Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Αντωνία μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!! Κι εσένα σε λατρευω που λες ότι μου μοιάζει :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Αναστασάκος ξυπνά κάθε 2 ώρες;;;;Έχει μέρες που στο κάνει αυτό;;Μπορεί απλά να έτυχε...Αχ αυτα τα μωρακια,εκει που λες ότι εστρωσαν εκεί τα χαλάνε όλα :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera κοριτσακια!

εμενα κοιμουνται ολα ακομα κ αφου τελειωσα το μαζεμα θα πιω λιγο καφε..σημερα το μενου εχει ψαρια κ θα δοκιμασω κατι τυροκουλουρα της αργυρως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete? Sabbato kai oles boltarete? Kai emeis etoimazomaste na boltaroume!

Kala edw o kairos ta xei paiksei...me ta kontomamika kukloforoume.

Kala lew egw oti tha psaxnoume to flouri sto karpouzi fetooos! :lol:

Anthi h fraoulitsa sou einai sketi fraoula!!! :x Einai polu omorfi alla kai psuli!!! Polu psili! Eimai psilos o father tis? Den kserw poianou moiazei giati den sas exw dei! Twra koimatai kala tis nuxtes??

By the way ksanagurisa sto facebook...opoia den exw kai thelei na tin kanw add steilte pm to onoma na sas brw!

Nansouita polles boltes akouw!!! An bgeite gia fagito oi duo sas tha deis pws tha sou fainetai polu parakseno...

Egw den prokeitai na ksanabgw moni mou me ton antra mou mexri tou xronou to kalokairi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!

Μπράβο βρε Σταυρουλα που έβαλες τις φωτό της φραουλιτσας, και την είδατε και εσείς γιατί εγώ την έχω δει και live και ναι έχετε δίκιο μοιάζει πολυ στην Ανθη μας.

Νανσυ καλά να περάσετε που θα βγείτε και να μας πεις πως θα ειναι και η ταινία γιατί και εγώ θέλω να πάω την Αγγελική, βασικά σκέφτομαι να την στείλω με τον αντρα μου :D .

Ελενα και εδώ ζέστη έχει σήμερα. Θα σου στείλω μήνυμα για το fb έχω και φωτογραφίες του Νικόλα να μας δείτε γιατί εδώ έχω καιρό να βαλω :lol:

Ετοιμαζόμαστε και εμείς για βόλτα, πάμε κούνιες

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπητες φιλες! :D

Ανθη η φραουλα σου ειναι μια κουκλα!!!Πολυ ομορφη!!Επιτελους την ειδαμε!!Να τη χαιρεσαι την καλουλα σου!!

Μαρη κορμαρα Ναταλι????Εμεις δεν θα δουμε καμια Μαλδιβα που δεν εχουμε φεισμπούκι??Ο λαος απαιτει να δημιουργηθει στην ομαδα νεο αλμπουμ!! :lol:

Νανσυ θα βολταρετε?Αντε ωραια,και μακαρι να κατσει στο σινεμα η Σαντουλα να δεις κι εσυ μια Μπαρμπι με την ησυχια σου βρε αδερφε!!!

Κοπελιες εγω εχω αρχισει να απελπιζομαι με το προγραμμα του μικρου.Δεν μπορουμε να ξεκολλησουμε απο τις 1μιση 2 που κοιμαται,και αυτο γινεται μονο με βυζι ξαπλα ή απειρες βολτες αγκαλια με μπαμπα και η διαδικασια ξεκιναει απο τις 9μιση.Και φυσικα το βραδυ ξυπναει συνεχεια!!Και θελει φαι 3ωρο και μετα 2ωρο.'Η απλα θελει να πιπιλισει,ή να κανει πορδες και αρχιζει και γκρινιαζει και πηγαινοερχομαι σα το ζομπι ολο το βραδυ.Με πηρε ο υπνος και στο δωματιο του καποια φαση.Ποτε θα σταματησει αυτο το πραγμα ,δεν παλευεται.Το πρωι ειμαι χωμα δεν μπορω να σηκωθω.Αν επαιρνε πιπιλα θα ηταν αλλιως ισως.

