Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

τι κανετε κοριτσια;παλι εδω εγω!βασικα πηγαμε μαρκετ,γυρισαμε,ευτυχως δεν ειχε κοσμο,κ τωρα θηλαζω την κυρια κ δε προλαβα να τα βαλω στη θεση τους τα πραγματα κ με τρωει.γιατι τα βραδυα μας ειναι δυσκολα γενικα κ αν τη θηλασω τωρα μπορει μετα να γκρινιαζει οποτε θα θελει αγκλια κ βολτουλα.κ με το ενα κ με το αλλο θα παει παλι αργα.ο αντρας μου με τον αντωνη πηγαν λιγο στη πεθερα μου.

αριαδνη πρεπει κ εγω να παω για το δοντι,αυτο που σας ελεγα αν θυμασαι κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου το οποιο εχει προσωρινο σφραγισμα κ μαλλον θα χρειαστει απονευρωση.κ πρεπει να παω κ για τεστ παπ.επρεπε να ειχα παει οταν 40ησα κατα τον γιατρο μου..αλλα ολο το αμελω κ βαζω αλλα πραγματα σε προτεραιοτητα,κακως φυσικα.αλλα ειπα αυτο τον μηνα θα το κανω,αλλα περιμενω να πληρωθω απο οαεδ..

σταυρουλα απο γαλυφιανακη δεν υπαρχει επισης.. :lol: μενει ο θειος μου πορτο ραφτη κ παντα εφερνε σε τραπεζια που καναμε με τους γονειςμου,σε γιορτες χριστουγεννα δηλ που τρωγαμε ολοι μαζι.πω πω το ειχα ξεχασει αυτο. :lol: πηρα κατι σιροπιαστα απο σκλαβενιτη πριν,ωραια ειναι αλλα μπρος στα αλλα(κοσμικον,γαλυφιανακη)τι να μας πουν.. :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lilaki mou nai emena den exei ftiaksei akoma programma stathero toulaxiston...alles bradies einai kales kai alles oxi...esena koimatai to bradu? Min anisixeis gia to kefalaki kane tou kathe mera askiseis mproumita kai tha to kanei se ligo kairo.

Ari ok o dentist? Eides pou sou eipa oti prepei na pas 3-4 fores? kai egw etsi eixa kanei...

Telika apofasisa na min kanw ti milopita giati mou fainetai pio duskoli kai simera pou piga market pira ulika gia cheesecake pou to kanw tsak mpam kai einai pentanostimo! Kala ase kai gw thelw na paw odontiatro kai olo to amelw kai niwthw oti me tosa gluka pou trww tha mou pei oti thelw kamia 10aria sfragismata!

Lioumpa o gios sou einai polu mouri!!! Foberos!! Kala gia sena ti na pw...eisai koukla alla ti malli einai auto?? Kai mas les oti sou peftei? Emena itan toso makri kai oles oi pio makries trixes exoun pesei!! Esena mia xara kai pukno fainetai!

Ta brikate me ton suzuks mprabo! Perimenoume fwto tis stafidos! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Πριν μια ωριτσα θηλασα την φραουλιτσα μου και τωρα αποκοιμηθηκε και θα την βαλω στο κρεβατακι της.Παω να κοιμηθω κι εγω.Αυριο πρεπει και να διορθωσω και να σιδερωσω και να μαγειρεψω και να παω δουλεια :?:?:?:?:? Πολυ τρεξιμο...Ανυπομονω για τα Χριστουγεννααααααα...Σαν παιδακι.Βεβαια θα εχουμε παλι τα θεματακια μας για το ποιος θα κανει τραπεζι ανημερα αλλα θα περασει και αυτη η μερα.

Λια ειναι τελειες οι φωτο που ανεβασες. Κουκλα η μαμα, κουκλος και ο γιος ;););););)

Αυριο θα σχολιασω περισσοτερα :oops::oops::oops::oops:

Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ante ksupniste.. emeis ksipnisame apo tis 6 den koimotan me efuge k emena o upnos k kata tis 7 koimithike k emeina egw etsi den mporousa na koimithw k kathisa taktopoisa tin ntoulapa...

k egw perimenw ta xridtougenna an k akoma den exw katalavei xeimwna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες...

Ναταλακι κ γω απο τις 6 ειμαι ξυπνια κ κανω δουλειες,ετοιμασα τωρα κ την Δεσποινα για σχολειο κ σε λιγο θα την κατεβασω για το σχολικο.

