Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

αχχα!!με τουε παλμους..πεταγεται και η λιτσα πατερα με τα αγορο διδυμα...

ελενη λεγε θα ερθεις αυριο;;

εμεις μπουκωμα..αλλα οκ!~!

παιδια τα πλερω τα φαρμακα..το ξερετε,ε;;

τρατζικ..τιποτε αλλο δεν εχω να πω!!

τσακισα μπιφτεκια με τη κορη..και κανα γλυκακι..καλε δε μου απαντησατε για το κορνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω θα της εβγαζα μυξες ολη μερα σωσωκα και ας ουρλιαζε και ας χτυπιοταν

για κανε ενα ριπιτ με το κορνε το διαβασα αλλα σορυ δεν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAIIIII!!!!! τα κορνε θελουν σιροπι!!!! και τα καλυτερα εβερ τα εφαγα απο ενα ζαχαροπλαστειο στο Σουφλι!!! χωρις σαντιγες και χαζα. μονο το σιροπιασμενο κορνε γεματο με κρεμα και τελος! στα 20 μετρα απο τα κρεοπωλεια με τα σουφλιωτικα λουκανικα. ψωνιθζεις με τη μια και απο τα 2 και εχεις ετοιμο γευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αν νομιζατε οτι δε θα εγραφα το καθιερωμενο μυθηστοριμα, ειστε πολυ γελασμενες!!!! :mrgreen:

θα με υποστειτε!!!!! :lol:

και ξεκιναω.....

ΝΑνα το γευμα θα εχει απ'ολα! τι αλλο να ζητησει κανεις;;;; ε;;;;

κοιτα να μην πολυκουραστεις μονο. οσο για την κοιλια... τη μετραει ο αντρας σου;;; δε νομιζω να ειναι κατι.

φρεσκογκαστρουλες Χρυσουλα και ΜΑρκερ, ολα σουπερ να ειναι παντα. οσο για τους παλμους και για τα φυλα... χαζεψατε απο νωρις νομιζω... καλε στα πρωτα δε θυμαμαι να ειχατε τοοοσο θεμα!

Ελενη κουραστηκα μονο που διαβασα την Οδυσσεια του σ/κ σου!!!! γουαου!

και νομιζω οτι 60Ε για 2κιλη τουρτα ειναι παααρα πολλα. για τα εδω δεδομενα. εδω 2κιλη τα περισσοτερα την εχουν 30Ε και εμεις την παιρνουμε οπως και πολλοι αλλοι απο ενα ζαχαροπλαστειο με 20Ε. με μονο ζωγραφια απο πανω. αν θελεις μπαρμπαδελια τοτε ανεβαινει η τιμη. αλλα οχι μαι 60! τοσα θα εδινα μονο για 3D σαν της Ισμηνης. θυμαστε;;; τι κανει καλε αυτη η ψυχη αληθεια;;;

Σωσω και εμεις ακομα εχουμε λιγες μυξες. ελαχιστες ομως. αλλα ο αντρας ο μικροβιοφοβος λεει οτι με το που θα πανε αυριο στον παιδικο θα ξανακυλησουν.....

οι φαρμακοποιοι εκει δε δινουν ακομα στον @#$%ΕΟΠΠΥΥ;;; εδω νομιζω εληξε το θεμα. προς το παρον. εμεις πηραμε της προαλλες για να εχουμε καβαντζα για το χειμωνα 2 ζιναντολ, 2 σεκλορ και κανα 2 εισπνεομενα. μας γραφει η γιατρος για να εχουμε.

το απογευμα πηγαμε σε ενα συναδελφο που ειχαν βαφτησει την κορουλα τους προσφατα... καλα περασαμε.

να δουμε τι θα γινει αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκάκι, καλή αρχή!!!

τις 2 2κιλες θα αγοράσει 60 ευρώ.

όχι μόνο μία τούρτα.

κι ο δικός μου έχει λίγες μυξούλες.

κορίτσια, στην Κύπρο έχει πολύ φαΐ!!!

δε νοείται να πας κάπου καλεσμένος και αν μην έχει φαγητό...

για τα γενέθλια επέλξα εύκολα πράγματα που δε θέλουν πολύ προετοιμασία...

θα κάνω και κάποια από τήν προηγούμενη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ναι καλε..2 τουρτες 60 ευρω..παντως το ξανα λεω..καλα ειναι..εγω που κανω 4κιλη για τα υλικα θελω κανενα 30-40 αρι ευρω..

