Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Καλημέρααα μανουλίτσες και μωράκια.

Πάλι εγώ πρωινή πρωινή. :lol: Κοιμήθηκε αρκετά πάλι ο Στρατούλης μου. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

Κοριτσάκια όσες έχετε σκοπό να αγοράσετε φορμάκια από Ζαρα να σας προειδοποιήσω ότι είναι στενά. Εμείς που δεν είμαστε και ιδιαίτερα χοντρούλιδες φοράμε το 6-9 παρόλο που είμαστε 4 μηνών. Είναι στενές οι φόρμες τους.

Έλενα πολύ ωραία θέα. Εμείς έχουμε θέα την Πάρνηθα και γύρω γύρω δέντρα. Είμαστε σε μονοκατοικία και μένουμε στον 1ο όροφο.

Χτες μίλησα και με το αξιολάτρευτο Μαράκι. Η Αννούλα είναι μια γλύκα και είμαστε κοντά σε ηλικία. Κοιταζόντουσαν στην κάμερα και μάλλον κόντευαν να ερωτευτούν αλλά εμείς τους το απαγορέψαμε γιατί μένουμε μακριά και μία από τις 2 μάνες θα αναγκαζόταν να αποχωριστεί το παιδί της :lol: .

Που 'σαι ρε lela και δεν σε βλέπω ποτέ στο skype? :lol::lol:

Νάνσυ ούτε στον ύπνο σου δεν προλαβαίνεις να δεις όνειρο.

Ναταλίτσα σε βλέπω να γυρνάς διπλή μετά το ταξίδι :lol::lol:

Κατερινάκι περαστικά στη κορούλα σου. Μην ανησυχείς τα μωρά δεν κολάνε εύκολα το είχα ξαναγράψει. Έχουν ισχυρή άμυνα για να μπορούν να επιβιώνουν. Πόσο μάλλον εσύ που τον θηλάζεις κιόλας. Άντε να γυρίσετε να σε γνωρίσουμε κι εσένα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsia mou... mpempoula katalava oute egw pezi na kanw katadisi asxeti eimai...

katerinaki gia auto me ton ilio mou to eipan k emena oti kaei polu k mou eipan na parw bepantthol oposdipote oti nuxtvnei nwris den to iksera emas einai megalo to nisaki apoti katalava... na sas valw ligo na zilepsete? http://www.paradiseislandmaldives.net/

ta eida ta ksenodoxeia pou pigate polu wraia einai...

mpempoula oi fwto pou exeisme ta karxariakia k ta salaxia einai apo tin akti i eixe kapoio shmeio pou mporouses na pigaineis na ta vlepeis? o antras mou tromakse pou ta eide leei stin pisina tha kanei mpanio...

nansy to kseftomai mono k mono epeidi einai apo panw k den tha exei polu talaiporia stin metakomisi k episis skeftomai pws twra pou tha arxisei k o mikros na pousoulaei na perpataei tha exei xwro edw se emas ama den sikwsoume to trapezaki sto saloni den xwraei me tpt perpatoura... einai mia mikri gkarsoniera auto pou eimaste twra ama den eixame ton mikro oute pou tha to skeftomoun... k tha exei k to dwmatio tou enw ama meinoume edw toulaxiston ena xrono akoma tha ton exw sto dwmatio mou...

lia akrivos dipla menoun ta petherika mou ama metakomisoume tha tous exw apo katw... :lol:

les este..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

οτι θα κοιμωμουν ολο το βραδυ με 2,5 μηνων παιδια δεν το περιμενα ποτε!ξυπναει ο χοντρουλης μου στις 6 κ επειδη εκεινη την ωρα φευγει ο αντρας μου τον ταιζει κ η μπεμπα ξυπναει στις 8!απο τις 11!αν δουλευα λιγοτερο θα κοιμωμουν :lol::lol:

εβαλα σκαιπ κοριτσια αλλα δεν εχω καμερα... :cry::cry:

χειμωνιασε επιτελους!!!δεν ξερω αν σας εχω πει αλλα ειμαι παιδι του χειμωνα!!το καλοκαιρι δε το μπορω μου την δινουν οι ζεστες!!ενω τωρα πυτζαμουλες παπλωματακι τζακακι καστανα ζεστασια!!το μονο που σκεφτομαι ειναι τα χαλια που μωλις τα στρωσουμε θα πρεπει να κανω ταματα για να διατηρηθουν καθαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!!!!!!!!

