Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΑΧ μαρή συμπεθέρα μου .... ποοοουυυυυ μήνα του μέλιτος με περίοδο !!!!!!! πάει ... ούτε για μπάνιο δεν θα μπορώ να πάω.... χτες με επισκέφτηκε η ριμάδα .... αλλά μην σας πω ότι θα το "βουλώσω" κ θα τη ρίξω τη βουτιά μου !!!! εεεε αααμμμμεεεεε !!!!!!!!!!

Ζετάκι μου πόσο σε καταλαβαίνω !!!!!!!!! Κι εγώ θα ήθελα κ το έχω πει πόσες φορές να φεύγαμε να πάμε να μείνουμε στο νησί ... (εφόσον έχουμε κ το σπίτι εκείτο τοπατρικό του) κ σιγά σιγά να κάναμε κάτι δικό μας .... αλλά δενθέλει με τίποτα να΄φύγει !!!! Που θα πάει... η ζωή νομίζω θα μας τα φέρει έτσι που θα μας αναγκάσει σε λίγα χρόνια να το κάνουμε !!!! Ας είναι ότι είναι καλύτερο για τα παιδάκια μας !!!! Γιατί η Δημητρούλα μας τόσο ανήσυχη ???? Πάλι βολτάρατε έτσι ??? Έννοια σου θα σε τακτοποιήσω με το καλό μόλις γυρίσω από το νησί... ;););):):):)

Η ρενάτα είναι ΗΡΩΑΣ - δεν το συζητάμε !!!!!!!! Αλλά μην λέμε πάλι τα ίδια ... κ τα παίρνει κ πάνω της !!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol: Γλυκιά μου Ρενατούυυυλλλλααα !!!!! ΚΟρίτσια εσείς οι υπόλοιπες πρέπει πραγματικά να την γνωρίσετε από κοντά Είναι πάντα τόσο γλυκιά κ ήρεμη κ γελαστή κ ευχάριστη κ συμπαθητική που θα την αγαπήσετε αμέσως !!!!!! :x:x:x:x

Η Ηλιανούλα κ η συμπεθέρα νομίζω ότι μας δουλεύουν κανονικά - αακου πάνε άνετα για τέταρτο !!!!!!!!!!!!! έχετε ζουρλαθεί βρε τρελες ?????? Να σας πάμε σε κανά ίδρυμα να σας κλείσουμε μέσα !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Κι αφήνω για το τέλος το "πιπίνι" της παρέας !!!!!!!!!!!!! [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing3.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] ... που θα μας πεις κ παλιόγριες !!! Αλλά να ξέρεις μαρή ξεκούδουνη ότι η γριά κότα έχει το ζουμί !!!!!!!!!!!!! Αυτό σουλέω μόνο [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif]

Φιλιά σε όλες εσάς τις χαμένες κ τις μή χαμένες !!!! Θα σας πω τα νέα μου από Δευτερα με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!! Καλά να περάσετε γλυκές μου ,..... κ που στε ....... αταξίες πολλές έτσι ??????? ;););)[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] ... και συμπεθέρα άσε τις δοκιμές τώρα στα γεράματα που θέλεις να ανοίξεις πόρτες .. άνοιξε κανά μπαλκόνι κ πολύσου είναι !!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ.

ΖΕΤΑ ΠΑΛΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΗΑ ΣΤΡΙΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ . ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΚΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΝ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΠΟΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΘΕΛΗΣΗΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. ΚΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ, ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ.

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 5 ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.....

Α !!! ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ 4ο ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ. ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ Κ ΕΓΩ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ!!!

ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΡΘΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 5% ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ :cry::cry::cry::cry::cry: Λ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΣΧΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ :cry::cry::cry::cry::cry:

ΣΚΑΤΑ Κ ΑΠΟ ΣΚΑΤΑ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΑΡΠΑΞΑ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΛ ΣΤΗΝ ΜΥΞΑ Κ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ Κ ΗΡΘΕ ΝΑ Μ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΛΕΕΕΙ ΜΑΜΑ :)

ΑΧ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ Μ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ελενα τι επαθεσ κ εσυ!!ολα μαζι σου ρθαν :roll: εμασ ακομα ακομα απληροτουσ μασ εχουν απο την αρχη που πηγαμε τον ιουλιο :roll: μασ βλεπω παλι για απεργιεσ απο δευτερα :cry:

