Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

Tελικα για τη νινιδα του εβαλα ελαιολαδο ,το αφησα λιγο και μετα με το χτενακι τα εξυσα και εφυγαν.

Κοριτσια υπαρχει περιπτωση να ξεκινησαν τα δοντακια απο τωρα?Εχει πολλα σαλια και βαζει τις μπουνιτσες στο στομα,σημερα μου φανηκαν λιγο φουσκωμενα τα ουλα,αλλα οχι πιο κοκκινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ουφ τι κουραση!!ισα που εκατσα να φαω κ συνεχιζω...

αλλα βλεπω σημερα ολες τρεχουμε..

καλα βρε λια γιατι κανει τοσο καιρο να ρθει το νυφικο με το γαιδουρι θα το στειλουν;;καλα εκανες για να μην τρεχεις τελευταια στιγμη!

τα χα ξεχασει τα σαλια!! :lol::lol: κ σκεφτειτε εμενα κ την μπεμπουλα εις διπλουν :lol::lol: την κορη μου θυμαμαι ολη την ωρα τη σκουπιζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πειτε γνωμη!εγω ξετρελαθηκα.ξενερωτο στυλ που εχω ε; :lol::lol: οτι μπεμπε κ να δω δε μου αρεσει καθολου..για τις γυναικες τα παπουτσια για τους αντρες το καπελο

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai mena exei salia kai trwei daxtula xeria oti brei...simera anoiksa duo masitika paixnidakia pou eixa pou ta bazeis sto psugeio kai kruwnoun gia na moudiazei kai ta oula tous....grafoun panw 3+ minwn opote mallon apo twra arxizoun na ta fagourizoun ta oulakia tous kai na prizontai.

Re koritsia emena den kserw ti exei pathei tis teleutaies 3 imeres kai ekei pou koimotan stantar 3 wres to mesimeri twra koimatai 1 wra akribws krupnaei pinei polu ligo gala kai tin pernei o upnos sto buzi tin ksanabazw koimatai 1 wra akribws ksanaksupnaei tin ksanabazw na faei, trwei polu ligo kai ksanakoimatai :shock: kai auto to kanei kai to bradu...ti lete na einai?? Prospathw na brw ti ftaiei kai den mporw na katalabw.

Nancy aspromaura tha einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΛΕ ΑΣΠΡΟ ΕΙΝΑΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ.ΣΑΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ.

ΤΑ ΠΟΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΤΙΣ ΒΓΑΖΟΥΝ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙς ΡΑΨΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ Κ ΜΩΛΙς ΒΡΑΔΥΑΣΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΑ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΙ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΜ ΚΑΚΑ Κ ΝΑΝΙ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΙΟΣ ΑΓΝΑΝΤΕΥΕΙ.Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia, eimai ptomaaaaaaaa!!! ta zouzounia mou einai kalutera, den ponane opos proxthes eutuxos!!! eixa kai 2 meres na kano douleies kai simera pou itan sxetika irema ekana merikes kai kourastika polu! den irthe telika to karotsi simera elpizo aurio grrrrr

aa exthes ta zugisame kai konteuoume ta 4 kila :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που χαθηκατε ολες;δε βλεπω πολυ κινηση.

πηγα λιγο στη πεθερα μου με τον αντωνη,εκατσε ο αντρας μου με το μωρο κ με πηρε τηλ να γυρισω γιατι εκλαιγε κ δεν ηθελε να δωσει ξενο γαλα γιατι ηπιε το μεσημερι κ ισως χρειαστει να δωσω κ βραδυ οποτε δε θελω πανωαπο δυο γευματα με ξενο τη μερα μονο σε πολυ αναγκη.ε κ γυρισα,ηταν να παω μαρκετ κ τελικα ηρθα κ ειχε αποκοιμηθει.πηγα μαρκετ πηρα αυτα που ηθελα κ γυρισα κ ολα καλα.πολυ αγχος. :D:D

τωρα μυρισε τη μαμα που ηρθε κ τη θηλαζω.τι γλυκουλικα που ειναι οταν θηλαζουν ετσι οπως κανουν τα χερακια τους..

