Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΩΠΩΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011 Ν5


Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ....ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΛΠ.Κ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΤΑ 99% ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΩ Κ ΤΙ ΨΩΝΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΛΠ.ΑΝ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΦΟΡΕΣΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΥ ΑΛΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΛΠ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΗΡΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙΝ ΒΟΛΕΨΕ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙΘ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ....Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 50 ΜΕ 80 ΕΥΡΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΝΩΜΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΑΛΚΗΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΚΙΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.Κ ΝΑ ΤΙΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΙΟ Κ ΤΙΝ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΑΛΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΥΤΑΜΕΣ ΦΟΡΜΕΣ Κ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΗΧΟΥΣ ΧΡΩΜΑΤΑΤΑ Κ ΛΕΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΛΠ.ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ.

ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΙΝ ΝΟΝΑ ΤΟΥ Κ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ Κ ΜΙΚΡΟΣ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙΝ ΕΝΟΧΛΕΙ?

ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΙΟ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΚΑΤΙ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΝ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

ΧΙΟΝΙΣΕ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΑ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ?

Ο ΑΝΡΤΙΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΝΙΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ε?Κ ΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ......ΕΓΩ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ Κ ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!

ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΟΡΥ........ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 734
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μύριαμ μαξιλάρι θηλασμού εγώ δεν πήρα. Το θεωρώ κοροϊδία. Κοστίζει υπερβολικά πολύ και είναι απλά ένα μαξιλάρι. Στην αρχή είχα ένα κανονικό μαξιλάρι, αρκετά χοντρό, κι εκεί στήριζα το χέρι μου όταν θήλαζα τον μικρό. Όταν μεγάλωσε, αλλά και όταν βγαίναμε εκτός σπιτιού, τον θήλαζα χωρίς μαξιλάρι ή έβαζα κάποιο μπουφάν στη θέση του μαξιλαριού.

Για τα σπυράκια του Άλκη δεν ξέρω να σου πω, καλύτερα να πάτε στην παιδίατρο. Εύχομαι να μην είναι τίποτα.

Κοριτσάκι ε; Ό,τι κι αν είναι, γερό να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΚΛΠ.ΣΗΚΩΘΗΚΕ Κ Ο ΑΛΚΗΣ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ Η ΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΛΑΙΚΗ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ .

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΣΤΟΝ ΑΛΚΗ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΑ ΟΣΟ ΘΗΛΑΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ Κ ΠΟΛΥ...ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΟΛΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΩΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

αναστασι για τις παρενεργειες κοιτα στο χαρτακι που εχει μεσα η αντιβιωση.αν κ δεν πιστευω να ειναι η κρινια μια απο αυτες

μιριαμ εγω πηρα στον μικρο κ ψαχνω να το πουλησω, το θες? :D

για τα σπυρακια δεν ξερω, μηπως ειναι απο το κρυο, σαν ξηροδερμια-ερεθισμος?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΥΡΙΑΜ με το καλο λοιπον η μπεμπουλα σου....

πρωσοπικα με βολεψε πολυ το μαξιλαρι θηλασμου...ειχα και τα 2 χερια ελευθερα....αξιζει για μενα τα λεφτα του..αλλα υπαρχουν και πιο φτηνα απο τα λεφτα που ειπες.......

φιλια σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!!!!

Μυριαμάκι και εσύ μαλλον κοριτσάκι;; γερό να είναι ότι και αν είναι!

Έφτασε και ο καιρός της καμπύλης;; πώς πέρασε έτσι;;

στο δεύτερο μου φαίνεται ο καιρός περνάει πιο γρήγορα ε;;

Συμπεθέρα τι κάνει η φραουλίτσα;;

Ο Θανούλης καλύτερα, ιωσούλα, σήμερα δεν έχει πυρετό, τουλάχιστον για την ώρα.

Για τα σπυράκια δε ξέρω να σου πω, ο δικός μου είχε βγάλει κάποια στιγμή στο ένα μάγουλο από τις βλακείες που έβαζε στο στόμα, αλλά ρώτα καλύτερα την παιδίατρο.

