Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

me το βικακι δεν καταλαβαινω πως περναει η ωρα..καλα κοριτσια επρεπε να μας βλεπατε..3 μωρα κ δυο 3χρονα :lol::lol:

μενουμε τοσο κοντα που σιγουρα θα παω κ εγω νομιζα οτι χρειαζοταν αμαξι αλλα ειμαστε τοσο κοντα που πας με τα ποδια..

τι κανει το ιντερνετ ομως ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia gurisa apo endokrinologo...

eides tis eksetaseis mou, mou eipe oti exw tasi gia upothiroidismo, alla oti den exw akoma...diladi to idio me prin meinw egkuos giati pali ta idia mou eixe pei...mou ekane kai uperixo kai den exei allaksei kati....opote paei kai auto, akoma na brw tin aitia tis trixoptosis :( Mexri na to brw nomizw pws tha exw plirwsei apo dw kai apo kei 500 eurw kai tha eimai kai karafli. Kai autos o doctor gia na mou pei auta mou pire 50eurw...kai mou ekane leei kai kali timi :lol:

Ari :lol::lol::lol: kai gw kapws etsi tha eimai an meinw twra egkuos!

Nancy eides oti einai sto paidi kai oxi aparaitita kati pou kaname emeis lathos...etsi toulaxiston thelw na pisteuw kai gw...oti den exw kanei kati lathos alla etsi einai to mwro. Filakia dwse sto Bikaki!! Kala na perasete!!

Elenaki na xairesai kai ton antrouli sou! Polu wraia idea me tin tourta!!

Lilaki pou eisai esu?? Se kourazei o mikros kai sena e?

Liaki kai gw to idio skeftomai me to deutero oti den tin paleuw giauto tha frontisw toulaxiston to prwto na exei diafora giati pragmatika nomizw oti thelw toulaxiston 1 xrono na koimithw oli nuxta gia na ksekourastw :lol: Kai egw resu oti kai na mou kanei otan tin koitaw thelw na ti faw, tin agapw toso polu...eides ti einai h mitrotita...auto elega se mia kopela pou me rwtouse pws einai...tis elega oti auto to sunaisthima pou niwtheis den mporeis na to eksigiseis, prepei na to ziseis gia na to katalabeis...

Twra eftasa sto teleutaio mnm, teleiwse kiolas o kafes?? Ax ti wraia pou eiste konta...teleia tha einai na pas kai esu!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Κοριτσαρες!!!!!!! Καλή εβδομάδα!!!!

Το φαγητό μου (μπριαμ) ειναι στο φούρνο, ο μικρουλης μου κοιμάται και μέχρι να πάω να πάρω την Αγγελική απο το σχολικό είπα να κάτσω να δω τα νέα σας.

Τελικά δεν ξέρω με τις φωτογραφίες τι φταίει στην ομάδα δεν μπαίνουν ακόμα και αν τις μικρυνω αρκετά εδώ μπαίνουν αλλα δεν θελω να βαλω του μικρούλη δημόσια. Ελπίζω να φτιάξει για να δείτε το κουνελακι μου όσες δεν τον έχετε δει στο fb.

Αντωνία πολυ γελαστος ο Αναστάσης κουκλι, είδες το ίδιο πρόβλημα έχουμε με τις φωτο :roll::roll:

Νανσυ έχεις δίκιο ειχε τύχει και εμείς να πάμε σε μεγάλο παιδοτοπο και να έχουν γενέθλια και ειχε τόση βαβουρα Εντωμεταξυ ήταν τα περισσότερα μεγάλα παιδάκια του δημοτικού σίγουρα και τρέχον σαν τρελα που να ευχαριστηθουν τα μικρουλικα.

Χριστίνα σας είπε η παιδιατρος να το κάνετε εσείς το εμβόλιο?

Ελενα βλέπω έχετε προτάσεις και απο κρητικοπουλα :P τώρα για την ομάδα τι να σου πω ο μπαμπάς μας ειναι πειραιωτης οπότε καταλαβαίνεις.....