μπορουμε απο τωρα να χρησιμοποιουμε ρηλαξ;δε θυμαμαι στον γιο μου,νομιζω μετα απο 2 μηνων.αν ειναι να το βγαλω κ αυτο να την βαζω.

ρε κοριτσια ξερετε ποσο βαρος πρεπει να εχουν τον πρωτο μηνα γενησης σε σχεση με το ποσο γενηθηκαν;αν μπορειτε πειτε μου για να ξερω που βαδιζω αλλιως να παρω τη παιδιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy mou aresoun polu alla tha ithela kati pio zwiro se xrwma, h skeftesai duo diaforetika xremata? Ena gia agori kai ena gia koritsi! Tha itan wraio na eixe kai se fouksia/aspro. Nansouita kai mena otan itan pio mwro oli mera koimotan...kai twra akoma arketa koimatai ti mera, tis teleutaies 3 imeres exei xalasei to mesimeriano kai to braduno upno mono, alla fantasou oti apo tis 12 to mesimeri prospathw na tin apasxolw na min koimithei gia na koimithei to mesimeri giati an tin afisw sto relax koimatai!

Mpempoula mia xara to baros tous! Megalwnoun ta mpempakia sou! To karotsi tha sourthei aurio...thelw na dw fwto sto didimokarotsi me ta mwra sou!! Teleia tha einai! Kai egw perimenw ekeina ta mpimpero apo agglia kai mallon aurio tha erthoun. Ante na dw an tha pinei apo auta.

Pempti ksekinaw douleia siga siga! Alla mallon tha balw Deutera, Pempti kai alli mia mera analoga me tis anagkes tous. Tha deiksei, opote se sxesi me prin tha einai sa na mi douleuw sxedon. An ftiaksei to thema me to mpoukali kai pinei gala den tha exw agxos gia 2 imeres na leipw apogeumata...isa isa pou tha mou kanei kalo na min kleistw mesa teleiws to xeimwna.

Bikaki se kila den kserw alla kserw oti mou eixe pei h paidiatros oti prepei na pernei peripou 30 grammaria tin imera, opote ligotero apo 1 kilo to mina. Emena eperne parapanw apo auto ws twra. Auti ti fora den kserw anipomonw kai gw na pame se 10 meres tha kanoume to deutero embolio!!!

H Stauroula pou einai simera? Mallon tha boltarei!

Eixa episkepseis prin kai mou eferan ena teleio xeimerino foremataki, alla re koritsia leei gia 6 minwn kai egw pisteuw oti auto se 1 mina den tha tis kanei...kai mou aresei polu den ithela na to gurisw...alla isws to paw na parw megalitero noumero. Einai san mpaloun apo katw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Με έχει τρελανει το αγοράκι μου μου κάνει γελακια, βγάζει ήχους σαν να θέλει να επικοινωνήσει μαζι μας κάθε φορα που του μιλάμε άρχισε να ακουμπαει τα παιχνιδακια απο το γυμναστήριο του, είναι ένας γλυκας!

Τα νυχακια όντως μεγαλώνουν πολυ γρήγορα και λενε είναι απο το γάλα που πίνουν.

Αμαλία για να μην βουλωνουν τα αυτακια όταν ανεβαινετε σε υψόμετρο καλο είναι να θηλαζει εκείνη την ώρα. Η θηλαστικη κίνηση βοηθαει τα αυτακια είναι όπως εμείς θελουμε να μασάμε κάτι για να μην βουλωνουν τα αυτια μας. Με το καλο και το φόρεμα.

Έλενα μάλλον αλματακι περνάει και σε λίγες μέρες θα επανέλθει στους κανονικούς της ρυθμούς. Καλη αρχη και στην δουλεια. Αφου σου αρεσει το φορεματακι και για να το φορέσει περισσότερο αλλαξε νουμερο παρε για 9 μηνών.

Νανσυ ωραία και τα πουα αλλα προτιμώ άλλο χρώμα όπως τα πρώτα που είχες βάλει ροζ και γαλάζιο.