Γιωτούλα όλοι καλά;;

Άννα Μαρία μου και εγώ δε πήρα μαξιλάρι θηλασμού, χρησιμοποιούσα ένα δικό μας που με βόλευε όχι όμως από τους πρώτους μήνες.

Ξαπλωτή δε μπορούσα με τίποτα να θηλάσω.

Τι κάνει ο Αντρίκος;;

φιλιά

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας....

παλι μυξες εμεις,απορω που τις βρηκε μεσα στο σπιτι ειμαστε θα τρελαθω....καποιος μαλλον την κολησε και θα αφηνιασω αν καταλαβω ποιος ειναι!!!!

Κι εμενα βγαζει σπυρακια κοντα στο στομα και τα μαγουλα,ειναι νομιζω απο τα σαλια,που τριβουν το κεφαλι τους παντου....

σας αφηνω με τραβαει απο το πατζακι και δεν με αφηνει να γραψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΨΩΜΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.

2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ...

ΜΑΡΙΑ12 ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!

ΝΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΨΩΝΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟΥΛΗ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΩΗΡΟΥΛΑ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Ε?ΕΤΣΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΛΚΗΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΧΑΜΟΣ.

ΝΑ ΤΙΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΟΥ ΑΡΩΣΤΕΝΗ ΕΥΚΟΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΨΟΦΟ Κ ΝΑ ΤΙΝ ΕΧΕΙΣ ΕΞΩ ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ Η ΤΟ ΦΟΥΡΝΟ.

ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΠΟΛΥ ΙΩΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΙΣ!!!!!!

Ο ΑΛΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΟΚΙΝΙΛΕΣ ΕΧΕΙ ΕΥΣΘΗΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΚΡΕΜΑ.

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΤΟ ΤΗΛ.ΣΟΥ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙΜΗ ΚΛΠ.

ΑΧ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΣΚ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αναστασία και ο Θάνος ακόμα εχει μύξες, τουλάχιστον δεν έχει πυρετό.

Μυριαμάκι γερά να είναι!!!!!!!!

Αν είναι κοριτσάκι τελικά θα κάνεις και νέες αγορές, όχι σε βασικά είδη φαντάζομαι, αλλά κάποια ρουχαλάκια και αξεσουάρ.

Αν κάνω δεύτερο και είναι κοριτσάκι θα χρησιμοποιήσω αρκετά του Θάνου αλλά θα κάνω και μερικές νέες αγορές.

Εγώ έχω πάρα πολλά ρούχα του Θάνου, λόγω της αδερφής μου που έχει δυο, και πολλά ρούχα που ούτε καν πρόλαβαν να φορέσουν! Επίσης πολλά μας έφεραν στην βάπτιση καθώς και στα γενέθλια.

Όχι ότι δεν έχουμε αγοράσει προς Θεού...πριν γεννηθεί είχει ολοκληρη προίκα χα χα χα

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε κοριτσάκια;

Εμείς καλά. Τελικά τον γρουσούζεψα τον Αντρέα που έτρωγε το αβγό. Τώρα πλέον το κάνει εμετό, και δε νομίζω ότι είναι επειδή δεν του αρέσει, αφού χτες του το έκανα σαν ομελέτα με χόρτα και το έφαγε με όρεξη, αλλά λίγο μετά το έβγαλε όπως το έφαγε... Μάλλον είναι αλλεργικός ή έχει δυσανεξία ή κάτι τέτοιο, θα δείξει. Πάντως τώρα δεν του ξαναδίνω αβγό.

Να σας ρωτήσω: Σολωμό κάνει να φάνε τα μωρά μας ή θεωρείται μεγάλο ψάρι;

Γιωταμαρία κι εγώ ένα κανονικό μαξιλάρι χρησιμοποιούσα στην αρχή. Τώρα θηλάζω όπως να 'ναι. Ξαπλωμένη κι εγώ με τίποτα δεν μπορούσα, και ούτε κι ο Αντρέας το προτιμούσε. Τώρα τον τελευταίο καιρό κανένα πρωί τον παίρνω στο κρεβάτι μας και τον θηλάζω.

