Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

τι ενεσεις θα κανεις; κορτιζόνη;

νωρις σε ξεκινησε ανα 2 βδμ αλλα ειναι και το υγρο να μου πεις

αντε λιγο εμεινε ομως ποσες θα πας ακομα 3 φορες και ατη που θα γεννησεις.

οχι μια χαρα ειναι τραγουδαει και παιζει

δεν εχει μελανιες ακομα τωρα εαν βγαλει αργοτερα

απο οτι μου εδειξε ο νικος χτυπησε στην σποδυλικη στηλη κοντα στην ουριτσα

γιατι αυτες μου ελεγαν οτι χτυπησε στο ποδι

οκ τις καταλαβαινω εν μερη γιατι εαν βλεπατε την διευθυντρια μωλις με ειδε ηθελε η γη να την καταπιει

μπραβο βρε σωσωπου εχεις τα τηλ και μιλας

εγω ειδικα με το τηλ δεν τα παω καθοου καλα βαριεμαι τρελλα να μιλαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν έχετε ακούσει για την E.N.D.;

μη νομίζετε... κι εγώ πριν λέγες μέρες την έμαθα.

είναι μία ομάδα Ελλήνων μεταναστών που έχουν συγκεντρώσει 650 δις για να σώσουν την Ελλάδα και την Κύπρο.

λένε ότι θα δώσουν τα 600 στην Ελλάδα και τα 50 στην Κύπρο.

λένε ότι είναι Έλληνες πατριώτες και το μόνο που θέλουν είναι να βοηθήσουν τον ελληνικό λαό.

έχουν βγει και επίσημα αλλά κανείς δεν τους δίνει σημασία...

απ' ότι άκουσα, μόνο ο Χριστόφιας τους κάλεσε στην Κύπρο.

το μόνο πυο ζητάνε σαν αντάλλαγμα είναι η διαφάνεια και να "πληρώσουν" αυτοί που τα έφαγαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουστη την εχω την οργανωση

τωρα ειχαν τετοια κονε που μαζεψαν τοσα; δε δινουν λιγα χιλιαρικα και σε μενα :D:D:D

μακαρι να ειναι αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ένας συνάδελφος μου είπε ότι έχει χρόνια που δρα αυτή η οργάνωση... ή έλος πάντως κάποια παρόμοια...

ο σκοπός τους ήταν να βοηθήσουν την πατρίδα τους όταν θα το είχε ανάγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι γω το εχω ακουσει...

δεν συμφωνουν ομως οι μεγαλοι με τα ανταλλαγματα που ζητουν....

πληρη εκμεταλευση των πετρελαικων πηγων σε ολο το αιγαιο...

πιστεψτε με ειναι παρα πολλα τα κοιτασματα... οποτε δεν συμφωνουν οι αμερινανοι, ουτε οι ρωσοι, ουτε οι ευρωπαιοι, ουτε οι τουρκοι γιατι ολοι θελουν να φανε...

μολις ξεκαθαριστει τι θελει να φαει ο καθενας και ποσο του αναλογει η ελλαδα θα ανακαμψει παλι...

γιατι νομιζεται οτι ηρθε σε αυτη την κατασταση η ελλαδα???

νομιζετε οτι ηταν τωρινο το προβλημα???

οχι....

ηρθε σε αυτη την θεση για να μην μπορει να κανει αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ζητανε και ανταλλαγμα;;;α τα πουλακια μου..

καλα τα λες ελενη...τι να πω..σορυ για το τηλ..πηγα 1 φιλη αεροδρομιο και το ειδα αργα!!

εμεις καλα....

ελπιζωνα μη βγαλει τιποτα ο μικρος μαρκερ..

τρωμε τοστ και πινουμε μπυρα!!