Βικακι μπορείς να ριξεις μια ματια στις καμπύλες στο βιβλιάριο, να δεις ποσο γεννήθηκε και ακολουθώντας την αντίστοιχη καμπύλη να δεις ποσο πρέπει να έχει τον πρώτο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι γειαα!!!

Το ξερω οτι πρεπει να θηλαζει εκεινη την ωρα,αλλα φοβαμαι να τον λυσω στις στροφες και να τον βαλω να θηλασει.

Αχ θελω να σας γραψω κι αλλα αλλα ο μικρος εχει αρχισει πολυ γκρινια παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου!

Εγω παλι με το ματι γαριδα εχω σηκωθει απο της 5 :shock:

Ελενα και εγω εχθες ημουν ξυπνοια απο τς 4 παρα μεχρι της 7κ30, προγραμμα ακομα δεν εχουμε βλεπεις εχω και το θηλαστρο...

λιακι με γεια το φορεμα, καλυτερα που το εχεις νωριτερα.Συμβαινουν αυτα με τα μωρακια...δεν ξερω αν ειναι απο τα αυτακια γιατι και εμας προχτες τον επιασε ξεφνικα μεσα στο αμαξι και δεν ημασταν σε βουνο, δεν ηταν παντως πεινα γιατι ηταν τα'ι'σμενος. Στο σπιτι μετα ηρεμισε.

Και σε εμας τα νυχακια μεγαλωνουν γρηγορα.Εχει αρχισει να χαμογελαει και λεει τωρα..... οοοο :D

Αυριο θα παμε για το εμβολιο ,για να δουμε...

Νενε μαλλον το Σαββατο λεω για να βρεθουμε, πες μου και εσυ ποτε λες. Δεν θελω να χαλασει και ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο εμας που δεν λεμε να βαλουμε κωλο στο σπιτι.... τωρα παλι εξω θα βγουμε να δουμε σπιτια για τους γονεις μου ωστε να μετακομισουν στη πολη για να ειμαστε κοντα..... μια χαρα τα μωρακια σας ακουω και φουλ ετοιμασιες βλεπω αντε με το καλο!!!

σημερα ειμαστε 3μηνων αλλα εμβολιο θα κανει στις 20 φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

εγω δεν κοιμαμαι καθολου το βραδυ κ ο αντρας μου συνεχιζει να κοιμαται στο καναπε..του κανω παραπονα αλλα τιποτα.η αληθεια ειναι οτι εχει χασει κιλα κ ειναι απιστευτα κουρασμενος με την κωλομετακομιση κ τα πηγαινε ελα καθε σκ..αντι να ειμαστε μια κυριακη μαζι να πηγαιναμε καμια βολτα σαν οικογενεια εκεινος δουλευει..κ δεν ξερω που θα φτασει ολο αυτο..εχω κ εγω αναγκες βρε κοριτσια ειμαι ολη μερα μονη μου με τρια παιδια..ανθρωπος κ εγω κ δεν με εχουν παρει κ τα χρονια..29 ειμαι ακομα..κοιμαται κ η σαντυ πολυ αργα κ μηδεν επαφη με τον αντρα μου..καλα τα μωρα αφηστε τα κανενας συγχρονισμος!!με αποτελεσμα να ειμαι ολο το βραδυ ξυπνια!κοιμαμαι συνεχεια με ενα μπιμπερο στο χερι..

εμενα βρε μπεμπουλα η μπεμπα μια χαρα στα κιλα προχθες ηταν 4150 αλλα ο μπεμπης εχει παρει την ανιουσα..4700!!χοντρουλης μου φαινεται κ δεν δεν θελω να γινει μπαλα :lol::lol: αλλα δεν χορταινει με τιποτα!

α!ελεναρα θα σου βαλω εγω φωτο με το διδυμοκαροτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... ax exw aganaktisei o mikros den trwei ton vazw na faei k klaiei sto telos arxisei k na nustazei k neuriazei den kserw ti ton exei piasei k ti na ton kanw exei duo meres einai etsi twra.... den exw kouragio na sas sxoliasw sas exw diavasei, pali klaiei den mporw allo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?

