Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

Kαλημερα(σπερα) γλυκουλες!!

δεν προλαβαινω να σχολιασω πολλα..

Αντωνια ο μικρος σου ειναι ενας κουκλος!!!!Τι εξυπνο μουτρο που εχει!!!

Η μπουμπουνιερα μου αρεσει πολυ,αυτο ο στυλ δεν το ειχα συνηθησει στο ματι,αλλα τωρα που το ξαναβλεπω δεν ειναι καθολου κακη ιδεα.Καραβακι εχει πανω?

Χριστινακι πολυ ωραια τα νεα σου!Σου τα ειπαν ολα τα κοριτσια και συμφωνω.Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου,παντα θα θυμασαι,αλλα ειδες που η ζωη παει μπροστα?Και σου δινει παντα κατι για οτι σου παιρνει.Πολλα πολλα φιλια και απο μενα,περιμενουμε τα νεα σου παντα. ;)

Κοριτσια κι εγω θελω να συμπεθεριασω/κουμπαριασω με καποια απο σας!

Αλλα οι μισες ειστε μακρΙα και οι κοντινες εχετε κανονισει ηδη τα προξενια!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αριαδνη Λιακι κ Μαρακι σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...

Ελενα μου ναι να συμπεθεριασουμε γιατι οχι...κουκλα ειναι η νυφη αλλωστε...

εκανα μια μπομπονιερα για να σας τις δειξω...σημερα το βραδυ ερχεται κ η αδερφη μου κ ξεκιναμε την κατασκευη...130 παρακαλω...θα προλαβουμε λετε????

Ναι Λιακι μου καραβακι κ χαντρουλες κ ενα ματακι...ηθελα κατι διαφορετικο απο την κλασικη στρογγυλη μπομπονιερα γιαυτο επελεξα την κρεμαστη...στην εκκλησια θα κρεμονται ολες πανω σε σταντ.ελπιζω να αρεσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια;;Εγω σχετικα καλα.Δεν μπορω να πω οτι κοιμηθηκα πολυ αλλα αντεχω ακομα....Αμα καταφερω και να μαγειρεψω θα ειμαι αρχοντας!!!!!!

Αντωνια γλυκας ειναι ο γιος σου!!!!Μα τι χαμογελο ειναι αυτο;;;Θα λιωνουν οι γυναικες στο περασμα του!!!Η μπομπονιερα σου ειναι ωραια και πρωτοτυπη!

Ελενα ακριβως το ιδιο επαθα κι εγω..Η μικρη κοιμηθηκε στις 12.30 αλλα εμενα με πηρε ο υπνος στις 3 και με ξυπνησε σε μιση ωρα..ΔΡΑΜΑ :?:?:?:?:? Μετά κάθε μισή με μία ώρα ξυπνούσε, σπάστηκα και άρχισα να κάνω δουλειές..Καλή αρχή στη δουλίτσα! Πόσο γάλα θα αφήνεις όσο θα λείπεις;;;

Νάνσυ σκέφτομαι τις μανουλες με τα διδυμα και τις θαυμαζω. Ειδικά αυτές που δεν έχουν βοήθεια. Μπράβο σου! Είσαι αξιέπαινη!!!! Αν τελικά δεν κάτσει το προξενιό με τον Αντωνάκη της Βίκυς, πολύ θα ήθελα τη Σάντυ για τον Πάνο μου!!!!!!!!! Τι λες;; Θα μας βάλεις αναπληρωματικούς;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πασχαλιτσάκι εσείς πώς τα πάτε με τον ύπνο και το θηλασμό; Όλη μέρα κολλημενη στο βυζί ή όχι;;Δεν μας έχεις πει..

Ναταλάκι τελικά θα πάτε ταξίδι;;;; Πόσο γάλα πρέπει να μαζέψεις;;; Συμφωνώ με την Αντωνία. Να του δίνεις στήθος πριν πεινάσει πολύ. Ο Πανούλης είνα σχεδόν καλά αλλά ακόμα προσέχουμε για να μην κολλήσει η μικρή.

Αυτά προς το παρόν! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthi mou kai esu pernas ta idia e? Ax kai egw, xtes den kserw ti me epiase kai de mporousa na koimithw me tipota!

Kai emena mono o prwtos tis upnos einai megalos o deuteros kai tritos meta paei ana 2wro stin kaliteri periptwsi 3wro kai exei tuxei kai sti 1 wra na ksupnisei alla auto mono twra teleutaia pou mallon pernaei almataki!

