Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ είμαι... με θες ... ???? χαχαχχα  Τι κάνεις ρε κορμί ατελείωτο ???? Πως πάει ? Η δουλειά ? Η μικρή ταρζανούλα ? κι ο μεγάλος μας πια... άντρούλης ??? Εμείς καλά... είμαστε από πάρτυ σε πάρτυ... και ετοιμάζω συνάντησούλα με τις κοκονίτσες τις δύο που έχουμε ξεμείνει εδώ στην Αθήνα... !!! Για πες τα νέα Ελενάκι.. γιατί πραγματικά το έχουμε παραμελήσει το γκρουπάκι μας... Οι άλλες πως ζείτε? ... αν μας βλέπει καμία ...

 

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες @!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελαααααα ρεεεεεεεε  ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟς ΕΔΩ??????????????


πολλυ χαιρομαι!!!!!!!!
καλα ειμαστε μεγαλωνουμε κ ταρζανευουμε ακομα ποιο πολυ!!!!  ποιος ειπε οτι τα κοριτσια ειναι καλυτερα??????  χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ
παναγια μου μαλλον κανω τρελλα παιδια :)
χαθηκεσ κ απο το φεισμπουκ ρε φιλεναδα!!!!
η ρενατουλα τι κανει ρε????? γιατι μας ξεχασε ετσι????
καλα ειδα φωτο αννα μαριασ  κ εχε  γινει ολοκληρο κοριτσι  !! φτου φτου!!!

εμεις λεμε να αρχισουμε να ετοιμαζομαστε για το διπλο παρτυ μας!!!   πες τε καλε καμια ιδεα τουρτα  για θυλικο γιατι δεν το χω καθολου  :)

αντε ελπιζω   να μαζευτουμε καποια στιγμη οπωσ παλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Παρούσα..... :ymblushing:  :ymblushing:  :ymblushing:  :YMHUG: .

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΟΛΟΨΥΧΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ,ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ!!!

