Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

ναι, πάει το πρώτο τρίμηνο.

για το σύνδρομο down, αν δεν κάνω λάθος.

γίνεται έλεγχος με το αίμα.

αυτό πηγαίνει στον γιατρό που θα κάνει την αυχαινική και σε συνάρτηση με την ηλικία και τις μετρήσεις που θα μου κάνει, θα βγάλει και το αποτέλεσμα της αυχαινικής.

κανονικά λένε ότι πρέπει να χωρίζονται τα δίδυμα.

μην το λες Μάρκερ.

και η κουνιάδα μου που έχει δίδυμα, ξεχωριστά τους διαβάζει παρόλο που είναι στην ίδια τάξη.

το κάθε μωρό έχει τις δικές του αδυναμίες.

πχ, το αγοράκι είναι πάρα πολύ έξυπνο και γενικότερα "παίρνει" τα γράμματα με τρομερή ευκολία!!!

ενώ το κοριτσάκι δυσκολεύεται λίγο.

πες πώς θα βάλω τίκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α στις εκανε νωριτερα;

εμας εδω τ κανουν μζι με την αχαινικη και βγαινουν μαζι τα αποτελεσματα - οκ

εγω δεν θα τα χωριζα

και αυτα δεν ειναι καλα οταν ειναι χωριστα κα εγω ειμαι περιεργα

σπανιως ακους πλεον την αποψη να χωρνται τα διδυμα - ειναι τελειως παλιομοδητικη τεχνικη

ουτως η αλλιως ειναι ξεχωριστες προσωπικοτητες

δεν ξερω ας πουν και οι ειδικες

αλλα δεν υπαρχει περιπτωση καμια να τους χωρισω ειναι πολυ δεμενοι οσο και να τσακωνονται

ουτε περσι ουτε φετος μας ειπαν κατι τετοιο

και σε καποια φαση που μου ειπαν οτι πλακωνονται και τους ειπα να τους χωριζου εαν ειναι

μου ειπαν οχι οι δασκαλες τους να μην τα χωρισουμε δεν υπαρχει κανεναν λογος - ολα τα αδερφακια τσακωνονται μου λενε απλα τυχαινει ηλικιακα να ειναι μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τικερ τωρα

μπες και βρε ποιο σου αρεσει

φτιαξε ενα απο το λιπιαι

θ επιλεξεις το url λεει για φορουμ και κανεις copy

μετα θα μπεις στο προφιλ σου

πατας στο ονομα σου πας στο forum - signature (εαν το γραφω κα σωστα δλδ) και κανεις paste - υποβολη

και αυτο ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Βαγκ μπραβο στα παιδια!!ειδες οι κορες Νανα????ειναι παιδι μου διαφορετικα παιδια!!!!!

ετσι να συνεχισουν!!!

Μαρια μετα την αυχενικη καπακι και εγω θα κανω με αιμα την papp-a συμπληρωματικα της αυχενικης..τα αποτελεσματα βγανουν μετα απο 10 μερες θυμαμαι, τα παιρνει ο γιατρος και με ενημερωνει με τηλ...

Σωσω πως ειναι η μικρη σημερα?????

για τα διδυμα δεν ξερω τι να πω...παντως σε οσα εχω κανει μαθηματα τοσα χρονια εχω κανει μαζι, κανουν ακρβως τα ιδια δεν τα εχουν χωρισει και ας μην ειχαν την ιδια δυναμικη...δεν ειδα να δημιουργειται προβλημα..ολα χρειαζονται με μετρο..και μαζι και χωρα για να ανεξαρτητοποιουνται..αλλωστε αλλιως οταν ειναι διαφορετικου φυλου αλλιως του ιδιου..

ευτυχως ο Νικος δεν εχει καθολου μαθημα σημερα, ο μικρος παιδικο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιαααα χρυσουλα ζηλευω

πωπω παρεουλα - βολτουλα η μεσα θα την βγάλετε;

καλε μενα γιατι τα ειχαν κάνει μαζι αυτα; μια φορα πηγα πηραν και αιμα και εκανα και αυχαινικη και μο εδωσαν μαζι τα αποτελεσματα

αλλαξαν μαλλον τα δεδομενα

τωρα τα κοιτουσα

οσο για τα κοριτσια

εχετε απολυτω δικιο -αλλα παιδια

δεν μο ειπες ημερονημια γεννησης και συλληψης

σε γενικες γραμμες -μπακαλιστικα δλδ

εαν το πιασατε ιουλιο το βγαζει κοριτσι

εαν το πιασατε Αυγουστο το βγαζει αγορι

πες ακριβως να σου πω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως κι εδώ θέλουν 2 βδομάδες για να σου δώσουν τα αποτελέσματα.