σουπερ..ο αντρας απο αυριο σπαστα..φακ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαμε νωρις

θα ακουστω σαν παραπονιαρα γρια τωρα

αλλα μεσα σε ολα εχω ενα πονολαιμο εδω και κανα 2ωρο - με επιασε ο αυχενας και η πλατη

κρυωμα σιγουρα

και τι παιρνεις τωρα; καταπληκτικα

νυσταζω κιολας αλλα βλεπω σταρ

θα την πεσωω σε λιγο λογικα

ευχαριστω σωσω

ξαναμιλησα με τον παιδιατρο μας και μου ειπε να μην τον παω ειναι η γνωμη του απο αυτα που περιγραφει ο αλλος ο γιατρος - δε του φαινεται τιποτα σοβαρο - επειδη τον ξερει και τον νικο πως κανει του φανηκε και αυτου φυσιολογικο

μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα

μπυριτσα

μου εχει ληψει πραγματικα

θα παω να εφοδιαστω τις χωρις αλκοολ να αρχισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ Πποια χωρις αλκοολ;;;εκεινη δεν ειναι μπυρα..νερο ειναι..

ενεσεις αντιθρομβωτικες θα κανω!!για να διατηρησω οσο μπορω το αμνιακο!!

και στη μαρθα το εκανα..και επιασε πατο..τεσπα!!δεν εχω προβλημα..

εληξε ρε παιδια η απργια των φαρμακοποιων;;

σε μας δε δινουν παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Μαρκερ! εχουν σιδερενιες τσουλιθρες στο σχολειο; τις κανονικες των παιδικων χαρών;

το δικο μας εχει τις μικρες τις πλαστικες και σπιτακια και τετοια που ειναι για κηπους.

μακαρι να μην ειναι τιποτα....

αλλα μεταξυ μας... της αξιζε της δ/ντριας το κοψοχωλιασμα!!!!! :lol: πρεπει να χεστηκε! εμ, δεν ειναι απλο να προσεχεις παιδια...

τα δικα μου σημερα τα πηγε ο ανρας και μετα εφυγε.... :(

στη δουλεια γινοταν..... το καγκελο!

εμ,64 ερχοταν απο τους οποιους οι μισοι εμειναν στο τμημα, οι υπολοιποι γυρισαν στις αποσπασεις τους στα διαφορα τμηματα της πολης, και 12 φευγανε...

το πως εβγαλα υπηρεσιες και μου βγηκανε και τα νουμερα για τις αναφορες σωστα... ακομα απορρω!!!!

αλλα 1:30 λεω τον δ/τη, εγω φευγω.... λεει γιατι; γιατι καποιος πρεπει να παρει τα παιδια απο το σχολειο! καλα λεει αλλα να εχεις ανοιχτο το κινητο. του λεω, ενταξυ, αλλα για κανενα 3ωρο που θ ακοιμομαστε θα ειναι στο αθορυβο! ;)8-)8-)8-)

εμ, πως!

στο σχολειο καλα. ο Σπυρος εκλαψε μονο γιατι δεν ηθελε να μπει μεσα στην ταξη μετα το παιχνιδι στην αυλη γιατι μονο εξω ειναι με τη ΜΑριαννα! αλλα μετα καταβροχθησαν και τα 2 το φαγητο, οπως ειπαν οι δασκαλες, και ο Σπυρος πηρε και αυτοκολητο για τι το εφαγε ολο πρωτος! πατατες με μπιφτεκια.

οταν πηγα δεν ηθελαν και τα 2 να παμε σπιτι! κανενα 10λεπτο τα παρακαλουσα! αγκαλια τους πηγα στ'αμαξι!

το απογευμα πηραμε τουρτα και πηγαμε στη μαμα μου για τα γεννεθλια της!

τους ξυπνησα και νωρις, μονο 2 και κατι ωρες κοιμηθηκαν, οποτε το βραδυ αρχισα λιγο λιγο να τα βαζω νωριτερα για υπνο.

αλλα η Μαριαννα αρχισε παλι τα χαζα οτι φοβαται μην ερθει κουνουπι, μυγα κλπ... και κολουσε και το Σπυρο ανησυχια! τη μαλωσα να μεινει στο δωματιο της, στο κρεβατι δεν εμπαινε, παραμυθιασα το Σπυρο και κοιμηθηκε και μετα εκατσα κατω στο χαλι στο δωματιο της και στο 5λεπτο την πηρε ο υπνος και την εκανα...