κατερινα περαστικα στην κορουλα σου!!αυτο δεν το θυμομουν οτι δεν κολλανε ευκολα τα μωρα..καλο αυτο!!

ναταλιαααααααααααααα............πρωι πρωι........ειδα κ λαλησα!!!!!!!! :lol::lol: πολυ ωραιο μερος!!καλα να περασετε παντως κ θα μας βαλεις κ φωτο να δουμε!!!!!!

σταυρουλα μουτς.ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! :) κ εσυ δεν πας πισω!!!παρεπιπτοντως κατι που προσεξα..ολες ειχαμε πιασμενα μαλλια!!!!!!! :lol: νοικοκυρουλες!!!η αιωρα του στρατουλη μου αρεσε πολυ!!!ο γλυκας μεσα στα χαμογελα ηταν.. :)

κατερινα ηρθαν καινουργιοι γειτονες?αντε μακαρι να ταιριαξετε..γιατι μονοι δεν παλευτετε..το πολυ πολυ κατεριναι skype καφεδια κ εμεις εδω ειμαστε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera nansoula nai ontws den mporoume re paidi mou monoi mas... :lol::lol::lol: paw na se kanw add sto skype den peirazei gia tin kamera ama milame etsi k alliws oles mazi den mporoume na exoume kamera..

katerinaki perastika stin mikri sou...

etsi na sas ftiaksw to kefi prwi prwi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ οντως ο χειμωνας εχει την γλυκα του!!!ωστε ωραια θεα εχεις ε? :lol::lol:

δεν πειραζει θα μας βλεπεις εσυ μονο sto skype!! :)

ελενα μεγειααααααα....παντως κ τον χειμωνα θα εχετε πολυ ωραια θεα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μας ψυχοπλάκωσες πρωί πρωί. :lol::lol:

Θέλω κι εγώωωωωω. :(:( Εγώ και να κέρδιζα τον διαγωνισμό δεν θα πήγαινα γιατί ο άντρας μου φοβάται τα αεροπλάνα. :twisted::twisted:

Εμένα δεν μου αρέσει ο χειμώνας πολλά ρούχα και πολύ χνούδι βρε παιδί μου. Άσε που ανατριχιάζω με τα μάλλινα δεν τα μπορώ καθόλου. Συν ότι θα κάνω μία ώρα να γδύσω τον μπέμπη :evil: . Είμαι της άνοιξης και του φθινοπώρου παιδί και δυστυχώς δεν κρατάνε και πολύ αυτές οι εποχές. :(

Το τζάκι όντως είναι πολύ ωραίο και το μόνο που μου αρέσει από τον χειμώνα είναι τα Χριστούγεννα που είναι και στολισμένο το σπίτι και ανάβουμε το τζάκι και είμαστε σαν εικόνα από παραμύθι. Ιδιαίτερα αν έχει στρώσει και το χιόνι. Πρόπερσι το είχε στρώσει την ημέρα που στολίζαμε. Ήταν μαγικά. Πόσο μάλλον φέτος που θα έχουμε και το καλύτερο στολίδι του σπιτιού, τον μπέμπη μας. Γιατί εκείνο τον χειμώνα θυμάμαι παρόλο που ήταν όλα όμορφα εγώ είχα πίκρα μέσα μου γιατί είχα μάθει την αποτυχία της εξωσωματικής. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια

μου λειψατε καλε...ποσα γραψατε πάλι γλωσσοκοπανες...χαμος γινετε..

εγω δεν μπορεσα να μπω δυο μερες ειχα κ την αδερφη μου εδω ο μικρος ειναι μεσα στην γκρινια...αστα να πανε..κ οποτε ηθελα να γραψω καθοταν η αδερφη μου στον υπολογιστη.

Ελενα εχεις καταπληκτικη θεα...τελεια...ζηλευω...

Βικακη κουκλια ειναι τα μωρακια σου...ξανθουλικα κ τα δυο..κ συ μια θεα..

Σταυρουλα ο γιος σου ειναι τελειος το χω πει χιλιες φορες..

Λιακι ο σωσιας ειναι για πολυ φιλημα... [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

κ το μπισκοτακι της Αριαδνης για φαγωμα....

Ναταλακι τι καλα που θα πατε στο ταξιδι τελεια...μια χαρα θα περασετε...