τέλεια Χρυς!!!

άντε, να χαρείς τον ανδρούλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala η απεργια ειναι επιλεκτικη;;;

ρε βαγκ δημοσιος δεν ειναι ο παιδικος;;αλλο παλ ικαι αυτο..τα ιδια η μαρθα σημερα..καλημερα..

πωπω..πηγε 10 μερες παιδικο και μου κακοκφαινεται που ειναι σπιτι..δε θελω..ας παει παιδικο..χααχ..

βαγκ τελειος μονολογος..ειδικα αν πινεις καφε το πρωι..εισαι καλυτερη απ οεφημεριδα..

μπραβο τα παιδια..

ελπιζωνα μη γκρινιαξουν σε κανα 2 μερες που θα καταλαβουν τοι ειναι καθε μερα ο παιδικος..χαχ..

εγω εκανα φακες..

σε λιγο θα παμε γιατρο..σειρα προτεραιοτητας λεει...κοιλια μπροστα και τα γνωστα..

αλαλ εχω τοσο μικρη κοιλια που δε φαινεται ωρες ωρες οτι ειμαι εγκουος και μαλιστα προχωρημενη..

κανονικα λεει πρεπει να χωριζονται στο σχολειο τα διδυμα..

της μαμα ευας απο εδω απ οτο μαμυ..νηπιαγωγειο και τα χωρισανε..τι να πω!!

νανα περιμενουμε φωτο απο τουρτα1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ειδες σωσω

αγιος ο παιδικος :lol:

ελα ρε συ δεν εχεις κοιλια αληθεια; ποσα κιλα εχεις παρει τελικα;

μπορει να εχετε και δικιο με την αυχαινικη

μπορειε εγω να τα ειχα βαλει μαζι απλα τα αποτελεσματα

θα δειξει αυτη τη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καμια βολτουλα, εγω κανω κατι δουλιτσες και στις 12 θα παω κομμωτηριο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειμαι γεννημενη στις 19/10/1977 :(:(

Σωσω παντα οι απεργιες ειναι προαιρετικες!!οποιος θελει κανει..ο αντρας μου πχ δηλωσε απεργια παροτι δεν ειχε καμια ωρα μαθημα..παει το 50αρικο δηλαδη απο το μισθο :?:?

μην το συζηταμε γα τον παιδικο...!!!το σημαντικο ειναι οτι περνανε καλα τα παιδια...και μετα εμεις :lol::lol:

post-4110-13873939647572_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλιο ή αύγουστο το κάνατε;

αντε καλε με το τσιγκέλι στα βγάζω

καλα δεν αντεξα τους τις εβρεξαο

τι εκαναν τα κωλοπαιδια ρε συ

τους ειχα βγαλει τους μαρακδωρους να ζωγραφισουν

και δεν ξαπλωσα 10 λεπτα

ειχαν πεταξει σε ολο το σαλονι κουζινα ολους μαρκαδορους -μιλαμε πανω απο 60κομματια ειχαν σκισει τις σελιδες που τους εδωσα και τις ειχαν πεταξει στο πατωμα και ειχαν κολλησει κατω και κατι αυτοκολλητα που ειχε το μπλοκ ζωγραφικης -

τος ελεγα επι 10 λεπτα να τα μαζεψουν και με εγραφαν και γελουσαν και μαλιστα σε καποια φαση σηκωνει εναν ο νικος να τον μαζεψει και επιδεικτικα ζωγραφιζει τον καναπε :twisted::twisted::twisted:

σεληνιαστηκα μιλαμε :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Μάρκερ... όταν κάνουν έτσι δε θέλεις να τα πλακώσεις;

χαχαχα!!!όμως, η καλύτερη λύση είναι η αδιαφορία...