Δοξα τω θεω ειναι γερό το παιδάκι μου,και νοιωθω ασχημα που γκρινιαζω,αλλα δεν γινεται να συνεχιστει αυτο ολο το χειμωνα,στο κρεβατι μας κοιμαται σερι και ξυπναει μια φορα για φαι τ ο βραδυ.Στο δικο του χανω το μετρημα.ΟΥΦ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι τελειες οι φωτο που εβαλες στο face εισαι μια κουκλα..κ φαινεται οτι περασατε τελεια :!::!::!::!::!::!:

Λιακι εχεις δικιο αυτα που περιγραφεις τραβαω κ γω καθε βραδυ...κ γω δεν ξερω τι να κανω με την μονη διαφορα πως ουτε στο κρεβατι μαζι μου δεν κοιμαται πολυ.τι να πωωωωωωωωω

Μανουλαααααα κουραγιοοοοοοοοο θα ρθουν καλυτερες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pigame boltoula kai eskasa...foresa ena makrimaniko mplouzaki kai ebgala ti mpempeli...ma ti zesti einai auti Noembrio min??

Kala Antwnia eisai kai esu kouklara! Sto exw ksanapei...alla kai to malli auto pou eixes to pio anoixtoxrwmo kai makru spasto pou einai se kati fwto teleio!!(kai egw etsi ta eixa snif snif...paei to wraio mou malaki, twra einai pio konto, aisthita pio araio kai skouro).

Kai h Despoina ti fatsoula! Teleia! Kai o mpempis prwti mouri! :-*

Lioumpa mipws na deis ti diaforetiko exei to dwmatio tou h i kounia kai sou ksupnaei etsi?? emena simera koimithike 7 wres seri...spanio gia emas auto...alla mou ebgale ti psuxi mexri na koimithei de kserw ti tin eixe piasei kai etrwge, molis tin epairne o upnos tin ebaza kounia kai ksupnouse kai ksana ta idia auto ginotan apo tis 11 kai koimithike stis 1:30. Apla eutuxws koimithike mexri to prwi 8:30 kai ksekourastika.

Mipws kruwnei to mikrouli h kati ton enoxlei? Eides giauto egw den ithela na tin mathw sto krebati mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

6 σελιδες διαβασα κ μου πηρε ποση ωρα..

ελενα τι ωραια που γυρισες παλι φεισμπουκ,εχεις να δεις πολυ φωτογραφικο υλικο απο ολες μας!εγω εχω πολλες γενικα.απλα πιο παλιες.συμφωνω για τον καιρο,πηγα μαρκετ σημερα εδω στη γωνια για κατι λιγα πραγματακια κ εσκασα!ολοι φοραγαν κοντομανικα κ πολλοι αμανικα.ημερτον 3 νοεμβρη..

οσο για τις εξετασεις πιστευω φταιει κ η ταλαιπωρια,τι να πω.θυμαμαι οταν γενησα τον αντωνη αρρωστησα μεσα σε 2 μηνες 3 φορες με πολυ πυρετο κ λαιμο,ειχε αδυνατισει πολυ ο οργανισμος κδε θηλαζα.

κ οπως λεει κ η νανσυ τα μαλλια κ μενα στον αντωνη χαμος,επεφταν πολυ,τωρα οχι,απλα λιγο τις τελευταιες μερες σαν κατι να αλλαξε,ισως λογω εποχης.

σταυρουλα κ εμενα μου ανοιξε η ορεξη με τις πιτουλες,αυτες τις παιρνω κ εγω κ κανω τοστ με τυρι,γαλοπουλα,πιπερια η με ντοματα κ φετα ψητη,ειναι τελειες.θα δοκιμασω κ τη δικη σου συνταγη σιγουρα.