Νανσυ καλωσηρθες..μια χαρα περασες...ωραια....το σκεφτεσαι κ για μονιμα :?::?::?::?::lol::lol::lol:

Κατερινακι περαστικα στην κορουλα σου...

μιλατε με skype τελεια θα σας το γραψω κ γω μετα το δικο μου...

χθες ηρθε κ η νονα μας κ ξελαδωσαμε τον Αναστασιο...παει κ αυτο,τωρα 3 Κυριακες θα πηγαινουμε στην εκκλησια για θεια κοινωνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια απο δω!

Δεν προλαβα να μπω skype γιατί όλο κάτι προκύπτει και μετά που μπήκα χέστηκε η μπέμπα :twisted:

Σταυρούλα και μένα ο άντρας μου φοβάται τα αεροπλάνα!

Αφηστε νρε κορίτσια τελικά το όνειρο μου βγήκε κατα κάποιο τρόπο,έχασα ενα σωρο αρχεία απο τον υπολογιστή μου και μέσα σε αυτά πολλές φω΄το της μπέμπας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!!!

Δεν εχω προλαβει να μπω ουτε σκαιπ ουτε εδω,με θελει τωρα ο αντρας στο μαγαζι,στις 12,θα σας γραφω απο εκει αλλα σκαιπ αν προλαβω το μεσημερι γιατι μετα θα παω να δω τους γονεις μουου!Γιουπι!!

Μα τι νησια και χαμος ειναι αυτα?Οταν βλεπω τετοια μερη νομιζω πως δεν υπαρχουν στην πραγματικοτητα!Πως ειναι μονο στις ταινιες και σε αφισες! :lol: Μαλλον ετσι θα βγηκε η φραση ''δεν υπαρχει''! :lol:

Ναταλια διπλα τους εχεις?εγω θα αλλαζα γειτονια και πολη!Χιλιες φορες να βλεπω το σωβρακο του γειτονα παρα τα βρακια της πεθερας!!

Νανσυ κι εγω λατρευω το χειμωνα!!!Το καλοκαιρι δεν το αντεχω με την παλιοζεστη,τις κατσαριδες,τα μυρμηγκια,τα κουνουπια(ειδικα αυτα!)ακομα γεματη μαυριλες απο τα τσιμπηματα ειμαι.Ασε που δεν μπορεις να αφησεις φαγητο εξω.Αμεσως ξινιζει.

ΑΑχ τα χριστουγεννα!!Τι ωαια εικονα περιγραφεις Σταυρουλακι!Φετος θα ειναι υπεροχα,και που ξερεις...μπορει να εχεις τοτε κι αλλο σπορακι στην κοιλιτσα ;);)

Κατερινακι περαστικα στο κοριτσακι σου!Ποτε θα γυρισεις??

Χτες μας ελεγε ενας οτι τα μωρα πρεπει λεει να τα βγαζουμε στο κρυο!! :shock: Ισχυει αυτο γιατι λίγο κουλαμαρα μου φαινεται!

Καλα θυμαστε για εναν που σας ελεγα που του επιανε του μικρου το χερι?Χτες του επιασε και το προσωπο και το χερι και την κοιλια και το κεφαλι!!! :o:o:o Και η βλαμμενη απο ευγενεια δεν ειπα τιποτα,τραβαγα το καροτσι λιγο αλλα κακως δεν μιλησα,και το ειδε και ο αντρας μου και την επομενη φορα θα του την πει.Και ειχε πιασει και λεφτα πριν ο αλλος!Κατευθειαν τον επλυνα αλλα μονο με νερο γιατι ημασταν στο μαγαζι.

Ποσο μου τη δινουν μερικοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λία!

Μα καλά τί κόσμος!Εμένα κάτι βλάχες εδω πέρα μου λένε συνέχεια ότι η μπέμπα μοιαζει με αγόρι και ότι αυτό σημαίνει ότι το επόμενο θα είναι αγόρι! :shock::shock:

Αυτό για το κρύο, ίσως και να ισχύει.Η κουνιάδα μου που έιναι Ρωσίδα, απο 3 μηνών την έβγαζε πολύ καλά ντυμένη στο μπαλκόνι μεσα στο καταχείμωνο και μια Πολωνέζα που ξέρω το έκανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete simera? Re koritsia kruwse o kairos?? Egw xtes bradu eixa balei oloswmo formaki sti mpempa kai to bradu pou sikwthika itan krua ta xerakia tis kai ta magoulakia tis...anapsa klimatistiko na zestathei ligaki. Den thelei na ti skepazw, klotsaei klotsaei mexri pou ta bgazei...eseis ta skepazete??

