Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Βρε βρε τη Δημητρούλα μας ...... :lol::lol::lol::lol::lol: πόσο γελάω με τις ατάκες αυτές .. !!!!!

Ηλιανούλα μου φυσικά και θα το ήθελα κι εγώ πολύ !!! Κι εγώ λοιπόν μπορώ στο Σείριο, αν μας βολεύει η ώρα και η μέρα που θα το κανονίσουμε... Τη Ρενατούλα εννοείται θα την πάρουμε ή εγώ ή η Ζέτα !!!! Λοιπόν μπαίνει στο πρόγραμμα ... δεν νομίζω να έχει αντίρρηση η Ρενάτα ή ό Νικόλας μας ..... !!!! χιχιχιχιιχχι

πες μας μόνο κι εσύ τις μέρες κ ώρες που σε βολεύουν να ξέρουμε .... κ που θα πάει ....

Ελενάκι μου όλα καλά θα πάνε !!!!! Κουράγιο .... !!!! Για το αδερφάκι του Χρηστάκου θα τα κάνουμε όλα !!!!! να σκέφτεσαι ότι τα χειρότερα έχουν περάσει !!!!! Αισιοδοξία έτσι ??????? !!!!!! ;););)

Εμείς καλά είμαστε ... ακόμα λίγες μυξούλες αλλά καλά κατα τ άλλα. Εχουμε τη γιορτή του σχολείου μας τη Πέμπτη το απόγευμα... έχουμε κ ποίημα (μη χέσω.. χαχαχαχχαχαχα) αλλά από τη ντροπή μας .... δεν την κόβω να βγάλει άχνα εκείνη τη μέρα.... :lol::lol::lol: μόνο σπίτι με ζαλίζει .... ααασσσααανατη η παττιιιδα (που σημαίνει : αθάνατη η πατρίδα) !!!!! :D:D:D:P:P:P

ΕΥτυχώς κόψαμε κ τα "ατυχήματα" το βράδυ... χωρίς τη πάνα.... !!!! Είπα κάποια στιγμή να ξαναγυρίσω στη πάνα το βράδυ μόνο αλλά τελικα΄δεν την ήθελε με τίποτα !!!!! έτσι το ρίσκαρα ... αλλά όλα καλά !!!!!!!!!! Έχει ψιλοανοίξει κ η όρεξή της .... και τη Τετάρτη θα πάμε σε καινούργιο παιδίατρο να τον γνωρίσουμε και να μας γνωρίσει γιατί ο δικός μας αρρώστησε (δεν έχω μάθει ακριβώς τι έχει αλλά μάλλον είναι βαριά!!! :(:(:(:(:(:( ) ... έχω κατασκάσει αλλά δεν έχω άλλες επιλογές τώρα πια ....

Αλλάξαμε κ την ώρα της πισίνας ... το κάναμε Πέμπτη απόγευμα γιατί με το Σάββατο που πηγαίναμε μας έκοβε το Σαββατοκύριακο στη μέση και δεν ήταν πολύ βολικό!!! Βέβαια τώρα με την αλλαγή της ώρας που θα θέλω να την κοιμίζω θα είναι λίγο αργά το 7,30 γιατί μέχρι να τελειώσουμε κ να γυρίσουμε σπίτι θα πάει 9,00 αλλά δεν πειράζει θα τα καταφέρουμε για μια με΄ρα

αυτά μικρές μου... φιλιά σε όλες τις υπόλοιπες που δεν σχολίασα και καλή συνέχειά μας !!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. ΑΑααα ... δεν σας είπα ... προσπαθώ να πείσω τον αδερφούλη μου να μοου πάρει δώρο ενα laptop :o:o:o ... μπας κι έτσι μπαίνω κανά απόγευμα κι από το σπίτι .... !!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααααα ψουυυυυ Ρενατα χιλιοχρονη κ με να δευτερο ;)

ααααα ψουυυυ αχ την αρπαξα για τα καλα :cry::cry::cry: με κολλησε ο ιασονασ που δεν προλαβε να ξανα παει σχολειο φτου κ απ την αρχη με μυξα κ βηχα :roll::roll: χαλια σασ λεω ειμαι κ με πιανουν νευρα που ειμαι ετσι :evil: ...τεσπα

