Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

τι λες ρε Βαγκ;

εννοείς ότι σκοτώθηκε το παλικάρι;

πολύ άδικο.

εγώ νομίζω ότι όταν είσαι στην Εθνική οδό, υπάρχει υποχρεωτικό κατώτατο όριο.

τουλάχιστον, αυτό ισχύει στην Κύπρο... και το κατώτατο όριο είναι 60 χλμ.

εγώ πάλι θα δώσω το κατοστάρι μου...

με γράψανε πρωί πρωί.

έκανα ένα παράνομο στρίψιμο και με σταμάτησαν... 25ευρώ.

εντάξει, λέω, δεν είναι πολλά.

ανακαλύπτει ο αστυνομικός ότι έχει λήξει η άδεια από τον 6ο μήνα... άλλα 85 ευρώ.

τα πήρα με τον μάντρατζη που μου πούλησε το αυτοκίνητο τον Μάιο και δε μου ανανέωσε την άδεια.

τουλάχιστον, ας μου το έλεγε να το είχα υπόψη μου.

το ψάχνω με τον σύνδεσμο καταναλωτών... αν δικαιωθώ, θα πάω σοτν μάντρατζη να πληρώσει το εξώδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια! :D

ενα καλοκαιρι χωρις μαμμυ....χωρις οκτωβριανα 2009....ε,αυτο παει πολυ!

ο λογος που χαθηκα δεν ηταν σοβαρος ,για ολα φταιει ενας υπολογιστης...

επιστρεφω ομως !!

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Ελενη τι σου ειπε κατευθειαν στον γιατρο ε;

γιατι ετσι ρε γμτ

αντε πηγαινε και πες μας -λογικα διατροφη θα σου δωσει.

οσο για τις δασκαλες σε καταλαβαινω και λιγα τους ειπες

εμας μας εφεραν μια καινουρια και δεν εχει μπει στον κοπο 2 μερες να μας την συτησει η μοσχαρο η διευθυντρια

το μεσημερι θα την ρωτησω εγω.

ναι ειχα κανει βαγκ παπ-α

καλα ειχαν βγει ολα καλα βεβαια αν και οπως λες μου ειχε πει ο γιατρος οτι τα αποτελεσματα δεν θα ηταν και εγκυρα :lol:

σας λεω το μονο κακο αυτου του γιατρου ειναι το χρηματικο -τοτε ηταν διευθυντης στο ιασω - τωρα δεν ξερω τι κατι ειναι εκει παλι (με ειχε βαλει τις 3 μερες σε 2κλινο φανταστειτε)

αλλα τα τυπικα που πρεπει να πληρωσω στο ιασω πρεπει να τα πληρωσω

ενι γουει

στον παιδικο δεν μας αφηνουν να παμε τιποτα εμας

μην σε απασχολει το κλαμα παντως θα συνηθισει

κριμα και για το παιδι αλλα ξερω γω βρε κοριτσια; πολλες φορες ο καθενας προκαλει την τυχη του

ευτυχως και για τον ανθρωπο που δεν μπηκε μεσα γιατι δεν φτανει που θα το εχει τυψεις μια ζωη και ας μην εφτεγε.

Νανα καλα βρε τσαουσο driver - εγω δεν κανω παρανομια στην οδηγηση ποτε - ουτε στο στενο μου που λενε

και εαν κανω θα ειναι επειδη η σημανση δεν ηταν καλη

1 φορα εις γνωση μου παρκαρα παρανομα και αυτη με εγραψαν :lol:

εσεις δεν πληρωνετε το μισο μπιλετακι εαν πληρωσετε νωρις;

Γεια σου Αλεκα χαρηκα που σε ειδα

αντε πες κανα νεο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπριτσες!!!!!!!

πινω τσαι χωρις ζαχαρη και 2 φρυγανιες σικαλεως....

πανε οι καλες εποχες που ετρωγα ενα μπολ δημητριακα με γαλα....

για το μεσημερι εχει βραστο μοσχαρι με σαλατα....

που εδωσε μια φιλη μου την διαιτα της εγκυμοσυνης της που ειχε ζαχαρο μεχρι να παω στον γιατρο....

και να φανταστειτε αυτη ειχε πιο λιγο απο μενα.....

αυριο βασικα παω...

καλα πανω απο 10 κιλα δεν με κοβω να παιρνω...

χθες το βραδυ εφαγα μηλαρακι.. οτι να ναι.... :(

οσο για το οριο ταχυτητας εμεις εδω εχουμε πανω ανωτατο οριο ταχυτητας στις εθνικες μας (ο θεος να της κανει) το οποιο δεν ξεπερναει τα 70... παντως οποιος πηγαινει μονο με τοσο σιγουρα θα τρακαρει...

βαγκ του καθενα ειναι γραφτο του ποτε θα φυγει.. αυτο πιστευω εγω....

