Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!

ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ :?

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!!

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ :D:D:D:D:D:D:D:D ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ!! :D:D:D

ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΤΙΑΞΩ :D:D:D:D:D:D

ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ!!!

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΨΩΝΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΠΟΖΕΣ :D:D:D:D

ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!

ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΣΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑ ΕΣΥ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΘΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΛΕΤΟ ΧΩΡΟ :lol::lol::lol: ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ Μ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΡΟΙΑΣ???? ΤΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ????

ΑΑΑ ΔΗΛΑΔΗ ΦΕΤΟΣ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ Ε?????

ΝΤΙΜΑΚΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΣΟΥΗΔΙΑ!!! :cry::cry::cry::cry: ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΝ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :cry: ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΞΕΒΑΜΕΝΟ ΣΟΥΗΔΟ ΕΚΕΙ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ???? ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΤΡΩΕΙ???

ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ?????

ΚΑΛΑ Η ΡΕΝΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΕΧΕΙ????? ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΑΣΤΟΡΑ?? ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΣΕΡΒΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΧΑΣΑΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα και από'δω. πώς είστε? ελενάκι τέλεια τα νέα σου, αν και ήμουν σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά!!! καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης λοιπόν!!!! αλεκάκι καλώς όρισες πάλι πίσω... τα μικράκια σου τι κάνουν? ντίμη μου περαστικά σας... εμείς ακόμα με αντιβίωση είμαστε...αύριο θα την πάω στη γιατρό για να την δει και να σταματήσουμε την αντιβίωση. θένα τι έπαθες πουλάκι μου?! μήπως είναι τίποτα ψυχοσωματικό? εμάς τα νέα μας σας τα ανέφερε η συμπεθέρα... την πέμπτη σταματάω κι εγώ από τη δουλειά και πλέον είμαστε και οι δύο ΄άνεργοι... έτσι λοιπόν αν δεν βρεθεί κάτι άμεσα ψαχνομαστε για να φύγουμε από την ελλάδα... δυστυχώς δεν βλέπω να το γλιτώνουμε...όπως καταλαβαίνετε τα ψυχολογικά μου είναι απλώς μαύρα χάλια γι'αυτό και δεν μπαίνω συχνά αλλά σας σκέφτομαι και μου λείπετε :x:x:x:x δεν θέλω όμως να σας μαυρίζω κι εσάς, άλλωστε η καθεμια έχει δικά της προβλήματα...για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω...φιλιά πολλά και καλή κυριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα ενα κατεβατο και σβηστηκαν, αυτα μου κανει γι αυτο αποφευγω να γραφω....Καλησπερακια!!!!!!!!! Σας γραφω τα νεα μας και θα παω να διαβασω τα δικα σας..πηγα στον γυναικολογο μου για υπερηχο και συζητηση για το ποτε θα ξεκινησω τη διαδικασια με τα εμβρυακια μου αλλα τελικα αλλα βρηκαμε.....ο πολυποδας που ειχα μεγαλωσε και δεν μπορει να προχωρησουμε σε εξοσωματικη με αυτον και πρεπει να αφαιρεθει τον επομενο μηνα. φυσικα ειμαι λιγο εως πολυ χαλια ψυχολογικα....με υστεροσκοπηση θα γινει. Η Μαρια μου κρυωμενη με πυρετο, μπουκωμα, μυξες και ξεροβηχα απ την Τριτη. σημερα ειναι λιγο καλυτερα....και με ολα αυτα ειμαι καπως. Γνωριζει καμια απο εσας αν υπαρχει διαφορα η αφαιρεση πολυποδα με αποξεση η υστεροσκοπηση στην τιμη? νομιζω πως ναι....απ το λιγο που εψαξα....γιατι καποιες γνωστες μου στον ιδιο γιατρο πληρωσαν λιγοτερα λεφτα ενω εμενα ειναι 950..αλλα δεν ξερουν αν εκαναν αποξεση η υστεροσκοπηση...τσιου τελειως....χαΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Ζετακι σε διαβασα στο τελευταιο ποστ σου, αν ειναι κοριτσακι μου να εχετε δουλεια και οι δυο και ενα αξιοπρεπες επιπεδο διαβιωσης να πατε εξωτερικο και εδω μαυρα χαλια ειναι....πρωσοπικα δεν θα με πειραζε μια αλλαγη, αλλα μονο για τους δικους μου ανθρωπους πχ μαμα αδερφια..θα επανελθω παω να σας διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια με γεια η κρεβατοκαμαρα ειναι σουπερ μοντερνα, αντε και με πολλες τρελιτσες!!!!!!!! Ελενακι ολα καλα με τη μπουμπουκα, κλωτσαει ε? Ιουνιου γεννας?με το καλο κοριτσακι μου, ειδες που μπηκα? :):):):) Ντιμακο περαστικα στην Ανναμαρια και μεις αρρωστουλες εδω και μερες και ολη μερα κλαιει βρε κοριτσια δεν ειμαι καθολου καλα, τα νευρα μου, υποφερω....εμεις ειδαμε την tinkerbel το Νοεμβριο και ηταν και 3d και φοραγε και τα γυαλια το ψωνιο ! Αλεκακι μου περαστικα σου με το θεμα της τριχοπτωσης ολα να πανε καλα!!!!!!!! πολυ θετικη ενεργεια και φιλια στα κοκοπικια που μεγαλωσαν! Θενα κρατα γερα , περαστικα και σε σενα με τα εντερικα σου, οντως ειναι δυσκολο με τα διαβασματα βλεπω απ τη κουνιαδα μου που πανε σχολειο τα 2 και σερνει κ τη μικρη μαζι και ειναι τρεξιμο.Ρενατακι τι μου κανεις? φτιαξε το εργαλειο να μπαινει να τα λεμε...Ηλιαννα ολο ποζες εισαι και εισαι κ κουκλιτσα στα φατσοβιβλια εννοω...τα παιδια πως πανε?