Ισως να παίζει ρόλο το ότι δεν έχεις αδιαθετησει γιατί με την περίοδο θα μπει πάλι σε σειρά ο οργανισμός.

Κατερινακι καλώς μας ήρθες πάλι πίσω.

Σταυρουλα το έχεις πάρει πολυ ζεστά το θέμα σεξ :P άντε βούρκωσε για το αδελφάκι. Αν δεν τα καταφέρω με τις φωτο θα στις στείλω στείλε μου το mail σου.

Αχ δεν μπήκα χθες και δεν σας προλαβαίνω τις τελευταίες τρεις σελίδες μετά ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σε 20 λεπτάκια φεύγω για τη δουλειά. Μπήκα να σας πω ένα γεια!

Ελενάκι μου σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου τα λόγια. Μου έλυσες πάντως μια μεγάλη απορία. Όταν τρώω λίγο ή μένω στεθερή ή παίρνω κιόλας. Όταν τρώω πολύ (όπως για παράδειγμα χθες) μένω πάλι σταθερή και μερικές φορές χάνω και λίγα γραμμάρια :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Όλα τα κουφά στο θηλασμό συμβαίνουν. Για να χάσω κιλά τι πρέπει να κάνω;;;;; Θέλω να χάσω 6 ρημαδιασμένα κιλά :evil::evil::evil::evil: Θέλω να ξαναχωρέσω στο αγαπημένο μου τζινάκι λίαν συντόμως :twisted::twisted::twisted:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diladi den einia mono o dikos mou pou trwei 5 lepta to polu 10 ana 3wro kamia fora k ligotero k anusixousa giati mou fainotan ligo auto pou trwei isuxasa twra elpizw k me ta kila na eimaste kala...

simera pantos mou evgale tin pisti apo to prwi pou efage stis 7:30 ksanaefage twra stis 15:30 apo tos 10 k prospathw na ton taisw alla tpt den kserw ti ton epiase k eixe ligo gkrinia alla oxi polu pio polu paixnidia ithele...

nansy k bikaki ti wraia pou vrethikate pali...

liaki exei na mou erthei ena mina peripou alla i teleutaia fora htan 3 meres k kafe ugra oxi aima k otan eixa parei tin giatro til mou eipe gia egkuomosuni tote eixa kanei k test alla eixe vgei arnitiko... tha paw sti giatro k o theos voithws trelenomai stin idea na eimai egkuos den tha to anteksw...

telika elenaki akoma den katalaves apo ti einai i trixwptwsi ee auto pou den exeis adiathetisei akoma mporei na pazei megalo rolo...

anthi mou kali doulitsa tha sou pw alla mporei na se stenaxwrisw egw pou ta exasa ta kila mou emeinan mono duo ta opoia oute fainontai akoma den mporw na mpw sta agapimena mou tzinaki :(:(:( gia na epanelthei i periferia mou eipan oti thelei kana xrono....

liaki ti sexy manoula einia auti pou vlepw polu wraies oi fwto k mikros trela prepei na tin euxaristithike tin bolta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γυρισα...

Λια ο σωσιας μας τελικα εχει κ τα ιδια χουγιαααααααα.....δεν το πιστευωωωω,αυτα που λες ειναι σαν να περιγραφεις τον δικο μου....τι να σου πω απλα οτι σε καταλαβαινω κ ελπιζω γρηγορα ν'αλλαξουν.

Λιακι ειστε πολυ ομορφη οικογενεια κ συ μια κουκλα ειχε να μιασει ο γιοκας σου....

Ελενα ωραια ευτυχως ειχες καλα νεα απο το γιατρο..

Ελενη τελεια η τουρτα....χρονια πολλα κ στους δυο..να χαιρεστε την οικογενεια σας...

Ανθουλι ευχομαι γρηγορα να χασεις τα κιλακια σου...κ γω θελω να χασω...