Είμαι κομμάτια, χαλια ψυχολογικα, πολυ κουρασμένη.Οι μάνες που δουλεύουν και έχουν πανω από 2 παιδιά είναι ηρωίδες!! Από όταν ξεκινησα δουλεια κουράζομαι παρα πολυ..μα παρα πολύ!Ξυπναω καθημερινα από τις 5 να βγάλω γαλα και να θηλάσω και αφου μου παίρνει κανα μισάωρο καποτε και 40λεπτο, ξεκινω ετοιμασιες..πρωινο, σάντουιτς για σχολείο κλπ.Να φανταστείτε ότι για να προλάβω, τον Κωνσταντινο τον ξυπνάει και τον ντύνει ο άντρας μου.Πολλές φορες ετοιμαζω από το βράδυ τα μπωλάκια για τα δημητριακά στο τραπέζι, γεμίζω παγουράκι με νερο, βρίσκω τα ρουχα για το σχολείο κλπ.Πάμε συνήθως 5-10 λεπτά στη δουλεια καθυστερημένοι...εγώ δηλαδή γιατί ο Κωνσταντινος παει στην ώρα του, μετά από μενα.Σχολάω 1.15-1.30 και καθομαι να ξαναβγάλω γαλα και να θηλάσω..Τελειώνω ετοιμάζω φαγητό και τρώμε.Πολλες φορες δεν προλαβαίνω να φαω γιατί ξεκινάω τα μαθήματα στο σπίτι, έρχεται παιδάκι και δεν προλαβαίνω να φάω.Τελειώνω τα μαθήματα καθημερινά στις 5,30.Μόλις τελειώσω θηλαζω το μωρό που τόσες ώρες κοιμόταν, ξυπνάω τον Κωνσταντινο που κοιμόταν για μεσημέρι και φυσικά του αφιερώνω χρόνο γιατί θέλει και αυτός παιχνίδια και παραμύθια...αντε κλαίει το μωρό να του δωσω και αυτού λίγη σημασία και θελει και λίγο χερια, αγκαλιες και βόλτες μες στο σπίτι...Το δωματιο μου ίσα που προλαβαίνω να το μαζέψω....Κοιτάω ρολόι..βραδιασε..άντε μπάνιο το μωρό, θηλασμό, να φαμε οι υπόλοιποι,να κανουμε μπανιο τον Κωνσταντινο, να κοιμηθεί με παραμύθι...αν είμαι τυχερη και δεν αποκοιμηθώ μαζί του θα κάτσω να διαβάσω για την επόμενη μερα για τα παιδακια που έχω στο σπίτι..να ετοιμασω φυλλάδια, ακήσεις και παιχνιδια....με παίρνει 1-2 το βράδυ (όπως τώρα) γιατι το μωρό ξαναξυπναει και θέλει κουνημα, θηλασμό και ότι άλλο τυχει...κοιμάμαι και να σου πάλι στις 5.Εχει μια βδομαδα τωρα που ήταν κρυωμένος, αλλαξε το ωραριο του και εκεί που κοιμόταν συνεχόμενα ως το πρωι, ξυπνάει κατα τις 3 ή 4 για γαλα..και στις 5 χτυπαει το ξυπνητήρι , το οποίο θέλω μια μερα να το βάλω κατω και να το παταω μεχρι να λιώσει!!!!!!!!Τα Σάββατα είναι η μονη μερα που εχω για δουλειες....κανω όλο το σπίτι αφού όλη τη βδομαδα η μανα μου φροντίζει και το κρατάει μαζεμένο αλλα όσο να ναι το γενικό του το θελει....με παίρνει απόγευμα να τελειώσω, μπορεί και βράδυ..πού όρεξη για βόλτα....Κυριακή χαλαρώνω..εκκλησία, σπίτι και καμιά επίσκεψη θα κάνουμε ή θα μας κάνουν..χτες για παράδειγμα είχαμε από το πρωι μεχρι το απόγευμα επισκεψεις.....το βραδυ που διαβαζω λεω όταν τελειώσω να μπω  αλλα είτε είμαι κομμάτια, είτε ξυπνάει το μωρό και τρεχω...περάσαμε και αρρωστιες..όπως σας είπα πριν κρύωσε ο μικρός και περασε μια λαρυγγίτιδα όχι βαριά τον προλάβαμε, και ο Κωνσταντινος αμυγδαλίτιδα με πυρερτους..ο αντρας μου ταλαιπωρείται με αλλεργικό και βηχα από τη σκόνη και εγώ με το λαιμο μου που ευτυχως μετά από 2 βδομάδες είμαι καλυτερα!!Και εχω και αρκετή βοήθεια από το Χαρη όσον αφορα τα παιδιά αλλα και από τη μανα μου όσον αφορά δουλειες, μαγείρεμα και παιδιά.Υπόσχομαι να μην ξανααπουσιάσω τόσο πολύ..δε θελω να κλεισει το μαγαζί μας..λετε να περναει και αυτό κριση??? [smilie=tongue3.gif]

Εσείς όλα καλα?Σας πήρα μονότερμα!!!

Αντε καληνυχτα σας και φιλια ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΎ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλα!!!!Ελενάκι μου και από δω σου εύχομαι να 'σαι παντα καλα, γερή και δυνατή , να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Μαρία μου να χαίρεσαι την Κωνσταντινα σου!!Μακάρι πάντα να είναι ευτυχισμένη και υγιής!!!!

Γιορτάζαμε κι εμείς σήμερα φιλενάδες μου!!!!αλλα δεν κάναμε τίποτα γιατί 1η Ιουνίου θα έχουμε γενεθλια και θα κανουμε παρτι. 

Ξέχασα καμία που γιορτάζει? συγνώμη...να χαίρεστε πάντως όλες τους εορτάζοντες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια ΠΟλλά Ελενάκι μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε έπερνα τηλεφωνάκι χτες το απόγευμα να στα πω και να ακούσω τη φωνούλα σου που έχω καιρό ... αλλά φαντάζομαι δεν θα μπορούσες εκείνη την ώρα... σε φιλώ και εύχομαι ότι καλύτερο για σένα τα παιδάκια σου και όλους τους υπόλοιπους που σ αγαπάνε πολύ πολύ !!!!!!!!!!!!!

