Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

koritsakia mou gia na mhn agwniate mazi memena ena tha sas pw i eimaqi xazoula i apo tin agwnia mou na akousw to mwraki mou den akousa pws to rantevou mou to ekleise gia tetarti...taxw xasei entelws mou fenete!!!eytixws pou me eprikse o nikos na ton paroume thl agiati akoma ekei tha eimastan na perimenoume!!!xaxaxaxaxax ante twra na perasoun oi wres mexri avrio pali...afhste pou eimai na skasw giati avrio den mporei o antras mou na erthei mazi logo douleias...kai polu stenaxwrieme egw tha to afina gia tin alli vdomada gia na mporei alla oute aytos antexei na perimenei kiallo...thelei na sigoureytei oti ola einai kala...pfff skata ta ekana i xaziiiiiiii!!!

Χριστινακι απο τωρα "σας τρεχει" το μωρακι σας :lol::lol::lol::lol: ???Δεν πειραζει χαλαλι του!!!!!!!!

Με το καλο να το ακουσεις καρδουλα μου!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου ΠΟΣΟ χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!!!! Μετά τις διακοπές στην Σαντορίνη (κι εγώ :)), τρέχω σαν παλαβή με τη δουλειά. Τι υπέροχο!!!! Βρήκα κι άλλες εγκυούλες στην παρέα!!!!!!!! Βρε τι γούρικο ποστάκι! Με το καλό... να έχετε πολύ καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Xtinaki... ειδικά για σένα αναπήδησα από τον καναπέ! Με το καλό κοριτσάκι μου... Το αξίζεις! ΚΟΝΝΑ, Τoniaxan, ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!! Binoula, με το καλό να αγκαλιάσεις τον παλικαρά σου και...χαλαρά! ΚΑΝΤΟΥΛΑ...φουσκώνουμε,ναι;;;; Nyxterida, βάλε κι εμένα στη λίστα αναμονής....

Εμείς κάναμε τις εξετάσεις, είμαστε κομπλέ... αρά είναι θέμα χρόνου :D:D:D:D Φιλάκια!

Καλως μας ηρθες ΚοΥιοτ!!Ειδες τι εγινε οσο ελειπες?????Κι'αλλες εγκυουλες!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Πως τα περασατε Σαντορινη???Υπηρχε αυτη η αναταραχη με το ηφαιστειο που ακουμε??Εχει παει και η Μαρια τωρα εκει....Τη περιμενουμε και εκεινη!!

Ωραια,κανατε τις εξετασουλες σας και ειστε ετοιμοι προς δρασην ε???Αντε με το καλο το φθινοπωρινο ή και χειμωνιατικο (μας χαλαει,δε μας χαλαει :lol: ) γερο σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ! :D Εγω πρωι πρωι με το που ξυπνησα ειδα ροζ στο σκουπισμα . Την ειχα παραγειλει για σημερα φαινεται!! :D:D:D:D Τι να πω γελαω για να μη κλαιω. 2 χρονια τιποτα δε γινεται. Μαλλον πρεπει να παω για ορμονικες εξετασεις. Ευχομαι τα καλυτερα στις υπολοιπες ,να μην τους ερθει αυτο το μηνα!! :x:x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!COCO μου ευχομαι στα ροζ να μεινεις και να μη συνεχιστουν αλλιως δε πειραζει τον επομενο μηνα:D Τονια το ξερω κοριτσακι μου..παρεπιπτοντως αυτα που εχω τωρα δε τα ειχα τις αλλες φορες :lol::lol: μακαρι να ειναι τελεια τα νεακια μου σε λιγες μερες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα. Είχα πει ότι θα σας ενημερώσω όταν είχα νέα. Λοιπόν έχω νέα: αδιαθέτησα σήμερα το πρωί. Ξύπνησα και με πόναγε η κοιλιά μου και μετά από λίγο διαπίστωσα κόκκινο αίμα.. Δυστυχώς, όσο και αν το ήθελα, δεν ήθελε αυτό μάλλον... Δεν πειράζει, δεν θέλησε ο Θεός! Την επόμενη φορά ίσως είμαι πιο τυχερή. Ελπίζω πάντως όλες οι κοπέλες εδώ να έχουν γρήγορα ό,τι ονειρεύονται, γιατί το αξίζουν! Φιλάκια σε όλες σας και σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για τη βοήθεια και τη στήριξη! Χίλια ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα. Είχα πει ότι θα σας ενημερώσω όταν είχα νέα. Λοιπόν έχω νέα: αδιαθέτησα σήμερα το πρωί. Ξύπνησα και με πόναγε η κοιλιά μου και μετά από λίγο διαπίστωσα κόκκινο αίμα.. Δυστυχώς, όσο και αν το ήθελα, δεν ήθελε αυτό μάλλον... Δεν πειράζει, δεν θέλησε ο Θεός! Την επόμενη φορά ίσως είμαι πιο τυχερή. Ελπίζω πάντως όλες οι κοπέλες εδώ να έχουν γρήγορα ό,τι ονειρεύονται, γιατί το αξίζουν! Φιλάκια σε όλες σας και σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για τη βοήθεια και τη στήριξη! Χίλια ευχαριστώ...