αχ βρε ελενακι να μην ειμασταν κοντα να ερχομαι να σε κουραρω :mrgreen::oops: υπομονη φιλεναδα λιγεσ μερεσ ακομα αντε κ στο τριτο μπορει να μην κανεισ εμετουσ :lol::lol:

η δουλεια καλα ,εκει βαφω κ ξανα βαφω....επιτελουσ πριν 10 μερεσ μασ πληρωσαν κ αρχισαμε δουλεια ...καλα μη φανταστιτε 1,5 μηνα μασ εδοσαν κ μασ χρωστανε 2 τωρα :cry: ......μακρια απο πενταμηνεσ συμβασεισ ουτε ταμειο δεν θα μπουμε :twisted::twisted:

αρχισα κ γυμναστιριο μπασ κ πεσει η κοιλια !αν κ δεν το βλεπω :roll:

συμπεθερα θελω βιντεο με το ποιμα σασ :lol::lol::lol::lol::lol: εχουν πολυ πλακα τωρα ετσι πωσ τα λενε :lol::lol: εμεισ πανα ακομα τιποτα...δεν το εχω πεδεψει πολυ :oops::oops::oops: μονο τον ρωταω παμε να κανουμε στο γιογιο τσιτσα λεει οχι κ τελοσ :oops::oops: δεν εχω κουραγιο καθολου :?

αντε περιμενουμε φοτο απο την συναντιση σασ ...καλα να περασετε

φιλια παω για τσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ !!!! ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΝΤΩΣ ΟΛΕΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ!!!! ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ !!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .... ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΕΑ .... ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ !!!!!!!!!

[smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ? ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ. ΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΝΔΕΣΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ. ΑΠΥΡΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ. ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΘΩ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΧΩΡΣ ΙΩΣΕΙΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΛΑΦΡΙΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ. ΦΑΝΤΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΑΡΕ ΜΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΣ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΩ. ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΗΜΑ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ. ΠΩ ΣΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΙΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΠΕΧΩ. ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΛΟΓΩ ΕΘΝΙΚΗΣ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΒΟΛΕΨΕΙ. ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ. ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από'δω!! τι κάνετε? επιτέλους λίγο κρύο αν και την ψιλοάρπαξε και η μικρή μου και κάνει λίγο βηχαλάκι, πολύ λίγο όμως...κι εγώ ρενάτα μου ψυχολογικά είμαι χάλια...κι ο ηλίας πολλά προβλήματα στη δουλειά, κι άλλη μείωση μισθού και κάπου παρακάτω μυρίζομαι απόλυση :cry::cry::cry: τι θα κάνουμε δεν ξέρω...όσο για τα σείριος αν το κανονίσουμε και δεν έχει πρόβλημα ο άντρας σου, εγώ έχω δύο παιδικά καθισματάκια, ένα στο δικό μου αυτοκίνητο και ένα στου ηλία, αν είναι να έρθετε μαζί θα τα βαλω και τα δύο στο δικό μου αμάξι για να κατσει κι ο νικόλας ασφαλής...τώρα αν γενικά φοβάται γιατί εντάξει καταλαβαίνω ούτε καν μας ξέρει ο άνθρωπος, πάω πάσο. Θένα μου περαστικά σου, ευτυχώς σε πληρώσανε κιόλας, έστω και ένα μερος του ποσού που σου χρωστάνε, κάπου διάβασα ότι η ύφεση που βιώνουμε στην ελλάδη είναι όπως βιώνανε το 1930 στην αμερική... παρεπιπτόντως σαν σήμερα το 1929 έγινε το κραχ και σε μια μέρα έκλεισαν 50000 επιχειρήσεις... ντίμη μακάρι να πει η άννα μαρία το ποιήμα της και η δικιά μου παρότι γλωσσού άχνα δεν θα έβγαζε καθώς είναι πολύ ντροπαλή με τους ξένους... την παρασκευή πήρα ρεπό για να τιμήσω την γιορτούλα του κοριτσιού μου :x:x:x:x:x θα την πάω για ψώνια και αν έχει κουράγιο το απόγευμα σε παιδότοπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου γεια σας!! Τι κανετε?