Νανσυ μου πως ειναι η Σαντυ :?::?::?: ηρθε παιδιατρος :?::?: τα μωρα ειναι καλα :?::?:

Ανθη κ γω θελω ναρθουν τα Χριστουγεννα αλλα φανταζομαι εσυ οτι το θελεις περισσοτερο απο μας που δεν δουλευουμε.

Σταυρουλα θα περιμενουμε τα νεα σου απο την συναντηση που θα πας σημερα.

Κατερινακι μεγαλωσε η μπεμπα πολυ..μπραβο στην γλυκουλα.

Αρι ολα καλα με την παιδιατρο..ωραια να πας κ αλλες δυο φορες να ξεμπερδευεις..πως πανε τα διαβασματα για το μεταπτυχιακο :?::?::?:

Λιακι μπραβο που ειστε καλυτερα με τον αντρουλη σου..ετσι να ειστε παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες. :D

Βικάκι στον Σκλαβενίτη έχω σταμπάρει κάτι σιροπιαστά με σοκολάτα μπουκίτσες. Αυτά πήρες?

Κι εγώ περιμένω τα Χριστούγεννα πως και πως περισσότερο γιατί θα είναι τα πρώτα του Χριστούγεννα. Άντε να χειμωνιάσει κιόλας να το καταλάβουμε καλύτερα.

Χτες το βράδυ τελικά ακριβώς όπως το υποψιαζόμουνα. Κοιμήθηκε από τις 9 και κάθε μία ώρα περίπου ξυπνούσε μέχρι τις 12. Μετά ξύπνησε πάλι 3 όπου είχε χεστεί και τον άλλαξα και μετά ξανά στις 6. Σκότωμα ήταν η χθεσινή νύχτα. :evil::evil::evil:

Πάω να ετοιμαστώ για την συνάντηση γιατί πρέπει να ψωνίσω και τίποτα από τον φούρνο να τους πάω.

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τα νεύρα μου σήμερα απο το πρωί.Ξύπνησε ο άντρας μου στις 8 και το μπισκοτάκι κοιμόταν και θεώρησε ότι αφου δεν έχει ξυπνήσει, πρέπει να την ξυπνήσει :shock: και να την ταίσει.Φυσικά έφαγε ελάχιστα και μετά άρχισε μια γκρίνια μέχρι τώρα που τελικά έφαγε και ξανακοιμήθηκε. Σκοτωθήκαμε πρωι πρωι :( Μα τί να πω? :(

Αντωνία μου, χτές άρχισα να διαβάζω και τουλάχιστον βρήκα τί θέμα εργασίας θα κάνω γιατί είναι να την παραδώσω σε ένα μήνα.

Σταυρούλα, περιμένουμε νέα απο τη συνάντηση.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλακι το σκεφτηκα αυτο να παρω τηλ. τον παιδιατρο ....αλλα σε εμας επειδη τον βαζει και μπρουμυτα και τον κοιταει με ασκησουλες ολα οκ μας ειχε πει. Οταν τον βαζω μπρουμυτα εγω, αρχιζει τη γκρινια και γινεται σαν ντοματακι απο την τσαντιλα του, συκωνει το κεφαλι του προς τα πισω και μετα χτυπαει τη μουρη του μπροστα...Πασας με το ονομα καλα τον λεω εγω :lol: Δεν του αρεσει να του χαλας τη βολη του... γι αυτο και καναμε καισαρικη δεν ειχε γυρισει και εγω η κακομοιρα ειχα λιωσει στο περπατημα με την κοιλουμπα και τη ζεστη το καλοκαιρι :twisted: Και ουτε που θα γυρναγε τωρα που τον βλεπω.... :twisted:Εγω καθε μερα θα τον βαζω παντως, αντε νου δουμε θα περιμενω λιγο ακομα... Να μας πεις και τα νεα σου....

Ελενα εμας μας κανει ενα 6ωρακι το βραδυ ευτυχως .Και την ημερα τετραωρα περιπου .Τωρα επειδη πεινει 150αρια και 250 εχει φτασει στα 6ωρα δεν τον ξυπναμε για να φαει.Γραφει και στο κουτι αν φτασει να πινει 170-180 γινεται 5αωρο.Χαλαει και το προγραμμα καμια φορα αλλαπανω κατω εκει ημαστε. Ευτυχως που κοιμομαστε λιγο το βραδυ και δεν μας γκρινιαζει ...

