Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια.

νενε κ εμενα η πρωτη μου αρεσε.αλλα γιατι να κανεις κ παιδικη;εγω στην γαμοβαπτιση εκανα μια κ γλυκο του κουταλιου με ροζ κορδελιτσα κ λουλουδακι.κ η δευτερη που εχει το ματακι ειναι σουπερ κ ταιριαζει πολυ για γαμοβαπτιση.οι παιδικες ειναι ακριβες κ απο την στιγμης που διαλεγεις κατι με ροζ κορδελα δεν χρειαζεται να κανεισ κ αλλα εξοδα.θα βαλεις απλα ζαχαρωτα κ γλυφιτζουρια για τα παιδια.εγω αυτο ειχα κανει.κοιταζα για παιδικες κ ειχα καραφλιασει με τις τιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα καλως ήρθες και περαστικά να είναι εύχομαι.

Ευχαριστώ Αντωνία μου μακάρι θέλω πολύ τελικά και ένα 2ο παρόλο που είμαι ακόμα φρέσκια.

Πριν λίγο καιρό ούτε να το σκεφτώ δεν ήθελα :lol:

Λία λογικό να τα πιάσουν όλα μαζί γιατί πάνω κάτω την ίδια περίοδο γεννήσαμε οπότε περνάνε τις ίδιες φάσεις.

Κι εμένα όταν είμαι στον υπολογιστή λυσσάει για προσοχή.

Εγώ βρίσκω τραγουδάκια παιδικά στο youtube και του τραγουδάω. Τα έμαθα ξανα από την αρχή. Μια ωραία πεταλούδα, γέρνει η βαρκουλα κλπ κλπ. Του έβαλα και λίγο μαπετ σοου να δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βοηθηστε λιγο πως θα σας βαλω φωτο σαν συννημενο να φαινεται στο ποστακι θελω να μου πειτε γνωμη για κατι μπομπονιερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια,κι εμενα η πρωτη και η δευτερη μου αρεσει πολυ....Αλλα στην αρχη φοβηθηκα,σκεφτηκα ''μα σε καμια δεν αρεσει η πρωτη?''...αλλα ηρθε η κοκονα,εστε,νανσυ,λια και ανακουφιστηκα...

Λες Νανσυ????ετσι νομιζα οτι κανεις δυο.....Καλη ιδεα με ζαχαρωτα για παιδακια.....Εχεις καμια φωτο απο τα δικα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ακου τι ειχα κανει.επειδη τα βαζακια με γλυκο του κουταλιου εβγαιναν καπως ακριβα.βρηκα μαγαζι με γυαλικα πηρα αδεια βαζακια κ κουταλακια πηρα απο μαγαζι που πουλαει υλικα για μπομπονιερες αγορασα υφασμα λουλουδακια κ κορδελες κ γλυκο του κουταλιου απο το μακρο σε μεγαλια μπετονια κ τα εφτιαξα μονη μου.κ δεν στοιχησε τιποτα σχεδον!γλιτωσα τα μισα λεφτα.κ τα εφτιαξα δυο μηνες πριν την γαμοβαπτιση.κ αρεσε σε ολους σαν ιδεα.φανηκε σαν μπομπονιερα παιδικη.η μπομπονιερα του γαμου ηταν ενας φακελος πλισε που εμοιαζε με το νυφικο μου.τωρα τα ζαχαρωτα κτλ τα πηρα ολα απο τα τζαμπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρο δεν μπορω να σας βαλω νενε η διευθυνση που μου πες εχει πολυ ωραιες μπομπονιερς διαλεξα καποιες αλλα δεν μπορω να σας τις βαλω να μου πειτε εαν σας αρεσουν περισσοτερο απο τα παπουτσακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia!

Ta exei paiksei to laptop thelei format giati den mporw na anoikse selides kai zorizetai akoma kai na steilw minima sto mammy! Exw grapsei 2 fores kai tis 2 den to esteile gmt!

Ksanagrafw sta grigora ta nea mou...

xtes h mpempa den efage oli mera...telika efage stis 9 to bradu kai anakoufistika ligo giati eixa polu agxos...nomizw oti tin epiase psixologiko genika me to fagito epidi ti zorisame...simera pali mou ekane kati noumera alla eutuxws efage...opote ola kala...h prospatheia me ta mpoukalia tha sunexistei alla pio xalara giati fobamai min to parei polu straba kai opou blepei mpoukali tha tin pianoun ta klamata.

Simera pigame kai jambo kai psonisame giati exoume gennethlia!!! Giname 3 minwn!! Pirame ena strwmataki/gumnastirio, papoutsakia kai ena formaki makrimaniko alla oxi oloswmo...ithela kai alla tetoia na parw gia na tis bazw apo panw patelonaki/kolanaki, alla ola roz einai re paidia, exw piksei sto roz...egw ithela kai kanena allo xrwma alla de brika giauto pira mono 1.