ανθη μου η φραουλιτσα ειναι μια κουκλιτσα!κ οντως ψηλη!κ εγω νομιζω σου μοιαζει...κ εμενα ο αντωνης ολο οχι ειναι,εχει αλλαξει πολυ κ δεν εχω ωρες ωρες υπομονη.κοντευω να καταντησω υστερικη,ολο φωναζω κ μετα νιωθω τυψεις.χθες βραδυ μου εβγαλε τη ψυχη να κανει μπανιο κ το μωρο εκλαιγε,ημουν μονη ο αντρας μου δουλεια κ νομιζα οτι κατι θα παθω.ζω πολλες τετοιες στιγμες κ νομιζω οτι θα τρελαθω..με το ενα παιδι κουμανταρεις καποια πραγματα,με τα δυο ειναι τοσο διαφορετικα.

αντωνια μου κ σε σενα κουραγιο..σου ετυχε δυσκολο παιδακι..

λιακι κ εμενα τα ιδια 1 με 1.30 καθε βραδυ!αλλα δε ξυπναει συνεχεια.απλα σημερα ξυπνησε 8 κ εγω οπως εχω ξαναπει δε ξεκουραζομαι με 6 ωρες υπνου.μετα κοιμηθηκα λιγο 10 με 10.45,πηγε λαικη ο αντρας μου κ κομμωτηριο για τον μικρο κ ετσι λιγο στανιαρα,εστω με το 45λεπτο..

ναταλακι παω φεις να δω φωτο!

ελενα σου στελνω π.μ για αιτημα φιλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, είστε καλά?

Εγω πήγα οδοντίατρο και το δόντι τελικά χρειάζεται απονεύρωση και επιπλέον έχω κάνει και περιοδοντίτιδα, επακόλουθο της ουλίτιδας που είχα στην εγκυμοσύνη.Μου είπε κακώς που παραμελώ το ασβεστιο και την άλλη βδομάδα την μέρα που θα κάνω την απονεύρωση για το επόμενο 24 ωρο, πρέπει να βγάζω το γάλα και να το πετάω.

Πήγαμε και το μεσημέρι στα γενέθλια του γιού της κολλητής μου και κουμπάρας μου αλλά στενοχωρήθηκα γιατί έμαθα ότι ο άντρας της μιας αδερφής της που είχε οικοδομικές επιχειρήσεις(απο τα πολύ πλούσια άτομα στην Πάτρα), είναι χρεωμένος μέχρι το λαιμό γιατί έχει 30 διαμερίσματα απούλητα και δάνεια και πάει Αυστραλία για δουλειά και αφήνει πίσω γυναίκα με 2 παιδια.Τραγικό.Που μας φτάσανε? :(

Τώρα είμαι κομμάτια!

Έλενα σου έστειλα πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα.

Αντωνία σε σκεφτόμουνα γιατί μπορεί ο μικρός να ξυπνάει τόσο συχνά και ξέρεις τι πιστεύω? Πιστεύω ότι πεινάει. Αυτό το συμπέρασμα το έβγαλα γιατί είναι τουλάχιστον 1 κιλό πιο βαρύς από εμάς και ίσως έχει περισσότερη ανάγκη για πιο συχνό και περισσότερο τάισμα. Ίσως το ίδιο παθαίνει και η Λία για τον ίδιο λόγο. Και γι'αυτό ο Αναστάσης μας θέλει συνέχεια βυζί.

Τις Photo στην ομάδα τις ανεβάζω με τον εξής τρόπο (μόνο που στην περίπτωση της Ανθής επειδή ήταν πολύ μεγάλες-βαριές τις μίκρηνα στο photoshop και μετά τις ανέβασα γιατί θα κάναν 2 ώρες να ανέβουν):

Πάω στην ομάδα μας εκεί που λέει δεξιά προσθήκη φωτογραφιών, επιλεγω το άλμπουμ ή πατάω δημιουργία νέου άλμπουμ δεξιά. Μετά choose file βάζω την φωτογραφία από τον φάκελο που την έχω στον υπολογιστή και πατάω "έναρξη μεταφόρτωσης" όταν σταματήσει να φορτώνει την σελίδα σημαίνει ότι ανέβηκε η φωτογραφία αν πάτε στην αρχική σας σελίδα φαίνεται ότι έχει ανέβει.