τωρα παλι περιμενω το πλυντηριο...

ο αντρας εφτασε πανω. δεν εβαλαν το ονομα του στις υπηρεσιες και δεν ξερει τι δουλευει αυριο! τωρα πηγε παο το τμημα να το διορθωσει.

Αλεκα δυστυχως μερικοι ειναι τοσο μλκς που χαλαν την πιατσα και μα ςπαιρνει ολους η μπαλα....

εσυ απλα μπορεις να στειλεις ακομα και μέιλ στο αρχηγειο και να λες το περιστατικο και την ακριβη ωρα και μερα και .... θα βαρεσουν οι καμπανες!!!!! και ελπιζω ο συναδελφος να βαλει μυαλο!

εμεις οταν δεν ερχονται καθολου καθαρηστριες, αλλα και το 1 φορα τη βδομαδα που ερχονται τι νε σε κανει... βαζουμε μονες σκουπα και σφουγγαρισμα. φυσικα ο καθενας το γραφειο του το κανει καθε μερα....

Ελενη τζαμπα η ταλαιπωρια για το βαρετο προγαμο... και δε μας ειπες.... ο μπαρμπας για τον εαυτο του εκανε προγαμο;;;;; παντρευεται;;;

βιον ανθοσπαρτον!

Σωσω εδω τελειωνει το HOME ALONE II !

τον ηπιες τον καφε;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πονάει ο κόκκυγας... δεν μπορώ να κάθομαι στην καρέκλα του γραφείου... τι θα κάνω;

ο δικός μου δεν κοιμάται μεσημέρι και έχει 2 βραδιές που κοιμάται από τις 7:30...

τι τέλεια που είναι!!!

θυμάστε να παίρνετε τι βιταμίνες σας;

αν δεν είναι μπροστά στα μάτια μου, δεν υπάρχει περίπτωση να τις θυμηθώ...

τι κακό κι αυτό...

σας είπα ότι χάλασε το μήξερ μου;

ήταν της πλάκας φυσικά...

και σήμερα βγάζει προσφορά το lidl.

το έχει η κουμπάρα μου και είναι πολύ ευχαριστημένη!!!

λέω να το αγοράσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

απο τις 6 σημερα ξυπνιοι...

κατι δεν παει καλα...σηκωθηκε ανοιξε φωτα και βαζα και αρχισε να τρωει μπισκοτα..

ο αντρας ολη μερα μαθημα..εγω τα ιδια..στον παιδικο θα νυσταζει και θα κοιμαται ορθιος...

Βαγκ να χαρεσαι τη μαμα σου!!!

μπραβο στα παιδακια σου!ειναι σημαντικο να τρωνε εκει...

Σωσω γιατι μειωνεται το αμνιακο????απο τι εξαρταται???το δικο μου ειχε φτασει στα κατωτατα στη 38 που στο τελος της γεννησα...λες να μειωθει νωριτερα τωρα???

Μαρια ολα καλα με τον μικρο...αυτες ομως σιγουρα χεστηκαν απο φοβο...

Νανα και εγω καμια φορα ψιλοξεχναω...δεν εχω αρχισει ακομα σιδηρο ή μαγνησιο(σιχαμερο) βεβαια..μονο filicine

αυτη την "αφιλοκερδη" οργανωση δεν την εχω ακουσει...

σιγουρα ομως αν ειναι να βοηθηθεί η χωρα "ιδιωτικοποιωντας " τις πλουτοπααγωγικες πηγες σε μερικους ομογενεις καισαρες , θα πρεπει να συγκριθεί αν ειναιπροτιμοτερο απο τη "δυναστεία" των Γερμανων και την απολυτη εξαθλιωση των Ελληνων...

αλλωστε η ιδια η ιστορια εχει διδαξει οτι η βοηθεια ερχοταν παντα εξωθεν στις δυσκολες στιγμες...