Κριμα :( Μηπως ηταν βιοχημικη? αλλα αντε να το μαθεις αυτο σιγουρα..Μη στεναχοριεσαι κοριτσακι ,ευχομαι την επομενη φορα να ειναι οπως επιθυμεις!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ! :D Εγω πρωι πρωι με το που ξυπνησα ειδα ροζ στο σκουπισμα . Την ειχα παραγειλει για σημερα φαινεται!! :D:D:D:D Τι να πω γελαω για να μη κλαιω. 2 χρονια τιποτα δε γινεται. Μαλλον πρεπει να παω για ορμονικες εξετασεις. Ευχομαι τα καλυτερα στις υπολοιπες ,να μην τους ερθει αυτο το μηνα!! :x:x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σε καταλαβαίνω τόσο πολύ, μα τόσο πολύ. Και εμείς είναι περίπου 2 χρόνια τώρα που προσπαθούμε και απλά δεν γίνεται τίποτα. Έχω πήξει στις εξετάσεις και μάλλον καταλήγουμε στην ανεξήγητη στειρότητα... καλό εεε; Να πας να κοιταχτείς για ορμονικό πάντως. Μην το αφήνεις. Εκτός από τη δική μου την περίπτωση, αν όντως είναι έτσι, της ανεξήγητης στειρότητας, σχεδόν όλα τα άλλα είναι ιάσιμα. Μην το αφήνεις! Σου εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα. Είχα πει ότι θα σας ενημερώσω όταν είχα νέα. Λοιπόν έχω νέα: αδιαθέτησα σήμερα το πρωί. Ξύπνησα και με πόναγε η κοιλιά μου και μετά από λίγο διαπίστωσα κόκκινο αίμα.. Δυστυχώς, όσο και αν το ήθελα, δεν ήθελε αυτό μάλλον... Δεν πειράζει, δεν θέλησε ο Θεός! Την επόμενη φορά ίσως είμαι πιο τυχερή. Ελπίζω πάντως όλες οι κοπέλες εδώ να έχουν γρήγορα ό,τι ονειρεύονται, γιατί το αξίζουν! Φιλάκια σε όλες σας και σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για τη βοήθεια και τη στήριξη! Χίλια ευχαριστώ...

Σε καταλαβαινω απολυτα.....Ενταξει μια περιοδος ειναι και ελπιζω να ειναι η τελευταια για τους επομενους 9 μηνες.....Ελα,μη σκυβεις το κεφαλι,χαμογελασε!!Δεν τα παραταμε ετσι ευκολα!!

Οσο για την ανεξηγητη στειροτητα ενα θα σου πω.Μια γνωστη(φιλη φιλης μου)προσπαθουσαν χρονια να κανουν παιδακι.Τελικα κατεληξαν στη λυση της εξωσωματικης.Αφου γεννησε το παιδακι της μετα απο 4 μηνες εμεινε εγκυος!!!!!!!Φυσιολογικοτατα εννοειται.Ευχομαι ολα καλα να πανε κοπελα μου μονο :D:D:D και τιποτα αλλο!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑ :(:cry::cry::cry: ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ! :D Εγω πρωι πρωι με το που ξυπνησα ειδα ροζ στο σκουπισμα . Την ειχα παραγειλει για σημερα φαινεται!! :D:D:D:D Τι να πω γελαω για να μη κλαιω. 2 χρονια τιποτα δε γινεται. Μαλλον πρεπει να παω για ορμονικες εξετασεις. Ευχομαι τα καλυτερα στις υπολοιπες ,να μην τους ερθει αυτο το μηνα!! :x:x:x:x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Coco μου 2 χρονια προσπαθεις και εγω σου φωναζα?Ζηταω ταπεινα συγγνωμη....δεν το ηξερα...συγγνωμη.Εχεις δικιο τοτε κοριτσακι μου που το λαχταρας τοσο πολυ.Να πας να κανεις τις εξετασουλες σου και ολα καλα θα πανε!!!Αλλα οχι και να κλαις!!!Χαμογελασε!!!!!!Ολα καλα θα πανε!!!!!Νομιζα οτι και εσυ εισαι στις αρχες σαν την "παλιομαιμου" μας,γι'αυτο και εκανα πλακα.....

ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗΗ @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑ :(:cry::cry::cry: ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Coco MHN AΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!!!ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!ΟΧΙ,ΟΧΙ ΜΗ ΤΟ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ!!ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ!ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ.ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΟΥΜΕ

ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kindμου μη στεναχωριεσαι,δε πειραζει!οπως λεει και η Τονια χαμογελασε και ολα ευχομαι να γινουν πολυ συντομα!!!Ευχομαι τον επομενο μηνα να το πιασετε το νινακι :x

COCO μου ηρθε η ατιμη ε?δε πειραζει τον επομενο μηνα ευχομαι να εχεις ευχαριστααα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ΤΟΝΙΑ μου ΚΑΙ COCO μου σας ευχαριστω ,αλλα βασικα ειναι 4 χρονια οι προσπαθειες .Στα δυο πρωτα χρονια εμεινα δυο φορες και επαθα παλλινδρομη και τις δυο φορες, και εκτοτε δεν ξαναμενω με τιποτα .Φταιει και η ηλικια ειμαι 42. Για αυτο λεον οτι μαλλον ως εδω ηταν :( Ειμαι πολυ στεναχωρημενη :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ΤΟΝΙΑ μου ΚΑΙ COCO μου σας ευχαριστω ,αλλα βασικα ειναι 4 χρονια οι προσπαθειες .Στα δυο πρωτα χρονια εμεινα δυο φορες και επαθα παλλινδρομη και τις δυο φορες, και εκτοτε δεν ξαναμενω με τιποτα .Φταιει και η ηλικια ειμαι 42. Για αυτο λεον οτι μαλλον ως εδω ηταν :( Ειμαι πολυ στεναχωρημενη :(:(

Ωραια,βγαλτο απο το μυαλο σου και μη το σκεφτεσαι καθολου.Εχε επαφες 2-3 φορες την εβδομαδα και απο εκει και περα οτι θελει ο Θεος!!!Μην απελπιζεσαι ετσι.Και αλλες κοπελες εχουν προσπαθησει πολυ και τελικα εκαναν παιδακι!!!!!Και αν εισαι Αθηνα περνα απο την Αγια Ειρηνη στο μοναστηρι της Λυκοβρησης.Πηγαινε,προσευχησου,παρε και τι μηλαρακι.Θα γεμισεις παλι υπομονη και δυναμη!!!Ελα,μην απελπιζεσαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια Ρ-Μ , μαϊμουδίτσα και Coco σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. Τη Δευτέρα έχω ραντεβού ενδεχομένως για εξωσωματική. Δεν πάει άλλο. Θα δούμε τι θα μου πει και θα πράξουμε από κει και πέρα... Σας ευχαριστώ κορίτσια για όλα. όλες σας και εύχομαι σε όλες να έχουν αυτό που πραγματικά ονειρεύονται με τον πιο γρήγορο και ανώδυνο τρόπο!!!! ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια Ρ-Μ , μαϊμουδίτσα και Coco σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. Τη Δευτέρα έχω ραντεβού ενδεχομένως για εξωσωματική. Δεν πάει άλλο. Θα δούμε τι θα μου πει και θα πράξουμε από κει και πέρα... Σας ευχαριστώ κορίτσια για όλα. όλες σας και εύχομαι σε όλες να έχουν αυτό που πραγματικά ονειρεύονται με τον πιο γρήγορο και ανώδυνο τρόπο!!!! ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια σε οτι και να κανεις!!!!!!Μακαρι να κρατησεις συντομα το μωρακι που τοσο λαχταρας!!Μπες και ενημερωσε μας!!!Υπαρχει αναλογο ποστακι εδω στο mammy με κοπελες που λενε για εξωσωματικη!!Θα βρεις καλες κοπελες και ειμαι σιγουρη πως θα σου συμπαρασταθουν!!Αλλα και εμεις εδω ειμαστε!!!