Εγώ σήμερα είχα πολλές δουλειές. Service τα τουτου το πρωί μετά μαστόρους που μου έβαλαν κάτι ραφάκια και καθαρισμό των aircondition. Μετά φαγητό και σεξ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια για τη φραουλίτσα μου!

Ελενάκι πράγματι τα έχει παίξει ο καιρός..Γι' αυτό όλος ο κόσμος έχει γρίπη. Η φράουλα είναι ψηλό παιδάκι. Εγώ είμαι 1.72 και ο άντρας μου 1.84. Σου είπα ότι το καλοκαίρι μπορεί και να έρθω στην Κρήτη;;;;;Η φράουλα κοιμάται καλά το βραδάκι. Προς το παρόν τουλάχιστον..Πάντα είμαι προετοιμασμένη για τα χειρότερα :lol::lol:

Κατερινάκι μου εσύ εχεις δει και τον Κοσμά και έτσι η γνώμη σου ότι μου μοιάζει έχει βαρύτητα ;);););)

Ναταλάκι θα πάω να δω κι εγώ τις φωτογραφίες σου!Θέλω κι εγώ Μαλδίβες.......

Λία μου τι έπαθε το αντράκι σου και ξυπνά κάθε τρεις και λίγο;; Τι έγινε ρε κορίτσια; Όσο μεγαλώνουν τα μωρά κοιμούνται λιγότερο :?:?:?:?:?:? ;;;;;;;;;Αγχώνομαι :?:?:?:?:?

Βικάκι μου πρέπει να κάνουμε υπομονή με τα μεγάλα μας παιδάκια. Σήμερα ευτυχώς ο δικός μου ήταν πολύ καλύτερος στην συμπεριφορά και δεν ενόχλησε καθόλου την αδερφούλα του. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό..

Αριάδνη κρίμα για τον άνθρωπο :(:(:(:( Πολύ στεναχωριέμαι με τέτοιες καταστάσεις...

Σταυρούλα μου γιατί οι δικές μου φωτογραφίες βγαίνουν μεγάλες;;; Μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό;;; Με μια κοινή ψηφιακή μηχανή τις βγάζω. Στο fb μπορώ να ανεβάζω φωτογραφίες..

Περιμένω τη νονά του Πάνου-κολλητή μου. Και ο Πανούλης ανυπομονεί να τη δει!

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

Ελενα σευχαριστω για τα καλα σου λογια κ οι δικες σου φωτο δεν πανε πισω ομως..ειστε πολυ ωραιο ζευγαρακι με τον αντρα σου.καλα κ η Εβελινα ειναι μια ζωγραφια...πολυ πολυ ομορφη..

Ανθη τι καλα που εστρωσε η φραουλιτσα σου..εμεις ακομα παιδευομαστε..δεν ξερω ποτε θα στρωσουμε..

Σταυρουλα κ γω το χω σκεφτει αυτο που λες για το φαγητο αλλα τρωει κ μετα καθεται με τις ωρες στο στηθος..του αρεσει κ βρισκει παρηγορια εκει..εκει χαλαρωνει..κδεν ξερω πως να τον μαθω να χαλαρωνει κ μονος του χωρις το βυζακι της μαμας :(:(:(

οσο για τις φωτο αυτην την διαδικασια κανω αλλα δεν ανεβαινουν ποτε..μηπως πρεπει να τις κανω κ γω στο photoshop?????

κοριτσακια τα λεμε αυριο φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες γεια σας

Προσπαθώ να σας βάλω φωτογραφίες αλλά δεν μου ανεβαίνουν ούτε οι δικές μου :evil::twisted::evil: , είχα προσπαθήσει και της Άνθης πριν κανά δυο μέρες.....δεν μπορώ να καταλάβω ενώ δεν είχα πρόβλημα λέτε να φταίει ότι προσπαθώ από φορητό αποκλείεται.....