σπάζονται απίστευτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω δεν με πειραζει τοσο πολυ που τα πεταξαν

αλλα οτι με γραφουν και με κοροιδευουν

Its a girl και για τη Χρυσούλα το βγάζει

αντε βρε να μας ζήσουν :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Το Σ/Κ ήμουν Λίμνη μαζί με τη φιλενάδα μας τη Χαρά να γίνεται νονά!!!

Ηταν φοβερή!Απλή αλλά τόσο ταιριαστή με το μερος το χωρο την περισταση...

Τοσο όσο!

Λοιπόν...

Φορούσε μαύρο παντελόνι από κάτω και μια χαρούμενη μπλούζα με πολλά χρώματα επάνω και τα μαλλιά της όμορφα φτιαγμενα και παπούτσια...της αδερφής της...αφού μεσα στο άγχος της τα ξέχασε στην Αμαλιάδα!

Αλλα ταιριαζαν γαντι!χεχε!Καλα που ηρθε και η αδερφή της στη Λίμνη!Και μπραβο της δηλαδη που ηθελε να ειναι με την αδερφη της να τη δει νονά!

Ο Βασίλης με το Στεφανο γνωριστηκαν και παιξανε τελεια!

Η κουμπάρα φαινοταν πολυ ανετη και ακομα και το Πιστευω το ειπε πολυ καλα (γιατι ειχε αγχος και φοβοταν οτι φαινοταν)

Μονο που αυτη η μπεμπα ειναι πολυ καλομαθημενη και εχει συνηθισει την αγκαλια των γονιων της μονο...κι όλο εκλαιγε!

Αννα-Μαρία ονοματιστηκε η νεοφωτιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ούτε εμείς παιδικο!Απεργια...

Σωσω εχω κι εγω την ιδια απορια με σενα...αν τρωνε οντως εκει...αν μας λενε την αληθεια αυτες...

Σε μας τα γραφουν για καθε παιδι οπως στη Μαρκερ...απλα αναρωτιεσαι αν ειναι ειλικρινεις.

Ο Βασιλης μου λεει καθε μερα τι εφαγε και πόσο εφαγε, και καθε μερα μου λεει το εφαγε ολο το φαϊ του, αλλα δεν ξερω αν μπορω να τον πιστεψω, δε λεει βεβαια ψεμματα σχεδον ποτέ, ακομα κι αν ξερει οτι δε θα του βγει σε καλο η αληθεια.

Τι να πω!Να αρχισω να χαιρομαι οτι ο παιδικος θα του κανει καλο στο θεμα του φαγητου;;;ηταν η τελευταια μου ελπιδα σε αυτο το θεμα πραγματι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ντομ..ξεριες ποσα παιδια τρωνε στο παιδικο ενω στο σπιτι δε τρωνε τιποτα;;αληθεια σου λεω..

πολυς κοσμος εδω κατω!!

εμεις κατεβηκαμε λιγο απεργια και πηγαμε και γισατρο..ολα κλειστα ητνα κατω..και χαρηκα..απο την αποψη οτι ολοι καναν απεργια..

πηγαμε ωρλ!!μας εδωστε τομπραντερ λιγο ορτιρβιν και κατι ακομα..δε θυμαμαι..

να βαζουμε σταγονες για 3 μηνες..

να το παμε προληπτικα και βλεπουμε..

δε χρειαζεςται επεμβαση και αντιβιωσηπ ρος το παρον..

και πηρε μονο 20 με αποδειξη..απιστευτο!!

μπραβο του!!

και μας εδωσε ορο με νερο,σοδα και αλατι..ισοτονο δηλαδη..που δε τοσυζει!!

οποτε οχι ορο προς το παρον..

το απογ θα παμε παρκο!!

ντομ τι κανεις ρε;;

καλε σοτυς δημοσιουες παιδικους σας βαζουν χαρτακι τι τρωνε;;;

αλλο απλ ικαι αυτο..

μεις φακες σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες τώρα ρε Σωσώ...

τα θέλω!!!

και θέλω γλυκό τώρα...

τέλεια φαίνονται!!!

Ντομ, βάλε μας και φωτό από τη βάφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαας ...