τεσπα..οτι θελεις..

πινω καφε..εμεις ξυπνιοι απο τισ 7,30..

της εκανα και τσαι..πολυ μυξα πισω πισω..τη πεμπτη το απογ θα παμε ωρρλ!!να μπυοκωσει καλα να την δει κιολας..δεν ειμαστε για γιατρους συνεχεια..εδω συνεχιζουν..και τοσο καιρο εννοειται πληρωνα!!τεσπα..

μη κλαιγομαι..ειπαμε..τσοι καρκινοπαθεις..

ρε παιδια σε ολες τισ συνταγες τα κορνε δε θελουν σιροπιασμα..τι να πω!!

θα δω τι θα κανω!!

θΑ ΤΟ ωαλω και στο μπλογκ μου..

καιρο εχω κνα κανω κατι..πρςο το παρον κανω σακουφακια για ολα τα παιδια του ηρακλειου..χαχαχ!!

μανια..τι να πεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα....

τωρα καθισα να πιω καφε...

Σωσω και εμενα ψευτοφυσαει τη μυτη αλλα τιποτα δε βγαινει χωρις ορο..

πινει τσαι????καλο θα της κανει..αν της εβραζες ευκαλυπτο θα καθοταν πανω απο την κατσαρολα να φυγουν οι μυξες???

Μαρια και εμεις φυσικα το 50 αρι το δινουμε σε καθε επισκεψη..πρωτα βγαζει το μπλοκακι των αποδειξεων και μετα ο Νικος το 50αρι..και εγω δεν μπορω να αλλαξω γιατρο..του εχω θαρρος, κλαιγομαι και αυτος γελαει γκρινιαζω αυτος γελαει...και ειναι και καλλιτεχνης..η καισαρικη μου δε φαινεται..μεχρι και ο ιδιος δεν το πιστευε...δε μου εχει ζητησει ποτε πανω απο μια φορα το μηνα.ισως επειδη δε μενω Αθηνα..απαιτει αλλα πραγματα ομως..

με τα κιλα και γενικα με τη διατροφη ειναι καθετος..Σωσω τον μισησες???? :lol::lol:

Νανα και εδω ετσι ειναι..απλως η διαφορα με ολες σας ειναι οτι εδω στο τραπεζι που κανεις υπαρχει κλασικη σειρα φαγητω ν..δε νοεται τραπεζι χωρις κοντοσουβλι παϊδακια κοκορετσι σπληναντερο ντολμαδακια πιτες τυρια και κρασι.κανονικοτατο ρουμελιωτικο τραπεζι..απο γλυκα τρωμε τα παντα!!!

αν δεν το κανεις ετσι δεν το κανεις καθολου...ή βγαινεις εξω που παραγγελνεις παλι τα ιδια 2 μερες πριν ωστε να εισαι σιγουρος :lol::lol::lol::lol:

στα παιδικα παρτυ βεβαια δεν ισχυουν αυτα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βαγκ εχεις δικιο..εμενα στο πρωτο δε με απασχολουσε το φυλο..κανατε καβατζα φαρμακων.. :(

εμεις τα ιδια..καλος υπνος..10-7 σερι, πρωινο κανονικο γαλα δημητριακα..μαλλον τρωει επειδη του αρσει η διαδικασια με το κουταλι :lol::lol: και ολο ρωταει..το κανω καλα???κουταλια και το κανω καλα???

στον παιδικο τρεχοντας :D:D αφου φανταζομαι οτι του κανουν τα χατηρακια για αυτο και δε βλεπει την ωρα να φυγουμε..απο τις 9 αρχιζει.παμε παμε παμε... εχουν λιγα παιδια φετος και στον πανω και στον κατω οροφο και τα εχουν ολη την ωρα στα χαδια και στα φιλια...

ενα κοτοπουλακι φτιαχνω κοκκινιστο με ρυζακι..

το καλο ειναι οτι φετος ο Νικος παει στις 9.30 και τελειωνει στη 1.15..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Χρυσούλα... θέλω κι εγώ τέτοια δουλειά...

επίσης, θέλω να μου κάνεις το τραπέζι!!!

χαχαχα!!!

τι ήταν αυτό που έκανες σε έγκυες γυναίκες...

