Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

Μυριαμάκι μου τι κάνεις;;;

Πολύ άγχος έχεις βρε φιλενάδα, προσπάθησε να ηρεμήσεις λίγο!

Ο δικός μου δεν είναι καθόλου κολλημένος με μένα , αντιθέτως, έχει κόλλημα με τον άντρα μου και τον πατέρα μου!!!! Όταν τον παίρνουν αγκαλιά και πάω να τον πάρω δεν έρχεται και μου γυρίζει και τα μούτρα, και γελάει πονηρά καθώς απομακρύνονται. Δε σας κρύβω ότι υπαρχουν στιγμές που πληγώνομαι , λέω τι κάνω λάθος και δε με θέλει το παιδί μου;;;; Αλλά μετά τα βλέπω διαφορετικά και χαίρομαι που είναι ανεξάρτητος....για την ώρα.

Ίσως επειδή εγώ τον βάζω στο πάρκο, αλλά παίζω και πολύ μαζί του, αλλά οι άλλοι τον έχουν αγκαλιά!

Περαστικά στον παππού του άντρα σου!

Φιλιά στον Ταρζανάκο σου και στην κοιλίτσα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα φιλεναδες..τι κανετε?εμεις καλα.....κατορθωμα....σημερα σηκωθηκε τελειως μοναχουλα στην κουνια της...καθοταν εβαλε τα χερακια της κ σηκωθηκα.....τωρα πρεπει να σηκωσω πιο πανω την κουνια :lol: ολες τις ημερες προσπαθουσε αλλα φευγαν τα ποδαρακια της μεσα απο τα καγκελα κ δεν τα καταφερνε....

μυριαμ δεν εισαι η μονη...υπαρχουν κ χειροτερα...η κορακλα μου ειναι ολη μερα αγκαλια μου....δεν παει σε κανενα...οποιος την κραταει για να παω για δουλεια εγω δεν τον θελει καθολου....οσους βλεπει πρωτη φορα χαιρεται κ καθεται....φωναζει ''ε μα'' αμα νευριαζει...

δεν ισχυει το εξυπνο που λενε ολοι εμαθε αγκαλιες γιαυτο...απλα τα μωρακια θελουν την μανουλα πολυ....δεν θα μπορουσα να αφησω το μωρο μου καθολου...δεν θελω να κλαιει...ο γιος μου κοιμοταν στην αγκαλια μου,μπορει να τον αφηναμε με τον αντρα μου να κοιμαται στην αγκαλια μας με τις ωρες....μια χαρα ανεξαρτητος κ ηρεμο παιδακι ειναι....10μηνων δεν ηθελε αγκαλια...απλα εγω μεχρι τοτε τον ειχα συνεχεια επανω μου...μετα περπατησε κ εξαφανιστηκε :lol: το ιδιο θα γινει κ με την μπεμπα απλα ακομα ειναι λιγο δυσκολα....μαγειρευω με την μπεμπα εχω πλυνει πιατα με την μπεμπα καλα σκουπα εννοειται κανω με την μπεμπα....εδω τουαλετα εχω παει με την μπεμπα :lol: αααα πιο παλια επρεπε να σιδερωσω κ δεν με αφηνε.....ε σιδερωνα με το ενα χερι :roll: τι να εκανα....?κ φυσικα ποιος θα τα εκανε?(το συγκεκριμενο διαστημα ηταν που ηταν νεογεννητο κ ο γιος μου κ ο αντρας μου ειχαν ιωση με πυρετο)....

ειναι δυσκολα αλλα περνανε...μετα θα παρακαλαμε να μας κανουν μια αγκαλια κ αυτα θα φευγουν :lol:

μυριαμ περναω κ εγω δυσκολα κ εχω κ τον γιο μου που θελει κ αυτος τα δικα του...κ τι να κανω?εντωμεταξυ δεν σας ειπα εχω κουραστει με την διαιτα....νιωθω τυψεις που το λεω αλλα πειναω κοριτσια....κουραστηκα να φτιαχνω δυο φαγητα....ενα δικο μου ενα του μικρου με του μπαμπα κ ενα της μπεμπας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα...πατησα υποβολη κατα λαθος... :oops:

κλεινω τα ματια μου κ σκεφτομαι γαλακτομπουρεκα μπουγατσες κ αλλα γλυκα....τι θα κανω....ααα κ φετα......φεεεεεταααααααα....ποτε θα φαωωωωωωωω!!!