Ρενατουλα μου συγνώμη για την καθυστερηση αλλα Χρονια σου Πολλα, καλα, γεματα υγεια και αγάπη!!!Και ευχομαι ολοψυχα να πραγματοποιήσεις όλα σου τα όνειρα,και κυριως να κανεις αδερφακι στο Νικολακη μας!!

Θενα μου, περαστικα σας..αχχχ..οντως με τρια παιδια, πως να γλυτωσεις το συναχι...δε λες παλι καλα που σε πληρωσαν..εστω και αυτα...

Ντίμι μου λετε και ποιήμα? Θα τρελλαθω!!! :lol: όντως θελουμε βιντεο με τη σουσουραδα στη γιορτή!!

Ελενακι μου πως είσαι? Εμεινες μεσα ε? Τουλαχιστον συνηλθες καπως...ο Χρηστος μας?

Ζετα μου πως είστε? Ηλιαννα μου?

Μικα μου εσύ που χαθηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βοηθεια κοριτσια μαλλον πηρα γαστρεντεριτιδα κ εχω ανακατοσουρεσ :cry::cry::cry::cry: εχω κ ζαλαδεσ απο το μπουκομα μου πιεζει ολο το κουτελο ,βραστετα χαλια ειμαι κ εχω κ τον ιασονα θελει ζουζουνιεσ κ εγω αργοπεθαινω :cry::cry::cry::cry:

βοηθεια χριστιανοιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας..

Θενα μου κρυωμα είναι σίγουρα ή μας ετοιμαζεις και εσύ άφιξη???!!!

Εχεις όλα τα συμπτωματα της γαστρεντερίτιδας?Περαστικα σου βρε Θενα μου..

Οι υπόλοιπες τί κανετε?

Εμεις εδω χαλια..εχω μαθημα σε λίγο και περιμενω το ραντεβου μου να ερθει..ευτυχως που εχω και τα εξτρα..κορίτσια σας καταλαβαινω απόλυτα εσας που λετε για τους αντρες σας..εμενα ο αντρας μου είναι χωρις δουλεια και εχουν παιξει τα νευρα του..είναι χαλια..δεν εχει ορεξη για τίποτα..τη μια είναι υποτονικός, την αλλη μες τα νευρα, του φταινε όλα με το παραμικρό, θυμωνει, ξεσπαει..σημερα μου είπε ότι αμα συνεχίσει ετσι η κατασταση θα βγαλει χαρτί για να παει στα καραβια..δεν του ειπα τίποτα γιατί ξερω ότι μπορεί και να μην το εννοεί γιατί μου εχει πει διαφορα τον τελευταίο καιρό..αλλα δεν αντεχω να τον βλεπω ετσι..τον ποναω και αγχωνομαι και εγω με την κατασταση μας..εχουν παιξει και τα νευρα μας και θελουμε να φτιαξουμε το σπιτι μας να είμαστε μονοι μας, αλλα αμα δε βρει μια δουλεια, με το μισθό μου μονο δε μπορουμε να ξεκινησουμε το σπίτι και να πληρωνουμε δανειο...ψαχνει παντου για δουλεια..μεχρι και νυχτα μου χει πει να δουλεψει αλλα σε αυτό είμαι καθετη εγω..μεχρι και σε ενα γνωστο μας πηγε που εχει μια μεγαλη φαρμα και του είπε να παει να δουλεψει στις αγελαδες αλλα και αυτός του είπε ότι δεν εχει τίποτα..και ότι εχει βουλγαρους που μενουν και μεσα στη φαρμα και τους δινει 300 ευρω το μηνα...είναι φαυλος κύκλος..θελουμε να φυγουμε αλλα δε μπορουμε..σπανε τα νευρα μας εδω μεσα..και παλι από την αρχή.. :(:(:( ουφφφ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΝΑ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ....

ΘΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΗΣ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΜΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ !!!!!