Ναταλακι τι ακουω.....λες να εισαι εγκυος :?::?::?::?: πηγαινε στο γιατρο να σου φυγει η περιεργεια

Κατερινακι εμεις μαυτα τα εμβολιακια δεν ειχαμε καμια παρενεργεια..

Νανσυ πως περασατε :?::?::?: αχ ζηλευω που ειπιατε καφεδακι..τελεια να το κανετε πιο συχνααφου ειστε κοντα.

εμεις πηγαμε γιατρο..ο Αναστασης μου ειναι 8130 κιλα κ 69 ποντους..μου ειπε να κοψω τα γαλακτομικα μηπως αυτο ευθυνεται για τους εμετους που κανει κ για τα κακακια του που ειναι σαν νερο με βλενες..τα ουλα μας επισης ειναι πολυ πρισμενα γιαυτο εχουμε κ την μονιμη γκρινια...μου ειπε σε τρεις βδομαδες να ξεκινησω ρυζαλευρο βιολογικο..περιμενω κ την κυμπαρα μου σε λιγο να ρθει για καφεδακι σας αφηνω να κανω καμμια ετοιμασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι....

Ελενακι χρόνια πολλά πάντα χαρές ευτυχισμένη και γερή να είσαι με την οικογένεια σου! Να χαίρεσαι και τον άντρα σου σούπερ θα ειναι η τούρτα!!!!!!

Ανθουλα ωραία η εκδρομουλα σας μπράβο που ήταν ήσυχα και το χάρηκαν τα ζουζουνια σου.

Αριαδνη έτσι ειναι κάθε παιδάκι διαφορετικό!

Αντωνία να μας πεις τα νέα απο τον παιδιατρο πόσο μεγάλωσε ο μικρουλης σου,

Ναταλια εμένα που θηλαζει τρώει κάθε τρεις ώρες περίπου αλλα μέσα σε δέκα λεπτά το πολυ εχει τελειώσει. Βρε λες θα μας φάει και εμάς η αγωνία?

Κατερίνα εμείς μόνο το prevenar13 κάναμε και όλα καλα καμία παρενεργεια.

Λια μου σε ευχαριστώ πολυ πολυ για την κάρτα και τις ευχές!!!!! να είστε καλα

Αμαλία ωραίες οι φωτο στα εξοχας :lol::lol: είπαμε κάθε παιδάκι διαφορετικό μεγαλώνοντας θα αλλάξει δεν κανείς κάτι λάθος.

Νανσυ Βικακι τι ωραία που θα περασατε έτσι με καλή παρέα φεύγει η ώρα χωρίς να το καταλάβεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία τί ωραίες φώτο!Τι υπέροχος ο Στρατούλης!Αλλά δεν μπορώ να μην τονίσω πόσο φρέσκια δείχνεις, τέλεια!Δεν σου φαίνεται καθόλου ότι ξενυχτάς!Πολύ όμορφη!

Αντωνία, ολόκληρο παιδάκι ο Αναστάσης!Μεγάλωσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα Αριαδνη ενα ειναι το μυστικο...CONCEALER!!!

Σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια.Εχω λιωσει στο σιδερο τωρα κι εστειλα τον αντρα λητω να παρει αυτο http://www.letoshop.gr/default.asp?itmS ... 313&pid=40

μηπως και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα.

Σήμερα είχα γεμάτη μέρα με βολτίτσα γι'αυτό δεν μπήκα καθόλου.

Ελένη χρόνια πολλά και καλά σου εύχομαι. Να τους χαίρεσαι όλους και να σε χαίρονται όλοι. ;) Και ο άντρας σου επίσης? Τι σύμπτωση κι αυτή? :D:D Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς και να χαιρόσαστε ο ένας τον άλλον.

Ναταλία εμένα θηλάζει από 5 έως 15 λεπτά. Δεν έχει στάνταρ. Τώρα για την περίοδο αν είσαι έγκυος θα φανεί. :lol:

Εγώ πάντως με τον θηλασμό χάνω βάρος και μου έχει έρθει η περίοδος κανονικά.