οσο για την κορη σου ιδιο νουμερο με την δικια μου μου φαινεται οτι ειναι....

η κορη μου παει στα παιδακια που κλαινε και τους λεει: μην κλαις αγαπη μου θα ερθει η μαμα σου το μεσημερι να σε παρει.. :lol::lol:

εγινε χαμος στον παιδικο σημερα... ηρθε και η δευτερη φουρνια παιδιων,... να δω που θα τα βαλουν ολα αυτα.....

καλωσ ηρθες αλεκα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να έκανα ρε μάρκερ... είχε πολύ κίνηση!!!

χαχαχα!!!

βασικά, ούτε εγώ το είχα καταλάβει ότι είναι παράνομο το στρίψημο...

και να φανταστείτε ότι απλά μπήκα στο πάρκινγκ του ταχυδρομείου.

οι αστυνομικοί ήταν μέσα στο πάρκινγκ του ταχυδρομείου.

απίστευτο;

αλλά έτσι έιναι... έχουν εντολή από την προεδράρα μας να μαζεύουν λεφτά...

βρωμιάρηδες!!!

και αύριο έχω την αυχαινική.

άλλα 150 ευρώ.

Ελένη κι εγώ είχα διαβήτη κύησης στον Άνθιμο.

ήμουν οριακά και το πρόσεχα με διατροφή.

επανέλαβα το τεστ στις 2 βδομάδες και ήταν ίδια τα αποτελέσματα.

δε χρειάζεται να κάνεις υπερβολές αν είσαι κοντά στα όρια.

η ενδοκρινολόγος μου είχε δώσει ένα βιβλιαράκι που είχε τις ημερίσιες ποσότητες που πρέπει να καταναλώνω ημερησίως.

αυτό που δεν έτρωγα καθόλου ήταν τα γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα...

Ελενη οντως αν εισαι στο οριο μην κανεις υπερβολες αλλα απο την αλλη καλο ειναι να προσεχουμε...

σκεφτομουν να ακολουθησω καμια τετοια διαιτα εγκυμοσυνης αλλα σκεφτομαι τα χρηματα στη διαιτολογο...

Νανα μονη σου εβγαλες τα ματια σου...

Βαγκ κριμα το παλικαρι..τετοια πραγματα δεν πρεπει να γινονται...

ο δικος μου χθες στον παιδικο προσπαθησε να φαει τις φακες αλλα κατι δεν του αρεσε...

λεει: θα φαω σπιτι μου μακαρονια...φυσικα δεν ειχαμε μακαρονια αλλα ρεβυθα τα οποια κα τσακισε αλλα επρεπε να τις πεισει οτι υπαρχει κατι καλυτερο :lol::lol::lol::lol:

Αλεκα νησιωτισσα μας καλωσηρθες πισω!!!!!τι κανουν τα ομορφα κοριτσακια σου????

Σωσω ολα σου ωραια..και τα κορνε και τα σκουφακια φανταστικα!!!!

την τσοχα εχω φαει τον τοπο δεν τη βρισκω...ο Νκος δε θυμαται λεει..οταν χανεται κατι δια μαγειας πιανει το" δε θυμαμαι"...

Μαρια πρεπει να εχουν πεσει τα της διαμονης στο Ιασω..ευχομαι τουλαχιστον γιατι δε νομιζω οτι αξιζει...

εχω τα απειρα να διορθωσω μπροστα μου και παω με ρυθμο χελωνας..πρεπει να τα δωσω το απογευμα στα τμηματα :?:?

εχω επισης το απειρο πλυσιμο...ευτυχως που δεν κανουμε τα γενεθλια σπιτι... :oops::oops:

Νανα τι καλα που ξεμπερδευεις με την αυχενικη...

εγω θελω ενα μηνα ακομα :(

Μαρια το οτι ο Βουδας εβγαλε κορη καπως μου ηρθε αλλα γερο να ειναι το μωρακι μου και οτι να ναι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απ ομενα..ελενη ναι..με τη διατροφη μπορει να ρυθμιστει..μη τρελαινεσαι..

εγω πειραζει που δεν βλεπω τιποτα μπεμπτο απο το σκηνικο της ριρης στο παιδικο;;τι να καναν οι δασκαλες;;

2 ματια εχουνε..και φυσικα και θα σκαρφαλωσουνε..τεσπα!!

επεισης στεναχ για το 26χρ..

μαλακια ρε συ..μαλλον τροπος του λεγειν ειναι το 50 χλμ την ωρα βαγκ,ε;;

και καλα μαλλον εννουσες οτι πηγαινε αργα..

κριμα και παλι κριμα..

νανα δε σε λυπαπαμι..

λεφτα εχετε..με κυπριο γαμπρο λεφτα εχετε..χαχαχ...