συμπεθερα αφου μπορεισ κ το ταπωνεισ παλι καλα :mrgreen: εγω μια φορα προσπαθησα κ το ενιωθα τοσο πολυ που νομιζα οτι θα εχω οργασμ@ :o:shock::lol::lol::lol: ασε τι τραβιξα για να το βγαλω ,εκει ειπα θα εχω πολλαπλουσ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops:

τι λεω βραδιατικα κ νυσταζω :D αντε καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια μανουλιτσες μουυυυυ!!!!!!!!!!! να 'μαι κ εγω στα πεταχτα :lol::lol::lol:

πως ειστε?? εμεις καλα σχετικο το καλα δηλδη , εχω τα αγορια μου αρρωστουλικα :cry::cry: ο αγγελακος ο μυξα κ ο μπεμπακος με μυξα ρογχο κ βηχα :cry: πηγαμε σημερα παιδιατρο τον κοιταξε , δεν εχει τιποτα , μου ειπε ορο στη μυτουλα κ να του δινω το moucothiol. παντως πολυ γκρινια ειχε απο χθες κ το βραδυ ξυπναγε συνεχεια. ουφφφ παλι καλα που δεν ειναι αυριο η βαφτιση , ελπιζω το αλλο σαββατο να ειναι κ τα τρια περδικια :)

ελεναμου αστα να πανε :cry::cry: κ ακομα πιστευω πως δεν εχουμε δει τιποτα.. τωρα πλεον κοιτανε να βγαλουνε κ απο τη μυγα ξυγκι.. :cry:

απο τον αλλο μηνα κατι τετοιο ακουγεται κ για την δουλεια του αντρα μου..χαλι μαυρο.. :cry::cry:

ζετα μου αστα να πανε χαλι μαυρο ειμαστε! δεν υπαρχει μελλον εδω.. ετσι οπως μας εχουνε καταντησει δεν θα μπορουμενα ζησουμε εδω απλα θα υπαρχουμε.. :cry::cry:

ντιμακοοοοοοοοο να περασετε σουπεεεεεεεεεεεεεερρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε να ξανανιωσεις τωρα δυο μερουλες εκει :D:D:D

οσο για το 4οοοο , χμμμμ ολα μια συνηθεια ειναι μη νομιζεις.. οπως ολα αλλωστε.. :D:D μονο που το δαφνι δεν το γλιτωνουμε , πρεπει να κλεισουμε απο τωρα θεσεις μαζι με την θενα πακετακι μηπως κ δεν βρισκουμε αργοτερα :lol::lol::lol::lol::lol:

πολλα φιλια κοριτακια μουυυυυυ

καλο σας βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θένααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν παίζεσαι με τίποτα λέμε!!!! τι κάνετε κοπελιές? εγώ σπίτι μόνη μου αφού ο άντρας δουλεύει και σήμερα αλλά και αύριο όλη μέρα :cry::cry::cry: αφού μερικές φορές αναρωτιέμαι γιατί παντρεύτηκα αφού συνέχεια μόνη μου είμαι...ίσα τα άπλυτα και τις στοίβες ρούχων που έχω :roll::roll: ηλιάννα μου περαστικά στα αγοράκια σου...συμπεθέρα πώς είσαι σήμερα? περαστικά και σε σένα... εγώ έχω λίγο προβληματιστεί ρε κορίτσια...επειδή λείπω πολλές ώρες από το σπιτι η μικρή έχει αρχίσει και γκρινιάζει και με ζητάει συνέχεια και δεν θέλει να πολυκάθεται στους παππούδες...τι να κάνω? η αλήθεια είναι ότι λείπω 6 μέρες τη βδομάδα εκ των οποίων τις τρεις (τρίτη-πέμπτη-παρασκευή) όλη μέρα... να ρωτήσω για παιδικό σταθμό? αλλά ρε γαμώτο οι τιμές που έχω ακούσει από γνωστές είναι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΕΣ. Απο την άλλη και η μάνα μου έχει κουραστεί να κρατάει το παιδί τόσες ώρες (αν και δεν το λέει) αλλά λόγω του ότι έχουν κι αυτοί τα προβλήματά τους ειδικά από τότε που έκλεισαν το μαγαζί, είναι μέσα στα νεύρα και πολλές φορές την ακούει ο άντρας μου που μιλάει έντονα και απότομα στο παιδί...ξέρω ότι την λατρεύει και ότι δεν το κάνει επίτηδες αλλά το αποτέλεσμα δεν αλλάζει :?:? τι να κάνω?! :?:?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΡΕ ΣΥ ΘΕΝΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ? ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ. ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΙΛΕΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ?

ΕΛΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ. ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ, ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΓΑΙΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ. ΤΟΥΣ ΚΟΨΑΝΕ ΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ. ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ. ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΖΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΗΡΕΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ...ΣΕ ΔΣΑΘΜΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ? ΕΣΤΩ ΓΑΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΑΣ. ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ. ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΠΗΣΙΑΣΤΟΙ. ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ !!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΗΘΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ. ΝΤΙΜΗ ΑΚΟΥΣ ??? ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ. Ή ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ??? ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΛΙΩΣΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ?

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΚ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ ΘΕΛΩ ΗΡΕΜΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΣΙΤΩΝΕΙ. ΑΥΤΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΞΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΝΗΣΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Good Morning !!!!!!!!

Επέστρεψα γύρισα ήρθααααα !!!!!!!!! ¨Ηταν πολύ πολύ ωραία- είχα πολλά χρόνια να δισκεδάσω έτσι... χορός ξενύχτι ποτά καλή παρέα φαγητάκι τέλειο, ο γάμος σούπερ !!!!!!! Λίγη ταλαιπωρία μόνο στο γυρισμό στο πλοίο γιατί είχε πολύ κόσμο αλλά εντάξει !!! Κυριακή βράδυ γυρίσαμε τρέχοντας πήγαμε στο παιδάκι μας !!! Πόοοοοσσσσοοο μου χε λείψει ... δεν φαντάζεστε !! και πόοοοοσσσοοοο χαράαααα έκανε επίσης δεν ξέρω αν φαντάζεστε :P:P:P:D:D:D Μετά εννοείται δεν ήθελε να κοιμηθεί κ μας κρατούσε συνέχειά δίπλα της... κι όλα καλά. Περασε κι εκείνη τέλεια εδώ με παππού και γιαγιά !!!!!! Της κάναν τα χατίρια, πηγαίναν βόλτες όλη τη μέρα παιχνίδια κ χαρές !!! Ούτε πουτο κατάλαβε ..... που λέει ο λόγος !!!

Εσείς βλέπω είστε καλά... ΄΄ετσι γρήγορα που σας διάβασα....

Βρε τρελοσυμπεθέρα ........ έχεις ζουρλαθεί μαρή εντελώς !!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:=))=))=))=))=)):)):)):)):)):((:((:((:((:(( έκλαιγα από τα γέλια ... αν μ ενα ταμπόν ρίχνεις πολλαπλούς ...... τότε τι να πω..... :!::!::!::!::!::!::!::!: είσαι φαινόμενο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ααααααααααααααα ..... θέλετε συνάντηση με Θαλίτσα ?????? Πολύ ευχαρίστως !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάμε αύριο ????????????????????????? Καθίστε να σας οργανώσω πάλι ... θα σας πάρω τηλεφωνάκι ή πάρτε εσείς μέσα στην ημέρα να συννενοηθούμε !!!!!!!!!!!!!!!

Φιλούμπες !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:ymblushing::ymblushing:

ntimako αντε παλι περασεσ καλα, αλημονο απο μασ που περιμενουμε κανα ταμπον για να γλεντισουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφυστε προβληματα με τη δουλεια κανουμε επισχεση εργασιασ κ ημαστε για να μαστε!!! :roll::roll: που θα παει δεν ξερω...απληρωτοι για τριτο μηνα παμε ποσο αλλο?