ΕΠίσης ... έχουμε Κωνσταντίνους .... ΝΑ ΤΟΥς ΧΑΊΡΕΣΤΕ λοιπόν και να καμαρώνετε τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Φιλιά πολλά πολλά σε όλα τα κοριτσάκια !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγω  κοριτσακια μου!!!!!!!!!

ευχαριστουμε για τις ευχεσ σας!!!!

ντιμακο  μου  ειδα πολλυ μετα την κληση σου κ ειπα οτι μαλλον θα ξαναπαρεισ αλλα με εγραψεσ χαχαχαχαχχαχα!!!

μαρακι μου σε ευχαριστω εμεισ τα ειπαμε κ στο τηλ!!!!!! χρονια πολλα κ στον κωνσταντινο σ!!!!
πο  ποοοοοοο  κουραστηκα κ μονο π ακουσα το προγραμμα σου αλλα σε καταλαβαινω απολυτα γιατι περναω το ιδιο!!!   ποποοοοο   δεν παλευετε λεμε!!!!!!!!  δεν εχω χρονο ουτε ναφαω  ουτε να κατουρησω!!!   (ντιμη εσυ μην ακους    κανε δευτερο καλα ειναι ;)  )
 

ο χρηστοσ εχει  γινει θηριοοοοοο κ με κουραζει παααααρα πολλυ!!! ωρες ωρες δεν τον αντεχω λεμε!!!!!!  ειναι ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ  κ εγω πλεον δεν εχω την υπομονη κ ολη μερα μαλωνουμε!!! μετα καθομαι κ σκεφτομαι οτι ειναι παιδι κ αυτα που κανει ειναι λογικα για την ηλικια του  κ στεναχωριεμαι   αλλα οχι οχι  οχι   δεν παλευετε με τιποτα λεμε!!!

εμεισ ετοιμαζομαστε για το παρτυ μασ που θα το κανουμε την κυριακη   κ τον στολισμο απο τισ τουρτεσ τον εχω αναλαβει εγω να τον κανω  με χαζαροπαστα για να τρωγετε !!!! εχουν  γινει πολλυ ωραιεσ οι φιγουρεσ π εκανα!!!!!!

ντιμη μ τι εγινε με την ρενατα μηλισεσ καθολου??? μηλισαμε λιγο με μηνυματα προχτεσ  κ αυτην δεν μπορει να συνδεθει εδω μ ειπε!!!!!
εσυ που χαθηκεσ κ δεν σε βλεπω ουτε στο  φεισ??? παλι τοσο πολλυ δουλεια επεσε???

σασ  φιλω παω για υπνο!!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

[smilie=sad5.gif]  [smilie=sad5.gif]

 Τί έγινε κορίτσια μου? πού είστε? Έλενα μου τί κάνεις? πώς ειναι τα ζουζουνια? θυμάμαι ότι κατι ελεγες για ζαχαρόπαστα...για βαλε φωτο να δουμε πώς έγιναν  και να μας πεις συνταγή..άκουσα διαφορες αλλα όχι αποτελεσματικες και με ενιαφερει το θέμα...

οι υπολοιπες τί κάνετε κορίτσαρες μου? ταπαιδακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσα   εδω!!!!

πηρα 2 μερεσ αναρωτικη αδεια αποτην δουλεια  γιατι εχω τοσεσ μερεσ χαλια   πηγα χτεσ στο γιατρο κ εχω βρογχιτιδα!!!!  αντιβιωση μασκεσ κ  τωρα ειμαι λιγο καλυτερα!!!
τισ τουρτεσ  τις εβαλα φωτο στο  φεισμπουκ   δεν τις ειδεσ????????
συνταγη εκανα αυτην  που ειναι  στισ συνταγεσ τησ παρεασ!!!!!
βεβαια εκανα μονο τισ φιγουρεσ κ ολα τα στολιδια με ζαχαροπαστα~~~   η τουρτα δεν ηθελανα ειναι καλυμενη με αυτην  γιατι  δεν μ αρεσει!!!
οποτε την τουρτα την καναμε με σαντυγη  κ εβαλα απο πανω τον δικο μου στολισμο