αλεκα;;;εισαι εδω;;σιγουρα;;

για πες νεα!!

και να γραφεις ρε συ!!

πηγα τη μαρθα παιδικο...

παιδια 1 χαρα..τιποτα..κιχ..ουτε φιλι δεν ηθελε να με δωσει..

φακες για μας απο χθες..

πινω καφε και εχω πολλες δουλειεις..πλεξιματα..αγγελια για κανενα σπιτι..δε ξερ.ω.πολλα στο μυαλο μου γαμωτο..ο λευτ ρεπο..

μαλλον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρουσουλασ..οκ με τη τσοχα...δε πειραζει καθολου..

ερωτηση..

οταν λεει παντελονι εγκυμοσυνης νουμερο 40;;τι νουμερο ειναι;;ξερει καμια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ακομα ψαχνεται σπιτι???? μου φαινεται απιστευτο που δεν εχετε βρει πιο φθηνο απο το σπιτι που μενετε....

να δεις σπιταρωνες στη θερισσο με 280 ευρω να παιξει ο νους σου....

δεν ειμαι στο οριο... εχω ξεπερασει το οριο... εχω αγχωθει γιατι ενα μηνα τωρα δεν τρωω ρυζι, μακαρονια, ψωμι... κανω του αντρα μου διατροφη και για να μην μαγειρευω ξεχωριστο φαγητο τρωω κι γω απο κει... οποτε αυτα που μου ειπε ο διαβητολογος στο τηλεφωνο να μην τρωω καθολου, δεν τα τρωω εδω και ενα μηνα... δηλαδη αμα τα ετρωγα ποσο θα ηταν??????????????? αυτη ηταν και η απορια του διαβητολογου...

γεωργια στον κεφαλογιαννη θα παω.. στο βενιζελειο...

αμα εβλεπες που ειχε ανεβει θα αγχωνοσουνα μεχρι κ συ... αφου εγω δεν μπορουσα να σκαρφαλωσω για να την πιασω... κ επισης εκλαιγε γιατι δεν μπορουσε να κατεβει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι ειναι χρυοσυλα..ακουσε με!!

οκ για το παντελονι ελενη..

α δε το ξερα ποτ εκλαιγε..παω πασο!!

δεξερω μωρε αν ψαχνω για σπιτι..αν θελω..και ειδικα στη κατασταση μου..δε ξερω ποτε ειναι καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ βρε ελενη το πολυ θα κανεις και μια ινσουλινη δεν εγινε κατι

ειναι πολυ λιγα τα 10 που λες - εμενα με μαλωνε οταν δεν επερνα τα απαραιτητα κιλα - θα ρυθμισεις το σακχαρο σο και θα παρεις και κιλα

δεν πειραζει βρε νανα καλα να ειμαστε

παντως φυσκα και να τον τρεξεις αν και δεν νομιζω να βρεις ακρη γιατι θα σου πει επρεπε να το ειχες ελενξει

η αυχαινικη δεν γράφετε;

σωσω καλο ειναι που δεν εχεις κατι να πεις - μακαρι να ειναι ολα καλα

ωραιο το τικερακι χρυσουλα- δεν σου ειπα μαζι θα ειμαστε στο δωματειο.

κοιτα να δεις ηλικιακα η σεληνη σε βγαζει 36,7-χρονων χωρις στρογγυυλοποιηση βγάζει κορίτσι - με στρογγυλοπ βγάζει αγόρι εισαι πάνω στην αλλαγη

επέλεξε και παρε την στρογγυλοποίηση :lol:

εαν δεν μετακομίσει τωρα μετα θα ειναι δυσκολο σωσω

ή τωρα ή σε κανα 2 χρονια μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι με βγαζει σεληνιακα ?????? 37!!!!!!! ελεος αυτοι οι κινεζοι!!!

δε φτανει που εχουν κατακλυσε τον κοσμο μας γερνανε κιολας!!!!!!!!!

Σωσω ασε τις μετακομισεις τωρα....ταλαιπωρια..προφανως εχτε σκοπο να μεινετε εκει...οποτε μετακομιζεις σε 3 χρονια που θα ειναι να παει η Μαρθα σχολειο και το μικρο παιδικο!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα, τέλειο το τικεράκι σου!

επιτέλους, τα κατάφερα κι εγώ!!!

άλλά ρε κορίτσια... άλλα χρώματα επέλεγα και μου το βγάζει μωβ... γιατί;

χαχαχα!!!

Χρυς κι εγώ είχα την ίδια απορία...

αυχαινική ή αυχενική;

εννοείται ρε Μάρκερ... υγεία να έχουμε, αλλά δε μας περισσεύουν τα ρημάδια...

έχουμε και ταξίδι τον Νοέμβριο...

και άσε τη Σωσώ να σχολιάζει για τους Κύπριους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...