Akoma kai ton mesimeriano upno mou ton espase...ekei pou koimotan 3wro seri twra koimatai 1 wra ksupnaei tis dinw gala misokoimismeni kai ksanakoimatai alles 2 wres. :shock:

Gia to gala pou me rwtises...den tha afinw polu giati prwton den exei mathei na trwei apto mpoukali outws h allos kai oso afinw panta to petaw...opote tha afinw ligo ligo mexri na sinithisei mpoukali, kamia 50-70 ml. Ws twra den exei piei panw apo 20 me mpoukali kai auta ta misa tis xithikan apto stoma....alla to kalo einai oti de tha leipw polles wres seri...ws twra etsi opws to blepw to polu 3 wres seri kai an arxisei allo ena paidi mathima pou den einai sigouro akomi ante 4.5 wres. Pisteuw oti sti xeiroteri periptwsi an den sunithisei to mpoukali antexei na perimenei toso. Euelpistw oti ta mpoukalia pou paraggeila tha kanoun douleia...tha ta exw mallon apo Deutera kai tha doume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ανθη μου κ ο δικος σου κουκλος ειναι απλα με την βικη μενουμε διπλα διπλα κ θα ναι πολυ ευκολο στα γεραματα τα πινουμε καφε κ τα πηγαινουμε τα εγγονια μας στον παιδοτοπο! :lol::lol::lol: γιατι εγω εχω σκοπο να βοηθαω τα παιδια μου!!αν κ εγω θα τη μαθω να τα καταφερνει ολα μονη της κ να μην περιμενει το ταπερακι απο τη μαμα κ πεθερα!!αλλα αμα η συμπεθερα δεν θελει εχει κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια κ εσυ θα εισαι η επομενη :lol::lol::lol:

κοκονα τελεια η μπομπονιερα!!μπραβο κοριτσακι κ φυσικα ο μπεμπης κουκλος!!

ω!ρε γαμος κ χαρες κ κουμπαριες κ απο ολα εχει το ποστακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι η δικια μου δεν θα αντεχε ουτε δεκαλεπτο..οχι τριωρο..Λες μεγαλωνοντας να γινει πιο υπομονετικη;;;;Μακαρι..

Νανσυ μου πάω πασο αφού μενετε κοντα!!!!Το πολύ πολύ-αν δεν εχετε προβλημα με τη διαφορα ηλικιας- θα παρουμε την Αριαδνη που ειναι εξισου κουκλα ;);););):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια μηπως ξερετε ποσα μλ γαλα πρεπει να αφηνω στη μαμα μου για 4.5 ώρες που θα λειπω;;;Επίσης, από πόσα μλ πρεπει να αποτελειται το καθε γευμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΑΔΝΗ ήθελα να σε ρωτήσω ποιο νοσοκομειακο θηλαστρο έχεις;; Πόσο το νοικιάζεις το μηνα;; Σου αδειαζει το στήθος;; Πόση ώρα διαρκεί η κάθε άντληση;;

Επίσης, σε 4 ώρες πόσα γεύματα τρώει η μπέμπα σου και από πόσα μλ αποτελείται το κάθε γεύμα;;

Σε ρωτάω μπας και βγάλω άκρη για το τι πρέπει να κάνω σε λίγο καιρό που θα γυρίσω στη δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthi oso megalwnei nomizw pws tha ginei kai pio upomonetiki!

Nomizw gia kathe geuma oti trwei kanena 150-180ml alla kalitera na sou pei h Ariadni pou

bgazei to gala kai tis to dinei kai kserei.

Giati de bgazeis apo twra na dokimaseis me mpoukali ma deis kai su poso pinei?

To nosokomiako thilastro egw to noikiasa apo to http://www.ananiadis-medical.gr/

apo kei pou to pire h Ariadni exei eksantlithei.

Einai tis Ameda to Elite http://www.ananiadis-medical.gr/index.p ... 56〈=el

Auto exei kai h Ariadni kai h Kikitsa kai nomizw kai h Nene kai egw auto pira.

75 eurw gia 1 mina , 100 gia 2, gia treis de thumamai ti eipe, ton perneis thl sto kinito kai einai polu eksipiretikos kai tha sou pei autos leptomereies.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες! Εσυ δηλαδη με το νοσοκομειακο βγαζεις το πολυ 120 μλ;;;;Εγω εχω το swing της medela και σκεφτομουν το νοσοκομειακο μηπως και εβγαζα παραπανω γαλα σε λιγοτερο χρονο αλλα απ' ότι βλεπω δεν ισχυει αυτο για τις κοπελες που δινουν στηθος γιατι καπου 100 με 120 μλ βγαζω κι εγω.