Ολα καλα να πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παει στηνα Αγια Ειρηνη και μια και δυο Τονια μου, αν μπορεσω και βρω δυναμη θα ξαναπαω. Και παλι σ ευχαριστω. :x

Das Kind ευχομαι να σας βρει τη λυση ο γιατρος και να αποκτησεις συντομα μωρακι! @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Μαιμου εχουμε εναποθεσει τις ελπιδες πανω σου :):) Μακαρι με το καλο τα καλα νεα σου :x@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou mh xanete tis elpides saw...kserw oti akougete asteiop oatn prospatheis 2 kai parapanw xronia xwris apotelesma...alla ena tha sas pw to oneiro tis mhtrothtas de svinei pote...panta yparxei i lisi kai o tropos na niwsoume ayto to apisteyto sinaisthima...me ton enan i ton allon tropo manoules tha ginete de xwraei amfivolia opote mhn apelpizeste...parte vathia anasa kai peite ston eayto sas oti tha ta kataferete!!!ta oneira vgainoun alithina mono an ta pisteveis.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!COCO μου και DASKIND μου λυπαμαι παρα πολυ ειλικρινα!!!!Μην το βαζετε κατω ομως!!!!Καντε τις εξετασουλες σας και εσεις και οι αντρες σας να ειστε σιγουρες οτι ολα ειναι καλα και πιστευω πως αν ειναι ετσι θα ερθει καποια στιγμη!!!!Να ξερετε οτι δεν παιζει ρολο η ηλικια..ξερω ζευγαρια που προσπαθουσαν χρονια και σε μικρες ηλικιες κατω των 30 ετων και δεν μπορουσαν και επιασαν αλλοι μετα απο 2-3 χρονια αλλοι μετα απο 4-5 και ξερω και ζευγαρι που προσπαθουσε 10 χρονια χωρις να εχουν απολυτως τιποτα και τελικα επιασαν φυσιολογικοτατα!!!Εγω πιστευω οτι τον μεγαλυτερο ρολο το παιζει το αγχος και οι συγκυριες!!!!Οταν το βγαλανε ολα αυτα τα ζευγαρια απο το μυαλο τους οτι τελος δεν προκειται να κανω αλλες προσπαθειες και δεν μπορουμε να κανουμε παιδι μετα ηρθε!!!Ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα ερθει και σε εσας!!!Θα ελεγα μηπως να αλλαζατε και γιατρο;;;Ειστε ευχαριστημενες με το γιατρο σας γενικοτερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..dans kind σε καταλαβαινω..μη στεναχωριεσαι..θα ερθει η μερα που η χοριακη θα ανεβει στα 1000!!

για να πω την αληθεια δεν καταλαβα για ποιον αναφερθηκες στειροτητα..θα σου πω την ιστορια μου γιατι κ εγω καποτε ειχα τρελαθει που περνουσαν τα χρονια κ ολο τεστ εγκυμοσηνης εφτιαχνα..εχω δωσει τα λεφτα!