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ !!! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΡΕΠΟ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΕΙΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΑΣ. ΑΠΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΣΙΤΩΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ, ΟΛΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΠΙΤΙ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΔΥΟ ΑΝΕΡΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΜΕΝΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΙΜΟΝΟ ΜΑΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντίμι μου Χρονια σου πολλα, καλα και παντα γερη και δυνατη!!!Να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου, αν καταλαβα από την Ρενατα, γιορταζει ε? Να στε παντα καλα, μαζί και αγαπημενοι να χαιρεστε τα παιδακια που θα κανετε!!!!

Κορίτσια μου σας καληνυχτω..συγνωμη αλλα είμαι ψιλοχαλια ψυχολογικα και ισα που μπηκα για να ευχηθώ της Ντιμις μας. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας κοριτσακια μου!!!!! να'μαι κ εγω εδω!!!!

τι μου κανετε? πως ειστε?? σας εχω διαβασει λλα με πολλα διαλλειματα κ δεν θυμαμαι κ πολλα πολλα....

κατ'αρχην να ευχηθω χρονια πολλα στη ντιμη μας για χθες πολυχρονη να εισαι ντιμακο μου κ οτι μα οτι επιθυμεις!!!! κ στην ζετα μας για την δηκμητρουλα μας!!! να την χαιρεσε ζετα μου , να την καμαρωσεςι οπως επιθυμεις!!!!

κοριτσια ναι οτι θελετε , προταση εκανα , αν βολευει καλως!!! αν παλι δεν βολευει δεν πηραζει σας αγαπω ολες το ιδιο κ ς μην γνωριζομαστε απο κοντα!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε αν εξαιρεσουμε οτι τα αγορια μου ειναι με μυξα κ που κ που λιγο ρογχο.. δευτερο κουτι φυσιολογικο ορο ανοιξαμε την τεταρτη... μεχρι του ερχομενο καλοκαιρι..... φανταζεστε , πρεπει να μας δωσουν κ ποσοστα :lol::lol::lol:

χθες το κοριτσακι μου ειχανε γιορτη στο νηπιο κ ειπε κ το ποιημα της!!! αχ αχ πολυ συγκινηση!!!!!! μετα πηγαμε ολοι μαζι βολτουλα παραλια για καφεδακι!!!!

θενα θενα , γαστρεντεριτιδα ειναι ηηηηηη....... :mrgreen: περαστικα!

ρενατουλα μου περαστικα στον νικολα , πως εισαι εσυ??

ελενα μου εισαι καλυτερα?? το ευχομαι!!!!

μαρια , μαρια κω , μικακι , μαρινα κ οποια αλλη ξεχναω πολλα πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!

καλο σ/κ να εχετε φιλεναδες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα τη περασα κοριτσια μου!!!! τελικα πηγα δεν το γλυτοσα το νοσοσκομειο :cry::cry: ευτυχωσ καθε οκτωβρη ξερω οτι υο παθαινω ,παω περνω τη δοση μου (ορο με πριπεραν) κανω κ τισ εξετασεισ μου κ γυριζω σπιτι μου μετα απο 3 ωρεσ περδικι σαν να μην εχει γινει τιποτα! βρε κοριτσια στισ εξετασεισ εγραφε CK 245 παραπανω απο τα φυσιολογικα κ ειδα στο ιντερνετ οτι σχετιζεται με καρκινικα κυτταρα! ξερετε κατι εσεισ? αγχωθηκα λιγο :roll:

ντιμι κ απο δω χρονια πολλα κ καλα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φεια σασ ουκλε;μου

Τ ΚΑΝΕΤΕ???? ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΜΑΣ ΕΤΥΧς Ξ ΜΙΑ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ Κ ΜΑΣ ΚΡΕΒΑΤΩΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΗΝ ΦΙΛΕΝΔΙΤΣΑ ΝΤΙΜΗ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΣΑΣ ΣΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ Ξ ΕΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συμπεθέρα μου τι κουταμάρες λες ??? τι είναι αυτό το αποτέλεσμα που μας είπες ?? δεν κατάλαβα ... από εξετάσεις αίματος ???? και πόσο είναι η φυσιολογική τιμή αυτού δηλαδή??? Μη μας τρελαίνεις στα καλά καθούμενα... πες τα μας λίγο πιο αναλυτικά .... αντε μικρή μου γιατί ανησυχώ με θέματα υγείας....

