητακι.Επισης ειχε και λιγη γκρινια και ηθελε αγκαλιτσα..

Ελενη μου μας ανησυχησες...Ελπίζω να μην ειναι κατι σοβαρο. Εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου καλή επιτυχία- αν και δεν ξερω για ποιο πραγμα το ευχομαι :roll::roll::roll::roll:

Βικακι μου χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!Κι εγω οταν εχω μονο το μωρο ολα ειναι πιο ευκολα και μπορω να κανω και καμια δουλεια.

Αριαδνη μεγαλη υποθεση να σου κανει καποιος το σιδερο.Εμενα το κανει συνηθως η πεθερα μου.Ερχεται να κρατησει τα παιδια και σιδερωνει κιολας αν βρει ασιδερωτα ;););) .

Λιακι ποτε θα βαφτισετε τον Στρατουλη;;;;;

Αφροδιτη μεγαλο ζορι τραβας..Οχτάωρο δουλευεις;;;;;;

Ελενακι μαλλον τυχαιο το κοβω αυτο με τις πανες..Δε νομιζω να εχει σχεση..Οπως και να' χει ομως το 7ωρο ειναι θεϊκό!

Κατερινακι σε καταλαβαινω γιατι ο Πανος δεν παει στον παιδικο οπως ξερεις και τα παιζω..Ευτυχως καποιες μερες τον παιρνει η μαμα μου. Πηγατε τελικα στο εκπτωτικο χωριο;;;

Νανσυ ειναι σιγουρα πολυ δυσκολα με 3 παιδια, χωρις βοηθεια και κλεισμενη στο σπιτι..Κανε υπομονη.Μεγαλωνουν γρηγορα και θα τους ξαναβρεις τους ρυθμους σου ;););)

Αυτα φιλεναδες μου.Καλο σας βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας.... σημερα περασα ενα δυσκολο βραδυ ανα 2ωρο ο μικρος ηθελε βυζι... τι κουλο τωρα ναναι αυτο μηπως δεν χορταινει????? τελος παντων τωρα που ξυπνησε ειναι ευδιαθετος αλλα τα ματακια του κοκκινα και πηρα τηλ το παιδιατρο και μου λεει μην ανυσηχεις ή κανενα κρυωματακι περναει ή εβγαλες εσυ τιποτα στο ματι και το κολλησε και αυτος και ναι εβγαλα πριν απο αυτον κριθαρακι και κολλησε και αυτος για να δουμε....

γενικα ειμαι πεσμενη, κουραζομαι πολυ ευκολα και δεν εχω ορεξη για τιποτα. σημερα θα φαμε ολοι με τους γονεις μου. παντως αν δεν χασω τα κιλα μου πραγματικα θα τρελαθω αλλα τι να κανω που πειναω η σκατουλα???

φιλακια στα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ναι και χρονια μας πολλα σημερα γιναμε 5μηνων!!! αντε σιγα σιγα να επισκεφτουμε παιδιατρο γιατι εχουμε 2εμβολια σε αυτον και ενα στη μεγαλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια

Ελενη μας ελειψες...καλη επιτυχια σε οτι κ αν κανεις...εμεις ειμαστε δω για οτι χρειαστεις...φιλια πολλα.

Ανθουλη πω πω τι τραβας κ συ...σκεψου εγω γινομαι πτωμα με τα δυο κ δεν δουλευω ,φανταζομαι εσυ..υπομονη ναρθουν τα χριστουγεννα...

Ααααααλεκακι χαρουμενα μηνογεννεθλια...χαιρομαστε που εισαι κ παλι στο παρεακι μας...οσο γα το βραδινο ξυπνημα του πετραν πολυ πιθανον να ετυχε...

Αρι τι καλα που σε βοηθησε η μανουλα...