εγω εκανα σαχαρο εγκυμονυσης... την παρασκευη εχω ραντεβου με τον διαβητολογο..

αυτη η βρωμιτσα η κορτιζονη τα φταιει ολα.. γεωργια παρε σε παρακαλω το κορνε απο μπροστα μου....

τεσπα ολα καλα κατα τα αλλα.. εχω αρχισει να ψωνιζω στα μωρα...

και εχω παρει 3 κιλα στο συνολο...

την δευτερα θα παω να δω τα αγορια μου....

σημερα ειχαμε απεργια.. το απογευμα εχουμε γενεθλια....

χθες που πηγα να παρω το ριρη απο το σχολειο ηταν απανω στην κεραμοσκεπη της τσουληθρας.. κ απο κατω 25 παιδια πανω στην τσουλιθρα... και οι μουλαρες οι δασκαλες δεν την ειχαν δει γιατι συζητουσαν αν θα απεργησουν η οχι... :twisted::twisted::twisted:

φωναξα μια μουλαρα κ μου την κατεβασε.. κ της λεω καλα δεν το ειδατε οτι εχει ανεβει εδω πανω????? θα μπορουσε να εχει γκρεμοτσακιστει....!!!!!

απαντηση:ε παιδακι ειναι και θα σκαρφαλωσει παντου.

τεσπα οτι να ναι...

κι γω πιστευω οτι τρωνε καλυτερα στον παιδικο.. αλλα δεν νομιζω οτι φαγητα που τα συχενονται , γινονται τα αγαπημενα τους...

πχ: η κορη μου δεν μπορει να φαει φακες , γιγαντες, αρακα, σουτζουκακια... κανει εμετο μονο στην μυρωδια... ε και στον παιδικο μου λενε οτι κανει περα το πιατο της και τρωει σαλατα με ψωμακι οταν εχουν τετιου ειδους φαι...

γεωργια σου ειπε τιποτα η χαρα χθες για τις τουρτες????? εμενα ακομα να με παρει να μου πει τιμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε δε σου ειπα 6011πντως αυτη που δοκιμασαμε...ηταν τελεια..

χωις σιροπι απο μεσα...

πολυ αφρατη και πλουσαι γευση με οχι πολλες κρεμες...αληθεια..

εσυ δε μας ειπες οτι κανουν 60 ευρω;

παιδια εμενα δε με τρελανανα τα κορνε..

και για να πω την αμαρτια μου..πιο πολυ μαρεσουν του περιπτερου με τιγκα συντηρητικα..

ο λευτ λεει οτι ειναι ωραια..

και αξιολογα..

αλλα ειναι λιγο μπελας νμιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειπε στο περιπου 60 ευρω και οι 2.. αλλα για σιγουρια θα μου απαντησει οταν θα δει ποσο κανουν τα υλικα που θα βαλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα κορνε με τρουφα παρακαλω!!!!!

οχι τιποτ'αλλο για να δω αν τα εκανες καλυτερα απο του Σουφλιου!!! :lol:

και ενα για τον αντρα... θελει και αυτος!

Μαρκερ εκανες για τα 2δυμα παπ-α;;; εμενα με ειχε πει οτι δε χρειαζεται γιατι αν δειξει κατι περιεργο δε θα ξερουμε για ποιο απο τα 2 ειναι, οποτε ειναι τζαμπα αγχος.

οσο για τους μαρκαδορους.... θα ειχα τσιριξει σαν την τρελη! εγω ακομα δεν τους εχω χτυπησει γιατι φοβαμαι τον εαυτο μου και τα ορια μου σε αυτο το θεμα, οποτε οταν τρελαινομαι απλα φευγω απο το χωρο μεχρι να ηρεμισω.

Ελενη ετσι ε;;; ζαχαρο;;; θα ειναι πολυ γλυκα αγορια!!!!

οσο για τον Ταρζαν-ριρι και τις μουλαρες... καλα εκανες και τους την ειπες αν και δεν ξερω αν τους εννοιαξε. εγω και σημερα οταν τους πηρα που ηταν εξω, ηταν εξω μαζι τους ολες οι δασκαλες, 2 απο καθε ταξη και οι πιτσιρικες που κανουν πρακτικη, 1 σε καθε ταξη. και ρωτησα ποσα παιδια θα ειναι σε καθε τμημα και ειπανε μαξ 20.