Αληθεια η Θαλεια που ειναι ειναι καλα? Μαρια Κω? βγαιανω η Μαρια κλαει και ειμαι για εκρηξη :twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki ξαλαφρωσεσ με τα νεα σου εσυ κ εγω ξαλαφροσα χθεσ απο το θεμα μου :lol:

οοοοο ναι πηγα χθεσ τουαλετα μετα απο 7 μερεσ κρατησα κ δηγμα για εξεταση αλλα :shock: σαββατο που να τα παω σαββατιατικα που ναι κλειστα τα ιατρια???? τι να κανα η κακομοιρα τα κατεψυξα :lol::lol::lol::lol: ναι ναι τα χω στην γκαταψυξη μπασ κ τα παω τη δευτερα αυριο δηλαδη :mrgreen: αχ που καταντισα :?:cry::lol::mrgreen::oops::oops:

ζετακι ευχομαι να κανεισ το σωστοτερο αν δεν ειχε κ ο αντρασ μου δικη του δουλεια θα φευγαμαι γιατι εχει πεσει κ η δουλεια του κ ολο γκρινια εχουμε σπιτι :roll::roll:

μικα κουραγιο ελπιζω να το επερασεισ κ γρηγορα να ερθει κ ενα δευτερο.....πρωχθεσ εμαθα για τη νονα του ιασονακου που ειναι αραβονιασμενη ειναι εγκυοσ αλλα εχει εναν πολυποδα κ μεγαλωνει κ θα μεγαλωνει μαζι με το παιδι ειναι κ 37 χρονων κ δεν την περνει για πολλα κ ειναι να σκασει τωρα :cry:

φιλακια παω να βαλω για υπνο τη δαναη γιατι με φωναζει κ γκρινιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου σκατο κατεψυγμενο πρωτη φορα ακουω εισαι απιχτη με εκανεσ και γελασα πολυ!δεν το ηξερε η κοπελα οτι ειχε πολυποδα ε? ευχομαι να γεννησει με το καλο κ ολα να της πανε μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μου λειψατε πολύ!!!!

Τί διαβασα? Ελενακι μου μπράβο για τα υπεροχα νεα σου!!Άντε απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου κοπέλα μου!!Με το καλό, ένα τελειόμηνο και γερό μωράκι!!!

Μίκα μου πότε πας για την επεμβαση? Εύχομαι γρήγορα περαστικα..τί σου είπε ο γιατρός? πότε μπορεις να βαλεις μπρος για μωρακι μετα την επεμβαση?

Θένα μου τί έπαθες και εσύ βρε παιδάκι μου...σε ξετίναξε..πω πω...αλλά σκ@τ@ στο ψυγείο, τί να πω, δεν ξανάκουσα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δηλαδή εσύ τωρα δεν μπορείς να πεις στον Αηδόνη "αγάπη μου εχει φαί στο ψυγείο" γιατί θα παρεξηγηθείς ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάλι καλά που πέρασε δε λες..σε έπιασε εσενα αλλα παλι καλα δε λες που δεν επιασε τα πιαδιά..όσο για το διαβασμα..σε φανταζομαι και αγχωνομαι από τώρα!!!!

Αλεκακι μου welcome back!!!Τί κανεις? Πώς είσαι? καλά τα νεα σου για το σταθμό πάντως..τα ζουζούνια σου καλά είναι?Μας έλειψες πάντως. ;)

Ντίμι μου περαστικα στην κοριτσαρα σου..πως είναι? ειναι καλυτερα?Εσύ πως τα πας?

Ρενάτα μου ομοιοπαθουσα και εσύ? με το λαπτοπ εννοω? Ευχομαι να εισαι και εσ'υ καλα και η οικογένεια σου!

Ζετα μου για εξωτερικο σκεφτεστε?Κοιτα ευχομαι να πανε τα πραγματα όπως τα θελετε αλλα στη χειρότερη να πας εκει που ειναι καλυτερα για την οικογενεια σου..σιγουρα μεγαλη στεναχωρια ειναι να εισαι μακρια από τους δικους σου αλλα πρωτα η διαβιωση των παιδιών σου και μετα τα υπόλοιπα..εγω τα εχω περασει (εννοω που εμεινα Πατρα), τα περναει και ο άντρας μου τωρα και τον καταλαβαινω..και αν τα πραγματα δεν πανε καλά ούτε εδω με την κρίση, το συζητησαμε και ειπαμε ότι θα παμε αλλού..τί θα γίνει? θα κατσουμε να πειναμε? Και στην τελικη θα πεις ότι δεν πας για μονιμα..θα πας να δουλεψεις, να κανεις λίγα λεφτά και μετα να επιστρεψεις ή τουλάχιστον να μπορεις να κανεις άνετα τα ταξίδια σου στην Ελλαδα..σε καταλαβαίνω γιατί και εμεις περναμε "χοντρό λουκι" τωρα που ο άντρας μου δεν εχει σταθερή δουλεια..για ποια χωρα λετε? Να σου πω ελατε Κύπρο..πες μου τί δουλεια κανει ο αντρας σου να δω αν μπορω να βοηθήσω..και εδώ εχει κριση αλλα υπαρχουν μερικες δουλειες που δεν επηρεάζονται καθόλου μπορω να πω...είναι να σου κάτσει..

Η Μαρίαν μου χαθηκε καλε? Η Μαρία? Η Θάλεια? Η Ηλιάννα? Δεν ξεχασα καμια ε?