κορίτσια, η δική μου δεν είναι καθόλου φιλοχρήματη!!!

πιστεύω ότι αν πάει κάποια και της πει ότι δεν έχει να την πληρώσει δε θα την πειράξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Νανα ολοι τη θελουν αυτη τη δουλεια!!!!!και γι αυτο ολοι τους κατηγορουν!!! :(:(:(

και εγω που τα εγραφα δεινοπααθησα!!!!

και η νονα του Θ ετσι ειναι με τα χρηματα για αυτο προτιμαει τα νοσοκομεια..βεβαια θα μου πειτε νοσοκομειο στην Ελλαδα με το νοσοκομειο στο Λονδινο εχει μια διαφορουλααααααα στους μισθους :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τον δκο μου φιλοχρηματο ακριβως δεν θα τον ελεγα...αλλα εγωιστη και αυταρεσκο σιγουρα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο κλειστοι οι δημοσιοι παιδικοι σταθμοι..οπτε η μαρθουλα σπιτι..

η μυξα τρεχει.αυριο θα παμε με λευτ στον ωρλ να την δει..

να κανουμε και τη βολτα μας..

παντως δε τσιανει προςο τ παρον για το σχολειο..

κολοκυθοκεφτεδες σημερα..με γιουβςρλακια και μπιφτεκι με πατατες ο λευτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτό το κοντοσούβλι...

δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου... χαχαχα!!!

και οι κολοκυθοκεφτέδες καλοί είναι...

εγώ έχω αρακά από χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

ολες σουπερ σας βλεω ε

καλα εκει στη θεσ κακοπαιρνατε με φαινεται εεεε;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol:

ολο βολταρια ειστε

μπραβο σας οχι σαν εμας μουχλε-ισιον

εμεις εδω δεν εχει τετοια με φαγια πολλα πολλα

λιγα πραγματακια ολοι κανουν

οι τορτες καλη τιμη παντως ελενη μου φαινεται

εμενα για 7,5 κιλα μου πηρε 80 - παρα πολυ καλα μου φανηκε

και φυσικα τωρα με τρελαινει τοφ υλο

ελπιζω ο βουδας να βαλει το χερι του :lol:

σημερα στη δουλεια μια χαρα - αντε ιγο να μπαινουμε στους ρυθμους μας γιατι θα μου κακοφανει πολυ σε 2 βδομ που αρχιζουμε για τα καλα

φαρμακα μου ειχε γραψει καβατζα ο παιδιατρος οποτε εχω απο ολα - το ηξερε για τον εοππυ και μας ειχε εφοδιασει τοτε.

για το κορνε δεν ξερω -αλλα μου φαινεται οτι θελει ρε συ - ολα σιροπιασμενα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκινησα να κανω. κορνε...μανικι αδερφε μου..απαπαπα!!

θα το παρατουσα αλλα ειπα θα το βαλω στο μπλογκ..αν βγουν τηε προκοπης εννοω!!

παρα πολυ καλα σας πηρε για τισ τουρτες..πλακα μας κανεις μαρκερ;;μπραβο!!

πηγα το πρωι μαθημα κοπτικης ραπτικης..

πολυ καλα παει..απλα δεν εχω μηχανη..

και ειμαι και ανιδεη παναγιαμου ομως..

η μοναδικη ασχετη εγωειμαι!!

αλλα ζοριζομαι να αγορασω ρε παιδια..

τεσπα!!

αυριο απεργια σε ολα;;

ταχυδρομεια και τετοια;;;

ξερετε;;

εγω εφοδιαστηκα τομπραντεξ οτριβιν..παει το 20αρι..

παω να την πεσω λιγο..γιατι το απογ εχουμε παρτυ..στο παρκο..με κατι ηρακλιωτισσες μαμαδες..

θα εχουμε και τουρτα..χαχα!!

ρε παιδια παιδικο παρτυ με φαι κανονικο..δε μου καθεται..δε ξερω..

τεσπα!!ο καθενας οπως θελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μωρε Σωσω δε με διαβαζεις καλα...ειπα στα παιδικα παρτυ δεν τα κανουμε αυτα!!!! :lol::lol::lol:

Νανα βαλε τον Πετρο την Κυριακη να σου ψησει!!!!φερε στην Κυπρο την τεχνη του κοντοσουβλιου!!!!