Koritsia eixa kanonisei na erhtei mia kopelia pou ftiaxnei mallia se spitia, simera to prwi, na mou bapsei ti riza kai na mou ta isiwsei...tis elega oti peftei polu malli kai mou leei e einai apo ti genna...e meta pou arxise na mou ta stegnwnei mou leei resu auto einai uperboli!!! Mipws na pas se giatro?? Re koritsia esas pou sas peftoun, peftoun tosa polla?? Egw se kathe lousimo kai stegnwma bgazw xouftes oloklires! Me tromakse re koritsia tha meinw karafliiiiii??? :shock::shock::? Isws prepei na paw se giatro.

Maximaki se monokatikia menw, katw einai pilwti pou bazoume ta amaksia to miso...o panw orofos einai xtismenos giauto exw mpalkonia.

Lia :lol::lol: Egw pantws sas ekana protasi na kanete diakopes edw...filoksenw!! :-*

Kagouraki perastikoulia sti mikroula sou...euxomai na mi sou kollisei to mpempi.

Nansy esu me 3 paidia koimasai pio polu apo emena!! Eisai tuxeri! Emena toso mwro ksupnouse ana 3 wres kai twra pou einai pio megalo ksupnaei pali mes ti nuxta.

Maximaki eisai polu tuxeri pou tha fugete! Egw eixa tin entupwsi oti tha pernate kai to mpempi mazi sas :shock:

Egw na sou pw tin alitheia tha eniwtha apisteuti anasfaleia na afina toses meres to mwro akoma kai sti mana mou.

Stauroula polu sugkinitiko auto pou grafeis oti fetos tha exete to stolidi sas! Kai egw anipomonw na erthoun oi giortes giati fetos thelw na stolisw gia na blepei h mpempa fwtakia kai stolidia!! Kai emena o xeimwnas den mou aresei alla mou aresoun polu ta xristougenna...kai egw etsi opws megalwsa exw sunithisei na stolizoume polu ta xristougenna (sto ekswteriko) kai ta spitia na einai opws blepete tis tainies sto home alone pou einai ola ta spitia uperbolika stolismena!!

A! Stauroula de sou eipa! O antras mou tha mou kanei format auti ti bdomada mallon kai mou eipe oti tha to ksebidwsei na dei an ta ixia ftiaxnoun! Gioupiii! Tha balw kai egw skype!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena moy,emena den moy peftoyn idiaitera.Na pas na to deis sto giatro....

Teleia h thea....

Emena mou aresei poly poly to kalokairi!!!!!!!!!Kai ta xristoygenna vevaiws vevaiws.......ax twra to skefthka,ta fetina xristoygenna me ta mpoympoykia mas....

Ariadnh moy,plaka exei ayto pou eipan.... :lol::lol: ......

Lia moy,dhladh douleueis?????

Antwnia,thelw fwto apo vaptish.....Siga o kahmenos o fwtografos mhn tis exei etoimes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι καλα που μιλαμε στο skype :):):):) . Αλλη φορα θα κανονιζω εκεινη την ωρα να κανω καφε και να τα λεμε. Για μενα θα ειναι σαν να βγηκα βολτα!!!!!! Πολυ χαιρομαι για την "επαφη" που αποκτησαμε.....

Οσες δεν εχετε βαλτε το!!! ειδικα αμα κανουμε και το οονοο θα βλεπομαστε κιολας. Τοτε θα χρειαζεται να καλωπιζομαστε :lol::lol::lol::lol:

Βικουλα ειστε ομορφοσογο!!!! Η μικρη μια κουκλιτσα, πολυ καλα πατε με την αναπτυξη και ειδικα με το υψος ;);););)

Ελενακι πολυ ωραια θεα, θα το χαιρεστε ακομη περισσοτερο τωρα το σπιτι σας. Ελενα στην πρωτη μου γεννα μετα επεφτγε και σε εμενα παρα πολυ μαλλι με αποτελεσμα απο εκει που ειχα μαλλια πολυ μακρια να τα κουρεψω σαν της μελετη!!!! Ειναι φυσιολογικο πιστεψε με , εμενα η τριχοπτωση ειχε κρατησει περιπου 6 μηνες.