Ναταλια τελειες οι φωτο, και εσύ δεν έχω λόγια δεν φαίνεται ότι είσαι τόσο φρέσκια μανούλα μόνο η μαύρη γραμμή στην κοιλιτσα το δείχνει που δεν έχει φύγει ακομα :)

Αντωνία και Αμαλία υπομονη κοριτσακια θα στρωσουν μεγαλώνοντας σιγά σιγά, ειναι πράγματι δύσκολο να μην κοιμάσαι τα βραδια.

Αριαδνη όντως άσχημες τέτοιες καταστάσεις, άντε βάλε μπρος να γίνουν τα δοντακια και ξαναρχισε το ασβέστιο!

Μέχρι τώρα γράφω απο ένα υπολογιστή και ακόμα δεν έχει φορτώσει τίποτα στον άλλο γρρρρρρ :(:( σας χρωσταω φωτο θα ξαναπροσπαθησω

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!ανθη μια γλυκα ειναι η φραουλιτσα σου!!πανεμορφη!! :)

λια κ τον παιδαρο τον δικο σου ειδα κουκλος!!σωσιας!!!!!!!!! :) καλα η μπλουζες φοβερες!!!!εβαλα τον αντρα μου να δει τον στρατο σου κ τον ανασταση..μου λεει διδυμα ειναι? :lol: οχι καλε του λεω..ενας στην αθηνα κ ενας στον ασκο!! :lol:

σταυρουλα τι να πω κ για τον δικο σου τον παιδαρο?φοβερα ματια κ τα μαλλια απο τωρα δειχνει τι στυλ θα εχει!! :) κουκλος!!

γενικα κοριτσια ολα τα μωρα χτες που κοιτουσα τις φωτο ολα ενα κ ενα!!!κατερινα,νενε,πασχαλιτσακι,νανσυ,χριστινα,ελενα,ολα τα μωρα φτου φτου!!! :):-*

σημερα πηγα στην αδερφη μου το μεσημερι κ μου εδειχνε ολα τα εργαλεια που εχει παρει για να κανει τουρτες!!της εδειξα νανσυ αυτα που σου εστειλα στο fac κ τι μου λεει?αα αυτα ανετα τα κανω,εκτος απο την κορονα που μου αρεσε γιατι ειναι πολυ δυσκολη κ σπαει η ζαχαροπαστα τοσο λεπτη.νομιζε νανσυ οτι μενεις εδω θεσσαλονικη..ηθελε να σε γνωρισει!!της εδειξα τα βαφτιστικα κ μου ειπε να τα φτιαξουμε εμεις..λεει οτι ειναι ευκολα!!

αντωνια κ λια σας ζοριζουν ακομα ε?εγω απο τοτες που της εβαλα τον υπνοσακο δεν μου ξυπναει καθολου την νυχτα..με κοιμαται στις 10 το βραδυ κ ξυπναει ποτε 5:30 η 7:30 κ ξανακοιμαται κατευθειαν κ ξυπναει στις 10..δεν την βαζω σχεδον καθολου στο κρεβατι μας..σπανια το πρωι αν την βαλω..θελει μονη της να κοιμαται με το σκυλακι της..

αριαδνη πιο χειροτερος πονος δεν υπαρχει..ναι ασβεστιο χρειαζεται επειδη θηλαζουμε,αλλα ρε συ εγω το ξεχναω να το παιρνω,οπως κ το σιδιρο..ευχομαι να περασει γρηγορα..καλα σοβαρα θα φυγει κ θα αφησει την οικογενεια εδω? :( αχ τι δυσκολα που ειναι..πολυ θα στεναχωριομουν αν εφευγε..βασικα δεν ξερω αν θα το αντεχα.. :cry:

ναταλια ειδα τις φωτο!!τι τελεια που ειναι!!θελω κ εγω!βλεπω εισαι οπως σε γνωρισα!!!κ εγω μια απο τα ιδια..μεχρι κ ο κολος μου χαθηκε.. :(

φιλακια πολλα σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν λιγο εφυγε η φιλεναδα μου. Τωρα θηλαζω τη μικρη..Καθε μερα κοιμαται γυρω στις 2 τα ξημερωματα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου γιατι νωριτερα δεν μπορω να κοιμηθω και ειναι κριμα να χανω ωρες υπνου :?:?:?:? Της εφερε και κατι παπουτσακια αγκαλιας ολα τα λεφτα!!!