ζετακι κ εμενα που μου τον πηραν στο βρεφυκο με το εσπα παλι μου ζηταν λεφτα τωρα για να τρωει γιατι τουσ κοψανε! δεν τα δινω φυσικα κ ασ τρωει σπιτι...τουλαχιστον ξεφευγει για λιγο κ ξεδινει κατι ειναι κ αυτο! υπομονη λιγο ακομα θα ειναι καλυτερα.....καμια φιλη δεν εχεισ με λιγα λεφτα να σε βοηθαει ,λιγεσ ωρεσ αυτη κ λιγεσ οι μαμα? τωρα καποια θα βρεισ με λιγα λεφτα ιδικα αν το πασ κ σπιτι τησ ,καμια εμπιστη οχι οποια να ναι! ακομα κ εδω μπορεισ να ρωτησεισ τισ μανουλεσ...ποτε δεν ξερεισ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΘ????

ΝΤΙΜΑΚΟ Μ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ Ε?????? ΞΕΔΩΣΕΣ??????? ΚΑΜΙΑ ΑΤΑΞΙΑ ΕΚΑΝΕΣ Η ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΠΟΤΟ ΠΗΓΕ??? :lol::lol:

ΜΑΡΗ ΘΕΝΑ ΤΙ ΕΠΙΣΧΕΣΗ ΚΑΝΑΤΕ??? ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ :lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΛΑΓΙΟΣ ΚΑΠΩΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ????? ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ??????

ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΖΗΛΕΥΩ!!!!

ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ Μ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Μ ΕΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Σ ??? ΤΙ Σ ΕΙΠΕ??????

Η ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ?????? ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!! ΕΕΕΕΕ ΚΟΠΕΛΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σας διαβασα και ξ ε κ α ρ δ ι σ τ ι κα!!!! Θενα δεν παίζεσαι!!! Νομίζω πρεπει να αλλαξουμε και θέμα και να βαλουμε και ενα κοκκινο χ, για τα ακαταλληλα!!!!

Μπράβο βρε Ντίμι μου που περασατε τόσο όμορφα! Πολύ χαίρομαι, γιατί θυμαμαι πόσο το είχες αναγκη!

Ρενατα μου επειδή εγω δε σου ευχηθηκα, σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ενα ακόμα μωρακι..Να ξερεις πως σε σκεφτόμαστε, σε αγαπαμε και σου στελνουμε όλη τη θετική μας ενεργεια..μην παραδίνεις τα όπλα, ο επιμενων νικα!!Μακαρι να μουν εκει τώρα κοντα σου, γιατί θα ηθελα να σε παρω μια δυνατή αγκαλιά!

Και φυσικα κορίτσια η ευχή μου για μωρακι, παει σε όσες θελουν ετσι? Μην παρεξηγιόμαστε!

Ζετα μου τελικα τί να σκεφτεσαι να κανεις? Υπομονή κοπελα μου και κατανόηση...δε λες που υπαρχει δουλεια..ρωτα και εμας... :|:|

Ηλιαννα μου τί κανεις εσύ? Τα μωρακια σου είναι καλύτερα?

Μικα μου εσύ? Η κοριτσαρα σου?

Μαρία μου εσύ πως τα πας με τις γοργονίτσες σου?

Αλεκα που χαθηκες?

Και last but not least,Ελενα μου εσύ τί κανεις? Ο φιλος Χρηστος? Μειωση ε? αααααχχχχχχχ.........

Κορίτσια και στην Κύπρο χαλια παμε...και το θεμα ότι όλοι εχουν δανεια εδώ...και εμεις τωρα ενα δανειο ννα θα παρουμε για το σπίτι..πως θα βγαίνει η δόση οεο??? :roll: Ο αντρας μου ψαχνει, ρωταει παντου, κοιταμε αγγελιες, γραφέια εργασίας, γνωστους και φίλους..ΤΙΠΟΤΑ...ουφ..ενα μονιμο αγχος...

Τεσπα μην ψυχοπλακωθουμε βραδιατικα..Ο Κωνσταντινος μου είναι μια χαρα! Θα είναι παρανυμφος σε ενα γαμο μιας φιλης μου το Σαββατο και πηγαμε σήμερα και αγορασαμε παπούτσια καλα..πηραμε καινουρια το Πασχα και μεχρι τον Ιουνη δεν του κανανε.. :o τα φόρεσε 3-4 φορες όλες και όλες..Τεσπα, καλα να είναι το παιδί..αλήθεια τί νουμερο φορανε τα δικα σας? εμεις 25 αλλα είμαστε ιδιοτροποι..εχουμε περιεργο πόδι και δε μας κανουν όλα..