Οπωσδηποτε θα δοκιμασω να της δωσω μπουκαλι πριν παω στη δουλεια και ο Θεος βοηθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw tis medela to mini electric exw...apla einai ligo pio eukolo to nosokomiako. 120-130 bgazw apo to ena stithos, apo to allo den prospathw gia na tin taizw...an to kanw prwi kai bradu tha bgazw to diplasio...twra auto einai se mena, pou h mpempa trwei kai auti polu....esu epidi einai mikroula h dikia sou kai isws trwei ligotero isws na bgazeis perissotero. Den kserw. Esu poses meres kai poses wres tha douleueis?? Tha to meiwseis to programma sou?

Pou eiste oi upoloipessss????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εγώ από το ένα στήθος βγάζω για να φάει από το άλλο. Απλά προσπαθώ να κάνω 2 αντλήσεις την ημέρα.

Εγώ ή θα δουλεύω Δευτέρα με Παρασκευή 4 ώρες ή που θα βάλω και Σάββατο και έτσι Τρίτη και Σάββατο θα έχω μόνο 2 ώρες.Το έχω ρυθμίσει καλά το πρόγραμμα αλλά έχω αρνηθεί να αναλάβω παιδάκια που θέλουν ιδιαίτερο. Δε γίνονται όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες,

Κάναμε μπανακι και θηλαζει το αντρακι μου στην αγκαλια μου....

Ναταλια να τον βάζεις στο στήθος που θα παει θα το πιασει πάλι, του έδινε συχνα μπουκάλι?

Νανσυ μπράβο που σε άφησαν και κοιμηθηκες ξεκουραστηκες έστω και λίγο.

Αντωνία τι χαμογελαστό αγγελουδι που έχεις είναι ένας γλυκας, οι μπομπονιερες πολυ όμορφες και ευτυχώς που βρήκες άκρη γρήγορα με τα μπισκότα, ελπίζω να έχουν τέλεια γεύση αυτα!

Κατερίνα πως τα πας και με τα δυο στη Βέροια, φανταζομαι απολαμβάνεις την βοήθεια απο τη μαμα σου.

Έλενα πολυ σπαστικο να έχει κοιμηθει το μωρο να μην μπορείς να κοιμηθεις και μόλις σε πάρει ο ύπνος να ξυπναει και αυτο.

Βλέπω αρχισατε τα προξενια ....Ανθη έχω και εγω κόρη δεν σου κάνει για τον Πανουλη σου, που θα βρεις καλε άλλη τέτοια νύφη τα παιδάκια μας ταιριάζουν, μέχρι και στολή γαιδαρου θέλανε και τα δυο τις αποκριες δεν θυμασαι :lol::lol:

Ανθη σε αυτη την ηλικία μου είχε πει η παιδιατρος τρώνε 100-120ml σε κάθε γεύμα, οπότε αν την ταιζεις πριν φύγεις άφηνε δυο γεύματα για να είσαι σίγουρη στο τετραωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια!!!Θα αφηνω γυρω στα 250 μλ για να ειμαι σιγουρη.Ευχαριστω Κατερινακι μου!!!Εννοείται πως τη θέλουμε την Αγγελικούλα!!!! Πολύ πλάκα είχε η στολη γαϊδάρου! Με το παράπονο έμειναν τα βλαστάρια μας!! Αν μας θέλετε κι εσείς, έκλεισε το προξενιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthi kalo einai to programma sou, afou exeis kai boitheia den to suzitaw! Egw an eixa boitheia kapws etsi tha itan to programma mou...twra omws dustixws ta periorisa polu. Kai egw thelw na antlw 2 fores ti mera alla den prolabainei na gemisei panta.

Etsi ki alliws auto pou antlw twra den einai auto pou tha trwei otan douleuw...otan douleuw tha afinw gala pou tha to exw bgalei apo tin proigoumeni etsi kai alliws mono 2 fores ti bdomada tha feugw, to allo pou kanw trapeza tha einai gia otan tha paei peripou 5 minwn pou tha arxisei kremoules kai tha trwei ligotero gala kai tha stamatisw na thilazw kai etsi upologizw me tin trapeza pou tha exw kanei na tis ftasei gia kanena 2mino! Exw arxisei apo ton Ioulio kai fulaw.