angry birds  που ηθελε ο χρηστοσ   και βασικα ετσι ξεκινησε η ιδεα τησ ζαχαροπαστασ γιατιδεν μ την εφτιαχνε κανενα ζαχαροπλαστειο ετσι πωσ την ηθελα
και πασχαλιτσεσ  για την ελισαβετ

τι κανουν τα ζουζουνια σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ. ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ !!!

 ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΕΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ. ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΠΥ ΔΟΥΛΕΨΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΑΝΕΡΓΗ. ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΩ, ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ.

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΣΙΓΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ.

ΝΤΙΜΑΚΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ. ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΕΤΑ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ? ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΤΕ. ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΝΕΟ ? ΚΑΜΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ? ΚΑΜΜΙΑ ΓΕΝΑ ?

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΙΩΣΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ. ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΝΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ, ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΑΤΡΑΚΙ. ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΛΑΨΩ, Η ΜΑΝΑ !!! ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΜΠΟΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΑΝΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!!!   ΚΑΛΩς ΜΑΣ ΒΡΗΚΕς!!!!!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ  Κ ΕΜΕΙΣ  ΔΟΥΛΕΥΑΜΕ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΥΟ  ΘΗΡΙΑΚΙΑ!!!!  :)
ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ?????
ΘΑ ΕΡΘΕΙς Κ  ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ  ΦΕΤΟΣ???????   ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ  !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεναι   μωρε!!!!!!
εμεισ εχουμε αδεια   !!!! 15 μερες καθισιο αλλα  μαλλον δεν θα παμε πουθενβα κ θα πηγενοερχομαστε καμια θαλασσα!!!! δυσκολα να παμε με δυο,μικρα  και μαλιστα η μικρη ειναι σε φαση που ακομα την περπαταμε εμεισ κ ειναι μεσα στα νευρα!!!! του χρονου να μαστε καλα να ξεπεταχτει κ η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!!! Τί κάνετε? Κλέισανε τα σχολεία και χαλαρώνω όσο μπορώ!!!!!!!Δουλέυω μόνο απόγευμα στο σπίτι τωρα!Κάναμε και τη γιορτή μας στο σχολείο και ήταν και πρωταγωνιστής το καμάρι μου!!!!!Ήταν ο άνεμος!!!!!!Το μόνο παιδάκι που ακούμπαγε το μικρόφωνο..το κράταγε λες και ήταν σε πίστα και θα τραγουδούσε ήταν!!!!!!!Λέτε να μου βγει τραγουδιστής????? [smilie=laughing7.g:

Ρενάτα μου καλωσόρισες!!!!Μας έλειψες πολύ!!!!Το ζουζούνι σου τί κάνει?εσύ όλα καλα? υπομονή με τη δουλειά, κατι θα βρεθεί πάλι....

Έλενα μου, τωρα μπηκα και τις ειδα τις φωτο που μου είπες..ΤΕΛΕΙΑ πραγματικά η τούρτα!!!!!Εσύ για επαγγελματίας κάνεις..τί ζαχαροπλάστης και βλακείες!!!! Λογικά για τα λουλουδάκια της Ελισάβετ είχες καλούπια έτσι? Αλλα και τα πουλάκια τέλεια!!!!!Κοίταξα στις συνταγές της παρέας αλλα νμζω αν θυμαμαι καλα έχει αρκετές συνταγες..θα τις ξαναδω να προετοιμαστω για του μικρού την τουρτα!!!!Ποια έκανες εσύ? συνάντησες καμιά δυσκολία..αν και αν κρινω από το αποτέλεσμα ολα πήγαν τέλεια!!!!!