Αστε το αλλο που μου κανει τώρα τελευταία..δεν κοιμαται το μεσημερι με τίποτα..ξαπλωνω δίπλα του, και αποκοιμιεμαι εγω και μετα αυτός και μετα από μια ώρα που εχουμε ξαπλώσει..τον ξυπναει ο αντρας μου από το χαραμα, τον κουραζει όλη μερα με τα παιχνιδια, σημερα χασμουριοτανε όταν τον ταιζα για μεσημερι, και με το που παμε να ξαπλωσουμε, γυριζει σαν τη σβουρα,πανω κατω, πανω κατω, πανω κατω, θυμαται να με φιλησει, να τραγουδησει, να παιξει με τα χερια του...δεν ξερω τι να κανω..να μην το κοιμιζω?? μα εχω και εγω αναγκη λίγη ξεκουραση το μεσημερι...

Αντε σας φιλω γλυκα όλες τωρα, και συγνωμη αν ξεχασα καποια!!!Καληνυχτα σας όμορφες!!!

A! Και ξεχασα να σας πω! Αυριο εχουμε επετειο γαμου, 2 χρόνια κλείνουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΧΑΛΙΑ!!!!! ΕΙΧΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ!!!!

ΤΙ ΚΡΙΜΑ!!!!! ΓΙΑ ΟΣΕΣΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!! http://www.giatinioanna.com/ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ !!!!

ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα πρωτοδιάβασα την ιστορία της Ιωάννας....

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ... δεν υπάρχουν λόγια ! Ενα μεγάλο ΑΝΤΙΟ στην Ιωάννα κι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους γονείς της !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρίμα παναγία μου...κι εγώ παρακολουθούσα την ιστορία της μικρούλας...καλό ταξίδι και καλό παράδεισο να έχει...για τους γονείς τι να πω? ούτε να το φανταστώ δεν μπορώ :cry::cry::cry: κατά τα άλλα εμείς καλά. ρώτησα για παιδικό, βρήκα ένα με 230 ευρώ το μήνα αλλά ρε κορίτσια πολύ κλειστός ο χωρος και σκέφτηκα τι αρρώστιες θα αρπάζει το καημένο οπότε είπα για φέτος να το αφήσω...μικρούλα είναι, να μεγαλώσει λίγο ακόμα.Μιλησα με τη μαμά μου, της εξήγησα και τώρα είναι μια χαρά, βέβαια και η μικρή δεν ξεκολλάει από κοντά της οποτε θεωρώ ότι περνάει ωραία το παιδάκι μου αλλιώς δεν θα ήθελε να πηγαινει συνέχεια κάτω... αυτές τις μέρες δεν γκρινιάζει κιόλας που την αφήνω οπότε μάλλον φάση ήταν και πάει!!! εσείς τι κάνετε γλυκουλες μου? μαράκι μου το ξέρω ότι ευτυχώς που έχω δουλειά, δεν το συζητώ...και επειδή δεν χαλάει και λίγο ο καιρός τρέμω μην μου πει σταματάς γιατί έχουμε φουλάρει χειμωνιάτικα και δεν έχουμε καθόλου δουλειά :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ? ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΖΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΕ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ. ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΙΕΣ ΣΤΡΑΒΟ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΤΥΧΗΣΕΣ. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΤΟ ΣΚ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΑΠΕΧΩ. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

ΕΛΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ ΝΑ ΤΙΣ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΛΕΙΨΕΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!

δεν είμαι καθόλου στα καλά μου ... Ο αντρούλης μπήκε χτες νοσοκομείο να βγάλει αμυγδαλές - αγχώθηκα, είχα δει κι ένα περίεργο όνειρο... τεσπα... ολα καλά πήγαν - πονάει πολύ αλλά θα περάσει...