Ναταλικι πως εισαι σημερα :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules

elenaki ti epathes kali epitixia euxomaste...

alekaki k emena ta idia xthes ana 2wro ksipnouse ta paiksa k exei ligo vixa apo xthes to vradi perimenw na paei 12 na parw tin giatro tilefwnw... lete na ton kollisa

egw akoma xalia eimai to mpoukoma paei sunefo k exw eksantilthei k mou ksipnise k simera o kalos mou me kefia k mou leei na strwsoume xalia den paei kala.. ton eipa ama thelei i mana tou na voithisei na ta kanoume egw etsi opws eimai moni mou den mporw... alla akoma den ksipnise kaneis...

nansy logo oikonomikou mallon tha kanoume mono vaftisi alla akoma den exoume kataliksei na dw pote tha kataliksoume gia na arxisw etoimasies..

se katalavenw k egw ta exw paiksei sto spiti oli mera k eimai me ena fantazomai esu me 3 k xthes mou leei o allos na paei gia kafe am de den to afisa egw eimai xalia k autos mou thelei kafedes giati varethike spiti...

bikaki k aleko xaroumena minogenethlia...

ariadni ti kala pou irthe i mama sou k se voithise kiolas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια

Και εγω λέω να στρωσω σημερα πήρε τωρα την Αγγελική ο πεθερος μου για βόλτα και αν μου κοιμηθεί τωρα ο μικρουλης ειναι ευκαιρία. Χθες φυσικά δεν πρόλαβαμαι να πάμε εκει :evil: αφου άργησε ο άντρας μου να γυρίσει αλλα πήγα αι μέχρι το IKEA που ήθελα να πάρω ένα πάπλωμα για το μονο κρεβατακι της Αγγελικης. Το τι κόσμο ειχε πανικός τίποτα δεν καταλαβαίνουμε απο κρίση μου φαίνεται......

Ελενακι μας τρομαζεις....ότι και να ναι καλή επιτυχία και πολυ θετική ενέργεια απο όλες μας και όταν είσαι έτοιμη μας μιλας ;)

Βικακι χαρούμενα μηνογενεθλια για χθες.

Ανθουλι δουλειές και διόρθωση δύσκολο σαββατοκύριακο ελπίζω να βρεις λίγο χρόνο να χαλαρωσεις :)

Αλέκα χαρούμενα μηνογενεθλια στον Πετρακο, περαστικα στο ματακι και που θα παει θα φτιάξει ο ύπνος. Τωρα που τελειωσες με την δουλειά θα ξεκουραστεις και θα βρεις τους ρυθμους σου.

Ναταλια θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει το κρυωμα, να δεις αύριο θα είσαι πολυ καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!που ειστε ολες σημερα;

εμενα το πρωι ηρθε η μαμα μου με τη γιαγια μου,μετα το μεσημερι πηγαμε με τα παιδια στη πεθερα για φαγητο,ο αντωνης εμεινε εκει.κ γυρισα σπιτι εγω με το μωρο κ κοιμηθηκαμε,ωραια ηταν.

σε λιγο περιμενουμε κ εναν φιλο του αντρα μου κ δεν εχω πολυ ορεξη,εχει κ ντανσινγκ νομιζω αποψε κ θα ηθελα να χαζεψω με ησυχια.

χθες οι αντρες γυρισαν 1.30 η ωρα απο τον γαμο,αλλα δεν ευχαριστηθηκα την ησυχια κ τη μοναξια γιατι η μπεμπα ειχε πολυ γκρινια,κοιμηθηκε 1.15 καλα αυτο το ξερουμε αλλα λεμε,απλα αλλα βραδυα δε κανει ετσι οπως χθες.της ελειπε ο μπαμπας της μαλλον :lol: α ρε που@#%^&νες γυναικες! :oops::lol:

μαρακι μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου,να ειστε αγαπημενοι κ να χαιρεστε το μωρακι σας!

κατερινακι συμφωνω για τη κριση,κριση κριση αλλα καποια μαγαζια ειναι τιγκα ακομα.κλασικο παραδειγμα κ τα σουβλατζιδικα.

ελενακι μου καλ επιτυχια σε οποιο προβλημα κ αν εχεις,ευχομαι να πανε ολα καλα!θα περιμενουμε νεα σου κ οποτε θες εδω ειμαστε.

αριαδνακο τελεια που σου σιδερωσε!

τονια μου φιλακια πολλα!!

ναταλακι ευχομαι μη κολησε το μωρο σου..

πολλα φιλακια,καληνυχτα κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

νενε τι συμβαινει;;;;;; :roll::roll::roll::roll: σου ευχομαι οτι κ να ναι να πανε ολα καλα!

εμεις περασαμε πολυ ωραια το σκ κ δεν το περιμενα..