το 1995 παντρευτηκα..18 χρονων ημουν..μετα απο 6 μηνες βαλαμε μπρος για νινι..το πρωτο χρονο ελεγα μηπως ειναι τυχαιο κ δεν μενω εγκυος..παμε κ κανω εξετασεις (τα παντα εκανα) δεν υπηρχε κατι που δεν εκανα κ ολα ηταν τελεια..μας λεει ο γιατρος να κανει ο αντρας μου εξεταση..εκει ηταν το σοκ.. ολα τα σπερματοζωαρια νεκρα..μας ειχε πει αν κανουμε εξωσωματικη θα ειναι 20 τις 100 επιτυχια,ελευθερα 2 τις 100 κ μετα τεχνητη γονιμοποιηση με ξενο σπερμα κ τελικη φαση να υοθετησουμε ενα παιδακι..φυσικα ο πρωην αντρας μου δεν το δεχοταν τα τελευταια 2..τελος παντων προχωραμε για εξωσωματικη,βρισκουμε τα λεφτα,παιρνει χαπια για να σκοτωσει καποιο μικροβιο κ προχωραμε στην διαδικασια..πολυ ψυχοφθορο παντως.. κανουμε την εξωσωματικη κ η αληθεια ειναι οτι ενιωθα εγκυος..ειχα πρηστει κ απο τις ενεσεις κ ηταν για μενα μια ευτυχησμενη μερα!!μου λεει ο γιατρος να κανω χοριακη σε 15 μερες..δεν περνουσαν οι μερες..τεσπα..κανω κ δειχνει οτι δεν ανεβαινουν οι μοναδες..ξανακανω μετα απο 5 μερες κ παλι τα ιδια..μου λεει ο γιατρος οτι το απεβαλε ο αργανισμος..εκεινες οι μερες ηταν πολυ ασχημες..ειχα μια πεθερα που με στηριζε παρα πολυ..(δεν μεγαλωσα με μαμα)κ γι'αυτο ηθελα να γινω μανα να δω πως ειναι η αισθηση της μανας κ το γιατι..ημουν πολυ μικρη ..19 χρονων εκανα εξωσωματικη.. εφτασα σε σημειο να θελω να αυτοκτονισω γιατι δεν ειχε ουσια η ζωη μου..ημουν τελειως μονη..αλλα η πεθερα εκει..διπλα μου..καποια στιγμη μετα απο μερες συνηλθα..δεν ειχαμε αλλα λεφτα για την διαδικασια..το αφηνουμε στην μοιρα του κ το 2000 το πασχα παει ο αντρας μου στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου..ευχομαι μεσα απο την καρδια να σας βοηθαει..μεσα σε ενα μηνα μενω εγκυος κ δεν το καταλαβα..απιστευτο ε?ειχα καθυστερηση κ δεν εκανα τεστ..ελεγα οτι ειναι ψυχολογικο που δεν ερχεται η περιοδος..η κουμπαρα μου με βλεπει πρησμενη (ειχε να με δει 1,5 μηνα)κ μου λεει καλε παχυνες!!45 κιλα ημουν..λεω οτι εχω καθυστερηση κ τρεχει να παρει τεστ..κ εγω της λεω τζαμπα τα λεφτα παλι..οχι δεν το κανω γιατι θα κλαιω παλι..εκει παθαινω το σοκ..ηταν θετικο..φουλ στα κοκκινα!!!!εκλαιγα απο χαρα κ ευτηχια μαζι κ δεν το πιστευα..με το τεστ κοιμηθηκα..5 ολοκληρα χρονια περασαν κ εκατομυρια μας εφυγαν..καστορια μεναμε κ ερχομασταν θεσσαλονικη.ερχομαι θεσσαλονικη παω στον γιατρο κ δεν το πιστευε ουτε αυτος..λεει απιστευτο!!το ειδα το μωρακι ολοκληρωμενο/..2,5 μηνων ημουν..τωρα εχω ενα παλικαρι 11,5 χρονων..κ απο αυτο το γαμο μου εχω ενα κοριτσακι 3 μηνων.ειμαι 35 χρονων τωρα..εχετε πιστη κ η παναγιτσα σιγουρα θα σας στειλει ενα αγγελουδι στην αγκαλια σας ..

αυτο που λεω τωρα οχι αγχος..θυμαμαι τις τρελες που σκεφτομουν κ λεω δοκιμασιες της ζωης ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a re maraki ti exeis perasei kiesy....telika to na ginei manoula mporei na apodixthei polu megalo zori gia kapoies apo emas...omws pistevw oti aksizei kathe thysia kai kathe dakri pou exoume xisei sto telos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ακριβως χριστινουλα μου!!καμια φορα θυμαμαι ποσο κλαμα ειχα ριξει κ ελεγα ειχα στεγνωσει πια..δεν εβγαιναν τα δακρυα..ισως κ γι'αυτο ειχα κλειστει στον εαυτο μου..αφου οταν εβλεπα το μωρο στον υπερηχο ελεγα ειναι στα αληθεια αυτο που ζω?οντως αξιζει ολη η θυσια που κανεις..μονο να εχεις θεληση κ δυναμη να αντεχεις ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia P-M σε ευχαριστώ πολύ. Το γνωρίζω το σάιτ για τις εξωσωματικές, αλλά εάν δεν νιώθετε ότι σας πρήζω, θα ήθελα να μείνω εδώ, γιατί πλέον σας νιώθω σαν "κολλητές"... Μόνο όμως εάν δεν σας δημιουργώ πρόβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με καλυψε η Χριστινα Das Kind μου!!Εγω εννοειται πως δεν το ειπα για να φυγεις.....Σε θελουμε εδω!!!

Απλα εκει ισως σου παρειχαν περισσοτερες πληροφοριες που εμεις εδω δεν γνωριζουμε!!!Αλλα μεινε εδω και να περασουμε μαζι καθε βημα απο την προσπαθεια σου!!Με το καλο,οτι και να κανεις,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

ΑΑΑΑΑ,και εννοειται ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ,αλοιμονο.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...