Εδώ στη δουλειά μυρίζομαι απόλυσή μου εντός μήνα .... εννοείται ότι εδώ και κανά δυο μήνες έχουν ξεκινήσει κ διώχνουν λίγους λίγους για να μην φανεί... δεν τη γλυτώνω δυστυχώς ... κι όσο κι αν είμαι προετοιμασμένη (υποτίθεται) γι αυτό ... δεν νομίζω να το αντέξω εκείνη τη στιγμή που θα μου το πουνε... :(:(:(:cry::cry::cry:

Η μικρή καλά ... θα προσπαθήσουμε να κάνουμε καμιά δουλίτσα μέσα στο σαββατοκύριακο άντε και αρκετή ξεκούραση αφού ο αντρούλης δεν θα είναι σε θέση για πολλά... σας φιλώ με δακρυάκια αυτή τη φορά ... μ έχει πιάσει το παράπονο από χτες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου καλη μη κλαισ κ απελπιζεσαι δεν αξιζει ολα ειναι μια συνηθεια να δεισ που θα σου αρεσει σπιτακι ιδικα τον πρωτο κερο....μετα δεν ξερω ισωσ απελπιστεισ αλλα σκεψου οτι δεν εισαι η μονη κ ουτε η τελευταια που θα κατσει σπιτι ,μακαρι να βρεισ μια δουλεια αμεσοσ αλλα οτι δεν μπορουμε να αποφυγουμε πρεπει να το απολαμβανουμε , γενικα πρεπει ολα να τα βλεπουμε θετικα κ οτι γινονται για καλο ,εγω μεχρι τωρα ετσι τα βλεπω κ ετσι μου εχουν βγει ,στο κατω κατω ειναι ευκαιρια να κατσεισ να δεισ κ λιγο το σπιτι σου παραπανω αλλα κ τη μικρη σου πριγκιπισσα! ελπιζω να μπεισ στο ταμειο φυσικα γιατι βοηθαει στην ψυχολογεια :mrgreen: !

οι αλλεσ που ειστε καλε?

εμεισ απληρωτοι ακομα εχουμε επισχεση απο την δευτερα ,ισωσ την δευτερα να μασ διτε στον παπαδακη τοπρωι κατα 90%

ο ιασονασ εινα ακομα με βηχα κ μυξα εδω κ 3 βδομαδεσ κ εχει 2 βραδια κανει κ 38,5 πυρετο ,μονο νυχτα δηλαδη :roll:

αυτα καλο σ/κ σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις απόλυτο δίκιο συμπεθερούλα μου - κι εγώ ΜΑΖΙ ΣΟΥ !!!!!!!!!! αλλά ναααααααα μερικές φορές σε παίρνει λίγο από κάτω ... ήταν κακός συνδυασμός χτες η μέρα !!!!!

Φιλάκια στον Ιασωνάκο μας τον αρρωστούλη καθώς και στα υπόλοιπά σου !!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Θα στηθώ τη Δευτέρα να σε δω live..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στενοχωριέσαι βρε δημητρούλα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: τι να πω κι εγώ που μόλις μου ανακοίνωσαν την απόλυσή μου ήμουνα 8 μηνών έγκυος?! αυτά να σκέφτεσαι και να παίρνεις κουράγιο :-*:-*:-* στα είπα και προχθές περαστικά στον αντρούλη σου!!! εγώ καλά αν και μ'έχουν πιάσει τα νεύρα μου...περιμένω την ακατανόμαστη 4-6 οκτώβρη και από τις 2 έχω σταγονίτσα σταγονίτσα και δεν λέει να κατεβεί...σημερα πεντακάθαρη... μέχρι που πήρα και έκανα τεστ εγκυμοσύνης και φυσικά βγήκε αρνητικό -δεν θα μπορούσε να βγει κάτι άλλο αλλά και την πρώτη φορά που ήμουν έγκυος έτσι έγινε- και τώρα κλαίω τα 12 ευρώ που έδωσα :lol::lol::lol: θένα δυστυχώς δεν θα μπορέσω να σας καμαρώσω ρε γαμώτο :(:( περαστικά στο μικράκι σου!! η συμπεθέρα μου πάλι χαμένη είναι?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Μπηκα προχτες, διαβασα για την Ιωαννα, πλανταξα στο κλαμα και δεν μπορουσα να γραψω και βγηκα...