Μαρια εγω δεν εχω κανει βουδα νομιζω..

καντο μου...ειμαι 35!!!

σε κανενα διαλειμμα θα χτυπησω κανενα παγωτακι ..μικρουλι....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε σωσω με τα ωραια σου χρυσοχερα θα την κανεις τν κορακλα

χρυσουλα ημερονηνια γεννησης θελει για μεγαλυτερη ακριβεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..εγω την εβαλαλ νωρις για υπνο..δεν την πολυπαλευαμε..πηγαμε σοτ παρκο..φαγαμε του σκασμου..πωπωπω!!

θα ξερασω!!

αλλα δε ξερω..δε ξεκουραστηκα καλα..ειχα και νευρα..αυριο παμε ωρλ!!

μικρο παγωτακι;;απαπαππα!!σας ειπα οτι θελω να φαω γκυοντις ,ε;;

και εχω να φαω..μπορει και απο τα 20 μου!!

και πριγκλς μικρα..αυτα θελω..οχι σημερα..μεχρι να γεννησω!!χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε σωσω με τις λιγούρες σου

εγω πο δεν μπορω να φαω τιποτα γιατι ποναει το στομαχι μου συνεχεια και τα βγαζω μου λετε τι να κανω;

για πες ελενη εσυ τι εκανες

και μην πεις λεμονια αναγουλιαζω μονο στη σκεψη.

ο αντρας γυμναστηριο -στα γερατεια θα γινει φιτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα με τα φαγητα σας ολες!!!!

μπορει εσεις να ειστε οι εγκυες αλλα και μενα σαν τη ΝΑνα το κοντοσουβλι μου εμεινε στον εγκεφαλο!

Σωσω γιατι κλειστοι οι παιδικοι αυριο;;; εμας εδω δε μας ειπαν τιποτε.

να σας πω και τα της πρωτης μας μεραςσ....

ξεκινησαμε καλα με ορεξη και γελια και ανυπομονισια..

με το που παρκαρα και κατεβασα τη ΜΑριανα την κοπανησε και αρχισε να προχωραει μονη προς την αυλη!!!! αλλα ειχε και αλλους γονεις που ερχοταν και φοβομουν για τ'αυτοκινητα!

αρπαξα και το Σπυρο και τρεξαμε να την προλαβουμε.

με το που βρηκαμε τη διευθυντρια και με ειπε οτι θα τα χωρισουν ταξεις παγωσα! δεν το ειχαν πει. αλλα λεει οτι ειχαν προβλημε με αλλα διδυμα και αποφασισαν να τα εχουν ολα χωρια. το Σπυρο τον εβαλαν στην ταξη με τα λιγο μικροτερα. στην αρχη πηγαμε τη Μαραννα στην ταξη και δε με ειπε ουτε γεια! μπηκε κατευθειαν μεσα! ηθελε να παει και ο Σπυρος μαζι αλλα του ειπα οτι εδω εχει πολλα κοριτσια και θα παει αυτος σε αλλη ταξη με τα αγορια. δεχτηκε. πηγαμε, βρηκε αμεσως παιχνιδι να παιξει, τον χαιρετησα αλλα καναμε το λαθος να μιλαμε με τη δ/ντρια εξω απο την πορτα που ειχε τζαμι και με ειδε και βγηκε στην πορτα και αρχισε το παραπονο..... :(

τον πηρε αγκαλια μια δασκαλα και τον εβαλε μεσα.

γενικα ειπαμε με τη δ/ντρια για τη δυσκοιλιοτητα της Μαριαννας κλπ και ειπε να ερθω σε 2ωρες να τα παρω.

γενικα δεν ηταν πολλα τα παιδακια. στου Σπυρου καμια 10ρια και της ΜΑριαννας καμια 15αρια και ειχε αλλη μια ταξη που δεν ειδα. σε καθε ταξη 2 δασκαλες και στου Σπυρου εξτρα και η δ/ντρια.

οταν πηγα να τα παρω τα ειχαν ολα μαζι στην αυλη και ο Σπυρος ακολουθουσε στη σειρα τη ΜΑριαννα να κανουν τσουλιθρα. οταν τα φωναξαν ο Σπυρος ετρεξε ολο χαρα, η Μαριαννα στα τετοια της! συνεχισε το παιχνιδι! με ειπαν για το Σπυρο οτι εκλαψε στην αρχη λιγο αλλα εφαγε και λιγο πρωινο και μετα μια χαρα. μου το ειπε και μονος του...: εγω ομως εκλαιγα που εφυγες :(

και το ειπε αρκετες φορες το απογευμα. αλλα οταν τον ρωτησε ο αντρας αν θα παει αυριο σχολειο ειπε: θα παω.