Ελενάκι μου τα περαστικά μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν είναι τίποτα απλά ξεκούραση πολύ φαντάζομαι !!! Δεν πειράζει ... ευκαιρία να μάθεςι να πλέκεις ...... ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑ

Μαράκι από Κύπρο .. .μη στεναχωριέσαι ... να ελπίζεις μόνο και να είσαι αισιόδοξη ...΄κάτι θα γίνει για όλες μας ... ελπίζω κι εγω

Κορίτσια είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα για όλους... μιζέρια, στεναχώρια, ανεργία, γκρίνιες ... που θα πάμε δενξέρω... :(:(:(

Ρενατούλα μου μήπως να έρθει κι ο αντρούλης σου μαζί μας ???? Τι λες ??? :P:P:P Ασε .... θα προσπαθήσω να σε πείσω τηλεφωνικώς .... :D:D:D:D

Ζετούλι πως περάσατε με την Δημητρούλα την Παρασκευή ???

Εμείς όλα καλά .. .επισκέψεις είχα όλο το Σαββατοκύριακο για την γιορτή μας ...κι αυτό δεν ήταν ότι καλύτερο γιατί έτσι δεν ξεκουράστηκα... αλλά ας όψεται... !!! :lol::lol::lol:

Αλλες δύο απολύσεις (που έμαθα) την Παρασκευή ..... :(:(:(:(

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΥΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ.

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΙΕ ΓΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ? ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ. ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ. ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΑΣΤΙΚΑ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑΚΟ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΤΩΜΑ, ΤΑ ΤΑΨΙΑ ΑΚΟΜΗ ΑΠΛΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ. ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΩΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΥΨΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΠΑΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Συγχαρητήρια Ελενα μου!!!!!!!!!!!!Να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!!!!!!!!Πολύ χάρηκα!!!!!!!!!!!!

Μαρακι δύσκολη η κατάσταση με τις δουλειές.........υπομονή........τι να κάνουμε???????Συγχαρητήρια για την κρεβατούρα!!!!!!!!!!!!!!

Περάσαμε πολύ ωραία στη Βενετία!!!!!!!!Είναι το κάτι διαφορετικό.........έκανε κρύο αλλά είχε ήλιο....μόνο μια μέρα μας έβρεξε.........ήτανε τέλεια!!!!!!!!Επανήλθαμε όμως...........

Κάτι διάβασα αλλά δεν θυμάμαι πολλά..........Χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιόρταζαν!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Θα σας βάλω τα σεντόνια που φέρνω να τα δείτε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗ ΜΟΝΟ 29 ευρώ

ΣΕΤ 3 ΤΕΜΑΧΙΩΝ 1 κατωσέντονο 160 x 200, 1 παπλωματοθήκη 160 x 200 και 1 μαξιλαροθήκη 50 x 75

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗ ΜΟΝΟ 29 ευρώ

ΣΕΤ 3 ΤΕΜΑΧΙΩΝ 1 κατωσέντονο 160 x 200, 1 παπλωματοθήκη 160 x 200 και 1 μαξιλαροθήκη 50 x 75

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα !!!!!!!!!!!

Ολα καλά κοριτσάκια μου ???

Εμείς καλά ... !

Αχ είναι πολύ όμορφα τα σεντόνια μαρινάκι !!!!! Που τα βρήκες ? Εχω χάσει μάλλον κανά επεισόδιο ... τα πουλάς ???? αααπππππαααα πππαααα .... θέλω κι εγώωωωωωωωω !!!!!

Μπράβο για το ταξιδάκι σας ΠΟλυ καλά κάνατε!!!!! Ευχομαι να το ξανακάνετε σύντομα !!!

Φιλάκια στις υπόλοιπες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που είστε χρυσούλες μου όλες ????? Που εξαφανιστήκατε ???

Θενούλα όλα καλά ???

Ρενατούλα μου εσύ γιατί χάθηκες ????

Ελενάκι μου τρώς ??? Ξεκουράζεσαι ???