και βεβαια να πανε μεσα οσοι εφαγαν..ΟΛΟΙ!!! καποιοι καποτε εκαναν το κινημα στο Γουδι και η Ελλαδα ανεδειξε εναν Βενιζελο..σημερα τετοιος δεν υπαρχει..ας επαναλαβει λοιπον "μια δικη των εξι".. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

κοριτσια δεν αντεχω αλλο...η Αγγελικη ξυπναει καθε βραδυ...ζηταει γαλα κ ξανα κοιματε,αλλα με θελει εκει στην καρεκλα.....να με βλεπει..

ολα αυτα κατα της 6το πρωι....μεχρι να γινουν παει 7 ειναι η ωρα που ξυπναω την Μαρια ...

6χρονια τωρα κανω πολυ χαλια υπνο...νομιζω οτι εχουνε σπαση τα νευρα μου.....θελω απλα να κοιμηθω ενα ολοκληρο βραδι...τοσα πολυ δυσκολο ειναι ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :oops:

κ ενα ακομα...η μικρη εχει τρελη εξαρτηση απο μενα...δεν καθετε ουτε στη γιαγια ,ουτε με το παππου ,ουτε με τον ποατερα της!!!! μερα ...ενα απογευμα .....με κοιταει κλαιει κ λεει μη φυγεις μαμα ενταξει???δεν παω κ στη αμερικα !!!μεχρι το μαρκετ...ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

κ στο παιδικο ...λεει η δασκαλα ολο σε ζηταει ,γκρινιαζει κ με περιμενη στη πορτα απο της 11 η ωρα..!!!!!!!!!!!!!!

δεν ηταν τοσο ....τωρα το εχει παρακανει ομως!

φαση? δεν ξερω.....

πινω καφεδακι ,ακομα κοιμαται....η μικρη Λουλου!!!!!!!!!!!!!

:lol: χρυσουλα επρεπε να σε εχω γειτονια! πρωι πρωι θα ηταν ο καφες... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

νανα δεν μπορεις να παρεις αναρρωτικη??? δεν ξερω τι συστηματα εχετε εκει...

βαγκ ο αδερφος μου παντρευεται.... ο πεθερος του του εκανε προγαμο...

γεωργια λενε οτι απο παρασκευνη θα δινουν..

κλεξαν αρχισες κι συ???????

αμα εχεις να κανεις εξετασεις κανε τις μεχρι την παρασκευη γιατι μετα σταματανε την συμβαση τα μικροβιολογικα και θα πληρωνουμε κανονικα.

τι αλλο??? η ειρηνη κατουρηθηκε χθες στο σχολειο... επαιζε λεει και δεν ηθελε να παει... σαν τιμωρια δεν της εβαλα να ακουσει το τραγουδι το στρουφ στο αυτοκινητο...

για να μου δικαιολογηθει μου ειπε οτι κι αλλα παιδακια τα κανουν απανω τους... ωχ και τι εχω να τραβηξω οταν θα δει τα μωρα να φορανε παμπερς....

γεωργια δεν μου απαντησες... θελεις επαναχρησιμοποιουμενες πανες???? αν ναι πρεπει να της παραγγειλω απο τωρα για να της εχουμε σε ενα μηνα περιπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

ολα καλα θα πανε σωσω τουλαχιστον τωρα ειστε προετοιμασμενες και ξερετε τι θα κανετε

εμεις ολα καλα ακομα σοκαρισμενες ηταν αυτες

καλα η διεθυντρια πρσπαθουσε να αμς πεισει οτι κατι εχει σιγουρα ο νικος

17 χρονια δουλειας και δεν εχω συναντησει ακτι τετοια 25 χρονια η αλλη

καλα τους λεω και εμενα μου φαινεται περιεργο που πρωτη φορα το ακουτε γιατι πολλα παιδακια το κανουν