An mpei kanenas kai mas grapsei ta stoixeia tou kai oti psaxnei nufi h grampro min parakseneuteite! Tha ton exoume mperdepsei ton anthrwpo giati to postaki mas moiazei me sinikesio!!! :lol:

Koritsia stelnw ena sms ston antra mou prin ligo " simera exei wraia tainia prwti panellinia metadosi me ton Mentela, tin exoume dei?"

kai mou apantaei " Mandela einai o anthwpos, den egine akoma thilastro!!!" :lol::lol::lol::lol: Pws fainetai oti oli mera milaw gia thilasmous kai thilastraaaa!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!ειστε καλα;

εμεις πηγαμε νωριτερα στη benetton να παρουμε ενα δωρακι για κατι γενεθλεια που εχουμε τη δευτερα.η μπεμπα ηθελε βυζι,εκανε κακα,δεν ηξερα τι νσ παρω που συνηθως διαλεγω ευκολα γιατι κανω τη δουλεια κ νιωθω ασχημα να καθομαι δεκα ωρες στο μαγαζι κ γενικα υπηρχε ενταση.ηθελα να παρω κ κατι του μωρου αλλα θα ξαναπαω αλλη ωρα με ηρεμια.τη κυριακη σαραντιζουμε κ θα ειμαι ολο βολτα.

νανσουλι εννοειται οτι θα συμπεθεριασουμε.μας χωριζουν δυο στενα,υπαρχει κατι πιο ιδανικο;κ φυσικα θα βγαλεις φωτο,εγω δε θα εχω μηχανη,μου εχει χαλασει οποτε θα βγουμε κ εμεις να μας δουν κ τα κοριτσια.

ειμαστε η γειτονια των τρελων,ολοι φωναζουν στα παιδια τους :D χαμος γινεται! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Γύρισα στα πάτρια εδάφη. Η μητέρα μου έπαθε διάστρεμμα κι εγώ φλεγμονή στο ισχίο κάτω από την μέση.

Μου είπε ο γιατρός ότι λόγο εγκυμοσύνης και κούρασης όλο αυτό τον καιρό. Θέλει ξεκούραση αλλά πως? Αστεία μας λένε οι γιατροί :lol::lol: Κουτσάθηκα κι εγώ και η μάνα μου οπότε δεν είχα πια βοήθεια. Έφυγα γιατί ξεχνιόταν με τον μικρό και το πάταγε το πόδι.

Έλενα γέλασα πολύ με το μεντέλα χαχαχααα. Δεν έχω διαβάσει τίποτα δεν προλαβαίνω. Ίσως αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Εγω πήγα πάλι κομμωτήριο, το βρήκα τώρα και ξεδίνω εκει :lol:

Ανθή μου μάλλον σε κάλυψαν τα κορίτσια.Όσον αφορά το θήλαστρο, είναι έτσι όπως σου τα είπε η Έλενα. Τώρα για το τετράωρο, θα σου έλεγα να αφήνεις 120+120, εμένα η δικιά μου τρώει στο 3ώρο γύρω στα 130-150 συνήθως. Απλά θα σε συμβούλευα να τα αφήνεις 120, 50 ,70 έτσι ώστε να της δίνουν το 120 όταν πεινάσει και αν ξαναπεινάει το 50 γιατί έιναι πολύ πιθανό να μην τα φάει όλα αν τα έχεις χωρισμένα 120 και 120.Ενω με τον τρόπο που σου λέω μπορεις να εξοικονομήσεις είτε 70 είτε 50 μλ.Ελπίζω να τα έγραψα κατανοητα :shock:

Έλενα, τί πλάκα είχε το sms,καλά και ο άντρας σου φοβερή ατάκα!

Σταυρούλα, καλωσήρθες και περαστικά!!!Είδες η μαμά σου πάντως, σε βοήθησε πολύ!!!Τουλάχιστον ξεκουράστηκές λίγο.

Εμένα την κόρη μου δεν μου την έχει ζητήσει καμιά σας, να ανησυχήσω? :o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni egw sou zitaw tin kori sou... :lol: Gia na ginoun me tin kori mou kollites filenades kai na antallazoune foremata ti les? :x

Bikaki ola mazi sas epiasan e??? E tin epomeni fora tha einai kalitera...ante sarantizete kai eseis opou nanai!! Kala pws pernaei o kairos re koritsia?? Emeis se 5 meres ginomaste 3 minwn, apisteuto mou fainetai!

Stauroula kala kai oi duo koutsathikate?? :lol: perastika!!