Και εγω θελω να ερθουν τα χριστουγεννα τωρα με το μικρο θα ειναι τελεια! :D:D

Καθε χρονο στα χριστουγεννα πηγαινουμε σε ενα μαγαζι με παιχνιδια προτοτυπα και παιρνω απο ενα.Αυτη τη χρονια θελω σαν τρελη να παω εχω βαλει στο νου μου ενα ξυλινο μολυβενιο στρατιωτη που φτανει το εναμιση μετρο.

Ααα , αυριο περιμενω να μου φερουν και κατι επιπλα για το δωματιο του μικρου .Εχω και κατι καδρακια φτιαξει για το δωματιο του, που θα σας αρεσουν ,θα σας βαλω φωτο για να σας δωσω ιδεες πρωτοτυπες με πολυ λιγο κοστος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!

ΑΧ για Χριστουγεννα λετε????

Σα μικρο παιδακι τα περιμενω κι εγω!!Και παλι θα περασουν τοσο γρηγοραα... :(

:lol::lol:

Αριαδνακι περαστικα με τις δονταρες,να γινουν γερα και να τρως τραγανιστα!!Εκανε ο μπαμπας μου προσφατα απονευρωση,και πηγε και αυτος 3 φορες νομιζω.Μακαρι να μη χρειαζοταν.

Σας ταλαιπωρησαν παλι το βραδυ τα μωρακια σας??Τι να πω...θα ειναι αυτο το συνεχομενο αλμα που λενε.Και εχω χασει το μετρημα,δεν ξερω σε ποια εβδομαδα ειμαστε για να δω ποσο ακομα αλμα εχουμε να αντεξουμε!!

Ο δικος μου κοιμηθηκε στις 1 και κατι παλι.Ξυπνησε για φαι στις 4 μιση σχεδον,μετα στις 6 μιση.μετα στις 8μιση.Και κανα 2 φορες ενδιαμεσα για δικους του λογους :) .

Και φυσικα με ολα αυτα ακυρο παλι το σεχ.Αφου ειπα του αντρα οταν κοιμαται το παιδι θα τον παιρνω τηλεφωνο στο μαγαζι να πεταχτει!! ;):lol::lol:

Το Δελφινακι μας που ειναι??Δεν εχει μπει καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου ομορφα :):):):)

Εμεις δοξα τω θεο ειχαμε πολυ ηρεμη νυχτα και μεχρι στιγμης η νεραιδουλα δεν ειχε καμια παρενεργεια απο τα εμβολια. Μακαρι ετσι να παμε να μην ταλαιπωρηθει η γλυκια μου :D

Να σας ρωτησω και αν μπορειτε βοηθειστε με . Θελω βοηθεια σε 2 αγορες που θελω να κανω.

******Η 1η αγορα αφορα σε ενα ημερολογιο μωρου που θελω να παρω για τη μπεμπα. ΞΕρετε...αυτα που γραφεις ποτε χαμογελασε πρωτη φορα, ποτε εβγαλε το 1ο δοντακι κλτ και εχουν και φωτο διπλα. Εψαξα σε βιβλιοπωλεια και δεν βρηκα κατι να μου αρεσει. Στον πριγκιπα ειχα βρει ενα στη Μυτιληνη πολυ ωραιο αλλα δεν θελω να παρω το ιδιο.

Αν εχετε αγορασει η σας εχουν φερει δωρο καποιο που ειναι πολυ ομορφο, πειτε μου να παραγγειλω απο το ιντερνετ ιδιο ;);)

******Η 2η αγορα αφορα τις μανουλες που εχουν μεγαλυτερα παιδακια.

Θελω να παρω καρεκλακι για τον πριγκιπα μιας και τη μικρη θα την βαζω απο εδω και στο εξης στο καρεκλακι του αυτοκινητου.

Θελω απο αυτα που εχουν μονο καθισμα κατω, χωρις πλατη.

Εσεις ποιο εχετε? Απο ποια εταιρια? Αυτο δενει στη ζωνη του αυτοκινητου? Ειναι ασφαλες?

*****************************************************************************************************************************

Και τωρα τα δικα σας.

Αρια μου περαστικα με το δοντι. Ελπιζω να τελειωσεις οσο πιο γρηγορα γινεται με τον γιατρο και να μην ταλαιπωρηθεις πολυ.