Εμεις καλά αν και τώρα που άρχισε τα μαθήματα ο άντρας μου, περνάω πολλές ώρες μόνη μου με την μπέμπα και είχα κακομάθει τόσο καιρό που είμασταν πάντα οι 3 μας :( Ευτυχώς το σκ θα πάμε Πάτρα και θα κάτσω και λίγες μέρες να δώ καμια φίλη μου και να πάω αγορά.

Ναταλάκι, τί έπαθε ο μπεμπάκος σου?

Νάνσυ εδώ εμεις με ένα και δεν μπορούμε να μπούμε σε μια σειρά, εσυ με 3 θα πρέπει να κάνεις περισσότερη υπομονή.Μακάρι να μην υπήρχε ανάγκη να δουλεύει τόσες ώρες ο άντρας σου, όπως και ο δικός μου.Αλλά, τί να γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες μου..

Ολες στα πεταχτα μπαινουμε απο χτες ε?

Και λειπουν και καποια κοριτσακια.

πω πω φωναζει παλι!!

παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημ ερα κοριτσια!!!!κ εγω θηλαζω τωρα!!!

ναταλια τι επαθε ο μπεμπης?προσπαθησε να τον δωσεις μπουκαλι..αλλα αφησε τον να κλαψει καλα για να κουραστει κ να πεινασει..κ σε μενα μου το κανει η μπεμπα κ μολις το κανω ειναι μια χαρα μετα..

κοριτσια χτες μου ηρθε η περιοδος!!!κανονικοτατη!!!!αχ πολυ μου κακοφανηκε!!

λια αχ τι ωραια που πηρες το φορεμα!!!το δευτερο τελικα?

βλεπω σιγα σιγα πιανετε δουλεια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι τι κανετε??Πωπω..περιοδος!

Κατι βραδια τελευταια με πιανουν κατι πονακια χαμηλα και λεω ''λες???? :shock: ''

Δεν θελω καθολου!

Ναι το δευτερο φορεμα τελικα!!Νομιζω πως ειναι το στυλ μου.

Νανσακι ωραια σαν ιδεα η μπουμπουνιερα,μονο τα συγκεκριμενα χρωματα ,δεν ειναι πολυ χαρουμενα!Θες να κανεις αλλα για αντρες και για γυναικες?Μια ξαδερφη μου ειχε θεμα ''μικυ'' στη βαπτιση,στους αντρες ειχε βρει usb μικυ,μεταλικο σκετο,οχι ζωγραφια,μονο το σχημα του κεφαλιου δηλαδη.και ηταν πολυ καλο.Δεν ηταν ακριβα.

Ναταλακι αστον να πεινασει λιγο,ή σταξε του λιγο γαλατακι στη γλωσσα.Μπας και λιγουρευτει!

Αλεκα γειαααα!!!!Τρεχετε κι εσεις??Περιμενουμε πιο πολλα νεα σας!

Νανσυ ποσο θα κρατησει η μετακομιση?Σας επεσαν ολα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι περιοδος ε...αχ δεν θελω καθολου....

εμεις καναμε το εμβολιακι μας κ μας βρηκε η γιατρος μια χαρα.

ολες τρεχουμε η μου φαινεται...

Ναταλακι τι επαθε ο μπεμπης...τι να σου πω δοκιμασε αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια..δυσκολο.τελικα τα αγορια ειναι γκρινιαρηδες απο μικρα εεεε

Νανσυ εκτος απο τον δικο σου τον πασα.οι μπομπονιερες πολυ ομορφες.οσο για το χρωμα ρωτα μηπως βγαινει κ σε αλλα χρωματα.

Αριαδνη μου ο αντρας μου λειπει απο τις 5 το πρωι κ γυρναει 7 το απογευμα...ξερεις πως περιμενω εκεινη την ωρα για να παρει εστω κ 10 λεπτα τον μικρο,δεν μπορω να σου περιγραψω....σαν σωτηρας μου φαινεται..