νιωθω τυψεις γιατι λεω να αρχισω να την ξεκινησω το ειδικο γαλα....κ σκεφτομαι τον ακη τον θηλασα μεχρι 10,5μηνων...αυτην γιατι λιγοτερο?

σας τα ειπα δεν αντεχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τι κάνετε;

Εμείς σήμερα πήγαμε τον Αντρέα για εμβόλιο, έκλαψε ελάχιστα και προς το παρόν δεν έκανε πυρετό. Το μεσημέρι έβγαλε κάτι εξανθήματα, αλλά έφυγαν από μόνα τους λίγο μετά.

Βάσω, μια χαρά η Ιωάννα!!! Είναι πολύ κοινωνικό παιδάκι φαίνεται.

Γιωταμαρία, αύριο είναι η εγχείρηση ε; Όλα καλά να πάνε εύχομαι, και περαστικά!

Μύριαμ, δύσκολο να τον έχεις συνέχεια κολλημένο πάνω σου και να είσαι και έγκυος... Αλλά σε λίγο θα περπατήσει, πού θα πάει, και μετά θα έχεις κυνήγι!

Κι εγώ σήμερα σιδέρωσα δυο πλυντήρια, κι έχω ένα ακόμα.

Χρυσάνθη, καλά, πιάτα πώς πλένεις με το μωρό; Το έχεις στο σλινγκ; Εγώ ποτέ μου δεν μπόρεσα να κάνω δουλειές με το μωρό, ούτε στο σλινγκ, ούτε με άλλο τρόπο.

Συμφωνώ ότι δεν έχει να κάνει με το αν "κακομαθαίνεις" το μωρό. Κι εμείς τον παίρναμε συνέχεια αγκαλιά, κι όταν ήταν πολύ μικρός κοιμόταν στην αγκαλιά μου και τον άφηνα, γιατί δε γινόταν αλλιώς. Τώρα έχει περάσει σε τελείως άλλη φάση. Δε θέλει αγκαλιές, μόνο πολύ σπάνια, και σηκώνει τα χέρια του να τον πάρουμε αγκαλιά, απλά επειδή θέλει να βγει από το πάρκο ή την κούνια, όχι ότι θέλει την αγκαλιά μας! Ούτε μαζί μου είναι κολλημένος, ούτε με κάποιον άλλο. Αν τον πάρει αγκαλιά κάποιος άγνωστος δεν έχει κανένα πρόβλημα, αλλά αν φύγουμε εμείς ή οι γονείς μου, που ήμαστε οι πιο κοντινοί του άνθρωποι, θα κλάψει (κι αυτό όχι πάντα!). Του αρέσει να παίζει μόνος του, φτάνει να μην είναι περιορισμένος, αλλά του αρέσει να παίζουμε μαζί του. Γενικώς πάντως, όπως τον βλέπω είναι πολύ ανεξάρτητο παιδάκι, κι ας τον είχαμε συνέχεια αγκαλιά όταν ήταν μικρότερος, κι ας μας έλεγαν όλοι ότι θα τον μάθουμε στην αγκαλιά και θα δυσκολευτούμε μετά. Είναι στο παιδί ξεκάθαρα αυτό.

Για το θηλασμό που λες και τη διατροφή σου, δύσκολα τα πράγματα. Δεν φτιάχνεις δύο φαγητά, τρία φτιάχνεις! Φυσικά δεν είναι ανάγκη κάθε μέρα ο άντρας σου και ο Άκης να τρώνε άλλο φαγητό. Ας φάνε και δυο-τρεις φορές τη βδομάδα απ' το δικό σου, να ξεκουράζεσαι κι εσύ.