Εμείς δεν πήραμε ποτέ πολλά ρούχα, μόνο όσα χρειάζεται, σε συνδυασμό με αυτά που μας έφεραν. Τώρα ήρθε μια φίλη μου και μου έφερε σακούλες από τα ρούχα των παιδιών της, μας φέρανε και στα γενέθλια και δεν αγόρασα απολύτως τίποτα! Αλλά θα πρέπει να πάω να πάρω στολή εξόδου και μερικά πουλόβερ για την Αγγλία.

Αναστασία τι γίνεται, είναι καλύτερα η μικρή;

Μύριαμ όντως πολύ γρήγορα περνάει ο καιρός!

Λένα, Γιώτα φιλιά!

Η Νάσια πού χάθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία εγώ του το βάζω στην φρουτόκρεμα αλλιώς δε το τρώει για την ώρα με τίποτα!

Για να το κάνει εμετό κάτι θα φταίει προφανώς.

Για το σολωμό δε ξέρω να σου απάντήσω, εμείς του δίνουμε μπακαλιαράκι.

Πότε φεύγετε για Αγγλία;;

Φιλιάαααα

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Χάθηκα αλλά δεν ήμουν πολύ ορεξάτη αυτές τις μέρες...σας τα έγραψα.....

Την περασμένη Τετάρτη πήγαμε ξανά στο Λοιμωδών για τον επανέλεγχο (ευτυχώς δεν έκανε ξανά αιματολογικές, δεν χρειάστηκε), όλα καλά κ η κλινική της εικόνα πολύ πολύ βελτιωμένη! Κ το βλέπω κι εγώ στο παιδί δηλαδή, άρχισε πάλι να τρώει (όχι κ πολύ αλλά πάντα ήταν κακόφαγη), παίζει, κάνει ζημιές.....ξαναβρήκε τον παλιό κακό της εαυτό αλλά την προτιμώ έτσι!!!!!!!!!! Πολύ φοβάμαι ότι το πέρασε κ η Χρυσούλα......είχε τα ίδια συμπτώματα για αρκετές μέρες αλλά τουλάχιστον θα αποκτήσει κ αυτή αντισώματα.

Εσείς τί κάνετε????????

Άννα Μαρία διάβασα ότι θα πάτε Αγγλία για τα Χριστούγεννα......τί ωραία!!!!!!!! Καλά να περάσετε!!!!! Ααααα για το αυγό δεν ξέρω τί γίνεται.....κ η Χρυσούλα δεν το θέλει καθόλου τώρα, ενώ το έτρωγε με λύσσα τώρα ούτε να το φτύσει!!!!!!!!!

Συμπεθερόνι αν είναι κοριτσάκι το μωρό έχω να σου δώσω ολόκληρη γκαρνταρόμπα!!!!!!!!! Κ είναι κ καινούρια, τα περισσότερα φορεμένα μόνο μία φορά (ή κ καμία)! Φιγουρίνι θα την κάνουμε την κόρη!!!!!!!

Δωράκι μου μεγαλώνει κ η μικρούλα στην κοιλίτσα ε???????? Άντε δεν έμεινε πολύ..........μετά θα σε δώ.......Είναι δύσκολα φιλενάδα, δεν στο κρύβω (μιλάω από προσωπική πείρα βεβαίως βεβαίως)....με δύο μωρά τόσο κοντά σε ηλικίες αλλά θα ξεπεταχτούν μαζί κ μετά θα πετάς με τις κοράκλες!!!!!!!!!!

Γιωτάκι μου μυξάκια ο Θανούλης ε??????? Αμάν αυτές οι μύξες.....που πάντα πάνε πακέτο με τον βήχα φυσικά!!!!!!! Περαστικούλια!

Αναστασάκο πολύ ζούζουλο η φραουλίτσα τελικά!!!!!!! Αλλά σε καταλαβαίνω τί περνάς γιατί κ οι δικές μου (κ είναι κ δύο οπότε διπλός ο χαβάς) είναι στριγγλίτσες.......κ το Μαρούλι είναι κ γλωσσού!!!!!!!!!!! Γερά να είναι μόνο αυτό να σκέφτεσαι!!!