Οσο για το βαρος που λες...εμεις οι ελληνιδες μανες εχουμε το κατοχικο συνδρομο μεσα μας!!!! Πρεπει τα μωρα μας να ειναι χοντρα, αλλιως δεν ειμαστε ευχαριστημενες :o:o:o

Δεν σου ειπα οτι οι αντρες μας πανε να κανουν μα δουλεια και καλα να μας ξεκουρασουν και καταληγουμε να το μετανοιωνουμε γιατι βγαζουν αλλα μετα!!!! Τι να πεις....

Χαρα στο κουραγιο σου με το διαβασμα. Εγω δεν μπορω αυτη τη στιγμη να με φανταστω σε τετοιο λουκι!

Λιλακι μη στεναχωριεσαι με τον πασακα. ΜΑλλον ειναι λιγο τεμπελακος χιχιχιχιχιιχιχι Ο γιατρος αν ειχε δει κατι ανησυχητικο θα σου το ελεγε και θα σε εβαζε να το ψαξεις.

Με το καλο να παρεις τα πραγματακια σας :)

Λενακο στειλε μου τη συνταγη για το τσιζ κεικ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα παρει ενα απο το βιβλιοπωλειο αλλα ηταν πολυ ωραιο,κι εχει πολλα πραγματα μεσα.

Να ρωτησω βρε κοριτσια,την παντα στο κρεβατακι του μωρου,βαζετε γυρω γυρω σε ολο το καγκελο ή μονο στο πανω μερος?Ειχα γυρω γυρω και τωρα του εβαλα μια μονο πανω αλλα αυτος το αλωνιζει το κρεβατι και παει και κολλαει στις ακρες.Μηπως να βαλω μια και απο κατω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Σήμερα δεν έχω πολυ όρεξη και έχω και να μαγειρεψω και βαριέμαι και αυτο.

Η μικρή κοιμήθηκε και δεύτερο βράδυ μονη της με λίγη γκρίνια βέβαια και αφού σηκώθηκε τρεις τέσσερις φορές αλλα λέω να το καθιερωσω πια καιρός ήταν.

Ναταλια και εγω θα φρικαρα αν έβλεπα κάτι τέτοιο με την πιπιλα :o

Νανσυ πως ειναι η Σαντυ σήμερα? περαστικά της.

Κατερίνα μια χαρά ειναι η νεραιδουλα στα κιλά της μην αγχωνεσαι, να την βάζεις μπρουμυτα για εξάσκηση. Κατερίνα για το κάθισμα αυτο που λες δεν ξέρω να σου πω γιατι εμείς έχουμε κανονικό καθισματακι για την Αγγελική στο μέλλον όμως θα σου ζητήσω πληροφορίες γιατι όταν βγάλουμε τον μπεμπη απο αυτο που κοιτάει πίσω κάτι τέτοιο σκέφτομαι για την Αγγελική. Τωρα για αυτά τα άλμπουμ πήγαινε σε κάποιο βιβλιοπωλείο να δεις γιατι υπάρχουν πολλά και να δεις πιο σου αρέσει, εγω είχα πάρει ένα για την Αγγελική που ειχε μέσα να γράφεις πολλά και θέσεις για πολλές φωτογραφίες απο τα διάφορα πρώτα τους κατορθώματα. Εψαχνα να βρω το ίδιο το καλοκαίρι αλλα ήταν εξαντλημενο και πήρα ένα παρόμοιο αλλα είχα τέτοιο κόλλημα με το πρώτο.

Λια ειναι καλύτερα ο μικρουλης σου με τα πονακια. Να τον βάζεις και εσύ μπρουμυτα θα δυναμώνει μέρα με τη μέρα, και μένα τις πρώτες φορές γκρινιαζε τωρα του αρέσει. Να μας βάλεις φωτο να δούμε τα καδρακια.

Αριαδνη δυο φορές ακομα και ξεμπερδευεις με το δοντακι! Καλό διάβασμα για το μεταπτυχιακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.minoas.gr/60272.minoas Αυτο είχα αλλα δεν κυκλοφορεί πια.

Τωρα κυκλοφορούν αυτά

http://www.minoas.gr/book-2684.minoas Και http://www.minoas.gr/book-2677.minoas

Στις συγκεκριμένες εκδόσεις θα βρεις πολλά τέτοια λευκωματα, αλλα μόνο απο κοντά μπορείς να δεις πως ειναι μέσα.