Ναταλία χοριακή πρέπει να πας να κάνεις πριν κάνεις τεστ παπ. Γιατί αν είσαι δεν κάνει να κάνεις τεστ παπ.

Lil εγώ ήμουν πριν από εσάς. 27 Οκτωβρίου.

Λέλα να πάνε να πνιγούνε οι γείτονες δεν κατάλαβα!...σκυλί έχεις που τους ενοχλεί? :twisted::twisted:

Άτσα! Θα δούμε Photo σταφιδομούρας? :lol: Να την κορνιζάρεις :lol::lol:

Εμείς ευτυχώς έχουμε τα πεθερικά μου που τον κρατάνε κι έτσι δεν μας διακόπτει τίποτα. Επίσης, δεν γίνεται με παρακαλητό αλλά επειδή γουστάρουμε και αυτό είναι το καλύτερο. Παρόλο που νοιώθω πτώμα.

Κι εμένα το ξενύχτι με έφαγε και νάρκωσα το μωρό μου με ντεπόν γιατί η μουρλάρα δεν σκέφτηκα να τσεκάρω την πάνα του.

Χτες είδα την άκρη της γλώσσας του κόκκινη σαν ματωμένη αλλά τελικά ήταν από τον θηλασμό. Τα χρειάστηκα. :?

Έλενα τελικά δεν έχεις τίποτα με την τριχόπτωση μην το ψάχνεις απλά ήταν να πέσουν όλα αυτά τα μαλλιά πέρσι και πέσανε μαζεμένα σε λίγους μήνες.

Λέλα ξέχνα το δεν παίρνουν πιπίλα αν ήταν θα είχε ήδη πάρει.

Αντωνία ρυζαλεύρο βιολογικό ε? Μπράβο στον παιδίατρο να μην τον αλλάξεις είναι καλός. Έτσι μου είπαν και μένα ρυζάλευρο βιολογικό με το μητρικό γάλα.

Επίσης, από φρούτα μπανάνα που είναι μαλακιά και μπορείς να την δώσεις όχι τελείως λιωμένη για να συνηθίζουν να μασάνε.

Σας αφήνω τώρα γιατί άρχισε η σειρά που έβλεπα πέρσι τα Κλεμμένα Όνειρα.

Σήμερα πήγαμε βόλτα σε μία φίλη μας 40 μέρες μικρότερή μας. Στην κόρη της κουμπάρας μου. Πήραμε τα μωρά με μάρσιπο και μει ται βόλτα στο Mothercare είχε τέλεια μέρα.

Σήμερα έχουμε ραντεβού και με την καινούρια παιδίατρο για να δούμε. Λίγο αργά βέβαια και θα βγούμε από το πρόγραμμά μας αλλά δεν πειράζει για μία μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλί καλα πέρασες ε?Ακουγεσαι! :D

Καλε οι 3 μας βολτα εγω,ο αντρας και το μωρο,σιγα μην εβγαζα βολτα την αλλη!Αλλα αν θες φωτο της να σου βαλω βρε παιδι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouraki katalaba! Den tairiazoume stin omada! Alla den pirazei...an tairiaksoune se alla ti mas noiazei h omada ;) Enas aptous duo tha ti thisiaseis :lol:

Anthouli tha auksiseis tis kauseis an trws suxna geumata oxi an trws polu kai mia fora mono...otan trws ligo o organismos mpainei se leitourgia aminas kai krataei to lipos oso pio polu mporei kai kanei oso pio liges kauseis mporei. To kalitero gia na auksiseis to metabolismo einai suxna geumata kai afou thilazeis kiolas den xreiazetai na einai ola diaititika entelws...

Bre Stauroula les na itan gia na pesoun tosa polla??? Ma me toso ligo malli den exw meinei pote! :shock:

Wraia pou pigate boltoula...emeis tha pame aurio!