Τα δικά μας τα νεα τωρα..ε'ιαμστε καλα γενικά!!Σήμερα είχαμε τραπέζι στο σπίτι σε κατι φίλους μας..βασικα ήμουν η αιτία να γνωρίσει ο άντρας μου το καλοκαίρι, τον άντρα αυτόν, και από τότε ταιριαξανε και΄γίνανε κολλητοι!!Και σιγα σιγα, συνδεθήκαμε και εγώ με τη γυναικα του και τα παιδια του..εχουν μεγαλα παιδια, η κορη τους έχει τελειώσει τις σπουδες να φανταστείτε αλλα είναι νεοι άνθρωποι και πολύ πολύ καλοι..κανουμε απίστευτη παρέα και μας αρεσει το στυλ τους..εχουν και παιδακι στο νηπιαγωγείο και κανει παρεα και με τον Κωνσταντινο..περναμε πολύ καλα όποτε βρεθουμε..μετα πηγαμε νοσοκομείο γιατι μαθαμε ότι ο αδερφος της μαμάς μου δεν ήταν καλα..εχει αναπνευστικό πρόβλημα και είναι σοβαρα..ειναι και αυτός πολύ καλός άνθρωπος και στεναχωρεθηκαμε πολύ...εχει μια καλη δουλεια, ειναι κατι σαν πλασιε-αντιπρόσωπος χαρτιου και εχει πολύ καλό μισθό, και βγαίνει σε σύνταξη το καλοκαίρι και ειχε πει ότι θα μιλαγε στο αφεντικό του να βαλει τον αντρα μου στη θεση του..τον ειχε παει και μερικες φορες μαζι του να τον βοηθήσει και να του δειξει τη δουλεια και τωρα που αρρωστησε του ειπε ο γιατρος να μην ξαναπαει για δουλεια και σημερα ειπε στο Χαρη ότι θα τον βαλει μαλλον σιγουρα στη θεση του...θα δουμε...φυσικα μακαρι να γινει καλα και ας περιμενουμε μεχρι το καλοκαιρι..

Αυτα τα νεα μας κο΄ρίτσια μου..εγω σκαω που θελω να παω σε ενα πολύ καλό σεμιναριο αλλα δε μπορω γιατι κανει 350 ευρώ..ο Χαρης μου λεει να παω αλλα ξερω ότι αμα τα δωσω εκει μετα θα στριμωχτουμε και δε θελω..τελοσπαντων..αυτά...σας φιλω όλες γλυκα και σας στέλνω την αγάπη μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!!!!!!! Και γω αυτο παρατηρω καθε φορα που μπαινω συχνοτερα στο μαμμυ εξαφανιζεστε ολες...εμ με ποιαν να τα λεω με τα ντουβαρια? Εμεις πηγαμε παιδιατρο χθες η Μαρια εχει βρογχιτιδα και τα 2 αυτακια κοκκινα, παλι αντιβιωση....σημερα ηταν το πρωτο βραδυ που κοιμαται τοσο ηρεμα και ηταν πολυ κουρασμενη τοσες μερες με μυξες , βηχα κλπ. Εγω καλα, σκεφτομαι αυτα με την υστεροσκοπηση και ολο εκει τριγυριζει το μυαλο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!! χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά σιγα. Μίκα περαστικα΄στο Μαράκι. Κι εγώ με αντιβίωση την είχα την μικρή δέκα μέρες. βήχας και πολύυυυυυυυυυυυυ μύξα, εκανε 4 βράδια να κοιμηθεί καλά το μαναράκι μου... μαράκι το σκεφτόμασταν για κύπρο αλλά πολύ φοβάμαι ότι και εκεί σε λίγο τα ίδια χάλια με εδώ θα γίνουν... εγώ ξεκίνησα χθες σε μια δουλειά, ένα μαγαζί είναι που πουλάει φιάλες υγραερίου και ήθελε μια κοπέλα για να παίρνει παραγγελίες και να κόβει τιμολόγια. καλά είναι για αρχή και βλέπουμε. τουλάχιστον μέχρι να δούμε τι θα κάνουμε με αυτή τη δουλίτσα και το ταμείο του οαεδ από τον άντρα μου να μην τραβάμε λεφτά από την άκρη καθώς έιναι και ελάχιστα... όσο για το εξωτερικό το σκεφτόμαστε και το ψάχνουμε αλλά είναι πολύ δύσκολο όταν δεν έχεις κάποιον συγγενή κάπου για να σε βοηθήσει με το θέμα σπιτιού στην αρχή... συν ότι θα πρέπει να αφήσουμε για λίγο διάστημα τη μικρή εδώ μιας και δεν μπορούμε να την σέρνουμε μαζί μας μέχρι να τακτοποιηθούμε και από σπιτι αλλά και από δουλειά και μετα να βρούμε παιδικό σταθμό για να την βάλουμε τις ώρες που θα δουλεύουμε...είναι πολύ μεγάλη και δύσκολη απόφαση, θα δούμε όμως τι θα κάνουμε... προς το παρόν σας καλημερίζω και πάω να πιω το καφεδάκι μου για να ετοιμαστω. α μίκα για την επέμβαση δε γνωρίζω τίποτα...μια φίλη μου αφαίρεσε κύστες αλλα με λαπαροσκόπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Ζετα μου χαρηκα που βρηκες δουλεια.κατι ειναι και αυτό, μπραβο!!

Μικα μου πότε εχεις ραντεβου στο γιατρο?

Περαστικα στα κοριτσακια σας, ευχομαι να περασουν οι παλιοαρρωστιες και να μη ξαναγυρίσουν!!

Εμεις καλα ειμαστε, ο άντρας μου λειπει, ο μικρός κοιμαται..αυριο εχουμε αργια στα σχολεια και θα ειμαι σπίτι..αυτα....

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Η εγκυούλα μας πως παει με το νινί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΝΑ ΜΑΙ :D:D:D:D

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ Κ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???? :D:D:D:D ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!

ΖΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΟΝ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΕΝΣΗΜΑ????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΥΣΤΡΙΑ Κ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΛΛΥ ΣΚΟΥΡΑ :cry: ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΙΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΦΥΓΑΝΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΕΙ Κ ΣΠΙΤΙ Κ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΠΑΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ Κ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΑ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΑΝΕΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΣΕ ΑΚΟΥΩ Μ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!! ΤΑΧΑ ΦΥΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΚΕΙ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΣΚΟΥΡΑ Κ ΕΣΕΙΣ!!!

ΜΑΡΗ ΘΕΝΑ ΧΑΖΕΨΕΣ???? ΤΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ???? ΠΑΣ ΚΑΛΑ??? ΑΙΝΤΕ ΔΩΣΤΟΥΣ ΦΡΕΣΚΟ ΠΡΑΜΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ!!!! ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΜΠΡΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΞΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ Ε???

ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ :oops::oops::oops: ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ Κ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΑΝΩΔΥΝΟΣ!!

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥΑΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΕΣΥ????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΙΛΙΑ!!!!

ΤΑ ΔΙΚΑ Μ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑ ΣΧΕΔΟΝ 4,5 ΚΙΛΑ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΣΟΚ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΟΟΟΟΣΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ????????????

ΤΕΣΠΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΤΙ ΧΟΝΤΡΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΥΝΔΙΝΕΥΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΛΥ!!!

ΑΥΤΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετακι χαρηκα που βρηκες μια νεα δουλεια ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου...πιστευω θα ερθουν καλυτερες μερες στο μελλον!!!!!!!Υγεια το σημαντικοτερο αγαθο!!!!!!!!!!Ελενα δεν εκανα εξωσοματικη ακομα τωρα προεχει μια επεμβαση για αφαιρεση πολυποδα στη μητρα...και μετα απο 2-3 μηνες τα νινακια οποτε θελει ο Θεος, δεν μελετω τιποτα...ο αντρουλης μου δουλεια νυχτα και γω χαζευω να περασει η ωρα...νυσταξα καληνυχτα...η Μαρια ειναι καλυτερα σημερα μετα απο 8 ημερες γριπης κ η αντιβιωση συνεχιζεται....φιλια σε ολες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δίνω το παρόν κι εγώ πριν ετοιμαστώ για να φύγω. καλημέρα λοιπόν!!! συμπεθέρα μου ναι με ένσημα αυτή τη φορά ευτυχώς.. απ'ότι φαίνεται προς το παρον και ο εργοδότης είναι πολύ καλός άνθρωπος, θα δείξει όμως από δευτέρα που θα είμαι μόνη μου γιατί τώρα είναι και η άλλη κοπέλα που θα σταματησει η οποία με μαθαίνει τη δουλειά. Πήγα χθες και τη μικρή στο γιατρό για να δούμε αν είναι οκ και ευτυχώς είναι μια χαρούλα και σταματήσαμε και την αντιβίωση!!!! μίκα κάνε την επεμβασούλα και εύχομαι μετα να ακούσουμε τα ευχάριστα!!! έτσι να ξεφουσκώνει η μία και να φουσκώνει η άλλη!!!! και τώρα που είπα φουσκώνει, μαρή συμπεθερα τα ρίμαξες τα τρόφιμα?! 4,5 κιλά σε ενάμιση μήνα?! δώσε και τίποτα στον χρηστάκη μας να φάει κακούργα μάνα που τα τρως όλα μόνη σου :lol::lol::lol: θένα τι έγινε με τα κατεψυγμένα σου σκατούλια?! ελπίζω να μην είχες και κανένα τρόφιμο στην κατάψυξη :lol::lol::lol::lol: πάω να φτιάξω καφεδάκι. σας φιλώ!!! ντίμη καλημέρα, είδα ότι είσαι μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜΜΜΜ ΓΥΡΙΣΑ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΚΑΛΕ ΜΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ..... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΚΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ??? Η ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΠΑΛΙ??????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ!!! ΑΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ Κ ΞΕΣΚΙΣΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙΙ ΠΕΤΑΣ :D

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι σε δικαιολογω λογω εγκυμοσυνης..μαρη αμνησια εχεις? ΝΑΙ ειχα κανει εξοσωματικη στην Μαρια και τωρα μετα την επεμβαση σε 2-3 μηνες θα παω θα βαλω στην κοιλιτσα μου τα <διδυμα, κατεψυγμενα αδερφακια της>. Σημερα εκανα δουλειες, πλυντηρια,φαγητο και ενα κεικ στο τελος !εβαλα και κουβερτουρα λιωμενη και το τρωω τωρα με το καφε μου , σας κερναω!!!!!!! Ποσες απο εσας εχετε στεγνωτηρια...θελω αποψεις , μαρκες οχι για τωρα αλλα προς το χειμωνα σιγουρα.Νικος και Μαρια κοιμουντε εγω προσπαθω να χαλαρωσω στα ζεστα μου!Ντιμη που εισαι ηρθα εγω κ εφυγες εσυ...? Ζετα ολα καλα να σας πανε !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre bre bre ...!!!!!!!! Οντως Μικάκι μου.... δεν το πιστεύω ούτε εγώ . Ηρθες εσύ .... κ χαθηκα εγώ.

χαχαχχαχααα....Ελειπα ... θα σας πω μετά ... Καλωσόρισες λοιπόν ξανά ... κι ας μην σε ξαναχάσουμε... ελπίζω!!