Αν καμία βρει το πρώτο ξεχασμένο σε κανένα βιβλιοπωλείο ας μου πει, ευχαριστώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Κατερινακι μου ενω τον εβαζα μια φορα την ημερα, τωρα θα τον βαζουμε και τα απογευματα , μηπως φταιω και εγω που δεν τον εβαζα συχνα :?

Την μικρη δεν την εβαζες να κοιμαται μονη της? Μακαρι να συνεχισει ετσι για να σε ξεκουρασει... θα σας τα δειξω αυριο που θα τα κρεμασουμε...Σημερα μαζι με το νενακι εχουμε μηνογεννεθλια γιναμε 4 μηνων :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια χαρούμενα μηνογενεθλια στον πασακο σου!

Πόσο γρήγορα περνά ο καιρός πριν λίγους μήνες τα είχαμε στις κοιλιτσες μας και τωρα του Ιουνίου ειναι κοντά πέντε μηνών και τα μικρουλια του Αυγούστου σχεδόν τριων!!!!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

η σαντυ ειναι καλυτερα κ τα μωρα μεχρι στιγμης δεν εχουν κολλησει.εχτες δεν ειχε φαει τιποτα αλλα σημερα κατι εφαγε ευτυχως.

εστε παιρνεις τηλ λες θελω εναν παιδιατρο στο σπιτι μιλας με γιατρο του λες τι συμβαινει κ ερχεται με 35 ευρω.δεν ξερω εαν μπορεις να κανεις το ιδιο κ στα εμβολια.απλα εγω εχω κολλησει στην παιδιατρο της σαντυς κ σκαμε τα 80αρια αλλα εχουμε παρει 2 φορες παιδιατρο εθνικης κ εχουν δειξει πολυ ενδιαφερον.οποτε δεν μπορει η δικια μας παιρνουμε εθνικη κ ερχεται σε μια ωρα.κ μετα παιρνουν τηλ απο την εθνικη εαν ηρθε ο γιατρος κτλ.

αυτα σημερα μαλλον θα στρωσουμε κιολας γιατι ο αντρας μου γκρινιαζει να μην περπαταει η σαντυ στα πλακακια.δεν θελω γιατι ακομα δεν εχουν πιασει τα κρυα αλλα τωρα που αρρωσττησε η σαντυ δε με παιρνει να πω οχι.

ημερολογιο ειχα κ εγω στη σαντυ εγραφα στην αρχη κ μετα βαρεθηκα..τωρα δεν πηρα..ειναι αυτο που λενε στα δευτερα δεν κανεις τα ιδια..εδω δεν εχω ακομα εμφανισει ουτε μια φωτογραφια..

κλεισαμε κ φωτογραφο για την βαπτιση :lol::lol: μπορει να μην εχουμε κλεισει εκκλησια αλλα φωτογραφο κλεισαμε βασικα ειναι αυτη του γαμου μας κ ο αντρας μου συνεργαζεται μαζι της κ εχτες που την ειδε της ειμαι να κλεισει την ημερομηνια.15 σεπτεμβρη τελικα.λεγαμε για 1η αλλα θα μου φερουν ολο καλοκαιρινα τοτε κ δε θελω.την ρωτησε κιολας την γνωμη της κ κλασσικα του ειπε πως ειναι καλυτερα για τις φωτογραφιες να εχουν χρονισει γιατι ειναι πιο ομορφα κ βγαινουν καλυτερα. :lol::lol: το γεγονος οτι θα τα κυνηγαω να τα βαλω στην κολυμπηθρα δε τους λεει τιποτα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης βλεπω να τα πληρωνουμε ολα τα της βαπτισης..ακομα κ τους σταυρους.δεν εχει γινει καμια συζητηση αλλα θα παντρεψουν ενα ζευγαρι σε λιγες μερες κ μου ελεγε οτι δεν εχουν λεφτα για δωρο κ θα δωσουν 250 ευρω κ αυτα με δυσκολια.θελω να ξερω βεβαια για να δω κ εμεις τι εξοδα θα εχουμε αλλα δεν μπορω να ανοιξω ακομα τετοια συζητηση.κ να πεις οτι μας ελεγε κ κανενας αλλος..τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανσυ κλεισατε φωτογραφο? :lol: Καλα κανατε,πιο πακετο θα σας κανει?Με ποσα dvd?

Εγω που θελω μονο φωτο και οχι βιντεο ειμαι ξενερωτη??