ΚΑτερινουλα περαστικα :):) . ΜΑκαρι να μην κολλησετε εσεις οι υπολοιποι και να περασει γρηγορα της Αγγελικης.

Ναταλια καημενουλα μου..... τι χαλια το μερος που θα πας.... κριμα βρε κοριτσι μου τοσο δρομο θα κανετε.... ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!! ΧΩΡΑΩ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ??????????? Προλαβαινω να χασω μερικα κιλα ακομη...

Αριαδνη τι κουλο ειναι αυτο που σου λενε? Η μικρη σου ειναι εντελως ροζ κατασταση!!!! Αν ηταν ετσι ο δικος μου ο αντρακλας μονο με κοριτσι δεν μοιαζει, που εκανα μετα κοριτσι :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!

εχω τον μικρο στην πεθερα μου,ο αντρας μου δουλεια θα ερθει βραδακι κ η μπεμπα κοιμαται.

επιασε κρυακι,νομιζω χθες ειχε πιο πολυ ομως.

εγω σιχαινομαι τον χειμωνα,ειμαι πολυ κρυουλιαρα κ δεν αντεχω να κρυωνω,βεβαια ουτε τη ζεστη τη μπορω.ειδικα το περασμενο καλοκαιρι με την εγκυμοσυνη κ αυτους τους καυσωνες που εκανε..αξεχαστο καλοκαιρι! :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

εγω αν θελετε το πιστευετε μου αρεσει πιο πολυ το πασχα,μου αρεσει μου εξω μυριζει ανοιξη κ μου δημιουργει παρολη την θλιψη των ημερων μια αισιοδοξια,οτι ερχεται το καλοκαιρι.βεβαια φετος θα εχω θλιψη γιατι θα ξεκιναω δουλεια :? οποτε δε θα το χαρω.οσο για τα χριστουγεννα,απο τα 19μου μεχρι κ τα περσυνα κ εκτος απο αυτα που γενησα τον αντωνη μου(γενηθηκε 17/12)ολα τα αλλα δουλευα κ φανταστειτε ωραρια που ημουν σε καταστημα που ειδικα πιο παλια ειχε την απιστευτη δουλεια κ ετσι παντα ημουν πτωμα τετοιες μερες.

λια μου ετσι λενε για το κρυο,οτι δε παθαινουν τιποτα.εγω περσυ τον αντωνη τον εβγαζα συνεχεια,ειδικα που δουλευα κ τον πηγαινα στην πεθερα μου,ε αρρωστησε μια φορα ολο κ ολο.κ γενικα τον βγαζαμε.πολυ παπαρας αυτος που επιανε το μωρακι σου.καλα απο τετοιους υπαρχουν πολλοι.

ναταλιτσα μου τι τελεια εκει που θα πατε..αχ θελω κ εγω!!κ εγω φοβαμαι τα αεροπλανα,σας εχω πει για τη ρωμη ε;που μου εκλεισε ο αντρας μου κ δε πηγα ποτε.. :?:roll::D

ξεχασα να τον ρωτησω να μου πει κωδικο σκαιπ.θα του στειλω μηνυμα να μου πει.θελω κ εγω να μιλησουμε!!

κατερινακι μου περαστικα στην αγγελικουλα σου,να προσεχεις με τον μικρουλη σου αν κ εγω ξερω οτι εχουν αμυνες λογω θηλασμου.

εμενα ευτυχως η μπεμπα δεν ειχε παρενεργειες χθες απο το εμβολιο,απλα το βραδυ ειχε καποια στιγμη πολυ γκρινια αλλα εδειχνε οτι ποναει η κοιλιτσα,μηπως επειδη εφαγα φακες;δε ξανατρωω.αλλωστε δε τρελαινομαι.

αριαδνη καμια σχεση με αγορι η κορουλα σου,μα καλα παμε καλα ρε παιδια;;ειδικα κ που ειναι ανοιχτοχρωμη..