Ούτε εγώ πάντως το ήξερα για την εξοσωματική γιατί ήρθα αργά στην παρέα σας ... κι έτσι δεν έιχε τύχει να το μάθω.... ααααααα οπότε μια χαρούλα ! τα χεις έτοιμα τα διδυμάκια ..... :lol: ΄... κανένας "κόπος" στο πριν τουλάχιστον μέχρι να το πετύχεις... ενώ εμείς κατάκοποι κάθε βράδυ μετά τις δουλειές ... αρχίζουμε τον αγώνα .... χαχαχχαχαχαχαααααααα :lol::lol::lol::lol:

Μην ανησυχείς για τους πολύποδες - η επέμβαση δεν ειναι τίποτα... δεν θα καταλάβεις τίποτα.. ειχα κ εγώ καμιά δεκαριά χρόνια πίσω βέβαια... κ τότε ήταν γύρω στα 500 ευρουλάκια αν θυμάμαι καλά ... με υστεροσκόπηση για να είμαστε σίγουροι μου ειχε πει θυμαμαι οτι θα καθαρίσω εντελώς ! Βγήκα την ίδια μέρα εννοείται... μόνο ο φόβος του άγνωστου είναι μέχρι να το κάνεις... και άντε η θέα του νοσοκομείου κ των άσπρων στολών με τα θαλασσί παπούτσια κ σκουφιά ... :D Ολα καλά να πάμε σου έυχομαι!!!!!!!!! Κ με το καλό να ξεκινήσεις την προσπάθεια των διδυμάκων... !!!!

Ζετούλα πολύ πολύ χάρηκα για τη δουλειά τουλάχιστον ποη βρήκες έστω για αρχή !!!!!!!!!!!!!!!!! και στην πορεία το βλέπετε .... όπως σου είπα κ στο τηλέφωνο... πιστεύω πάντα ότι κάθε εμπόδιο για καλό ...Ποτέ δεν ξέρεις !!!!!!!!!!! Θα περιμένουμε τα νέα απο τηνκαινούργια δουλειά !

Μαρή ξεκούδουνη συμπεθέρα ..... πιο ζαβή συμπεθέρα δεν θα μπορούσα να κάνωω ........... χαχαχχαχχαχαχχααααααααααααααααααα :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ !!!!!!!!!!!!! Πααααειιιι τελείωσε!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ...δεν έχω άλλα σχόλια .... ΧΟΟΧΟΧΟΟΧΟΧΟΟΧΟΟΧΟΧΟΟΟΟΟΟ ΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΙΙΙΙ

Μαράκι μπράβο σας .. είναι ωραία να κάνετε παρείτσες.... να πεις μια κουβέντα βρε αδερφέ .. .να γελάσεις λίγο .... να παίξει το παιδί σου ... να δει κόσμο... μπράβο ! Κι όσο για τα λεφτουδάκια ... υπομονή ... !! Που θα πάει το ριμάδι |?? Θα γυρίσει .. δεν θα γυρίσει ????? Άλήθεια τι σεμινάριο ήταν ????

Εσένα ... όμορφη ... μελαχροινή βαμενη .... αρχοντοπερίεργη .... με τη κοιλούμπα ... που σε λίγο ΟΝΤΩς δεν θα χωράει να μπει ούτε στηνπόρτα της τουαλέτας σου...... χαχαχχαχαχχαχαχαχαααααααααα σε άφησα τελευταία .... !!!!!!!!!! Να δώ πως θα κατουράς .... χοχοοχοχοχοχοοχοοχοοοοοοοο στο γιογιό σε βλέπω να τα κάνεις ..... !!!!!!!!!

:D:D:D:D Λοιπόν... αντε να σου πω κ κάτι σοβαρό... η Μοντέλα σου να είναι τυχερή και να περάσει πολύ πολύ όμορφα εκεί κρυμένη που έιναι προς το παρόν !!!!!!!!!!!! Και με το καλό να τη δούμε κ Live !!!!!!!!!!! OXI σε μπουζουξίδικο μόνο εεεεεε !!!!!!!

Εμείς ... πήγαμε Καλάβρυτα.. Κυριακή κ Δευτέρα είχαμε κερδίσει ενα ταξίδι με προσφορά 29€ το βράδυ.Βέβαια η μικρή δεν ήταν κ πολύ στα καλά της .. ενώ φύγαμε χωρίς πυρετό ... κ το Σάββατο ήταν μια χαρά μετά.. ζαβλακώθηκε με ενα μόνιμο 37,5 -38 πυρετό για δυο μέρες ... με γκρινίτσα ... μύξες .. κ όχι καλή διάθεση ούτε καν για να φάει... αλλά κατά τ αλλα όλα καλά . Επιστρέψαμε ... γεροί ! Καλά ήταν αλλά με άγχος κ λίγη στεναχώρια αφού εκείνη δενμπορούσε να το ευχαριστηθεί... !

Τώρα πίσω ... σήμερα πρώτη μέρα σχολείο... με τα χίλια ζόρια να σηκωθούμε απο το κρεβάτι να πιούμε γάλα ... με τη ψυχή στο στόμα .. κι άργησα κ μισή ώρα στη δουλειά γιατί ήθελε εμένα να την πάω σχολείο... :D δεν πειράζει ... χαλάλι της !

Αυτά προς το παρόν....

Υ.Γ. Εϊμαι πολύ χαρούμενη ... που σας έχω κ τα λέμε .... :oops: πιστεύω οτι έχει βοηθήσει πολλές φορές όλες μας έστω κι αυτή η συζήτηση - είναι μια καλή παρείτσα >!!! :oops:

Υ.Γ. 2 Ρενατούλι μου που είσαι ????????????????????

;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την καλώς την!!!