Σε είχα ξαναρωτήσει, πώς την καταλαβαίνεις την αλλεργία, δηλαδή τι βλέπεις στα κακά και το καταλαβαίνεις;

Ο θηλασμός είναι πάρα πολύ σημαντικός, αλλά και η δική σου ψυχολογία και υγεία εξίσου σημαντικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια βασικα τρωνε κ απο το δικο μου 2 φορες αλλα παλι κουραζομαι...

ναι ξεχασα να σου απαντησω...οταν ηταν 2 μηνων κ τα δυο μου παιδια ειχαν αιμα στα κακα...κ εκει φαινεται η αλλεργια....περναει συνηθως τον πρωτο χρονο..εμενα του ακη περασε στα 2,5...λιγοτερα παιδια αργουν να το ξεπερασουν αλλα ειμαστε μεσα στα λιγα κ εμεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα, αίμα στα κακά, οκ... Δύσκολα τα πράγματα...

Ψάρι μπορείς να φας; Ζυμαρικά;

Η μικρή τι τρώει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωω μονο κατοπουλο κανει κ αρνι αλλα εγω δεν το πολυτρωω,μακαρονια αλλα δεν κατεβαινουν με τιποτα σκετα, ρυζι κ πατατες...απο φρουτα μηλο αχλαδι κ βερυκοκο,ψωμι...κοκακολα κ φραπε....αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομάτα δεν μπορείς να φας; Νομίζω είχες πει μια φορά ότι έφαγες ντομάτα χωρίς τα σποράκια και δεν την πείραξε. Αν τρως ντομάτα, έχεις πολλές επιλογές για σάλτσες. Όσπρια κάνει;

Η μικρή δεν έχει αρχίσει στερεές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντοματα τρωω που κ που αλλα αντε βγαλε τα σπορακια.....τρωω κ οσπρια αλλα δεν γινοντε οπως τα θελω...κ γενικα δεν ειμα φαν των λαχανικων κ των οσπριων...

η μπεμπα τρωει μηλο αχλαδι πρωι,μετα κοτοσουπα κ ξανα το απογευματακι χορτοσουπα(απλα δεν τις βαζω ξανα κοτοπουλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιαχνω κ μηλοπιτα αλλα πειναω συνεχεια...εχω φτασει τα 58 κ τρωω τον αμπακο :lol: ειναι δυσκολο να μην μπορεις να φας τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ... Νομίζω ότι στη φάση που είσαι δεν έχεις την πολυτέλεια για ιδιοτροπίες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν μπορείς να φας 10 τροφές και οι 7 δε σου αρέσουν, τότε είναι δύσκολα τα πράγματα! :lol::lol::lol::lol: Πάντως εγώ δεν ξέρω αν θα άντεχα τόσο μακροχρόνια αποχή από τα γαλακτοκομικά... Θα με δυσκόλευε πάρα πολύ...

Εγώ είμαι 54 και τρώω μεγάλες ποσότητες. Κοίτα, με το θηλασμό χάνεις θερμίδες πάντως. Θέλει αρκετό φαγητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω φετα θελω μοσχαρι....μου λειπουν ολα...δεν ειναι λιγος καιρος...απλα στην αρχη δεν μου φαινοταν...θηλαζε κ ολη μερα η μπεμπα...τωρα θηλαζει πρωι βραδυ κ λιγο το μεσημερι....εχει μειωσει απο μονη της,ενω στην αρχη ετρωγε κ το πιατο κ επεφτε κ στο βυζι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα το ίδιο, έχει μειώσει τους θηλασμούς, αλλά όχι τόσο όσο η δική σου. Θηλάζει δύο με τρεις φορές το πρωί, μία φορά το απόγευμα και με το βράδι έχουμε ένα θέμα τώρα που επέστρεψα στο σχολείο. Άφηνα γάλα και έδιωχνε το μπιμπερό, οπότε τώρα δεν αφήνω και κοιμάται χωρίς γάλα. Συνήθως ξυπνά και θηλάζει, αλλά κάποιες φορές το παραλείπει. Τώρα είναι δύο βράδια που ξυπνάει 2-3-4 φορές... :shock::shock::shock::shock: Είναι μέχρι να συνηθίσει με τα νέα δεδομένα μάλλον...