ελενακι εγω την σκεπαζω την μπεμπουλα με σεντονακι κ της φοραω μακρυμανικο φανελακι με μακο παντελονακι με ποδαρακια η φορμακι μακρυ ποδι κ μακρυ χερι φυσικα.αλλα το παραθυρο το αφηνω μια παλαμη ανοιχτο να ανανεωνεται ο αερας.κ ειναι καλα απο οτι καταλαβαινω που την πιανω.ο γιος μου ιδρωνει ευκολα,μεχρι πριν τρεις μερες που επιασαν οι ψυχρουλες τον κοιμηζα μονο με πανα γιατι αλλιως το φανελακι γινοταν μουσκεμα.

λεω να σας βαλω κατι ωραιες φωτο που εβγαλα χθες τη μπεμπα.τωρα που πηρα φορα με το κινητο θα σας ζαλισω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia tha eixa frikarei, eidika ama epiane lefta kai meta to mwro! Alli fora otan ton blepeis na perneis dromo! H alliws na tou les, mou eipe o giatros na min to akoumpame to mwro giati exei mia allergia kai bgazei spirakia! Kati tetoio tha elega egw! :lol:

Ariadni auto mou to eipe kai emena mia theia mou!! mia mera tis forousa galazio kolan kai den forouse koredeles kai tetoia kai emoiaze ontws me agori kai mou eipe oti epidi moiazei me agori to epomeno tha einai agori :shock:

Enw mia alli koitakse pisw ta mallakia tou kai mou eipe oti afou einai isia kai den exoun oura to epomeno tha einai koritsi :shock:

Les na einai didima?? :lol::lol:

Pasxalitsaki apti mia niwthw ligo kalitera pou mou les oti to eixes pathei kai esu auto me tin trixoptwsi, alla aptin alli xalia giati idi ta ekopsa arketa afou mou eftanan mexri ti mesi kai eixa polu pikno malli kai twra exoun ligostepsei aisthita...skeftomai na paw kai se giatro an dw oti den stamataei.

Koritsia niwthw xalia...mia pelatisa mou me pire thl gia na dei ti kanw, (auti einai polu kali, kamia sxesi me tin alli pou sas elega) kai mou eipe oti akoma den exei brei alli kathigitria gia to gio tis re gamwto...eniwsa polu asxima giati niwthw terastia euthini na kanw tosa xronia se ena paidi mathima kai pote na min exei paei frontistirio kai meta einai san na to egkataleipw...prospathw na skeftw lisi alla den briskw. Gia na paw egw einai adunaton twra pou den exoume kai boitheia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες, ευχαριστω για τα περαστικα, το πρωι κατα τις έξι είχε πυρετο της έδωσα σιροπακι και μέχρι τώρα δεν ξανά ανέβασε για να δούμε τώρα που θα ξυπνήσει.

Ζηλεύω που τα λέτε μέσω Skype άντε σε καμία βδομάδα πιστεύω να τον συνδέσουμε και εμείς.

Σταυρουλα ο Στρατουλης τα παει μια χαρα με τον ύπνο χρεών θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Ναταλια εμείς κάναμε κατάδυση χωρίς να έχουμε γνώσεις μας είπαν κάποια θεωρητικά και μας έδειξαν πως χρησιμοποιείς τις μπουκαλες και τι σήματα πρέπει να κανεις στον εκπαιδευτή αν χρειάζεσαι κάτι. Εγω έκανα μια φορα γιατι δε λέω ωραία ήταν αλλα ψιλό φοβόμουν ο άντρας μου βούτηξε δυο τρεις φορές ακόμα.

Ναι καλε Αμαλία γιατι να μην βγει έξω αν είναι σωστά ντυμένο, στις βόρειες χώρες τι κάνουν δηλαδη δεν τα κυκλοφορούν. Εγω είχα ζήσει 4 μήνες Νορβηγία και να δεις εκει τον χειμώνα με απίστευτο χιόνι να τα κυκλοφορούν έξω με καροτσακια και πάνω στα ποδήλατα.

Αριαδνη γέλασα γιατι τα ίδια μου έλεγαν και μένα για την κόρη μου όλο αγοράκι μου την έλεγαν και οτι αφου τους εμοιαζε το επομενο θα ειναι αγορι, δεν είχε και πολυ μαζι ακόμα και με κορδέλα αγοράκι μου την έλεγαν και λέω καλε πόση στραβωμαρα μπορει να έχουν. Πάντως το δεύτερο αγόρι μου βγήκε τυχαίο δεν ξέρω :lol::lol:

Έλενα εγω του βάζω ολοσωμο φορμακι και τον σκεπαζω μια μια καλοκαιρινη πλεκτη κουβερτουλα. Αλλες φορές μένει σκεπασμενος και άλλος ξεσκεπαζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα κι εμενα η τριχοπτωση μου ειναι τρομακτικη.Χουφτες,οπως τα λες.Με μια βουρτσι φευγουν τουφες,αφου χτενιζομαι πανω απο τη λεκανη και μετα τραβαω καζανακι! :lol: Παντου οπου σταθω και για ενα λεπτο να ειναι,μετα εχει τριχες κατω!!