Ντιμακο μου που ήσουν και σε χασαμε?!!!!Ταξιδάκι ακουώ στα Καλαβρυτα!!!Αχχχχχ!!!! Πες μου ότι φαγατε και τυρόπιτα ζεστή και μπουγατσα πρωί πρωί!!!!!Πόσες φορες κανονίζαμε με παρεα και ξυπναγαμε από τις 5-6 μες το καταχειμωνο, για να παμε Καλαβρυτα να φαμε πρωι πρωι τυρόπιτα ζεστη!!!!Τί μου θυμισες.....

Η κοριτσάρα μας πως παει? ειναι καλυτερα? Ηταν ενα σεμιναριο,2μερες, για τις μαθησιακες δυσκολίες και θα ερχοταν μια πολυ καλή επαγγελματιας να μιλήσει που εγραψε και βιβλία, και εχω και ενα βιβλίο της, και θα εδινε και μερικα αλλα...και τα ψαχνω και δεν τα εχουν τα βιβλιοπωλεια...Και εχω και ενα παιδακι με μαθησιακες και ηταν ευκαιρια να παρω και άλλες ιδεες...τεσπα...το χωνεψα τωρα..υγεια...θα ξαναρθει, πού θα παει!!!

Όντως η Ρενατα μας ακόμα δεν εφτιαξε το λαπτοπ?

Αλεκα που εισαι και εσύ? που μου πηρες και κινητο "χαη τεκ" για να μη μας χανεις????

Μικα μου ανοιξες την όρεξη..θα παω να φτιαξω σοκολατόπιτα Παρλιαρου μετα!!!!Αφου σου πε και η Ντιμη ότι η εποεμβαση δεν ειναι τίποτα..προσπαθα να μην το σκεφτεσαι και όλα θα παν καλα! Άλλωστε εμεις ειμαστε εδω και η θετική μας ενεργεια!! ;)

Ελενακι 4,5 κιλά??Πριν δεν ειχες βαλει ούτε γραμμαριο? ε ενταξει δεν ειναι συνολικα όμως? εννοω αναλογα με το πόσο μηνων είσαι?1 κιλό το μηνα δε λενε? δε θυμαμαι!! :shock::shock: αληθεια τα εχω ξεχασει όλα περι εγκυμοσύνης!!!!Λες και δεν ήμουν ποτε εγκυος!!! :?:?:roll::roll:

Ζετουλα μου δειξε τον καλυτερο σου εαυτό και αν ειναι όντως καλός θα το εκτιμήσει!!!και για τα ενσημα εισαι πολύ τυχερή νομίζω!!!

Οι υπόλοιπες τί κανετε κοκονες μου?

Εμενα με επιασε ενας ξερόβηχας από το πρωι..νιωθω εκεινο το ενοχλητικο αισθημα ότι κατι εχω στο λαιμο μου και πνιγομαι και θελω να βηχω συνεχεια.... :roll: ε κατα τα άλλα καλα!!

Ειχα ενα παιδακι τωρα και ενα παιδακι σε λιγο...όλα από το διπλανο χωριο...από το χωριο μου ενα ηρθε και αυτοί αν και μειναν ευχαριστημενοι, δεν το λενε ότι πηγαινε λογοθεραπεια το παιδι γιατι ντρεπονται... :? αγανακτησα..τιν τουτοι εδω βρε παιδακι μου? οι χωριανοι εδω συγκεκριμενα δεν υποστηριζουν ο ενας τον αλλο..πόσα μαγαζια ανοιξαν και κλεισανε στο χρονο...προτιμουν να ψωνιζουν όλοι από διπλα..τι να πω...εχετε και εσεις τετοιες νοοτροπίες στα χωρια? μα εχω αρχισει να κανω ονομα τωρα στο διπλανο χωριο και δε με ξερουν οι δικοι μου? ελεος!!!

Τελοσπαντων..και κατι άλλο ηθελα να σας πω και ξεχασα τωρα...φιλια σε όλες σας, παρούσες και απούσες!!!