Λια και Ελενη χαρουμενα μηνογενεθλια!!4 μηνων>???Πωπω...Δηλ σε λιγο καιρο ξεκιναμε φρουτακια και χαμπαρι δεν εχουμε παρει!!Δεν τα προλαβαινεις τα σκατουλικα.

Ρε κοριτσια! Εχει καμια νεα της Μαριας??Απο προχτες εχω να τη δω. :?

Δυσκολη η θεση σας Νανσουμπα και οι δικη τους επισης..Τι να πεις...Οι κωλοκαταστασεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου δεν ξερω τι τιμη θα μας κανει αλλα στον γαμο ηταν πολυ φθηνη κ μου ειχε κανει πολυ καλη δουλεια.βασικα εαν εκει που βγαζεις φωτο ειναι ωραιο το μερος δεν ειναι κ δυσκολο να βγουν ολα ωραια.

μη νομιζεις κ εγω το dvd του γαμου μια φορα το εχω δει :lol::lol: αλλα μετα απο χρονια ειναι ωραιο να το βλεπεις.κ σιγουρα θα θελει να το δει κ το παιδι σου οταν μεγαλωσει.την κλεισαμε γιατι ειναι τρελη κ μου αρεσει που εχουμε ανεση μεταξυ μας.αν κ ειμαι σιγουρη οτι για εμας θα ακυρωνε αν ειχε κατι αλλο γιατι εχει βγαλει λεφτα απο εμας λογω των φωτογραφισεων που κανει στην δουλεια του αντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας και πάλι.

Λιλ χαρούμενα μηνογενέθλια:) Και γω κάποιες μέρες αμελώ να την βάλω μπρούμυτα :oops:

Νάνσυ, μπράβο που κλείσατε φωτογράφο. Και μεις τον έχουμε κλείσει :shock: κι ας μην ξέρω πότε θα γίνει η βάφτιση!Είναι ο άντρας της κολλητής μου γι αυτό :)

Πήγα με τη μπέμπα για ένα καφεδάκι τώρα το μεσημέρι και την κουμπάρα μου, νόμιζα ότι είχε κρύο επειδή είχε συννεφιά αλλά τελικά μια χαρά ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas girls!

Ti kanete?

Ta diabazw ola me doseis kai meta ksexnaw ta misa pou thelw na sxoliasw. :(

Lilaki kai kagouraki xaroumena minogennethlia!

Lilaki kai emena otan tin ebaza mproumita ekneurizotan stis arxes kai erixne katw ti mouritsa tis me dunami :lol: ...apla to kalitero einai na to kaneis auto wres pou einai ksekourasto kai xaroumeno gia na to kanei me pio polu oreksi! Kai meta tha deis poso grigora tha dunamwsei! Prwta tha arxisei na stirizei siga siga kefalaki kai meta olokliri tin plati tha sikwnei! Einai foberi h ekseliksi!

Nancy duskola ta pragmata me tous nonous...egw imoun polu tuxeri, alla apo twra skeftomai gia to deutero kai etsi opws pane ta pragmata den blepw na mas to zitaei kaneis!! Kala kanate kai kleisate fwtografo afou kserete kai imerominia mia xara! Entaksei twra kai an rikseis ligo treksimo na ta kunigas den peirazei :lol: Na sou pw mia asteia istoria me auto to thema...o mikros mou aderfos baftistike megalos, gurw sta 3 prepei na itan...milouse kiolas....kai itan upebolika polu zwiro paidaki....loipon otan pigame stin ekklisia otan itan wra na ton boutiksei o papas arxise o aderfos mou na tou fwnazei me klamata "aasee me katwww....aseee me katww sou leewww re magiaka!!!!" xaxaxaxa eutuxws o papas itan gnwstos kai den pareksigise kai o kosmos gelase...alla fantazeste?? :lol: H goneis mou akoma ti lene tin istoria kai fusika twra gelane...tote den kserw ti kanane, sigoura tha eixan katapiei ti glwssa tous.

Koritsia emena h mpempa eixe arxisei na gurizei mproumita sto krebati kai na kobei boltes gurw gurw...extes pou tis ekane o antras mou gumnastiki kai tin eixe mproumita ksafnika gurise prwta kefali meta plati kai tsoup mia me to podi kai gurise anaskela apo mrpoumita!!! Pwpw kathe mera kai kati kainourio kanei mas exei trelanei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...