πηγα σινεμα τη σαντυ πολυ γελιο!!!!!!εκανε μια αιθουσα μπορντελο!! :lol::lol:

χοροπηδαγε πανω στο καθισμα!πεταγε ποπκορν στα παιδακια!ουρλιαζε!ακουσε να λεει η ταινια βασιλησα κ αυτη αρχιζε να φωναζει δυνατα βασιλη(τον θειο της)νομιζε οτι ηταν dvd κ της ειχε παρει η θεια της ενα με τις περιπετειες του σαμυ κ το εβγαλε απο την θηκη κ ηθελε να παει να αλλαξει ταινια γιατι βαρεθηκε την τινγκερμπελ :lol::lol: αλλα το καλυτερο σηκωνεται καποια στιγμη στην καρεκλα παιρνει τα ποπκορν με κοιταει γελαει...κ μου τα ριχνει ολα στο κεφαλι!!!!! :lol::lol::lol: τρελο γελιο!!φωναζε ελα παμε σπιτι μπεμπης μπεμπα!!γυριζε την πορτοκαλαδα αναποδα να την χυσει στο καθισμα!!τι να σας πω!!!δεν σταματησα να γελαω!!κατα τα αλλα του χρονου παλι!!που θα ναι μεγαλυτερη!! :lol::lol:

καγκουρο παντως η ταινια πολυ ωραια!!

μετα κοιμηθηκαν ολα πολυ νωρις βαλαμε μια ωραια ταινια κ ηπιαμε ποτακι..

σημερα για καφε με τους νονους της σαντυς κ μετα ξεραθηκα στον υπνο!!εχουμε μια κουβερτα τοσο απολη που δε σου κανει ορεξη να σηκωθεις!!

το πρωι δε μου εφερε κ τα τρια παιδια στο κρεβατι!!τη ευτυχια!!!!κ μετα μου εφτιαξε ενα σουπερ πρωινο για να με ευχαριστησει για της υπηρεσιες μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας βαζω να διαβασετε αυτο

http://pediatros-thes.gr/%CE%AC%CF%81%C ... %B9%CE%B1/

ΝΑνσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: τελεια....

ρε τι πλακα εχει το Σαντακι...μπραβο που περασατε καλα...

κ μπραβο που εισαι κυρια στις συζυγικες σου υποχρεωσεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Σταυρουλα που εισαι????ολα καλα??????

Βικακη τι καλα που ηρεμησες λιγο...οταν εχεις ενα παιδι ειναι διαφορετικα..καλα να περασετε κ σημερα....

καληνυχτα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!

ευχαριστω για τις ευχες σας!!!σημερα ψησαμε κ απο το πρωι ειχαμε σχεδον 20 ατομα..χωρια τα παιδια!!περασαμε παρα πολυ ωραια κ η πριγκιπισσα ηταν φοβερη!!οταν ειναι στο χωρο της οποιος κ να την παρει χαμογελαει κ γελαει,αλλα αν παμε καπου εκτος δεν τολμαει κανενας να την παρει...κλαιει!!

αλεκα καλως ηρθες!!!περαστικα στον μικρουλη σου!!καλο χειμωνα κιολας!!!πως ειναι μετα απο τοσους μηνες ξανα σπιτι?

αχ βικακι φανταζεσαι να ερθει κ αλλο μωρο,ενω ακομα αυτο δεν βγηκε,να ερθει κ αλλο!!! :o παντως μεχρι σημερα επρεπε να ερθει η περιοδος..θα περιμενω αυτη την βδομαδα ακομα..ψιλοαγχωθηκα..γιατι με τα αντιλλυπτικα την επιασα την μικρη..

κοριτσια πως ειστε εσεις που αρρωστησατε κ τα παιδακια σας?ειστε καλυτερα?

αυριο πρωι εχουμε παιδιατρο κ θα παμε πρωτη φορα σε αυτην..ειναι της αντωνιας..για να δουμε..θα κανουμε κ 2 εμβολια μαζι! :?

νανσυ ωραια περασατε!!!σας φανταζομαι :lol::lol: ...

ελενη -ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο..θα περιμενουμε νεα σου!!

φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.

Δοξα τω θεο ειμαστε καλα. Ο πριγκιπακος μου εγινε καλα το μαναρακι μου. Απο εχθες το μεσημερι ειναι απυρετος και σιγα σιγα αρχιζει να επανερχεται και η ορεξη του :D:D:D:D . Ελπιζω σε καναδυο μερες να εχει επανελθει εντελως γιατι πολυ στεναχωριεμαι ετσι που δεν τρωει καλα :(:(:( .