σημερα με ειπανε οτι ο Σπυρος εκλαιγε περισσοτερο απο χθες. σα να εκλεισε και λιγο η φωνη του. αν και στο αμαξι ελεξε οτι δε θα κλαψει σημερα, μολις ειδε κατι αλλα να κλαινε με το που τον πηγα στην ταξη... τα εμπιξε. τι να κανει και αυτος... ειχε την καλη διαθεση αλλα...

η αλλη παλι οταν μπαιναμε πηγαινε και μια δασκαλα της και τη λεει: καλημερα κυρια δαακαλα! εσκασε στα γελια αυτη.

μου ειπαν οτι πηγε σε ενα κοριτσακι που εκελαιγε στην ταξη της και το ελεγε, μην κλαις κοριτσακι, δε χρειαζεται!

οσο για το φαγητο, ειπαν οτι η ΜΑριαννα εφαγεκαμια 10ρια βουκιες τσουρεκι στο πρωινο και τους φανηκε λιγο! αλλα ειχε πιει στο σπιτι 300μλ γαλα. και ο Σπυρος εφαγε λιγο. οταν φευγαμε τον ρωτησε η δασκαλα, Σπυρο θελεις να ερθεις αυριο; και ειπε: θα ερθω αλλα θα κλαιω! :lol::lol:

πηγαμε πηραμε σπορτεξ puma για τη ΜΑριαννα δερματινα μαυρα με ροζ 25Ε μια χαρα.

ζητησαν απο τον παιδικο να τους παω βαζακια μικρα της μαρμελαδας για να τους βαζουν στον καθενα να εχει δικες του μπογιες να μη μαλωνουν. ετοιμασα 2 που τα στολισα με κορδελες που κολησα γυρω γυρω και αλλα σκετα. ας δωσουν οπια θελουν. και φακελους με λαστιχο για να βαζουν τις ζωγραφιες τους και αυριο θα ετοιμασω τα κουτια που θα βαζουμε στο ντουλαπι τις παντοφλες και τα παπουτσι τους. γιατι με το που θα στρωσουν λεει τα χαλια με το που θα μπαινουν θα φορανε ολα παντοφλακια.

οταν πηγα να τα παρω μοσχοβολουσε γεμιστα ολο το σχολειο! σιγουρα θα τρωγανε ολα!

Ντομ περιμενουμε και ντοκουμεντα απο τη νουνα!!!! να τη δωσεις φιλια και παντα αξια!!!!

και εδω Σωσω τελειωσε η βραδυνη-πρωινη σου ενημερωση απο τα ομορφα ΛΑγυνα....

ευχαριστουμε που μας παρακολουθησατε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκτακτο παραρτημα!!!!

ο γειτονας μας που εχει σχολη οδηγων και παντα απο συνηθεια οδηγαει ασν την κοτα, σε εθνοκο δρομο με 50 πηγαινει!!! ειχε ατουχημα!

καρφωθηκε πανω του ενα 26χρονος Ζητάς! το παληκαρι εμεινε στον τοπο αν και φορουσε φυσικα ολη τη στολη μα το κρανος και τα προστατευτηκα! τον βρηκε στο μεσαιο κολωνακι απο τη μερια του συνοδηγου και το αμαξι εγινε κοματια! καλα που δεν ηταν μαζι και η γυναικα του που ηταν να την παρει μαζι του να πανε στο Υπ.Συγκινωνιων αλλα τελευται στιγμη την ειπε να μην ερθει μαζι του. αυτος λιγα επιφανειακα τραυματα εχει. εμεινε κρατητηριο ολο το βραδυ και το πρωι πηγε αυτοφορο, φυσικα αθωος.

αλλα κριμα το παλικαρι ρε γμτ.... 26χρ. και ετοιμαζοταν για γαμο!

μπορει να μην εφταιγε, αλλα οι γειτονες ειναι χαλια, ιδιως η γυναικα του για το παλικαρι.... ολο λεει να μαθουμε για την οικογενεια του και να κανουν οτι μπορουν...

τι να κανεις ομως τετοιες ωρες....

αυτα....

και μη χειροτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...