Ζετούλα πως πάει η δουλειά ??? Η δημητρούλα είναι χαρούμενη από τα δώρα της ????

Μαρινάκι είναι όντως πολύ όμορφα τα σχέδια όλα .... !!!!!!!!!!

Μαράκι από Κύπρου πως πας ????

Στη Θαλίτσα εύχομαι περαστικά στον αντρούλη της !!!!!!!!!!!!!!! Και σύντομα όρθιος και γερός !!!!!!!!!!!!!!!! Για όσες δεν ξέρετε... ανακοίνωσε στη σελίδα μας στο fcb ότι του έπεσε επικίνδυνα η πίεση και μπήκε νοσοκομείο. Τώρα βγήκε και θα του κάνουν κι άλλες εξετάσεις να δει τι μπορεί να ήταν ...

Ηλιανούλα μου φιλάκια πολλά στα αστεράκια σου !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ισως κανονίσουμε να τα πούμε κάποια στιγμή αν όχι με τη Ζέτα κ τη Δημητρούλα (αν δεν μπορούν) μπορεί κ μόνες μας ... θα το συζητήσουμε .... !!!

Εμείς καλά.. .χτες πήραμε ένα ζευγαράκι παπουτσάκια χαμηλό μποτάκι σούπερ !!! μπεζ καφε σαν φίδι κάνει ... πολύ μου αρέσει μαλακό και ότι πρέπει για από δω και πέρα που δεν είχαμε παπούτσι εκτός από αθλητικά.... Θα σας τα βγάλω φωτό να τα δείτε αν το θυμηθώ .. 22 νούμερο τα πήρα - το 23 ήταν τεράστιο για το πόδι της... βέβαια οριακά θα της κάνει για 2 μήνες αλλά δεν γίνεται αλλιώς - οι γιατροί λένε ότι δεν είναι σωστό να φοράνε μεγαλύτερα... :P

αυτά προς το παρόν... φιλιά πολλά σε όλες σας !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε ολες καλε????????

Δημητρουλα μου ναι τα πουλαω!!!!!!!!!Και κουρτίνες παιδικές και σεντόνια υπέρδιπλα και κουρτίνες γενικές!!!!!!!!!Παζαράκι το χω κάνει το μαγαζί.........Αφού έχω πελάτες που τα ζητάνε αναγκάστηκα να φέρω..........

Και είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση με την οικονομία οπότε ότι βγάλουμε για καλό μας.............

Εμείς είμαστε καλά, πολλή ζέστη ακόμα με τα καλοκαιρινά μας είμαστε!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι πανεμορφα ειναι κ καλεσ τιμεσ τα εχεισ! εγω ειμαι φουλ απο τετοια :o καλεσ πωλησεισ βρε :mrgreen:

εμεισ εδω εχουμε θεμα με τα κοιλιακα μασ αυτεσ τισ μερεσ ,ολο κ καποιο θα εχει ευκοιλια!!ισωσ κατι μασ περιτριγυριζει θα διξει!!

εγω δεν το εψαξα πολυ αυτο με την εξεταση ,δεν θελω να μπω σε τετοιο τρυπακι! λιγο στο γκουγκλε το ειδα αλλα τι να πω ,για βγαλτε κ εσεισ κανα συμπερασμα.....ααα αρχισα κ γυμναστηριο κ θελω να πιστευω οτι φταιει αυτο

http://www.clinical.bioiatriki.gr/analy ... s/a300.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..............

Σε ευχαριστώ Θενα μου για τα καλα σου λόγια!!!!!!!!!!Ελπίζω να μη σας πιασει καμια ιωση!!!!!!!!!!Πάρτε τις βιταμίνες σας!!!!!!!!!!!

Παρασκευή σήμερα..........τι καλά!!!!!!!!!!!

Ελενάκι είσαι καλά???????????Φαντάζομαι.........είναι δύσκολο στην αρχή αλλά μετά που θα χεις το πουρεκκάκι σου????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας ... :(:(:(

Λυπάμαι που δεν μπαίνετε πια όλες σας μέσα συχνά... κι έτσι δεν έχει νόημα να μιλάω κ εγώ μόνη μου ....:(:(:(

Φιλιά πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...