Αλλά τον θηλασμό αμέσως μετά το φαΐ τον ξεπέρασε! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ακης ηταν χειροτερος....10.5μηνων που σταματησα να τον θηλαζω εεεε μεχρι τοτε ολη μερα στο στηθος :lol:

αυτο που επαθα τοτε με την εγκυμοσυνη εφταιγε σε μεγαλο βαθμο η διατα που εκανα....9μηνες δεν ετρωγα τιποτα ουτε σιδηρο επερνε ουτε ασβεστιο....η φαση ειναι οτι ο ακης τοτε ηταν πολυ στρουμπουλης ενω η μπεμπα ειναι πιο μινιον κ κοροιδευω κ λεω ειναι λαιτ το γαλα μου λογο της διαιτας :lol::lol::lol::lol: καμια σχεση βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις φτιαξαμε καρτα ευχετηρια με τον ακη για μια ξαδελφουλα του που εχει γενεθλια και θα παμε στο παρτυ της...κ αυτο το μηνα θα φτιαξουμε πολλες καρτες....εχουμε γενεθλια του μπαμπα τριων ξαδελφων μας κ βαπτιση ξαδελφης :lol: θα ξεπαραδιαστουμε παλι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, τι μούτρα καλέ, μες στην τρελή χαρά είναι όταν φεύγω. Παίζει και χαριεντίζεται συνέχεια!

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΟΦΕΡΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΚΛΠ.

ΜΑΡΙΑ12 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕΣΑΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ Κ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ Κ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ ΣΠΙΤΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ διαβασα οσα μπορουσα και εγω γιατι νυσταζω κιολαςς Εφακι με το καλο το μωρακι ωρε πολλες εγκυμοσυνες παλιι πωω θ απαθουμε καμια γκαστριασηη χαχα

Μαρια αυτολογο εβαλε ο αντρας μου εκανε δηλαδη αν βαλεις συνθετικο καποια στιγμη θα χρειαστει αλλαγη..το αυτολογο θα κανει περισσοτερο χρονο για αναρρωση αφου θα εχουν παριε μοσχευμα απο το ιδιο του το ποδι αλλα θατο δεχτει καλυτερα το ποδι και θα γινει ενα δεν θα το αλλαξει ποτε...εμενα του το πηραν απο πισω στο μπουτι ψηλα γι ανα του φτιαξουν χιαστο και μηνυσκο δνε το εβγαλε τον ραψανε στο υγεια το ειχε κανει εκει ειναι ενας γιατρος πραγματικα αστερι χωρις μαγνητικη ξερει τι εχεις...

Η Μιλα χρονισε Νασια μου σωστα την ημερα της Παναγιας παρτυ και τετοια δεν καναμε γιατι λεγαμε να κανουμε οταν ερθει ο μπαμπας της μαζι με τα γενεθλια του χριστοφορου που ειναι στις 21...τελικα ο μπαμπας δνε θα ερθει τοτε οποτε αργοτερα θα τα κανουμε...πλεον κανει βηματακια μονη της σιγα δεν τρεχει γιατι δεν εχει παρει ακομα τον αερα αλλα οπου να ναι θα ξεκινησει μιλαει ολη την ημερα στο τηλ...κανει τα παντα τηλεφωνο και μιλαει εχει τρελο κολλημα και φωναζει ΝΑΙΟΥΥΥΥ το τηλεκοτρολ,τα ακουστικα για το λαπτοπ το χερι της τα παιχνιδια της μεχρι και το σταυρο που φοραω πηρε οταν την ειχα αγκαλια και μιλαγε χαχα