ενι γουει -τους ειπα την επομενη να τα προσεχουν καλυτερα και φυγαμε

οχιπλαστικες εχουν αλλα κανοντας τσουλιθρα ο νικος πρεπει αν επεσε με δυναμη κατω και ειχε χαλικακι το σημειο καποιο το καρφωθηκε στον ποπο και πονεσε

κρυωμενος ειναι ολο βηχει - τον αρχισα αερολιν και βλεπουμε

Αλεκα μου απορω πως δεν το εχεις συνηθισει ακομα πραγματικα

εω δεν παραπονιεμαι πλεον καθολου γιατι ειναι συνηθεια

ξυπνανε μια φορα το βραδυ για να ερθουν στο κρεββατι μας και οι 2 συνηθως ή στις 1:00 ή στις 3:00 και μετα για πρωι σηκωνονται απο τις 5:30 -6:15

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ αυτο - απορω πως αντεχουν

νανα δεν μπορεις να αλλαξεις καρεκλα ή ξερω γω τι να βαλεις ; κανα μαξιλαρι;

τα φαρμακα να ξεχναω διαρκως - ποτε πεινω το ενα ποτε το αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα κατι παρομοιο παει να ξαναρχισει πανω απου ειχα ηρεμησει και δε θελω ουτε να το σκεφτομαι...

παλι ξεκινησε τα γαλατα βραδιατικα...

ποιων ειναι αυτα τα απιδια που κοιμουνται παντα ενα 10ωρο σερι???

της Νανας!!! :D:D απο μωρα παντως δειχνουν..ο δικος μου ειχε παντα χαλια υπνο...

Μαρια τα κρυωματα μας ελειπαν τωρα...

Ελενη κατι τετοια με πανες , ταισματα και λιωμενα φαγητα τα εχω σκεφτει και εγω οτι μπορει να συμβουν..ισως σωθω γιατι ειναι και λιγο γραψαρχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ο δικός μου, τις πρώτες μέρες κατουρούσε πάνω του σχεδόν κάθε μέρα...

Αλέκα μου, μπορεί να νιώθει ανασφάλεια από τότε που ξεκίνησε σχολείο.

θα της περάσει.

αλλά, νομίζω ότι η μικρή σου κοιμότανε μια χαρά και η μεγάλη είχε το πρόβλημα...

αντιστράφηκαν οι ρόλοι;

πότε ξεκινάς το 5μηνο;

αναρρωτική δικαιούμαστε 28 μέρες και μπορούμε να πάρουμε άλλες 14 μετά από ιατροσυμβούλιο.

αλλά στην εγκυμοσύνη πάει αυτόματα...

εγώ ήδη έχω πάρει τις 20 από την προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα το πρόβλημα.

αλλά, το είπα... κάποιες Τετάρτες θα βάλω αναρρωτική γιατί είνασι μεγάλγ ταλαιπώρια...

11 ώρες πάνω σε μία καρέκλα...

και σήμερα πονάω πάρα πολύ!!!

έχω μαξιλάρι...

αλήθεια, γιατί μειώνεται το αμνιακό;

ρε Μάρκερ... τι έπαθε ακριβώς το μωρό;

δόξα τω Θεώ... κοιμάται καλά ο δικός μου.

μόνο τους πρώτους 13 μήνες ξυπνούσε.

με το που έκοψε τον θηλασμό, έκοψε και τα ξυπνήματα...

και μετά που πήγε στο κρεβάτι το μεγάλο ξυπνούσε και ερχόταν στο δικό μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κορη μου κοιμαται απο τις 9:30 το βραδυ μεχρι τις 7:45 το πρωι οπου και την ξυπναω για να παμε σχολειο.. μετα κοιμαται απο τις 3:00 μεχρι τις 5:30..

της γεωργιας μειωνεται το αμνιακο απο την κουραση και της συσπασεις... εαν κατσει θα εχει καλη ποσοτητα αμνιακου..

ρε κοριτσια θελω να παρω ενα μικρο καταψυκτη.... ποσο κανει περιπου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα φασεις ειναι ολα αυτα και περνανε...