Να σας ζήσουν κορίτσια μου τα παιδάκια σας που είχανε γενέθλια και δεν σας ευχήθηκα!!!!Να ναι παντα γερά και δυνατα!!!!

Εμείς ετοιμαζόμαστε για Πατρα!!Φεύγουμε 7 Ιουλίου και επιστρέφουμε 7 Αυγούστου!!!Άρα δε θα μπαίνω καθόλου......θα χορτάσω ξινίλα!!!!!!!!!!!!!!! 23 Αυγούστου θα βαφτίσουμε το Θεόδωρο μας και ετοιμαζόμαστε και για εκείνα...κλεισαμε φωτογράφο, εκκλησία, αίθουσα....και ετοιμαζουμε και τη διακόσμηση και τις μπομπονιέρες με τη νονά!!!! το θέμα μας θα είναι ναυτάι, θα έχει άγκυρες, καραβάκια, τιμόνια και τα χρώματα θα είαι μπλε ηλεκτρικ, κοκκινο και άσπρο...φωτο θα βαλω στο φεηςμπουκ μόλις ολοκληρωθουν οι μπομπονιέρες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEE ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΠΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ... Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ...! ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗς ΜΙΚΡΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ .... ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ !!! Ετσι Ρενατούλα μου γλυκιά .... να σε ενημερώσω ότι ναι μεν μίλησα με τη Ζέτα ... αλλά μετά δεν βρήκα ποτέ αυτή τη μέρα που θα μπορούσα εγώ τουλάχιστον να συναντηθούμε γιατί πάντα κάτι άλλο ήταν κανονισμένο ! 

Πέσαν γιορτές της μικρής, πρόβες για το μπαλέτο της και τη γιορτή του σχολείου... πισίνες συνεχίζονται..... και ακόμα δεν ΄΄εχουμε τελειώσει

Ευτυχώς οι γιορτές μας ήταν τελικά τέλειες !!!!!! Είμαι πολύ περήφανη για το μινιατουράκι μου !!!!!!!!!!! χαχαχχααααα

Μαράκι εύχομαι να περασεις πολύ όμορφα στη Πάτρα κ ΄΄εχε μαζί σου μέλι να δίνεις συχνά στους ξινούς εκεί κάτω !!!!!!!!!!!!! χαχαχχαχχααααα

 

ΚΑΙΙΙΙΙΙ ....... ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ 04-14/08 (ΣΥΒΟΤΑ) !!!!!!!!!!! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ????

Συμπεθερούλα μου τι κάνεις ? Με τα θεματάκια υγείας όλα Οκ? αν με διαβάζεις... θα σε πάρω τηλεφωνάκι μέχρι τέλος Ιουλίου να μου πεις αν θα σε δω από κοντά !!!!

Ελενάκι εμείς μάλλον θα είμαστε πολυ πολυ μακρυά εκτός να κουνηθείτε ίσως εσείς....

Σας φιλώ όλες και θα τα ξαναπούμε .... ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΠΟΤΕ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΗΜΟ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ? ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ. ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΑΓΩΓΗ ΕΝΑ ΦΡΟΝΙΜΙΤΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΑΠΙΟΣ. ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Ρενατούλα με το δοντάκι σου !!!!!! Ολα καλά μπράβο! κι εγώ τους έχω βγάλει και τους 4! Στο δε 4ο έμεινα στη καρέκλα με ανοικτό το στόμα 2,30 ωρες !!!!!!!!!!!!!!! Τραγική εμπειρία !!!!!!!!!!!!!! :( δεν θέλω να το θυμάμαι καν ...........

 

Όσο για το πρόγραμμά μας, είναι απο πέρυσι το Σεπτέμβρη (τουλάχιστον) "γεμάτο" !!!!!!

Πισίνα πηγαίναμε ούτως ή άλλως απο 6 μηνών (μια φορά την εβδομάδα) !