Ντιμι μου περαστικα στον αντρα σου και υπομονη με τη δουλεια..Αυτα π[ου σου πε η Θενα να σκεφτεσαι, ότι δεν είσαι η μονη και να μπεις και ταμείο..και είμαι σίγουρη ότι θα σου αρεσει να είσαι στο σπίτι σου, εστω τον πρώτο καιρό, όπως το ιδιο ενιωθα και εγω..δηλαδη αν δεν είχαμε και αναγκη τα λεφτα, θα θελα να ήμουν σπίτι με το παιδακι μου στην ησυχια μου..φυσικα και κανονική μου δουλεια μου αρεσει, και δουλευω και σπίτι μου αλλα με αυτήν δεν βγαίνουν πολλα..τωρα ξεκινησε να ανοιγει λίγο..

Ζετα μου γιατί ετσι? εχεις συχνα τετοια?

Θενα μου απληρωτοι ακόμα ε? Θα σε δω στο ιντερνετ αλλα φυσικα μακαρι να μη χρειαστει, και να σας πληρωσουν..Περαστικα και στον Ιασωνακο μας..

Ελενα μου εσύ τι κανεις? Ηλιαννα? Αλεκα? Μαρία? Μικα? Ρενατα μου? Ξεχασα καποια? Συγνωμη...

Εμεις τα ίδια..δεν καθεται να κουρευτεί ο μικρουλης μου και αυριο είναι παρανυμφακι στο γαμο μιας φίλης μου!!ουφ...εκει που εστρωσε και κουρευόταν μια χαρα, χτες πλανταξε..τί και τί δεν του εταζα..τιποτα..κλαμα και κλαμα..ανυπομονω για το γαμο αυριο, για να δω το μπουμπουκι μου τί θα κανει!!!Αλλα εχουμε και δυσαρεστα..ο νονος του, εσπασε το [ποδι του στο στρατο, στον αστραγαλο και ηταν σοβαρη ζημια..σημερα εκανε χειρουργείο 3 ώρες και περιμενουμε νεοτερα...θα παμε μετα να τους δουμε..σας φιλω για την ωρα..αυτιο μαλλον δε θα μπω γιατι θα χουμε ετοιμασιες και θα φυγουμε και νωρίς για το γαμο, που είναι μακρια..στην πολη της Μαρίνας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εδω ΠΑΡΟΥΣΑ Κ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!! ;););););)

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ ΜΟΥ Κ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟΣΟΟΟΟ ΠΟΛΛΥ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ1!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΑ ΚΑΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΧ Η ΙΩΑΝΝΑ Κ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ Κ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!

ΜΟΝΟ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΑΙΩ Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΩ :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:cry::cry:

ΘΕΝΑ ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ!!! ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΣΤΗΚΕΣ ΤΟΣΟ???? ΠΑΡΟΛΑΥΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΧΑ!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 4 ΤΕΣΤ ΜΕ ΑΙΜΑ:lol::lol::lol::lol::lol: ΤΑ 3 ΑΡΝΗΤΙΚΑ

Κ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ 4 Κ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΙΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ?????

ΡΕ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΓΥΟΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ???

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΓΑΜΠΡΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ :D ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!

Η ΑΛΕΚΑ ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕ/??? :cry:

ΜΙΚΑ?????????

ΗΛΙΑΝΝΑ :mrgreen: ΚΟΡΜΙ ΚΥΠΑΡΙΣΕΝΙΟ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααα μανουλιτσες μου!!!!!!! τι κανετε? πως ειστε??? τα μικρουλια μας?

ευχομαι να ειστε ολες μα ολες καλα κ τα μικρακια μας!!!! :):)

μπηκα μια στα γρηγορα τωρα μιας κ ταιζω τον μπεμπη κ βρηκα ευκαιρια :mrgreen::mrgreen:

δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα ..... :? θα το κανω απο δευτερα. σημερα ειναι η βαφτιση μας!! κ εχω του κοσμου τα πραγματα να κανω , φοβαμαι κ μην ξεχασω τιποτα :geek::?:? ουφφφφφ

αυτα μολις τελειωσε ο μπεμπης ( για λεγες ωρες ακομα :-p το γαλα του)

πολλα φιλια σε ολες κοριτσακια μουυυυ , καλα να περασετε το σ/κ

εφυγααααααααααααααααααααααααααααααα................ :-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...