Μαρακι μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τη φραουλιτσα μου!!!Της αρεσει ο υπνοσακος της μικρης ε;;Χουζουρευει και κοιμαται πολυ ;);););)

Κατερινακι σε κολλησα με τις φωτογραφιες..Πρεπει να το φτιαξουν αυτο στο μαμυ. Δεν γινεται να μην μπορει καποιος να ανεβασει φωτο αν ειναι λιγο μεγαλυτερη :evil::evil::evil:

Αντωνια μου δεν βιαζομαι να χαρω με την φραουλίτσα γιατι εκει που φτιαχνει το προγραμμα μπορει να χαλασει για την πλακα..Παντως ολα εφτιαξαν οταν πηρε πιπιλα. Πλεον ειναι φαν. Αν ξυπνησει τη νυχτα της βαζω την πιπιλα και ξανακοιμαται.Ευτυχως δεν θελει το στηθος για πιπιλα.Μονο για φαγητό.

Καληνυχτα κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια..

ουτε εκκλησια να πηγαινα πρωι πρωι :lol::lol:

εχτες περασαμε ομορφα με τη σαντυ στα γενεθλια αλλα ηταν πολυ μεγαλος ο παιδοτοπος ειχε παρα πολυ κοσμο κ αλλο παρτυ κ εξτρα παιδακια κ γονεις..ανχωθηκα κ ολο κοιταζα που ειναι η σαντυ γιατι εκει που καθωμασταν δεν τα βλεπαμε..κ φυσικα η σαντυ με τοσο κοσμο ουτε που καταλαβε γιατι ειμασταν εκει..για αυτο δε μου αρεσουν οι μεγαλοι παιδοτοποι για γενεθλια γιατι τα παιδακια στην ηλικια της κορης μου δεν καταλαβαινουν τιποτα..αφου να φανταστειτε ηρθε μονη της για να φυγουμε..κουραστηκε απο τα πολλα παιδακια κ την βαβουρα κ στο γυρισμο κοιμηθηκε.μπορει να ναι μια σκατουλα ο παιδοτοπος που εκλεισα αλλα τουλαχιστον η σαντυ θα καταλαβει γενεθλια κ δε θα υπαρχει αυτη η βαβουρα κ το ανχος μη σου αρπαξει κανενας το παιδι..

εγω;;;εφαγα κ κατι με πειραξε..κ καταλαβατε τι επαθα το βραδυ.. :lol::lol:

κρατησε κ τα μωρα ο αντρας μου στο σπιτι ευτυχως γιατι ειχε παρα πολυ κοσμο.ποσο ευκολο μου φανηκε να εχεις ενα παιδι..

αχ αριαδνη απονευρωση ε;αντε να τελειωσεις κ εσυ με αυτο να μη πονας.

οι φωτο στις μαλδιβες απλα υπεροχες αλλα ετσι οπως παει ο καιρος σε λιγο θα βαλουμε κ εδω τα μαγιο.. :lol::lol:

αφου τελος νοεμβρη εγω στολιζω δεντρο κ μου φαινεται πολυ παραξενο που ακομα κανει ζεστες..δεν βλεπω να αναβει το τζακι φετος..

βρε βικακι που να προλαβεις να ερθεις σπιτι που μου σαι υπναρου;;εγω στις 7 σηκωνομαι καθε μερα κ παλι νοιωθω οτι η μερα περναει νερο..αλλα σε ξενυχταει κ η μπεμπα..εμενα 11 κοιμουνται ολα τα μοσχαρακια μου..μικρα μεγαλα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

ολοι κοιμουνται του καλου καιρου εκτος φυσικα απο μενα κ τον Ανασταση....