Θενα δεν πιστευω να παρεξηγήθηκες με αυτά που σου είπαμε για το κατεψυγμενο υλικό ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιμακο μου σε πεθυμησα και γω!!!!!!!Πιστευω να ειμαι πιο τακτικη στο ραντεβου μας τωρα. Εδω σπιτι συνεχεια με τη Μαρια να εχει ακομα μυξες και τα νευρα μου κροσια.Σημερα εκανε κ διαρροια ισως ειναι απ την αντιβιωση...γιατι πουθενα δεν πηγε για να κολλησε κατι νεο... :twisted: Αυριο θα την βγαλω να παμε σουπερ μαρκετ κατι ειναι κ αυτο μπορει κ για καφε να παω δηλ. :lol::lol::lol: Εφτιαξα ρολο γεμιστο με αυγο κ πατατουλες, τωρα ξεκουραση!!!!!!! Μπαμπας κ κορη υπνοοοοοοοοο!φιλια σε ολες που ειστε παλι....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια περιμενω να αδιαθετησω γυρω στις 10/2 και κατα τις 15 ισως γινει....Ντιμη ξεχασα να σου πω ειναι με ολικη ναρκωση και αγχωνομαι καπως.....εως πολυ....ετσι την ειχες κανει και συ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας κυρίες μου!!! τι κάνετε? εγώ σπίτι μου, ίσιωσε λίγο το κοκκαλάκι μου μιας και μέχρι σήμερα πήγαινα για δουλειά 11-4. αύριο μάλλον 11 μέχρι περίπου 8. Λοιπόν τα της δουλειάς είναι τα εξής: είμαι με σύμβαση 4ωρη και κάθε ώρα παραπάνω την πληρώνομαι υπερωρία. μου εξήγησε ότι τώρα το χειμώνα θα κάθομαι πολλές ώρες8-10 μιας και λόγω κρύου έχουν πολλές διανομές, ενώ όταν πιάσουν ζέστες έχουν μόνο τα μαγαζιά και είναι πιο χαλαρά. οπότε απο λεφτά προς το παρόν μια χαρά θα είναι τώρα το καλοκαίρι βλέπουμε... αν βρει κάτι και ο σύζυγος θα βολευτούμε έστω και με το 4ωρο το δικό μου. το μόνο που με χάλασε λίγο είναι ότι σήμερα μου είπε αν μπορώ να πηγαίνω για λίγο καιρό πρωί και απόγευμα κάτι που δεν μπορώ γιατί δεν είναι και δίπλα...για τις αθηναίες να πω ότι είναι στη ν.ιωνία. του είπα λοιπόν πως μπορώ να τον εξυπηρετήσω κάποιες φορές αλλά όχι συνέχεια μιας και είναι λίγο μακριά και η βενζίνη είναι ακριβή... πάντως μου είπε πως ότι με ενοχλεί να του το λέω και να το συζητάμε και όχι να το ''κρατάω'' μέσα μου, οπότε θα του κάνω τη χάρη μερικές φορές αλλά αν μου λέει κάθε μέρα για πρωί-απόγευμα θα του πω ότι δεν γίνεται. αυτα τα της δουλειάς και σας ευχαριστώ όλες σας για την συμπαράσταση και τις ευχές σας!!!!!! δημητρούλα μου καλώς ήρθες!!! αύριο θα σε έπαιρνα τηλ. αν δεν έμπαινες να δω τι γίνεται...τι έπαθε το μικρουλάκι μας? τουλάχιστον αλλάξατε λίγο τον αέρα σας!!! μαράκι μου εδώ συνηθίζεται να στηρίζουν οι άνθρωποι τις γειτονιές και από επαρχία απ'''όσα ξέρω έτσι γίνεται... τι να πω? μήπως επειδή είναι η δουλειά σου τέτοια ''ντρέπονται'' να πουν ότι το παιδάκι τους χρειάστηκε λίγη βοήθεια? στείλε και από'δω σοκολατόπιτα!!! εγώ την προηγούμενη βδομάδα έφτιαξα σουφλέ σοκολάτας και τα ξετινάξαμε!!! μίκα μου μην αγχώνεσαι αφού η ντίμη σου λέει ότι δεν είναι τίποτα και αρκετό καιρό πριν που είχε κάνει αρα τώρα θα είναι επεμβαση ''της πλάκας''. να σκέφτεσαι ότι μετά πας για τα διδυμάκια σου και όλα καλά!! ντίμη δικιο έχεις. εμείς όταν αποφασίσαμε για παιδί ''μοχθούσαμε'' μέρα παρά μέρα!!!! αυτή η διαδικασία πια συνέχεια!!!! συμπεθερούλα μου δεν μας έχεις πει πότε έχεις ΠΗΤ? με καισαρική θα γεννήσεις πάλι? αλέκαααααααααααααα χάλασε το χαι τεκ και χάθηκες ή μας έγραψες?! :lol::lol::lol: σας αφήνω γιατί η γλωσσοκοπάνα μου δεν σταματάει λεπτό...τώρα απαιτεί να το κλείσω γιατί θα μου δώσει μπουνια λέει αν δεν κλείσω τον υπολογιστή :lol::lol::lol::lol: παράπονο δεν έχετε σας έγραψα μπόλικα να καλύψω και την αυριανή ημέρα που θα δουλέψω πολλές ώρες και δεν θα προλάβω να μπω ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!Μπηκα για μια βιαστική καληνυχτα!!Είμαι κομματια...πηγαμε και νοσοκομειο να δουμε το θειο, ο Κωνσταντινος ηταν σπίτι με τη μαμα μου και δε μας χορτασε και με το που γυρίσαμε μας εκανε ραμπο!!!

Μικα μου θα περιμενουμε με ανυπομονησια νεότερα..παντως και εγω στην καισσαρικη , την ολικη φοβομουν περισσοτερο αλλα ρουτινα ειναι..μην αγχωνεσαι όλα καλα θα πανε..

Ζετα μου μπραβο παντως..οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους..αυτός σου ξεκαθαρισε τη θεση του, ξεκαθαρισε και εσυ τη δική σου για να μην εχετε παρεξηγησεις!! Μακαρι μεχρι το καλοκαιρι να βρει κατι και ο αντρας σου..παντως εδω ακουγεται οτι η Ελλαδα παει καλυτερα..και θα παει καλυτερα...το ευχομαι κοριτσια μου, για τον κοσμακη που δε φταιει σε τίποτα..΄και Ζετα μου, δεν ειναι για το επαγγελμα μου..το εχει το χωριο μου..εχει ονομα σε αυτό το θεμα...όλοι το λενε..εγω δεν ειμαι από δω..οι γονεις μου ειναι προσφυγες και εγω εχω αλλο αέρα..Λονδρεζικο..γεννηθηκα εκει και περασα 7 ολοκληρους μηνες (μαζι με κατι διακοπες που εχω παει)από τη ζωη μου..ούτε μερα λιγότερη!! :lol::lol::lol: ε δεν μπορω παιδι μου να συγκριθω εγω με αυτους εδώ.. :lol::lol::lol: μισο λεπτο να παρκαρω το καλαμι και ερχομαι!!! :lol::lol:

όχι σοβαρα τωρα, εχει ονομα το χωριο σεαυτο το θεμα..ότι ζηλευουν και δεν υποστηριζουν τους χωριανους τους, παρα μονο προτιμουν τους "ξενους" από άλλα χωρια..μιλαμε οτι ανοιξανε, φουρνοι, ζαχαροπλαστεια, καταστηματα ρουχων,παπουτσιων, σινεμα..όλα κλεισανε...τελοσπαντων...ας ειναι να με μαθουν σε αλλες περιοχες..τι να κανω...

αχχχ...πολλα ειπα τελικα!!!