Τηγανιστηκε το πουλακι μου. Ψηθηκε απο τον πυρετο πεμπτη και παρασκευη και εγω τα ειδα ολα. Ηταν η πρωτ φορα που εκανε τοσο πυρετο και δεν ηξερα πως να το αντιμετωπισω ολο αυτο. Εκλαιγα ολη την ωρα, φυσικα την μπεμπα την ειχα παρατημενη την γλυκια μου, ισα που την ταιζα και την αλλαζα και εβλεπα το βλασταρακι μου να ψηνεται και πονουζε η καρδια μου :cry::cry::cry::cry: .

Ευτυχως ειμαστε καλα, η Παναγιτσα μας φυλαξε :):)

Σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα σας και το ενδιαφερον για τον πριγκιπα μου :)

*********************************************************************************************************************************

Τωρα στα δικα σας.

ΝΑταλικι πως εισαι σημερα? Ο μικρουλης πως παει?

Ο αντρας σου τι ονειρο ειδε και ξυπνησε με τετοια διαθεση για δουλειες :o:o:o:shock: ?

Λιουμπακι ακομη να δουμε φωτο με τη σταφιδω!!!!! Εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι σοι μαρκα ειναι ;););)

ΜΑριω τι λεει? Πας για το επομενο? Ειπαμε να βαλουμε μπρος και για το τριτο αλλα εσυ το παρακανες :lol::lol::lol::lol: . Εγω ρε κοριτσια ουτε να με αγγιξει δεν θελω ακομη....και στον πριγκιπα ετσι ημουνα μεχρι να μου ερθει περιοδος, η λιμπιντο στα πατωματα, για να μην πω οτι την εψαχνε η Νικολουλη :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρονια πολλα για τον αντρουλη σου, πολυχρονος να ειναι :)

Θα περιμενουμε αυριο τα νεα σας απο την παιδιατρο :)

Νανσουιτα εμενα το αλγκοφρεν και το γκαντιλ δεν τον πιανουν καθολου σε τοσο πολυ πυρετο απ' οτι φαινεται. Το ντεπον τον πιανει αλλα επειδη εκανε υψηλο πυρετο δεν ειχε διαρκεια. Το πονσταν τον επιανε πολυ καλα και διαρκουσε περιπου 12 ωρες, του εδωσα μονο 4 φορες οποτε ολα οκ ;)

ΚΑι εμενα εχασε 600γρ το πουλι μου :(

Η Σαντυ οπως παντα "ζωγραφισε" στο σινεμα!!!!

Εσυ "ζωγραφισες" στο κρεββατι απ' οτι φανταζομαι..... :-bd:-bd

Αρια θα ηρθε η μανουλα φανταζομαι....καλως τη δεχτηκες. Θα κατσει πολυ? ΚΑλα να περασετε :)

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστευω!!!!!!

Που εισαι βρε Αλεκο? Χρονια και ζαμανια βρε παιδι :o:o:o:o

Περαστικα στο παλικαρακι σου και αντε να σε βλεπουμε πιο συχνα τωρα που τελειωσε η δουλεια ;)

Χαρουμενα μηνογενεθλια :D

Αφρουλα μας λειπεις...... πως να προλαβεις να μας μιλας βρε κοριτσακι μου? Με δουλεια και 2 παιδια.....Βασανιαρης ο μπομπιρας ε? Ευτυχως ηρεμησε ο μεγαλος. Που θα παει θα στρωσει και ο μικρος. ΚΑλη σχολικη χρονια για τον Απολλωνακο!!!!!

Βικακι χαρουμενα μηνογενεθλια :D:D:D:D

Ελενακι μου γλυκο μας λειπες και εσυ παρα πολυ....ελπιζω να ειστε καλα ολοι σας.Υγεια πανω απ΄ολα και ολα τα αλλα γινονται. Περιμενουμε την επιστροφη σου :) ΚΑλη επιτυχια :)

Βρε Ανθουλι μου ποσο σε σκεφτομαι καθε φορα που διαβαζω τι μας γραφεις..... μπραβο σου!! Ειλικρινα εισαι πολυ αξια μανουλα. Με τοσο απαιτητικη δουλεια και 2 παιδια τα καταφερνεις πολυ καλα. Ξεπερνας τον εαυτο σου και ειναι προς τιμην σου αυτο.

Σας καληνυχτω τσουπριτσες μου και σας φιλω γλυκα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...