Μπουρέκι μου τί κάνετε?????? Διάβασα ότι περάσατε κι εσείς διάφορα.........Περαστικά!!!!!!!!!

Λενάκι μην χάνεσαι!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά κ θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά....αν κ τώρα που είμαι όλη μέρα μόνη με τα θηρία είναι δύσκολο γμτ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!τι κανετε?

Μυριαμακι κοριτσακι αυτη τη φορα ε?γερο να ναι πανω απο ολα!εχεις τον Αλκουλη, θα κανεις και την κορασα με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας, τα κανεις ζευγαρακι:)

Αναστασια πως ειναι η φραουλιτσα?τελικα η αντιβιωση την ενοχλει?

Γιωτακι τι κανει ο Θανουλης?βαλατε μπρος για 2ο μπεμπε ή ακομη?

Αννα Μαρια ισως να τον ενοχλει το αυγο τον Αντρεα!παντως κι εμενα προχθες η Ιωαννα πηγαμε στους βαφτιστικους μας να τους δουμε για τα Χριστουγεννα και το απογευμα της ειχα δωσει κρεμα με κροκο αυγου λιωμενο μεσα, αλλα καναμε ταξιδι 1 ωρα για να παμε στους κουμπαρους μας γιατι ειναι Λευκωσια και το βραδυ οταν πηγα να της δωσω γαλα, μου εκανε εμετο και εβγαλε το αυγο!αλλα ισως να ζοριστηκε και απ την πολλη ωρα στο αυτοκινητο και να ανακατευτηκε και να το βγαλε!

Νασια μου καλυτερα ειναι το Μαρουλακι ε?μπραβο!η Χρυσουλιτσα πως ειναι?ζωηρουλες οι κορες!οπως βλεπω κι απ τα κοριτσια που μιλαμε εδω, τα αγορια δεν ειναι τοσο ατακτα οσο οι στριγγλιτσες μας!ΧΑΧΑ!ζωη να χουν καλε και ας ταραζουν ολοκληρο το σπιτι!υγειααα!

Σας ειπα οτι καναμε προκληση με κανονικο γαλα με 5μλ αρχικα γιατι ως τωρα πιναμε υποαλλεργικο λογω της αλλεργιας που εχουμε!ε λοιπον οταν της εδωσα το γαλα το κανονικο, εδειξε να μην την ενθουσιαζει και τελικα μου εκανε και διαρροια!επιασα την παιδιατρο, μου ειπε μπορει να κρυωσε και να ειναι τυχαιο, μπορει και να ειναι απ το γαλα!της το σταματησαμε και θα ξαναπροσπαθησουμε σε λιγες μερες παλι!για να δουμε. . . !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Εμεις ακομα με μυξες,την αντιβιωση την πινει δεν την πινει καθε φορα κι αν δεν φυγει το μικροβιο χαμενο το εχουμε....

Αννα μαρια κι εμενα μονο κροκο τρωει το ασπραδι δεν το θελει καθολου....

Μιαριαμακι αντε κορη το δευτερο?γερο να ειναι!!!!

Συμπεθερονι τι κανετε εσεις?

Νασιουκο ασε για ταρζαν μιλαμε δεν καταλαβαινει τιποτα,οτι ειναι να κανει θα το κανει!!

Βασουλη σε με τα γαλατα ,οσο το θυμαμαι....κι αν δεν εχω αλλαξει μεχρι να βρω αυτο που πινει τωρα....

Ρε κοριτσια σημερα η μαμα μου με εβαλε σε σκεψεις...η μικρη ακομα δεν περπατησε μονη της, αλλα παει απο καναπε σε καναπε κτλ...μπουσουλαει....μου λεει να την πιανω περισσοτερο απο τα χερια να περπαταει γιατι λεει το βρηκε ευκολη λυση το μπουσουλημα και θα αργησει να περπατησει και επισης οταν την πιανει να περπατησει της φαινεται πως τρεμει το μωρο και μετα καθεταιο κατω.....να ανυσηχω λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Άρχισα να σας γράφω και πριν, αλλά ξύπνησε ο μικρός και πήγα να τον θηλάσω.

Νάσια ελπίζω να είναι τελείως καλά τώρα τα κοριτσάκια σου!