ειναι περιεργη αυτη η ηλικια τελικα..ολο κατι προκυπτει..

ευτυχως πριν παμε παιδικο εκανε κακα σπιτι..

Καλα αν ειναι απο την κουραση δεν θα το γλιτωσω..αγχωθηκα

]

Νανα εγω καλως εχοντων των πραγματων θα δουλευω μεχρι και 5 μερες πριν γεννησω και μετα θα ξαναγυρισω σε μια εβδομαδα...ευτυχως θα μεσολαβησει το Πασχα..μετα πανελληνιες..δυσκολη κατασταση αλλα αυτα δεν προγραμματιζονται...και θα εχω και την καισαρικη..θα τα κανω στο γραφειο μου ομως οχι φροντιστηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδι της ελενης δεν υπαρχει- Νομιζω οτι τοσος υπνος τις διακαιολογει οποια αταξια και να κανει ολη μερα :D

αυτες οι πανες βολεουν ρε κοριτσια που γραφετε; τις εχω δει αλλα ξερω γω να πλενεις το σκατο; απλα μου φαινεται μπελαλιδικο - οχι οτι δεν θα τις δοκιμαζα και εγω

νανα οι αλλες οι παραπαισιες εαν παρεις θα ειαι ανευ αποδοχων ετσι;

ε και τι να κανεις απο το να πονας καλυτερα να παρεις αδεια.

νανα με λιγα λογια θα στα πω - ειναι 1- 2 σελιδουλες πισω

επεσε ο νικος απο την τσουλιθρα και χτυπησε -τα ειχαν αφησει μονα τους

και απο το πολυ κλαμα τους μελανιασε και φυσικα γρυρισαν τα ματια του (το εκανε πιο μικρος οταν δε του καναμε τα χατηρια)

ε φρικαραν αυτες -λογικο

με φωναξαν και φωναξαν και το γιατρο ο οποιος γιατρος τους ειναι σκετη τρομοκρατεια

εκογαν αυτα που ελγε οτι μπορει να εινι και φρικαρανε διπλα

ο δικος μου γιατρος που διαβασε το σημειωμα του αλλου δεν το βρηκε καθολυο σημαντικο απλα να το παρακολουθουμε εαν ξανασυμβει προληπτικα να παμε σε νευρολογο

το αμνιακο νομιζω οτι μειωνεται απο κουραση -τσιγαρο - ρηξη του σακου τα βασικα

λογικα θα υπαρχουν πολλοι λογοι

θα γυρισεις τοσο νωρις Χρυσουλα; το μωρο η μανα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημςερα...ελενη..εισαι χαζη παιδακι μου;;αυτο δεν ειναι δωρο οι πανες...

χαλαρωσε..ακριβες ειναι..μη ξοδευεσαι..ερχονται δυσκολοι καιροι..

ακουσε εκει να με παρει πανες...

θα παρεις για σενα;;η οχι ακομα;;της ρινουλας ξανα χρησιμοποιουνται για τα δικα σου;;

ελενη αληθεια λες για τις εξετασεις;;θα παω αυριο κιολας να τις κανω..και τα μαιευτηρια κοψανε για 1 μηνα τις συμβασεις με εοπυ..

φακ!!

ελπιζω σε 2 μηνα να την ξανα ρχισουν..

το αμνιακο μειωνεται ελενη..ετσι..απο μονο οτυ..μπορει να συμβει..βοηθαω και γω ..δε λεω!!αλοιμνο..

η μικρη πηγε σχολειο..ειπε κανα 2 φορες ελω να κατσω σπιτι με τη μαμα αλλα κλαιν!

αλεκα...γιατι καλε ετσι η μικρη;;

βαγκ πινω καφε..δε τελειωσε ακομα..ευτηχως!

νανα τοσο πολυ πονας καλε;;δε μπορεις να παρεις τιποτα;;και τι εννοεις βιταμινες;;;

εμεις σημερα..σνιτσελ για τον αντρα...εγω μπιφτεκι..η μαρθα..το μπουλο..χαχα.μακαρονια στο σχολειο..