Αριαδνη μου τωρα διαβασα για τα δοντια σου..απονευρωση εε..πρεπει να το κανεις πριν αρχισει κ σε ποναει πολυ.θα σου βαλει αναισθητικοκ σου ειπε να παιταξεις το γαλα σου????κ γω πρεπει να παω οδοντιατρο κ ολο το παραμελω.

Μαρακι κ μενα μεχει πιασει μια μανια με την ζαχαροπαστα κ τα μπισκοτα βουτυρου..εχω παραγγειλει ενα σωρο χριστουγεννιατικα για να φτιαξω τον αλλο μηνα..χρωματα εργαλεια κουπατ κ διαφορα αλλα.

Ναταλι μαλβιδες φωτο εσυ ολα τελειααααααααααααααααααααααα :!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια κοκονα να μας βαλεις τις δημιουργιες σου!!!εμενα μου παιρνουν τα μυαλο τα γενεθλια της μικρης κ με τα των χριστουγεννων δεν κανω πολλα πραγματα τα κλασσικα κουραμπιεδες μελομακαρονα κ αυτα επειδη τα ζηταει ο αντρας μου.αλλιως δε θα τα κανα γιατι μου στελνουν ποσα οι πεθερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Νανσυ φυσικα κ θα σας βαλλω φωτο...κ θα περιμενουμε κ δικες σου..

εγω εξακολουθω να μην μπορω να βαλλω φωτο στην ομαδα τα νευρα μου :evil::evil::evil:

τις βαζω εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsoudia mou, epitelous brika xrono na grapso!!! stamatise opos eixa grapsei o antras mou apo ti mia douleia kai einai ta proina spiti. allakse to pragramma pou eixa sta mora kai etsi den koimountai sxedon katholou oli mera kai exoun polu gkrinia!!!! :twisted::twisted::twisted: grrrrrrrrrr. to mono kalo einai oti sikonete to proi kai ta taizei kai etsi koimamai ligo parapano! tin paraskeui piga epitelous sto gynaikologo kai ekana test pap kai uperixo, ola kala eutuxos! eipa tou giatrou oti exo para polu aima kai mou eipe oti auti ti fora den tha exo toso polu, ante na doume! a ekana kai embolio, i paidiatros mas eipe na to kanoume gia ti gripi einai. tha to kanei kai o antras mou aurio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ola ta mora mas einai souper!!! tora eida tis fotos kai trelathika!

lenio mou i ebelina mas einai para polu omorfi kai exei teleio xamogelo :D alitheia gampro kleisate i eimaste tuxeroi :lol::lol:

lelaki mou thelo na fao na magoulakia tou stratou :lol: teleios einai :D

lenaki-nene i mpempoula einai polu omorfiiiii :D kai polu malli exei, mprabo! emena den exoun polu malli :?

anthoula epitelous eidame tin fraoulitsa mas :D:D kai einai souper fraoulitsa, omorfiiiiiiiiii :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου :D:D:D:D:D . Δεν φανταζεστε ποσο μου λειπετε οταν ειμαι στη βεροια.....πρεπει να βρω τροπο να μπαινω και απο εκει......μαραζωνω μακρια σας :):):)

Χθες γυρισαμε και πλακωθηκα απο εκεινη την ωρα με τα πλυσηματα και τα μαγειρεματα :evil::evil::evil: . Επειδη εχω να διαβασω πολλα και να δω πολλες φωτο, καποια στιγμη που θα εχω χρονο θα παρω το κακαο μου και θα σας σχολιασω με την ησυχια μου.

Ελπιζω να μην ειπατε κατι σημαντικο στο σκαιπ γιατι εχω να διαβασω πανω απο 1000 μυνηματα :shock::shock::shock::shock:

Σας φιλω για την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι μπαινεις σκαιπ κ τα διαβαζεις;;;εγω δεν μπορω με τιποτα μου βγαινουν τα ματια!!

αχ ολοι πανε με τα παιδια τους βολτα κ εγω σπιτι..ο αντρας μου δουλευει..ευτυχως θα φερει ο αδερφος μου σουβλακια κ θα φαμε!αλλιως θα με επιανε καταθλιψη.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...