Αχ Νασια και εμενα τσακωνονται η μικρη θελει συνεχεια τα παιχνιδια του μεγαλου αυτος δεν θελει κλασικαα μετα της πειραζει αυτος τα δικα της μετα την πειραζει οταν ειναι ησυχη και αυτη του τραβαει τα μαλλια και του βγαζει τα γαλια αα σημερα πηρε και τα δικα μου γυαλια και τα εβαλε στο κεφαλι της πεθανα η μανα ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑ...ειμαι μονη ομως και εχω κουραστει πολυ την ΔΕΥΤΕΡΑ ξεκιναει το σχολειο επιτελους αν και θα ειναι παλουκι να πηγαινοερχομαι με το καροτσι..θα δειξει ελπιζω να μην βρεχει μονο...Σας βαζω και το λινκ απο το πμλογκ μου οποια εχει χρονο και θελει ας το διαβασει φιλια πολλαα

http://belgradeserbia.wordpress.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ξυπνησα κ κανω δουλειες....χτες με τον γιο μου κοιμηθηκαμε 1 το βραδυ...ο κυριος κοιμηθηκε μεσημερι κ μετα δεν μπορει να κοιμηθει με τιποτα....εντωμεταξυ κοιματε κ η μπουμπου :o που ξυπνουσε συνεχεια απο τις 7 :lol:

ααα αννα μαρια με ειχεις ρωτησει πως πλενω πιατα με ενα χερι....καλα μη φανταστεις τα πολυ λερωμενα κ κατσαρολες....αλλα τυχαινει να πλενω πιατα να την εχω στο καθισμα διπλα μου κ να αρχιζει να ψευτοκλαιει....κανω γρηγορα γρηγορα κ μου μενει το ξεβγαλμα....εεε θα την παρω κ θα ξεπλενω με το ενα.... :roll: τι να το κανω που ειναι κολλημενη με την μαμα της... :lol: καλε η ανηψια μου που ειναι ιδια ηλικια με την δικια μου το να κλαιει γιατι δεν την περνει αγκαλια το κανει μονο στον μπαμπα της....φυσιολογικο κοριτσι δηλαδη :lol: ενω η δικια μου θελει μαμα...

αααα ξυπνησαν κ τα δυο μολις...ο γιος μου τρωει κορν φλεικς κ η μικρη μου στην αγκαλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες πολλες πολλες!

μυριαμακι μου αχ δυσκολευεσαι με τον αλκη και με την εγκυμοσυνη!και γω θελω 2ο παιδακι αλλα δεν παιρνω αποφαση γι αυτο το λογο!ειχα και δυσκολη εγκυμοσυνη και τωρα με την ιωαννιτσα που θελει το τρεξιμο της τα πραγματα δεν θα ναι τοσο ευκολα!γι αυτο ειπαμε να μεγαλωσει ακομα λιγο, να περπατησει και μετα!βεβαια οποτε θελει Ο ΘΕΟΣ!μην αγχωνεσαι τοσο για τις δουλειες του σπιτιου κοριτσι μου!τωρα δεν μπορεις να τα κανεις ολα στην εντελεια!πως ειναι ο παππους του αντρα σου?

γιωτακι μου ολα να πανε τελεια με την εγχειρηση του αντρουλη σου!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!

Αννα μαρια πως ειναι τωρα με τη δουλεια και τον αντρικο?μενει ο αντρας σου με τον μικρο?μεγαλωσε και σας, πω πω πως περνα ο καιρος!

κισκακι να σας ζησει η μιλιτσα!ολοκληρη γυναικα εχει γινει πια ε?φοραει και γυαλια!ετοιμη για βολτα:)

Χρυσανθη μου γλυκια μεγαλο ζορι να στερεισαι ολα αυτα τα γαλακτοκομικα!σιγουρα καπου περιοριζεται αρκετα η διατροφη!κι εμενα η μικρη ειναι αλλεργικη στο γαλα!και αγοραζουμε ειδικο γαλα και ειδικες κρεμες υποαλλεργικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μου την πειραζουν οι υπαλλεργικες κρεμες....τωρα θα ξεκινησω κ το γαλα δοκιμαστικα 10-10μλ κ ελπιζω να μην την πειραξει....κ ειναι αηδια....με φριζολακ ac θα αρχισω...εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας ειπε η παιδιατρος να αρχισουμε σιγα σιγα μετα τον 1ο χρονο να τη δοκιμασουμε με κανονικο γαλα σιγα σιγα για να δουμε!σε 3 μηνες περιπου δηλαδη!

απο γαλα πινουμε το alfare, απο κρεμες της humana κρεμα με μηλο χωρις γαλα και τη sinlac της nestle!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...