Lia :lol::lol: tha mas baleis fwto tis stafidos ?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auta eixa grapsei to proi kai den eixa patisei upoboli :shock::shock:

kalimera koritsakia, pos eiste? kali ebdomada na exoume!

lenaki mou polu duskolo programma exei i mikri sou! pos na min eisai kourasmeni. makari na mathei grigora to mpimpero na mporesei kai o antras sou na tin taisei mpas kai ksekourasteis ligo...

maraki eixame sinithisei na einai o antras mou to bradu spiti mono. tora pou einai sxedon oli mera spiti (leipei 4 ores tin imera) den polu koimountai ta mora! bazei dunata ti tv, kanei thoribo, xtupaei me apotelesma na min koumountai kala kai na einai olo gkrinia!!! to mono kalo einai oti to proi ta taizei ekeinos kai etsi den xreiazetai na sikotho. to embolio mas ebale i paidiatros na to kanoume einai gia ti gripi, gia na min arrostisoume kai kolisoume ta mora. meta ton 6o mina mporoun ta mora na kanoun to embolio auto. mporeis na pas sto farmakeio kai na sou to kanoun ekei. vaxigrip legete!

pasxalitsaki mprabo sou pou kataferes na ta diabaseis ola ;) kala perasate sti beroia, oraia einai na feugeis ligo apo to spiti kias einai mono gia 2-3 meres

stauroula mou pali sex :?::?: mprabo sas kala kanete ;) emeis kati ksekinisame exthes alla den mas afisan ta mora na teleiosoume :oops::oops:

sumpethera aria mprabo pou teleiosate me tis douleies ;) kai ego thelo na stroso xalia kai na paro kai 2 alla den ksero pote tha pao na ta paro!!!

tora pou koimountai pao na sxoliaso ta upoloipa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Χαιρομαι που μου λετε οτι δεν ειχατε παρενεργειες με το εμβολιο :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Ελπιζω να μην ειμαστε η εξαιρεση :o:o

Ειδα τις φωτο!!! Συσσωμο το συμπεθεριο :D:D:D:D:D . Ο Στρατουκος ειναι πολυ αγορι λεμε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Και σου μοιαζει παρα πολυ Λιουμπακι μου. Και εσυ καρακουκλαρα και κορμαρα. Και πολυ ξεκουραστη η φατσουλα σου και φρεσκια, αν δεν μας ελεγες για τα "ζορια" σου με τιποτα βλεποντας σε δεν θα σκεφτομουνα οτι υπαρχουν "θεματακια". ΚΑι ειστε πολυ ομορφο ζευγαρι.

Φωναξα τον στρατηγο και του λεω "Κοιτα τον παιδαρο αυτο!!! Τον προοριζω για γαμπρο στη νεραιδουλα μας. Και ειδες ποσο καλη ειμαι και σε σκεφτομαι? Οριστε κουκλαρα συμπεθερα που σου εχω! Και συμφωνησε οτι εισαι πολυ ομορφη κοπελα @};-@};-@};-@};-

Ευτυχως που δεν ειναι αλλεργια και δεν χρειαζετε να ψαχτεις ;););)

Θα σου στειλω το τηλ μου σε πμ

Οσο για τους γειτονες ....αγνοησε τους! Εγω αυτο σκεφτομουνα στο νησι επειδη ο μικρος ηταν ακριβως οπως τα περιγραφεις και χειροτερα. Και ντεμεκ για να μην τους ενοχλω με το που εκανε κιχ εγω αμεσως αγκαλια και στηθος και τον κακομαθα. Τωρα στη μικρη δεν κανω τα ιδια. Και ας τολμησει να μου πει κανενας γειτονας τιποτα :evil::evil::evil::evil::evil: Εσυ θα κοιτας το καλυτερο για σενα και τον παιδαρο και ας τους να γαργαλιουνται!!!!!