Παλι κλαιει.Παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια καντε το skype!!!τα ανοιγουμε κ κανουμε δουλιτσες αμα λαχει...

κατερινα πιστευω μεχρι σημερα να ανεβασει πυρετουλη η κορουλα σου..αυριο θα ειναι καλυτερα.

τα χριστουγεννα κ εμενα με τρελενουν!!!!!!!!!!κ εγω βαζω απιστευτα πολλα φωτακια!!!!!φετος θα ειναι κ η μικρη μας,απιστευτο μου φανεται!!

οντως κατερινα-πασχαλιτσακι ετσι δεν θα ειμαστε ποτε μονες..ολο κ καποια θα ειναι μεσα στο skype!!!

αχ ρε κοριτσια κ εγω εχω προβλημα με τα μαλλια..μου πεφουν παρα μα παρα πολυ..οταν τα λουζω η βουρτσα γεμιζει..μια περουκα κανω την ημερα!!!!!!!!!!!ο γιατρος μου ειπε φυσιολογικο ειναι..μετα τους 6 μηνες θα στρωσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kangaroo perastika sti mikri sou ;)

stauroula xristougenna emathes oti apetuxe? ofou katalabaino ti psuxologia tha eixes! ego eixa thetiki xoriaki nomizo 45kai kati kai sti 2h xoriaki pesame sto 7. asta xalia!!! den pirazei omos tora exoume ta thaumatakia mas ;)

liaki kai emena i paidiatros mou eipe oti kai otan tha exei kruo na ta bgazo ta mora bolta :?

elena ego exthes tous eixa balei olosoma kai ta skepasa me sentoni kai lepti koubertoula kai pali to proi ta xerakia tous itan krua :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, για την τριχόπτωση μπορείς να πας σε ένα δερματολόγο, τουλάχιστον για να σου φύγει η ιδέα.Εγώ είχα το αντίθετο-τριχόπτωση και λαδωμένα μαλλιά στην εγκυμοσύνη και τώρα έχουν έρθει στα ίσια τους :shock:

Σου έστειλα την κάμερα και το μικρόφωνο, πιστεύω μέχρι την Δευτέρα να έχουν φτάσει!!

Αχ βρε κορίτσια εχω εκνευριστεί με τις δουλειές που δεν τελειώνουν και σκέφτομαι τώρα και τα χειμερινά που είναι να κατεβάσω και με πιάνει τρέλλα :evil:

Το skype είναι φοβερό, απλά σήμερα μου έχει πάει λίγο χάλια η μέρα και δεν μπαίνω, απο αύριο θα οργανωθώ καλύτερα.

Κατερινούλα περαστικά στην Αγγελική!!

Και μενα Έλενα νομίζω ότι κρυώνει και δυστυχώς ξεσκεπάζεται.Γι αυτό παρήγγειλα τον υπνόσακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena k egw niwthw ligo anasfaleia giati tha ton afisw den fovamai ama tha to prosexoun kala kserw oti einai apsogi k tha kanoun oti tous pw alla tha mou leipei trela...

k egw me makrumanika ton exw alla den ton skepazw mono to vradi me elafrua kouvertoula

koritsia einia apaisia ekei xali mauro metaniwsa pou tha paw...

katerina tha doume ekei ti tha kanoume den kserw akoma na min lew polla opws mou erthei...

grigora na ginei kala i kouklitsa sou...

ax koritsia mou exei ftiaksei i diathesi apo to prwi pou milame me skype

k emena peftoun ta malia para ppolu k mou exei vgalei k ksirodermia enw stis arxes den peftane...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει στην περιπτωση της δικης μα τριχοπτωσης να αρμοζει ενδοκρινολογος και οχι δερματολογος,Ας ελπισουμε οτι οντως φτιαχνει στο εξαμηνο,Αν μας εχουν μεινει μαλλια μεχρι τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...