Pira kai kati lacta gia mena :D:D

Maximaki kai Afroditi kai eseis to idio problima?? Maximaki mipws esena mperdeutike kai diallekse ena apo ta duo kai auto to ena pou diallekse itan to mpoukali???

Afroditi thelei polu prospatheia...egw pedeuomai edw kai meres...to mpoukali auto einai eidiko gia mwra pou thilazoun apoklistika, to lene breastflow, an thes balto sto google na diabaseis pws leitourgei kai na to deis...egw pisteuw oti an to sunithisei siga siga meta tha ti boleuei kai tha einai pio eukolo me auto na ginetai h allagi apo mpoukali stithos kai apo sithos mpoukali, giauto einai sxediasmeno.

Stauroula periodos e? Kai gw katholou den thelw...

Eleni emena h triti mou arese.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε για βοηθα απο το σαιτ που μου πες μου αρεσουν αυτες που ναι μαξιλαρακια κ εχουν στολιδι επανω στεμμα κ καραβακι η ψαρακι, οι κυκλοι γαλαζιοι κ ροζ με τα ψαρακια κ στεμματακια,τα μαξιλαρακια με τα σαπουνια αρκουδακια κ τα κρεμαστα μεγαλα στεμματα ροζ κ γαλαζια αντιστοιχα..σου αρεσει καποια απο αυτες περισσοτερο απο τα παπουτσακια που σας ειχα πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ οταν γραφεις απαντηση απο κατω απο την προεπισκοπηση κ την υποβολη

εχει επιλογες κ διπλα προσθηκη συνημμενου πατας προσθηκη συννημενου κ ανεβαζεις αρχειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονα εσυ που τις εφτιαξες μονη σου επειδη ο μπαμπας μου εχει πελατη που φτιαχνει ψαρακια στεματα κτλ ειδες πουθενα να μπορω να βρω τα μαξιλαρακια σκετα;να δω εαν συμφερει να τις φτιαξω μονη μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ πολυ ωραιο το σαιτ που εβαλες..εχει ομορφες μπομπονιερες.. κ εγω συμφωνω με την αντωνια..τα μαξιλαρακια μου αρεσαν..αλλα επισης ειχα ξετρελαθει με τα παπουτσακια!!

κατερινα χαιρομαι που ειναι καλυτερα η κορουλα σου!!κ παλι περαστικα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα που μου αρεσουν ολες οσες εβαλες τι να πω??

Πολυ ωραια τα μαξιλαρακια,και οι 2 τελευταιες με τον κρικο και τα ψαρακια ,στεματακια.

Αλλα νομιζω τα παπουτσακια ειναι πολυ καλυ ιδεα,και οχι συνηθισμενο.

Ελενα κι εσεις μηνογενεθλια??Καλο μηνα!!!Μηνες πολλους!(κατα το ''χρονια πολλα'' ;) )

Με γεια τα καινουρια σας πραγματακια,ναι ρε παιδι μου πολυ ροζ παιζει στα τζαμπο!

Εγω θα του παραγγειλω κατι ροκ μπλουζακια απο ενα σαιτ.Με sex pistols,kiss,bob marley.

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν ειδα πουθενα..απ οτι θυμαμαι δηλαδη αλλα ειναι πολυ ωραια ιδεα...να τις κανεις εσυ κ εμενα τα παπουτσακια μου αρεσαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου αρεσει πολυ πολυ και αυτη με το πουγκι αστερια,ροζ γαλαζιο.

Αλλα εγω εχω και κολλημα με τον αστερια,δεν πιανομαι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια εσυ παπουτσακια θα εκανες;κ εγω μπερδευτηκα με το σαιτ που μου πε η νενε δεν εβρισκα τιποτα που να μου αρεσει κ σε αυτο που αρεσαν ολες.. :lol::lol:

κ κλασσικα στον αντρα μου δε θα αρεσει καμια εκεινος νομιζει οτι θα βαπτισει αγορια κ λεει κ καραβια αγκυρες ψαρια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σου αρεσουν οι αστεριες μπορει και να τα βρειτε.Ουτε εμενα μου αρεσει το ναυτικο στυλ αλλα μου αρεσει το θαλασσινο.Δεν θα εβαζα ψαρια αγκυρες και ναυτες(ειδικα το τελευταιο με τιποτα)αλλα αστεριες ,κοχυλια ναι.Ετσι κι αλλιως αυτο ειχα σκοπο να κανω αλλα τελικα δεν θα το κανουμε θαλασσα και θα ειναι και ανοιξη,και ειπα να μην το κανω τοσο καλοκαιρινο τελικα.

Με τους αστεριες ισως συμφωνισει και ο δικος σου.

Εμενα γενικα μου αρεσει αρκετα η μπομπονιερα κουτακι.Μπορεις να βρεις και καποιο διακοσμητικο,ή μπρελοκακι,που να ειναι παπουτσακια και να τα δεσεις πανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...