Βάσω αβγό μόνο εκείνη τη φορά έδωσες;

Αναστασία τελικά τι έγινε με την αντιβίωση; Θα ξανακάνετε καλλιέργεια ούρων;

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας για τη φραουλίτσα. Δεν περπατάνε όλα τα μωρά δώδεκα μηνών. Εγώ δεκαέξι μηνών περπάτησα. Ο γιός της γραμματέως του σχολείου είναι δεκατριών μηνών και ούτε καν σηκώνεται μόνος του και η παιδίατρος τους είπε ότι ακόμα και μέχρι δεκαοκτώ μηνών μπορεί να περπατήσει ένα παιδί. Οκ, ίσως βρίσκει το μπουσούλημα ευκολία, αλλά πόσα παιδιά δεν την βρίσκουν έτσι; Λες να μην περπάτησε κανένα; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα Μαρια οχι εδωσα κι αλλες φορες αυγο στην μικρη αλλα δεν μου εκανε θεμα τις προηγουμενες φορες!βεβαια μονο τον κροκο τρωμε προς το παρον!

Αναστασια μην ανησυχεις καλε!οταν το παιδι μπουσουλησει σιγουρα το βρισκει ευκολοτερο και πιο ασφαλες απ το να περπατησει τελειως μονο του!η Ιωαννα στεκεται και κανει και βηματα πλεον τελειως μονη της καμια δεκαρια και μετα καθεται κατω!οποτε νιωσουν ετοιμα θα περπατησουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

αναστασια μην αφηνεις βρε κοριτσι μου τους αλλους να σε πανικοβαλλουν......το καθε παιδακι εχει τους δικους του ρυθμους....επισης αν δε θελει μη τη βαζεις με το ζορι ορθια γιατι το μονο που κανεις ειναι κακο στο παιδι σου..οταν θελει θα σηκωθει και θα περπατησει μονη της.....

δηλαδη εγω τι πρεπει να πω.....η ευα μπουσουλησει ακριβως ενος ετους και μεσα σε δυο βδομαδες εχει αρχισει και σηκωνεται και καθεται πανω απο μιση ωρα ορθια.....

μη τρελενεσαι με χαζομαρες.... ;)

τα φιλια μου σε ολες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Βροχερή μέρα σήμερα, ρίχνει καρέκλες!

Βασούλα μου γλυκιά καλύτερα είναι ο Θανούλης μου, αν και ακόμα με μυξούλες και βήχα.

Για δεύτερο τώρα θα ξεκινήσουμε, Χριστουγεννιάτικα :lol::lol::lol::lol:

Εσύ πώς τα πας;; όλα καλά; φιλάκια στην Ιωαννα σου!

Συμπεθέρα μου δε πρέπει να αγχωθείς, ενός έτους είναι η μικρή, όταν είναι να περπατήσει θα το κάνει από μόνη της. Αστη να μπουσουλήσει, δεν είναι ακόμα ετοιμη, και ο Θάνος 13 μηνών περπάτησε για τα καλά και μόνος.

Άλλα νωρίτερα άλλα μωρά αργότερα, μην αγχώνεσαι....

Άννα Μαρία μου ετοιμάζεστε;; Άραγε πως θα φανεί η Αγγλία του Αντρίκου;; ;)

Νασιούκο μου πώς είναι τα κορίτσια σου;

Ευτυχώς όλα καλά, ότι κάνουν ταρζανιές είναι δείγμα υγείας :D

Γιωτάκι πάει και το Ευάκι μεγάλωσε, ξεπετάχτηκε για τα καλά!

Φιλιά σε όλες!

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι γιωτακι μου ευχομαι να ερθει γρηγορα το δευτερο μπεμπε και να ειναι γερο και δυνατο.....

πολλα φιλακια στο θανουλη σου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

γιωταμαρια με το καλο να το πιασετε γρηγορα το σπορι!

αναστασια μην ακους τι λεει ο καθενας.. το καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους σε ΟΛΑ, στο ποτε θα περπατησει στο ποτε θα μιλησει σε ολαααα ομως! μην την πιεζετε, αφηστε την κ θα τα κανει ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...