Απλά από πέρυσι πάμε 2 φορές την εβδομάδα !!!!!!!! Της αρέσει γι αυτό και το συνεχίζουμε ! Δεν κουράζονται ποτέ τα παιδιά που τους αρέσει το νερό .... χαχαχαχα

Μπαλέτο (στην ουσία μουσικοκιινητική είναι) πολύ ωραίο προγραμματάκι- ευχάριστο - με καλή παρέα (τις φίλες της απο το σχολείο) περνάει καταπληκτικά και της αρέσει πολύ !!!!!!!!!!!! Δεν θέλει ούτως ή άλλως να σταματήσει!

Και το σχολείο παραμένει σχολείο ... αυτό δεν αλλάζει .... επίσης απο 14 μηνών !!!!!!!!!!!!!

Εχει μπει απο μικρή στα βάσανα.... !!!! Αλλά περνάει καλά - ποτέ δεν την πίεσα για τίποτα ! Αγαπάει το σχολείο της πολύ και ότι άλλο κάνουμε...

Ενδιάμεσα στην εβδομάδα έχει πάντα την παιδική χαρά της, την χαλάρωση απλά στο σπίτι (κάποιες μερες), τον παιδότοπο που πάμε συχνά με τις φίλες της απο το σχολείο και αυτό το χρόνο ειδικά επισκέψεις στα σπίτια των φιλενάδων της που κάνουμε πια πολύ παρέα οικογενειακώς όλοι μαζι (μαμάδες- μπαμπάδες και παιδιά) 4 ζευγάρια !!!

Τα Σάββατα έχει οπωσδήποτε παιχνίδι με μπαμπά που δεν τον ευχαριστιέται και πολύ τις καθημερινές αφού γυρνάει αργά .... κανένα σινεμά ή θέατρο (πηγαμε 2-3 φέτος) ... καμιά βόλτα σε κανά πάρκο ή ότι άλλο προκύψει.... αυτά......

Αλήθεια εσείς πως είναι η καθημερινότητά σας ????

Σημειώνω ότι τελειώνω τη δουλειά 16,30, παίρνω τη μικρή 17,00 και την έχω εγώ μέχρι τις 20,00-21,00 - κοιμάται στις 22,00 και εγώ ξεκινάω τις δουλειές μου (μαγειρέματα- σκουπίσματα - σίδερα και πλυσίματα) μετά τις 22.00 !!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά προς το παρόν....... Σου υπόσχομαι όμως Ρενατούλα ... μόλις χαλαρώσω λίγο θα οργανώσω τη συνάντησή μας όπως σου έχω ήδη πει.... !! [smilie=sunny.gif]  [smilie=thumbsup.gi:

Σε όλες καλό υπόλοιπο !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΕΣ. ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΟΙΩΘΩ ΠΤΩΜΑ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ Ή ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΣΚ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ  ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ. ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΗΡΕ ΑΡΑΓΕ ? ΜΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΠΙΑ ?

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ. ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

ΕΛΕΝΑ ΣΟΥ 'ΡΧΟΜΑΙ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πΟλύ ωραία κοριτσάκι μου !!!!!!!!!!!! Εύχομαι να περάσετε πολύ πολύ όμορφα ..... μακάρι να δεις την Έλενα ..... να μου τη φιλήσεις !!!!!!!!!!!!!

Να κάνετε πολλά μπανάκια και να γυρίσετε με δυνάμεις, μαυρισμένοι και ξεκούραστοι!!!!!!!!!!!!!!! ... και με το καλό όταν γυρίσουμε όλοι από Σεπτέμβρη θα βάλω το πρόγραμμα "συνάντηση" σε λειτουργία .. .!!!! :)

 

 

Φιλιά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!! Ντίμη μου σε πεθυμήσαμε πολύ και σένα!!!!

Διάβασα τα νέα σου, πολύ χαίρομαι που είστε καλα!!!!

Ρενάτα μου καλό ταξίδι, καλά να περάσεις και φίλα μας την Έλενα αν την δεις!!!!!Θα σας σκεφτόμαστε πάντως και εσένα και το αγοράκι σου!!