Kala nai me ton Mentela gelousa kai gw polu wra...giati mou bgike etsi afthormita xaxa

Ariadni to kommwtirio einai kali idea giati boithaei ti diathesi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni skeftomai simera na dokimasw auto pou kaneis esu, pou ti sikwneis kata tis 12 kai tin taizeis koimismeni...alla fobamai min ksupnisei teleiws...esena einai mikrouli akoma kai den ksupnaei eukola otan to sikwneis, etsi itan kai mena prin kanenamisi mina...twra omws exei megalwsei polu...katalabainei, blepei, akouei poios milaei kai ton koitazei, ksipnaei pio eukola otan ti sikwnw...tha ta deis kai su se kanena mina poso polu allazoun kai antilambanontai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Έλενα, δοκιμασέ το, δεν χάνεις τίποτα. Απλά, δεν ξέρω αν το κάνεις ήδη, μην ανάψεις φώτα και μην της μιλάς.Εμεις αυτό το έχουμε τηρήσει απο την αρχή επειδή μας το είχε πει η παιδίατρος προκειμένου να αρχίσει σταδιακά να καταλαβαίνει την διαφορά μερες-νύχτας.

Ευελπιστώ όταν φτάσουμε στην ηλικία σας, να μην ξυπνάμε καθόλου το βράδυ! Πολλά ζητάω, ε?? :oops: Απλά και τώρα κοιμάται γύρω στις 10 το αργότερο και αν δεν την ξυπνήσω στις 12μιση, ξυπνάει γύρω στις 3μιση.Οπότε ήδη το 5μισαωρο το κάνει.Αν μπορούσα να της τραβήξω χρονικά το τελευταίο γεύμα γύρω στις 11 θα ήταν καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Ariadni kai egw etsi to kanw, exw polu xamilo fwtismo kai den tis milaw katholou, sxedon koimismeni tin taizw to bradu etsi ki alliws, h moni diafora einai oti moni tis ksupnaei gia na faei, alla min fantasteis oti einai ksupnia ksupnia, misokoimismeni einai kai molis arxisei na trwei apokoimietai kai trwei koimismeni....apla den exw dokimasei na tin sikwsw prin ksupnisei apo moni tis.

Tha to kanw simera. To elega kai tou antra mou oti to kaneis kai mou eipe "a kali idea na to dokimasoume!"

Kai emena simera 10:30 koimithike kai sunithws kapou ekei koimatai.

:lol: gia ta mano :lol: tha lene kai ta mustika tous!! :lol: ax ti wraia kai anemela xronia itan auta e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πετύχει, να το εφαρμόσεις!Εγώ μόλις της το έδωσα!

Ξέρετε τί σκεφτόμουνα?Ότι όταν σταματήσω το θήλαστρο, θα νιώσω ότι έχω πολύυυυ ελεύθερο χρόνο!Γιατί τώρα είναι ο εραστής μου...χαχαχα :lol:

Εδώ άρχισε να βρέχει καταρρακτωδώς!Και έχει βγάλει δελτίο επίκίνδυνων καιρικών φαινομένων για Αιτωλοακαρνανία,Αχαια,Ηλεία!! :twisted: Είναι που θα πάω στην Πάτρα γι αυτό :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαμπας κ σαντυ κοιμηθηκαν..κ εγω παλευω με τα αλλα δυο.τα εχω στο σαλονι αλλα δεν τα χει παρει για τα καλα ο υπνος κ δεν τολμω να τα παω στο δωματιο..ετσι κ ξυπνησουν την εβαψα!!κ ξερετε πως τα ηρεμησα;;;με το κολπο πιστολακι!αφου εαν ηταν βρεγμενα τα μαλλια μου θα εριχνα κ ενα ισιωμα! :lol::lol::lol:

τη μικρη καθε βραδυ την πιανει μια γκρινια απιστευτη..ευτυχως το πιστολακι εκανε το θαυμα του!!

ελενα πολυ γελασα με το μνμ!!

δε σας ειπα η παιδοψυχολογος μου πε οτι θελω κ εγω δουλεια! :lol::lol::lol: της φανηκε περιεργη η ηρεμια που εχω με οσα της περιεγραψα :lol::lol: κ της λεω πως εαν δεν ημουν ηρεμη θα ειχα πεσει απο το μπαλκονι!!μα καλα αυτο θα προτιμουσε;; :lol::lol: φρικαρε οταν της ειπα οτι καθε σκ μενω εντελως μονη με τρια παιδια με κοιταζε κ με ξανακοιταζε στα ματια :lol::lol: μηπως προσπαθουσε να καταλαβει εαν γυαλιζει το ματι μου;; :lol::lol:

αυριο ερχεται η πεθερα!!επιτελους λιγη βοηθεια κ εγω!! :lol::lol:

ενταξυ δεν μπορω να πω οταν ειναι αθηνα οι γονεις μου παιρνουν την σαντυ επανω λιγο..κατι ειναι κ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...