Καληνυχτα σουσουραδες μου!!! Περαστικα στα αρρωστα μικρακια σας και αντε να μαζευομαστε τωρα που κανει και κρυα γιατι αμα σφιξουν οι ζεστες ποιος σας πιανει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικάκι μην αγχώνεσαι για αυτό το θέμα καθόλου. Εννοείται με ολική το είχα κάνει κι ε΄γώ. Κι η Ρενατούλα έμαθα χτες που της έλεγα τα νέα τηλεφωνικώς (καθώς έχει ξεμεινει η κακομοίρα από Laptop) οτι επίσης έχει κάνει την ίδια επέμβαση! Δεν είναι τίποτα .. μια ιδέα είναι μόνο... ! ;) Θα με θυμηθείς μολις ξυπνήσεις με το καλό από την νάρκωση και πας αμέσως σπίτι σου !!!!!!!!! :D

Ζετάκι μου ... πολύ μα πολύ χαίρομαι για σένα.... και μακάρι να έιναι καλός αυτός ο χριστιανός όσο τουλάχιστον ακούγεται.... !!!!!!!!!! Αν είμαστε καλά ... έταξα στη Ρενατούλα να βρεθούμε ίσως και την άλλη εβδομάδα αν κ εφόσον σε βολέψει το νέο σου ωράριο και αν ειμαστε ολοι καλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου ... τι να σου πω ... για τήν τυρόπιτα που λες.. ούτε που φαντάστηκα ότι θα είχε ωραία τυρόπιτα εκεί... εννοείς σε φούρνο ??? Πάντως εμείς το μόνο ωραίο που φάγαμε αυτές τις μέρες ήταν το πρωινούλι μας! ..... με ζυμωτό ψωμάκι και σπιτικό κεκάκι... ωραία κρουασανάκια, ομελετίτσα με μπείκον ή αυγουλάκια σκέτα.... και με όλα τα υπόλοιπα μαζί τα κλασσικά αντέχαμε μέχρι το απόγευμα. Κατά τ άλλα σε 3 ταβέρνες που φάγαμε .... ήταν όλα χάλια ... αλλά πολύ χάλια !!!!!!!!! ΄Πολύ εμπορικά τουριστικά πρόχειρα και μόνο για να σε ξεπετάξουν !!!!!!!!!!!!!!΄

Εμείς χτες πήγαμε μια πισίνα μετά από πολύ καιρό ... κ θα πάμε λέμε κ σήμερα να αναπληρώσουμε της περασμένης εβδομα΄δας που δεν είχαμε πάει λόγω πυρετου... Καλά φαινόμαστε με λίγο βήχα ακόμα... και ελάχιστες μυξούλες !!!!!!!!!!!! Παντως αυτή την εποχή κυκλοφορούν πολλές ιώσεις και διάφορες :?:?:? Προσοχή !

Φιλάκια καλές μου φιλενάδες ... λογικά θα τα πούμε την Δευτέρα... γιατί .... ααααα δεν σας το πα .... μου χάλασε κ εμένα το laptot δυστυχώς .... !!!!!!!! Παει ο σκληρός ... τα ' παιξε εκεί στα Καλάβρυτα που πηγαμε ... δεν ανοίγει με τιποτα...........

Με την ξεκούδουνη την Ελενα ... τα 'παμε ... fcbουκικά...... !!!!!!!!!!!!! ;););) ...ΕΝΑ έχω να σας πω Σ' εσάς τις υπόλοιπες..... όσο μεγαλώνει η κοιλάρα της ... τόσο ... μειώνεται το .... IQ της ...!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΟΧΟΧΟΧΟΟΧΟΧΟΧΟΟΧΟΟΟ :lol::lol::lol::lol:

Αυτά .... Kisses!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφοκόριτσα!!!!

Τί κανετε?

Ντιμι μου ΄ξεκαρδιστικα στα γελια με τις ατακες σου!!!

Ελενα μη με παρεξηγήσεις αλλα΄οφείλουμε να το παραδεχτούμε..η κοπέλα εγραψε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ντιμάκο μου εχει τελεια τυρόπιτα εκει..ειναι σε κατι γαλακτοπωλεια..εμεις όποτε παμε στο ιδιο καθόμαστε!!!Τωρα δε θυμαμαι να σου εξηγησω που ακριβως ειναι...γενικα βγαζουν και τελεια φετα εκει στα Καλαβρυτα..βασικα του γουστου μας!!Ειναι καπως καυτερη...μμμμμμ...τελειαααα!!!!!Χαλια φαγητο ε? τί να πω...εμας δε μας ετυχε αλλα αμα με τετοια κριση δεν προσεχουν τους επισκεπτες ειναι αξιοι της μοιρας τους...

Εμένα με ποναει ο λαιμος μου ακόμα..τα πρωινα που ξυπναω ειμαι χαλια..μετα συνερχομαι καπως...παντως προσπαθω να μην αφησω την κυρια αρρωστια να ερθει (όπως λεω και στον Κωνσταντινο)!!!

Τωρα μολις εβαψα τα νυχια και θα παω τωρα μολις στεγνωσουν να φτιαξω τα μαλλια μου..αυριο προβλεπεται πολύ χαλαρωσηηηη!!!!ειχα πει στο Χαρη να πηγαιναμε για κανενα καφε με κατι παιδια αλλα δεν ειχε ορεξη..ε τωρα προτιμω και εγω να τελειωσω και να ξαπλωσουμε στο κρεβατι μας όλοι μαζι να δουμε καμια ταινια!!

Αυτα τα νεα μας!!!

Σας φιλω όλες γλυκα και σας καληνυχτιζω!!!

Ελενακι μου σε εσενα στελνω περισσοτερα, να πανε και στην κοιλιτσα σου!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...