Ντίμη μου πολύ ωραίο το πρόγραμμα σας, γεματο αλλα ωραίο!!και φυσικά είναι πολύ σημαντικό που αρέσουν στη μικρή όλα αυτά!Μπράβο σας! Σε θαυμαζω και εγώ που μπορείς να κάνεις δουλειές μετά τις 22:00....αλλα θα μου πεις, αμα δεν εχεις αλλη επιλογή τι να κανεις? εγω που τωρα δεν παω στο σχολείο και δε χρειαζεται να ξυπναω απο το χαραμα, και λογικα θα ξεκουράζομαι περισσότερο, έχω το μικρό που θηλάζουμε το βράδυ και τωρα ξυπναει συνέχεια μες τη νυχτα...μια ζεσταίνεται, μια πειναει.....γενικα δεν κοιμαμαι το βραδυ με αποτέλεσμα να είμαι κομμάτια..νεογέννητο που ήταν, κοιμόμουν περισσότερο τη νυχτα να φανταστείτε.....Τέλοσπάντων καλα να ειναι και θα περάσει και αυτό, πού θα παει....!!!Κολυμβητήριο θέλαμε και εμεις να γράψουμε τον Κωνσταντινο, αλλα δε μας βόλευαν οι ωρες σε κανένα..δουλευουμε και οι δύο τις  ώρες που ειναι τα παιδακια..ισως από Σεπτέμβρη καταφερουμε κατι....

Έλενα μου εσύ τι κάνεις? πώς είσαι?

Σας φιλώ για καληνύχτα φιλενάδες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου κουράγιο κ εσύ ! Το ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο τώρα ειδικα΄για τα βράδυα που δεν κοιμάστε καλά ... αλλά θα περάσει.... !!!!! ¨Οντως όπως είπες κι εσύ , μερικές φορές δεν έχουμε άλλες επιλογές !!!! Φυσικά έχουν προτεραιότητα τα ζουζουνάκια μας ... και τελευταία οι δουλειές μας και η κούρασή μας !!!! αχχχχ /......

Μακάρι να βρεθεί και σύντομα ένα πρόγραμμα που να σας βολεύει για να πάει ο Κωνσταντίνος κολυμβητήριο - Είναι πολυ καλή άσκηση για όλο το σώμα τους και το μυαλό επίσης !!!!!!!! Ειδικά αν του αρέσει το νερό ... θα το λατρέψει και θα το αγαπήσει !!!

 

Μια καλημέρα σε όλες σας και εύχομαι καλή συνέχεια !!!!

 

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Να ναι και γω.......... Κοριτσάκια μου γλυκά!!!!!!!!!!!!! Χάθηκα το ξέρω............ Πώς είστε?

Μαράκι να σας ζήσει το μικρό και με το καλο η βάπτιση σας.........

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να περνάτε υπε΄ροχα με τις οικογλενειες σας!!!!!

Και μεις είμαστε καλά!!!!!!!!!! Μεγαλώνουμε, ο μικρός είναι τώρα σχεδόν 9 μηνών και προσπαθεί να περπατήσει...............

Λέμε Δόξα σοι ο Θεός που είμαστε καλά γιατί μας έφαγε το μάτι τελευταία...............

Δώστε λίγη θετική ενέργεια γιατί δεν αντέχω άλλη κακία!!!!!!!!!!!

 

Φιλάκια στα κουκλάκια σας!!!!!!!!!!!!

Καλές διακοπές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Γειά σας κορίτσια μου! Τι κάνετε? Εμείς καλά, ζεσταινομαστε! Πήγαμε διακοπές τον Ιούλιο και τώρα ψηνομαστε στην Αθήνα. ? Ελπίζω να είστε όλες καλά και εσείς και τα παιδάκια σας. Ντιμη μου τώρα τον Σεπτέμβριο θα κανονίσουμε αυτή την βόλτα που λέγαμε! Φιλιά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ !!! ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΤΕΣ. ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΜΑΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΕΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ.

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΜΑΣ. 47 ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΞΑΝΑ. Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ ΚΑΙ ΛΑΛΙΣΤΑΤΟΣ. ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ. ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ FACEBOOK ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...