εχει ξεκινησει ο παιδικος σταθμος κ δεν μπορω να στειλω την μικρη γιατι δεν εχουν βρει οδηγο για το λεωφορειο....τι να πω κ αυτο το περιμενω πως κ πως να ξεσκαω κ γω αλλα κ η μικρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κοριτσια!!!ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!οσο ειπα οτι επιτελους δεν ποναω στο σεχ αντε παλι νυστεια!!! :evil: κ εμενα ετσι ξεκινησε..ειχα κατι πονακια κατω στην κοιλια κ στην μεση κ ελεγα συνεχεια οτι νιωθω οτι θα μου ερθει περιοδος..2 βδομαδες πριν..δεν το περιμενα παντως λογου θηλασμου..δεν πιστευω να κοπει το γαλα ε?

αντε μεγεια λια!!!με το καλο να το φορεσεις!!μου αρεσε πολυ κ εμενα..

αχ ρε αντωνια εχεις δικιο..καμια φορα εχεις αναγκη εστω κ για 10 λεπτα μια ηρεμια!!!ευτηχως ειναι πολυ ησυχη κ 'αφηνει ανετα να πιω καφε εξω στην αυλη!!καθεται ωρες στο καροτσι!!κ κοιμαται κ με φασαρια!!ο αντρας μου μια χαρα την βγαζει..δεν τον ενοχλω καθολου..αφου τον λεω καλε παρτην λιγο να 'παιξεται'..αλλιως δεν την παιρνει αγκαλια..την μιλαει' επιτοπου στο κρεβατι η στο ριλαξ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Xtes to bradu itan ligo kalitera...an ekseresoume oti koimithike stis 1!

Alla kamia fora tin pianei ena klama pou prin den to eixe...simera pigame boltoula, prwta na allaksoume

kati dwrakia, meta trapeza, meta gia kafe...e stin kafeteria arxise h mourmoura kai epidi eixe polu kosmo tin pira kai pigame sto amaksi na ti thilasw...e kai ekei ksekinise to klama...meta omws pou efage...kserathike mesa sto karotsi kai pigame kai gia soublakia kai meta gurisame spiti kai akoma koimatai!

Kagouraki elpizw na exeis dikio kai na einai alma anaptuksis kai na ksana epanelthei giati eimai san to zompi autes tis meres.

Stauroula prospathw apto bibliario na diabasw pws to lene to embolio alla de bgazw ta grammata tis me tipota mono tin teleutaia leksi pou leei Hexa...opote logika itan eksaplo. Lete na pareksigisei an tis pw na mou ta grafei pio kathara gia na mporw na ta diabasw?? Prospathousame na diabasoume me ton antra mou ti grafei kai den bgazoume oxi mono ta grammata tis alla oute tous arithmous pou grafei :shock: Mou ti spaei auto giati to bibliario den einai gia na mporoume emeis na diabasoume ti exei kanei to mwro mas?

Lilaki upomoni kai esu, einai mikrouli akoma! Ante kalo embolio!

Nancy thelw na dw kai diki sou fwto me didimokarotsi, alla esu kaimeni mou pou de bgaineis pou tha ta boltareis sto saloni?? :lol:

An emena pio konta tha erxomoun na boltaroume mazi, 2 didimokarotsia den exeis? Tha eperna egw ti Sandy me tin Ebelina kai esu ta mwra sou kai tha pigainame karotsada! :lol:

Maximaki kai esu mia apta idia pernas...egw ksereis ti kanw...klaiei alla ekei pou klaiei tis bazw ti thili mes to stoma kai meta apo ligo tin pernei kai stamataei, apla tis menei ena parapono kathws trwei pou exei polu plaka giati bgainei ena ou ou ou ou san parapono alla ti thili den tin afinei kai me kanei na gelaw! Prospathise na tou to baleis esu giati apto klama mporei na min exei katalabei oti prospatheis na tou dwseis gala.

Oute egw den thelw kai den exw kamia oreksi na mou erthei periodos! :shock:

Kokona mprabo gia to emboliaki...pws itan o mikros?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...