οι μυξες μας σχεδον εξαφανιστηκαν..μακαρι..

ελενη λεμε για απογ καφε...τι λες;;

ακομα κανω το τσιζ κεικ..

ρε παιδια εχω κατι πονακια κατω..και επεισης εχω την αισθηση οτι κατουριεμαι τοσο πολυ..μιλαμε σε λιγοτερο απο μιση ωρα..

ελενη ποτε ξανα πας γιατρο;

χρυσουλα αληθεια λες;;τοσο θα κατσεις;;θηλασες το μικρο καθολου;;

τελικα μαρκερ θα πατε σε γιατρο η οχι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δε γινεται αλλιως..και σου επα καλως εχοντων των πραγματων θα με γεννησει Σαββατο του Λαζαρου--συμπληρωμενη η 38η..την προηγουμενη εβδομαδα πανε παντα 5ημερη..

τη Μ.εβδομαδα γυριζω σπιτι..την Κυριακη των Βαϊων γυριζω μαθηματα..

οποιος προλαβαινει Μαρια...μανα πατερας αντρας.. πανικος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Κωστας που ενημερωνεται για τα ιατρικα απο το συλλογο του ειπε απο τις 8 του μηνα ολα απεργιες και δεν θα δεχονται εοππυ τα παντα κτος αποτ υος φυσ/τες που πηραν υποσχεση για πληρωμη στις 15 οπου εαν δεν πληρωθουν απεργια και αυτοι

ειναι θεμα και αυτο

α δεν παρακολουθεις σωσω -οχι δεν θα τον παμε

εαν ξανασυμβει θα το δουμε εξωνυχιστηκα τοτε

λογικα για το κατουρημα θα ειναι η θεση του μωρου

τι σου ειπε την προηγουμενη φορα που πηγατε

Καλα σιγουρα θα βρειτε μια λυση Χρυσουλα

μου αρεσει που τα εχετε κανονισμενα απο τωρα τα γεννητουρια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ οσα λεφτα θελω να διαθεσω στο παιδι με αυτα θα παρω τις πανες η αν προτειμας να στα βαλω σε ενα φακελακι να παρεις οτι θελεις εσυ... γυρω στα 5 ευρω κανει η μια... αμα δεν το ειχα ψαξει δεν θα στο λεγα...

εγω ειχα επαναχρησιμοπποιουμενες πανες στην ειρηνη... καταρχας βγαλανε τα λεφτα τους μεσα σε 3 μηνες... δεν ξαναγορασα παμπρες παρα μονο με κουπονια...και τις χρησιμοποιουσαμε μεχρι που κοψαμε την πανα...

μαρκερ βαζεις απο πανω προστατευτικο και απλα το πετας οταν κανει κακα και πλενεις την πανα.... απο οτι υπολογισα γλυτωσα 1500 ευρω απο τις πανες τους 19 μηνες που τις φορουσαμε...

τωρα θελουν νεα επιθεματα γιατι της εχουμε κανει σκ@τ@....

χρυσ χαρας το κουραγιο σου που αφηνεις τοσο νωρις τα παιδια....

το απογευμα θα παω να ψωνισω του αντρα μου κανενα ρουχο... γιατι τωρα που αδυνατισε δεν εχει ρουχα να του κανουν.... ειμαστε 7 κιλα κατω... στις 5 εβδομαδες διατροφης..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη βαλε το σαιτ να τις δω γιατι οσες ειχα βρει τοτε ηταν καμια 13Ε η μια

το προστατετικο το αγοραζεις επιπλεον; σε πακετο; πως τα φερνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη του θωμα εννοουσα..

Ελενη δε γινεται αλλως ..κανω μονο κατευθυνση και δινουν πανελληνιες..

μετα ομως καλοκαιρνα δε θα κανω καθολου...ολο το καλοκαιρι με τα παιδακια μου και ο Νικος αδεια ανατροφης ολο το επομενο σχολικο ετος!!!!!

για τις πανες δεν το εχω σκεφτει ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...