Θελω να δω φωτο με τη σταφιδω!!!!

Ελενακο τελικα θα ανακαλυψεις οτι φταιει η λοχεια, ο θηλασμος, η κουραση και τιποτα αλλο. Εγω σου ειπα οτι στον πριγκιπα ειχα μεινει με 5 τριχες. Δεν το εψαξα απλα βασιστηκα στα λογια της παιδιατρου. Μετα απο κανενα 6μηνο σταματησε η πτωση και ειχα γεμισει φυτρες απειρες :shock::shock::shock::shock::shock:

Τονινο ο Αναστασης ειναι νταρντανουλης!!!! Τελειος και ιδανικο μωρο για τσιμπημα και δαγκωμα. Μιαμ μιαμ μιαμ......αχ και να τον ειχα εδω θα τον ειχα τρελανει στις δαγκωματιες!!!! Το βιολογικο ρυζαλευρο το πουλανε στα σουπερ?

Σταυρουκι περιμενουμε τα νεα σας απο τον ντοκτορ ;););) Τι ωραια που κανατε βολτα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

εγω τα κλασσικα περιμενω να κοιμηθει ο λαος.. :lol::lol:

με κοιταει το γαλακτομπουρεκο που εφερε το βικακι κ μου λεει φαε με αλλα αντιστεκομαι να μη φαω τετοια ωρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας ειπα το γαλα που περνουμε το μεγαλο κουτι εχει 24-27 ευρω στην αγγλια εχει 12!!!ο αδερφος του αντρα μου μενει εκει κ του ειπε να μας παρει 20 κουτια!!κ μια κ θα παει ο αντρας μου για μια δουλεια θα τα φερει κιολας.τον βλεπω να γεμιζει το φορτηγο κ πανες! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai sunexizo...

lenio mou xronia sou pollaaaaaaaaaaa! na ta ekatostiseis kai na eisai panta eutuxismeni me tin oikogeneia sou :ymparty::ymparty: kai o suzugos exei genethlia???? na ton xairesai!!! teleia tourta, tha trelathei. perimenoume na mas baleis fotos ;)

natalitsa na kaneis test i kalutera xoriaki ;) den prepei na kaneis test pap an eisai egkuos...

aria aurio exeis odontiatro??? elpizo na min se talaiporisei to kako dontaki :?

pasxalitsaki emeis kaname auta ta embolia prin mia bdomada kai den eixame parenergeies, oute pureto oute gkrinia ;) perimenoume nea ;)

nansoula kala perasate me to bikaki, ti oraia pou menete konta :)

lelaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

τι κανετε ολες κοιμαστε :?::?::?: αντε ξυπνηστε :?::?::?:

Ελενη πως περασατε χθες με τον αντρουλη σου :?::?::?::?::?: του αρεσε η τουρτα :?::?:

Αρι καλη επιτυχια με το δοντι σου..ελπιζω να μην πονεσεις..

Νανσυ τοση διαφορα στην τιμη αμα παει ο αντρα σου καλα θα κανει να σας παρει..πολλα κουτια.

Σταυρουλα τι εγινε με την παιδιατρο σου αρεσε :?: πως σου φανηκε :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou..

elenaki ksexasa na euxithw ston antra sou na ton xairesai...

tha tin pw na mou kanei apo prin uperixo k meta test pap den ftanei auto? prepei na kanw k xoriaki? tha parw til na rwtisw...

stauroula ti leei i giatros exasa episodeia den iksera oti tha allakseis

kokona mou paidaros o anastasis... alitheia exei sta suoer viologikes kremes gia ta mwra den iksera oti uparxoun..

stauroula ama den kanw lathos prwta arxizei to milo k meta i mpanana gia na mporoun na tin xonepsoun kalutera...

liaki pios o logoa na asxolise me tous geitones mwraki einai k tha klapsei den katalava na min se noiazei katholou k as petane spontes...

telika sas eipa mou apokalupse o antras mou giati den thelei na vgainoume me to mwro me to karotsi eidika egw moni mou giati leei einai epikindino na mou tin pesei kanenas k i na to xtupisei to mwro i na to arpaksei k na me xtupisei gia na me klepsei kati teteia telos pantwn... k mou ta eipe giati oso leipame o pappous ton ecgale volta k tou lew egw pou to vgazw fonazeis na min vgei k na min kanei ston mpampa sou kouventa den eipes k mou eipe auta... meta den trelenese?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια, είστε καλά?