και γενικα τον εβλεπα πολυ χαρουμενο στο σπιτι. ολο τραγουδια και λογακια αλλα και ολο χαδια...

για τη ΜΑριαννα τι να σας πω... οτι την πηρα σηκωτη να τη βαλω στο αμαξι με το ζορι! μουσκεμα στον ιδρωτα εγινα! και να φωναζει και να τσιριζει οτι δε θελει να φυγει απο το σχολειο! και να παρουμε και κουκλοθεατρο σαν το σχολειο! και οτι δεν προλαβε ουτε να γραψει κατι! και τεοια....

ειχαν ψωμολισσαξει βεβαια γιατι στο σπιτι ετρωγαν πιο πολλα. απο τις 11:30 και μετα εφαγαν απο μια μπανανα +3 ροδακινα μαζι, διαφορα κορν φλεικσ και στο καπακι κριθαρακι με κοτα. και οταν ηρθε ο αντρς και ετρωγε τρωγανε ψωμι! και μετα ξεραθηκαν στον υπνο και δεν ειχαν σηκωμο!

το απογευμα πηγαμε στο φωτογραφειο να βγουν φωτο που θελουν για το σχολειο κλπ κλπ....

αντε να δουμε αυριο. ο Σπυρος ειπε οτι και αυριο θα κλαιει,αλλα συμφωνισαμε κα κλαιει λιγο. :?

πω ρε ποσα εγραψα παλι.... σορυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Βαγκ!

μια χαρά με το σχολείο.

κι ο δικός μου μου λέει ότι με ήθελε και έκλεγε...

νομίζω, όμως, ότι είναι παράπονο περισσότερο.

κατά βάθος του αρέσει.

ελπίζω στην Παρασκευή που έχει τα γενέθλιά του.

να νιώσει πιο οικεία με τα υπόλοιπα παιδάκια.

σήμερα κλείνω τις 12 βδομάδες και θα βάψω τα μαλλιά μου.

πήρα φυτική βαφή και θα έρθει η "συνυφάδα" μου να μου τα βάψει.

έχω πάρα πολλά άσπρα και φαίνονται πάρα πολύ!!!

έβγαλα έτοιμο κιμά από την κατάψυξη.

θα κάνω και μακαρονάκια για να φάμε το βράδυ.

πρέπει να ετοιμάσω και τις τούρτες γιατί αύριο πρέπει να τις στολίσω...

και σχολάω στις 6...

σήμερα δεν έφερα φαγητό και δεν ξέρω τι να παραγγείλω...

Χρυσούλα, εγώ νιώθω ότι θα κάνεις γιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλιά έκανες κλικ πάνω σε ένα οποιοδήποτε τίκερ και δημιουργούσες το δικό σου.

τώρα πώς θα το φτιάξω;

δεν μπορώ να τα καταφέρω...

την Παρασκευή έχω αυχαινική και νιώθω πολύ άγχος!

θα πάρω και τη γιατρό τηλ να τη ρωτήσω αν βγήκε ο προγεννητικός έλεγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

και εμεις εδω κλειστα

σπιτι σημερα και λες και το ηξεραν -απο τις 6 ξυπνιοι ειναι :(

μια χαρα δλδ στον παιδικο μπραβο

αν και εγω δεν θα το δεχομουν να τα ειχα χωρια -δε μπα να λεγανε οτι θελουν αυτες εκει

θα ενιωθω τρελλη ανασφαλεια - με την καμια ομως

καλα μην κανεις το λαθος να τα χωρισεις στο δημοτικο την πατησες θα εχεις να διαβαζεις αλλα τη μια αλλα τον αλλο

νανα παει το πρωτο τριμηνακι σχεδον ε; αντε ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι

εγω δεν ξερω βρε κοριτσια καλο -καλο δεν εχω για μωρο κανενα αγχος σε ατη την εγκυμοσυνη

το εχω παρει πολυ χαλαρα το θεμα

τι προγεννετικο με αιμα σου κανει νανα δεν εχω καταλαβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...