Εγώ το απόγευμα έχω οδοντίατρο...

Νάνσυ, γαλακτομπούρεκο??Μιαμ μιαμ πρωι πρωι λιγουρεύτηκα!Εμένα αυτό το γάλα που μου είπε η παιδίατρος(απταμιλ), κάνει 18 ευρώ το μεγάλο.Πήρα ένα αλλά δεν της έχω δώσει ακόμα.Δεν έχω κουράγιο για πειράματα :?

Σταυρούλα, τί έγινε με την καινούργια παιδιάτρο?Πως σου φάνηκε?Περιμένουμε νέα.

Διάβαζα που λέγατε για βιολογικό ρυζάλευρο και είδα ότι υπάρχουν συνταγές στο internet...

http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/0 ... st_20.html

Αλλά νομίζω ότι υπάρχουν και εταιρείες που πουλάνε βιολογικο.

Χριστινούλα πως είναι τα πράγματα τώρα που είστε τόσες ώρες με τον άντρα σου?Πολύ καλό πάντως που σε βοηθάει.

Ναταλάκι απο μια άποψη ο άντρας σου δεν έχει άδικο έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα με την εγκληματικότητα :(

Χτές κοιμήθηκα απο τις 11 και δεν της έδωσα γάλα στις 12 που της δίνω και δεν ξύπνησε καθόλου μέσα στο βράδυ!Γιατί υποτίθεται ότι της έδινα στις 12 για να μην ξυπνήσει το βράδυ.Μακάρι να το κόψουμε κι αυτό και να τρώει καλύτερα κατά τη διάρκεια της ημέρας. Ξύπνησε 7μιση και έφαγε 200, πρωτοφανές.

Θα τα πούμε και μετά!Πείτε καμια ιδεά για μαγείρεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

δυστυχως η σαντυ εχτες το βραδυ μου ανεβασε πυρετο..κ ακομα εχει..ευχομαι να μην αρρωστησουν κ τα μωρα κ επισης κ τα παιδια της βικης που ηρθαν εχτες.τωρα πως δεν ξερω μαλλον απο τον χαμο στον παιδοτοπο..

οπως καταλαβατε τρεχω κ δεν φτανω..προσπαθω να αεριζω συνεχεια το σπιτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+Καλημέρα μανουλίτσες και μωράκια.

Αριάδνη δεν έπρεπε να το βάλεις αυτό το λινκ. Αν το δει η Χριστίνα θα φρικάρει :cry::cry:

Ναταλία δεν έχει λογική αυτό που σου λέει ο άντρας σου. Αν φοβάται να φύγει και να πάει κάπου που δεν θα φοβάται. Δεν θα κλείσετε μέσα το μωρό γιατί φοβάστε αν είναι δυνατόν. Θα σας γίνει κομπλεξικό και αγοραφοβικό το παιδί. Θα φοβάται τους πάντες και τα πάντα. Θα φτιάξετε ένα παιδί με ανασφάλειες και φόβους. Κρίμα δεν είναι? :(

Νάνσυ περαστικά στην Σάντυ εύχομαι να μην κολλήσουν ούτε τα δικά σου μωρά ούτε του Βικακίου.

Για το γάλα που είναι φθηνότερο έξω το περίμενα γιατί τα περισσότερα είναι φθηνότερα πλέον έξω.

Μόνο προσέξτε μην σας τα πάρουν για εμπόριο.

Σε λίγο τα νέα για την παιδίατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...